Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Søtt+Salt Cup
Stevne
Stevnenavn:
Søtt+Salt Cup
Fra dato:
24.10.2020
Til dato:
25.10.2020
NSF Stevne Id:
0000033297
Arrangørnavn:
Bergens SC
Stevnested:
Stemmemyren
Bassengnavn:
Stemmemyren svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
14.10.2020
Kvalperiode start:
13.10.2019
Kvalperiode slutt:
12.10.2020
Påmeldingsansv.:
Bruno Langlois Bergene
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
45089226
Arrangementsleder
Navn:
Maren Solem-Lygre
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
40885942
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen2.32,42
511p
24.10.2020
200m Individuell medley
Bergensvømmerne2005200m Individuell medley2.32,4251124.10.202025m 
[Utvid]22.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen28,88
500p
24.10.2020
50m Fri
Bergensvømmerne200550m Fri28,8850024.10.202025m 
[Utvid]33.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim29,18
485p
24.10.2020
50m Fri
Bergens SC200550m Fri29,1848524.10.202025m 
[Utvid]44.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek29,25
481p
24.10.2020
50m Fri
Åstveit SK200750m Fri29,2548124.10.202025m 
[Utvid]55.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim31,18
478p
25.10.2020
50m Butterfly
Bergens SC200550m Butterfly31,1847825.10.202025m 
[Utvid]66.
Elise Skjærven Aas
Bergens SC
Elise Skjærven Aas2.53,49
466p
25.10.2020
200m Bryst
Bergens SC2005200m Bryst2.53,4946625.10.202025m 
[Utvid]77.
Elise Skjærven Aas
Bergens SC
Elise Skjærven Aas36,92
462p
24.10.2020
50m Bryst
Bergens SC200550m Bryst36,9246224.10.202025m 
[Utvid]88.
Melanija Silina
Bergen SLK
Melanija Silina2.54,08
461p
25.10.2020
200m Bryst
Bergen SLK2006200m Bryst2.54,0846125.10.202025m 
[Utvid]99.
Ingvild Bjørgen Gregersen
IL Solid
Ingvild Bjørgen Gregersen29,79
456p
24.10.2020
50m Fri
IL Solid200750m Fri29,7945624.10.202025m 
[Utvid]1010.
Vilde Arefjord Elholm
Vestkantsvømmerne
Vilde Arefjord Elholm29,82
454p
24.10.2020
50m Fri
Vestkantsvømmerne200750m Fri29,8245424.10.202025m 
[Utvid]1010.
Oline Hestad Thunæs
Bergens SC
Oline Hestad Thunæs2.38,48
454p
24.10.2020
200m Individuell medley
Bergens SC2006200m Individuell medley2.38,4845424.10.202025m 
[Utvid]1212.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale2.22,73
453p
24.10.2020
200m Individuell medley
Bergens SC2005200m Individuell medley2.22,7345324.10.202025m 
[Utvid]1313.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim1.11,31
449p
24.10.2020
100m Butterfly
Bergens SC2005100m Butterfly1.11,3144924.10.202025m 
[Utvid]1414.
Ingvild Bjørgen Gregersen
IL Solid
Ingvild Bjørgen Gregersen31,88
447p
25.10.2020
50m Butterfly
IL Solid200750m Butterfly31,8844725.10.202025m 
[Utvid]1515.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland32,07
439p
25.10.2020
50m Butterfly
Arna SLK200550m Butterfly32,0743925.10.202025m 
[Utvid]1616.
Oline Hestad Thunæs
Bergens SC
Oline Hestad Thunæs2.37,21
436p
25.10.2020
200m Rygg
Bergens SC2006200m Rygg2.37,2143625.10.202025m 
[Utvid]1717.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge2.57,56
435p
25.10.2020
200m Bryst
Austevoll IL2006200m Bryst2.57,5643525.10.202025m 
[Utvid]1818.
Anna Mowinckel Haukedal
Bergens SC
Anna Mowinckel Haukedal32,26
431p
25.10.2020
50m Butterfly
Bergens SC200750m Butterfly32,2643125.10.202025m 
[Utvid]1919.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen32,29
430p
24.10.2020
50m Butterfly
Bergensvømmerne200550m Butterfly32,2943024.10.202025mD
[Utvid]2020.
