Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Taremaresvøm 2020
Stevne
Stevnenavn:
Taremaresvøm 2020
Fra dato:
01.02.2020
Til dato:
02.02.2020
NSF Stevne Id:
0000033141
Arrangørnavn:
Brattvåg SK
Stevnested:
Brattvåg
Bassengnavn:
Brattvåg Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
24.01.2020
Kvalperiode start:
25.01.2019
Kvalperiode slutt:
24.01.2020
Påmeldingsansv.:
Ole Henning Bjørnevik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41421090
Arrangementsleder
Navn:
Bente Julseth
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90628825
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud24,51
564p
02.02.2020
50m Fri
Sunndal SLK200450m Fri24,5156402.02.202025m 
[Utvid]22.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes2.14,58
552p
01.02.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2002200m Fri2.14,5855201.02.202025m 
[Utvid]33.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes9.45,30
549p
02.02.2020
800m Fri
Aalesunds SLK2002800m Fri9.45,3054902.02.202025m 
[Utvid]44.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud2.01,78
543p
01.02.2020
200m Fri
Sunndal SLK2004200m Fri2.01,7854301.02.202025m 
[Utvid]55.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes4.48,19
534p
02.02.2020
400m Fri
Aalesunds SLK2002400m Fri4.48,1953402.02.202025mD
[Utvid]66.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb2.02,87
528p
01.02.2020
200m Fri
Molde SLK2004200m Fri2.02,8752801.02.202025m 
[Utvid]77.
Nadav Kochavi
Aalesunds SLK
Nadav Kochavi59,55
526p
02.02.2020
100m Butterfly
Aalesunds SLK1985100m Butterfly59,5552602.02.202025m 
[Utvid]88.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland2.17,38
519p
01.02.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.17,3851901.02.202025m 
[Utvid]99.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland10.00,70
508p
02.02.2020
800m Fri
Aalesunds SLK2005800m Fri10.00,7050802.02.202025m 
[Utvid]1010.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes1.18,52
500p
01.02.2020
100m Bryst
Aalesunds SLK2002100m Bryst1.18,5250001.02.202025m 
[Utvid]1010.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud4.27,40
500p
01.02.2020
400m Fri
Sunndal SLK2004400m Fri4.27,4050001.02.202025m 
[Utvid]1212.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal2.06,37
486p
01.02.2020
200m Fri
Sunndal SLK2002200m Fri2.06,3748601.02.202025m 
[Utvid]1313.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik2.06,53
484p
01.02.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2001200m Fri2.06,5348401.02.202025m 
[Utvid]1414.
Nadav Kochavi
Aalesunds SLK
Nadav Kochavi27,83
477p
02.02.2020
50m Butterfly
Aalesunds SLK198550m Butterfly27,8347702.02.202025mD
[Utvid]1414.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten4.31,60
477p
01.02.2020
400m Fri
Sunndal SLK2004400m Fri4.31,6047701.02.202025m 
[Utvid]1616.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes36,56
476p
01.02.2020
50m Bryst
Aalesunds SLK200250m Bryst36,5647601.02.202025mD
[Utvid]1717.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes2.21,47
475p
02.02.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2002200m Fri2.21,4747502.02.202025mD
[Utvid]1818.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal57,65
473p
02.02.2020
100m Fri
Sunndal SLK2002100m Fri57,6547302.02.202025m 
[Utvid]1818.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland5.00,04
473p
02.02.2020
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri5.00,0447302.02.202025mD
[Utvid]2020.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland33,28
458p
01.02.2020
50m Rygg
Aalesunds SLK200550m Rygg33,2845801.02.202025m 
[Utvid]2020.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter10.21,44
458p
02.02.2020
800m Fri
Aalesunds SLK2005800m Fri10.21,4445802.02.202025m 
[Utvid]2222.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal10.22,26
457p
02.02.2020
800m Fri
Molde SLK2007800m Fri10.22,2645702.02.202025m 
[Utvid]2323.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb26,33
455p
02.02.2020
50m Fri
Molde SLK200450m Fri26,3345502.02.202025m 
[Utvid]2424.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad1.05,36
454p
