Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Vinterstevnet med LÅMØ kvalik
Stevne
Stevnenavn:
Vinterstevnet med LÅMØ kvalik
Fra dato:
08.02.2020
Til dato:
08.02.2020
NSF Stevne Id:
0000033387
Arrangørnavn:
Namsos SK
Stevnested:
Namsos
Bassengnavn:
Oasen svømme og miljøsenter
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
29.01.2020
Kvalperiode start:
30.01.2019
Kvalperiode slutt:
29.01.2020
Påmeldingsansv.:
Torkil Berntsen Due Tvete
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92641763
Arrangementsleder
Navn:
Torkil Berntsen Due Tvete
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92641763
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik9.46,38
546p
08.02.2020
800m Fri
Namsos SK2003800m Fri9.46,3854608.02.202025m 
[Utvid]22.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik28,12
542p
08.02.2020
50m Fri
Namsos SK200350m Fri28,1254208.02.202025m 
[Utvid]33.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning35,12
537p
08.02.2020
50m Bryst
Namsos SK200350m Bryst35,1253708.02.202025m 
[Utvid]44.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik4.48,14
535p
08.02.2020
400m Fri
Namsos SK2003400m Fri4.48,1453508.02.202025mD
[Utvid]55.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning28,35
529p
08.02.2020
50m Fri
Namsos SK200350m Fri28,3552908.02.202025m 
[Utvid]66.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik30,45
513p
08.02.2020
50m Butterfly
Namsos SK200350m Butterfly30,4551308.02.202025m 
[Utvid]77.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik2.19,02
501p
08.02.2020
200m Fri
Namsos SK2003200m Fri2.19,0250108.02.202025mD
[Utvid]88.
Nikodem Stanislaw Pozarlik
Namsos SK
Nikodem Stanislaw Pozarlik25,52
500p
08.02.2020
50m Fri
Namsos SK200250m Fri25,5250008.02.202025m 
[Utvid]99.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik2.49,55
499p
08.02.2020
200m Bryst
Namsos SK2003200m Bryst2.49,5549908.02.202025m 
[Utvid]1010.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen9.19,61
497p
08.02.2020
800m Fri
Namsos SK2006800m Fri9.19,6149708.02.202025m 
[Utvid]1111.
Nikodem Stanislaw Pozarlik
Namsos SK
Nikodem Stanislaw Pozarlik25,66
492p
08.02.2020
50m Fri
Namsos SK200250m Fri25,6649208.02.202025mF
[Utvid]1212.
Nikodem Stanislaw Pozarlik
Namsos SK
Nikodem Stanislaw Pozarlik57,66
473p
08.02.2020
100m Fri
Namsos SK2002100m Fri57,6647308.02.202025m 
[Utvid]1313.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen4.33,65
466p
08.02.2020
400m Fri
Namsos SK2006400m Fri4.33,6546608.02.202025m 
[Utvid]1414.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete9.33,20
462p
08.02.2020
800m Fri
Namsos SK2005800m Fri9.33,2046208.02.202025m 
[Utvid]1515.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik1.21,24
452p
08.02.2020
100m Bryst
Namsos SK2003100m Bryst1.21,2445208.02.202025mD
[Utvid]1616.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen4.38,76
441p
08.02.2020
400m Fri
Namsos SK2006400m Fri4.38,7644108.02.202025mD
[Utvid]1717.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik1.06,04
440p
08.02.2020
100m Fri
Namsos SK2003100m Fri1.06,0444008.02.202025mD
[Utvid]1717.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm10.30,17
440p
08.02.2020
800m Fri
Trondhjems SLK2005800m Fri10.30,1744008.02.202025m 
[Utvid]1919.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen26,67
438p
08.02.2020
50m Fri
Malvik IL200450m Fri26,6743808.02.202025m 
[Utvid]2020.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen59,73
425p
08.02.2020
100m Fri
Malvik IL2004100m Fri59,7342508.02.202025m 
[Utvid]2121.
Telma Stensvoll Reppe
Malvik IL
Telma Stensvoll Reppe30,52
424p
08.02.2020
50m Fri
Malvik IL200750m Fri30,5242408.02.202025m 
[Utvid]2222.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete4.42,81
422p
08.02.2020
400m Fri
Namsos SK2005400m Fri4.42,8142208.02.202025mD
[Utvid]2222.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm5.11,74
422p
08.02.2020
400m Fri
Trondhjems SLK2005400m Fri5.11,7442208.02.202025mD
[Utvid]2424.
