Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Saltentreffet
Stevne
Stevnenavn:
Saltentreffet
Fra dato:
03.10.2020
Til dato:
04.10.2020
NSF Stevne Id:
0000033703
Arrangørnavn:
Bodø SK
Stevnested:
Bodø
Bassengnavn:
Bodin svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
21.09.2020
Kvalperiode start:
22.09.2019
Kvalperiode slutt:
21.09.2020
Påmeldingsansv.:
Cato Sætermo
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98261727
Arrangementsleder
Navn:
Ivar Vindvik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90152542
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy4.32,92
629p
03.10.2020
400m Fri
Sortland SLK2002400m Fri4.32,9262903.10.202025m 
[Utvid]22.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik23,93
606p
04.10.2020
50m Fri
Bodø SK200150m Fri23,9360604.10.202025m 
[Utvid]33.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy59,56
600p
03.10.2020
100m Fri
Sortland SLK2002100m Fri59,5660003.10.202025m 
[Utvid]44.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik53,70
586p
03.10.2020
100m Fri
Bodø SK2003100m Fri53,7058603.10.202025m 
[Utvid]55.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy2.12,28
581p
03.10.2020
200m Fri
Sortland SLK2002200m Fri2.12,2858103.10.202025mD
[Utvid]66.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik24,28
580p
04.10.2020
50m Fri
Bodø SK200350m Fri24,2858004.10.202025m 
[Utvid]77.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes26,15
575p
04.10.2020
50m Butterfly
Fauske SK200350m Butterfly26,1557504.10.202025m 
[Utvid]88.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik1.06,97
572p
03.10.2020
100m Bryst
Bodø SK2001100m Bryst1.06,9757203.10.202025m 
[Utvid]99.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik24,44
569p
03.10.2020
50m Fri
Bodø SK200350m Fri24,4456903.10.202025m 
[Utvid]99.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik30,47
569p
04.10.2020
50m Bryst
Bodø SK200150m Bryst30,4756904.10.202025m 
[Utvid]1111.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy27,68
568p
04.10.2020
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri27,6856804.10.202025m 
[Utvid]1212.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen26,29
566p
04.10.2020
50m Butterfly
Fauske SK200450m Butterfly26,2956604.10.202025m 
[Utvid]1212.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen4.42,75
566p
03.10.2020
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri4.42,7556603.10.202025m 
[Utvid]1414.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik59,23
562p
04.10.2020
100m Rygg
Bodø SK2001100m Rygg59,2356204.10.202025m 
[Utvid]1515.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen1.01,23
553p
04.10.2020
100m Individuell medley
Fauske SK2004100m Individuell medley1.01,2355304.10.202025m 
[Utvid]1616.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen2.14,74
550p
03.10.2020
200m Fri
Sortland SLK2005200m Fri2.14,7455003.10.202025m 
[Utvid]1717.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik2.26,70
549p
04.10.2020
200m Bryst
Bodø SK2001200m Bryst2.26,7054904.10.202025m 
[Utvid]1818.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy1.09,27
542p
04.10.2020
100m Individuell medley
Sortland SLK2002100m Individuell medley1.09,2754204.10.202025m 
[Utvid]1919.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy29,92
541p
04.10.2020
50m Butterfly
Sortland SLK200250m Butterfly29,9254104.10.202025m 
[Utvid]2020.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi28,15
540p
03.10.2020
50m Fri
Fauske SK200150m Fri28,1554003.10.202025m 
[Utvid]2121.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik2.02,05
539p
03.10.2020
200m Fri
Bodø SK2003200m Fri2.02,0553903.10.202025m 
[Utvid]2222.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen59,10
538p
03.10.2020
100m Butterfly
Fauske SK2004100m Butterfly59,1053803.10.202025m 
[Utvid]2323.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik24,94
536p
03.10.2020
50m Fri
Bodø SK200150m Fri24,9453603.10.202025m 
[Utvid]2424.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik27,38
534p
03.10.2020
50m Rygg
Bodø SK200150m Rygg27,3853403.10.202025m 
[Utvid]2424.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi28,25
534p
04.10.2020
50m Fri
Fauske SK200150m Fri28,2553404.10.202025m 
[Utvid]2424.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy28,25
534p
03.10.2020
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri28,2553403.10.202025mD
[Utvid]2424.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik1.01,95
534p
04.10.2020
100m Individuell medley
Bodø SK2003100m Individuell medley1.01,9553404.10.202025m 
[Utvid]2828.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness28,31
531p
04.10.2020
50m Fri
Tverlandet IL200350m Fri28,3153104.10.202025m 
[Utvid]2929.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy28,35
529p
03.10.2020
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri28,3552903.10.202025m 
[Utvid]3030.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness28,41
525p
03.10.2020
50m Fri
Tverlandet IL200350m Fri28,4152503.10.202025m 
[Utvid]3131.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik27,02
521p
04.10.2020
50m Butterfly
Bodø SK200350m Butterfly27,0252104.10.202025m 
[Utvid]3131.