02.02.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2003100m Fri1.05,3645402.02.202025m 
[Utvid]2525.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal26,38
452p
02.02.2020
50m Fri
Sunndal SLK200250m Fri26,3845202.02.202025m 
[Utvid]2626.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel10.24,70
451p
02.02.2020
800m Fri
Molde SLK2002800m Fri10.24,7045102.02.202025m 
[Utvid]2727.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik2.24,01
450p
01.02.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2007200m Fri2.24,0145001.02.202025m 
[Utvid]2828.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad5.05,52
448p
01.02.2020
400m Fri
Aalesunds SLK2003400m Fri5.05,5244801.02.202025m 
[Utvid]2929.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad2.24,33
447p
01.02.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2003200m Fri2.24,3344701.02.202025m 
[Utvid]2929.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes2.39,30
447p
02.02.2020
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2002200m Individuell medley2.39,3044702.02.202025m 
[Utvid]3131.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland31,89
446p
01.02.2020
50m Butterfly
Aalesunds SLK200550m Butterfly31,8944601.02.202025m 
[Utvid]3232.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes1.05,78
445p
01.02.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2002100m Fri1.05,7844501.02.202025mD
[Utvid]3232.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter5.06,31
445p
01.02.2020
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri5.06,3144501.02.202025m 
[Utvid]3434.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud58,87
444p
01.02.2020
100m Fri
Sunndal SLK2004100m Fri58,8744401.02.202025mD
[Utvid]3434.
Sara Vaslag
Aalesunds SLK
Sara Vaslag5.06,62
444p
01.02.2020
400m Fri
Aalesunds SLK2004400m Fri5.06,6244401.02.202025m 
[Utvid]3636.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal58,99
442p
01.02.2020
100m Fri
Sunndal SLK2002100m Fri58,9944201.02.202025mD
[Utvid]3737.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb59,17
438p
01.02.2020
100m Fri
Molde SLK2004100m Fri59,1743801.02.202025mD
[Utvid]3838.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud2.11,06
435p
01.02.2020
200m Fri
Sunndal SLK2004200m Fri2.11,0643501.02.202025mD
[Utvid]3939.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik9.45,63
434p
02.02.2020
800m Fri
Aalesunds SLK2005800m Fri9.45,6343402.02.202025m 
[Utvid]4040.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal5.09,38
432p
02.02.2020
400m Fri
Molde SLK2007400m Fri5.09,3843202.02.202025mD
[Utvid]4141.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel2.26,15
431p
01.02.2020
200m Fri
Molde SLK2002200m Fri2.26,1543101.02.202025m 
[Utvid]4242.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust33,45
430p
02.02.2020
50m Bryst
Aalesunds SLK200350m Bryst33,4543002.02.202025m 
[Utvid]4242.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud2.25,16
430p
02.02.2020
200m Individuell medley
Sunndal SLK2004200m Individuell medley2.25,1643002.02.202025m 
[Utvid]4444.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter5.09,97
429p
02.02.2020
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri5.09,9742902.02.202025mD
[Utvid]4444.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel5.09,98
429p
02.02.2020
400m Fri
Molde SLK2002400m Fri5.09,9842902.02.202025mD
[Utvid]4646.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland1.06,67
428p
01.02.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri1.06,6742801.02.202025mD
[Utvid]4747.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud28,88
427p
01.02.2020
50m Butterfly
Sunndal SLK200450m Butterfly28,8842701.02.202025m 
[Utvid]4848.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten28,89
426p
01.02.2020
50m Butterfly
Sunndal SLK200450m Butterfly28,8942601.02.202025m 
[Utvid]4848.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde30,46
426p
02.02.2020
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri30,4642602.02.202025m 
[Utvid]4848.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten1.03,85
426p
02.02.2020
100m Butterfly
Sunndal SLK2004100m Butterfly1.03,8542602.02.202025m 
[Utvid]5151.
