Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
SSK Open
Stevne
Stevnenavn:
SSK Open
Fra dato:
01.02.2020
Til dato:
02.02.2020
NSF Stevne Id:
0000033398
Arrangørnavn:
Stavanger SK
Stevnested:
Stavanger
Bassengnavn:
Stavanger Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
22.01.2020
Kvalperiode start:
23.01.2019
Kvalperiode slutt:
22.01.2020
Påmeldingsansv.:
Øyvind Sigvaldsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
992 16 085
Arrangementsleder
Navn:
Haakon Larsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91320812
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal28,02
731p
01.02.2020
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst28,0273101.02.202025m 
[Utvid]22.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal1.02,59
701p
02.02.2020
100m Bryst
Egersund SK1997100m Bryst1.02,5970102.02.202025m 
[Utvid]33.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal28,49
696p
02.02.2020
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst28,4969602.02.202025mD
[Utvid]44.
Oda Kristine Borgstrøm
Randaberg IL
Oda Kristine Borgstrøm2.05,88
675p
01.02.2020
200m Fri
Randaberg IL1999200m Fri2.05,8867501.02.202025m 
[Utvid]55.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen2.06,20
670p
01.02.2020
200m Fri
Haugesund SK2001200m Fri2.06,2067001.02.202025m 
[Utvid]66.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen2.17,42
659p
02.02.2020
200m Butterfly
Stavanger SK2002200m Butterfly2.17,4265902.02.202025m 
[Utvid]77.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen57,78
657p
02.02.2020
100m Fri
Haugesund SK2001100m Fri57,7865702.02.202025m 
[Utvid]88.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard4.30,47
646p
02.02.2020
400m Fri
Stavanger SK2001400m Fri4.30,4764602.02.202025m 
[Utvid]99.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig2.07,78
645p
01.02.2020
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.07,7864501.02.202025m 
[Utvid]1010.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen26,57
642p
01.02.2020
50m Fri
Haugesund SK200150m Fri26,5764201.02.202025m 
[Utvid]1010.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen28,25
642p
02.02.2020
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly28,2564202.02.202025m 
[Utvid]1212.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen4.31,44
640p
02.02.2020
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.31,4464002.02.202025m 
[Utvid]1313.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen9.17,37
636p
01.02.2020
800m Fri
Stavanger SK2005800m Fri9.17,3763601.02.202025m 
[Utvid]1414.
Millie French
Sandnes SLK
Millie French2.19,39
631p
02.02.2020
200m Butterfly
Sandnes SLK2003200m Butterfly2.19,3963102.02.202025m 
[Utvid]1414.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard9.18,71
631p
01.02.2020
800m Fri
Stavanger SK2001800m Fri9.18,7163101.02.202025m 
[Utvid]1616.
Millie French
Sandnes SLK
Millie French9.19,61
628p
01.02.2020
800m Fri
Sandnes SLK2003800m Fri9.19,6162801.02.202025m 
[Utvid]1717.
Simen Vik
Sandnes SLK
Simen Vik52,55
625p
01.02.2020
100m Fri
Sandnes SLK1999100m Fri52,5562501.02.202025m 
[Utvid]1717.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold1.05,04
625p
02.02.2020
100m Bryst
Stavanger SK2002100m Bryst1.05,0462502.02.202025m 
[Utvid]1919.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen1.03,92
623p
02.02.2020
100m Butterfly
Stavanger SK2002100m Butterfly1.03,9262302.02.202025mD
[Utvid]2020.
Marie Alle
Sandnes SLK
Marie Alle17.59,72
618p
01.02.2020
1500m Fri
Sandnes SLK20031500m Fri17.59,7261801.02.202025m 
[Utvid]2121.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard4.35,00
615p
01.02.2020
400m Fri
Stavanger SK2001400m Fri4.35,0061501.02.202025mD
[Utvid]2222.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes4.35,21
614p
02.02.2020
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.35,2161402.02.202025m 
[Utvid]2323.
Millie French
Sandnes SLK
Millie French1.04,28
613p
01.02.2020
100m Butterfly
Sandnes SLK2003100m Butterfly1.04,2861301.02.202025m 
[Utvid]2424.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen30,26
610p
01.02.2020
50m Rygg
Stavanger SK200250m Rygg30,2661001.02.202025m 
[Utvid]2424.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen2.10,20
610p
01.02.2020
200m Fri
Haugesund SK2003200m Fri2.10,2061001.02.202025m 
[Utvid]2626.
