Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Ishavssvøm
Stevne
Stevnenavn:
Ishavssvøm
Fra dato:
08.02.2020
Til dato:
09.02.2020
NSF Stevne Id:
0000033567
Arrangørnavn:
Tromsø SK
Stevnested:
Tromsø
Bassengnavn:
Tromsøbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
29.01.2020
Kvalperiode start:
30.01.2019
Kvalperiode slutt:
29.01.2020
Påmeldingsansv.:
Linn Flatli
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99605218
Arrangementsleder
Navn:
Noel Pedersen
Epost:
Klikk for epostadresse
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen15.06,63
886p
09.02.2020
1500m Fri
Lambertseter SK19961500m Fri15.06,6388609.02.202050m 
[Utvid]22.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.51,25
861p
08.02.2020
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.51,2586108.02.202050m 
[Utvid]33.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.01,70
830p
09.02.2020
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.01,7083009.02.202050m 
[Utvid]44.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen8.03,68
816p
09.02.2020
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri8.03,6881609.02.202050mD
[Utvid]55.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning28,91
812p
08.02.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg28,9181208.02.202050m 
[Utvid]66.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen4.01,05
760p
09.02.2020
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri4.01,0576009.02.202050mD
[Utvid]77.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning2.17,69
731p
08.02.2020
200m Rygg
Bærumsvømmerne2000200m Rygg2.17,6973108.02.202050m 
[Utvid]88.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen52,59
709p
08.02.2020
100m Fri
Lambertseter SK1996100m Fri52,5970908.02.202050m 
[Utvid]99.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.55,20
694p
08.02.2020
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.55,2069408.02.202050mD
[Utvid]1010.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen53,44
676p
08.02.2020
100m Fri
Lambertseter SK1996100m Fri53,4467608.02.202050m 
[Utvid]1111.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning59,35
661p
08.02.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2000100m Fri59,3566108.02.202050m 
[Utvid]1212.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik53,95
657p
08.02.2020
100m Fri
Bodø SK2001100m Fri53,9565708.02.202050m 
[Utvid]1212.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning59,46
657p
08.02.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2000100m Fri59,4665708.02.202050m 
[Utvid]1414.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik25,66
653p
09.02.2020
50m Butterfly
Bodø SK200150m Butterfly25,6665309.02.202050mF
[Utvid]1515.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik58,16
628p
09.02.2020
100m Butterfly
Bodø SK2001100m Butterfly58,1662809.02.202050m 
[Utvid]1616.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes26,17
616p
08.02.2020
50m Butterfly
Fauske SK200350m Butterfly26,1761608.02.202050m 
[Utvid]1717.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli31,89
605p
08.02.2020
50m Rygg
Tromsø SK200550m Rygg31,8960508.02.202050m 
[Utvid]1818.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli1.01,25
601p
08.02.2020
100m Fri
Tromsø SK2005100m Fri1.01,2560108.02.202050m 
[Utvid]1919.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy2.13,97
599p
09.02.2020
200m Fri
Sortland SLK2002200m Fri2.13,9759909.02.202050m 
[Utvid]2020.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes59,11
598p
09.02.2020
100m Butterfly
Fauske SK2003100m Butterfly59,1159809.02.202050m 
[Utvid]2121.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik2.15,47
595p
09.02.2020
200m Individuell medley
Bodø SK2001200m Individuell medley2.15,4759509.02.202050m 
[Utvid]2222.
Malene Fjeldstad
Tromsø SK
Malene Fjeldstad4.41,62
591p
08.02.2020
400m Fri
Tromsø SK2000400m Fri4.41,6259108.02.202050m 
[Utvid]2323.