Elise Skjærven Aas
Bergens SC
Elise Skjærven Aas30,39
429p
24.10.2020
50m Fri
Bergens SC200550m Fri30,3942924.10.202025m 
[Utvid]2020.
Pernille Schjenken
Vestkantsvømmerne
Pernille Schjenken30,40
429p
24.10.2020
50m Fri
Vestkantsvømmerne200550m Fri30,4042924.10.202025m 
[Utvid]2020.
Vilde Arefjord Elholm
Vestkantsvømmerne
Vilde Arefjord Elholm2.41,48
429p
24.10.2020
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2007200m Individuell medley2.41,4842924.10.202025m 
[Utvid]2323.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge2.41,95
426p
24.10.2020
200m Individuell medley
Austevoll IL2006200m Individuell medley2.41,9542624.10.202025m 
[Utvid]2424.
Trym Stendalen
Delfana
Trym Stendalen2.26,27
421p
24.10.2020
200m Individuell medley
Delfana2005200m Individuell medley2.26,2742124.10.202025m 
[Utvid]2424.
Saga Myhren
Bergens SC
Saga Myhren2.59,51
421p
25.10.2020
200m Bryst
Bergens SC2006200m Bryst2.59,5142125.10.202025m 
[Utvid]2626.
Vilde Lillefosse
Bergen SLK
Vilde Lillefosse30,64
419p
24.10.2020
50m Fri
Bergen SLK200650m Fri30,6441924.10.202025m 
[Utvid]2727.
Anna Mowinckel Haukedal
Bergens SC
Anna Mowinckel Haukedal30,69
417p
24.10.2020
50m Fri
Bergens SC200750m Fri30,6941724.10.202025m 
[Utvid]2727.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland30,69
417p
24.10.2020
50m Fri
Arna SLK200550m Fri30,6941724.10.202025m 
[Utvid]2727.
Oline Hestad Thunæs
Bergens SC
Oline Hestad Thunæs34,35
417p
25.10.2020
50m Rygg
Bergens SC200650m Rygg34,3541725.10.202025m 
[Utvid]3030.
Isobel Nævdal Indresand
Arna SLK
Isobel Nævdal Indresand30,71
416p
24.10.2020
50m Fri
Arna SLK200650m Fri30,7141624.10.202025m 
[Utvid]3030.
Elise Skjærven Aas
Bergens SC
Elise Skjærven Aas1.23,49
416p
25.10.2020
100m Bryst
Bergens SC2005100m Bryst1.23,4941625.10.202025mD
[Utvid]3232.
Elise Skjærven Aas
Bergens SC
Elise Skjærven Aas34,43
414p
25.10.2020
50m Rygg
Bergens SC200550m Rygg34,4341425.10.202025m 
[Utvid]3232.
Isobel Nævdal Indresand
Arna SLK
Isobel Nævdal Indresand38,31
414p
24.10.2020
50m Bryst
Arna SLK200650m Bryst38,3141424.10.202025m 
[Utvid]3232.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek2.39,91
414p
25.10.2020
200m Rygg
Åstveit SK2007200m Rygg2.39,9141425.10.202025m 
[Utvid]3535.
Kjetil Breivik
Bergens SC
Kjetil Breivik2.41,30
413p
25.10.2020
200m Bryst
Bergens SC2005200m Bryst2.41,3041325.10.202025m 
[Utvid]3636.
Hannah Sophie Vietheer
Delfana
Hannah Sophie Vietheer30,80
412p
24.10.2020
50m Fri
Delfana200850m Fri30,8041224.10.202025m 
[Utvid]3636.
Kjetil Breivik
Bergens SC
Kjetil Breivik2.27,24
412p
24.10.2020
200m Individuell medley
Bergens SC2005200m Individuell medley2.27,2441224.10.202025m 
[Utvid]3636.
Anna Mowinckel Haukedal
Bergens SC
Anna Mowinckel Haukedal3.00,76
412p
25.10.2020
200m Bryst
Bergens SC2007200m Bryst3.00,7641225.10.202025m 
[Utvid]3939.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim2.43,78
411p
24.10.2020
200m Individuell medley
Bergens SC2005200m Individuell medley2.43,7841124.10.202025m 
[Utvid]4040.
Eva Tennebekk Vatle
Arna SLK
Eva Tennebekk Vatle30,86
410p
24.10.2020
50m Fri
Arna SLK200550m Fri30,8641024.10.202025m 
[Utvid]4040.
