Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Vårduppen
Stevne
Stevnenavn:
Vårduppen
Fra dato:
29.02.2020
Til dato:
01.03.2020
NSF Stevne Id:
0000033501
Arrangørnavn:
Eid Symjeklubb
Stevnested:
Eid
Bassengnavn:
Eid Symjehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
19.02.2020
Kvalperiode start:
20.02.2019
Kvalperiode slutt:
19.02.2020
Påmeldingsansv.:
Ottar Vindfjell
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
412 75 025
Arrangementsleder
Navn:
Ottar Vindfjell
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
412 75 025
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen1.59,23
578p
29.02.2020
200m Fri
Eid SK2001200m Fri1.59,2357829.02.202025m 
[Utvid]22.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen58,80
574p
01.03.2020
100m Rygg
Eid SK2001100m Rygg58,8057401.03.202025m 
[Utvid]33.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen27,03
521p
29.02.2020
50m Butterfly
Eid SK200150m Butterfly27,0352129.02.202025m 
[Utvid]44.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen55,85
520p
29.02.2020
100m Fri
Eid SK2001100m Fri55,8552029.02.202025m 
[Utvid]55.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen2.12,64
505p
01.03.2020
200m Rygg
Eid SK2001200m Rygg2.12,6450501.03.202025m 
[Utvid]66.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell25,72
488p
01.03.2020
50m Fri
Eid SK200450m Fri25,7248801.03.202025m 
[Utvid]66.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen25,73
488p
01.03.2020
50m Fri
Eid SK200150m Fri25,7348801.03.202025m 
[Utvid]88.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen28,43
477p
29.02.2020
50m Rygg
Eid SK200150m Rygg28,4347729.02.202025m 
[Utvid]99.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.04,61
470p
29.02.2020
100m Individuell medley
Eid SK2004100m Individuell medley1.04,6147029.02.202025m 
[Utvid]1010.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland28,15
461p
29.02.2020
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly28,1546129.02.202025m 
[Utvid]1010.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen58,16
461p
29.02.2020
100m Fri
Eid SK2001100m Fri58,1646129.02.202025mD
[Utvid]1212.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell32,71
459p
29.02.2020
50m Bryst
Eid SK200450m Bryst32,7145929.02.202025mD
[Utvid]1313.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.12,17
457p
29.02.2020
100m Bryst
Eid SK2004100m Bryst1.12,1745729.02.202025m 
[Utvid]1313.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell2.22,24
457p
01.03.2020
200m Individuell medley
Eid SK2004200m Individuell medley2.22,2445701.03.202025m 
[Utvid]1515.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle26,32
456p
01.03.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200550m Fri26,3245601.03.202025m 
[Utvid]1616.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland32,85
454p
01.03.2020
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst32,8545401.03.202025m 
[Utvid]1717.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle26,37
453p
01.03.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200550m Fri26,3745301.03.202025mF
[Utvid]1818.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland2.09,51
451p
29.02.2020
200m Fri
Førde IL Symjing2004200m Fri2.09,5145129.02.202025m 
[Utvid]1919.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland26,44
449p
01.03.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri26,4444901.03.202025m 
[Utvid]1919.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland2.36,82
449p
29.02.2020
200m Bryst
Førde IL Symjing2004200m Bryst2.36,8244929.02.202025m 
[Utvid]2121.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland26,51
446p
01.03.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri26,5144601.03.202025m 
[Utvid]2222.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland58,83
445p
29.02.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri58,8344529.02.202025m 
[Utvid]2323.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell2.37,51
443p
29.02.2020
200m Bryst
Eid SK2004200m Bryst2.37,5144329.02.202025m 
[Utvid]2424.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle1.04,30
439p
01.03.2020
100m Rygg
Førde IL Symjing2005100m Rygg1.04,3043901.03.202025m 
[Utvid]2525.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland33,33
434p
01.03.2020
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst33,3343401.03.202025m 
[Utvid]2626.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland2.24,81
433p
01.03.2020
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2004200m Individuell medley2.24,8143301.03.202025m 
[Utvid]2727.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell9.46,50
432p
01.03.2020
800m Fri
Eid SK2004800m Fri9.46,5043201.03.202025m 
[Utvid]2828.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.13,59
431p
29.02.2020
100m Bryst
Eid SK2004100m Bryst1.13,5943129.02.202025mD
[Utvid]2929.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen26,92
426p
29.02.2020
50m Fri
Eid SK200150m Fri26,9242629.02.202025mD
[Utvid]2929.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell33,54
426p
01.03.2020
50m Bryst
Eid SK200450m Bryst33,5442601.03.202025m 
[Utvid]3131.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell33,61
424p
29.02.2020
50m Bryst
Eid SK200450m Bryst33,6142429.02.202025mD
[Utvid]3232.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.14,76
411p
29.02.2020
100m Bryst
Førde IL Symjing2004100m Bryst1.14,7641129.02.202025mD
[Utvid]3333.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen27,40
404p
29.02.2020
50m Fri
Eid SK200150m Fri27,4040429.02.202025mD
[Utvid]3333.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland1.15,21
404p
29.02.2020
100m Bryst
Førde IL Symjing2004100m Bryst1.15,2140429.02.202025m 
[Utvid]3535.
