Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Nyttårsstevne
Stevne
Stevnenavn:
Nyttårsstevne
Fra dato:
05.01.2020
Til dato:
05.01.2020
NSF Stevne Id:
0000033545
Arrangørnavn:
Øvre Eiker SK
Stevnested:
Hokksund
Bassengnavn:
Hokksund svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
20.12.2019
Kvalperiode start:
21.12.2018
Kvalperiode slutt:
20.12.2019
Påmeldingsansv.:
Hilde Iren Perry
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
482 51 292
Arrangementsleder
Navn:
Alexandra Kaarbø Flaathen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41212403
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen16.52,55
587p
05.01.2020
1500m Fri
Glitre SK20011500m Fri16.52,5558705.01.202025m 
[Utvid]22.
Maria Otilie Aasland
Glitre SK
Maria Otilie Aasland30,77
580p
05.01.2020
50m Rygg
Glitre SK199950m Rygg30,7758005.01.202025m 
[Utvid]33.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød18.41,24
551p
05.01.2020
1500m Fri
Sandefjord SK20021500m Fri18.41,2455105.01.202025m 
[Utvid]44.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen9.03,67
542p
05.01.2020
800m Fri
Glitre SK2001800m Fri9.03,6754205.01.202025mD
[Utvid]55.
Sebastian Furan Markussen
Glitre SK
Sebastian Furan Markussen4.20,94
538p
05.01.2020
400m Fri
Glitre SK2003400m Fri4.20,9453805.01.202025m 
[Utvid]66.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten55,45
532p
05.01.2020
100m Fri
Glitre SK2001100m Fri55,4553205.01.202025m 
[Utvid]77.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal28,30
531p
05.01.2020
50m Fri
Glitre SK200350m Fri28,3053105.01.202025m 
[Utvid]88.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten25,02
530p
05.01.2020
50m Fri
Glitre SK200150m Fri25,0253005.01.202025m 
[Utvid]88.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam55,53
530p
05.01.2020
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri55,5353005.01.202025m 
[Utvid]1010.
Theodor Myklebusthaug
Glitre SK
Theodor Myklebusthaug31,23
528p
05.01.2020
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst31,2352805.01.202025m 
[Utvid]1111.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg17.33,85
521p
05.01.2020
1500m Fri
Glitre SK20021500m Fri17.33,8552105.01.202025m 
[Utvid]1212.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen25,18
520p
05.01.2020
50m Fri
Glitre SK200450m Fri25,1852005.01.202025m 
[Utvid]1313.
Zoé Helen Sivertsen
Glitre SK
Zoé Helen Sivertsen28,56
517p
05.01.2020
50m Fri
Glitre SK200350m Fri28,5651705.01.202025m 
[Utvid]1414.
Maria Otilie Aasland
Glitre SK
Maria Otilie Aasland28,58
516p
05.01.2020
50m Fri
Glitre SK199950m Fri28,5851605.01.202025m 
[Utvid]1414.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg9.12,51
516p
05.01.2020
800m Fri
Glitre SK2002800m Fri9.12,5151605.01.202025mD
[Utvid]1616.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard19.07,93
514p
05.01.2020
1500m Fri
Sandefjord SK20041500m Fri19.07,9351405.01.202025m 
[Utvid]1717.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød10.01,03
507p
05.01.2020
800m Fri
Sandefjord SK2002800m Fri10.01,0350705.01.202025mD
[Utvid]1818.
Theodor Myklebusthaug
Glitre SK
Theodor Myklebusthaug25,46
503p
05.01.2020
50m Fri
Glitre SK200150m Fri25,4650305.01.202025m 
[Utvid]1818.
Klara Marie S. Bjørnstad
Drammen SK
Klara Marie S. Bjørnstad1.03,17
503p
05.01.2020
100m Fri
Drammen SK2004100m Fri1.03,1750305.01.202025m 
[Utvid]2020.