Isabel Frederking
Bergens SC
Isabel Frederking34,53
410p
25.10.2020
50m Rygg
Bergens SC200550m Rygg34,5341025.10.202025m 
[Utvid]4242.
Elise Skjærven Aas
Bergens SC
Elise Skjærven Aas2.40,57
409p
25.10.2020
200m Rygg
Bergens SC2005200m Rygg2.40,5740925.10.202025m 
[Utvid]4242.
Even Saltnes Urdal
Delfana
Even Saltnes Urdal2.41,86
409p
25.10.2020
200m Bryst
Delfana2006200m Bryst2.41,8640925.10.202025m 
[Utvid]4444.
Melanija Silina
Bergen SLK
Melanija Silina1.24,05
408p
25.10.2020
100m Bryst
Bergen SLK2006100m Bryst1.24,0540825.10.202025mD
[Utvid]4444.
Oline Hestad Thunæs
Bergens SC
Oline Hestad Thunæs3.01,40
408p
25.10.2020
200m Bryst
Bergens SC2006200m Bryst3.01,4040825.10.202025m 
[Utvid]4646.
Aurora Lunde Engedal
Delfana
Aurora Lunde Engedal38,55
406p
24.10.2020
50m Bryst
Delfana200650m Bryst38,5540624.10.202025m 
[Utvid]4646.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim3.01,68
406p
25.10.2020
200m Bryst
Bergens SC2005200m Bryst3.01,6840625.10.202025m 
[Utvid]4848.
Melanija Silina
Bergen SLK
Melanija Silina38,66
403p
24.10.2020
50m Bryst
Bergen SLK200650m Bryst38,6640324.10.202025m 
[Utvid]4848.
Isabel Frederking
Bergens SC
Isabel Frederking2.41,41
403p
25.10.2020
200m Rygg
Bergens SC2005200m Rygg2.41,4140325.10.202025m 
[Utvid]5050.
Rebekka Kvaal
Vestkantsvømmerne
Rebekka Kvaal2.41,54
402p
25.10.2020
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2007200m Rygg2.41,5440225.10.202025m 
[Utvid]5151.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim33,06
401p
24.10.2020
50m Butterfly
Bergens SC200550m Butterfly33,0640124.10.202025mD
[Utvid]5151.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge1.24,51
401p
25.10.2020
100m Bryst
Austevoll IL2006100m Bryst1.24,5140125.10.202025mD
[Utvid]5353.
Kjetil Breivik
Bergens SC
Kjetil Breivik27,52
399p
24.10.2020
50m Fri
Bergens SC200550m Fri27,5239924.10.202025m 
[Utvid]5454.
Mats Nicolai M. Johannessen
Bergens SC
Mats Nicolai M. Johannessen29,55
398p
25.10.2020
50m Butterfly
Bergens SC200550m Butterfly29,5539825.10.202025m 
[Utvid]5454.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim33,12
398p
24.10.2020
50m Butterfly
Bergens SC200550m Butterfly33,1239824.10.202025mD
[Utvid]5454.
Vilde Lillefosse
Bergen SLK
Vilde Lillefosse2.42,05
398p
25.10.2020
200m Rygg
Bergen SLK2006200m Rygg2.42,0539825.10.202025m 
[Utvid]5757.
Isabel Frederking
Bergens SC
Isabel Frederking31,19
397p
24.10.2020
50m Fri
Bergens SC200550m Fri31,1939724.10.202025m 
[Utvid]5858.
Nikolai Johan Dale
Vestkantsvømmerne
Nikolai Johan Dale2.29,20
396p
24.10.2020
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2005200m Individuell medley2.29,2039624.10.202025m 
[Utvid]5858.
Melanija Silina
Bergen SLK
Melanija Silina2.45,91
396p
24.10.2020
200m Individuell medley
Bergen SLK2006200m Individuell medley2.45,9139624.10.202025m 
[Utvid]6060.
Oline Hestad Thunæs
Bergens SC
Oline Hestad Thunæs31,24
395p
24.10.2020
50m Fri
Bergens SC200650m Fri31,2439524.10.202025m 
[Utvid]6060.
