Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Vikingsvøm 2020
Stevne
Stevnenavn:
Vikingsvøm 2020
Fra dato:
08.02.2020
Til dato:
08.02.2020
NSF Stevne Id:
0000033332
Arrangørnavn:
Horten SK
Stevnested:
Horten
Bassengnavn:
Horten svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
29.01.2020
Kvalperiode start:
30.01.2019
Kvalperiode slutt:
29.01.2020
Påmeldingsansv.:
Darius Silgalis
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
46213929
Arrangementsleder
Navn:
Frode Solvik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99305073
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman59,96
588p
08.02.2020
100m Fri
Tønsberg SK2000100m Fri59,9658808.02.202025m 
[Utvid]22.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman4.43,48
561p
08.02.2020
400m Fri
Tønsberg SK2000400m Fri4.43,4856108.02.202025m 
[Utvid]33.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman27,92
553p
08.02.2020
50m Fri
Tønsberg SK200050m Fri27,9255308.02.202025m 
[Utvid]44.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman1.10,28
519p
08.02.2020
100m Individuell medley
Tønsberg SK2000100m Individuell medley1.10,2851908.02.202025m 
[Utvid]55.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman2.19,03
501p
08.02.2020
200m Fri
Tønsberg SK2000200m Fri2.19,0350108.02.202025mD
[Utvid]66.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman29,16
486p
08.02.2020
50m Fri
Tønsberg SK200050m Fri29,1648608.02.202025mD
[Utvid]77.
Fredrik Solberg
Tønsberg SK
Fredrik Solberg32,14
484p
08.02.2020
50m Bryst
Tønsberg SK200150m Bryst32,1448408.02.202025m 
[Utvid]88.
Fredrik Solberg
Tønsberg SK
Fredrik Solberg25,97
474p
08.02.2020
50m Fri
Tønsberg SK200150m Fri25,9747408.02.202025m 
[Utvid]99.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie1.10,60
473p
08.02.2020
100m Rygg
Tønsberg SK2005100m Rygg1.10,6047308.02.202025m 
[Utvid]1010.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie29,50
469p
08.02.2020
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri29,5046908.02.202025m 
[Utvid]1111.
Hedvig Eline Thorkildsen
Horten SK
Hedvig Eline Thorkildsen36,92
462p
08.02.2020
50m Bryst
Horten SK200350m Bryst36,9246208.02.202025m 
[Utvid]1212.
Sofija Eror
Holmestrand IF
Sofija Eror36,96
461p
08.02.2020
50m Bryst
Holmestrand IF200450m Bryst36,9646108.02.202025m 
[Utvid]1313.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen4.34,76
460p
08.02.2020
400m Fri
Tønsberg SK2002400m Fri4.34,7646008.02.202025m 
[Utvid]1414.
Christence Sælø
Holmestrand IF
Christence Sælø29,75
457p
08.02.2020
50m Fri
Holmestrand IF200750m Fri29,7545708.02.202025m 
[Utvid]1414.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær4.35,42
457p
08.02.2020
400m Fri
Tønsberg SK2004400m Fri4.35,4245708.02.202025m 
[Utvid]1616.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær2.37,54
443p
08.02.2020
200m Bryst
Tønsberg SK2004200m Bryst2.37,5444308.02.202025m 
[Utvid]1717.
Ricards Cilinskis
Moss SK
Ricards Cilinskis26,80
432p
08.02.2020
50m Fri
Moss SK200450m Fri26,8043208.02.202025m 
[Utvid]1818.
Aurora Aune Halvorsen
Tønsberg SK
Aurora Aune Halvorsen5.10,81
426p
08.02.2020
400m Fri
Tønsberg SK2005400m Fri5.10,8142608.02.202025m 
[Utvid]1919.
Hedvig Eline Thorkildsen
Horten SK
Hedvig Eline Thorkildsen1.23,04
423p
08.02.2020
100m Bryst
Horten SK2003100m Bryst1.23,0442308.02.202025m 
[Utvid]2020.
Sofija Eror
Holmestrand IF
Sofija Eror30,63
419p
08.02.2020
50m Fri
Holmestrand IF200450m Fri30,6341908.02.202025m 
[Utvid]2121.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman1.07,55
411p
08.02.2020
100m Fri
Tønsberg SK2000100m Fri1.07,5541108.02.202025mD
[Utvid]2121.
