Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Gjøvik Open
Stevne
Stevnenavn:
Gjøvik Open
Fra dato:
08.03.2020
Til dato:
08.03.2020
NSF Stevne Id:
0000033219
Arrangørnavn:
Gjøvik SK
Stevnested:
Moelv
Bassengnavn:
Moelv svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
01.03.2020
Kvalperiode start:
01.03.2019
Kvalperiode slutt:
01.03.2020
Påmeldingsansv.:
Lars Hammeren
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95131341
Arrangementsleder
Navn:
Thomas Norgaard
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92030066
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy4.33,64
624p
10.03.2020
400m Fri
Sortland SLK2002400m Fri4.33,6462410.03.202025m 
[Utvid]22.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy2.14,01
559p
10.03.2020
200m Fri
Sortland SLK2002200m Fri2.14,0155910.03.202025mD
[Utvid]33.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy28,15
540p
10.03.2020
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri28,1554010.03.202025m 
[Utvid]44.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy32,01
515p
10.03.2020
50m Rygg
Sortland SLK200250m Rygg32,0151510.03.202025m 
[Utvid]55.
Ingrid Vie
Elverum Svømming
Ingrid Vie1.02,71
514p
10.03.2020
100m Fri
Elverum Svømming2003100m Fri1.02,7151410.03.202025m 
[Utvid]66.
Charlie Skoglund Macmillan
Gjøvik SK
Charlie Skoglund Macmillan25,43
505p
10.03.2020
50m Fri
Gjøvik SK200450m Fri25,4350510.03.202025m 
[Utvid]77.
Charlie Skoglund Macmillan
Gjøvik SK
Charlie Skoglund Macmillan27,39
500p
10.03.2020
50m Butterfly
Gjøvik SK200450m Butterfly27,3950010.03.202025m 
[Utvid]88.
Knut Karstein Visnes
Gjøvik SK
Knut Karstein Visnes1.01,75
496p
10.03.2020
100m Rygg
Gjøvik SK1999100m Rygg1.01,7549610.03.202025m 
[Utvid]99.
Charlie Skoglund Macmillan
Gjøvik SK
Charlie Skoglund Macmillan2.18,93
491p
10.03.2020
200m Individuell medley
Gjøvik SK2004200m Individuell medley2.18,9349110.03.202025m 
[Utvid]1010.
Ingrid Vie
Elverum Svømming
Ingrid Vie29,24
482p
10.03.2020
50m Fri
Elverum Svømming200350m Fri29,2448210.03.202025m 
[Utvid]1111.
Kristina Røhne Ruud
Gjøvik SK
Kristina Røhne Ruud1.04,20
479p
10.03.2020
100m Fri
Gjøvik SK2003100m Fri1.04,2047910.03.202025m 
[Utvid]1212.
Knut Karstein Visnes
Gjøvik SK
Knut Karstein Visnes28,44
476p
10.03.2020
50m Rygg
Gjøvik SK199950m Rygg28,4447610.03.202025m 
[Utvid]1313.
Kristina Røhne Ruud
Gjøvik SK
Kristina Røhne Ruud29,49
470p
10.03.2020
50m Fri
Gjøvik SK200350m Fri29,4947010.03.202025m 
[Utvid]1414.
Charlie Skoglund Macmillan
Gjøvik SK
Charlie Skoglund Macmillan1.02,87
469p
10.03.2020
100m Rygg
Gjøvik SK2004100m Rygg1.02,8746910.03.202025m 
[Utvid]1515.
Richard Ivan Willem Sol
Elverum Svømming
Richard Ivan Willem Sol28,00
468p
10.03.2020
50m Butterfly
Elverum Svømming200150m Butterfly28,0046810.03.202025m 
[Utvid]1616.
Richard Ivan Willem Sol
Elverum Svømming
Richard Ivan Willem Sol26,10
467p
10.03.2020
50m Fri
Elverum Svømming200150m Fri26,1046710.03.202025m 
[Utvid]1717.