Synne Boga
Delfana
Synne Boga34,96
395p
25.10.2020
50m Rygg
Delfana200850m Rygg34,9639525.10.202025m 
[Utvid]6060.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim2.42,49
395p
25.10.2020
200m Rygg
Bergens SC2005200m Rygg2.42,4939525.10.202025m 
[Utvid]6060.
Vilde Lillefosse
Bergen SLK
Vilde Lillefosse2.45,98
395p
24.10.2020
200m Individuell medley
Bergen SLK2006200m Individuell medley2.45,9839524.10.202025m 
[Utvid]6464.
Hannah Sophie Vietheer
Delfana
Hannah Sophie Vietheer33,25
394p
25.10.2020
50m Butterfly
Delfana200850m Butterfly33,2539425.10.202025m 
[Utvid]6464.
Mats Nicolai M. Johannessen
Bergens SC
Mats Nicolai M. Johannessen2.29,54
394p
24.10.2020
200m Individuell medley
Bergens SC2005200m Individuell medley2.29,5439424.10.202025m 
[Utvid]6464.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge2.42,52
394p
25.10.2020
200m Rygg
Austevoll IL2006200m Rygg2.42,5239425.10.202025m 
[Utvid]6767.
Aurora Lunde Engedal
Delfana
Aurora Lunde Engedal3.03,68
393p
25.10.2020
200m Bryst
Delfana2006200m Bryst3.03,6839325.10.202025m 
[Utvid]6868.
Ingvild Bjørgen Gregersen
IL Solid
Ingvild Bjørgen Gregersen35,07
392p
25.10.2020
50m Rygg
IL Solid200750m Rygg35,0739225.10.202025m 
[Utvid]6969.
Mats Nicolai M. Johannessen
Bergens SC
Mats Nicolai M. Johannessen2.24,55
390p
25.10.2020
200m Rygg
Bergens SC2005200m Rygg2.24,5539025.10.202025m 
[Utvid]6969.
Hedda Skjærven Aas
Bergens SC
Hedda Skjærven Aas2.43,11
390p
25.10.2020
200m Rygg
Bergens SC2007200m Rygg2.43,1139025.10.202025m 
[Utvid]6969.
Ole Hestad Thunæs
Bergens SC
Ole Hestad Thunæs2.44,37
390p
25.10.2020
200m Bryst
Bergens SC2007200m Bryst2.44,3739025.10.202025m 
[Utvid]7272.
Rebekka Kvaal
Vestkantsvømmerne
Rebekka Kvaal31,41
389p
24.10.2020
50m Fri
Vestkantsvømmerne200750m Fri31,4138924.10.202025m 
[Utvid]7272.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland1.14,75
389p
24.10.2020
100m Butterfly
Arna SLK2005100m Butterfly1.14,7538924.10.202025m 
[Utvid]7272.
Hedda Skjærven Aas
Bergens SC
Hedda Skjærven Aas3.04,26
389p
25.10.2020
200m Bryst
Bergens SC2007200m Bryst3.04,2638925.10.202025m 
[Utvid]7575.
Serina Drange Haugland
IL Solid
Serina Drange Haugland31,43
388p
24.10.2020
50m Fri
IL Solid200650m Fri31,4338824.10.202025m 
[Utvid]7676.
Helle Aas
Bergensvømmerne
Helle Aas31,46
387p
24.10.2020
50m Fri
Bergensvømmerne200550m Fri31,4638724.10.202025m 
[Utvid]7676.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek33,45
387p
25.10.2020
50m Butterfly
Åstveit SK200750m Butterfly33,4538725.10.202025m 
[Utvid]7878.
Kjetil Breivik
Bergens SC
Kjetil Breivik1.06,03
386p
24.10.2020
100m Butterfly
Bergens SC2005100m Butterfly1.06,0338624.10.202025m 
[Utvid]7979.
Anna Mowinckel Haukedal
Bergens SC
Anna Mowinckel Haukedal1.15,18
383p
24.10.2020
100m Butterfly
Bergens SC2007100m Butterfly1.15,1838324.10.202025m 
[Utvid]7979.
Anna Mowinckel Haukedal
Bergens SC
Anna Mowinckel Haukedal2.47,70
383p
24.10.2020
200m Individuell medley
Bergens SC2007200m Individuell medley2.47,7038324.10.202025m 
[Utvid]7979.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek3.05,16
383p
25.10.2020
200m Bryst
Åstveit SK2007200m Bryst3.05,1638325.10.202025m 
[Utvid]8282.