Alvilde Glomsrud Pedersen
Drammen SK
Alvilde Glomsrud Pedersen19.18,54
500p
05.01.2020
1500m Fri
Drammen SK20051500m Fri19.18,5450005.01.202025m 
[Utvid]2121.
Linnea Tuulia Rieger
Glitre SK
Linnea Tuulia Rieger28,96
496p
05.01.2020
50m Fri
Glitre SK200350m Fri28,9649605.01.202025m 
[Utvid]2222.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis2.34,03
495p
05.01.2020
200m Individuell medley
Glitre SK2003200m Individuell medley2.34,0349505.01.202025m 
[Utvid]2323.
Klara Marie S. Bjørnstad
Drammen SK
Klara Marie S. Bjørnstad28,99
494p
05.01.2020
50m Fri
Drammen SK200450m Fri28,9949405.01.202025mF
[Utvid]2424.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss17.52,84
493p
05.01.2020
1500m Fri
Sandefjord SK20041500m Fri17.52,8449305.01.202025m 
[Utvid]2525.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg32,02
490p
05.01.2020
50m Bryst
Glitre SK200250m Bryst32,0249005.01.202025m 
[Utvid]2626.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen1.19,14
489p
05.01.2020
100m Bryst
Glitre SK2001100m Bryst1.19,1448905.01.202025m 
[Utvid]2727.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard10.08,65
488p
05.01.2020
800m Fri
Sandefjord SK2004800m Fri10.08,6548805.01.202025mD
[Utvid]2828.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten28,24
487p
05.01.2020
50m Rygg
Glitre SK200150m Rygg28,2448705.01.202025m 
[Utvid]2828.
Maria Otilie Aasland
Glitre SK
Maria Otilie Aasland30,98
487p
05.01.2020
50m Butterfly
Glitre SK199950m Butterfly30,9848705.01.202025m 
[Utvid]3030.
Eline Myklebusthaug
Glitre SK
Eline Myklebusthaug36,32
486p
05.01.2020
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst36,3248605.01.202025m 
[Utvid]3131.
Alvilde Glomsrud Pedersen
Drammen SK
Alvilde Glomsrud Pedersen10.11,00
482p
05.01.2020
800m Fri
Drammen SK2005800m Fri10.11,0048205.01.202025mD
[Utvid]3232.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis1.10,30
479p
05.01.2020
100m Rygg
Glitre SK2003100m Rygg1.10,3047905.01.202025m 
[Utvid]3232.
Eline Myklebusthaug
Glitre SK
Eline Myklebusthaug1.19,65
479p
05.01.2020
100m Bryst
Glitre SK2004100m Bryst1.19,6547905.01.202025m 
[Utvid]3434.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen2.52,04
478p
05.01.2020
200m Bryst
Glitre SK2001200m Bryst2.52,0447805.01.202025m 
[Utvid]3434.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity4.59,12
478p
05.01.2020
400m Fri
Drammen SK2005400m Fri4.59,1247805.01.202025m 
[Utvid]3636.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen36,56
476p
05.01.2020
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst36,5647605.01.202025m 
[Utvid]3636.
Sebastian Furan Markussen
Glitre SK
Sebastian Furan Markussen2.07,20
476p
05.01.2020
200m Fri
Glitre SK2003200m Fri2.07,2047605.01.202025mD
[Utvid]3838.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen4.32,07
474p
05.01.2020
400m Fri
Glitre SK2001400m Fri4.32,0747405.01.202025mD
[Utvid]3939.
Maja Stabæk
Drammen SK
Maja Stabæk1.04,51
472p
05.01.2020
100m Fri
Drammen SK2001100m Fri1.04,5147205.01.202025m 
[Utvid]3939.
