Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
OBOS Cup
Stevne
Stevnenavn:
OBOS Cup
Fra dato:
07.02.2020
Til dato:
09.02.2020
NSF Stevne Id:
0000033264
Arrangørnavn:
SK Speed
Stevnested:
Nordtvet
Bassengnavn:
Nordtvet bad
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
29.01.2020
Kvalperiode start:
30.01.2019
Kvalperiode slutt:
29.01.2020
Påmeldingsansv.:
Robert Svendsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Robert Svendsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.30,85
709p
08.02.2020
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.30,8570908.02.202025m 
[Utvid]22.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.12,73
630p
08.02.2020
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.12,7363008.02.202025mD
[Utvid]33.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard25,46
623p
08.02.2020
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK199650m Butterfly25,4662308.02.202025m 
[Utvid]44.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali4.36,98
602p
08.02.2020
400m Fri
SK Speed2005400m Fri4.36,9860208.02.202025m 
[Utvid]55.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe34,00
592p
09.02.2020
50m Bryst
SK Speed200450m Bryst34,0059209.02.202025m 
[Utvid]66.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe1.07,82
578p
09.02.2020
100m Individuell medley
SK Speed2004100m Individuell medley1.07,8257809.02.202025m 
[Utvid]77.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard30,54
565p
09.02.2020
50m Bryst
Sjøstjerna SLK199650m Bryst30,5456509.02.202025m 
[Utvid]88.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard1.01,39
548p
09.02.2020
100m Individuell medley
Sjøstjerna SLK1996100m Individuell medley1.01,3954809.02.202025m 
[Utvid]99.
Hilja Lyydia Stering
SK Speed
Hilja Lyydia Stering29,81
547p
08.02.2020
50m Butterfly
SK Speed200350m Butterfly29,8154708.02.202025m 
[Utvid]1010.
Hilja Lyydia Stering
SK Speed
Hilja Lyydia Stering1.09,12
546p
09.02.2020
100m Individuell medley
SK Speed2003100m Individuell medley1.09,1254609.02.202025m 
[Utvid]1111.
Madeleine Wold
SK Speed
Madeleine Wold1.09,25
543p
09.02.2020
100m Individuell medley
SK Speed2003100m Individuell medley1.09,2554309.02.202025m 
[Utvid]1212.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard2.27,40
541p
08.02.2020
200m Bryst
Sjøstjerna SLK1996200m Bryst2.27,4054108.02.202025m 
[Utvid]1313.
Hilja Lyydia Stering
SK Speed
Hilja Lyydia Stering28,15
540p
09.02.2020
50m Fri
SK Speed200350m Fri28,1554009.02.202025m 
[Utvid]1414.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen35,11
538p
08.02.2020
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst35,1153808.02.202025mD
[Utvid]1515.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali2.16,41
530p
08.02.2020
200m Fri
SK Speed2005200m Fri2.16,4153008.02.202025mD
[Utvid]1616.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen30,25
523p
08.02.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200150m Butterfly30,2552308.02.202025m 
[Utvid]1717.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard25,20
519p
09.02.2020
50m Fri
Sjøstjerna SLK199650m Fri25,2051909.02.202025m 
[Utvid]1818.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard1.09,37
515p
09.02.2020
100m Bryst
Sjøstjerna SLK1996100m Bryst1.09,3751509.02.202025m 
[Utvid]1919.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard1.00,00
514p
09.02.2020
100m Butterfly
Sjøstjerna SLK1996100m Butterfly1.00,0051409.02.202025m 
[Utvid]2020.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe30,46
512p
08.02.2020
50m Butterfly
SK Speed200450m Butterfly30,4651208.02.202025m 
[Utvid]2121.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard27,19
511p
09.02.2020
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK199650m Butterfly27,1951109.02.202025mD
[Utvid]2222.