Lisa Ling Klauseth Liasjø
Trondhjems SLK
Lisa Ling Klauseth Liasjø5.12,05
421p
08.02.2020
400m Fri
Trondhjems SLK2005400m Fri5.12,0542108.02.202025m 
[Utvid]2525.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng27,08
418p
08.02.2020
50m Fri
Verdal SK200550m Fri27,0841808.02.202025m 
[Utvid]2626.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete9.55,56
412p
08.02.2020
800m Fri
Namsos SK2005800m Fri9.55,5641208.02.202025m 
[Utvid]2727.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik38,47
409p
08.02.2020
50m Bryst
Namsos SK200350m Bryst38,4740908.02.202025mD
[Utvid]2828.
Birger Johannes Billdal Røli
Steinkjer SLK
Birger Johannes Billdal Røli27,32
407p
08.02.2020
50m Fri
Steinkjer SLK200250m Fri27,3240708.02.202025m 
[Utvid]2929.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen2.14,14
406p
08.02.2020
200m Fri
Namsos SK2006200m Fri2.14,1440608.02.202025mD
[Utvid]2929.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo9.58,43
406p
08.02.2020
800m Fri
Verdal SK2006800m Fri9.58,4340608.02.202025m 
[Utvid]3131.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik31,04
403p
08.02.2020
50m Fri
Namsos SK200350m Fri31,0440308.02.202025mD
[Utvid]3131.
Birger Johannes Billdal Røli
Steinkjer SLK
Birger Johannes Billdal Røli1.00,84
403p
08.02.2020
100m Fri
Steinkjer SLK2002100m Fri1.00,8440308.02.202025m 
[Utvid]3333.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø31,25
395p
08.02.2020
50m Fri
Rørvik SLK200750m Fri31,2539508.02.202025m 
[Utvid]3434.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø5.18,99
394p
08.02.2020
400m Fri
Rørvik SLK2007400m Fri5.18,9939408.02.202025m 
[Utvid]3535.
Nikodem Stanislaw Pozarlik
Namsos SK
Nikodem Stanislaw Pozarlik27,71
390p
08.02.2020
50m Fri
Namsos SK200250m Fri27,7139008.02.202025mD
[Utvid]3535.
Telma Stensvoll Reppe
Malvik IL
Telma Stensvoll Reppe1.08,76
390p
08.02.2020
100m Fri
Malvik IL2007100m Fri1.08,7639008.02.202025m 
[Utvid]3535.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm2.31,08
390p
08.02.2020
200m Fri
Trondhjems SLK2005200m Fri2.31,0839008.02.202025mD
[Utvid]3838.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo4.50,92
388p
08.02.2020
400m Fri
Verdal SK2006400m Fri4.50,9238808.02.202025mD
[Utvid]3939.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen2.16,31
387p
08.02.2020
200m Fri
Namsos SK2006200m Fri2.16,3138708.02.202025mD
[Utvid]4040.
Lisa Ling Klauseth Liasjø
Trondhjems SLK
Lisa Ling Klauseth Liasjø2.48,00
381p
08.02.2020
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2005200m Individuell medley2.48,0038108.02.202025m 
[Utvid]4141.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen2.31,23
380p
08.02.2020
200m Individuell medley
Namsos SK2006200m Individuell medley2.31,2338008.02.202025m 
[Utvid]4242.
Lisa Ling Klauseth Liasjø
Trondhjems SLK
Lisa Ling Klauseth Liasjø2.45,01
377p
08.02.2020
200m Rygg
Trondhjems SLK2005200m Rygg2.45,0137708.02.202025m 
[Utvid]4343.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo2.18,03
373p
08.02.2020
200m Fri
Verdal SK2006200m Fri2.18,0337308.02.202025mD
[Utvid]4343.
Lisa Ling Klauseth Liasjø
Trondhjems SLK
Lisa Ling Klauseth Liasjø2.33,36
373p
08.02.2020
200m Fri
Trondhjems SLK2005200m Fri2.33,3637308.02.202025mD
[Utvid]4545.
Live Killingberg Sandberg
Trondhjems SLK
Live Killingberg Sandberg31,87
372p
08.02.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri31,8737208.02.202025m 
[Utvid]4545.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen39,71
372p
08.02.2020
50m Bryst
Rørvik SLK200650m Bryst39,7137208.02.202025m 
[Utvid]4747.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete2.18,44
369p
08.02.2020
200m Fri
Namsos SK2005200m Fri2.18,4436908.02.202025mD
[Utvid]4848.
Lina Sørli Hanssen
Leka IL
Lina Sørli Hanssen31,98
368p
08.02.2020
50m Fri
Leka IL200550m Fri31,9836808.02.202025m 
[Utvid]4949.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen32,02
367p
08.02.2020
50m Fri
Rørvik SLK200650m Fri32,0236708.02.202025m 
[Utvid]4949.
