Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Kretsmesterskap
Stevne
Stevnenavn:
Kretsmesterskap
Fra dato:
22.02.2020
Til dato:
23.02.2020
NSF Stevne Id:
0000033499
Arrangørnavn:
Rana SK
Stevnested:
Mo i Rana
Bassengnavn:
Moheia bad
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
08.02.2020
Kvalperiode start:
09.02.2019
Kvalperiode slutt:
08.02.2020
Påmeldingsansv.:
Tom A. Hanssen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
915 30 820
Arrangementsleder
Navn:
Tom A. Hanssen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
915 30 820
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik4.10,85
605p
23.02.2020
400m Fri
Bodø SK2001400m Fri4.10,8560523.02.202025m 
[Utvid]22.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik26,06
581p
23.02.2020
50m Butterfly
Bodø SK200150m Butterfly26,0658123.02.202025m 
[Utvid]33.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik24,35
575p
22.02.2020
50m Fri
Bodø SK200150m Fri24,3557522.02.202025m 
[Utvid]44.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik54,16
571p
22.02.2020
100m Fri
Bodø SK2001100m Fri54,1657122.02.202025m 
[Utvid]55.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik2.00,23
564p
22.02.2020
200m Fri
Bodø SK2001200m Fri2.00,2356422.02.202025mF
[Utvid]66.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik58,33
560p
22.02.2020
100m Butterfly
Bodø SK2001100m Butterfly58,3356022.02.202025m 
[Utvid]77.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen1.07,71
553p
22.02.2020
100m Bryst
Bodø SK2000100m Bryst1.07,7155322.02.202025m 
[Utvid]88.
Floyd Mathias Guldhav
Rana SK
Floyd Mathias Guldhav54,86
549p
22.02.2020
100m Fri
Rana SK1999100m Fri54,8654922.02.202025m 
[Utvid]99.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen55,14
541p
23.02.2020
100m Fri
Fauske SK2004100m Fri55,1454123.02.202025mF
[Utvid]1010.
Floyd Mathias Guldhav
Rana SK
Floyd Mathias Guldhav24,93
536p
22.02.2020
50m Fri
Rana SK199950m Fri24,9353622.02.202025m 
[Utvid]1010.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen26,76
536p
23.02.2020
50m Butterfly
Fauske SK200450m Butterfly26,7653623.02.202025m 
[Utvid]1212.
Simen Engan
Bodø SK
Simen Engan1.00,34
531p
23.02.2020
100m Rygg
Bodø SK2001100m Rygg1.00,3453123.02.202025m 
[Utvid]1313.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik2.15,70
527p
22.02.2020
200m Individuell medley
Bodø SK2001200m Individuell medley2.15,7052722.02.202025m 
[Utvid]1414.
Floyd Mathias Guldhav
Rana SK
Floyd Mathias Guldhav26,93
526p
23.02.2020
50m Butterfly
Rana SK199950m Butterfly26,9352623.02.202025m 
[Utvid]1515.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik27,00
522p
22.02.2020
50m Butterfly
Bodø SK200150m Butterfly27,0052222.02.202025mD
[Utvid]1515.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen4.23,48
522p
23.02.2020
400m Fri
Fauske SK2004400m Fri4.23,4852223.02.202025m 
[Utvid]1717.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen31,50
515p
22.02.2020
50m Bryst
Bodø SK200050m Bryst31,5051522.02.202025mD
[Utvid]1818.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen27,18
512p
23.02.2020
50m Butterfly
Bodø SK200050m Butterfly27,1851223.02.202025m 
[Utvid]1818.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen4.54,20
512p
22.02.2020
400m Individuell medley
Fauske SK2004400m Individuell medley4.54,2051222.02.202025m 
[Utvid]2020.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik25,35
510p
22.02.2020
50m Fri
Bodø SK200350m Fri25,3551022.02.202025m 
[Utvid]2020.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik56,23
510p
22.02.2020
100m Fri
Bodø SK2003100m Fri56,2351022.02.202025m 
[Utvid]2222.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen25,40
507p
22.02.2020
50m Fri
Bodø SK200050m Fri25,4050722.02.202025m 
[Utvid]2222.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik2.04,59
507p
23.02.2020
200m Fri
Bodø SK2001200m Fri2.04,5950723.02.202025mD
[Utvid]2424.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi1.03,24
501p
22.02.2020
100m Fri
Fauske SK2001100m Fri1.03,2450122.02.202025m 
[Utvid]2525.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi1.03,40
497p
23.02.2020
100m Fri
Fauske SK2001100m Fri1.03,4049723.02.202025mF
[Utvid]2626.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen1.00,70
496p
22.02.2020
100m Butterfly
Bodø SK2000100m Butterfly1.00,7049622.02.202025m 
[Utvid]2727.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen28,11
493p
23.02.2020
50m Rygg
Bodø SK200050m Rygg28,1149323.02.202025m 
[Utvid]2727.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen1.10,39
493p
22.02.2020
100m Bryst
Fauske SK2004100m Bryst1.10,3949322.02.202025m 
[Utvid]2929.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen25,68
491p
22.02.2020
50m Fri
Fauske SK200450m Fri25,6849122.02.202025m 
[Utvid]3030.