Espen Aleksander Visnes
Kristiansund SK
Espen Aleksander Visnes2.12,22
424p
01.02.2020
200m Fri
Kristiansund SK2004200m Fri2.12,2242401.02.202025m 
[Utvid]5252.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten2.12,48
422p
01.02.2020
200m Fri
Sunndal SLK2004200m Fri2.12,4842201.02.202025mD
[Utvid]5353.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde32,52
421p
01.02.2020
50m Butterfly
Kristiansund SK200550m Butterfly32,5242101.02.202025m 
[Utvid]5353.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik59,96
421p
02.02.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2001100m Fri59,9642102.02.202025m 
[Utvid]5353.
Filip Louka
Kristiansund SK
Filip Louka2.12,56
421p
01.02.2020
200m Fri
Kristiansund SK2003200m Fri2.12,5642101.02.202025m 
[Utvid]5353.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland2.27,23
421p
02.02.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.27,2342102.02.202025mD
[Utvid]5353.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter2.27,29
421p
01.02.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.27,2942101.02.202025m 
[Utvid]5858.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik1.14,35
418p
01.02.2020
100m Bryst
Kristiansund SK2002100m Bryst1.14,3541801.02.202025m 
[Utvid]5858.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik4.43,79
418p
01.02.2020
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri4.43,7941801.02.202025m 
[Utvid]5858.
Sara Vaslag
Aalesunds SLK
Sara Vaslag10.41,04
418p
02.02.2020
800m Fri
Aalesunds SLK2004800m Fri10.41,0441802.02.202025m 
[Utvid]6161.
Noah Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Noah Remøy Kvalsund9.53,28
417p
02.02.2020
800m Fri
Aalesunds SLK2006800m Fri9.53,2841702.02.202025m 
[Utvid]6262.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik2.40,95
416p
01.02.2020
200m Bryst
Kristiansund SK2002200m Bryst2.40,9541601.02.202025m 
[Utvid]6363.
Sara Vaslag
Aalesunds SLK
Sara Vaslag2.28,08
414p
01.02.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2004200m Fri2.28,0841401.02.202025m 
[Utvid]6464.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik10.44,16
412p
02.02.2020
800m Fri
Aalesunds SLK2007800m Fri10.44,1641202.02.202025m 
[Utvid]6565.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal1.07,58
411p
02.02.2020
100m Individuell medley
Sunndal SLK2002100m Individuell medley1.07,5841102.02.202025m 
[Utvid]6666.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik27,26
410p
02.02.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200150m Fri27,2641002.02.202025m 
[Utvid]6666.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust1.14,82
410p
01.02.2020
100m Bryst
Aalesunds SLK2003100m Bryst1.14,8241001.02.202025m 
[Utvid]6868.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske30,87
409p
02.02.2020
50m Fri
Molde SLK200650m Fri30,8740902.02.202025m 
[Utvid]6969.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik29,32
408p
01.02.2020
50m Butterfly
Aalesunds SLK200150m Butterfly29,3240801.02.202025m 
[Utvid]6969.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik1.07,76
408p
02.02.2020
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2001100m Individuell medley1.07,7640802.02.202025m 
[Utvid]6969.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust2.13,87
408p
01.02.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2003200m Fri2.13,8740801.02.202025m 
[Utvid]6969.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland3.01,36
408p
01.02.2020
200m Bryst
Aalesunds SLK2005200m Bryst3.01,3640801.02.202025m 
[Utvid]7373.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud29,33
407p
02.02.2020
50m Butterfly
Sunndal SLK200450m Butterfly29,3340702.02.202025mD
[Utvid]7474.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik29,38
405p
01.02.2020
50m Butterfly
Kristiansund SK200250m Butterfly29,3840501.02.202025m 
[Utvid]7474.