Simen Vik
Sandnes SLK
Simen Vik59,29
609p
01.02.2020
100m Individuell medley
Sandnes SLK1999100m Individuell medley59,2960901.02.202025m 
[Utvid]2626.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen2.10,24
609p
01.02.2020
200m Fri
Stavanger SK2002200m Fri2.10,2460901.02.202025m 
[Utvid]2828.
Simen Vik
Sandnes SLK
Simen Vik1.05,70
606p
02.02.2020
100m Bryst
Sandnes SLK1999100m Bryst1.05,7060602.02.202025m 
[Utvid]2828.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen4.36,34
606p
01.02.2020
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.36,3460601.02.202025mD
[Utvid]2828.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland18.06,63
606p
01.02.2020
1500m Fri
Sandnes SLK20051500m Fri18.06,6360601.02.202025m 
[Utvid]3131.
Oda Kristine Borgstrøm
Randaberg IL
Oda Kristine Borgstrøm1.06,84
604p
02.02.2020
100m Individuell medley
Randaberg IL1999100m Individuell medley1.06,8460402.02.202025m 
[Utvid]3232.
Millie French
Sandnes SLK
Millie French4.37,14
601p
01.02.2020
400m Fri
Sandnes SLK2003400m Fri4.37,1460101.02.202025mD
[Utvid]3333.
Olav Eklund
Bryne SK
Olav Eklund16.47,00
597p
02.02.2020
1500m Fri
Bryne SK20021500m Fri16.47,0059702.02.202025m 
[Utvid]3434.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.39,89
596p
02.02.2020
200m Bryst
Stavanger SK2005200m Bryst2.39,8959602.02.202025m 
[Utvid]3535.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen26,41
595p
02.02.2020
50m Rygg
Stavanger SK200650m Rygg26,4159502.02.202025m 
[Utvid]3535.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm4.12,29
595p
01.02.2020
400m Fri
Randaberg IL2002400m Fri4.12,2959501.02.202025m 
[Utvid]3737.
Simen Vik
Sandnes SLK
Simen Vik24,15
590p
02.02.2020
50m Fri
Sandnes SLK199950m Fri24,1559002.02.202025m 
[Utvid]3737.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen29,06
590p
02.02.2020
50m Butterfly
Haugesund SK200150m Butterfly29,0659002.02.202025m 
[Utvid]3939.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland9.31,80
589p
01.02.2020
800m Fri
Bryne SK2005800m Fri9.31,8058901.02.202025m 
[Utvid]4040.
Marie Alle
Sandnes SLK
Marie Alle9.32,29
587p
01.02.2020
800m Fri
Sandnes SLK2003800m Fri9.32,2958701.02.202025mD
[Utvid]4141.
Kari Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Kari Ystrøm Lærdal34,11
586p
02.02.2020
50m Bryst
Stavanger SK200350m Bryst34,1158602.02.202025m 
[Utvid]4242.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen1.00,08
585p
02.02.2020
100m Fri
Haugesund SK2003100m Fri1.00,0858502.02.202025m 
[Utvid]4242.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen4.41,52
585p
01.02.2020
400m Individuell medley
Stavanger SK2006400m Individuell medley4.41,5258501.02.202025m 
[Utvid]4444.
Sebastian Thorsen
Stavanger SK
Sebastian Thorsen1.06,50
584p
02.02.2020
100m Bryst
Stavanger SK2001100m Bryst1.06,5058402.02.202025m 
[Utvid]4545.
Eva Sofie Larsen Stangeland
Sandnes SLK
Eva Sofie Larsen Stangeland1.00,16
582p
02.02.2020
100m Fri
Sandnes SLK2002100m Fri1.00,1658202.02.202025m 
[Utvid]4545.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen2.12,24
582p
02.02.2020
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.12,2458202.02.202025mD
[Utvid]4747.
Millie French
Sandnes SLK
Millie French1.00,21
581p
02.02.2020
100m Fri
Sandnes SLK2003100m Fri1.00,2158102.02.202025m 
[Utvid]4747.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler1.05,42
581p
01.02.2020
100m Butterfly
Stavanger SK2003100m Butterfly1.05,4258101.02.202025m 
[Utvid]4747.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland4.40,32
581p
02.02.2020
400m Fri
Sandnes SLK2005400m Fri4.40,3258102.02.202025m 
[Utvid]5050.
Helene Osnes Vestre
Haugesund SK
Helene Osnes Vestre1.05,51
579p
01.02.2020
100m Butterfly
Haugesund SK2003100m Butterfly1.05,5157901.02.202025m 
[Utvid]5151.