Telma Stensvoll Reppe
Malvik IL
Telma Stensvoll Reppe34,05
367p
08.02.2020
50m Butterfly
Malvik IL200750m Butterfly34,0536708.02.202025m 
[Utvid]5151.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete4.56,59
366p
08.02.2020
400m Fri
Namsos SK2005400m Fri4.56,5936608.02.202025mD
[Utvid]5252.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen28,33
365p
08.02.2020
50m Fri
Malvik IL200450m Fri28,3336508.02.202025mD
[Utvid]5252.
Erik Holm Iversen
Verdal SK
Erik Holm Iversen4.56,97
365p
08.02.2020
400m Fri
Verdal SK2005400m Fri4.56,9736508.02.202025m 
[Utvid]5454.
Birger Johannes Billdal Røli
Steinkjer SLK
Birger Johannes Billdal Røli28,36
364p
08.02.2020
50m Fri
Steinkjer SLK200250m Fri28,3636408.02.202025mD
[Utvid]5555.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy5.28,30
361p
08.02.2020
400m Fri
Stjørdals-Blink IL2004400m Fri5.28,3036108.02.202025m 
[Utvid]5656.
Erik Holm Iversen
Verdal SK
Erik Holm Iversen2.49,21
358p
08.02.2020
200m Bryst
Verdal SK2005200m Bryst2.49,2135808.02.202025m 
[Utvid]5757.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete2.34,80
355p
08.02.2020
200m Individuell medley
Namsos SK2005200m Individuell medley2.34,8035508.02.202025m 
[Utvid]5858.
Telma Stensvoll Reppe
Malvik IL
Telma Stensvoll Reppe32,41
354p
08.02.2020
50m Fri
Malvik IL200750m Fri32,4135408.02.202025mD
[Utvid]5959.
Erik Holm Iversen
Verdal SK
Erik Holm Iversen10.27,66
352p
08.02.2020
800m Fri
Verdal SK2005800m Fri10.27,6635208.02.202025m 
[Utvid]6060.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete30,81
351p
08.02.2020
50m Butterfly
Namsos SK200550m Butterfly30,8135108.02.202025m 
[Utvid]6060.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø2.52,65
351p
08.02.2020
200m Individuell medley
Rørvik SLK2007200m Individuell medley2.52,6535108.02.202025m 
[Utvid]6262.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen2.50,54
349p
08.02.2020
200m Bryst
Namsos SK2006200m Bryst2.50,5434908.02.202025m 
[Utvid]6363.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy2.53,64
345p
08.02.2020
200m Individuell medley
Stjørdals-Blink IL2004200m Individuell medley2.53,6434508.02.202025m 
[Utvid]6464.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen1.04,17
343p
08.02.2020
100m Fri
Namsos SK2006100m Fri1.04,1734308.02.202025m 
[Utvid]6565.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen3.12,85
339p
08.02.2020
200m Bryst
Rørvik SLK2006200m Bryst3.12,8533908.02.202025m 
[Utvid]6666.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen1.04,60
336p
08.02.2020
100m Fri
Namsos SK2006100m Fri1.04,6033608.02.202025mD
[Utvid]6666.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm1.12,27
336p
08.02.2020
100m Fri
Trondhjems SLK2005100m Fri1.12,2733608.02.202025mD
[Utvid]6666.
Johannes Halseth
Verdal SK
Johannes Halseth10.37,53
336p
08.02.2020
800m Fri
Verdal SK2005800m Fri10.37,5333608.02.202025m 
[Utvid]6969.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø2.39,06
334p
08.02.2020
200m Fri
Rørvik SLK2007200m Fri2.39,0633408.02.202025mD
[Utvid]7070.
Lina Sørli Hanssen
Leka IL
Lina Sørli Hanssen33,10
332p
08.02.2020
50m Fri
Leka IL200550m Fri33,1033208.02.202025mF
[Utvid]7171.
Johannes Halseth
Verdal SK
Johannes Halseth5.06,69
331p
08.02.2020
400m Fri
Verdal SK2005400m Fri5.06,6933108.02.202025mD
[Utvid]7171.
Elise Mari Leknes
Leka IL
Elise Mari Leknes5.38,04
331p
08.02.2020
400m Fri
Leka IL2005400m Fri5.38,0433108.02.202025m 
[Utvid]7373.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete2.23,79
330p
08.02.2020
200m Fri
Namsos SK2005200m Fri2.23,7933008.02.202025mD
[Utvid]7373.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen2.32,82
330p
08.02.2020
200m Rygg
Namsos SK2006200m Rygg2.32,8233008.02.202025m 
[Utvid]7575.
Celina Vikan
Namsos SK
Celina Vikan33,21
329p
08.02.2020
50m Fri
Namsos SK200650m Fri33,2132908.02.202025mF
[Utvid]7676.
