Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Olavslekene 2020
Stevne
Stevnenavn:
Olavslekene 2020
Fra dato:
10.10.2020
Til dato:
11.10.2020
NSF Stevne Id:
0000033286
Arrangørnavn:
Sarpsborg IL
Stevnested:
Sarpsborg
Bassengnavn:
Sarpsborghallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
02.10.2020
Kvalperiode start:
27.09.2019
Kvalperiode slutt:
09.10.2020
Påmeldingsansv.:
Oddbjørn Krage
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
905 46 628
Arrangementsleder
Navn:
Per Ivar Søfteland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
957 99 793
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Piotr Mateusz Ludwiczak
Kongstensvømmerne
Piotr Mateusz Ludwiczak22,63
717p
11.10.2020
50m Fri
Kongstensvømmerne199650m Fri22,6371711.10.202025m 
[Utvid]22.
Viktor Forafonov
Drøbak-Frogn IL
Viktor Forafonov8.18,64
703p
11.10.2020
800m Fri
Drøbak-Frogn IL2002800m Fri8.18,6470311.10.202025m 
[Utvid]33.
Mathilde Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Hammer2.34,68
658p
10.10.2020
200m Bryst
Kongstensvømmerne2002200m Bryst2.34,6865810.10.202025m 
[Utvid]44.
Mathilde Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Hammer26,39
655p
11.10.2020
50m Fri
Kongstensvømmerne200250m Fri26,3965511.10.202025m 
[Utvid]44.
Mathilde Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Hammer32,87
655p
10.10.2020
50m Bryst
Kongstensvømmerne200250m Bryst32,8765510.10.202025m 
[Utvid]66.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt2.18,86
639p
10.10.2020
200m Butterfly
Hamar IL1999200m Butterfly2.18,8663910.10.202025m 
[Utvid]77.
Viktor Forafonov
Drøbak-Frogn IL
Viktor Forafonov4.06,61
637p
11.10.2020
400m Fri
Drøbak-Frogn IL2002400m Fri4.06,6163711.10.202025mD
[Utvid]88.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy4.32,30
633p
10.10.2020
400m Fri
Sortland SLK2002400m Fri4.32,3063310.10.202025m 
[Utvid]99.
Viktor Forafonov
Drøbak-Frogn IL
Viktor Forafonov52,45
629p
10.10.2020
100m Fri
Drøbak-Frogn IL2002100m Fri52,4562910.10.202025m 
[Utvid]1010.
Piotr Mateusz Ludwiczak
Kongstensvømmerne
Piotr Mateusz Ludwiczak29,52
625p
10.10.2020
50m Bryst
Kongstensvømmerne199650m Bryst29,5262510.10.202025m 
[Utvid]1111.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt28,69
613p
11.10.2020
50m Butterfly
Hamar IL199950m Butterfly28,6961311.10.202025m 
[Utvid]1111.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard52,89
613p
10.10.2020
100m Fri
Sjøstjerna SLK1996100m Fri52,8961310.10.202025m 
[Utvid]1313.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard1.57,30
607p
11.10.2020
200m Fri
Sjøstjerna SLK1996200m Fri1.57,3060711.10.202025m 
[Utvid]1414.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden53,09
606p
10.10.2020
100m Fri
Asker SK2003100m Fri53,0960610.10.202025m 
[Utvid]1515.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen1.57,63
602p
11.10.2020
200m Fri
Kongstensvømmerne2002200m Fri1.57,6360211.10.202025m 
[Utvid]1616.
Mathilde Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Hammer28,88
601p
11.10.2020
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200250m Butterfly28,8860111.10.202025m 
[Utvid]1616.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen4.37,14
601p
10.10.2020
400m Fri
Ås IL2002400m Fri4.37,1460110.10.202025m 
[Utvid]1616.
Martine Myhrer Abrahamsen
Triton Lillestrøm
Martine Myhrer Abrahamsen4.37,15
601p
10.10.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2003400m Fri4.37,1560110.10.202025m 
[Utvid]1919.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy2.11,01
598p
11.10.2020
200m Fri
Sortland SLK2002200m Fri2.11,0159811.10.202025m 
[Utvid]2020.
Mathilde Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Hammer1.14,04
597p
10.10.2020
100m Bryst
Kongstensvømmerne2002100m Bryst1.14,0459710.10.202025mD
[Utvid]2121.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe4.38,36
593p
10.10.2020
400m Fri
Ås IL2003400m Fri4.38,3659310.10.202025m 
[Utvid]2121.
