Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Haugaland Kraft Open
Stevne
Stevnenavn:
Haugaland Kraft Open
Fra dato:
11.01.2020
Til dato:
12.01.2020
NSF Stevne Id:
0000033185
Arrangørnavn:
Karmøy SK
Stevnested:
Kopervik
Bassengnavn:
Karmøyhallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
05.01.2020
Kvalperiode start:
06.01.2019
Kvalperiode slutt:
05.01.2020
Påmeldingsansv.:
Arild Samuelsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92038654
Arrangementsleder
Navn:
Daniel Sandhåland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
47390826
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik31,96
713p
12.01.2020
50m Bryst
Bergens SC199550m Bryst31,9671312.01.202025m 
[Utvid]11.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik1.09,80
713p
11.01.2020
100m Bryst
Bergens SC1995100m Bryst1.09,8071311.01.202025m 
[Utvid]33.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik32,02
709p
12.01.2020
50m Bryst
Bergens SC199550m Bryst32,0270912.01.202025m 
[Utvid]44.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein4.23,33
700p
11.01.2020
400m Fri
Karmøy SK2000400m Fri4.23,3370011.01.202025m 
[Utvid]55.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein17.29,39
673p
12.01.2020
1500m Fri
Karmøy SK20001500m Fri17.29,3967312.01.202025m 
[Utvid]66.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein2.06,37
667p
12.01.2020
200m Fri
Karmøy SK2000200m Fri2.06,3766712.01.202025m 
[Utvid]77.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm4.28,10
664p
11.01.2020
400m Fri
Randaberg IL2004400m Fri4.28,1066411.01.202025m 
[Utvid]88.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik32,89
654p
11.01.2020
50m Bryst
Bergens SC199550m Bryst32,8965411.01.202025mD
[Utvid]99.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen17.42,41
648p
12.01.2020
1500m Fri
Karmøy SK20061500m Fri17.42,4164812.01.202025m 
[Utvid]1010.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein9.15,29
643p
12.01.2020
800m Fri
Karmøy SK2000800m Fri9.15,2964312.01.202025mD
[Utvid]1111.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein58,41
636p
12.01.2020
100m Fri
Karmøy SK2000100m Fri58,4163612.01.202025m 
[Utvid]1212.
Arild Kristiansen Degerstrøm
Bergensvømmerne
Arild Kristiansen Degerstrøm16.28,14
632p
12.01.2020
1500m Fri
Bergensvømmerne20001500m Fri16.28,1463212.01.202025m 
[Utvid]1313.
Arild Kristiansen Degerstrøm
Bergensvømmerne
Arild Kristiansen Degerstrøm8.36,96
631p
12.01.2020
800m Fri
Bergensvømmerne2000800m Fri8.36,9663112.01.202025mD
[Utvid]1414.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik2.36,95
630p
11.01.2020
200m Bryst
Bergens SC1995200m Bryst2.36,9563011.01.202025m 
[Utvid]1414.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen9.19,01
630p
12.01.2020
800m Fri
Karmøy SK2006800m Fri9.19,0163012.01.202025mD
[Utvid]1616.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm17.52,88
629p
12.01.2020
1500m Fri
Randaberg IL20041500m Fri17.52,8862912.01.202025m 
[Utvid]1717.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein4.34,28
620p
12.01.2020
400m Fri
Karmøy SK2000400m Fri4.34,2862012.01.202025mD
[Utvid]1818.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein2.09,83
615p
11.01.2020
200m Fri
Karmøy SK2000200m Fri2.09,8361511.01.202025mD
[Utvid]1919.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein1.04,31
612p
11.01.2020
100m Butterfly
Karmøy SK2000100m Butterfly1.04,3161211.01.202025m 
[Utvid]2020.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen4.36,23
607p
12.01.2020
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.36,2360712.01.202025mD
[Utvid]2121.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen1.13,79
603p
11.01.2020
100m Bryst
Haugesund SK2003100m Bryst1.13,7960311.01.202025m 
[Utvid]2222.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec4.37,03
602p
11.01.2020
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri4.37,0360211.01.202025m 
[Utvid]2323.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm9.29,72
595p
12.01.2020
800m Fri
Randaberg IL2004800m Fri9.29,7259512.01.202025mD
[Utvid]2424.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen33,98