Gudny Grace Wacu Trumpy
SK Speed
Gudny Grace Wacu Trumpy28,72
508p
09.02.2020
50m Fri
SK Speed200650m Fri28,7250809.02.202025m 
[Utvid]2323.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove1.09,93
502p
09.02.2020
100m Bryst
Sjøstjerna SLK2003100m Bryst1.09,9350209.02.202025m 
[Utvid]2323.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard1.09,94
502p
08.02.2020
100m Bryst
Sjøstjerna SLK1996100m Bryst1.09,9450208.02.202025mD
[Utvid]2525.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard31,81
500p
09.02.2020
50m Bryst
Sjøstjerna SLK199650m Bryst31,8150009.02.202025mD
[Utvid]2626.
Hilja Lyydia Stering
SK Speed
Hilja Lyydia Stering2.49,69
498p
08.02.2020
200m Bryst
SK Speed2003200m Bryst2.49,6949808.02.202025m 
[Utvid]2727.
Madeleine Wold
SK Speed
Madeleine Wold30,80
495p
08.02.2020
50m Butterfly
SK Speed200350m Butterfly30,8049508.02.202025m 
[Utvid]2828.
Jonas She Cheung
SK Speed
Jonas She Cheung1.03,59
493p
09.02.2020
100m Individuell medley
SK Speed2005100m Individuell medley1.03,5949309.02.202025m 
[Utvid]2929.
Herman Røed
SK Speed
Herman Røed4.29,93
486p
08.02.2020
400m Fri
SK Speed2005400m Fri4.29,9348608.02.202025m 
[Utvid]3030.
Jonas She Cheung
SK Speed
Jonas She Cheung4.30,27
484p
08.02.2020
400m Fri
SK Speed2005400m Fri4.30,2748408.02.202025m 
[Utvid]3131.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe1.10,11
483p
08.02.2020
100m Rygg
SK Speed2004100m Rygg1.10,1148308.02.202025m 
[Utvid]3131.
Benedikte April L. Bendiksen
Triton Lillestrøm
Benedikte April L. Bendiksen4.58,07
483p
08.02.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2005400m Fri4.58,0748308.02.202025m 
[Utvid]3333.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali1.12,11
481p
09.02.2020
100m Individuell medley
SK Speed2005100m Individuell medley1.12,1148109.02.202025m 
[Utvid]3434.
Herman Røed
SK Speed
Herman Røed1.04,25
478p
09.02.2020
100m Individuell medley
SK Speed2005100m Individuell medley1.04,2547809.02.202025m 
[Utvid]3434.
Ane Skogstad Tuv
SK Speed
Ane Skogstad Tuv4.58,97
478p
08.02.2020
400m Fri
SK Speed2006400m Fri4.58,9747808.02.202025m 
[Utvid]3636.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard32,30
477p
08.02.2020
50m Bryst
Sjøstjerna SLK199650m Bryst32,3047708.02.202025mD
[Utvid]3737.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe29,40
474p
09.02.2020
50m Fri
SK Speed200450m Fri29,4047409.02.202025m 
[Utvid]3838.
Henning Raknerud Soelberg
Triton Lillestrøm
Henning Raknerud Soelberg4.32,95
470p
08.02.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2003400m Fri4.32,9547008.02.202025m 
[Utvid]3939.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten1.12,69
469p
09.02.2020
100m Individuell medley
Sjøstjerna SLK2001100m Individuell medley1.12,6946909.02.202025m 
[Utvid]4040.
Kristian Thorsvald
Lørenskog/Rælingen
Kristian Thorsvald26,09
468p
09.02.2020
50m Fri
Lørenskog/Rælingen197950m Fri26,0946809.02.202025m 
[Utvid]4040.
Herman Røed
SK Speed
Herman Røed2.34,72
468p
08.02.2020
200m Bryst
SK Speed2005200m Bryst2.34,7246808.02.202025m 
[Utvid]4242.
Herman Røed
SK Speed
Herman Røed26,11
467p
09.02.2020
50m Fri
SK Speed200550m Fri26,1146709.02.202025m 
[Utvid]4242.
Herman Røed
SK Speed
Herman Røed1.01,97
467p
09.02.2020
100m Butterfly
SK Speed2005100m Butterfly1.01,9746709.02.202025m 
[Utvid]4444.
