Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Namsos cup
Stevne
Stevnenavn:
Namsos cup
Fra dato:
24.10.2020
Til dato:
25.10.2020
NSF Stevne Id:
0000033376
Arrangørnavn:
Namsos SK
Stevnested:
Namsos
Bassengnavn:
Oasen svømme og miljøsenter
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
15.10.2020
Kvalperiode start:
15.10.2019
Kvalperiode slutt:
14.10.2020
Påmeldingsansv.:
Anders Haagensen Strand
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95814374
Arrangementsleder
Navn:
Bjarne Wilhelm Holmsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
97087250
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Adam Fedorcsak
Trondhjems SLK
Adam Fedorcsak2.05,87
635p
25.10.2020
200m Butterfly
Trondhjems SLK2001200m Butterfly2.05,8763525.10.202025m 
[Utvid]22.
Adam Fedorcsak
Trondhjems SLK
Adam Fedorcsak2.10,01
599p
24.10.2020
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2001200m Individuell medley2.10,0159924.10.202025m 
[Utvid]33.
Adam Fedorcsak
Trondhjems SLK
Adam Fedorcsak57,08
597p
24.10.2020
100m Butterfly
Trondhjems SLK2001100m Butterfly57,0859724.10.202025m 
[Utvid]44.
Adam Fedorcsak
Trondhjems SLK
Adam Fedorcsak1.00,07
585p
25.10.2020
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2001100m Individuell medley1.00,0758525.10.202025m 
[Utvid]55.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez2.26,48
575p
24.10.2020
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2006200m Individuell medley2.26,4857524.10.202025m 
[Utvid]66.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik1.01,14
555p
25.10.2020
100m Individuell medley
Trondhjems SLK1999100m Individuell medley1.01,1455525.10.202025m 
[Utvid]77.
Adam Fedorcsak
Trondhjems SLK
Adam Fedorcsak26,47
554p
24.10.2020
50m Butterfly
Trondhjems SLK200150m Butterfly26,4755424.10.202025mD
[Utvid]88.
Jenny Margrethe Valstrand
Vestbyen Trondheim
Jenny Margrethe Valstrand27,98
550p
25.10.2020
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri27,9855025.10.202025m 
[Utvid]99.
Nikodem Stanislaw Pozarlik
Namsos SK
Nikodem Stanislaw Pozarlik24,76
547p
25.10.2020
50m Fri
Namsos SK200250m Fri24,7654725.10.202025m 
[Utvid]1010.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik30,90
545p
24.10.2020
50m Bryst
Trondhjems SLK199950m Bryst30,9054524.10.202025m 
[Utvid]1111.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund26,63
544p
24.10.2020
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200150m Butterfly26,6354424.10.202025m 
[Utvid]1212.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez2.45,00
542p
25.10.2020
200m Bryst
Trondhjems SLK2006200m Bryst2.45,0054225.10.202025m 
[Utvid]1313.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik2.14,83
537p
24.10.2020
200m Individuell medley
Trondhjems SLK1999200m Individuell medley2.14,8353724.10.202025m 
[Utvid]1414.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik28,28
533p
25.10.2020
50m Fri
Namsos SK200350m Fri28,2853325.10.202025m 
[Utvid]1515.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu2.28,36
531p
25.10.2020
200m Bryst
Trondhjems SLK2002200m Bryst2.28,3653125.10.202025m 
[Utvid]1616.
Adam Fedorcsak
Trondhjems SLK
Adam Fedorcsak59,44
529p
25.10.2020
100m Butterfly
Trondhjems SLK2001100m Butterfly59,4452925.10.202025mD
[Utvid]1717.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez1.07,63
526p
24.10.2020
100m Butterfly
Trondhjems SLK2006100m Butterfly1.07,6352624.10.202025m 
[Utvid]1717.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu1.08,88
526p
25.10.2020
100m Bryst
Trondhjems SLK2002100m Bryst1.08,8852625.10.202025m 
[Utvid]1919.
