Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
LÅMØ-kvalik
Stevne
Stevnenavn:
LÅMØ-kvalik
Fra dato:
15.02.2020
Til dato:
16.02.2020
NSF Stevne Id:
0000033523
Arrangørnavn:
Bryne SK
Stevnested:
Bryne
Bassengnavn:
Bryne symjehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
5
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
12.02.2020
Kvalperiode start:
13.02.2019
Kvalperiode slutt:
12.02.2020
Påmeldingsansv.:
Eystein Hillesund
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
916 55 195
Arrangementsleder
Navn:
Andreas Jøntvedt
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91787075
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.59,36
697p
16.02.2020
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.59,3669716.02.202025m 
[Utvid]22.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt2.04,35
685p
15.02.2020
200m Individuell medley
Bryne SK2003200m Individuell medley2.04,3568515.02.202025m 
[Utvid]33.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen4.01,57
678p
16.02.2020
400m Fri
Bryne SK2002400m Fri4.01,5767816.02.202025m 
[Utvid]44.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.55,61
635p
16.02.2020
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.55,6163516.02.202025mD
[Utvid]55.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen2.19,83
634p
15.02.2020
200m Bryst
Bryne SK2002200m Bryst2.19,8363415.02.202025m 
[Utvid]66.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge4.35,83
609p
16.02.2020
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.35,8360916.02.202025m 
[Utvid]77.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig4.36,38
606p
16.02.2020
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.36,3860616.02.202025m 
[Utvid]88.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen27,17
601p
15.02.2020
50m Fri
Haugesund SK200150m Fri27,1760115.02.202025m 
[Utvid]99.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt24,01
600p
15.02.2020
50m Fri
Bryne SK200350m Fri24,0160015.02.202025m 
[Utvid]1010.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen1.57,97
597p
16.02.2020
200m Fri
Bryne SK2002200m Fri1.57,9759716.02.202025mD
[Utvid]1111.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen24,08
595p
15.02.2020
50m Fri
Bryne SK200250m Fri24,0859515.02.202025mF
[Utvid]1212.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen4.13,03
590p
16.02.2020
400m Fri
Bryne SK2002400m Fri4.13,0359016.02.202025m 
[Utvid]1313.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen2.25,61
586p
15.02.2020
200m Individuell medley
Haugesund SK2003200m Individuell medley2.25,6158615.02.202025m 
[Utvid]1414.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen2.40,85
585p
15.02.2020
200m Bryst
Haugesund SK2003200m Bryst2.40,8558515.02.202025m 
[Utvid]1515.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen24,25
583p
15.02.2020
50m Fri
Bryne SK200250m Fri24,2558315.02.202025m 
[Utvid]1515.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland4.39,92
583p
16.02.2020
400m Fri
Bryne SK2005400m Fri4.39,9258316.02.202025m 
[Utvid]1717.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland4.40,10
582p
16.02.2020
400m Fri
Sandnes SLK2005400m Fri4.40,1058216.02.202025m 
[Utvid]1818.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen1.06,64
581p
15.02.2020
100m Bryst
Bryne SK2002100m Bryst1.06,6458115.02.202025mD
[Utvid]1919.
Kristin Nygård Magnussen
Bryne SK
Kristin Nygård Magnussen2.42,08
572p
15.02.2020
200m Bryst
Bryne SK2002200m Bryst2.42,0857215.02.202025m 
[Utvid]2020.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen26,95
560p
15.02.2020
50m Rygg
Bryne SK200250m Rygg26,9556015.02.202025mF
[Utvid]2121.
Magnus Jåtten
Frisinn SK
Magnus Jåtten4.18,11
556p
16.02.2020
400m Fri
Frisinn SK2004400m Fri4.18,1155616.02.202025m 
[Utvid]2222.
Mia Anfinnsen
Bryne SK
Mia Anfinnsen4.44,53
555p
16.02.2020
400m Fri
Bryne SK2004400m Fri4.44,5355516.02.202025m 
[Utvid]2323.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge1.01,21
553p
16.02.2020
100m Fri
SK Team Sør2002100m Fri1.01,2155316.02.202025m 
[Utvid]2323.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig2.25,18
553p
16.02.2020
200m Rygg
Stavanger SK2005200m Rygg2.25,1855316.02.202025m 
[Utvid]2525.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen59,61
551p
15.02.2020
100m Rygg
Bryne SK2002100m Rygg59,6155115.02.202025m 
[Utvid]2626.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev4.18,97
550p
16.02.2020
400m Fri
SK Team Sør2005400m Fri4.18,9755016.02.202025m 
[Utvid]2727.
Brage Ree Bakken
Bryne SK
Brage Ree Bakken4.19,20
549p
16.02.2020
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri4.19,2054916.02.202025m 
[Utvid]2828.