593p
12.01.2020
50m Bryst
Haugesund SK200350m Bryst33,9859312.01.202025m 
[Utvid]2424.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec2.11,38
593p
12.01.2020
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.11,3859312.01.202025m 
[Utvid]2424.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm4.12,61
593p
11.01.2020
400m Fri
Randaberg IL2002400m Fri4.12,6159311.01.202025m 
[Utvid]2727.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein29,14
585p
11.01.2020
50m Butterfly
Karmøy SK200050m Butterfly29,1458511.01.202025m 
[Utvid]2828.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen34,15
584p
12.01.2020
50m Bryst
Haugesund SK200350m Bryst34,1558412.01.202025m 
[Utvid]2828.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm2.12,10
584p
11.01.2020
200m Fri
Randaberg IL2004200m Fri2.12,1058411.01.202025mD
[Utvid]2828.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen4.39,73
584p
11.01.2020
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.39,7358411.01.202025m 
[Utvid]3131.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein27,44
583p
11.01.2020
50m Fri
Karmøy SK200050m Fri27,4458311.01.202025m 
[Utvid]3232.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm1.59,03
581p
12.01.2020
200m Fri
Randaberg IL2002200m Fri1.59,0358112.01.202025m 
[Utvid]3333.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord16.56,53
580p
12.01.2020
1500m Fri
Karmøy SK20011500m Fri16.56,5358012.01.202025m 
[Utvid]3434.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein27,53
577p
12.01.2020
50m Fri
Karmøy SK200050m Fri27,5357712.01.202025m 
[Utvid]3434.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen27,54
577p
12.01.2020
50m Fri
Haugesund SK200150m Fri27,5457712.01.202025m 
[Utvid]3434.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein29,27
577p
11.01.2020
50m Butterfly
Karmøy SK200050m Butterfly29,2757711.01.202025m 
[Utvid]3737.
Arild Kristiansen Degerstrøm
Bergensvømmerne
Arild Kristiansen Degerstrøm24,34
576p
11.01.2020
50m Fri
Bergensvømmerne200050m Fri24,3457611.01.202025m 
[Utvid]3838.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec1.00,40
575p
12.01.2020
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri1.00,4057512.01.202025m 
[Utvid]3838.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec18.25,68
575p
12.01.2020
1500m Fri
Karmøy SK20051500m Fri18.25,6857512.01.202025m 
[Utvid]4040.
Helene Osnes Vestre
Haugesund SK
Helene Osnes Vestre29,35
573p
11.01.2020
50m Butterfly
Haugesund SK200350m Butterfly29,3557311.01.202025m 
[Utvid]4141.
Arild Kristiansen Degerstrøm
Bergensvømmerne
Arild Kristiansen Degerstrøm24,40
572p
12.01.2020
50m Fri
Bergensvømmerne200050m Fri24,4057212.01.202025m 
[Utvid]4141.
Helene Osnes Vestre
Haugesund SK
Helene Osnes Vestre29,36
572p
11.01.2020
50m Butterfly
Haugesund SK200350m Butterfly29,3657211.01.202025m 
[Utvid]4343.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen29,38
571p
11.01.2020
50m Butterfly
Haugesund SK200350m Butterfly29,3857111.01.202025m 
[Utvid]4444.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen2.13,25
569p
12.01.2020
200m Fri
Haugesund SK2003200m Fri2.13,2556912.01.202025m 
[Utvid]4545.
Arild Kristiansen Degerstrøm
Bergensvømmerne
Arild Kristiansen Degerstrøm4.16,35
567p
12.01.2020
400m Fri
Bergensvømmerne2000400m Fri4.16,3556712.01.202025mD
[Utvid]4646.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec9.39,19
566p
12.01.2020
800m Fri
Karmøy SK2005800m Fri9.39,1956612.01.202025mD
[Utvid]4747.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm4.43,09
564p
12.01.2020
400m Fri
Randaberg IL2004400m Fri4.43,0956412.01.202025mD
[Utvid]4848.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin24,53
563p
12.01.2020
50m Fri
Stord Symjing200350m Fri24,5356312.01.202025m 
[Utvid]4848.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord4.16,90
563p
11.01.2020
400m Fri
Karmøy SK2001400m Fri4.16,9056311.01.202025m 
[Utvid]5050.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin54,43
562p
12.01.2020
100m Fri
Stord Symjing2003100m Fri54,4356212.01.202025m 
[Utvid]5151.