Alva Marie Byman
Tønsberg SK
Alva Marie Byman5.14,40
411p
08.02.2020
400m Fri
Tønsberg SK2005400m Fri5.14,4041108.02.202025m 
[Utvid]2323.
Kristine Kvaal Marthinsen
Tønsberg SK
Kristine Kvaal Marthinsen5.16,23
404p
08.02.2020
400m Fri
Tønsberg SK2003400m Fri5.16,2340408.02.202025m 
[Utvid]2424.
Maya Madsen
Varodd SK
Maya Madsen3.02,34
401p
08.02.2020
200m Bryst
Varodd SK2003200m Bryst3.02,3440108.02.202025m 
[Utvid]2525.
Ricards Cilinskis
Moss SK
Ricards Cilinskis29,56
398p
08.02.2020
50m Butterfly
Moss SK200450m Butterfly29,5639808.02.202025m 
[Utvid]2626.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie38,87
396p
08.02.2020
50m Bryst
Tønsberg SK200550m Bryst38,8739608.02.202025m 
[Utvid]2727.
Hannah Nygård
Sandefjord SK
Hannah Nygård2.46,62
391p
08.02.2020
200m Individuell medley
Sandefjord SK2005200m Individuell medley2.46,6239108.02.202025m 
[Utvid]2828.
Hannah Nygård
Sandefjord SK
Hannah Nygård31,40
389p
08.02.2020
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri31,4038908.02.202025m 
[Utvid]2929.
Kristine Kvaal Marthinsen
Tønsberg SK
Kristine Kvaal Marthinsen2.31,47
387p
08.02.2020
200m Fri
Tønsberg SK2003200m Fri2.31,4738708.02.202025mD
[Utvid]3030.
Hedvig Eline Thorkildsen
Horten SK
Hedvig Eline Thorkildsen39,24
385p
08.02.2020
50m Bryst
Horten SK200350m Bryst39,2438508.02.202025mD
[Utvid]3131.
Maya Madsen
Varodd SK
Maya Madsen1.15,18
383p
08.02.2020
100m Butterfly
Varodd SK2003100m Butterfly1.15,1838308.02.202025m 
[Utvid]3232.
Fredrik Solberg
Tønsberg SK
Fredrik Solberg1.09,26
382p
08.02.2020
100m Individuell medley
Tønsberg SK2001100m Individuell medley1.09,2638208.02.202025m 
[Utvid]3232.
Sofija Eror
Holmestrand IF
Sofija Eror1.25,87
382p
08.02.2020
100m Bryst
Holmestrand IF2004100m Bryst1.25,8738208.02.202025m 
[Utvid]3434.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær1.16,69
381p
08.02.2020
100m Bryst
Tønsberg SK2004100m Bryst1.16,6938108.02.202025mD
[Utvid]3434.
Christence Sælø
Holmestrand IF
Christence Sælø2.44,35
381p
08.02.2020
200m Rygg
Holmestrand IF2007200m Rygg2.44,3538108.02.202025m 
[Utvid]3636.
Hedda Lindkjenn
Poseidon
Hedda Lindkjenn1.09,34
380p
08.02.2020
100m Fri
Poseidon2005100m Fri1.09,3438008.02.202025m 
[Utvid]3636.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen2.17,15
380p
08.02.2020
200m Fri
Tønsberg SK2002200m Fri2.17,1538008.02.202025mD
[Utvid]3838.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær2.17,33
378p
08.02.2020
200m Fri
Tønsberg SK2004200m Fri2.17,3337808.02.202025mD
[Utvid]3939.
Christence Sælø
Holmestrand IF
Christence Sælø31,73
377p
08.02.2020
50m Fri
Holmestrand IF200750m Fri31,7337708.02.202025mF
[Utvid]4040.
Hannah Nygård
Sandefjord SK
Hannah Nygård33,77
376p
08.02.2020
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly33,7737608.02.202025m 
[Utvid]4141.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman31,78
375p
08.02.2020
50m Fri
Tønsberg SK200050m Fri31,7837508.02.202025mD
[Utvid]4242.
