Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Fredagsmedley 4 (IM2)
Stevne
Stevnenavn:
Fredagsmedley 4 (IM2)
Fra dato:
23.10.2020
Til dato:
23.10.2020
NSF Stevne Id:
0000033310
Arrangørnavn:
Åstveit SK
Stevnested:
Åstveit
Bassengnavn:
Åstveit svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
20.10.2020
Kvalperiode start:
21.10.2019
Kvalperiode slutt:
20.10.2020
Påmeldingsansv.:
Ina J. E. Kismul
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91594077
Arrangementsleder
Navn:
Jan Salbu
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
920 39 947
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge2.38,99
450p
23.10.2020
200m Individuell medley
Austevoll IL2006200m Individuell medley2.38,9945023.10.202025m 
[Utvid]22.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek2.41,81
427p
23.10.2020
200m Individuell medley
Åstveit SK2007200m Individuell medley2.41,8142723.10.202025m 
[Utvid]33.
Eva Tennebekk Vatle
Arna SLK
Eva Tennebekk Vatle2.45,00
402p
23.10.2020
200m Individuell medley
Arna SLK2005200m Individuell medley2.45,0040223.10.202025m 
[Utvid]44.
Eva Tennebekk Vatle
Arna SLK
Eva Tennebekk Vatle33,13
398p
23.10.2020
50m Butterfly
Arna SLK200550m Butterfly33,1339823.10.202025mD
[Utvid]55.
Sebastian Rosnes
Øyane SK
Sebastian Rosnes2.30,08
389p
23.10.2020
200m Individuell medley
Øyane SK2006200m Individuell medley2.30,0838923.10.202025m 
[Utvid]66.
Isobel Nævdal Indresand
Arna SLK
Isobel Nævdal Indresand2.47,06
388p
23.10.2020
200m Individuell medley
Arna SLK2006200m Individuell medley2.47,0638823.10.202025m 
[Utvid]77.
William I. Pereira-Nielsen
Øyane SK
William I. Pereira-Nielsen2.30,34
387p
23.10.2020
200m Individuell medley
Øyane SK2006200m Individuell medley2.30,3438723.10.202025m 
[Utvid]88.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland2.49,62
370p
23.10.2020
200m Individuell medley
Arna SLK2005200m Individuell medley2.49,6237023.10.202025m 
[Utvid]99.
Bertine Landeråen Hess
Øyane SK
Bertine Landeråen Hess2.50,16
367p
23.10.2020
200m Individuell medley
Øyane SK2006200m Individuell medley2.50,1636723.10.202025m 
[Utvid]1010.
Klara Nilsen
Austevoll IL
Klara Nilsen2.50,86
362p
23.10.2020
200m Individuell medley
Austevoll IL2007200m Individuell medley2.50,8636223.10.202025m 
[Utvid]1111.
Louise Lund Sivertsen
Austevoll IL
Louise Lund Sivertsen2.51,61
358p
23.10.2020
200m Individuell medley
Austevoll IL2006200m Individuell medley2.51,6135823.10.202025m 
[Utvid]1212.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland34,36
357p
23.10.2020
50m Butterfly
Arna SLK200550m Butterfly34,3635723.10.202025mD
[Utvid]1313.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek34,59
350p
23.10.2020
50m Butterfly
Åstveit SK200750m Butterfly34,5935023.10.202025mD
[Utvid]1414.
Bertine Marie Strøm
Øyane SK
Bertine Marie Strøm2.55,19
336p
23.10.2020
200m Individuell medley
Øyane SK2006200m Individuell medley2.55,1933623.10.202025m 
[Utvid]1515.
Silvia Patricia V. Hufthammer
Austevoll IL
Silvia Patricia V. Hufthammer2.55,45
335p
23.10.2020
200m Individuell medley
Austevoll IL2007200m Individuell medley2.55,4533523.10.202025m 
[Utvid]1616.
Noor Sørensen Elvøy
Øyane SK
Noor Sørensen Elvøy2.56,53
328p
23.10.2020
200m Individuell medley
Øyane SK2006200m Individuell medley2.56,5332823.10.202025m 
[Utvid]1717.
Isobel Nævdal Indresand
Arna SLK
Isobel Nævdal Indresand35,44
325p
23.10.2020
50m Butterfly
Arna SLK200650m Butterfly35,4432523.10.202025mD
[Utvid]1818.
Mia Sørvik
Austevoll IL
Mia Sørvik2.58,04
320p
23.10.2020
200m Individuell medley
Austevoll IL2007200m Individuell medley2.58,0432023.10.202025m 
[Utvid]1919.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge35,69
318p
23.10.2020
50m Butterfly
Austevoll IL200650m Butterfly35,6931823.10.202025mD
[Utvid]2020.
