Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Allers Invest
Stevne
Stevnenavn:
Allers Invest
Fra dato:
11.01.2020
Til dato:
12.01.2020
NSF Stevne Id:
0000033309
Arrangørnavn:
Bergens SC
Stevnested:
Stemmemyren
Bassengnavn:
Stemmemyren svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
05.01.2020
Kvalperiode start:
06.01.2019
Kvalperiode slutt:
05.01.2020
Påmeldingsansv.:
Bruno Langlois Bergene
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
45089226
Arrangementsleder
Navn:
Maren Solem Bertelsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
46841991
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz28,14
650p
11.01.2020
50m Butterfly
Bergens SC200450m Butterfly28,1465011.01.202025m 
[Utvid]22.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz1.14,98
575p
11.01.2020
100m Bryst
Bergens SC2004100m Bryst1.14,9857511.01.202025m 
[Utvid]33.
Emil Austevoll Harlem
Os SK
Emil Austevoll Harlem2.16,45
518p
11.01.2020
200m Individuell medley
Os SK2005200m Individuell medley2.16,4551811.01.202025m 
[Utvid]44.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.29,18
510p
11.01.2020
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2004200m Rygg2.29,1851011.01.202025m 
[Utvid]55.
Emil Austevoll Harlem
Os SK
Emil Austevoll Harlem31,65
507p
12.01.2020
50m Bryst
Os SK200550m Bryst31,6550712.01.202025m 
[Utvid]66.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.33,43
501p
12.01.2020
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2006200m Individuell medley2.33,4350112.01.202025m 
[Utvid]77.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik2.33,52
500p
12.01.2020
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2006200m Individuell medley2.33,5250012.01.202025m 
[Utvid]88.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz35,99
499p
11.01.2020
50m Bryst
Bergens SC200450m Bryst35,9949911.01.202025mD
[Utvid]99.
Emil Austevoll Harlem
Os SK
Emil Austevoll Harlem2.31,61
497p
12.01.2020
200m Bryst
Os SK2005200m Bryst2.31,6149712.01.202025m 
[Utvid]1010.
Emil Austevoll Harlem
Os SK
Emil Austevoll Harlem56,90
492p
11.01.2020
100m Fri
Os SK2005100m Fri56,9049211.01.202025m 
[Utvid]1111.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.31,07
491p
11.01.2020
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2006200m Rygg2.31,0749111.01.202025m 
[Utvid]1212.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale1.03,84
487p
11.01.2020
100m Fri
Vestkantsvømmerne2003100m Fri1.03,8448711.01.202025m 
[Utvid]1212.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik2.31,53
487p
11.01.2020
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2006200m Rygg2.31,5348711.01.202025m 
[Utvid]1414.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss1.09,59
483p
12.01.2020
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2004100m Butterfly1.09,5948312.01.202025m 
[Utvid]1515.
Mira Johansson Miljeteig
Bergens SC
Mira Johansson Miljeteig2.35,53
480p
12.01.2020
200m Individuell medley
Bergens SC2005200m Individuell medley2.35,5348012.01.202025m 
[Utvid]1616.
Emil Austevoll Harlem
Os SK
Emil Austevoll Harlem27,78
479p
11.01.2020
50m Butterfly
Os SK200550m Butterfly27,7847911.01.202025m 
[Utvid]1717.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik57,55
476p
11.01.2020
100m Fri
Vestkantsvømmerne2001100m Fri57,5547611.01.202025m 
[Utvid]1818.
Emil Austevoll Harlem
Os SK
Emil Austevoll Harlem1.01,59
475p
12.01.2020
100m Butterfly
Os SK2005100m Butterfly1.01,5947512.01.202025m 
[Utvid]1919.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.10,04
473p
12.01.2020
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2006100m Butterfly1.10,0447312.01.202025m 
[Utvid]2020.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.53,35
467p
12.01.2020
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2004200m Bryst2.53,3546712.01.202025m 
[Utvid]2121.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal1.10,47
465p
12.01.2020
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2004100m Butterfly1.10,4746512.01.202025m 
[Utvid]2222.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun1.04,90
464p
11.01.2020
100m Fri
Vestkantsvømmerne2004100m Fri1.04,9046411.01.202025m 
[Utvid]2323.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale29,74
458p
11.01.2020
50m Fri
Vestkantsvømmerne200350m Fri29,7445811.01.202025m 
[Utvid]2323.