Magnus Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Magnus Bjørndal Christensen35,08
372p
08.02.2020
50m Bryst
Tønsberg SK200550m Bryst35,0837208.02.202025m 
[Utvid]4343.
Oliver Elisenberg
Moss SK
Oliver Elisenberg28,19
371p
08.02.2020
50m Fri
Moss SK200450m Fri28,1937108.02.202025mF
[Utvid]4343.
Ane Vinje Olsen
Poseidon
Ane Vinje Olsen31,89
371p
08.02.2020
50m Fri
Poseidon200650m Fri31,8937108.02.202025m 
[Utvid]4343.
Aurora Aune Halvorsen
Tønsberg SK
Aurora Aune Halvorsen2.33,59
371p
08.02.2020
200m Fri
Tønsberg SK2005200m Fri2.33,5937108.02.202025mD
[Utvid]4646.
Nicoleta Pavelescu
Varodd SK
Nicoleta Pavelescu2.46,23
369p
08.02.2020
200m Rygg
Varodd SK2003200m Rygg2.46,2336908.02.202025m 
[Utvid]4747.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær1.02,68
368p
08.02.2020
100m Fri
Tønsberg SK2004100m Fri1.02,6836808.02.202025m 
[Utvid]4848.
Hedda Lindkjenn
Poseidon
Hedda Lindkjenn2.46,76
365p
08.02.2020
200m Rygg
Poseidon2005200m Rygg2.46,7636508.02.202025m 
[Utvid]4949.
Sofija Eror
Holmestrand IF
Sofija Eror39,99
364p
08.02.2020
50m Bryst
Holmestrand IF200450m Bryst39,9936408.02.202025mD
[Utvid]5050.
Tom Remman
Holmestrand IF
Tom Remman4.57,57
362p
08.02.2020
400m Fri
Holmestrand IF1970400m Fri4.57,5736208.02.202025m 
[Utvid]5151.
Maya Madsen
Varodd SK
Maya Madsen34,23
361p
08.02.2020
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly34,2336108.02.202025mD
[Utvid]5151.
Felix Stålstrøm
Horten SK
Felix Stålstrøm1.03,11
361p
08.02.2020
100m Fri
Horten SK2005100m Fri1.03,1136108.02.202025m 
[Utvid]5353.
Sofija Eror
Holmestrand IF
Sofija Eror1.10,58
360p
08.02.2020
100m Fri
Holmestrand IF2004100m Fri1.10,5836008.02.202025m 
[Utvid]5353.
Oliver Elisenberg
Moss SK
Oliver Elisenberg2.33,97
360p
08.02.2020
200m Individuell medley
Moss SK2004200m Individuell medley2.33,9736008.02.202025m 
[Utvid]5555.
Ane Vinje Olsen
Poseidon
Ane Vinje Olsen5.29,04
359p
08.02.2020
400m Fri
Poseidon2006400m Fri5.29,0435908.02.202025m 
[Utvid]5656.
Pål Engravslia
Poseidon
Pål Engravslia2.49,34
357p
08.02.2020
200m Bryst
Poseidon2005200m Bryst2.49,3435708.02.202025m 
[Utvid]5757.
Maya Madsen
Varodd SK
Maya Madsen1.27,94
356p
08.02.2020
100m Bryst
Varodd SK2003100m Bryst1.27,9435608.02.202025mD
[Utvid]5757.
Alva Marie Byman
Tønsberg SK
Alva Marie Byman2.35,77
356p
08.02.2020
200m Fri
Tønsberg SK2005200m Fri2.35,7735608.02.202025mD
[Utvid]5959.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær28,59
355p
08.02.2020
50m Fri
Tønsberg SK200450m Fri28,5935508.02.202025m 
[Utvid]6060.
Karoline Wilhelmsen Vedvik
Horten SK
Karoline Wilhelmsen Vedvik3.10,20
354p
08.02.2020
200m Bryst
Horten SK2005200m Bryst3.10,2035408.02.202025m 
[Utvid]6161.
Alva Marie Byman
Tønsberg SK
Alva Marie Byman32,44
353p
08.02.2020
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri32,4435308.02.202025mF
[Utvid]6161.
Ingvild Grennes Thoresen
Tønsberg SK
Ingvild Grennes Thoresen5.30,71
353p
08.02.2020
400m Fri
Tønsberg SK2005400m Fri5.30,7135308.02.202025m 
[Utvid]6363.