Mathilde Weilian Koch Sletten
Bergen SLK
Mathilde Weilian Koch Sletten3.01,43
303p
23.10.2020
200m Individuell medley
Bergen SLK2006200m Individuell medley3.01,4330323.10.202025m 
[Utvid]2121.
Silvia Patricia V. Hufthammer
Austevoll IL
Silvia Patricia V. Hufthammer36,49
298p
23.10.2020
50m Butterfly
Austevoll IL200750m Butterfly36,4929823.10.202025mD
[Utvid]2222.
Noor Sørensen Elvøy
Øyane SK
Noor Sørensen Elvøy36,66
294p
23.10.2020
50m Butterfly
Øyane SK200650m Butterfly36,6629423.10.202025mD
[Utvid]2222.
Dina Aune-Scott
Bergen SLK
Dina Aune-Scott3.03,24
294p
23.10.2020
200m Individuell medley
Bergen SLK2008200m Individuell medley3.03,2429423.10.202025m 
[Utvid]2424.
Bertine Leknesund Klæboe
Austevoll IL
Bertine Leknesund Klæboe3.03,56
292p
23.10.2020
200m Individuell medley
Austevoll IL2006200m Individuell medley3.03,5629223.10.202025m 
[Utvid]2525.
Klara Nilsen
Austevoll IL
Klara Nilsen36,77
291p
23.10.2020
50m Butterfly
Austevoll IL200750m Butterfly36,7729123.10.202025mD
[Utvid]2525.
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen
Åstveit SK
Marthine Dorthea Lerkerød Rasmussen3.03,78
291p
23.10.2020
200m Individuell medley
Åstveit SK2009200m Individuell medley3.03,7829123.10.202025m 
[Utvid]2727.
Lukas Bergsvik Lohne
Øyane SK
Lukas Bergsvik Lohne2.47,32
281p
23.10.2020
200m Individuell medley
Øyane SK2005200m Individuell medley2.47,3228123.10.202025m 
[Utvid]2727.
Anna Bracke
Åstveit SK
Anna Bracke3.05,92
281p
23.10.2020
200m Individuell medley
Åstveit SK2007200m Individuell medley3.05,9228123.10.202025m 
[Utvid]2929.
Sebastian Rosnes
Øyane SK
Sebastian Rosnes33,33
277p
23.10.2020
50m Butterfly
Øyane SK200650m Butterfly33,3327723.10.202025mD
[Utvid]3030.
William I. Pereira-Nielsen
Øyane SK
William I. Pereira-Nielsen33,54
272p
23.10.2020
50m Butterfly
Øyane SK200650m Butterfly33,5427223.10.202025mD
[Utvid]3131.
Anders Helland
Åstveit SK
Anders Helland2.49,28
271p
23.10.2020
200m Individuell medley
Åstveit SK2005200m Individuell medley2.49,2827123.10.202025m 
[Utvid]3131.
Rio Nesse Roberts
Øyane SK
Rio Nesse Roberts2.49,30
271p
23.10.2020
200m Individuell medley
Øyane SK2006200m Individuell medley2.49,3027123.10.202025m 
[Utvid]3333.
Sondre Storrø Edvinsen
Øyane SK
Sondre Storrø Edvinsen2.49,61
270p
23.10.2020
200m Individuell medley
Øyane SK2005200m Individuell medley2.49,6127023.10.202025m 
[Utvid]3434.
Mariann Våge
Austevoll IL
Mariann Våge3.08,70
269p
23.10.2020
200m Individuell medley
Austevoll IL2006200m Individuell medley3.08,7026923.10.202025m 
[Utvid]3535.
Bertine Landeråen Hess
Øyane SK
Bertine Landeråen Hess37,83
267p
23.10.2020
50m Butterfly
Øyane SK200650m Butterfly37,8326723.10.202025mD
[Utvid]3535.
Hannah Kirkevik
Bergen SLK
Hannah Kirkevik3.09,22
267p
23.10.2020
200m Individuell medley
Bergen SLK2008200m Individuell medley3.09,2226723.10.202025m 
[Utvid]3737.
Sina Aasebø
Bergen SLK
Sina Aasebø3.12,31
254p
23.10.2020
200m Individuell medley
Bergen SLK2008200m Individuell medley3.12,3125423.10.202025m 
[Utvid]3838.
Louise Lund Sivertsen
Austevoll IL
Louise Lund Sivertsen38,63
251p
23.10.2020
50m Butterfly
Austevoll IL200650m Butterfly38,6325123.10.202025mD
[Utvid]3838.
