Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Slottsfjell Open - Jaked
Stevne
Stevnenavn:
Slottsfjell Open - Jaked
Fra dato:
24.10.2020
Til dato:
25.10.2020
NSF Stevne Id:
0000033163
Arrangørnavn:
Tønsberg SK
Stevnested:
Tønsberg
Bassengnavn:
Tønsberg svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
5
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
16.10.2020
Kvalperiode start:
17.10.2019
Kvalperiode slutt:
16.10.2020
Påmeldingsansv.:
Kolbjørn Hjartholm
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
472 50 200
Arrangementsleder
Navn:
Erik Kristoffersen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
480 99 699
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen30,48
568p
24.10.2020
50m Bryst
Tønsberg SK200250m Bryst30,4856824.10.202025m 
[Utvid]22.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg1.08,91
551p
25.10.2020
100m Individuell medley
Larvik SK2004100m Individuell medley1.08,9155125.10.202025m 
[Utvid]33.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg1.06,64
550p
25.10.2020
100m Butterfly
Larvik SK2004100m Butterfly1.06,6455025.10.202025m 
[Utvid]44.
Mathilde Kiland-Carlsen
Fyresdal IL
Mathilde Kiland-Carlsen34,96
545p
24.10.2020
50m Bryst
Fyresdal IL200550m Bryst34,9654524.10.202025m 
[Utvid]55.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie31,54
539p
24.10.2020
50m Rygg
Tønsberg SK200550m Rygg31,5453924.10.202025m 
[Utvid]66.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg30,07
532p
25.10.2020
50m Butterfly
Larvik SK200450m Butterfly30,0753225.10.202025m 
[Utvid]77.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen1.08,80
528p
24.10.2020
100m Bryst
Tønsberg SK2002100m Bryst1.08,8052824.10.202025m 
[Utvid]88.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen27,05
519p
25.10.2020
50m Butterfly
Tønsberg SK200250m Butterfly27,0551925.10.202025m 
[Utvid]99.
Erle Haugen Listaul
Skien SK
Erle Haugen Listaul10.00,99
507p
25.10.2020
800m Fri
Skien SK2004800m Fri10.00,9950725.10.202025m 
[Utvid]1010.
Peder Henriksen
Poseidon
Peder Henriksen56,63
499p
24.10.2020
100m Fri
Poseidon2005100m Fri56,6349924.10.202025m 
[Utvid]1111.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen31,84
498p
24.10.2020
50m Bryst
Tønsberg SK200250m Bryst31,8449824.10.202025mD
[Utvid]1212.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen25,59
496p
25.10.2020
50m Fri
Tønsberg SK200250m Fri25,5949625.10.202025m 
[Utvid]1212.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal56,74
496p
24.10.2020
100m Fri
Sandefjord SK2002100m Fri56,7449624.10.202025m 
[Utvid]1414.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg29,10
489p
25.10.2020
50m Fri
Larvik SK200450m Fri29,1048925.10.202025m 
[Utvid]1515.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm29,15
486p
25.10.2020
50m Fri
Tønsberg SK200450m Fri29,1548625.10.202025m 
[Utvid]1616.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm1.04,06
482p
24.10.2020
100m Fri
Tønsberg SK2004100m Fri1.04,0648224.10.202025m 
[Utvid]1616.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær4.30,52
482p
24.10.2020
400m Fri
Tønsberg SK2004400m Fri4.30,5248224.10.202025m 
[Utvid]1818.
Cecilie Farmen-Hall
Tønsberg SK
Cecilie Farmen-Hall1.04,17
480p
24.10.2020
100m Fri
Tønsberg SK2003100m Fri1.04,1748024.10.202025m 
[Utvid]1919.
Erle Haugen Listaul
Skien SK
Erle Haugen Listaul5.00,64
471p
25.10.2020
400m Fri
Skien SK2004400m Fri5.00,6447125.10.202025mD
[Utvid]2020.
Mathilde Kiland-Carlsen
Fyresdal IL
Mathilde Kiland-Carlsen1.20,26
469p
24.10.2020
100m Bryst
Fyresdal IL2005100m Bryst1.20,2646924.10.202025m 
[Utvid]2121.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg31,39
468p
25.10.2020
50m Butterfly
Larvik SK200450m Butterfly31,3946825.10.202025mD
[Utvid]2121.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm1.12,75
468p
25.10.2020
100m Individuell medley
Tønsberg SK2004100m Individuell medley1.12,7546825.10.202025m 
[Utvid]2323.