Malene Fjeldstad
Tromsø SK
Malene Fjeldstad2.27,96
589p
08.02.2020
200m Rygg
Tromsø SK2000200m Rygg2.27,9658908.02.202050m 
[Utvid]2424.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy28,24
588p
09.02.2020
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri28,2458809.02.202050m 
[Utvid]2525.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli1.01,77
586p
08.02.2020
100m Fri
Tromsø SK2005100m Fri1.01,7758608.02.202050m 
[Utvid]2626.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen56,07
585p
08.02.2020
100m Fri
Lambertseter SK1996100m Fri56,0758508.02.202050mD
[Utvid]2727.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen26,67
582p
08.02.2020
50m Butterfly
Sortland SLK200250m Butterfly26,6758208.02.202050m 
[Utvid]2828.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik56,23
580p
08.02.2020
100m Fri
Bodø SK2001100m Fri56,2358008.02.202050m 
[Utvid]2929.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning28,42
577p
08.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri28,4257708.02.202050mD
[Utvid]3030.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen28,84
576p
08.02.2020
50m Rygg
Sortland SLK200250m Rygg28,8457608.02.202050m 
[Utvid]3030.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik56,37
576p
08.02.2020
100m Fri
Bodø SK2003100m Fri56,3757608.02.202050m 
[Utvid]3232.
Gard Fossmo Sundby
Alta SK
Gard Fossmo Sundby56,40
575p
08.02.2020
100m Fri
Alta SK2000100m Fri56,4057508.02.202050m 
[Utvid]3333.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy1.02,19
574p
08.02.2020
100m Fri
Sortland SLK2002100m Fri1.02,1957408.02.202050m 
[Utvid]3434.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen31,23
573p
08.02.2020
50m Bryst
Bodø SK200050m Bryst31,2357308.02.202050m 
[Utvid]3535.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy1.02,29
572p
08.02.2020
100m Fri
Sortland SLK2002100m Fri1.02,2957208.02.202050m 
[Utvid]3636.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen26,85
570p
09.02.2020
50m Butterfly
Sortland SLK200250m Butterfly26,8557009.02.202050mF
[Utvid]3737.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning28,57
568p
08.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri28,5756808.02.202050mD
[Utvid]3838.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik26,91
566p
09.02.2020
50m Butterfly
Bodø SK200150m Butterfly26,9156609.02.202050mD
[Utvid]3838.
Malene Fjeldstad
Tromsø SK
Malene Fjeldstad1.02,49
566p
08.02.2020
100m Fri
Tromsø SK2000100m Fri1.02,4956608.02.202050m 
[Utvid]4040.
Gard Fossmo Sundby
Alta SK
Gard Fossmo Sundby56,87
561p
08.02.2020
100m Fri
Alta SK2000100m Fri56,8756108.02.202050m 
[Utvid]4141.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes27,05
558p
09.02.2020
50m Butterfly
Fauske SK200350m Butterfly27,0555809.02.202050mD
[Utvid]4242.
Malene Fjeldstad
Tromsø SK
Malene Fjeldstad1.02,87
556p
08.02.2020
100m Fri
Tromsø SK2000100m Fri1.02,8755608.02.202050m 
[Utvid]4343.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen25,43
555p
08.02.2020
50m Fri
Lambertseter SK199650m Fri25,4355508.02.202050mD
[Utvid]4444.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik25,45
554p
08.02.2020
50m Fri
Bodø SK200350m Fri25,4555408.02.202050mF
[Utvid]4444.
Malene Fjeldstad
Tromsø SK
Malene Fjeldstad2.17,56
554p
09.02.2020
200m Fri
Tromsø SK2000200m Fri2.17,5655409.02.202050m 
[Utvid]4646.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen2.04,67
547p
09.02.2020
200m Fri
Fauske SK2004200m Fri2.04,6754709.02.202050m 
[Utvid]4646.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli2.31,69
547p
08.02.2020
200m Rygg
Tromsø SK2005200m Rygg2.31,6954708.02.202050m 
[Utvid]4646.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen4.28,97
547p
08.02.2020
400m Fri
Alta SK1999400m Fri4.28,9754708.02.202050m 
[Utvid]4949.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen17.45,45
546p
09.02.2020
1500m Fri
Alta SK19991500m Fri17.45,4554609.02.202050m 
[Utvid]5050.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli2.34,40
545p
09.02.2020
200m Individuell medley
Tromsø SK2005200m Individuell medley2.34,4054509.02.202050m 
[Utvid]5151.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik57,43
544p
08.02.2020
100m Fri
Bodø SK2003100m Fri57,4354408.02.202050m 
[Utvid]5151.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen57,45
544p
08.02.2020
100m Fri
Bodø SK2000100m Fri57,4554408.02.202050m 
[Utvid]5353.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik25,63
543p
09.02.2020
50m Fri
Bodø SK200350m Fri25,6354309.02.202050m 
[Utvid]5353.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi29,00
543p
09.02.2020
50m Fri
Fauske SK200150m Fri29,0054309.02.202050m 
[Utvid]5353.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli29,01
543p
08.02.2020
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri29,0154308.02.202050mD
[Utvid]5656.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik27,30
542p
09.02.2020
50m Butterfly
Bodø SK200150m Butterfly27,3054209.02.202050mD
[Utvid]5656.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik4.58,95
542p
09.02.2020
400m Individuell medley
Bodø SK2001400m Individuell medley4.58,9554209.02.202050m 
[Utvid]5858.