Floyd Mathias Guldhav
Rana SK
Floyd Mathias Guldhav1.02,00
490p
23.02.2020
100m Rygg
Rana SK1999100m Rygg1.02,0049023.02.202025m 
[Utvid]3131.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik27,60
489p
22.02.2020
50m Butterfly
Bodø SK200150m Butterfly27,6048922.02.202025mD
[Utvid]3131.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi32,58
489p
23.02.2020
50m Rygg
Fauske SK200150m Rygg32,5848923.02.202025m 
[Utvid]3333.
Floyd Mathias Guldhav
Rana SK
Floyd Mathias Guldhav27,64
487p
22.02.2020
50m Butterfly
Rana SK199950m Butterfly27,6448722.02.202025mD
[Utvid]3434.
Floyd Mathias Guldhav
Rana SK
Floyd Mathias Guldhav28,40
478p
23.02.2020
50m Rygg
Rana SK199950m Rygg28,4047823.02.202025m 
[Utvid]3535.
Simen Engan
Bodø SK
Simen Engan28,45
476p
23.02.2020
50m Rygg
Bodø SK200150m Rygg28,4547623.02.202025m 
[Utvid]3636.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi32,89
475p
22.02.2020
50m Rygg
Fauske SK200150m Rygg32,8947522.02.202025mF
[Utvid]3737.
Floyd Mathias Guldhav
Rana SK
Floyd Mathias Guldhav1.01,66
474p
22.02.2020
100m Butterfly
Rana SK1999100m Butterfly1.01,6647422.02.202025m 
[Utvid]3838.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi31,29
473p
23.02.2020
50m Butterfly
Fauske SK200150m Butterfly31,2947323.02.202025m 
[Utvid]3939.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen2.07,74
470p
23.02.2020
200m Fri
Fauske SK2004200m Fri2.07,7447023.02.202025mD
[Utvid]4040.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik28,03
467p
23.02.2020
50m Butterfly
Bodø SK200350m Butterfly28,0346723.02.202025m 
[Utvid]4141.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik26,14
465p
22.02.2020
50m Fri
Bodø SK200150m Fri26,1446522.02.202025mD
[Utvid]4242.
Troy Gabriel Guldhav
Kolbotn IL
Troy Gabriel Guldhav58,24
459p
22.02.2020
100m Fri
Kolbotn IL2005100m Fri58,2445922.02.202025m 
[Utvid]4242.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik1.03,36
459p
23.02.2020
100m Rygg
Bodø SK2003100m Rygg1.03,3645923.02.202025m 
[Utvid]4444.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness4.35,37
457p
23.02.2020
400m Fri
Tverlandet IL2006400m Fri4.35,3745723.02.202025m 
[Utvid]4545.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi1.11,45
456p
23.02.2020
100m Rygg
Fauske SK2001100m Rygg1.11,4545623.02.202025m 
[Utvid]4646.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen28,26
455p
22.02.2020
50m Butterfly
Bodø SK200050m Butterfly28,2645522.02.202025mD
[Utvid]4747.
Simen Engan
Bodø SK
Simen Engan28,28
454p
23.02.2020
50m Butterfly
Bodø SK200150m Butterfly28,2845423.02.202025m 
[Utvid]4747.
Emil Nikolai Reinfjell Haugen
Rana SK
Emil Nikolai Reinfjell Haugen28,89
454p
22.02.2020
50m Rygg
Rana SK200750m Rygg28,8945422.02.202025mF
[Utvid]4747.
Simen Engan
Bodø SK
Simen Engan2.17,36
454p
22.02.2020
200m Rygg
Bodø SK2001200m Rygg2.17,3645422.02.202025m 
[Utvid]4747.
Troy Gabriel Guldhav
Kolbotn IL
Troy Gabriel Guldhav2.22,62
454p
22.02.2020
200m Individuell medley
Kolbotn IL2005200m Individuell medley2.22,6245422.02.202025m 
[Utvid]5151.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik58,54
452p
22.02.2020
100m Fri
Bodø SK2001100m Fri58,5445222.02.202025mD
[Utvid]5252.