Andreas Imislund Aamodt
Poseidon
Andreas Imislund Aamodt2.21,68
463p
24.10.2020
200m Individuell medley
Poseidon2003200m Individuell medley2.21,6846324.10.202025m 
[Utvid]2424.
Hedvig Eline Thorkildsen
Horten SK
Hedvig Eline Thorkildsen37,02
459p
24.10.2020
50m Bryst
Horten SK200350m Bryst37,0245924.10.202025m 
[Utvid]2525.
Andreas Imislund Aamodt
Poseidon
Andreas Imislund Aamodt26,30
457p
25.10.2020
50m Fri
Poseidon200350m Fri26,3045725.10.202025m 
[Utvid]2525.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm31,63
457p
25.10.2020
50m Butterfly
Tønsberg SK200450m Butterfly31,6345725.10.202025m 
[Utvid]2727.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal26,33
455p
25.10.2020
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri26,3345525.10.202025m 
[Utvid]2828.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte29,82
454p
25.10.2020
50m Fri
Sandefjord SK200350m Fri29,8245425.10.202025m 
[Utvid]2929.
Andreas Imislund Aamodt
Poseidon
Andreas Imislund Aamodt4.36,32
453p
24.10.2020
400m Fri
Poseidon2003400m Fri4.36,3245324.10.202025m 
[Utvid]3030.
Kjetil Haugom
Skien SK
Kjetil Haugom4.36,42
452p
24.10.2020
400m Fri
Skien SK2003400m Fri4.36,4245224.10.202025m 
[Utvid]3131.
Andreas Imislund Aamodt
Poseidon
Andreas Imislund Aamodt1.05,75
446p
25.10.2020
100m Individuell medley
Poseidon2003100m Individuell medley1.05,7544625.10.202025m 
[Utvid]3131.
Jørgen Berggren
Sandefjord SK
Jørgen Berggren1.12,77
446p
24.10.2020
100m Bryst
Sandefjord SK2003100m Bryst1.12,7744624.10.202025m 
[Utvid]3333.
Erle Haugen Listaul
Skien SK
Erle Haugen Listaul30,14
440p
24.10.2020
50m Fri
Skien SK200450m Fri30,1444024.10.202025mF
[Utvid]3434.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm30,23
436p
24.10.2020
50m Fri
Tønsberg SK200450m Fri30,2343624.10.202025mD
[Utvid]3535.
Andreas Imislund Aamodt
Poseidon
Andreas Imislund Aamodt2.19,48
434p
25.10.2020
200m Rygg
Poseidon2003200m Rygg2.19,4843425.10.202025m 
[Utvid]3636.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm1.22,40
433p
24.10.2020
100m Bryst
Tønsberg SK2004100m Bryst1.22,4043324.10.202025m 
[Utvid]3636.
Maren Andersen
Sandefjord SK
Maren Andersen5.09,12
433p
24.10.2020
400m Fri
Sandefjord SK2005400m Fri5.09,1243324.10.202025m 
[Utvid]3838.
Jørgen Berggren
Sandefjord SK
Jørgen Berggren33,40
432p
24.10.2020
50m Bryst
Sandefjord SK200350m Bryst33,4043224.10.202025m 
[Utvid]3939.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær2.11,55
431p
24.10.2020
200m Fri
Tønsberg SK2004200m Fri2.11,5543124.10.202025mD
[Utvid]4040.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte2.38,16
428p
25.10.2020
200m Rygg
Sandefjord SK2003200m Rygg2.38,1642825.10.202025m 
[Utvid]4040.
Alf Araya Valdes
Sandefjord SK
Alf Araya Valdes9.48,26
428p
25.10.2020
800m Fri
Sandefjord SK2003800m Fri9.48,2642825.10.202025m 
[Utvid]4040.