Simon Storrø Edvinsen
Øyane SK
Simon Storrø Edvinsen2.53,59
251p
23.10.2020
200m Individuell medley
Øyane SK2008200m Individuell medley2.53,5925123.10.202025m 
[Utvid]4040.
Maren Herland Thomassen
Arna SLK
Maren Herland Thomassen3.14,44
246p
23.10.2020
200m Individuell medley
Arna SLK2007200m Individuell medley3.14,4424623.10.202025m 
[Utvid]4141.
Synne Onsøien
Åstveit SK
Synne Onsøien3.14,89
244p
23.10.2020
200m Individuell medley
Åstveit SK2008200m Individuell medley3.14,8924423.10.202025m 
[Utvid]4242.
Kristian Haugetun
Åstveit SK
Kristian Haugetun2.55,72
242p
23.10.2020
200m Individuell medley
Åstveit SK2008200m Individuell medley2.55,7224223.10.202025m 
[Utvid]4343.
Bertine Marie Strøm
Øyane SK
Bertine Marie Strøm39,24
239p
23.10.2020
50m Butterfly
Øyane SK200650m Butterfly39,2423923.10.202025mD
[Utvid]4444.
Mathilde Weilian Koch Sletten
Bergen SLK
Mathilde Weilian Koch Sletten39,39
237p
23.10.2020
50m Butterfly
Bergen SLK200650m Butterfly39,3923723.10.202025mD
[Utvid]4444.
Ragnhild Kristine Libnau Sandtorv
Austevoll IL
Ragnhild Kristine Libnau Sandtorv3.16,86
237p
23.10.2020
200m Individuell medley
Austevoll IL2006200m Individuell medley3.16,8623723.10.202025m 
[Utvid]4646.
Marta Veivåg
Austevoll IL
Marta Veivåg3.17,37
235p
23.10.2020
200m Individuell medley
Austevoll IL2007200m Individuell medley3.17,3723523.10.202025m 
[Utvid]4747.
Mia Sørvik
Austevoll IL
Mia Sørvik40,01
226p
23.10.2020
50m Butterfly
Austevoll IL200750m Butterfly40,0122623.10.202025mD
[Utvid]4747.
Leandra Indresand Nævdal
Arna SLK
Leandra Indresand Nævdal3.19,92
226p
23.10.2020
200m Individuell medley
Arna SLK2009200m Individuell medley3.19,9222623.10.202025m 
[Utvid]4949.
Bertine Leknesund Klæboe
Austevoll IL
Bertine Leknesund Klæboe40,20
223p
23.10.2020
50m Butterfly
Austevoll IL200650m Butterfly40,2022323.10.202025mD
[Utvid]4949.
Annelie Mania
Bergen SLK
Annelie Mania3.20,91
223p
23.10.2020
200m Individuell medley
Bergen SLK2009200m Individuell medley3.20,9122323.10.202025m 
[Utvid]5151.
Lukas Bergsvik Lohne
Øyane SK
Lukas Bergsvik Lohne36,45
212p
23.10.2020
50m Butterfly
Øyane SK200550m Butterfly36,4521223.10.202025mD
[Utvid]5252.
Sondre Storrø Edvinsen
Øyane SK
Sondre Storrø Edvinsen37,05
202p
23.10.2020
50m Butterfly
Øyane SK200550m Butterfly37,0520223.10.202025mD
[Utvid]5353.
Kei Ogawa Giskegjerde
Åstveit SK
Kei Ogawa Giskegjerde3.06,90
201p
23.10.2020
200m Individuell medley
Åstveit SK2009200m Individuell medley3.06,9020123.10.202025m 
[Utvid]5454.
Anders Helland
Åstveit SK
Anders Helland37,46
195p
23.10.2020
50m Butterfly
Åstveit SK200550m Butterfly37,4619523.10.202025mD
[Utvid]5454.
Anna Bracke
Åstveit SK
Anna Bracke41,99
195p
23.10.2020
50m Butterfly
Åstveit SK200750m Butterfly41,9919523.10.202025mD
[Utvid]5454.
Maren Hauge
Arna SLK
Maren Hauge3.30,13
195p
23.10.2020
200m Individuell medley
Arna SLK2007200m Individuell medley3.30,1319523.10.202025m 
[Utvid]5757.
Adrian Lohne Næss
Øyane SK
Adrian Lohne Næss3.10,33
191p
23.10.2020
200m Individuell medley
Øyane SK2008200m Individuell medley3.10,3319123.10.202025m 
[Utvid]5757.