Knut Karstein Visnes
Gjøvik SK
Knut Karstein Visnes26,15
465p
10.03.2020
50m Fri
Gjøvik SK199950m Fri26,1546510.03.202025m 
[Utvid]1818.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy1.04,96
462p
10.03.2020
100m Fri
Sortland SLK2002100m Fri1.04,9646210.03.202025mD
[Utvid]1919.
Knut Karstein Visnes
Gjøvik SK
Knut Karstein Visnes28,28
454p
10.03.2020
50m Butterfly
Gjøvik SK199950m Butterfly28,2845410.03.202025m 
[Utvid]2020.
Charlie Skoglund Macmillan
Gjøvik SK
Charlie Skoglund Macmillan33,02
447p
10.03.2020
50m Bryst
Gjøvik SK200450m Bryst33,0244710.03.202025m 
[Utvid]2121.
Charlie Skoglund Macmillan
Gjøvik SK
Charlie Skoglund Macmillan1.12,74
446p
10.03.2020
100m Bryst
Gjøvik SK2004100m Bryst1.12,7444610.03.202025m 
[Utvid]2222.
Ingrid Vie
Elverum Svømming
Ingrid Vie30,02
445p
10.03.2020
50m Fri
Elverum Svømming200350m Fri30,0244510.03.202025mD
[Utvid]2323.
Charlie Skoglund Macmillan
Gjøvik SK
Charlie Skoglund Macmillan26,69
437p
10.03.2020
50m Fri
Gjøvik SK200450m Fri26,6943710.03.202025mF
[Utvid]2424.
Matias Sveen Larsen
Elverum Svømming
Matias Sveen Larsen26,71
436p
10.03.2020
50m Fri
Elverum Svømming200650m Fri26,7143610.03.202025mF
[Utvid]2525.
Kristina Røhne Ruud
Gjøvik SK
Kristina Røhne Ruud30,42
428p
10.03.2020
50m Fri
Gjøvik SK200350m Fri30,4242810.03.202025mD
[Utvid]2626.
Sara Lønstad-Halvorsen
Elverum Svømming
Sara Lønstad-Halvorsen5.13,35
416p
10.03.2020
400m Fri
Elverum Svømming2007400m Fri5.13,3541610.03.202025m 
[Utvid]2727.
Emma Mathea Kulmala
Elverum Svømming
Emma Mathea Kulmala5.14,70
410p
10.03.2020
400m Fri
Elverum Svømming2007400m Fri5.14,7041010.03.202025m 
[Utvid]2828.
Kristina Røhne Ruud
Gjøvik SK
Kristina Røhne Ruud1.23,96
409p
10.03.2020
100m Bryst
Gjøvik SK2003100m Bryst1.23,9640910.03.202025m 
[Utvid]2929.
Rebekka Kjelsrud
Toten SK
Rebekka Kjelsrud32,85
408p
10.03.2020
50m Butterfly
Toten SK200450m Butterfly32,8540810.03.202025m 
[Utvid]3030.
Kristina Røhne Ruud
Gjøvik SK
Kristina Røhne Ruud38,54
406p
10.03.2020
50m Bryst
Gjøvik SK200350m Bryst38,5440610.03.202025m 
[Utvid]3030.
Matias Sveen Larsen
Elverum Svømming
Matias Sveen Larsen4.46,42
406p
10.03.2020
400m Fri
Elverum Svømming2006400m Fri4.46,4240610.03.202025m 
[Utvid]3232.
Sara Lønstad-Halvorsen
Elverum Svømming
Sara Lønstad-Halvorsen30,99
405p
10.03.2020
50m Fri
Elverum Svømming200750m Fri30,9940510.03.202025m 
[Utvid]3333.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy31,12
400p
10.03.2020
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri31,1240010.03.202025mD
[Utvid]3434.
Ingrid Vie
Elverum Svømming
Ingrid Vie1.14,80
398p
10.03.2020
100m Rygg
Elverum Svømming2003100m Rygg1.14,8039810.03.202025m 
[Utvid]3535.