Gudny Grace Wacu Trumpy
SK Speed
Gudny Grace Wacu Trumpy2.37,69
461p
09.02.2020
200m Individuell medley
SK Speed2006200m Individuell medley2.37,6946109.02.202025m 
[Utvid]4545.
Herman Røed
SK Speed
Herman Røed28,28
454p
09.02.2020
50m Butterfly
SK Speed200550m Butterfly28,2845409.02.202025mD
[Utvid]4646.
Maja Andersen Nordli
SK Speed
Maja Andersen Nordli5.04,37
453p
08.02.2020
400m Fri
SK Speed2005400m Fri5.04,3745308.02.202025m 
[Utvid]4747.
Eira Melhus-Tangen
Triton Lillestrøm
Eira Melhus-Tangen5.05,08
450p
08.02.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri5.05,0845008.02.202025m 
[Utvid]4848.
Ane Skogstad Tuv
SK Speed
Ane Skogstad Tuv2.35,70
449p
09.02.2020
200m Rygg
SK Speed2006200m Rygg2.35,7044909.02.202025m 
[Utvid]4949.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove33,04
446p
09.02.2020
50m Bryst
Sjøstjerna SLK200350m Bryst33,0444609.02.202025mD
[Utvid]5050.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard1.03,99
445p
08.02.2020
100m Rygg
Sjøstjerna SLK1996100m Rygg1.03,9944508.02.202025m 
[Utvid]5050.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove2.37,29
445p
08.02.2020
200m Bryst
Sjøstjerna SLK2003200m Bryst2.37,2944508.02.202025m 
[Utvid]5252.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali31,94
444p
08.02.2020
50m Butterfly
SK Speed200550m Butterfly31,9444408.02.202025m 
[Utvid]5252.
Hilja Lyydia Stering
SK Speed
Hilja Lyydia Stering1.21,72
444p
08.02.2020
100m Bryst
SK Speed2003100m Bryst1.21,7244408.02.202025mD
[Utvid]5454.
Vårin Hagesæter
Triton Lillestrøm
Vårin Hagesæter1.12,27
441p
08.02.2020
100m Rygg
Triton Lillestrøm2003100m Rygg1.12,2744108.02.202025m 
[Utvid]5555.
Emma Veline Holtbak Kjærvoll
Triton Lillestrøm
Emma Veline Holtbak Kjærvoll5.07,71
439p
08.02.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2004400m Fri5.07,7143908.02.202025m 
[Utvid]5656.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali1.06,14
438p
08.02.2020
100m Fri
SK Speed2005100m Fri1.06,1443808.02.202025mD
[Utvid]5757.
Jørgen Solvang Engeseth
Sjøstjerna SLK
Jørgen Solvang Engeseth26,70
436p
09.02.2020
50m Fri
Sjøstjerna SLK200350m Fri26,7043609.02.202025m 
[Utvid]5757.
Rina Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Rina Øvergaard1.14,48
436p
09.02.2020
100m Individuell medley
Sjøstjerna SLK2006100m Individuell medley1.14,4843609.02.202025m 
[Utvid]5757.
Benedikte April L. Bendiksen
Triton Lillestrøm
Benedikte April L. Bendiksen2.37,20
436p
09.02.2020
200m Rygg
Triton Lillestrøm2005200m Rygg2.37,2043609.02.202025m 
[Utvid]6060.
Madelen Antonsen
SK Speed
Madelen Antonsen1.12,15
433p
09.02.2020
100m Butterfly
SK Speed2005100m Butterfly1.12,1543309.02.202025m 
[Utvid]6161.
Victoria Kristengård
Triton Lillestrøm
Victoria Kristengård5.09,43
432p
08.02.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2004400m Fri5.09,4343208.02.202025m 
[Utvid]6262.
Madeleine Wold
SK Speed
Madeleine Wold34,00
430p
09.02.2020
50m Rygg
SK Speed200350m Rygg34,0043009.02.202025m 
[Utvid]6262.