Ella B Dreyer
Ås IL
Ella B Dreyer9.30,54
593p
11.10.2020
800m Fri
Ås IL2006800m Fri9.30,5459311.10.202025m 
[Utvid]2323.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden25,89
592p
11.10.2020
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly25,8959211.10.202025m 
[Utvid]2424.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden24,13
591p
11.10.2020
50m Fri
Asker SK200350m Fri24,1359111.10.202025m 
[Utvid]2525.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen2.11,60
590p
11.10.2020
200m Fri
Ås IL2002200m Fri2.11,6059011.10.202025m 
[Utvid]2525.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe4.38,90
590p
10.10.2020
400m Fri
Ås IL2006400m Fri4.38,9059010.10.202025m 
[Utvid]2727.
Viktor Forafonov
Drøbak-Frogn IL
Viktor Forafonov24,16
589p
11.10.2020
50m Fri
Drøbak-Frogn IL200250m Fri24,1658911.10.202025m 
[Utvid]2828.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg30,13
588p
10.10.2020
50m Bryst
Ski SK200150m Bryst30,1358810.10.202025m 
[Utvid]2929.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen2.10,93
587p
10.10.2020
200m Individuell medley
Asker SK2002200m Individuell medley2.10,9358710.10.202025m 
[Utvid]3030.
Ella B Dreyer
Ås IL
Ella B Dreyer4.39,47
586p
10.10.2020
400m Fri
Ås IL2006400m Fri4.39,4758610.10.202025m 
[Utvid]3131.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud2.06,26
585p
11.10.2020
200m Rygg
Lørenskog/Rælingen2005200m Rygg2.06,2658511.10.202025m 
[Utvid]3131.
Viktor Forafonov
Drøbak-Frogn IL
Viktor Forafonov2.09,40
585p
10.10.2020
200m Butterfly
Drøbak-Frogn IL2002200m Butterfly2.09,4058510.10.202025m 
[Utvid]3333.
Una Borchgrevink
Bærumsvømmerne
Una Borchgrevink1.05,30
584p
11.10.2020
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2003100m Butterfly1.05,3058411.10.202025m 
[Utvid]3333.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Hamar IL
Magnus Kobbevik Mikalsen2.23,72
584p
10.10.2020
200m Bryst
Hamar IL2004200m Bryst2.23,7258410.10.202025m 
[Utvid]3535.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Hamar IL
Magnus Kobbevik Mikalsen1.06,64
581p
11.10.2020
100m Bryst
Hamar IL2004100m Bryst1.06,6458111.10.202025m 
[Utvid]3535.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.07,72
581p
11.10.2020
100m Individuell medley
Moss SK2002100m Individuell medley1.07,7258111.10.202025m 
[Utvid]3737.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden57,63
580p
11.10.2020
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly57,6358011.10.202025m 
[Utvid]3838.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt30,79
579p
10.10.2020
50m Rygg
Hamar IL199950m Rygg30,7957910.10.202025m 
[Utvid]3838.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe1.00,28
579p
10.10.2020
100m Fri
Ås IL2006100m Fri1.00,2857910.10.202025m 
[Utvid]3838.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen2.23,01
579p
11.10.2020
200m Rygg
Asker SK2003200m Rygg2.23,0157911.10.202025m 
[Utvid]4141.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg1.06,87
575p
11.10.2020
100m Bryst
Ski SK2001100m Bryst1.06,8757511.10.202025m 
[Utvid]4242.
Julie Mathilde Bjordal
Hamar IL
Julie Mathilde Bjordal1.15,07
573p
11.10.2020
100m Bryst
Hamar IL2001100m Bryst1.15,0757311.10.202025m 
[Utvid]4242.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt2.26,69
573p
10.10.2020
200m Individuell medley
Hamar IL1999200m Individuell medley2.26,6957310.10.202025m 
[Utvid]4444.
Anika Jocelyne Svenning
Bærumsvømmerne
Anika Jocelyne Svenning30,93
571p
10.10.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200550m Rygg30,9357110.10.202025m 
[Utvid]4444.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard1.00,58
571p
11.10.2020
100m Individuell medley
Sjøstjerna SLK1996100m Individuell medley1.00,5857111.10.202025m 
[Utvid]4646.
Viktor Forafonov
Drøbak-Frogn IL
Viktor Forafonov26,23
570p
11.10.2020
50m Butterfly
Drøbak-Frogn IL200250m Butterfly26,2357011.10.202025m 
[Utvid]4646.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg27,64
570p
11.10.2020
50m Fri
Haldens SK200650m Fri27,6457011.10.202025m 
[Utvid]4848.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen1.00,69
567p
11.10.2020
100m Individuell medley
Asker SK2002100m Individuell medley1.00,6956711.10.202025m 
[Utvid]4949.