Rebekka Kjelsrud
Toten SK
Rebekka Kjelsrud31,21
396p
10.03.2020
50m Fri
Toten SK200450m Fri31,2139610.03.202025m 
[Utvid]3636.
Sara Lønstad-Halvorsen
Elverum Svømming
Sara Lønstad-Halvorsen1.08,51
394p
10.03.2020
100m Fri
Elverum Svømming2007100m Fri1.08,5139410.03.202025m 
[Utvid]3737.
Martin Kregnes Søstuen
Elverum Svømming
Martin Kregnes Søstuen29,67
393p
10.03.2020
50m Butterfly
Elverum Svømming200250m Butterfly29,6739310.03.202025m 
[Utvid]3838.
Richard Ivan Willem Sol
Elverum Svømming
Richard Ivan Willem Sol1.06,78
392p
10.03.2020
100m Rygg
Elverum Svømming2001100m Rygg1.06,7839210.03.202025m 
[Utvid]3939.
Rebekka Kjelsrud
Toten SK
Rebekka Kjelsrud2.46,70
390p
10.03.2020
200m Individuell medley
Toten SK2004200m Individuell medley2.46,7039010.03.202025m 
[Utvid]4040.
Martin Kregnes Søstuen
Elverum Svømming
Martin Kregnes Søstuen2.30,28
388p
10.03.2020
200m Individuell medley
Elverum Svømming2002200m Individuell medley2.30,2838810.03.202025m 
[Utvid]4141.
Kristina Røhne Ruud
Gjøvik SK
Kristina Røhne Ruud39,16
387p
10.03.2020
50m Bryst
Gjøvik SK200350m Bryst39,1638710.03.202025mD
[Utvid]4242.
Knut Karstein Visnes
Gjøvik SK
Knut Karstein Visnes1.16,35
386p
10.03.2020
100m Bryst
Gjøvik SK1999100m Bryst1.16,3538610.03.202025m 
[Utvid]4242.
Karoline Fleisje
Triton Lillestrøm
Karoline Fleisje5.21,13
386p
10.03.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri5.21,1338610.03.202025m 
[Utvid]4444.
Leon Østmark-Ellefsen
Ås IL
Leon Østmark-Ellefsen2.25,48
382p
10.03.2020
200m Rygg
Ås IL2005200m Rygg2.25,4838210.03.202025m 
[Utvid]4545.
Ingrid Vie
Elverum Svømming
Ingrid Vie33,62
381p
10.03.2020
50m Butterfly
Elverum Svømming200350m Butterfly33,6238110.03.202025m 
[Utvid]4545.
Knut Karstein Visnes
Gjøvik SK
Knut Karstein Visnes34,81
381p
10.03.2020
50m Bryst
Gjøvik SK199950m Bryst34,8138110.03.202025m 
[Utvid]4747.
Ylva Espolin Storo Dahl
Triton Lillestrøm
Ylva Espolin Storo Dahl5.22,93
380p
10.03.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri5.22,9338010.03.202025m 
[Utvid]4848.
Matias Sveen Larsen
Elverum Svømming
Matias Sveen Larsen2.17,28
379p
10.03.2020
200m Fri
Elverum Svømming2006200m Fri2.17,2837910.03.202025mD
[Utvid]4949.
Karoline Fleisje
Triton Lillestrøm
Karoline Fleisje2.44,87
378p
10.03.2020
200m Rygg
Triton Lillestrøm2007200m Rygg2.44,8737810.03.202025m 
[Utvid]5050.
Carl-Fredrik T. H. Bengtsson
Asker SK
Carl-Fredrik T. H. Bengtsson1.02,23
376p
10.03.2020
100m Fri
Asker SK1998100m Fri1.02,2337610.03.202025m 
[Utvid]5151.