Ida Leirvik
Glitre SK
Ida Leirvik2.33,13
472p
05.01.2020
200m Rygg
Glitre SK2004200m Rygg2.33,1347205.01.202025m 
[Utvid]4141.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam1.01,84
469p
05.01.2020
100m Butterfly
Glitre SK2003100m Butterfly1.01,8446905.01.202025m 
[Utvid]4141.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg4.33,17
469p
05.01.2020
400m Fri
Glitre SK2002400m Fri4.33,1746905.01.202025mD
[Utvid]4343.
Hedda Kjeldsen
Lier SK
Hedda Kjeldsen1.04,71
468p
05.01.2020
100m Fri
Lier SK2003100m Fri1.04,7146805.01.202025m 
[Utvid]4343.
Hedda Kjeldsen
Lier SK
Hedda Kjeldsen2.53,26
468p
05.01.2020
200m Bryst
Lier SK2003200m Bryst2.53,2646805.01.202025m 
[Utvid]4545.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg28,02
467p
05.01.2020
50m Butterfly
Glitre SK200250m Butterfly28,0246705.01.202025m 
[Utvid]4646.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen18.13,69
466p
05.01.2020
1500m Fri
Sandefjord SK20051500m Fri18.13,6946605.01.202025m 
[Utvid]4747.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød5.01,89
465p
05.01.2020
400m Fri
Sandefjord SK2002400m Fri5.01,8946505.01.202025mD
[Utvid]4848.
Sofija Eror
Holmestrand IF
Sofija Eror36,88
464p
05.01.2020
50m Bryst
Holmestrand IF200450m Bryst36,8846405.01.202025m 
[Utvid]4949.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg26,23
460p
05.01.2020
50m Fri
Glitre SK200250m Fri26,2346005.01.202025m 
[Utvid]5050.
Klara Marie S. Bjørnstad
Drammen SK
Klara Marie S. Bjørnstad37,00
459p
05.01.2020
50m Bryst
Drammen SK200450m Bryst37,0045905.01.202025m 
[Utvid]5050.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss9.34,44
459p
05.01.2020
800m Fri
Sandefjord SK2004800m Fri9.34,4445905.01.202025mD
[Utvid]5252.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal37,04
458p
05.01.2020
50m Bryst
Glitre SK200350m Bryst37,0445805.01.202025m 
[Utvid]5353.
Antonina Biegajlo
Modum SK
Antonina Biegajlo1.05,20
457p
05.01.2020
100m Fri
Modum SK2006100m Fri1.05,2045705.01.202025m 
[Utvid]5353.
Sebastian Furan Markussen
Glitre SK
Sebastian Furan Markussen2.17,08
457p
05.01.2020
200m Rygg
Glitre SK2003200m Rygg2.17,0845705.01.202025m 
[Utvid]5353.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard5.03,62
457p
05.01.2020
400m Fri
Sandefjord SK2004400m Fri5.03,6245705.01.202025mD
[Utvid]5656.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg2.36,09
456p
05.01.2020
200m Bryst
Glitre SK2002200m Bryst2.36,0945605.01.202025m 
[Utvid]5656.
Alvilde Glomsrud Pedersen
Drammen SK
Alvilde Glomsrud Pedersen5.03,80
456p
05.01.2020
400m Fri
Drammen SK2005400m Fri5.03,8045605.01.202025mD
[Utvid]5858.
Sofija Eror
Holmestrand IF
Sofija Eror29,87
452p
05.01.2020
50m Fri
Holmestrand IF200450m Fri29,8745205.01.202025m 
[Utvid]5858.
Zoé Helen Sivertsen
Glitre SK
Zoé Helen Sivertsen5.04,77
452p
05.01.2020
400m Fri
Glitre SK2003400m Fri5.04,7745205.01.202025mD
[Utvid]6060.
Linnea Tuulia Rieger
Glitre SK
Linnea Tuulia Rieger37,32
448p
05.01.2020
50m Bryst
Glitre SK200350m Bryst37,3244805.01.202025m 
[Utvid]6060.