Magnus Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Magnus Bjørndal Christensen1.03,62
352p
08.02.2020
100m Fri
Tønsberg SK2005100m Fri1.03,6235208.02.202025m 
[Utvid]6464.
Hannah Nygård
Sandefjord SK
Hannah Nygård2.49,35
348p
08.02.2020
200m Rygg
Sandefjord SK2005200m Rygg2.49,3534808.02.202025m 
[Utvid]6565.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær36,02
344p
08.02.2020
50m Bryst
Tønsberg SK200450m Bryst36,0234408.02.202025mD
[Utvid]6666.
Nicoleta Pavelescu
Varodd SK
Nicoleta Pavelescu1.29,14
342p
08.02.2020
100m Bryst
Varodd SK2003100m Bryst1.29,1434208.02.202025m 
[Utvid]6666.
Ane Vinje Olsen
Poseidon
Ane Vinje Olsen2.54,12
342p
08.02.2020
200m Individuell medley
Poseidon2006200m Individuell medley2.54,1234208.02.202025m 
[Utvid]6666.
Alva Marie Byman
Tønsberg SK
Alva Marie Byman2.54,22
342p
08.02.2020
200m Individuell medley
Tønsberg SK2005200m Individuell medley2.54,2234208.02.202025m 
[Utvid]6666.
Christence Sælø
Holmestrand IF
Christence Sælø2.54,24
342p
08.02.2020
200m Individuell medley
Holmestrand IF2007200m Individuell medley2.54,2434208.02.202025m 
[Utvid]7070.
Nora Tomine Elisenberg
Moss SK
Nora Tomine Elisenberg2.54,33
341p
08.02.2020
200m Individuell medley
Moss SK2007200m Individuell medley2.54,3334108.02.202025m 
[Utvid]7171.
Jens Ingebret Evang Ingebretsen
Holmestrand IF
Jens Ingebret Evang Ingebretsen29,07
338p
08.02.2020
50m Fri
Holmestrand IF200450m Fri29,0733808.02.202025m 
[Utvid]7171.
Ane Vinje Olsen
Poseidon
Ane Vinje Olsen1.21,10
338p
08.02.2020
100m Individuell medley
Poseidon2006100m Individuell medley1.21,1033808.02.202025m 
[Utvid]7373.
Hedda Lindkjenn
Poseidon
Hedda Lindkjenn32,93
337p
08.02.2020
50m Fri
Poseidon200550m Fri32,9333708.02.202025m 
[Utvid]7373.
Pål Engravslia
Poseidon
Pål Engravslia1.12,17
337p
08.02.2020
100m Individuell medley
Poseidon2005100m Individuell medley1.12,1733708.02.202025m 
[Utvid]7575.
Alva Marie Byman
Tønsberg SK
Alva Marie Byman2.51,41
336p
08.02.2020
200m Rygg
Tønsberg SK2005200m Rygg2.51,4133608.02.202025m 
[Utvid]7676.
Hannah Nygård
Sandefjord SK
Hannah Nygård35,23
331p
08.02.2020
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly35,2333108.02.202025mD
[Utvid]7676.
Helle Vejlgaard Jensen
Holmestrand IF
Helle Vejlgaard Jensen5.38,09
331p
08.02.2020
400m Fri
Holmestrand IF2006400m Fri5.38,0933108.02.202025m 
[Utvid]7878.
Nora Tomine Elisenberg
Moss SK
Nora Tomine Elisenberg2.52,57
329p
08.02.2020
200m Rygg
Moss SK2007200m Rygg2.52,5732908.02.202025m 
[Utvid]7979.
Magnus Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Magnus Bjørndal Christensen1.12,83
328p
08.02.2020
100m Individuell medley
Tønsberg SK2005100m Individuell medley1.12,8332808.02.202025m 
[Utvid]7979.
Tom Remman
Holmestrand IF
Tom Remman2.23,98
328p
08.02.2020
200m Fri
Holmestrand IF1970200m Fri2.23,9832808.02.202025mD
[Utvid]8181.
Felix Stålstrøm
Horten SK
Felix Stålstrøm29,39
327p
08.02.2020
50m Fri
Horten SK200550m Fri29,3932708.02.202025m 
[Utvid]8282.