Maren Andersen
Sandefjord SK
Maren Andersen10.35,73
428p
25.10.2020
800m Fri
Sandefjord SK2005800m Fri10.35,7342825.10.202025m 
[Utvid]4343.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm37,94
426p
24.10.2020
50m Bryst
Tønsberg SK200450m Bryst37,9442624.10.202025m 
[Utvid]4343.
Christence Sælø
Holmestrand IF
Christence Sælø2.38,35
426p
25.10.2020
200m Rygg
Holmestrand IF2007200m Rygg2.38,3542625.10.202025m 
[Utvid]4545.
Julia Michelsen Tangen
Tønsberg SK
Julia Michelsen Tangen5.11,01
425p
24.10.2020
400m Fri
Tønsberg SK2005400m Fri5.11,0142524.10.202025m 
[Utvid]4646.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte34,15
424p
24.10.2020
50m Rygg
Sandefjord SK200350m Rygg34,1542424.10.202025m 
[Utvid]4646.
Mathilde Kiland-Carlsen
Fyresdal IL
Mathilde Kiland-Carlsen37,99
424p
24.10.2020
50m Bryst
Fyresdal IL200550m Bryst37,9942424.10.202025mD
[Utvid]4848.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær33,63
423p
24.10.2020
50m Bryst
Tønsberg SK200450m Bryst33,6342324.10.202025m 
[Utvid]4848.
Andreas Imislund Aamodt
Poseidon
Andreas Imislund Aamodt2.12,37
423p
24.10.2020
200m Fri
Poseidon2003200m Fri2.12,3742324.10.202025mD
[Utvid]5050.
Kjetil Haugom
Skien SK
Kjetil Haugom59,89
422p
24.10.2020
100m Fri
Skien SK2003100m Fri59,8942224.10.202025m 
[Utvid]5050.
Erle Haugen Listaul
Skien SK
Erle Haugen Listaul2.27,16
422p
25.10.2020
200m Fri
Skien SK2004200m Fri2.27,1642225.10.202025mD
[Utvid]5050.
Alf Araya Valdes
Sandefjord SK
Alf Araya Valdes4.42,80
422p
24.10.2020
400m Fri
Sandefjord SK2003400m Fri4.42,8042224.10.202025m 
[Utvid]5050.
Oliver Arntsen Mosand
Tønsberg SK
Oliver Arntsen Mosand9.51,11
422p
25.10.2020
800m Fri
Tønsberg SK2004800m Fri9.51,1142225.10.202025m 
[Utvid]5454.
Jasmin Jensen
Skien SK
Jasmin Jensen1.07,01
421p
24.10.2020
100m Fri
Skien SK2006100m Fri1.07,0142124.10.202025m 
[Utvid]5454.
Hedvig Eline Thorkildsen
Horten SK
Hedvig Eline Thorkildsen1.23,17
421p
24.10.2020
100m Bryst
Horten SK2003100m Bryst1.23,1742124.10.202025m 
[Utvid]5656.
Pål Engravslia
Poseidon
Pål Engravslia27,07
419p
25.10.2020
50m Fri
Poseidon200550m Fri27,0741925.10.202025m 
[Utvid]5757.
Ulrik Berge Kittilsen
Skien SK
Ulrik Berge Kittilsen2.26,66
417p
24.10.2020
200m Individuell medley
Skien SK2007200m Individuell medley2.26,6641724.10.202025m 
[Utvid]5858.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte1.13,69
416p
24.10.2020
100m Rygg
Sandefjord SK2003100m Rygg1.13,6941624.10.202025m 
[Utvid]5959.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær27,16
415p
25.10.2020
50m Fri
Tønsberg SK200450m Fri27,1641525.10.202025m 
[Utvid]6060.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst29,18
414p
25.10.2020
50m Butterfly
Skien SK200350m Butterfly29,1841425.10.202025m 
[Utvid]6060.
Ulrik Berge Kittilsen
Skien SK
Ulrik Berge Kittilsen1.07,39
414p
25.10.2020
100m Individuell medley
Skien SK2007100m Individuell medley1.07,3941425.10.202025m 
[Utvid]6262.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm38,39
411p
24.10.2020
50m Bryst
Tønsberg SK200450m Bryst38,3941124.10.202025mD
[Utvid]6262.