Sigrid Sætre
Volda TIL
Sigrid Sætre3.02,20
402p
29.02.2020
200m Bryst
Volda TIL2004200m Bryst3.02,2040229.02.202025m 
[Utvid]3636.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland30,16
399p
29.02.2020
50m Rygg
Førde IL Symjing200450m Rygg30,1639929.02.202025m 
[Utvid]3636.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.01,03
399p
29.02.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri1.01,0339929.02.202025mD
[Utvid]3838.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal31,16
398p
01.03.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri31,1639801.03.202025m 
[Utvid]3939.
Sigrid Sætre
Volda TIL
Sigrid Sætre1.24,82
397p
29.02.2020
100m Bryst
Volda TIL2004100m Bryst1.24,8239729.02.202025m 
[Utvid]3939.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell4.48,61
397p
01.03.2020
400m Fri
Eid SK2004400m Fri4.48,6139701.03.202025mD
[Utvid]4141.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell29,66
394p
01.03.2020
50m Butterfly
Eid SK200450m Butterfly29,6639401.03.202025mD
[Utvid]4242.
Maria Mjelva Straume
Volda TIL
Maria Mjelva Straume1.25,18
392p
29.02.2020
100m Bryst
Volda TIL2005100m Bryst1.25,1839229.02.202025m 
[Utvid]4343.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland1.08,90
388p
29.02.2020
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2004100m Individuell medley1.08,9038829.02.202025m 
[Utvid]4444.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal1.09,13
384p
29.02.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2003100m Fri1.09,1338429.02.202025m 
[Utvid]4545.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell2.17,27
379p
01.03.2020
200m Fri
Eid SK2004200m Fri2.17,2737901.03.202025mD
[Utvid]4646.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell2.26,48
374p
01.03.2020
200m Rygg
Eid SK2004200m Rygg2.26,4837401.03.202025m 
[Utvid]4747.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland30,21
373p
01.03.2020
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly30,2137301.03.202025mD
[Utvid]4747.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland1.02,41
373p
29.02.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri1.02,4137329.02.202025mF
[Utvid]4949.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland28,16
372p
29.02.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri28,1637229.02.202025mD
[Utvid]4949.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger2.33,51
372p
29.02.2020
200m Fri
Førde IL Symjing2007200m Fri2.33,5137229.02.202025m 
[Utvid]5151.
Josefine Nygård Løvland
Volda TIL
Josefine Nygård Løvland1.09,89
371p
29.02.2020
100m Fri
Volda TIL2007100m Fri1.09,8937129.02.202025m 
[Utvid]5252.
Sigrid Sætre
Volda TIL
Sigrid Sætre1.18,75
369p
29.02.2020
100m Individuell medley
Volda TIL2004100m Individuell medley1.18,7536929.02.202025m 
[Utvid]5353.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland35,28
366p
29.02.2020
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst35,2836629.02.202025mD
[Utvid]5353.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland35,28
366p
29.02.2020
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst35,2836629.02.202025mD
[Utvid]5353.