Sverre Jakobsen
Fauske SK
Sverre Jakobsen26,42
450p
22.02.2020
50m Fri
Fauske SK200450m Fri26,4245022.02.202025m 
[Utvid]5353.
Tora Jakobsen
Fauske SK
Tora Jakobsen31,85
448p
23.02.2020
50m Butterfly
Fauske SK200250m Butterfly31,8544823.02.202025m 
[Utvid]5353.
Simen Engan
Bodø SK
Simen Engan58,69
448p
23.02.2020
100m Fri
Bodø SK2001100m Fri58,6944823.02.202025mF
[Utvid]5353.
Sverre Jakobsen
Fauske SK
Sverre Jakobsen2.09,82
448p
22.02.2020
200m Fri
Fauske SK2004200m Fri2.09,8244822.02.202025mF
[Utvid]5656.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi29,97
447p
22.02.2020
50m Fri
Fauske SK200150m Fri29,9744722.02.202025mD
[Utvid]5656.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold33,55
447p
22.02.2020
50m Rygg
Bodø SK200350m Rygg33,5544722.02.202025mF
[Utvid]5858.
Floyd Mathias Guldhav
Rana SK
Floyd Mathias Guldhav1.12,81
445p
22.02.2020
100m Bryst
Rana SK1999100m Bryst1.12,8144522.02.202025m 
[Utvid]5959.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik29,11
444p
23.02.2020
50m Rygg
Bodø SK200350m Rygg29,1144423.02.202025m 
[Utvid]5959.
Troy Gabriel Guldhav
Kolbotn IL
Troy Gabriel Guldhav1.12,87
444p
22.02.2020
100m Bryst
Kolbotn IL2005100m Bryst1.12,8744422.02.202025m 
[Utvid]6161.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen26,56
443p
23.02.2020
50m Fri
Fauske SK200450m Fri26,5644323.02.202025mD
[Utvid]6161.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik26,57
443p
22.02.2020
50m Fri
Bodø SK200350m Fri26,5744322.02.202025mD
[Utvid]6363.
Simen Engan
Bodø SK
Simen Engan26,64
439p
22.02.2020
50m Fri
Bodø SK200150m Fri26,6443922.02.202025m 
[Utvid]6363.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen33,22
439p
22.02.2020
50m Bryst
Fauske SK200450m Bryst33,2243922.02.202025mD
[Utvid]6565.
Floyd Mathias Guldhav
Rana SK
Floyd Mathias Guldhav26,66
438p
22.02.2020
50m Fri
Rana SK199950m Fri26,6643822.02.202025mD
[Utvid]6666.
Simen Engan
Bodø SK
Simen Engan29,30
436p
22.02.2020
50m Rygg
Bodø SK200150m Rygg29,3043622.02.202025mF
[Utvid]6666.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold30,22
436p
22.02.2020
50m Fri
Bodø SK200350m Fri30,2243622.02.202025m 
[Utvid]6868.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi30,26
435p
23.02.2020
50m Fri
Fauske SK200150m Fri30,2643523.02.202025mD
[Utvid]6969.
Ulf Riesto
Brønnøysund IL
Ulf Riesto26,78
432p
22.02.2020
50m Fri
Brønnøysund IL200450m Fri26,7843222.02.202025m 
[Utvid]7070.
Troy Gabriel Guldhav
Kolbotn IL
Troy Gabriel Guldhav1.03,64
431p
22.02.2020
100m Butterfly
Kolbotn IL2005100m Butterfly1.03,6443122.02.202025m 
[Utvid]7171.
Tora Jakobsen
Fauske SK
Tora Jakobsen1.06,62
429p
22.02.2020
100m Fri
Fauske SK2002100m Fri1.06,6242922.02.202025m 
[Utvid]7272.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger1.13,90
426p
22.02.2020
100m Bryst
Rana SK2005100m Bryst1.13,9042622.02.202025m 
[Utvid]7272.
Sverre Jakobsen
Fauske SK
Sverre Jakobsen4.41,98
426p
23.02.2020
400m Fri
Fauske SK2004400m Fri4.41,9842623.02.202025m 
[Utvid]7474.
Ole Magnus Overvik
Brønnøysund IL
Ole Magnus Overvik26,97
423p
22.02.2020
50m Fri
Brønnøysund IL200250m Fri26,9742322.02.202025m 
[Utvid]7474.
Tora Jakobsen
Fauske SK
Tora Jakobsen30,54
423p
22.02.2020
50m Fri
Fauske SK200250m Fri30,5442322.02.202025m 
[Utvid]7676.
Troy Gabriel Guldhav
Kolbotn IL
Troy Gabriel Guldhav27,03
421p
22.02.2020
50m Fri
Kolbotn IL200550m Fri27,0342122.02.202025m 
[Utvid]7777.