Lilli Marie Barstad
Malvik IL
Lilli Marie Barstad33,23
328p
08.02.2020
50m Fri
Malvik IL200750m Fri33,2332808.02.202025m 
[Utvid]7777.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy35,53
323p
08.02.2020
50m Butterfly
Stjørdals-Blink IL200450m Butterfly35,5332308.02.202025mD
[Utvid]7777.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen1.05,44
323p
08.02.2020
100m Fri
Namsos SK2006100m Fri1.05,4432308.02.202025mD
[Utvid]7979.
Lina Sørli Hanssen
Leka IL
Lina Sørli Hanssen11.39,50
321p
08.02.2020
800m Fri
Leka IL2005800m Fri11.39,5032108.02.202025m 
[Utvid]8080.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen29,60
320p
08.02.2020
50m Fri
Namsos SK200650m Fri29,6032008.02.202025m 
[Utvid]8181.
Lisa Ling Klauseth Liasjø
Trondhjems SLK
Lisa Ling Klauseth Liasjø1.13,52
319p
08.02.2020
100m Fri
Trondhjems SLK2005100m Fri1.13,5231908.02.202025mD
[Utvid]8282.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete31,85
318p
08.02.2020
50m Butterfly
Namsos SK200550m Butterfly31,8531808.02.202025mD
[Utvid]8282.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo1.05,78
318p
08.02.2020
100m Fri
Verdal SK2006100m Fri1.05,7831808.02.202025mD
[Utvid]8484.
Johannes Halseth
Verdal SK
Johannes Halseth2.25,78
316p
08.02.2020
200m Fri
Verdal SK2005200m Fri2.25,7831608.02.202025mD
[Utvid]8585.
Erik Holm Iversen
Verdal SK
Erik Holm Iversen2.25,93
315p
08.02.2020
200m Fri
Verdal SK2005200m Fri2.25,9331508.02.202025mD
[Utvid]8585.
Eline Halseth
Verdal SK
Eline Halseth11.43,86
315p
08.02.2020
800m Fri
Verdal SK2007800m Fri11.43,8631508.02.202025m 
[Utvid]8787.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy2.42,44
314p
08.02.2020
200m Fri
Stjørdals-Blink IL2004200m Fri2.42,4431408.02.202025mD
[Utvid]8888.
Lilli Marie Barstad
Malvik IL
Lilli Marie Barstad35,88
313p
08.02.2020
50m Butterfly
Malvik IL200750m Butterfly35,8831308.02.202025m 
[Utvid]8888.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø2.55,49
313p
08.02.2020
200m Rygg
Rørvik SLK2007200m Rygg2.55,4931308.02.202025m 
[Utvid]9090.
Saga Holm Iversen
Verdal SK
Saga Holm Iversen5.44,74
312p
08.02.2020
400m Fri
Verdal SK2006400m Fri5.44,7431208.02.202025m 
[Utvid]9191.
Ida Haugan Holberg
Rørvik SLK
Ida Haugan Holberg1.14,14
311p
08.02.2020
100m Fri
Rørvik SLK2006100m Fri1.14,1431108.02.202025m 
[Utvid]9191.
Erik Holm Iversen
Verdal SK
Erik Holm Iversen1.22,03
311p
08.02.2020
100m Bryst
Verdal SK2005100m Bryst1.22,0331108.02.202025mD
[Utvid]9393.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng32,13
310p
08.02.2020
50m Butterfly
Verdal SK200550m Butterfly32,1331008.02.202025mD
[Utvid]9393.
Alfred Fenstad Høysæter
Trondhjems SLK
Alfred Fenstad Høysæter5.13,41
310p
08.02.2020
400m Fri
Trondhjems SLK2006400m Fri5.13,4131008.02.202025m 
[Utvid]9393.
Erik Holm Iversen
Verdal SK
Erik Holm Iversen5.13,58
310p
08.02.2020
400m Fri
Verdal SK2005400m Fri5.13,5831008.02.202025mD
[Utvid]9696.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete1.06,43
309p
08.02.2020
100m Fri
Namsos SK2005100m Fri1.06,4330908.02.202025mD
[Utvid]9696.
Telma Stensvoll Reppe
Malvik IL
Telma Stensvoll Reppe2.56,22
309p
08.02.2020
200m Rygg
Malvik IL2007200m Rygg2.56,2230908.02.202025m 
[Utvid]9898.
Birger Johannes Billdal Røli
Steinkjer SLK
Birger Johannes Billdal Røli37,35
308p
08.02.2020
50m Bryst
Steinkjer SLK200250m Bryst37,3530808.02.202025m 
[Utvid]9898.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen5.46,33
308p
08.02.2020
400m Fri
Rørvik SLK2006400m Fri5.46,3330808.02.202025m 
[Utvid]100100.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng1.11,20
307p
08.02.2020
100m Butterfly
Verdal SK2005100m Butterfly1.11,2030708.02.202025m 
Side 1 av 6 (555 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.