Helene Osnes Vestre
Haugesund SK
Helene Osnes Vestre27,79
561p
12.01.2020
50m Fri
Haugesund SK200350m Fri27,7956112.01.202025m 
[Utvid]5252.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec2.13,94
560p
11.01.2020
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.13,9456011.01.202025mD
[Utvid]5353.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec4.43,91
559p
12.01.2020
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri4.43,9155912.01.202025mD
[Utvid]5353.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm17.09,22
559p
12.01.2020
1500m Fri
Randaberg IL20021500m Fri17.09,2255912.01.202025m 
[Utvid]5555.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen29,61
558p
11.01.2020
50m Butterfly
Haugesund SK200150m Butterfly29,6155811.01.202025m 
[Utvid]5656.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen27,90
555p
11.01.2020
50m Fri
Haugesund SK200150m Fri27,9055511.01.202025m 
[Utvid]5757.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur54,69
554p
12.01.2020
100m Fri
Karmøy SK2003100m Fri54,6955412.01.202025m 
[Utvid]5757.
Alfred Laurentius Twijnstra
Frisinn SK
Alfred Laurentius Twijnstra4.18,33
554p
11.01.2020
400m Fri
Frisinn SK2004400m Fri4.18,3355411.01.202025m 
[Utvid]5959.
Helene Osnes Vestre
Haugesund SK
Helene Osnes Vestre27,93
553p
11.01.2020
50m Fri
Haugesund SK200350m Fri27,9355311.01.202025m 
[Utvid]5959.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen2.28,41
553p
12.01.2020
200m Individuell medley
Haugesund SK2001200m Individuell medley2.28,4155312.01.202025m 
[Utvid]6161.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur24,71
551p
12.01.2020
50m Fri
Karmøy SK200350m Fri24,7155112.01.202025m 
[Utvid]6262.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik1.16,15
549p
11.01.2020
100m Bryst
Bergens SC1995100m Bryst1.16,1554911.01.202025mD
[Utvid]6262.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein2.14,86
549p
12.01.2020
200m Fri
Karmøy SK2000200m Fri2.14,8654912.01.202025mD
[Utvid]6262.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis4.45,57
549p
11.01.2020
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.45,5754911.01.202025m 
[Utvid]6565.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord9.02,47
546p
12.01.2020
800m Fri
Karmøy SK2001800m Fri9.02,4754612.01.202025mD
[Utvid]6666.
Elida Rykkje Larsen
Haugesund SK
Elida Rykkje Larsen34,96
545p
12.01.2020
50m Bryst
Haugesund SK200750m Bryst34,9654512.01.202025m 
[Utvid]6666.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen34,96
545p
11.01.2020
50m Bryst
Haugesund SK200350m Bryst34,9654511.01.202025mD
[Utvid]6868.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen29,85
544p
11.01.2020
50m Butterfly
Haugesund SK200150m Butterfly29,8554411.01.202025m 
[Utvid]6868.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen29,86
544p
11.01.2020
50m Butterfly
Haugesund SK200350m Butterfly29,8654411.01.202025m 
[Utvid]7070.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin26,66
542p
11.01.2020
50m Butterfly
Stord Symjing200350m Butterfly26,6654211.01.202025m 
[Utvid]7070.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik29,90
542p
11.01.2020
50m Butterfly
Bergens SC199550m Butterfly29,9054211.01.202025m 
[Utvid]7070.
Liva Gjil
Haugesund SK
Liva Gjil4.46,90
542p
11.01.2020
400m Fri
Haugesund SK2004400m Fri4.46,9054211.01.202025m 
[Utvid]7373.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur24,86
541p
11.01.2020
50m Fri
Karmøy SK200350m Fri24,8654111.01.202025m 
[Utvid]7474.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen30,99
540p
12.01.2020
50m Bryst
Haugesund SK200450m Bryst30,9954012.01.202025m 
[Utvid]7474.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis2.15,58
540p
12.01.2020
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.15,5854012.01.202025m 
[Utvid]7676.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord2.02,05
539p
12.01.2020
200m Fri
Karmøy SK2001200m Fri2.02,0553912.01.202025m 
[Utvid]7777.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik29,96
538p
11.01.2020
50m Butterfly
Bergens SC199550m Butterfly29,9653811.01.202025m 
[Utvid]7777.