Ragnhild Eidseflot Hauger
Molde SLK
Ragnhild Eidseflot Hauger30,98
405p
02.02.2020
50m Fri
Molde SLK200350m Fri30,9840502.02.202025m 
[Utvid]7676.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb1.07,97
404p
02.02.2020
100m Individuell medley
Molde SLK2004100m Individuell medley1.07,9740402.02.202025m 
[Utvid]7676.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel2.44,75
404p
02.02.2020
200m Individuell medley
Molde SLK2002200m Individuell medley2.44,7540402.02.202025m 
[Utvid]7878.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust1.00,94
401p
02.02.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2003100m Fri1.00,9440102.02.202025m 
[Utvid]7979.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik1.00,96
400p
01.02.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2001100m Fri1.00,9640001.02.202025mD
[Utvid]7979.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb1.05,23
400p
02.02.2020
100m Butterfly
Molde SLK2004100m Butterfly1.05,2340002.02.202025m 
[Utvid]8181.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal29,54
399p
01.02.2020
50m Butterfly
Sunndal SLK200250m Butterfly29,5439901.02.202025m 
[Utvid]8181.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud30,18
399p
01.02.2020
50m Rygg
Sunndal SLK200450m Rygg30,1839901.02.202025mF
[Utvid]8181.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik2.14,93
399p
01.02.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.14,9339901.02.202025m 
[Utvid]8181.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik2.41,87
399p
01.02.2020
200m Rygg
Aalesunds SLK2007200m Rygg2.41,8739901.02.202025m 
[Utvid]8585.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik34,88
398p
01.02.2020
50m Rygg
Aalesunds SLK200750m Rygg34,8839801.02.202025m 
[Utvid]8585.
Maria Mjelva Straume
Volda TIL
Maria Mjelva Straume3.02,87
398p
01.02.2020
200m Bryst
Volda TIL2005200m Bryst3.02,8739801.02.202025m 
[Utvid]8787.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud29,64
395p
02.02.2020
50m Butterfly
Sunndal SLK200450m Butterfly29,6439502.02.202025mD
[Utvid]8787.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb2.23,94
395p
01.02.2020
200m Rygg
Molde SLK2004200m Rygg2.23,9439501.02.202025m 
[Utvid]8787.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik5.18,66
395p
02.02.2020
400m Fri
Aalesunds SLK2007400m Fri5.18,6639502.02.202025mD
[Utvid]9090.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust29,65
394p
01.02.2020
50m Butterfly
Aalesunds SLK200350m Butterfly29,6539401.02.202025m 
[Utvid]9090.
Sara Vaslag
Aalesunds SLK
Sara Vaslag35,01
394p
01.02.2020
50m Rygg
Aalesunds SLK200450m Rygg35,0139401.02.202025mF
[Utvid]9292.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal2.46,36
393p
02.02.2020
200m Individuell medley
Molde SLK2007200m Individuell medley2.46,3639302.02.202025m 
[Utvid]9393.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten29,70
392p
02.02.2020
50m Butterfly
Sunndal SLK200450m Butterfly29,7039202.02.202025mD
[Utvid]9393.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad1.17,16
392p
02.02.2020
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2003100m Individuell medley1.17,1639202.02.202025m 
[Utvid]9393.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb2.44,14
392p
01.02.2020
200m Bryst
Molde SLK2004200m Bryst2.44,1439201.02.202025m 
[Utvid]9696.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb29,73
391p
01.02.2020
50m Butterfly
Molde SLK200450m Butterfly29,7339101.02.202025m 
[Utvid]9797.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter31,37
390p
02.02.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri31,3739002.02.202025m 
[Utvid]9898.
Sara Vaslag
Aalesunds SLK
Sara Vaslag1.17,40
389p
02.02.2020
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2004100m Individuell medley1.17,4038902.02.202025m 
[Utvid]9898.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal2.31,15
389p
02.02.2020
200m Fri
Molde SLK2007200m Fri2.31,1538902.02.202025mD
[Utvid]100100.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal27,80
387p
02.02.2020
50m Fri
Sunndal SLK200250m Fri27,8038702.02.202025mD
Side 1 av 11 (1016 rader)< Forrige123456791011Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.