Richard Ivan Willem Sol
Elverum Svømming
Richard Ivan Willem Sol30,89
372p
10.03.2020
50m Rygg
Elverum Svømming200150m Rygg30,8937210.03.202025m 
[Utvid]5252.
Carl-Fredrik T. H. Bengtsson
Asker SK
Carl-Fredrik T. H. Bengtsson30,25
371p
10.03.2020
50m Butterfly
Asker SK199850m Butterfly30,2537110.03.202025m 
[Utvid]5353.
Carl-Fredrik T. H. Bengtsson
Asker SK
Carl-Fredrik T. H. Bengtsson28,20
370p
10.03.2020
50m Fri
Asker SK199850m Fri28,2037010.03.202025m 
[Utvid]5353.
Sara Lønstad-Halvorsen
Elverum Svømming
Sara Lønstad-Halvorsen2.33,76
370p
10.03.2020
200m Fri
Elverum Svømming2007200m Fri2.33,7637010.03.202025mD
[Utvid]5555.
Matias Sveen Larsen
Elverum Svømming
Matias Sveen Larsen2.33,20
366p
10.03.2020
200m Individuell medley
Elverum Svømming2006200m Individuell medley2.33,2036610.03.202025m 
[Utvid]5656.
Charlie Skoglund Macmillan
Gjøvik SK
Charlie Skoglund Macmillan35,33
365p
10.03.2020
50m Bryst
Gjøvik SK200450m Bryst35,3336510.03.202025mD
[Utvid]5757.
Emma Mathea Kulmala
Elverum Svømming
Emma Mathea Kulmala2.35,75
356p
10.03.2020
200m Fri
Elverum Svømming2007200m Fri2.35,7535610.03.202025mD
[Utvid]5858.
Sara Lønstad-Halvorsen
Elverum Svømming
Sara Lønstad-Halvorsen32,44
353p
10.03.2020
50m Fri
Elverum Svømming200750m Fri32,4435310.03.202025mD
[Utvid]5959.
Marte Haug
Elverum Svømming
Marte Haug32,46
352p
10.03.2020
50m Fri
Elverum Svømming200650m Fri32,4635210.03.202025m 
[Utvid]6060.
Leon Østmark-Ellefsen
Ås IL
Leon Østmark-Ellefsen2.35,39
351p
10.03.2020
200m Individuell medley
Ås IL2005200m Individuell medley2.35,3935110.03.202025m 
[Utvid]6161.
Knut Karstein Visnes
Gjøvik SK
Knut Karstein Visnes35,81
350p
10.03.2020
50m Bryst
Gjøvik SK199950m Bryst35,8135010.03.202025mD
[Utvid]6262.
Emma Mathea Kulmala
Elverum Svømming
Emma Mathea Kulmala32,66
346p
10.03.2020
50m Fri
Elverum Svømming200750m Fri32,6634610.03.202025m 
[Utvid]6363.
Charlie Skoglund Macmillan
Gjøvik SK
Charlie Skoglund Macmillan31,05
343p
10.03.2020
50m Butterfly
Gjøvik SK200450m Butterfly31,0534310.03.202025mD
[Utvid]6363.
Hanne Rugsveen
Elverum Svømming
Hanne Rugsveen32,75
343p
10.03.2020
50m Fri
Elverum Svømming200250m Fri32,7534310.03.202025m 
[Utvid]6565.
Matias Sveen Larsen
Elverum Svømming
Matias Sveen Larsen2.30,99
342p
10.03.2020
200m Rygg
Elverum Svømming2006200m Rygg2.30,9934210.03.202025m 
[Utvid]6666.
Ole Henrik Juul Myrvang
Gjøvik SK
Ole Henrik Juul Myrvang28,98
341p
10.03.2020
50m Fri
Gjøvik SK200250m Fri28,9834110.03.202025m 
[Utvid]6767.
Kristina Røhne Ruud
Gjøvik SK
Kristina Røhne Ruud34,90
340p
10.03.2020
50m Butterfly
Gjøvik SK200350m Butterfly34,9034010.03.202025m 
[Utvid]6868.