Ola Rasmussen Vestbø
Haugesund SK
Ola Rasmussen Vestbø17.22,12
538p
12.01.2020
1500m Fri
Haugesund SK20031500m Fri17.22,1253812.01.202025m 
[Utvid]7979.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm9.05,45
537p
12.01.2020
800m Fri
Randaberg IL2002800m Fri9.05,4553712.01.202025mD
[Utvid]7979.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos17.23,36
537p
12.01.2020
1500m Fri
Karmøy SK20041500m Fri17.23,3653712.01.202025m 
[Utvid]8181.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec28,27
533p
11.01.2020
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri28,2753311.01.202025m 
[Utvid]8282.
Helene Osnes Vestre
Haugesund SK
Helene Osnes Vestre1.02,00
532p
12.01.2020
100m Fri
Haugesund SK2003100m Fri1.02,0053212.01.202025m 
[Utvid]8282.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen2.16,24
532p
11.01.2020
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.16,2453211.01.202025mD
[Utvid]8282.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen2.16,25
532p
12.01.2020
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.16,2553212.01.202025mD
[Utvid]8585.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager1.02,03
531p
12.01.2020
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri1.02,0353112.01.202025m 
[Utvid]8585.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager4.48,87
531p
11.01.2020
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.48,8753111.01.202025m 
[Utvid]8787.
Elida Rykkje Larsen
Haugesund SK
Elida Rykkje Larsen35,30
529p
12.01.2020
50m Bryst
Haugesund SK200750m Bryst35,3052912.01.202025m 
[Utvid]8888.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen2.27,55
527p
12.01.2020
200m Rygg
Stavanger SK2005200m Rygg2.27,5552712.01.202025m 
[Utvid]8989.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec28,39
526p
12.01.2020
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri28,3952612.01.202025m 
[Utvid]9090.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø2.10,90
525p
12.01.2020
200m Rygg
Karmøy SK2004200m Rygg2.10,9052512.01.202025m 
[Utvid]9191.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos4.23,27
524p
11.01.2020
400m Fri
Karmøy SK2004400m Fri4.23,2752411.01.202025m 
[Utvid]9292.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur27,00
522p
11.01.2020
50m Butterfly
Karmøy SK200350m Butterfly27,0052211.01.202025m 
[Utvid]9292.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur27,00
522p
11.01.2020
50m Butterfly
Karmøy SK200350m Butterfly27,0052211.01.202025m 
[Utvid]9494.
Elida Rykkje Larsen
Haugesund SK
Elida Rykkje Larsen28,48
521p
11.01.2020
50m Fri
Haugesund SK200750m Fri28,4852111.01.202025m 
[Utvid]9494.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen1.08,37
521p
11.01.2020
100m Rygg
Stavanger SK2005100m Rygg1.08,3752111.01.202025m 
[Utvid]9696.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord55,86
520p
12.01.2020
100m Fri
Karmøy SK2001100m Fri55,8652012.01.202025m 
[Utvid]9696.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm1.09,14
520p
11.01.2020
100m Bryst
Karmøy SK2004100m Bryst1.09,1452011.01.202025m 
[Utvid]9898.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen2.31,70
518p
12.01.2020
200m Individuell medley
Haugesund SK2003200m Individuell medley2.31,7051812.01.202025m 
[Utvid]9999.
Ola Rasmussen Vestbø
Haugesund SK
Ola Rasmussen Vestbø9.12,22
517p
12.01.2020
800m Fri
Haugesund SK2003800m Fri9.12,2251712.01.202025mD
[Utvid]100100.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm2.30,08
513p
11.01.2020
200m Bryst
Karmøy SK2004200m Bryst2.30,0851311.01.202025m 
Side 1 av 15 (1489 rader)< Forrige1234567131415Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.