Elise Skjærven Aas
Bergens SC
Elise Skjærven Aas37,04
458p
12.01.2020
50m Bryst
Bergens SC200550m Bryst37,0445812.01.202025m 
[Utvid]2525.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen31,70
454p
11.01.2020
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200650m Butterfly31,7045411.01.202025m 
[Utvid]2525.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik32,85
454p
12.01.2020
50m Bryst
Vestkantsvømmerne200150m Bryst32,8545412.01.202025m 
[Utvid]2525.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland1.11,03
454p
12.01.2020
100m Butterfly
Os SK2004100m Butterfly1.11,0345412.01.202025m 
[Utvid]2828.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim29,85
453p
11.01.2020
50m Fri
Bergens SC200550m Fri29,8545311.01.202025m 
[Utvid]2929.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik26,41
451p
12.01.2020
50m Fri
Vestkantsvømmerne200150m Fri26,4145112.01.202025m 
[Utvid]3030.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale31,80
450p
11.01.2020
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200350m Butterfly31,8045011.01.202025m 
[Utvid]3131.
Mira Johansson Miljeteig
Bergens SC
Mira Johansson Miljeteig2.55,64
449p
12.01.2020
200m Bryst
Bergens SC2005200m Bryst2.55,6444912.01.202025m 
[Utvid]3232.
Arn C. Solheim Andreassen
Bergens SC
Arn C. Solheim Andreassen2.23,96
441p
11.01.2020
200m Individuell medley
Bergens SC2004200m Individuell medley2.23,9644111.01.202025m 
[Utvid]3333.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun2.40,18
440p
12.01.2020
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2004200m Individuell medley2.40,1844012.01.202025m 
[Utvid]3434.
Arn C. Solheim Andreassen
Bergens SC
Arn C. Solheim Andreassen26,64
439p
12.01.2020
50m Fri
Bergens SC200450m Fri26,6443912.01.202025m 
[Utvid]3434.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale2.38,08
439p
12.01.2020
200m Bryst
Bergens SC2005200m Bryst2.38,0843912.01.202025m 
[Utvid]3636.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale1.13,24
437p
11.01.2020
100m Bryst
Bergens SC2005100m Bryst1.13,2443711.01.202025m 
[Utvid]3737.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale2.40,74
435p
12.01.2020
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2003200m Individuell medley2.40,7443512.01.202025m 
[Utvid]3838.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland2.41,00
433p
12.01.2020
200m Individuell medley
Arna SLK2005200m Individuell medley2.41,0043312.01.202025m 
[Utvid]3939.
Emil Austevoll Harlem
Os SK
Emil Austevoll Harlem1.13,56
432p
12.01.2020
100m Bryst
Os SK2005100m Bryst1.13,5643212.01.202025mD
[Utvid]4040.
Isabel Frederking
Bergens SC
Isabel Frederking1.06,67
428p
11.01.2020
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri1.06,6742811.01.202025m 
[Utvid]4141.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik2.25,48
427p
11.01.2020
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2001200m Individuell medley2.25,4842711.01.202025m 
[Utvid]4141.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal2.38,26
427p
11.01.2020
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2004200m Rygg2.38,2642711.01.202025m 
[Utvid]4343.
Benjamin Blom
Arna SLK
Benjamin Blom28,89
426p
11.01.2020
50m Butterfly
Arna SLK200450m Butterfly28,8942611.01.202025m 
[Utvid]4343.
Arn C. Solheim Andreassen
Bergens SC
Arn C. Solheim Andreassen2.39,60
426p
12.01.2020
200m Bryst
Bergens SC2004200m Bryst2.39,6042612.01.202025m 
[Utvid]4545.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik1.12,68
424p
12.01.2020
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2006100m Butterfly1.12,6842412.01.202025m 
[Utvid]4646.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen2.42,22
423p
12.01.2020
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2005200m Individuell medley2.42,2242312.01.202025m 
[Utvid]4747.
Emil Austevoll Harlem
Os SK
Emil Austevoll Harlem29,01
421p
12.01.2020
50m Butterfly
Os SK200550m Butterfly29,0142112.01.202025mD
[Utvid]4848.