Adam Fedorcsak
Trondhjems SLK
Adam Fedorcsak27,10
516p
24.10.2020
50m Butterfly
Trondhjems SLK200150m Butterfly27,1051624.10.202025mD
[Utvid]1919.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez1.17,74
516p
25.10.2020
100m Bryst
Trondhjems SLK2006100m Bryst1.17,7451625.10.202025m 
[Utvid]2121.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik30,44
513p
24.10.2020
50m Butterfly
Namsos SK200350m Butterfly30,4451324.10.202025m 
[Utvid]2121.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik2.04,13
513p
24.10.2020
200m Fri
Trondhjems SLK1999200m Fri2.04,1351324.10.202025m 
[Utvid]2323.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad2.30,32
510p
25.10.2020
200m Bryst
Trondhjems SLK2003200m Bryst2.30,3251025.10.202025m 
[Utvid]2424.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning28,85
502p
25.10.2020
50m Fri
Namsos SK200350m Fri28,8550225.10.202025m 
[Utvid]2424.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen9.17,80
502p
24.10.2020
800m Fri
Namsos SK2006800m Fri9.17,8050224.10.202025m 
[Utvid]2626.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund1.00,54
500p
24.10.2020
100m Butterfly
Vestbyen Trondheim2001100m Butterfly1.00,5450024.10.202025m 
[Utvid]2727.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning36,05
497p
24.10.2020
50m Bryst
Namsos SK200350m Bryst36,0549724.10.202025m 
[Utvid]2828.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik25,61
495p
25.10.2020
50m Fri
Trondhjems SLK199950m Fri25,6149525.10.202025m 
[Utvid]2929.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik1.09,05
494p
24.10.2020
100m Butterfly
Namsos SK2003100m Butterfly1.09,0549424.10.202025m 
[Utvid]3030.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez30,87
492p
24.10.2020
50m Butterfly
Trondhjems SLK200650m Butterfly30,8749224.10.202025mD
[Utvid]3131.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez36,25
489p
25.10.2020
50m Bryst
Trondhjems SLK200650m Bryst36,2548925.10.202025mD
[Utvid]3232.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez1.19,22
487p
25.10.2020
100m Bryst
Trondhjems SLK2006100m Bryst1.19,2248725.10.202025mD
[Utvid]3333.
Adam Fedorcsak
Trondhjems SLK
Adam Fedorcsak27,68
485p
25.10.2020
50m Butterfly
Trondhjems SLK200150m Butterfly27,6848525.10.202025mD
[Utvid]3434.
Jenny Margrethe Valstrand
Vestbyen Trondheim
Jenny Margrethe Valstrand31,05
484p
24.10.2020
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200350m Butterfly31,0548424.10.202025m 
[Utvid]3535.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu1.10,85
483p
25.10.2020
100m Bryst
Trondhjems SLK2002100m Bryst1.10,8548325.10.202025mD
[Utvid]3636.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås32,20
482p
24.10.2020
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst32,2048224.10.202025m 
[Utvid]3636.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad1.10,91
482p
25.10.2020
100m Bryst
Trondhjems SLK2003100m Bryst1.10,9148225.10.202025m 
[Utvid]3838.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund27,75
481p
24.10.2020
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200150m Butterfly27,7548124.10.202025mD
[Utvid]3838.
Sunniva Haugen
Vestbyen Trondheim
Sunniva Haugen32,74
481p
25.10.2020
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200550m Rygg32,7448125.10.202025m 
[Utvid]4040.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen4.31,01
480p
25.10.2020
400m Fri
Namsos SK2006400m Fri4.31,0148025.10.202025m 
[Utvid]4040.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm4.58,64
480p
25.10.2020
400m Fri
Trondhjems SLK2005400m Fri4.58,6448025.10.202025m 
[Utvid]4242.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu32,27
479p
24.10.2020
50m Bryst
Trondhjems SLK200250m Bryst32,2747924.10.202025m 
[Utvid]4343.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu32,39
473p
25.10.2020
50m Bryst
Trondhjems SLK200250m Bryst32,3947325.10.202025mD
[Utvid]4444.
Live Killingberg Sandberg
Trondhjems SLK
Live Killingberg Sandberg5.00,26
472p
25.10.2020
400m Fri
Trondhjems SLK2006400m Fri5.00,2647225.10.202025m 
[Utvid]4545.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm10.16,19
470p
24.10.2020
800m Fri
Trondhjems SLK2005800m Fri10.16,1947024.10.202025m 
[Utvid]4646.