Malene Fjeldstad
Tromsø SK
Malene Fjeldstad18.49,13
541p
09.02.2020
1500m Fri
Tromsø SK20001500m Fri18.49,1354109.02.202050m 
[Utvid]5959.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi29,05
540p
08.02.2020
50m Fri
Fauske SK200150m Fri29,0554008.02.202050mF
[Utvid]6060.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje1.03,52
539p
08.02.2020
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.03,5253908.02.202050m 
[Utvid]6060.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll2.18,75
539p
09.02.2020
200m Fri
Vestbyen Trondheim2003200m Fri2.18,7553909.02.202050m 
[Utvid]6262.
Sverre Johnsen Mikkelborg
Tromsø SK
Sverre Johnsen Mikkelborg4.30,50
538p
08.02.2020
400m Fri
Tromsø SK2003400m Fri4.30,5053808.02.202050m 
[Utvid]6363.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland25,71
537p
09.02.2020
50m Fri
Tromsø SK199850m Fri25,7153709.02.202050m 
[Utvid]6363.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli36,16
537p
08.02.2020
50m Bryst
Tromsø SK200550m Bryst36,1653708.02.202050mD
[Utvid]6363.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga2.17,17
537p
08.02.2020
200m Butterfly
Sortland SLK2005200m Butterfly2.17,1753708.02.202050m 
[Utvid]6363.
Malene Fjeldstad
Tromsø SK
Malene Fjeldstad2.18,98
537p
08.02.2020
200m Fri
Tromsø SK2000200m Fri2.18,9853708.02.202050mD
[Utvid]6767.
Malene Fjeldstad
Tromsø SK
Malene Fjeldstad1.11,43
535p
09.02.2020
100m Rygg
Tromsø SK2000100m Rygg1.11,4353509.02.202050mF
[Utvid]6868.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli1.19,04
534p
08.02.2020
100m Bryst
Tromsø SK2005100m Bryst1.19,0453408.02.202050m 
[Utvid]6969.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga1.01,42
533p
09.02.2020
100m Butterfly
Sortland SLK2005100m Butterfly1.01,4253309.02.202050m 
[Utvid]6969.
Malene Fjeldstad
Tromsø SK
Malene Fjeldstad9.57,86
533p
09.02.2020
800m Fri
Tromsø SK2000800m Fri9.57,8653309.02.202050mD
[Utvid]7171.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen57,92
531p
08.02.2020
100m Fri
Karasjok SK2003100m Fri57,9253108.02.202050m 
[Utvid]7272.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi1.03,88
530p
08.02.2020
100m Fri
Fauske SK2001100m Fri1.03,8853008.02.202050m 
[Utvid]7373.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen58,00
529p
08.02.2020
100m Fri
Bodø SK2000100m Fri58,0052908.02.202050m 
[Utvid]7373.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi1.03,92
529p
08.02.2020
100m Fri
Fauske SK2001100m Fri1.03,9252908.02.202050m 
[Utvid]7575.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik25,87
528p
08.02.2020
50m Fri
Bodø SK200150m Fri25,8752808.02.202050mD
[Utvid]7575.