Sivert Helland Veseth
Bergens SC
Sivert Helland Veseth29,10
417p
11.01.2020
50m Butterfly
Bergens SC199850m Butterfly29,1041711.01.202025m 
[Utvid]4949.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss1.23,52
416p
12.01.2020
100m Bryst
Vestkantsvømmerne2004100m Bryst1.23,5241612.01.202025mD
[Utvid]5050.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim32,69
414p
11.01.2020
50m Butterfly
Bergens SC200550m Butterfly32,6941411.01.202025m 
[Utvid]5050.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland2.39,94
414p
11.01.2020
200m Rygg
Os SK2004200m Rygg2.39,9441411.01.202025m 
[Utvid]5252.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim38,32
413p
12.01.2020
50m Bryst
Bergens SC200550m Bryst38,3241312.01.202025m 
[Utvid]5252.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale2.27,11
413p
11.01.2020
200m Individuell medley
Bergens SC2005200m Individuell medley2.27,1141311.01.202025m 
[Utvid]5454.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland32,80
410p
12.01.2020
50m Butterfly
Os SK200450m Butterfly32,8041012.01.202025mD
[Utvid]5555.
Emil Austevoll Harlem
Os SK
Emil Austevoll Harlem27,28
409p
11.01.2020
50m Fri
Os SK200550m Fri27,2840911.01.202025mD
[Utvid]5555.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss32,84
409p
12.01.2020
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200450m Butterfly32,8440912.01.202025mD
[Utvid]5555.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik3.01,25
409p
12.01.2020
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2006200m Bryst3.01,2540912.01.202025m 
[Utvid]5858.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal32,86
408p
12.01.2020
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200450m Butterfly32,8640812.01.202025mD
[Utvid]5858.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal3.01,43
408p
12.01.2020
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2004200m Bryst3.01,4340812.01.202025m 
[Utvid]6060.
Emil Austevoll Harlem
Os SK
Emil Austevoll Harlem29,33
407p
11.01.2020
50m Butterfly
Os SK200550m Butterfly29,3340711.01.202025mD
[Utvid]6060.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale30,93
407p
11.01.2020
50m Fri
Vestkantsvømmerne200350m Fri30,9340711.01.202025mD
[Utvid]6060.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale2.22,48
407p
11.01.2020
200m Rygg
Bergens SC2005200m Rygg2.22,4840711.01.202025m 
[Utvid]6363.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale34,65
406p
12.01.2020
50m Rygg
Vestkantsvømmerne200350m Rygg34,6540612.01.202025m 
[Utvid]6363.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim3.01,61
406p
12.01.2020
200m Bryst
Bergens SC2005200m Bryst3.01,6140612.01.202025m 
[Utvid]6565.
Elise Skjærven Aas
Bergens SC
Elise Skjærven Aas34,69
405p
12.01.2020
50m Rygg
Bergens SC200550m Rygg34,6940512.01.202025m 
[Utvid]6565.
Idunn Straume
Vestkantsvømmerne
Idunn Straume2.44,65
405p
12.01.2020
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2003200m Individuell medley2.44,6540512.01.202025m 
[Utvid]6767.
Idunn Straume
Vestkantsvømmerne
Idunn Straume1.13,85
404p
12.01.2020
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2003100m Butterfly1.13,8540412.01.202025m 
[Utvid]6767.
Oline Hestad Thunæs
Bergens SC
Oline Hestad Thunæs2.44,72
404p
12.01.2020
200m Individuell medley
Bergens SC2006200m Individuell medley2.44,7240412.01.202025m 
[Utvid]6969.
Vilde Lillefosse
Bergen SLK
Vilde Lillefosse31,04
403p
11.01.2020
50m Fri
Bergen SLK200650m Fri31,0440311.01.202025m 
[Utvid]6969.
Isabel Frederking
Bergens SC
Isabel Frederking2.41,37
403p
11.01.2020
200m Rygg
Bergens SC2005200m Rygg2.41,3740311.01.202025m 
[Utvid]7171.
Oline Hestad Thunæs
Bergens SC
Oline Hestad Thunæs1.08,11
401p
11.01.2020
100m Fri
Bergens SC2006100m Fri1.08,1140111.01.202025m 
[Utvid]7272.
Eirik Nornes Nesse
Vestkantsvømmerne
Eirik Nornes Nesse1.00,96
400p
11.01.2020
100m Fri
Vestkantsvømmerne2004100m Fri1.00,9640011.01.202025m 
[Utvid]7272.
Idunn Straume
Vestkantsvømmerne
Idunn Straume1.08,17
400p
11.01.2020
100m Fri
Vestkantsvømmerne2003100m Fri1.08,1740011.01.202025m 
[Utvid]7272.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland1.24,62
400p
11.01.2020
100m Bryst
Arna SLK2005100m Bryst1.24,6240011.01.202025m 
[Utvid]7272.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland3.02,62
400p
12.01.2020
200m Bryst
Arna SLK2005200m Bryst3.02,6240012.01.202025m 
[Utvid]7676.