Pauline Hellesø Eriksen
Asker SK
Pauline Hellesø Eriksen1.00,74
566p
10.10.2020
100m Fri
Asker SK2001100m Fri1.00,7456610.10.202025m 
[Utvid]4949.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy2.13,49
566p
10.10.2020
200m Fri
Sortland SLK2002200m Fri2.13,4956610.10.202025mD
[Utvid]5151.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen1.00,77
565p
10.10.2020
100m Fri
Ås IL2002100m Fri1.00,7756510.10.202025m 
[Utvid]5252.
Carmen Alexandra Rasch
Lørenskog/Rælingen
Carmen Alexandra Rasch1.00,79
564p
10.10.2020
100m Fri
Lørenskog/Rælingen2007100m Fri1.00,7956410.10.202025m 
[Utvid]5252.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen1.06,58
564p
11.10.2020
100m Rygg
Asker SK2003100m Rygg1.06,5856411.10.202025m 
[Utvid]5454.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland27,76
563p
11.10.2020
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri27,7656311.10.202025m 
[Utvid]5454.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard30,57
563p
10.10.2020
50m Bryst
Sjøstjerna SLK199650m Bryst30,5756310.10.202025m 
[Utvid]5656.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland34,62
561p
10.10.2020
50m Bryst
Moss SK200250m Bryst34,6256110.10.202025m 
[Utvid]5757.
Pauline Hellesø Eriksen
Asker SK
Pauline Hellesø Eriksen27,81
560p
11.10.2020
50m Fri
Asker SK200150m Fri27,8156011.10.202025m 
[Utvid]5757.
Mathilde Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Hammer34,64
560p
10.10.2020
50m Bryst
Kongstensvømmerne200250m Bryst34,6456010.10.202025mD
[Utvid]5959.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard58,34
559p
11.10.2020
100m Butterfly
Sjøstjerna SLK1996100m Butterfly58,3455911.10.202025m 
[Utvid]6060.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen2.14,13
558p
10.10.2020
200m Fri
Ås IL2002200m Fri2.14,1355810.10.202025mD
[Utvid]6060.
Hannah Ruud Raustøl
Asker SK
Hannah Ruud Raustøl2.24,77
558p
11.10.2020
200m Rygg
Asker SK2003200m Rygg2.24,7755811.10.202025m 
[Utvid]6060.
Oliver Bauer Skymoen
Lørenskog/Rælingen
Oliver Bauer Skymoen2.25,93
558p
10.10.2020
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006200m Bryst2.25,9355810.10.202025m 
[Utvid]6363.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.15,76
557p
11.10.2020
100m Bryst
Moss SK2002100m Bryst1.15,7655711.10.202025m 
[Utvid]6363.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland2.28,05
557p
10.10.2020
200m Individuell medley
Sarpsborg IL2003200m Individuell medley2.28,0555710.10.202025m 
[Utvid]6565.
Emil Mathias Roli Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Emil Mathias Roli Sørensen24,63
556p
11.10.2020
50m Fri
Lørenskog/Rælingen200450m Fri24,6355611.10.202025m 
[Utvid]6565.
Hannah Ruud Raustøl
Asker SK
Hannah Ruud Raustøl31,21
556p
10.10.2020
50m Rygg
Asker SK200350m Rygg31,2155610.10.202025m 
[Utvid]6565.
Matylda Maria Koryl
Hamar IL
Matylda Maria Koryl5.14,86
556p
11.10.2020
400m Individuell medley
Hamar IL2002400m Individuell medley5.14,8655611.10.202025m 
[Utvid]6868.
Pauline Hellesø Eriksen
Asker SK
Pauline Hellesø Eriksen2.14,31
555p
11.10.2020
200m Fri
Asker SK2001200m Fri2.14,3155511.10.202025m 
[Utvid]6969.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen54,71
554p
10.10.2020
100m Fri
Kongstensvømmerne2002100m Fri54,7155410.10.202025m 
[Utvid]6969.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland1.01,15
554p
10.10.2020
100m Fri
Sarpsborg IL2003100m Fri1.01,1555410.10.202025m 
[Utvid]6969.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe1.01,16
554p
10.10.2020
100m Fri
Ås IL2003100m Fri1.01,1655410.10.202025m 
[Utvid]6969.
Sebastian Eriksen
Lørenskog/Rælingen
Sebastian Eriksen4.18,31
554p
10.10.2020
400m Fri
Lørenskog/Rælingen2003400m Fri4.18,3155410.10.202025m 
[Utvid]6969.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen4.18,41
554p
10.10.2020
400m Fri
Hamar IL2004400m Fri4.18,4155410.10.202025m 
[Utvid]7474.
Julie Letvik Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Julie Letvik Sørensen34,78
553p
10.10.2020
50m Bryst
Lørenskog/Rælingen200650m Bryst34,7855310.10.202025m 
[Utvid]7474.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland1.08,82
553p
11.10.2020
100m Individuell medley
Sarpsborg IL2003100m Individuell medley1.08,8255311.10.202025m 
[Utvid]7474.