Sigrid Sætre
Volda TIL
Sigrid Sætre39,92
366p
01.03.2020
50m Bryst
Volda TIL200450m Bryst39,9236601.03.202025m 
[Utvid]5656.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell31,13
363p
29.02.2020
50m Rygg
Eid SK200450m Rygg31,1336329.02.202025mF
[Utvid]5757.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein1.19,23
362p
29.02.2020
100m Individuell medley
Ytre Søre Sunnmøre SK2005100m Individuell medley1.19,2336229.02.202025m 
[Utvid]5858.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland28,43
361p
29.02.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri28,4336129.02.202025mD
[Utvid]5959.
Sigrid Sætre
Volda TIL
Sigrid Sætre2.51,74
357p
01.03.2020
200m Individuell medley
Volda TIL2004200m Individuell medley2.51,7435701.03.202025m 
[Utvid]6060.
Maria Mjelva Straume
Volda TIL
Maria Mjelva Straume40,27
356p
29.02.2020
50m Bryst
Volda TIL200550m Bryst40,2735629.02.202025mD
[Utvid]6060.
Sigrid Sætre
Volda TIL
Sigrid Sætre1.27,98
356p
29.02.2020
100m Bryst
Volda TIL2004100m Bryst1.27,9835629.02.202025mD
[Utvid]6262.
Sigrid Sætre
Volda TIL
Sigrid Sætre40,30
355p
29.02.2020
50m Bryst
Volda TIL200450m Bryst40,3035529.02.202025mD
[Utvid]6262.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein2.35,82
355p
29.02.2020
200m Fri
Ytre Søre Sunnmøre SK2005200m Fri2.35,8235529.02.202025m 
[Utvid]6464.
Tomine Jevnaker
Jotun IL
Tomine Jevnaker1.11,14
352p
29.02.2020
100m Fri
Jotun IL2004100m Fri1.11,1435229.02.202025m 
[Utvid]6565.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.03,74
350p
01.03.2020
100m Fri
Eid SK2004100m Fri1.03,7435001.03.202025mD
[Utvid]6666.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland31,58
348p
29.02.2020
50m Rygg
Førde IL Symjing200450m Rygg31,5834829.02.202025mF
[Utvid]6767.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell31,74
343p
29.02.2020
50m Rygg
Eid SK200450m Rygg31,7434329.02.202025m 
[Utvid]6868.
Sigrid Sætre
Volda TIL
Sigrid Sætre32,76
342p
01.03.2020
50m Fri
Volda TIL200450m Fri32,7634201.03.202025m 
[Utvid]6969.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal32,83
340p
29.02.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri32,8334029.02.202025mD
[Utvid]7070.
Tomine Jevnaker
Jotun IL
Tomine Jevnaker32,87
339p
01.03.2020
50m Fri
Jotun IL200450m Fri32,8733901.03.202025m 
[Utvid]7171.
Josefine Nygård Løvland
Volda TIL
Josefine Nygård Løvland34,99
338p
29.02.2020
50m Butterfly
Volda TIL200750m Butterfly34,9933829.02.202025m 
[Utvid]7272.
Sigrid Sætre
Volda TIL
Sigrid Sætre41,16
334p
29.02.2020
50m Bryst
Volda TIL200450m Bryst41,1633429.02.202025mD
[Utvid]7373.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal1.29,99
332p
29.02.2020
100m Bryst
Førde IL Symjing2003100m Bryst1.29,9933229.02.202025m 
[Utvid]7373.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland2.32,52
332p
01.03.2020
200m Rygg
Førde IL Symjing2004200m Rygg2.32,5233201.03.202025m 
[Utvid]7575.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal41,27
331p
01.03.2020
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst41,2733101.03.202025m 
[Utvid]7575.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein11.32,32
331p
01.03.2020
800m Fri
Ytre Søre Sunnmøre SK2005800m Fri11.32,3233101.03.202025m 
[Utvid]7777.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein2.56,35
329p
01.03.2020
200m Individuell medley
Ytre Søre Sunnmøre SK2005200m Individuell medley2.56,3532901.03.202025m 
[Utvid]7878.