Liv Johansen Våge
Austevoll IL
Liv Johansen Våge3.31,36
191p
23.10.2020
200m Individuell medley
Austevoll IL2009200m Individuell medley3.31,3619123.10.202025m 
[Utvid]5959.
Simon Storrø Edvinsen
Øyane SK
Simon Storrø Edvinsen37,81
190p
23.10.2020
50m Butterfly
Øyane SK200850m Butterfly37,8119023.10.202025mD
[Utvid]6060.
Julia Johansen Våge
Austevoll IL
Julia Johansen Våge3.36,96
177p
23.10.2020
200m Individuell medley
Austevoll IL2009200m Individuell medley3.36,9617723.10.202025m 
[Utvid]6161.
Rio Nesse Roberts
Øyane SK
Rio Nesse Roberts38,80
176p
23.10.2020
50m Butterfly
Øyane SK200650m Butterfly38,8017623.10.202025mD
[Utvid]6262.
Synne Sollesnes Johannessen
Bergen SLK
Synne Sollesnes Johannessen3.38,19
174p
23.10.2020
200m Individuell medley
Bergen SLK2006200m Individuell medley3.38,1917423.10.202025m 
[Utvid]6363.
Tuva Dale Oen
Øyane SK
Tuva Dale Oen3.39,53
171p
23.10.2020
200m Individuell medley
Øyane SK2009200m Individuell medley3.39,5317123.10.202025m 
[Utvid]6464.
Marta Veivåg
Austevoll IL
Marta Veivåg43,98
170p
23.10.2020
50m Butterfly
Austevoll IL200750m Butterfly43,9817023.10.202025mD
[Utvid]6565.
Niklas Matheo Bringsli Midtun
Arna SLK
Niklas Matheo Bringsli Midtun3.18,07
169p
23.10.2020
200m Individuell medley
Arna SLK2008200m Individuell medley3.18,0716923.10.202025m 
[Utvid]6666.
Ragnhild Kristine Libnau Sandtorv
Austevoll IL
Ragnhild Kristine Libnau Sandtorv44,36
166p
23.10.2020
50m Butterfly
Austevoll IL200650m Butterfly44,3616623.10.202025mD
[Utvid]6767.
Ole Tobias Mikkelborg Sjo
Øyane SK
Ole Tobias Mikkelborg Sjo3.20,28
164p
23.10.2020
200m Individuell medley
Øyane SK2007200m Individuell medley3.20,2816423.10.202025m 
[Utvid]6767.
Martha Alice Iden Isherwood
Åstveit SK
Martha Alice Iden Isherwood3.42,28
164p
23.10.2020
200m Individuell medley
Åstveit SK2008200m Individuell medley3.42,2816423.10.202025m 
[Utvid]6767.
Ovidie Warncke-Wang
Åstveit SK
Ovidie Warncke-Wang3.42,50
164p
23.10.2020
200m Individuell medley
Åstveit SK2008200m Individuell medley3.42,5016423.10.202025m 
[Utvid]7070.
Annelie Mania
Bergen SLK
Annelie Mania44,60
163p
23.10.2020
50m Butterfly
Bergen SLK200950m Butterfly44,6016323.10.202025mD
[Utvid]7171.
Filip Bjerk Aarbu
Åstveit SK
Filip Bjerk Aarbu3.20,89
162p
23.10.2020
200m Individuell medley
Åstveit SK2009200m Individuell medley3.20,8916223.10.202025m 
[Utvid]7272.
Ingrid Elise Eiken Aasen
Åstveit SK
Ingrid Elise Eiken Aasen3.48,79
151p
23.10.2020
200m Individuell medley
Åstveit SK2008200m Individuell medley3.48,7915123.10.202025m 
[Utvid]7373.
Leandra Indresand Nævdal
Arna SLK
Leandra Indresand Nævdal45,98
149p
23.10.2020
50m Butterfly
Arna SLK200950m Butterfly45,9814923.10.202025mD
[Utvid]7474.
Mariann Våge
Austevoll IL
Mariann Våge46,08
148p
23.10.2020
50m Butterfly
Austevoll IL200650m Butterfly46,0814823.10.202025mD
[Utvid]7575.
Stian Jårvik
Bergen SLK
Stian Jårvik3.27,63
147p
23.10.2020
200m Individuell medley
Bergen SLK2008200m Individuell medley3.27,6314723.10.202025m 
[Utvid]7676.
Kristian Haugetun
Åstveit SK
Kristian Haugetun42,29
136p
23.10.2020
50m Butterfly
Åstveit SK200850m Butterfly42,2913623.10.202025mD
[Utvid]7777.