Jasmin Jensen
Skien SK
Jasmin Jensen5.14,41
411p
24.10.2020
400m Fri
Skien SK2006400m Fri5.14,4141124.10.202025m 
[Utvid]6464.
Helene Josefine B. Helgaker
Larvik SK
Helene Josefine B. Helgaker10.44,78
410p
25.10.2020
800m Fri
Larvik SK2004800m Fri10.44,7841025.10.202025m 
[Utvid]6565.
Kristine Kvaal Marthinsen
Tønsberg SK
Kristine Kvaal Marthinsen5.14,92
409p
24.10.2020
400m Fri
Tønsberg SK2003400m Fri5.14,9240924.10.202025m 
[Utvid]6666.
Cecilie Farmen-Hall
Tønsberg SK
Cecilie Farmen-Hall30,90
408p
24.10.2020
50m Fri
Tønsberg SK200350m Fri30,9040824.10.202025mD
[Utvid]6767.
Jørgen Berggren
Sandefjord SK
Jørgen Berggren34,06
407p
24.10.2020
50m Bryst
Sandefjord SK200350m Bryst34,0640724.10.202025mD
[Utvid]6868.
Peder Henriksen
Poseidon
Peder Henriksen30,00
406p
24.10.2020
50m Rygg
Poseidon200550m Rygg30,0040624.10.202025m 
[Utvid]6868.
Kjetil Haugom
Skien SK
Kjetil Haugom1.07,84
406p
25.10.2020
100m Individuell medley
Skien SK2003100m Individuell medley1.07,8440625.10.202025m 
[Utvid]6868.
Kristine Kvaal Marthinsen
Tønsberg SK
Kristine Kvaal Marthinsen10.47,29
406p
25.10.2020
800m Fri
Tønsberg SK2003800m Fri10.47,2940625.10.202025m 
[Utvid]7171.
Peder Henriksen
Poseidon
Peder Henriksen27,37
405p
24.10.2020
50m Fri
Poseidon200550m Fri27,3740524.10.202025mD
[Utvid]7171.
Alf Araya Valdes
Sandefjord SK
Alf Araya Valdes1.00,74
405p
24.10.2020
100m Fri
Sandefjord SK2003100m Fri1.00,7440524.10.202025m 
[Utvid]7373.
Aleksander Sæther Hauge
Horten SK
Aleksander Sæther Hauge34,15
404p
24.10.2020
50m Bryst
Horten SK200450m Bryst34,1540424.10.202025m 
[Utvid]7474.
Kristine Kvaal Marthinsen
Tønsberg SK
Kristine Kvaal Marthinsen5.16,82
402p
25.10.2020
400m Fri
Tønsberg SK2003400m Fri5.16,8240225.10.202025mD
[Utvid]7575.
Pål Engravslia
Poseidon
Pål Engravslia34,24
401p
24.10.2020
50m Bryst
Poseidon200550m Bryst34,2440124.10.202025m 
[Utvid]7575.
Cecilie Farmen-Hall
Tønsberg SK
Cecilie Farmen-Hall34,79
401p
24.10.2020
50m Rygg
Tønsberg SK200350m Rygg34,7940124.10.202025m 
[Utvid]7777.
Maren Andersen
Sandefjord SK
Maren Andersen1.08,19
400p
24.10.2020
100m Fri
Sandefjord SK2005100m Fri1.08,1940024.10.202025m 
[Utvid]7777.
Helene Josefine B. Helgaker
Larvik SK
Helene Josefine B. Helgaker1.14,68
400p
24.10.2020
100m Rygg
Larvik SK2004100m Rygg1.14,6840024.10.202025m 
[Utvid]7979.
Peder Henriksen
Poseidon
Peder Henriksen2.43,13
399p
25.10.2020
200m Bryst
Poseidon2005200m Bryst2.43,1339925.10.202025m 
[Utvid]7979.
Hannah Nygård
Sandefjord SK
Hannah Nygård2.45,41
399p
24.10.2020
200m Individuell medley
Sandefjord SK2005200m Individuell medley2.45,4139924.10.202025m 
[Utvid]8181.
Helene Josefine B. Helgaker
Larvik SK
Helene Josefine B. Helgaker34,88
398p
24.10.2020
50m Rygg
Larvik SK200450m Rygg34,8839824.10.202025m 
[Utvid]8181.