Sebastian Eriksen
Lørenskog/Rælingen
Sebastian Eriksen2.01,03
553p
11.10.2020
200m Fri
Lørenskog/Rælingen2003200m Fri2.01,0355311.10.202025m 
[Utvid]7777.
Hannah Ruud Raustøl
Asker SK
Hannah Ruud Raustøl1.07,07
552p
11.10.2020
100m Rygg
Asker SK2003100m Rygg1.07,0755211.10.202025m 
[Utvid]7777.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen2.01,11
552p
11.10.2020
200m Fri
Ski SK2002200m Fri2.01,1155211.10.202025m 
[Utvid]7777.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland2.14,58
552p
11.10.2020
200m Fri
Sarpsborg IL2003200m Fri2.14,5855211.10.202025m 
[Utvid]8080.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard24,71
551p
10.10.2020
50m Fri
Sjøstjerna SLK199650m Fri24,7155110.10.202025mD
[Utvid]8080.
Martine Myhrer Abrahamsen
Triton Lillestrøm
Martine Myhrer Abrahamsen2.14,66
551p
10.10.2020
200m Fri
Triton Lillestrøm2003200m Fri2.14,6655110.10.202025mD
[Utvid]8282.
Matylda Maria Koryl
Hamar IL
Matylda Maria Koryl2.28,73
550p
10.10.2020
200m Individuell medley
Hamar IL2002200m Individuell medley2.28,7355010.10.202025m 
[Utvid]8282.
Dina Bing Smedsrud
Hamar IL
Dina Bing Smedsrud4.45,40
550p
10.10.2020
400m Fri
Hamar IL2002400m Fri4.45,4055010.10.202025m 
[Utvid]8484.
Mons Eirik Bjerkan
OI Svømming
Mons Eirik Bjerkan24,73
549p
11.10.2020
50m Fri
OI Svømming200150m Fri24,7354911.10.202025m 
[Utvid]8484.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad4.19,12
549p
10.10.2020
400m Fri
Sarpsborg IL2004400m Fri4.19,1254910.10.202025m 
[Utvid]8686.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard26,59
547p
11.10.2020
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK199650m Butterfly26,5954711.10.202025mD
[Utvid]8686.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen2.12,32
547p
10.10.2020
200m Butterfly
Asker SK2002200m Butterfly2.12,3254710.10.202025m 
[Utvid]8888.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.01,49
545p
10.10.2020
100m Fri
Moss SK2002100m Fri1.01,4954510.10.202025m 
[Utvid]8888.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt1.06,85
545p
10.10.2020
100m Butterfly
Hamar IL1999100m Butterfly1.06,8554510.10.202025mD
[Utvid]9090.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas4.20,00
544p
10.10.2020
400m Fri
Sarpsborg IL2003400m Fri4.20,0054410.10.202025m 
[Utvid]9191.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget1.01,56
543p
10.10.2020
100m Fri
Asker SK2002100m Fri1.01,5654310.10.202025m 
[Utvid]9292.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Hamar IL
Magnus Kobbevik Mikalsen30,96
542p
10.10.2020
50m Bryst
Hamar IL200450m Bryst30,9654210.10.202025m 
[Utvid]9393.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad26,69
541p
11.10.2020
50m Butterfly
Sarpsborg IL200450m Butterfly26,6954111.10.202025m 
[Utvid]9393.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe2.15,52
541p
10.10.2020
200m Fri
Ås IL2003200m Fri2.15,5254110.10.202025mD
[Utvid]9595.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt2.26,40
540p
11.10.2020
200m Rygg
Hamar IL1999200m Rygg2.26,4054011.10.202025m 
[Utvid]9696.
Linnea Marie Persdotter Must
Asker SK
Linnea Marie Persdotter Must35,08
539p
10.10.2020
50m Bryst
Asker SK200550m Bryst35,0853910.10.202025m 
[Utvid]9797.
Viktor Forafonov
Drøbak-Frogn IL
Viktor Forafonov2.02,14
538p
11.10.2020
200m Fri
Drøbak-Frogn IL2002200m Fri2.02,1453811.10.202025mD
[Utvid]9797.
Ella B Dreyer
Ås IL
Ella B Dreyer4.47,46
538p
11.10.2020
400m Fri
Ås IL2006400m Fri4.47,4653811.10.202025mD
[Utvid]9999.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland28,21
537p
11.10.2020
50m Fri
Moss SK200250m Fri28,2153711.10.202025m 
[Utvid]9999.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe2.15,84
537p
10.10.2020
200m Fri
Ås IL2006200m Fri2.15,8453710.10.202025mD
Side 1 av 26 (2529 rader)< Forrige1234567242526Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.