Ole Henrik Juul Myrvang
Gjøvik SK
Ole Henrik Juul Myrvang36,21
339p
10.03.2020
50m Bryst
Gjøvik SK200250m Bryst36,2133910.03.202025m 
[Utvid]6969.
Karoline Fleisje
Triton Lillestrøm
Karoline Fleisje1.19,20
335p
10.03.2020
100m Rygg
Triton Lillestrøm2007100m Rygg1.19,2033510.03.202025m 
[Utvid]6969.
Karoline Fleisje
Triton Lillestrøm
Karoline Fleisje2.38,85
335p
10.03.2020
200m Fri
Triton Lillestrøm2007200m Fri2.38,8533510.03.202025mD
[Utvid]7171.
Ylva Espolin Storo Dahl
Triton Lillestrøm
Ylva Espolin Storo Dahl2.39,32
333p
10.03.2020
200m Fri
Triton Lillestrøm2007200m Fri2.39,3233310.03.202025mD
[Utvid]7272.
Rebekka Kjelsrud
Toten SK
Rebekka Kjelsrud35,38
327p
10.03.2020
50m Butterfly
Toten SK200450m Butterfly35,3832710.03.202025mD
[Utvid]7272.
Matias Sveen Larsen
Elverum Svømming
Matias Sveen Larsen1.05,19
327p
10.03.2020
100m Fri
Elverum Svømming2006100m Fri1.05,1932710.03.202025mD
[Utvid]7474.
Leon Østmark-Ellefsen
Ås IL
Leon Østmark-Ellefsen1.10,99
326p
10.03.2020
100m Rygg
Ås IL2005100m Rygg1.10,9932610.03.202025m 
[Utvid]7575.
Rebekka Kjelsrud
Toten SK
Rebekka Kjelsrud41,52
325p
10.03.2020
50m Bryst
Toten SK200450m Bryst41,5232510.03.202025m 
[Utvid]7676.
Rebekka Kjelsrud
Toten SK
Rebekka Kjelsrud37,42
322p
10.03.2020
50m Rygg
Toten SK200450m Rygg37,4232210.03.202025m 
[Utvid]7777.
Martin Kregnes Søstuen
Elverum Svømming
Martin Kregnes Søstuen36,84
321p
10.03.2020
50m Bryst
Elverum Svømming200250m Bryst36,8432110.03.202025m 
[Utvid]7777.
Carl-Fredrik T. H. Bengtsson
Asker SK
Carl-Fredrik T. H. Bengtsson1.11,34
321p
10.03.2020
100m Rygg
Asker SK1998100m Rygg1.11,3432110.03.202025m 
[Utvid]7979.
Ylva Espolin Storo Dahl
Triton Lillestrøm
Ylva Espolin Storo Dahl33,50
320p
10.03.2020
50m Fri
Triton Lillestrøm200750m Fri33,5032010.03.202025m 
[Utvid]7979.
Stellan Gundersen Wallin
Ås IL
Stellan Gundersen Wallin1.05,69
320p
10.03.2020
100m Fri
Ås IL2005100m Fri1.05,6932010.03.202025m 
[Utvid]8181.
Janne Dahlby Rostad
Toten SK
Janne Dahlby Rostad33,54
319p
10.03.2020
50m Fri
Toten SK197250m Fri33,5431910.03.202025m 
[Utvid]8282.
Emma Mathea Kulmala
Elverum Svømming
Emma Mathea Kulmala1.13,63
317p
10.03.2020
100m Fri
Elverum Svømming2007100m Fri1.13,6331710.03.202025m 
[Utvid]8383.
Ole Henrik Juul Myrvang
Gjøvik SK
Ole Henrik Juul Myrvang1.05,96
316p
10.03.2020
100m Fri
Gjøvik SK2002100m Fri1.05,9631610.03.202025m 
[Utvid]8484.