Vilde Bentzen
Sandnes SLK
Vilde Bentzen4.45,89
547p
16.02.2020
400m Fri
Sandnes SLK2004400m Fri4.45,8954716.02.202025m 
[Utvid]2929.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge2.29,06
546p
15.02.2020
200m Individuell medley
SK Team Sør2002200m Individuell medley2.29,0654615.02.202025m 
[Utvid]3030.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge2.15,28
543p
16.02.2020
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri2.15,2854316.02.202025mD
[Utvid]3030.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland4.46,59
543p
16.02.2020
400m Fri
SK Team Sør2003400m Fri4.46,5954316.02.202025m 
[Utvid]3232.
Cecilia Diane Gussing
Bryne SK
Cecilia Diane Gussing4.47,50
538p
16.02.2020
400m Fri
Bryne SK2004400m Fri4.47,5053816.02.202025m 
[Utvid]3333.
Ida Hognestad Liland
Bryne SK
Ida Hognestad Liland4.47,79
537p
16.02.2020
400m Fri
Bryne SK2006400m Fri4.47,7953716.02.202025m 
[Utvid]3434.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt55,37
534p
16.02.2020
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri55,3753416.02.202025mD
[Utvid]3535.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen27,40
533p
16.02.2020
50m Rygg
Bryne SK200250m Rygg27,4053316.02.202025mF
[Utvid]3636.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland1.07,49
529p
15.02.2020
100m Butterfly
SK Team Sør2003100m Butterfly1.07,4952915.02.202025m 
[Utvid]3737.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland2.16,56
528p
16.02.2020
200m Fri
Bryne SK2005200m Fri2.16,5652816.02.202025mD
[Utvid]3838.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge30,20
526p
16.02.2020
50m Butterfly
SK Team Sør200250m Butterfly30,2052616.02.202025m 
[Utvid]3838.
Emilie Furuborg
SK Team Sør
Emilie Furuborg4.49,71
526p
16.02.2020
400m Fri
SK Team Sør2004400m Fri4.49,7152616.02.202025m 
[Utvid]4040.
Emma Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Emma Borsheim Endregaard28,41
525p
15.02.2020
50m Fri
Stavanger SK200350m Fri28,4152515.02.202025m 
[Utvid]4141.
Amalie Dunseth Gilje
Flekkefjord SK
Amalie Dunseth Gilje1.02,39
522p
16.02.2020
100m Fri
Flekkefjord SK2004100m Fri1.02,3952216.02.202025m 
[Utvid]4242.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen31,36
521p
15.02.2020
50m Bryst
Bryne SK200250m Bryst31,3652115.02.202025m 
[Utvid]4343.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge28,51
520p
15.02.2020
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri28,5152015.02.202025m 
[Utvid]4343.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland1.17,51
520p
16.02.2020
100m Bryst
SK Team Sør2003100m Bryst1.17,5152016.02.202025m 
[Utvid]4545.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt27,05
519p
15.02.2020
50m Butterfly
Bryne SK200350m Butterfly27,0551915.02.202025mD
[Utvid]4545.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen31,40
519p
15.02.2020
50m Bryst
Bryne SK200250m Bryst31,4051915.02.202025mD
[Utvid]4747.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen1.17,66
517p
15.02.2020
100m Bryst
Haugesund SK2003100m Bryst1.17,6651715.02.202025mD
[Utvid]4848.
Kristin Nygård Magnussen
Bryne SK
Kristin Nygård Magnussen1.10,51
514p
16.02.2020
100m Individuell medley
Bryne SK2002100m Individuell medley1.10,5151416.02.202025m 
[Utvid]4949.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig30,44
513p
16.02.2020
50m Butterfly
Stavanger SK200550m Butterfly30,4451316.02.202025m 
[Utvid]4949.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland30,45
513p
16.02.2020
50m Butterfly
SK Team Sør200350m Butterfly30,4551316.02.202025m 
[Utvid]4949.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen2.04,06
513p
16.02.2020
200m Fri
Bryne SK2002200m Fri2.04,0651316.02.202025mD
[Utvid]4949.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig2.17,91
513p
16.02.2020
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.17,9151316.02.202025mD
[Utvid]5353.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen2.32,49
510p
15.02.2020
200m Individuell medley
Haugesund SK2001200m Individuell medley2.32,4951015.02.202025m 
[Utvid]5454.
Emil Bjørnsen Bore
Bryne SK
Emil Bjørnsen Bore4.25,73
509p
16.02.2020
400m Fri
Bryne SK2002400m Fri4.25,7350916.02.202025m 
[Utvid]5555.