Malene H Krabbedal
Vestkantsvømmerne
Malene H Krabbedal31,60
382p
24.10.2020
50m Fri
Vestkantsvømmerne200550m Fri31,6038224.10.202025m 
[Utvid]8282.
Nikolai Johan Dale
Vestkantsvømmerne
Nikolai Johan Dale1.06,24
382p
24.10.2020
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2005100m Butterfly1.06,2438224.10.202025m 
[Utvid]8282.
Synne Boga
Delfana
Synne Boga2.44,20
382p
25.10.2020
200m Rygg
Delfana2008200m Rygg2.44,2038225.10.202025m 
[Utvid]8585.
Isabel Frederking
Bergens SC
Isabel Frederking2.48,23
380p
24.10.2020
200m Individuell medley
Bergens SC2005200m Individuell medley2.48,2338024.10.202025m 
[Utvid]8686.
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen
Åstveit SK
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen31,70
378p
24.10.2020
50m Fri
Åstveit SK200950m Fri31,7037824.10.202025m 
[Utvid]8686.
Saga Myhren
Bergens SC
Saga Myhren2.48,39
378p
24.10.2020
200m Individuell medley
Bergens SC2006200m Individuell medley2.48,3937824.10.202025m 
[Utvid]8686.
Anna Sigdestad
Vestkantsvømmerne
Anna Sigdestad3.06,07
378p
25.10.2020
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2007200m Bryst3.06,0737825.10.202025m 
[Utvid]8989.
Vilde Lillefosse
Bergen SLK
Vilde Lillefosse33,74
377p
25.10.2020
50m Butterfly
Bergen SLK200650m Butterfly33,7437725.10.202025m 
[Utvid]8989.
Isobel Nævdal Indresand
Arna SLK
Isobel Nævdal Indresand33,74
377p
25.10.2020
50m Butterfly
Arna SLK200650m Butterfly33,7437725.10.202025m 
[Utvid]8989.
Elise Uppheim
Vestkantsvømmerne
Elise Uppheim2.44,92
377p
25.10.2020
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2008200m Rygg2.44,9237725.10.202025m 
[Utvid]9292.
Mats Nicolai M. Johannessen
Bergens SC
Mats Nicolai M. Johannessen28,05
376p
24.10.2020
50m Fri
Bergens SC200550m Fri28,0537624.10.202025m 
[Utvid]9393.
Kasper Cornelius Mowinckel
Bergens SC
Kasper Cornelius Mowinckel28,10
374p
24.10.2020
50m Fri
Bergens SC200550m Fri28,1037424.10.202025m 
[Utvid]9393.
Elise Skjærven Aas
Bergens SC
Elise Skjærven Aas2.49,04
374p
24.10.2020
200m Individuell medley
Bergens SC2005200m Individuell medley2.49,0437424.10.202025m 
[Utvid]9595.
Trym Stendalen
Delfana
Trym Stendalen28,14
373p
24.10.2020
50m Fri
Delfana200550m Fri28,1437324.10.202025m 
[Utvid]9595.
Hedda Skjærven Aas
Bergens SC
Hedda Skjærven Aas31,85
373p
24.10.2020
50m Fri
Bergens SC200750m Fri31,8537324.10.202025m 
[Utvid]9595.
Kristine Jordalen Bergaas
Bergens SC
Kristine Jordalen Bergaas31,85
373p
24.10.2020
50m Fri
Bergens SC200650m Fri31,8537324.10.202025m 
[Utvid]9595.
Pernille Handing Norheim
Bergen SLK
Pernille Handing Norheim31,85
373p
24.10.2020
50m Fri
Bergen SLK200650m Fri31,8537324.10.202025m 
[Utvid]9595.
Hedda Skjærven Aas
Bergens SC
Hedda Skjærven Aas2.49,25
373p
24.10.2020
200m Individuell medley
Bergens SC2007200m Individuell medley2.49,2537324.10.202025m 
[Utvid]100100.
Trym Stendalen
Delfana
Trym Stendalen35,10
372p
24.10.2020
50m Bryst
Delfana200550m Bryst35,1037224.10.202025m 
Side 1 av 14 (1386 rader)< Forrige1234567121314Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.