Loke Renè Andersson Øvrevoll
Fauske SK
Loke Renè Andersson Øvrevoll31,36
521p
04.10.2020
50m Bryst
Fauske SK200350m Bryst31,3652104.10.202025m 
[Utvid]3333.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik31,38
520p
03.10.2020
50m Bryst
Bodø SK200150m Bryst31,3852003.10.202025mD
[Utvid]3434.
Viktoria Tikken Stoltz Glad
Sortland SLK
Viktoria Tikken Stoltz Glad1.17,57
519p
03.10.2020
100m Bryst
Sortland SLK2007100m Bryst1.17,5751903.10.202025m 
[Utvid]3535.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen2.17,52
517p
03.10.2020
200m Fri
Sortland SLK2005200m Fri2.17,5251703.10.202025mD
[Utvid]3636.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi28,59
515p
03.10.2020
50m Fri
Fauske SK200150m Fri28,5951503.10.202025m 
[Utvid]3737.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen1.09,50
512p
03.10.2020
100m Bryst
Fauske SK2004100m Bryst1.09,5051203.10.202025m 
[Utvid]3838.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik25,34
511p
03.10.2020
50m Fri
Bodø SK200350m Fri25,3451103.10.202025m 
[Utvid]3939.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik25,38
508p
03.10.2020
50m Fri
Bodø SK200150m Fri25,3850803.10.202025m 
[Utvid]4040.
Viktoria Tikken Stoltz Glad
Sortland SLK
Viktoria Tikken Stoltz Glad1.10,86
507p
04.10.2020
100m Individuell medley
Sortland SLK2007100m Individuell medley1.10,8650704.10.202025m 
[Utvid]4141.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik25,43
505p
03.10.2020
50m Fri
Bodø SK200350m Fri25,4350503.10.202025mD
[Utvid]4141.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes27,90
505p
03.10.2020
50m Rygg
Fauske SK200350m Rygg27,9050503.10.202025m 
[Utvid]4343.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen2.17,75
504p
03.10.2020
200m Individuell medley
Fauske SK2004200m Individuell medley2.17,7550403.10.202025m 
[Utvid]4444.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness1.18,40
503p
03.10.2020
100m Bryst
Tverlandet IL2003100m Bryst1.18,4050303.10.202025m 
[Utvid]4545.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen31,83
499p
04.10.2020
50m Bryst
Fauske SK200450m Bryst31,8349904.10.202025m 
[Utvid]4545.
Viktoria Tikken Stoltz Glad
Sortland SLK
Viktoria Tikken Stoltz Glad2.49,66
499p
04.10.2020
200m Bryst
Sortland SLK2007200m Bryst2.49,6649904.10.202025m 
[Utvid]4747.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen1.03,38
498p
03.10.2020
100m Fri
Sortland SLK2005100m Fri1.03,3849803.10.202025mF
[Utvid]4848.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness28,94
497p
03.10.2020
50m Fri
Tverlandet IL200350m Fri28,9449703.10.202025m 
[Utvid]4949.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes28,06
496p
04.10.2020
50m Rygg
Fauske SK200350m Rygg28,0649604.10.202025mF
[Utvid]5050.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness36,14
493p
04.10.2020
50m Bryst
Tverlandet IL200350m Bryst36,1449304.10.202025m 
[Utvid]5050.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi1.03,57
493p
03.10.2020
100m Fri
Fauske SK2001100m Fri1.03,5749303.10.202025mF
[Utvid]5252.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen4.56,43
491p
03.10.2020
400m Fri
Sortland SLK2004400m Fri4.56,4349103.10.202025m 
[Utvid]5353.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen27,61
488p
03.10.2020
50m Butterfly
Fauske SK200450m Butterfly27,6148803.10.202025mD
[Utvid]5454.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness2.34,86
487p
03.10.2020
200m Individuell medley
Tverlandet IL2003200m Individuell medley2.34,8648703.10.202025m 
[Utvid]5555.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi32,64
486p
03.10.2020
50m Rygg
Fauske SK200150m Rygg32,6448603.10.202025m 
[Utvid]5656.
Sverre Jakobsen
Fauske SK
Sverre Jakobsen25,78
485p
03.10.2020
50m Fri
Fauske SK200450m Fri25,7848503.10.202025m 
[Utvid]5656.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik1.10,75
485p
04.10.2020
100m Bryst
Bodø SK2001100m Bryst1.10,7548504.10.202025mD
[Utvid]5858.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy1.03,96
484p
03.10.2020
100m Fri
Sortland SLK2002100m Fri1.03,9648403.10.202025mD
[Utvid]5959.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen2.31,90
483p
04.10.2020
200m Rygg
Sortland SLK2005200m Rygg2.31,9048304.10.202025m 
[Utvid]6060.