Olav Eklund
Bryne SK
Olav Eklund8.52,30
578p
02.02.2020
800m Fri
Bryne SK2002800m Fri8.52,3057802.02.202025mD
[Utvid]5252.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager1.00,35
577p
02.02.2020
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri1.00,3557702.02.202025m 
[Utvid]5353.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland9.35,88
576p
01.02.2020
800m Fri
Sandnes SLK2005800m Fri9.35,8857601.02.202025mD
[Utvid]5454.
Amanda Malde Carlsen
Sola SK
Amanda Malde Carlsen1.05,67
575p
01.02.2020
100m Butterfly
Sola SK2006100m Butterfly1.05,6757501.02.202025m 
[Utvid]5454.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig5.11,26
575p
02.02.2020
400m Individuell medley
Stavanger SK2005400m Individuell medley5.11,2657502.02.202025m 
[Utvid]5656.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes34,35
574p
02.02.2020
50m Bryst
Stavanger SK200550m Bryst34,3557402.02.202025m 
[Utvid]5656.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig1.00,43
574p
02.02.2020
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri1.00,4357402.02.202025m 
[Utvid]5858.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig9.37,06
573p
01.02.2020
800m Fri
Stavanger SK2005800m Fri9.37,0657301.02.202025m 
[Utvid]5959.
Simen Vik
Sandnes SLK
Simen Vik30,41
572p
01.02.2020
50m Bryst
Sandnes SLK199950m Bryst30,4157201.02.202025m 
[Utvid]5959.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.26,73
572p
01.02.2020
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.26,7357201.02.202025m 
[Utvid]6161.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold30,43
571p
02.02.2020
50m Bryst
Stavanger SK200250m Bryst30,4357102.02.202025mD
[Utvid]6262.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler27,64
570p
01.02.2020
50m Fri
Stavanger SK200350m Fri27,6457001.02.202025m 
[Utvid]6262.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen57,96
570p
02.02.2020
100m Butterfly
Stavanger SK2006100m Butterfly57,9657002.02.202025m 
[Utvid]6464.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm8.55,10
569p
02.02.2020
800m Fri
Randaberg IL2002800m Fri8.55,1056902.02.202025m 
[Utvid]6565.
Marie Alle
Sandnes SLK
Marie Alle4.42,47
567p
02.02.2020
400m Fri
Sandnes SLK2003400m Fri4.42,4756702.02.202025m 
[Utvid]6666.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland4.42,75
566p
01.02.2020
400m Fri
Bryne SK2005400m Fri4.42,7556601.02.202025mD
[Utvid]6666.
Steffen French
Sandnes SLK
Steffen French17.04,81
566p
02.02.2020
1500m Fri
Sandnes SLK20051500m Fri17.04,8156602.02.202025m 
[Utvid]6868.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen27,75
564p
01.02.2020
50m Fri
Haugesund SK200350m Fri27,7556401.02.202025m 
[Utvid]6868.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen34,56
564p
02.02.2020
50m Bryst
Haugesund SK200350m Bryst34,5656402.02.202025m 
[Utvid]6868.
Alexandra Peter
Randaberg IL
Alexandra Peter1.00,81
564p
02.02.2020
100m Fri
Randaberg IL2002100m Fri1.00,8156402.02.202025m 
[Utvid]6868.
Kari Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Kari Ystrøm Lærdal4.42,96
564p
02.02.2020
400m Fri
Stavanger SK2003400m Fri4.42,9656402.02.202025m 
[Utvid]7272.
Amanda Malde Carlsen
Sola SK
Amanda Malde Carlsen29,51
563p
02.02.2020
50m Butterfly
Sola SK200650m Butterfly29,5156302.02.202025m 
[Utvid]7272.
Inger Sandvold
Stavanger SK
Inger Sandvold2.13,71
563p
01.02.2020
200m Fri
Stavanger SK2004200m Fri2.13,7156301.02.202025m 
[Utvid]7474.
Alfred Laurentius Twijnstra
Frisinn SK
Alfred Laurentius Twijnstra4.17,18
562p
01.02.2020
400m Fri
Frisinn SK2004400m Fri4.17,1856201.02.202025m 
[Utvid]7575.
Sebastian Thorsen
Stavanger SK
Sebastian Thorsen2.25,61
561p
01.02.2020
200m Bryst
Stavanger SK2001200m Bryst2.25,6156101.02.202025m 
[Utvid]7575.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig4.43,52
561p
01.02.2020
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.43,5256101.02.202025mD
[Utvid]7777.