Zoé Helen Sivertsen
Glitre SK
Zoé Helen Sivertsen10.26,20
448p
05.01.2020
800m Fri
Glitre SK2003800m Fri10.26,2044805.01.202025mD
[Utvid]6262.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten26,49
447p
05.01.2020
50m Fri
Glitre SK200150m Fri26,4944705.01.202025mD
[Utvid]6363.
Maja Stabæk
Drammen SK
Maja Stabæk29,99
446p
05.01.2020
50m Fri
Drammen SK200150m Fri29,9944605.01.202025m 
[Utvid]6363.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity2.24,51
446p
05.01.2020
200m Fri
Drammen SK2005200m Fri2.24,5144605.01.202025mD
[Utvid]6363.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen18.29,22
446p
05.01.2020
1500m Fri
Glitre SK20041500m Fri18.29,2244605.01.202025m 
[Utvid]6666.
Theo Munz-Kløve
Glitre SK
Theo Munz-Kløve58,98
442p
05.01.2020
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri58,9844205.01.202025m 
[Utvid]6767.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal26,61
441p
05.01.2020
50m Fri
Glitre SK200450m Fri26,6144105.01.202025m 
[Utvid]6767.
Linnea Valaker Edvardsen
Glitre SK
Linnea Valaker Edvardsen30,11
441p
05.01.2020
50m Fri
Glitre SK200150m Fri30,1144105.01.202025m 
[Utvid]6969.
Hedda Kjeldsen
Lier SK
Hedda Kjeldsen37,55
439p
05.01.2020
50m Bryst
Lier SK200350m Bryst37,5543905.01.202025m 
[Utvid]6969.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss4.39,25
439p
05.01.2020
400m Fri
Sandefjord SK2004400m Fri4.39,2543905.01.202025mD
[Utvid]7171.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen5.07,84
438p
05.01.2020
400m Fri
Drammen SK2006400m Fri5.07,8443805.01.202025m 
[Utvid]7272.
Oscar Nilsen Hostvedt
Bergkameratene
Oscar Nilsen Hostvedt4.39,66
437p
05.01.2020
400m Fri
Bergkameratene2005400m Fri4.39,6643705.01.202025m 
[Utvid]7373.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity2.40,61
436p
05.01.2020
200m Individuell medley
Drammen SK2005200m Individuell medley2.40,6143605.01.202025m 
[Utvid]7474.
Noor Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Noor Gilhuus-Kiani1.06,31
435p
05.01.2020
100m Fri
Drammen SK2005100m Fri1.06,3143505.01.202025m 
[Utvid]7575.
Eline Myklebusthaug
Glitre SK
Eline Myklebusthaug37,71
434p
05.01.2020
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst37,7143405.01.202025mD
[Utvid]7676.
Noor Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Noor Gilhuus-Kiani30,33
432p
05.01.2020
50m Fri
Drammen SK200550m Fri30,3343205.01.202025m 
[Utvid]7676.
Ronja Wikheim
Glitre SK
Ronja Wikheim33,94
432p
05.01.2020
50m Rygg
Glitre SK200350m Rygg33,9443205.01.202025m 
[Utvid]7676.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen9.46,33
432p
05.01.2020
800m Fri
Sandefjord SK2005800m Fri9.46,3343205.01.202025mD
[Utvid]7979.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam28,78
431p
05.01.2020
50m Butterfly
Glitre SK200350m Butterfly28,7843105.01.202025m 
[Utvid]8080.
Alvilde Glomsrud Pedersen
Drammen SK
Alvilde Glomsrud Pedersen30,37
430p
05.01.2020
50m Fri
Drammen SK200550m Fri30,3743005.01.202025mF
[Utvid]8181.
Klara Marie S. Bjørnstad
Drammen SK
Klara Marie S. Bjørnstad1.22,62
429p
05.01.2020
100m Bryst
Drammen SK2004100m Bryst1.22,6242905.01.202025m 
[Utvid]8282.