Eva Regine Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Eva Regine Dahl Kjendlie1.22,11
325p
08.02.2020
100m Individuell medley
Tønsberg SK2007100m Individuell medley1.22,1132508.02.202025m 
[Utvid]8282.
Felix Stålstrøm
Horten SK
Felix Stålstrøm2.33,61
325p
08.02.2020
200m Rygg
Horten SK2005200m Rygg2.33,6132508.02.202025m 
[Utvid]8484.
Kristine Kvaal Marthinsen
Tønsberg SK
Kristine Kvaal Marthinsen1.13,23
323p
08.02.2020
100m Fri
Tønsberg SK2003100m Fri1.13,2332308.02.202025mD
[Utvid]8585.
Karoline Wilhelmsen Vedvik
Horten SK
Karoline Wilhelmsen Vedvik1.30,91
322p
08.02.2020
100m Bryst
Horten SK2005100m Bryst1.30,9132208.02.202025mD
[Utvid]8686.
Maya Madsen
Varodd SK
Maya Madsen41,71
321p
08.02.2020
50m Bryst
Varodd SK200350m Bryst41,7132108.02.202025mD
[Utvid]8787.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen1.05,83
318p
08.02.2020
100m Fri
Tønsberg SK2002100m Fri1.05,8331808.02.202025mD
[Utvid]8888.
Pål Engravslia
Poseidon
Pål Engravslia29,70
317p
08.02.2020
50m Fri
Poseidon200550m Fri29,7031708.02.202025mF
[Utvid]8888.
Othilie Fosen
Tønsberg SK
Othilie Fosen33,60
317p
08.02.2020
50m Fri
Tønsberg SK200750m Fri33,6031708.02.202025mF
[Utvid]8888.
Hedvig Eline Thorkildsen
Horten SK
Hedvig Eline Thorkildsen1.20,67
317p
08.02.2020
100m Rygg
Horten SK2003100m Rygg1.20,6731708.02.202025m 
[Utvid]9191.
Hannah Nygård
Sandefjord SK
Hannah Nygård37,68
316p
08.02.2020
50m Rygg
Sandefjord SK200550m Rygg37,6831608.02.202025m 
[Utvid]9191.
Aurora Aune Halvorsen
Tønsberg SK
Aurora Aune Halvorsen2.58,77
316p
08.02.2020
200m Individuell medley
Tønsberg SK2005200m Individuell medley2.58,7731608.02.202025m 
[Utvid]9393.
Ingvild Grennes Thoresen
Tønsberg SK
Ingvild Grennes Thoresen2.42,21
315p
08.02.2020
200m Fri
Tønsberg SK2005200m Fri2.42,2131508.02.202025mD
[Utvid]9494.
Aurora Aune Halvorsen
Tønsberg SK
Aurora Aune Halvorsen1.13,90
314p
08.02.2020
100m Fri
Tønsberg SK2005100m Fri1.13,9031408.02.202025mD
[Utvid]9494.
Oliver Elisenberg
Moss SK
Oliver Elisenberg2.35,37
314p
08.02.2020
200m Rygg
Moss SK2004200m Rygg2.35,3731408.02.202025m 
[Utvid]9696.
Hedda Lindkjenn
Poseidon
Hedda Lindkjenn33,75
313p
08.02.2020
50m Fri
Poseidon200550m Fri33,7531308.02.202025mD
[Utvid]9696.
Kristine Ramirez-Løken
Moss SK
Kristine Ramirez-Løken33,76
313p
08.02.2020
50m Fri
Moss SK200450m Fri33,7631308.02.202025m 
[Utvid]9898.
Pål Engravslia
Poseidon
Pål Engravslia1.21,95
312p
08.02.2020
100m Bryst
Poseidon2005100m Bryst1.21,9531208.02.202025mD
[Utvid]9999.
Helle Vejlgaard Jensen
Holmestrand IF
Helle Vejlgaard Jensen1.14,19
310p
08.02.2020
100m Fri
Holmestrand IF2006100m Fri1.14,1931008.02.202025m 
[Utvid]100100.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær29,94
309p
08.02.2020
50m Fri
Tønsberg SK200450m Fri29,9430908.02.202025mD
Side 1 av 7 (656 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.