Troy Gabriel Guldhav
Kolbotn IL
Troy Gabriel Guldhav29,04
420p
23.02.2020
50m Butterfly
Kolbotn IL200550m Butterfly29,0442023.02.202025m 
[Utvid]7878.
Troy Gabriel Guldhav
Kolbotn IL
Troy Gabriel Guldhav29,05
419p
22.02.2020
50m Butterfly
Kolbotn IL200550m Butterfly29,0541922.02.202025mD
[Utvid]7979.
Troy Gabriel Guldhav
Kolbotn IL
Troy Gabriel Guldhav1.05,47
416p
23.02.2020
100m Rygg
Kolbotn IL2005100m Rygg1.05,4741623.02.202025m 
[Utvid]8080.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger4.45,33
411p
23.02.2020
400m Fri
Rana SK2005400m Fri4.45,3341123.02.202025m 
[Utvid]8181.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik1.00,49
410p
23.02.2020
100m Fri
Bodø SK2001100m Fri1.00,4941023.02.202025mD
[Utvid]8282.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold5.48,76
409p
22.02.2020
400m Individuell medley
Bodø SK2003400m Individuell medley5.48,7640922.02.202025m 
[Utvid]8383.
Sverre Jakobsen
Fauske SK
Sverre Jakobsen2.27,82
407p
22.02.2020
200m Individuell medley
Fauske SK2004200m Individuell medley2.27,8240722.02.202025m 
[Utvid]8484.
Ulf Riesto
Brønnøysund IL
Ulf Riesto1.00,68
406p
22.02.2020
100m Fri
Brønnøysund IL2004100m Fri1.00,6840622.02.202025m 
[Utvid]8585.
Simen Engan
Bodø SK
Simen Engan1.00,72
405p
22.02.2020
100m Fri
Bodø SK2001100m Fri1.00,7240522.02.202025m 
[Utvid]8686.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo4.47,25
403p
23.02.2020
400m Fri
Verdal SK2006400m Fri4.47,2540323.02.202025m 
[Utvid]8787.
Floyd Mathias Guldhav
Rana SK
Floyd Mathias Guldhav34,21
402p
22.02.2020
50m Bryst
Rana SK199950m Bryst34,2140222.02.202025mD
[Utvid]8888.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold34,81
401p
23.02.2020
50m Rygg
Bodø SK200350m Rygg34,8140123.02.202025m 
[Utvid]8989.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness27,51
399p
22.02.2020
50m Fri
Tverlandet IL200650m Fri27,5139922.02.202025m 
[Utvid]9090.
Ole Magnus Overvik
Brønnøysund IL
Ole Magnus Overvik1.01,12
397p
22.02.2020
100m Fri
Brønnøysund IL2002100m Fri1.01,1239722.02.202025m 
[Utvid]9191.
Mats Moen Mareliussen
Fauske SK
Mats Moen Mareliussen4.49,01
396p
23.02.2020
400m Fri
Fauske SK2004400m Fri4.49,0139623.02.202025m 
[Utvid]9292.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness2.15,37
395p
23.02.2020
200m Fri
Tverlandet IL2006200m Fri2.15,3739523.02.202025mD
[Utvid]9393.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger2.43,96
393p
23.02.2020
200m Bryst
Rana SK2005200m Bryst2.43,9639323.02.202025m 
[Utvid]9393.
Patrik Ellingsen
Drag SK
Patrik Ellingsen4.49,73
393p
23.02.2020
400m Fri
Drag SK2004400m Fri4.49,7339323.02.202025m 
[Utvid]9595.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger1.15,92
392p
23.02.2020
100m Bryst
Rana SK2005100m Bryst1.15,9239223.02.202025mD
[Utvid]9696.
Lars Harald Køste Solbakk
Brønnøysund IL
Lars Harald Køste Solbakk27,71
390p
22.02.2020
50m Fri
Brønnøysund IL199550m Fri27,7139022.02.202025m 
[Utvid]9797.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo2.16,24
388p
23.02.2020
200m Fri
Verdal SK2006200m Fri2.16,2438823.02.202025mD
[Utvid]9898.
Elias Green Granum
Verdal SK
Elias Green Granum27,78
387p
22.02.2020
50m Fri
Verdal SK200550m Fri27,7838722.02.202025m 
[Utvid]9999.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen1.01,68
386p
23.02.2020
100m Fri
Fauske SK2004100m Fri1.01,6838623.02.202025mD
[Utvid]100100.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik27,84
385p
22.02.2020
50m Fri
Bodø SK200150m Fri27,8438522.02.202025mD
Side 1 av 10 (912 rader)< Forrige12345678910Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.