Live Killingberg Sandberg
Trondhjems SLK
Live Killingberg Sandberg2.33,43
469p
24.10.2020
200m Rygg
Trondhjems SLK2006200m Rygg2.33,4346924.10.202025m 
[Utvid]4747.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete9.31,71
466p
24.10.2020
800m Fri
Namsos SK2005800m Fri9.31,7146624.10.202025m 
[Utvid]4848.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez36,89
464p
25.10.2020
50m Bryst
Trondhjems SLK200650m Bryst36,8946425.10.202025mD
[Utvid]4949.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm1.04,95
463p
25.10.2020
100m Fri
Trondhjems SLK2005100m Fri1.04,9546325.10.202025m 
[Utvid]5050.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik33,19
462p
25.10.2020
50m Rygg
Namsos SK200350m Rygg33,1946225.10.202025m 
[Utvid]5151.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad32,69
460p
25.10.2020
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst32,6946025.10.202025mD
[Utvid]5252.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik31,61
458p
24.10.2020
50m Butterfly
Namsos SK200350m Butterfly31,6145824.10.202025mD
[Utvid]5353.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad1.12,17
457p
25.10.2020
100m Bryst
Trondhjems SLK2003100m Bryst1.12,1745725.10.202025mD
[Utvid]5454.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen4.36,05
454p
24.10.2020
400m Fri
Namsos SK2006400m Fri4.36,0545424.10.202025mD
[Utvid]5555.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm5.04,54
453p
24.10.2020
400m Fri
Trondhjems SLK2005400m Fri5.04,5445324.10.202025mD
[Utvid]5656.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen28,32
452p
24.10.2020
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly28,3245224.10.202025m 
[Utvid]5757.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad32,92
451p
24.10.2020
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst32,9245124.10.202025m 
[Utvid]5858.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås1.12,55
450p
25.10.2020
100m Bryst
Trondhjems SLK2003100m Bryst1.12,5545025.10.202025m 
[Utvid]5959.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez31,83
449p
24.10.2020
50m Butterfly
Trondhjems SLK200650m Butterfly31,8344924.10.202025mD
[Utvid]6060.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete4.38,18
444p
25.10.2020
400m Fri
Namsos SK2005400m Fri4.38,1844425.10.202025m 
[Utvid]6161.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen26,57
443p
25.10.2020
50m Fri
Malvik IL200350m Fri26,5744325.10.202025m 
[Utvid]6262.
Telma Stensvoll Reppe
Malvik IL
Telma Stensvoll Reppe30,14
440p
25.10.2020
50m Fri
Malvik IL200750m Fri30,1444025.10.202025m 
[Utvid]6363.
Live Killingberg Sandberg
Trondhjems SLK
Live Killingberg Sandberg33,76
439p
25.10.2020
50m Rygg
Trondhjems SLK200650m Rygg33,7643925.10.202025m 
[Utvid]6363.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen2.10,67
439p
24.10.2020
200m Fri
Namsos SK2006200m Fri2.10,6743924.10.202025m 
[Utvid]6565.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen2.11,11
435p
25.10.2020
200m Fri
Namsos SK2006200m Fri2.11,1143525.10.202025mD
[Utvid]6666.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete4.40,89
431p
24.10.2020
400m Fri
Namsos SK2005400m Fri4.40,8943124.10.202025mD
[Utvid]6767.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete2.11,83
428p
24.10.2020
200m Fri
Namsos SK2005200m Fri2.11,8342824.10.202025m 
[Utvid]6868.
Tamer Saleh Abuzid
Trondhjems SLK
Tamer Saleh Abuzid33,59
424p
24.10.2020
50m Bryst
Trondhjems SLK200450m Bryst33,5942424.10.202025m 
[Utvid]6969.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik28,96
423p
24.10.2020
50m Butterfly
Trondhjems SLK199950m Butterfly28,9642324.10.202025mD
[Utvid]6969.
Live Killingberg Sandberg
Trondhjems SLK
Live Killingberg Sandberg30,53
423p
25.10.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri30,5342325.10.202025m 
[Utvid]6969.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm2.27,03
423p
25.10.2020
200m Fri
Trondhjems SLK2005200m Fri2.27,0342325.10.202025mD
[Utvid]7272.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu33,64
422p
25.10.2020
50m Bryst
Trondhjems SLK200250m Bryst33,6442225.10.202025mD
[Utvid]7373.