Herman Røed
SK Speed
Herman Røed1.13,67
430p
08.02.2020
100m Bryst
SK Speed2005100m Bryst1.13,6743008.02.202025mD
[Utvid]6262.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove2.11,59
430p
08.02.2020
200m Fri
Sjøstjerna SLK2003200m Fri2.11,5943008.02.202025mD
[Utvid]6565.
Maja Andersen Nordli
SK Speed
Maja Andersen Nordli1.14,95
428p
09.02.2020
100m Individuell medley
SK Speed2005100m Individuell medley1.14,9542809.02.202025m 
[Utvid]6666.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten37,91
427p
09.02.2020
50m Bryst
Sjøstjerna SLK200150m Bryst37,9142709.02.202025m 
[Utvid]6666.
Nathania Newton
Triton Lillestrøm
Nathania Newton5.10,59
427p
08.02.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri5.10,5942708.02.202025m 
[Utvid]6868.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten34,10
426p
09.02.2020
50m Rygg
Sjøstjerna SLK200150m Rygg34,1042609.02.202025m 
[Utvid]6868.
Cora Helene Hildrum
SK Speed
Cora Helene Hildrum1.15,09
426p
09.02.2020
100m Individuell medley
SK Speed2006100m Individuell medley1.15,0942609.02.202025m 
[Utvid]7070.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten1.12,61
425p
09.02.2020
100m Butterfly
Sjøstjerna SLK2001100m Butterfly1.12,6142509.02.202025m 
[Utvid]7171.
Madeleine Wold
SK Speed
Madeleine Wold1.13,23
424p
08.02.2020
100m Rygg
SK Speed2003100m Rygg1.13,2342408.02.202025m 
[Utvid]7272.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove26,99
422p
09.02.2020
50m Fri
Sjøstjerna SLK200350m Fri26,9942209.02.202025m 
[Utvid]7373.
Benedikte April L. Bendiksen
Triton Lillestrøm
Benedikte April L. Bendiksen2.27,34
421p
08.02.2020
200m Fri
Triton Lillestrøm2005200m Fri2.27,3442108.02.202025mD
[Utvid]7474.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten32,54
420p
09.02.2020
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK200150m Butterfly32,5442009.02.202025mD
[Utvid]7575.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove1.07,13
419p
09.02.2020
100m Individuell medley
Sjøstjerna SLK2003100m Individuell medley1.07,1341909.02.202025m 
[Utvid]7676.
Noah Jacobsen
SK Speed
Noah Jacobsen1.07,25
417p
09.02.2020
100m Individuell medley
SK Speed2005100m Individuell medley1.07,2541709.02.202025m 
[Utvid]7676.
Rina Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Rina Øvergaard5.12,94
417p
08.02.2020
400m Fri
Sjøstjerna SLK2006400m Fri5.12,9441708.02.202025m 
[Utvid]7878.
Henning Raknerud Soelberg
Triton Lillestrøm
Henning Raknerud Soelberg2.13,21
415p
08.02.2020
200m Fri
Triton Lillestrøm2003200m Fri2.13,2141508.02.202025mD
[Utvid]7878.
Jonas She Cheung
SK Speed
Jonas She Cheung2.21,53
415p
09.02.2020
200m Rygg
SK Speed2005200m Rygg2.21,5341509.02.202025m 
[Utvid]8080.
Madelen Antonsen
SK Speed
Madelen Antonsen32,70
414p
08.02.2020
50m Butterfly
SK Speed200550m Butterfly32,7041408.02.202025m 
[Utvid]8181.
Ane Skogstad Tuv
SK Speed
Ane Skogstad Tuv2.28,20
413p
08.02.2020
200m Fri
SK Speed2006200m Fri2.28,2041308.02.202025mD
[Utvid]8181.
Eira Melhus-Tangen
Triton Lillestrøm
Eira Melhus-Tangen2.28,23
413p
08.02.2020
200m Fri
Triton Lillestrøm2007200m Fri2.28,2341308.02.202025mD
[Utvid]8383.