Kristin Nygård Magnussen
Bryne SK
Kristin Nygård Magnussen35,80
507p
15.02.2020
50m Bryst
Bryne SK200250m Bryst35,8050715.02.202025m 
[Utvid]5555.
Kristin Nygård Magnussen
Bryne SK
Kristin Nygård Magnussen1.18,20
507p
15.02.2020
100m Bryst
Bryne SK2002100m Bryst1.18,2050715.02.202025mD
[Utvid]5757.
Kristin Nygård Magnussen
Bryne SK
Kristin Nygård Magnussen1.18,25
506p
16.02.2020
100m Bryst
Bryne SK2002100m Bryst1.18,2550616.02.202025m 
[Utvid]5858.
Cecilia Diane Gussing
Bryne SK
Cecilia Diane Gussing2.33,29
502p
15.02.2020
200m Individuell medley
Bryne SK2004200m Individuell medley2.33,2950215.02.202025m 
[Utvid]5959.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland2.19,01
501p
16.02.2020
200m Fri
Sandnes SLK2005200m Fri2.19,0150116.02.202025mD
[Utvid]6060.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge35,96
500p
15.02.2020
50m Bryst
SK Team Sør200250m Bryst35,9650015.02.202025m 
[Utvid]6060.
Brage Ree Bakken
Bryne SK
Brage Ree Bakken1.00,55
500p
15.02.2020
100m Butterfly
Bryne SK2003100m Butterfly1.00,5550015.02.202025m 
[Utvid]6060.
Cecilia Diane Gussing
Bryne SK
Cecilia Diane Gussing2.19,12
500p
16.02.2020
200m Fri
Bryne SK2004200m Fri2.19,1250016.02.202025mD
[Utvid]6363.
Mia Anfinnsen
Bryne SK
Mia Anfinnsen2.30,31
499p
16.02.2020
200m Rygg
Bryne SK2004200m Rygg2.30,3149916.02.202025m 
[Utvid]6464.
Linnéa Maria V. K. Karlsson
Frisinn SK
Linnéa Maria V. K. Karlsson2.19,41
497p
16.02.2020
200m Fri
Frisinn SK2005200m Fri2.19,4149716.02.202025mD
[Utvid]6565.
Emilie Furuborg
SK Team Sør
Emilie Furuborg2.33,85
496p
15.02.2020
200m Individuell medley
SK Team Sør2004200m Individuell medley2.33,8549615.02.202025m 
[Utvid]6666.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland28,99
494p
15.02.2020
50m Fri
SK Team Sør200350m Fri28,9949415.02.202025m 
[Utvid]6767.
Henrik Bakke
Jørpeland SK
Henrik Bakke56,88
493p
16.02.2020
100m Fri
Jørpeland SK2003100m Fri56,8849316.02.202025m 
[Utvid]6868.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland30,87
492p
15.02.2020
50m Butterfly
SK Team Sør200350m Butterfly30,8749215.02.202025mD
[Utvid]6969.
Harald Aakre Hansen
Jørpeland SK
Harald Aakre Hansen25,68
491p
15.02.2020
50m Fri
Jørpeland SK200350m Fri25,6849115.02.202025m 
[Utvid]7070.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen2.32,34
490p
15.02.2020
200m Bryst
Haugesund SK2004200m Bryst2.32,3449015.02.202025m 
[Utvid]7171.
Emil Bjørnsen Bore
Bryne SK
Emil Bjørnsen Bore57,03
489p
16.02.2020
100m Fri
Bryne SK2002100m Fri57,0348916.02.202025m 
[Utvid]7272.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen57,13
486p
16.02.2020
100m Fri
Bryne SK2002100m Fri57,1348616.02.202025mD
[Utvid]7272.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen1.09,96
486p
15.02.2020
100m Rygg
Haugesund SK2001100m Rygg1.09,9648615.02.202025m 
[Utvid]7474.
Mia Anfinnsen
Bryne SK
Mia Anfinnsen2.20,60
484p
16.02.2020
200m Fri
Bryne SK2004200m Fri2.20,6048416.02.202025mD
[Utvid]7575.
Mia Anfinnsen
Bryne SK
Mia Anfinnsen2.35,28
483p
15.02.2020
200m Individuell medley
Bryne SK2004200m Individuell medley2.35,2848315.02.202025m 
[Utvid]7676.
Amalie Dunseth Gilje
Flekkefjord SK
Amalie Dunseth Gilje29,26
481p
15.02.2020
50m Fri
Flekkefjord SK200450m Fri29,2648115.02.202025m 
[Utvid]7676.
Charlotte Frøyland
Haugesund SK
Charlotte Frøyland36,45
481p
15.02.2020
50m Bryst
Haugesund SK200350m Bryst36,4548115.02.202025m 
[Utvid]7878.