Gard Fossmo Sundby
Alta SK
Gard Fossmo Sundby27,55
528p
08.02.2020
50m Butterfly
Alta SK200050m Butterfly27,5552808.02.202050m 
[Utvid]7575.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll1.03,96
528p
08.02.2020
100m Fri
Vestbyen Trondheim2003100m Fri1.03,9652808.02.202050m 
[Utvid]7878.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll2.33,53
527p
08.02.2020
200m Rygg
Vestbyen Trondheim2003200m Rygg2.33,5352708.02.202050m 
[Utvid]7979.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll29,32
526p
09.02.2020
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri29,3252609.02.202050m 
[Utvid]7979.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan1.04,21
526p
09.02.2020
100m Rygg
Fauske SK2001100m Rygg1.04,2152609.02.202050mF
[Utvid]8181.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland25,91
525p
08.02.2020
50m Fri
Tromsø SK199850m Fri25,9152508.02.202050mF
[Utvid]8181.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen25,91
525p
09.02.2020
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri25,9152509.02.202050m 
[Utvid]8181.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes32,16
525p
08.02.2020
50m Bryst
Harstad SK200050m Bryst32,1652508.02.202050m 
[Utvid]8181.
Lotta Irene Walle Tötterman
Harstad SK
Lotta Irene Walle Tötterman2.19,98
525p
09.02.2020
200m Fri
Harstad SK2003200m Fri2.19,9852509.02.202050m 
[Utvid]8585.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg36,46
524p
08.02.2020
50m Bryst
Alta SK200350m Bryst36,4652408.02.202050m 
[Utvid]8585.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen58,17
524p
08.02.2020
100m Fri
Finnsnes SK2004100m Fri58,1752408.02.202050m 
[Utvid]8585.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold2.06,45
524p
09.02.2020
200m Fri
Tromsø SK2004200m Fri2.06,4552409.02.202050m 
[Utvid]8585.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik2.18,31
524p
08.02.2020
200m Butterfly
Bodø SK2001200m Butterfly2.18,3152408.02.202050m 
[Utvid]8585.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen4.53,26
524p
08.02.2020
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri4.53,2652408.02.202050m 
[Utvid]9090.
Lotta Irene Walle Tötterman
Harstad SK
Lotta Irene Walle Tötterman29,38
522p
09.02.2020
50m Fri
Harstad SK200350m Fri29,3852209.02.202050m 
[Utvid]9090.
Tina Holmgren Hansen
Harstad SK
Tina Holmgren Hansen36,51
522p
08.02.2020
50m Bryst
Harstad SK200150m Bryst36,5152208.02.202050m 
[Utvid]9292.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen25,98
521p
08.02.2020
50m Fri
Lambertseter SK199650m Fri25,9852108.02.202050mD
[Utvid]9292.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli29,41
521p
08.02.2020
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri29,4152108.02.202050mD
[Utvid]9494.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll1.04,28
520p
08.02.2020
100m Fri
Vestbyen Trondheim2003100m Fri1.04,2852008.02.202050m 
[Utvid]9595.
Loke Renè Andersson Øvrevoll
Fauske SK
Loke Renè Andersson Øvrevoll32,28
519p
08.02.2020
50m Bryst
Fauske SK200350m Bryst32,2851908.02.202050m 
[Utvid]9595.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen1.04,49
519p
09.02.2020
100m Rygg
Sortland SLK2002100m Rygg1.04,4951909.02.202050mF
[Utvid]9797.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen27,72
518p
08.02.2020
50m Butterfly
Fauske SK200450m Butterfly27,7251808.02.202050m 
[Utvid]9797.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen58,39
518p
08.02.2020
100m Fri
Karasjok SK2003100m Fri58,3951808.02.202050m 
[Utvid]9999.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga27,74
517p
08.02.2020
50m Butterfly
Sortland SLK200550m Butterfly27,7451708.02.202050m 
[Utvid]9999.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy1.04,39
517p
09.02.2020
100m Fri
Sortland SLK2002100m Fri1.04,3951709.02.202050mD
Side 1 av 19 (1817 rader)< Forrige1234567171819Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.