Artur Grzebieluch
Førde IL Symjing
Artur Grzebieluch29,43
326p
01.03.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri29,4332601.03.202025m 
[Utvid]7878.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal1.22,03
326p
29.02.2020
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2003100m Individuell medley1.22,0332629.02.202025m 
[Utvid]8080.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell29,46
325p
01.03.2020
50m Fri
Eid SK200450m Fri29,4632501.03.202025mD
[Utvid]8181.
Artur Grzebieluch
Førde IL Symjing
Artur Grzebieluch1.05,39
324p
29.02.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri1.05,3932429.02.202025m 
[Utvid]8282.
Tomine Jevnaker
Jotun IL
Tomine Jevnaker2.40,85
323p
29.02.2020
200m Fri
Jotun IL2004200m Fri2.40,8532329.02.202025m 
[Utvid]8383.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger3.16,79
319p
29.02.2020
200m Bryst
Førde IL Symjing2007200m Bryst3.16,7931929.02.202025m 
[Utvid]8484.
Tomine Jevnaker
Jotun IL
Tomine Jevnaker2.58,56
317p
01.03.2020
200m Individuell medley
Jotun IL2004200m Individuell medley2.58,5631701.03.202025m 
[Utvid]8585.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland29,75
315p
29.02.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri29,7531529.02.202025mD
[Utvid]8585.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal41,97
315p
29.02.2020
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst41,9731529.02.202025mD
[Utvid]8787.
Josefine Nygård Løvland
Volda TIL
Josefine Nygård Løvland33,73
314p
29.02.2020
50m Fri
Volda TIL200750m Fri33,7331429.02.202025mD
[Utvid]8888.
Tomine Jevnaker
Jotun IL
Tomine Jevnaker1.23,18
313p
29.02.2020
100m Individuell medley
Jotun IL2004100m Individuell medley1.23,1831329.02.202025m 
[Utvid]8888.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein5.44,18
313p
01.03.2020
400m Fri
Ytre Søre Sunnmøre SK2005400m Fri5.44,1831301.03.202025mD
[Utvid]9090.
Maria Mjelva Straume
Volda TIL
Maria Mjelva Straume1.20,55
311p
01.03.2020
100m Butterfly
Volda TIL2005100m Butterfly1.20,5531101.03.202025m 
[Utvid]9090.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal2.59,80
311p
01.03.2020
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2003200m Individuell medley2.59,8031101.03.202025m 
[Utvid]9292.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein1.14,18
310p
29.02.2020
100m Fri
Ytre Søre Sunnmøre SK2005100m Fri1.14,1831029.02.202025mD
[Utvid]9292.
Selma Bjørneset Bøe
Volda TIL
Selma Bjørneset Bøe3.18,79
310p
29.02.2020
200m Bryst
Volda TIL2007200m Bryst3.18,7931029.02.202025m 
[Utvid]9494.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland2.42,07
309p
01.03.2020
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2004200m Individuell medley2.42,0730901.03.202025m 
[Utvid]9595.
Sigrid Sætre
Volda TIL
Sigrid Sætre38,11
305p
29.02.2020
50m Rygg
Volda TIL200450m Rygg38,1130529.02.202025m 
[Utvid]9696.
Tomine Jevnaker
Jotun IL
Tomine Jevnaker34,11
303p
29.02.2020
50m Fri
Jotun IL200450m Fri34,1130329.02.202025mD
[Utvid]9797.
Tomine Jevnaker
Jotun IL
Tomine Jevnaker11.55,90
300p
01.03.2020
800m Fri
Jotun IL2004800m Fri11.55,9030001.03.202025m 
[Utvid]9898.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger1.15,10
299p
29.02.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2007100m Fri1.15,1029929.02.202025mD
[Utvid]9999.
Artur Grzebieluch
Førde IL Symjing
Artur Grzebieluch30,31
298p
29.02.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri30,3129829.02.202025mD
[Utvid]100100.
Selma Bjørneset Bøe
Volda TIL
Selma Bjørneset Bøe1.33,56
296p
29.02.2020
100m Bryst
Volda TIL2007100m Bryst1.33,5629629.02.202025m 
Side 1 av 6 (554 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.