Bahram Kiani
Drammen SK
Bahram Kiani28,87
427p
05.01.2020
50m Butterfly
Drammen SK196850m Butterfly28,8742705.01.202025m 
[Utvid]8383.
Maja Stabæk
Drammen SK
Maja Stabæk34,09
426p
05.01.2020
50m Rygg
Drammen SK200150m Rygg34,0942605.01.202025m 
[Utvid]8484.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen37,97
425p
05.01.2020
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst37,9742505.01.202025mD
[Utvid]8484.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity1.12,63
425p
05.01.2020
100m Butterfly
Drammen SK2005100m Butterfly1.12,6342505.01.202025m 
[Utvid]8484.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal18.47,36
425p
05.01.2020
1500m Fri
Sandefjord SK20021500m Fri18.47,3642505.01.202025m 
[Utvid]8787.
Kaia Rua
Ringerike SK
Kaia Rua30,51
424p
05.01.2020
50m Fri
Ringerike SK200450m Fri30,5142405.01.202025m 
[Utvid]8787.
Ida Leirvik
Glitre SK
Ida Leirvik34,15
424p
05.01.2020
50m Rygg
Glitre SK200450m Rygg34,1542405.01.202025m 
[Utvid]8989.
Kaia Rua
Ringerike SK
Kaia Rua1.07,02
421p
05.01.2020
100m Fri
Ringerike SK2004100m Fri1.07,0242105.01.202025m 
[Utvid]9090.
Klara Marie S. Bjørnstad
Drammen SK
Klara Marie S. Bjørnstad30,61
420p
05.01.2020
50m Fri
Drammen SK200450m Fri30,6142005.01.202025mD
[Utvid]9090.
Klara Marie S. Bjørnstad
Drammen SK
Klara Marie S. Bjørnstad38,11
420p
05.01.2020
50m Bryst
Drammen SK200450m Bryst38,1142005.01.202025mD
[Utvid]9090.
Martin Kratzsch
Øvre Eiker SK
Martin Kratzsch59,97
420p
05.01.2020
100m Fri
Øvre Eiker SK2003100m Fri59,9742005.01.202025m 
[Utvid]9090.
Kasper Morseth Hallerud
Bergkameratene
Kasper Morseth Hallerud59,97
420p
05.01.2020
100m Fri
Bergkameratene2003100m Fri59,9742005.01.202025m 
[Utvid]9090.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet2.42,63
420p
05.01.2020
200m Individuell medley
Glitre SK2004200m Individuell medley2.42,6342005.01.202025m 
[Utvid]9595.
Sunniva Pedersen
Poseidon
Sunniva Pedersen2.42,88
418p
05.01.2020
200m Individuell medley
Poseidon2005200m Individuell medley2.42,8841805.01.202025m 
[Utvid]9696.
Sunniva Pedersen
Poseidon
Sunniva Pedersen30,68
417p
05.01.2020
50m Fri
Poseidon200550m Fri30,6841705.01.202025mF
[Utvid]9797.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam27,18
414p
05.01.2020
50m Fri
Glitre SK200350m Fri27,1841405.01.202025mD
[Utvid]9797.
Zoé Helen Sivertsen
Glitre SK
Zoé Helen Sivertsen20.33,22
414p
05.01.2020
1500m Fri
Glitre SK20031500m Fri20.33,2241405.01.202025m 
[Utvid]9999.
Hedda Kjeldsen
Lier SK
Hedda Kjeldsen30,77
413p
05.01.2020
50m Fri
Lier SK200350m Fri30,7741305.01.202025mD
[Utvid]9999.
Christine Mach
Nedre Eiker SK
Christine Mach1.07,46
413p
05.01.2020
100m Fri
Nedre Eiker SK2005100m Fri1.07,4641305.01.202025m 
Side 1 av 10 (1000 rader)< Forrige12345678910Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.