Sara Lønstad-Halvorsen
Elverum Svømming
Sara Lønstad-Halvorsen1.13,81
315p
10.03.2020
100m Fri
Elverum Svømming2007100m Fri1.13,8131510.03.202025mD
[Utvid]8585.
Ole Henrik Juul Myrvang
Gjøvik SK
Ole Henrik Juul Myrvang32,17
309p
10.03.2020
50m Butterfly
Gjøvik SK200250m Butterfly32,1730910.03.202025m 
[Utvid]8585.
Marte Haug
Elverum Svømming
Marte Haug42,23
309p
10.03.2020
50m Bryst
Elverum Svømming200650m Bryst42,2330910.03.202025m 
[Utvid]8585.
Marte Haug
Elverum Svømming
Marte Haug1.14,27
309p
10.03.2020
100m Fri
Elverum Svømming2006100m Fri1.14,2730910.03.202025m 
[Utvid]8585.
Hanne Rugsveen
Elverum Svømming
Hanne Rugsveen1.21,35
309p
10.03.2020
100m Rygg
Elverum Svømming2002100m Rygg1.21,3530910.03.202025m 
[Utvid]8989.
Erle Sire Bakkem
Triton Lillestrøm
Erle Sire Bakkem33,93
308p
10.03.2020
50m Fri
Triton Lillestrøm200750m Fri33,9330810.03.202025m 
[Utvid]8989.
Stellan Gundersen Wallin
Ås IL
Stellan Gundersen Wallin2.42,30
308p
10.03.2020
200m Individuell medley
Ås IL2005200m Individuell medley2.42,3030810.03.202025m 
[Utvid]9191.
Henriette Norgaard
Gjøvik SK
Henriette Norgaard1.14,52
306p
10.03.2020
100m Fri
Gjøvik SK2003100m Fri1.14,5230610.03.202025m 
[Utvid]9292.
Carl-Fredrik T. H. Bengtsson
Asker SK
Carl-Fredrik T. H. Bengtsson30,20
301p
10.03.2020
50m Fri
Asker SK199850m Fri30,2030110.03.202025mD
[Utvid]9393.
Leon Østmark-Ellefsen
Ås IL
Leon Østmark-Ellefsen32,50
299p
10.03.2020
50m Butterfly
Ås IL200550m Butterfly32,5029910.03.202025m 
[Utvid]9393.
Ylva Espolin Storo Dahl
Triton Lillestrøm
Ylva Espolin Storo Dahl1.15,10
299p
10.03.2020
100m Fri
Triton Lillestrøm2007100m Fri1.15,1029910.03.202025m 
[Utvid]9595.
Emma Mathea Kulmala
Elverum Svømming
Emma Mathea Kulmala1.15,17
298p
10.03.2020
100m Fri
Elverum Svømming2007100m Fri1.15,1729810.03.202025mD
[Utvid]9595.
Hanne Rugsveen
Elverum Svømming
Hanne Rugsveen3.02,29
298p
10.03.2020
200m Individuell medley
Elverum Svømming2002200m Individuell medley3.02,2929810.03.202025m 
[Utvid]9797.
Martin Kregnes Søstuen
Elverum Svømming
Martin Kregnes Søstuen33,37
295p
10.03.2020
50m Rygg
Elverum Svømming200250m Rygg33,3729510.03.202025m 
[Utvid]9898.
Marte Haug
Elverum Svømming
Marte Haug38,57
294p
10.03.2020
50m Rygg
Elverum Svømming200650m Rygg38,5729410.03.202025m 
[Utvid]9898.
Laurits Trønnes Kjelsrud
Raufoss IL
Laurits Trønnes Kjelsrud1.07,57
294p
10.03.2020
100m Fri
Raufoss IL2007100m Fri1.07,5729410.03.202025m 
[Utvid]100100.
Laurits Trønnes Kjelsrud
Raufoss IL
Laurits Trønnes Kjelsrud30,53
292p
10.03.2020
50m Fri
Raufoss IL200750m Fri30,5329210.03.202025m 
Side 1 av 4 (350 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.