Erika Espolin Storo Dahl
Triton Lillestrøm
Erika Espolin Storo Dahl2.43,68
412p
09.02.2020
200m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004200m Individuell medley2.43,6841209.02.202025m 
[Utvid]8484.
Emma Veline Holtbak Kjærvoll
Triton Lillestrøm
Emma Veline Holtbak Kjærvoll1.15,96
411p
09.02.2020
100m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004100m Individuell medley1.15,9641109.02.202025m 
[Utvid]8484.
Herman Røed
SK Speed
Herman Røed2.13,63
411p
08.02.2020
200m Fri
SK Speed2005200m Fri2.13,6341108.02.202025mD
[Utvid]8686.
Maja Andersen Nordli
SK Speed
Maja Andersen Nordli32,80
410p
08.02.2020
50m Butterfly
SK Speed200550m Butterfly32,8041008.02.202025m 
[Utvid]8686.
Madelen Antonsen
SK Speed
Madelen Antonsen2.44,01
410p
09.02.2020
200m Individuell medley
SK Speed2005200m Individuell medley2.44,0141009.02.202025m 
[Utvid]8686.
Kasper Winsnes
Lørenskog/Rælingen
Kasper Winsnes4.45,63
410p
08.02.2020
400m Fri
Lørenskog/Rælingen2005400m Fri4.45,6341008.02.202025m 
[Utvid]8686.
Erika Espolin Storo Dahl
Triton Lillestrøm
Erika Espolin Storo Dahl5.14,74
410p
08.02.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2004400m Fri5.14,7441008.02.202025m 
[Utvid]9090.
Hilja Lyydia Stering
SK Speed
Hilja Lyydia Stering38,46
409p
08.02.2020
50m Bryst
SK Speed200350m Bryst38,4640908.02.202025mD
[Utvid]9090.
Kenneth Minh-Thang Nguyen
Triton Lillestrøm
Kenneth Minh-Thang Nguyen1.14,90
409p
09.02.2020
100m Bryst
Triton Lillestrøm2005100m Bryst1.14,9040909.02.202025m 
[Utvid]9090.
Rina Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Rina Øvergaard2.40,59
409p
09.02.2020
200m Rygg
Sjøstjerna SLK2006200m Rygg2.40,5940909.02.202025m 
[Utvid]9090.
Madelen Antonsen
SK Speed
Madelen Antonsen5.15,00
409p
08.02.2020
400m Fri
SK Speed2005400m Fri5.15,0040908.02.202025m 
[Utvid]9494.
Pedram Heydari
SK Speed
Pedram Heydari4.45,96
408p
08.02.2020
400m Fri
SK Speed2005400m Fri4.45,9640808.02.202025m 
[Utvid]9595.
Nathania Newton
Triton Lillestrøm
Nathania Newton1.16,37
405p
09.02.2020
100m Individuell medley
Triton Lillestrøm2007100m Individuell medley1.16,3740509.02.202025m 
[Utvid]9696.
Alexander Wang
SK Speed
Alexander Wang1.15,17
404p
09.02.2020
100m Bryst
SK Speed2006100m Bryst1.15,1740409.02.202025m 
[Utvid]9797.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove2.28,33
403p
09.02.2020
200m Individuell medley
Sjøstjerna SLK2003200m Individuell medley2.28,3340309.02.202025m 
[Utvid]9797.
Erika Espolin Storo Dahl
Triton Lillestrøm
Erika Espolin Storo Dahl2.29,47
403p
08.02.2020
200m Fri
Triton Lillestrøm2004200m Fri2.29,4740308.02.202025mD
[Utvid]9999.
Noah Jacobsen
SK Speed
Noah Jacobsen1.06,21
402p
08.02.2020
100m Rygg
SK Speed2005100m Rygg1.06,2140208.02.202025m 
[Utvid]9999.
Celina Pham
SK Speed
Celina Pham5.16,82
402p
08.02.2020
400m Fri
SK Speed2008400m Fri5.16,8240208.02.202025m 
Side 1 av 15 (1443 rader)< Forrige1234567131415Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.