Kei Ogawa Giskegjerde
Åstveit SK
Kei Ogawa Giskegjerde42,54
133p
23.10.2020
50m Butterfly
Åstveit SK200950m Butterfly42,5413323.10.202025mD
[Utvid]7878.
Liva Holme Sandvik
Bergen SLK
Liva Holme Sandvik3.59,59
131p
23.10.2020
200m Individuell medley
Bergen SLK2008200m Individuell medley3.59,5913123.10.202025m 
[Utvid]7979.
Liv Johansen Våge
Austevoll IL
Liv Johansen Våge48,40
127p
23.10.2020
50m Butterfly
Austevoll IL200950m Butterfly48,4012723.10.202025mD
[Utvid]8080.
Adrian Lohne Næss
Øyane SK
Adrian Lohne Næss43,98
120p
23.10.2020
50m Butterfly
Øyane SK200850m Butterfly43,9812023.10.202025mD
[Utvid]8181.
Tuva Dale Oen
Øyane SK
Tuva Dale Oen49,91
116p
23.10.2020
50m Butterfly
Øyane SK200950m Butterfly49,9111623.10.202025mD
[Utvid]8282.
Niklas Matheo Bringsli Midtun
Arna SLK
Niklas Matheo Bringsli Midtun44,74
114p
23.10.2020
50m Butterfly
Arna SLK200850m Butterfly44,7411423.10.202025mD
[Utvid]8383.
Linnea Torgersen Brandal
Åstveit SK
Linnea Torgersen Brandal4.13,16
111p
23.10.2020
200m Individuell medley
Åstveit SK2009200m Individuell medley4.13,1611123.10.202025m 
[Utvid]8484.
Julia Johansen Våge
Austevoll IL
Julia Johansen Våge51,91
103p
23.10.2020
50m Butterfly
Austevoll IL200950m Butterfly51,9110323.10.202025mD
[Utvid]8585.
Ole Tobias Mikkelborg Sjo
Øyane SK
Ole Tobias Mikkelborg Sjo47,27
97p
23.10.2020
50m Butterfly
Øyane SK200750m Butterfly47,279723.10.202025mD
[Utvid]8686.
Artem Bragin
Bergen SLK
Artem Bragin4.01,65
93p
23.10.2020
200m Individuell medley
Bergen SLK2008200m Individuell medley4.01,659323.10.202025m 
[Utvid]8787.
Stian Jårvik
Bergen SLK
Stian Jårvik48,24
91p
23.10.2020
50m Butterfly
Bergen SLK200850m Butterfly48,249123.10.202025mD
[Utvid]8787.
Filip Bjerk Aarbu
Åstveit SK
Filip Bjerk Aarbu48,29
91p
23.10.2020
50m Butterfly
Åstveit SK200950m Butterfly48,299123.10.202025mD
[Utvid]8989.
Peter Sollesnes Johannessen
Bergen SLK
Peter Sollesnes Johannessen4.21,53
73p
23.10.2020
200m Individuell medley
Bergen SLK2009200m Individuell medley4.21,537323.10.202025m 
[Utvid]9090.
Olav Rene
Åstveit SK
Olav ReneDSQ
0p
23.10.2020
200m Individuell medley
Åstveit SK2009200m Individuell medleyDSQ023.10.202025m 
[Utvid]9090.
Lars Sollesnes Johannessen
Bergen SLK
Lars Sollesnes JohannessenDSQ
0p
23.10.2020
200m Individuell medley
Bergen SLK2009200m Individuell medleyDSQ023.10.202025m 
[Utvid]9090.
Kristine Rønnestad
Bergen SLK
Kristine RønnestadDSQ
0p
23.10.2020
200m Individuell medley
Bergen SLK2008200m Individuell medleyDSQ023.10.202025m 
[Utvid]9090.
Kaisa Linnea Kjærstad Raunlid
Bergen SLK
Kaisa Linnea Kjærstad RaunlidDNS
0p
23.10.2020
200m Individuell medley
Bergen SLK2008200m Individuell medleyDNS023.10.202025m 
[Utvid]9090.
Quang Nhut Truong
Åstveit SK
Quang Nhut TruongDNS
0p
23.10.2020
200m Individuell medley
Åstveit SK2008200m Individuell medleyDNS023.10.202025m 
[Utvid]9090.
Cathrine Marie Østervold
Austevoll IL
Cathrine Marie ØstervoldDNS
0p
23.10.2020
200m Individuell medley
Austevoll IL2006200m Individuell medleyDNS023.10.202025m 
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.