Marie Alle
Sandnes SLK
Marie Alle4.43,67
560p
01.02.2020
400m Fri
Sandnes SLK2003400m Fri4.43,6756001.02.202025mD
[Utvid]7878.
Sondre Liknes Eidesen
Stavanger SK
Sondre Liknes Eidesen26,40
559p
01.02.2020
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly26,4055901.02.202025m 
[Utvid]7878.
Stian Aleksander F. Pettersen
Stavanger SK
Stian Aleksander F. Pettersen2.00,62
559p
02.02.2020
200m Fri
Stavanger SK2003200m Fri2.00,6255902.02.202025m 
[Utvid]8080.
Amanda Malde Carlsen
Sola SK
Amanda Malde Carlsen27,84
558p
01.02.2020
50m Fri
Sola SK200650m Fri27,8455801.02.202025m 
[Utvid]8181.
Sondre Liknes Eidesen
Stavanger SK
Sondre Liknes Eidesen58,41
557p
02.02.2020
100m Butterfly
Stavanger SK2002100m Butterfly58,4155702.02.202025m 
[Utvid]8181.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold2.25,97
557p
01.02.2020
200m Bryst
Stavanger SK2002200m Bryst2.25,9755701.02.202025m 
[Utvid]8383.
Helene Osnes Vestre
Haugesund SK
Helene Osnes Vestre27,87
556p
01.02.2020
50m Fri
Haugesund SK200350m Fri27,8755601.02.202025m 
[Utvid]8383.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen27,88
556p
02.02.2020
50m Fri
Haugesund SK200150m Fri27,8855602.02.202025mD
[Utvid]8383.
Oda Kristine Borgstrøm
Randaberg IL
Oda Kristine Borgstrøm2.24,98
556p
01.02.2020
200m Rygg
Randaberg IL1999200m Rygg2.24,9855601.02.202025m 
[Utvid]8686.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard2.14,32
555p
02.02.2020
200m Fri
Stavanger SK2001200m Fri2.14,3255502.02.202025mD
[Utvid]8686.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland2.14,35
555p
01.02.2020
200m Fri
Bryne SK2005200m Fri2.14,3555501.02.202025m 
[Utvid]8686.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler2.14,37
555p
01.02.2020
200m Fri
Stavanger SK2003200m Fri2.14,3755501.02.202025m 
[Utvid]8989.
Linus Klepp Vik
Sandnes SLK
Linus Klepp Vik2.11,76
554p
01.02.2020
200m Butterfly
Sandnes SLK2001200m Butterfly2.11,7655401.02.202025m 
[Utvid]8989.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard5.15,17
554p
02.02.2020
400m Individuell medley
Stavanger SK2001400m Individuell medley5.15,1755402.02.202025m 
[Utvid]9191.
Stian Aleksander F. Pettersen
Stavanger SK
Stian Aleksander F. Pettersen4.18,81
551p
01.02.2020
400m Fri
Stavanger SK2003400m Fri4.18,8155101.02.202025m 
[Utvid]9292.
Steffen French
Sandnes SLK
Steffen French4.47,51
549p
01.02.2020
400m Individuell medley
Sandnes SLK2005400m Individuell medley4.47,5154901.02.202025m 
[Utvid]9393.
Alexandra Peter
Randaberg IL
Alexandra Peter28,02
548p
01.02.2020
50m Fri
Randaberg IL200250m Fri28,0254801.02.202025m 
[Utvid]9393.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen2.14,92
548p
01.02.2020
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.14,9254801.02.202025mD
[Utvid]9595.
Eva Sofie Larsen Stangeland
Sandnes SLK
Eva Sofie Larsen Stangeland1.07,28
547p
02.02.2020
100m Rygg
Sandnes SLK2002100m Rygg1.07,2854702.02.202025m 
[Utvid]9595.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard2.14,99
547p
01.02.2020
200m Fri
Stavanger SK2001200m Fri2.14,9954701.02.202025mD
[Utvid]9797.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen31,39
546p
01.02.2020
50m Rygg
Haugesund SK200150m Rygg31,3954601.02.202025m 
[Utvid]9797.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold59,79
546p
01.02.2020
100m Rygg
Stavanger SK2002100m Rygg59,7954601.02.202025m 
[Utvid]9999.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen1.09,17
545p
02.02.2020
100m Individuell medley
Haugesund SK2003100m Individuell medley1.09,1754502.02.202025m 
[Utvid]9999.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig2.25,93
545p
01.02.2020
200m Rygg
Stavanger SK2005200m Rygg2.25,9354501.02.202025m 
Side 1 av 27 (2676 rader)< Forrige1234567252627Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.