Felix Stålstrøm
Horten SK
Felix Stålstrøm1.01,05
398p
24.10.2020
100m Fri
Horten SK2005100m Fri1.01,0539824.10.202025m 
[Utvid]8383.
Helene Josefine B. Helgaker
Larvik SK
Helene Josefine B. Helgaker34,91
397p
25.10.2020
50m Rygg
Larvik SK200450m Rygg34,9139725.10.202025mF
[Utvid]8484.
Sindre Aleksander H. Søfting
Sandefjord SK
Sindre Aleksander H. Søfting27,61
395p
25.10.2020
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri27,6139525.10.202025m 
[Utvid]8484.
Julia Michelsen Tangen
Tønsberg SK
Julia Michelsen Tangen2.30,42
395p
24.10.2020
200m Fri
Tønsberg SK2005200m Fri2.30,4239524.10.202025mD
[Utvid]8686.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal27,63
394p
24.10.2020
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri27,6339424.10.202025mD
[Utvid]8686.
Alf Araya Valdes
Sandefjord SK
Alf Araya Valdes2.15,49
394p
24.10.2020
200m Fri
Sandefjord SK2003200m Fri2.15,4939424.10.202025mD
[Utvid]8888.
Helene Josefine B. Helgaker
Larvik SK
Helene Josefine B. Helgaker31,29
393p
25.10.2020
50m Fri
Larvik SK200450m Fri31,2939325.10.202025m 
[Utvid]8888.
Julia Michelsen Tangen
Tønsberg SK
Julia Michelsen Tangen1.08,55
393p
24.10.2020
100m Fri
Tønsberg SK2005100m Fri1.08,5539324.10.202025m 
[Utvid]9090.
Hannah Nygård
Sandefjord SK
Hannah Nygård31,33
392p
25.10.2020
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri31,3339225.10.202025m 
[Utvid]9090.
Erle Haugen Listaul
Skien SK
Erle Haugen Listaul3.03,75
392p
25.10.2020
200m Bryst
Skien SK2004200m Bryst3.03,7539225.10.202025m 
[Utvid]9292.
Othilie Fosen
Tønsberg SK
Othilie Fosen31,41
389p
25.10.2020
50m Fri
Tønsberg SK200750m Fri31,4138925.10.202025m 
[Utvid]9292.
Magnus Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Magnus Bjørndal Christensen34,57
389p
24.10.2020
50m Bryst
Tønsberg SK200550m Bryst34,5738924.10.202025m 
[Utvid]9494.
Andreas Imislund Aamodt
Poseidon
Andreas Imislund Aamodt29,82
388p
24.10.2020
50m Butterfly
Poseidon200350m Butterfly29,8238824.10.202025mD
[Utvid]9494.
Cecilie Farmen-Hall
Tønsberg SK
Cecilie Farmen-Hall39,14
388p
24.10.2020
50m Bryst
Tønsberg SK200350m Bryst39,1438824.10.202025m 
[Utvid]9696.
Tuva Mari Berthling
Sandefjord SK
Tuva Mari Berthling31,46
387p
25.10.2020
50m Fri
Sandefjord SK200650m Fri31,4638725.10.202025m 
[Utvid]9696.
Kjetil Haugom
Skien SK
Kjetil Haugom2.16,32
387p
24.10.2020
200m Fri
Skien SK2003200m Fri2.16,3238724.10.202025mD
[Utvid]9696.
Oliver Arntsen Mosand
Tønsberg SK
Oliver Arntsen Mosand4.51,10
387p
25.10.2020
400m Fri
Tønsberg SK2004400m Fri4.51,1038725.10.202025mD
[Utvid]9696.
Helene Josefine B. Helgaker
Larvik SK
Helene Josefine B. Helgaker5.20,93
387p
25.10.2020
400m Fri
Larvik SK2004400m Fri5.20,9338725.10.202025mD
[Utvid]100100.
Ulrik Berge Kittilsen
Skien SK
Ulrik Berge Kittilsen27,82
386p
24.10.2020
50m Fri
Skien SK200750m Fri27,8238624.10.202025mF
Side 1 av 9 (900 rader)< Forrige123456789Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.