Elisaveta Røste
Trondhjems SLK
Elisaveta Røste30,58
421p
25.10.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200550m Fri30,5842125.10.202025m 
[Utvid]7373.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø30,59
421p
25.10.2020
50m Fri
Rørvik SLK200750m Fri30,5942125.10.202025m 
[Utvid]7575.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik1.00,09
418p
24.10.2020
100m Fri
Trondhjems SLK1999100m Fri1.00,0941824.10.202025mD
[Utvid]7676.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen27,18
414p
25.10.2020
50m Fri
Malvik IL200450m Fri27,1841425.10.202025m 
[Utvid]7777.
Iris Elise Moen
Trondhjems SLK
Iris Elise Moen30,78
413p
25.10.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200550m Fri30,7841325.10.202025m 
[Utvid]7777.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen1.00,32
413p
25.10.2020
100m Fri
Namsos SK2006100m Fri1.00,3241325.10.202025m 
[Utvid]7777.
Erik Holm Iversen
Verdal SK
Erik Holm Iversen2.41,31
413p
25.10.2020
200m Bryst
Verdal SK2005200m Bryst2.41,3141325.10.202025m 
[Utvid]8080.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen1.00,38
412p
25.10.2020
100m Fri
Malvik IL2004100m Fri1.00,3841225.10.202025m 
[Utvid]8080.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås1.07,49
412p
25.10.2020
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2003100m Individuell medley1.07,4941225.10.202025m 
[Utvid]8282.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås33,95
411p
25.10.2020
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst33,9541125.10.202025mD
[Utvid]8282.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu1.05,74
411p
24.10.2020
100m Rygg
Trondhjems SLK2002100m Rygg1.05,7441124.10.202025m 
[Utvid]8484.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete1.00,45
410p
25.10.2020
100m Fri
Namsos SK2005100m Fri1.00,4541025.10.202025m 
[Utvid]8484.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen2.13,69
410p
24.10.2020
200m Fri
Namsos SK2006200m Fri2.13,6941024.10.202025mD
[Utvid]8484.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete2.13,72
410p
24.10.2020
200m Fri
Namsos SK2005200m Fri2.13,7241024.10.202025m 
[Utvid]8787.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik29,93
409p
25.10.2020
50m Rygg
Trondhjems SLK199950m Rygg29,9340925.10.202025m 
[Utvid]8888.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete1.00,58
408p
25.10.2020
100m Fri
Namsos SK2005100m Fri1.00,5840825.10.202025m 
[Utvid]8989.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete27,32
407p
25.10.2020
50m Fri
Namsos SK200550m Fri27,3240725.10.202025m 
[Utvid]9090.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm2.29,12
406p
24.10.2020
200m Fri
Trondhjems SLK2005200m Fri2.29,1240624.10.202025mD
[Utvid]9090.
Elisaveta Røste
Trondhjems SLK
Elisaveta Røste5.15,65
406p
25.10.2020
400m Fri
Trondhjems SLK2005400m Fri5.15,6540625.10.202025m 
[Utvid]9292.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad29,41
404p
24.10.2020
50m Butterfly
Trondhjems SLK200350m Butterfly29,4140424.10.202025m 
[Utvid]9393.
Sigurd Rodal Leirgulen
Trondhjems SLK
Sigurd Rodal Leirgulen27,43
402p
25.10.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri27,4340225.10.202025m 
[Utvid]9393.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete2.14,63
402p
25.10.2020
200m Fri
Namsos SK2005200m Fri2.14,6340225.10.202025mD
[Utvid]9393.
Ask Yifei Baldersheim
Trondhjems SLK
Ask Yifei Baldersheim4.47,57
402p
25.10.2020
400m Fri
Trondhjems SLK2005400m Fri4.47,5740225.10.202025m 
[Utvid]9696.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås27,47
401p
25.10.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200350m Fri27,4740125.10.202025m 
[Utvid]9696.
Andreja Amundsen
Stjørdals-Blink IL
Andreja Amundsen31,07
401p
25.10.2020
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200350m Fri31,0740125.10.202025m 
[Utvid]9696.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad34,24
401p
25.10.2020
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst34,2440125.10.202025mD
[Utvid]9696.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen1.00,94
401p
25.10.2020
100m Fri
Malvik IL2003100m Fri1.00,9440125.10.202025m 
[Utvid]9696.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad1.14,59
401p
24.10.2020
100m Rygg
Trondhjems SLK2007100m Rygg1.14,5940124.10.202025m 
Side 1 av 10 (986 rader)< Forrige12345678910Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.