Saga Myhren
Bergens SC
Saga Myhren1.24,68
399p
11.01.2020
100m Bryst
Bergens SC2006100m Bryst1.24,6839911.01.202025m 
[Utvid]7777.
Mira Johansson Miljeteig
Bergens SC
Mira Johansson Miljeteig1.14,21
398p
12.01.2020
100m Butterfly
Bergens SC2005100m Butterfly1.14,2139812.01.202025m 
[Utvid]7777.
Mira Johansson Miljeteig
Bergens SC
Mira Johansson Miljeteig1.24,73
398p
12.01.2020
100m Bryst
Bergens SC2005100m Bryst1.24,7339812.01.202025mD
[Utvid]7777.
Oline Hestad Thunæs
Bergens SC
Oline Hestad Thunæs2.42,08
398p
11.01.2020
200m Rygg
Bergens SC2006200m Rygg2.42,0839811.01.202025m 
[Utvid]8080.
Isobel Nævdal Indresand
Arna SLK
Isobel Nævdal Indresand1.08,35
397p
11.01.2020
100m Fri
Arna SLK2006100m Fri1.08,3539711.01.202025m 
[Utvid]8080.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen2.42,21
397p
11.01.2020
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2005200m Rygg2.42,2139711.01.202025m 
[Utvid]8282.
Trym Stendalen
Delfana
Trym Stendalen2.24,19
393p
11.01.2020
200m Rygg
Delfana2005200m Rygg2.24,1939311.01.202025m 
[Utvid]8383.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim1.25,25
391p
12.01.2020
100m Bryst
Bergens SC2005100m Bryst1.25,2539112.01.202025mD
[Utvid]8383.
Pernille Schjenken
Vestkantsvømmerne
Pernille Schjenken2.43,03
391p
11.01.2020
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2005200m Rygg2.43,0339111.01.202025m 
[Utvid]8585.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen33,35
390p
12.01.2020
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200650m Butterfly33,3539012.01.202025mD
[Utvid]8585.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale1.16,06
390p
12.01.2020
100m Bryst
Bergens SC2005100m Bryst1.16,0639012.01.202025mD
[Utvid]8787.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik27,76
388p
11.01.2020
50m Fri
Vestkantsvømmerne200150m Fri27,7638811.01.202025mD
[Utvid]8888.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun2.43,77
385p
11.01.2020
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2004200m Rygg2.43,7738511.01.202025m 
[Utvid]8888.
Pernille Schjenken
Vestkantsvømmerne
Pernille Schjenken2.47,42
385p
12.01.2020
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2005200m Individuell medley2.47,4238512.01.202025m 
[Utvid]9090.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun31,56
383p
11.01.2020
50m Fri
Vestkantsvømmerne200450m Fri31,5638311.01.202025mD
[Utvid]9090.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen33,55
383p
12.01.2020
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200650m Butterfly33,5538312.01.202025mD
[Utvid]9292.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland2.44,29
382p
11.01.2020
200m Rygg
Arna SLK2005200m Rygg2.44,2938211.01.202025m 
[Utvid]9393.
Arn C. Solheim Andreassen
Bergens SC
Arn C. Solheim Andreassen29,99
381p
11.01.2020
50m Butterfly
Bergens SC200450m Butterfly29,9938111.01.202025m 
[Utvid]9393.
Elise Skjærven Aas
Bergens SC
Elise Skjærven Aas1.25,97
381p
11.01.2020
100m Bryst
Bergens SC2005100m Bryst1.25,9738111.01.202025m 
[Utvid]9393.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim2.44,35
381p
11.01.2020
200m Rygg
Bergens SC2005200m Rygg2.44,3538111.01.202025m 
[Utvid]9696.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik33,63
380p
12.01.2020
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200650m Butterfly33,6338012.01.202025mD
[Utvid]9696.
Eirik Nornes Nesse
Vestkantsvømmerne
Eirik Nornes Nesse2.31,34
380p
11.01.2020
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2004200m Individuell medley2.31,3438011.01.202025m 
[Utvid]9696.
Saga Myhren
Bergens SC
Saga Myhren2.48,12
380p
12.01.2020
200m Individuell medley
Bergens SC2006200m Individuell medley2.48,1238012.01.202025m 
[Utvid]9999.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland1.15,41
379p
12.01.2020
100m Butterfly
Arna SLK2005100m Butterfly1.15,4137912.01.202025m 
[Utvid]9999.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge2.48,27
379p
12.01.2020
200m Individuell medley
Austevoll IL2006200m Individuell medley2.48,2737912.01.202025m 
Side 1 av 17 (1601 rader)< Forrige1234567151617Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.