Brage Ree Bakken
Bryne SK
Brage Ree Bakken25,87
480p
15.02.2020
50m Fri
Bryne SK200350m Fri25,8748015.02.202025m 
[Utvid]7979.
Vilde Bentzen
Sandnes SLK
Vilde Bentzen2.21,11
479p
16.02.2020
200m Fri
Sandnes SLK2004200m Fri2.21,1147916.02.202025mD
[Utvid]8080.
Henrik Bakke
Jørpeland SK
Henrik Bakke25,90
478p
15.02.2020
50m Fri
Jørpeland SK200350m Fri25,9047815.02.202025m 
[Utvid]8181.
Magnus Jåtten
Frisinn SK
Magnus Jåtten57,50
477p
16.02.2020
100m Fri
Frisinn SK2004100m Fri57,5047716.02.202025m 
[Utvid]8181.
Linnéa Maria V. K. Karlsson
Frisinn SK
Linnéa Maria V. K. Karlsson1.04,28
477p
16.02.2020
100m Fri
Frisinn SK2005100m Fri1.04,2847716.02.202025m 
[Utvid]8181.
Brage Ree Bakken
Bryne SK
Brage Ree Bakken2.07,10
477p
16.02.2020
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri2.07,1047716.02.202025mD
[Utvid]8484.
Simen Klausen Klungland
Bryne SK
Simen Klausen Klungland27,84
476p
16.02.2020
50m Butterfly
Bryne SK200550m Butterfly27,8447616.02.202025m 
[Utvid]8484.
Magnus Jåtten
Frisinn SK
Magnus Jåtten2.07,22
476p
16.02.2020
200m Fri
Frisinn SK2004200m Fri2.07,2247616.02.202025mD
[Utvid]8484.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland2.21,38
476p
16.02.2020
200m Fri
SK Team Sør2003200m Fri2.21,3847616.02.202025mD
[Utvid]8787.
Magnus Jåtten
Frisinn SK
Magnus Jåtten32,34
475p
15.02.2020
50m Bryst
Frisinn SK200450m Bryst32,3447515.02.202025m 
[Utvid]8787.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland2.52,44
475p
15.02.2020
200m Bryst
SK Team Sør2003200m Bryst2.52,4447515.02.202025m 
[Utvid]8989.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.07,47
473p
16.02.2020
200m Fri
SK Team Sør2005200m Fri2.07,4747316.02.202025mD
[Utvid]9090.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen36,68
472p
15.02.2020
50m Bryst
Haugesund SK200350m Bryst36,6847215.02.202025mD
[Utvid]9090.
Kristian Olaisen
Haugesund SK
Kristian Olaisen1.11,42
472p
15.02.2020
100m Bryst
Haugesund SK2004100m Bryst1.11,4247215.02.202025mD
[Utvid]9090.
Oda Helen Meling
Stavanger SK
Oda Helen Meling5.00,39
472p
16.02.2020
400m Fri
Stavanger SK2004400m Fri5.00,3947216.02.202025m 
[Utvid]9393.
Kristina Østerhus
Karmøy SK
Kristina Østerhus5.00,66
470p
16.02.2020
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri5.00,6647016.02.202025m 
[Utvid]9494.
Åshild Rønneberg Bustnes
Sandnes SLK
Åshild Rønneberg Bustnes5.01,09
468p
16.02.2020
400m Fri
Sandnes SLK2004400m Fri5.01,0946816.02.202025m 
[Utvid]9595.
Brage Ree Bakken
Bryne SK
Brage Ree Bakken28,02
467p
15.02.2020
50m Butterfly
Bryne SK200350m Butterfly28,0246715.02.202025mD
[Utvid]9595.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland36,80
467p
16.02.2020
50m Bryst
SK Team Sør200350m Bryst36,8046716.02.202025mD
[Utvid]9797.
Amalie Dunseth Gilje
Flekkefjord SK
Amalie Dunseth Gilje33,11
466p
15.02.2020
50m Rygg
Flekkefjord SK200450m Rygg33,1146615.02.202025mF
[Utvid]9898.
Ida Hognestad Liland
Bryne SK
Ida Hognestad Liland2.22,51
465p
16.02.2020
200m Fri
Bryne SK2006200m Fri2.22,5146516.02.202025mD
[Utvid]9898.
Selma Asbjørnsen
Frisinn SK
Selma Asbjørnsen5.01,84
465p
16.02.2020
400m Fri
Frisinn SK2005400m Fri5.01,8446516.02.202025m 
[Utvid]100100.
Natalie Holter Møllegaard
Stavanger SK
Natalie Holter Møllegaard5.01,98
464p
16.02.2020
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri5.01,9846416.02.202025m 
Side 1 av 14 (1347 rader)< Forrige1234567121314Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.