Simen Engan
Bodø SK
Simen Engan1.02,30
482p
04.10.2020
100m Rygg
Bodø SK2001100m Rygg1.02,3048204.10.202025m 
[Utvid]6161.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen29,26
481p
04.10.2020
50m Fri
Sortland SLK200550m Fri29,2648104.10.202025m 
[Utvid]6262.
Loke Renè Andersson Øvrevoll
Fauske SK
Loke Renè Andersson Øvrevoll25,88
479p
03.10.2020
50m Fri
Fauske SK200350m Fri25,8847903.10.202025m 
[Utvid]6262.
Simen Engan
Bodø SK
Simen Engan2.14,97
479p
04.10.2020
200m Rygg
Bodø SK2001200m Rygg2.14,9747904.10.202025m 
[Utvid]6464.
Loke Renè Andersson Øvrevoll
Fauske SK
Loke Renè Andersson Øvrevoll25,90
478p
04.10.2020
50m Fri
Fauske SK200350m Fri25,9047804.10.202025m 
[Utvid]6565.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi31,20
477p
04.10.2020
50m Butterfly
Fauske SK200150m Butterfly31,2047704.10.202025m 
[Utvid]6666.
Loke Renè Andersson Øvrevoll
Fauske SK
Loke Renè Andersson Øvrevoll25,96
475p
03.10.2020
50m Fri
Fauske SK200350m Fri25,9647503.10.202025m 
[Utvid]6666.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness36,59
475p
03.10.2020
50m Bryst
Tverlandet IL200350m Bryst36,5947503.10.202025mD
[Utvid]6868.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen29,39
474p
03.10.2020
50m Fri
Sortland SLK200550m Fri29,3947403.10.202025m 
[Utvid]6868.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik57,62
474p
03.10.2020
100m Fri
Bodø SK2003100m Fri57,6247403.10.202025mD
[Utvid]7070.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness2.07,48
473p
03.10.2020
200m Fri
Tverlandet IL2006200m Fri2.07,4847303.10.202025m 
[Utvid]7070.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness4.32,29
473p
03.10.2020
400m Fri
Tverlandet IL2006400m Fri4.32,2947303.10.202025m 
[Utvid]7272.
Sverre Jakobsen
Fauske SK
Sverre Jakobsen57,72
471p
03.10.2020
100m Fri
Fauske SK2004100m Fri57,7247103.10.202025m 
[Utvid]7373.
Sverre Jakobsen
Fauske SK
Sverre Jakobsen57,83
469p
03.10.2020
100m Fri
Fauske SK2004100m Fri57,8346903.10.202025mF
[Utvid]7474.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen32,51
468p
03.10.2020
50m Bryst
Fauske SK200450m Bryst32,5146803.10.202025mD
[Utvid]7474.
Simen Engan
Bodø SK
Simen Engan57,87
468p
03.10.2020
100m Fri
Bodø SK2001100m Fri57,8746803.10.202025mF
[Utvid]7474.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen1.04,70
468p
03.10.2020
100m Fri
Sortland SLK2005100m Fri1.04,7046803.10.202025mD
[Utvid]7777.
Viktoria Tikken Stoltz Glad
Sortland SLK
Viktoria Tikken Stoltz Glad33,10
466p
03.10.2020
50m Rygg
Sortland SLK200750m Rygg33,1046603.10.202025m 
[Utvid]7878.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness31,53
462p
04.10.2020
50m Butterfly
Tverlandet IL200350m Butterfly31,5346204.10.202025m 
[Utvid]7979.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness26,24
460p
04.10.2020
50m Fri
Tverlandet IL200650m Fri26,2446004.10.202025m 
[Utvid]7979.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes1.05,09
460p
04.10.2020
100m Individuell medley
Fauske SK2003100m Individuell medley1.05,0946004.10.202025m 
[Utvid]8181.
Maie Skog
Sortland SLK
Maie Skog5.03,23
459p
03.10.2020
400m Fri
Sortland SLK2008400m Fri5.03,2345903.10.202025m 
[Utvid]8282.
Viktoria Tikken Stoltz Glad
Sortland SLK
Viktoria Tikken Stoltz Glad37,09
456p
03.10.2020
50m Bryst
Sortland SLK200750m Bryst37,0945603.10.202025mD
[Utvid]8383.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen1.05,50
451p
03.10.2020
100m Fri
Sortland SLK2005100m Fri1.05,5045103.10.202025mD
[Utvid]8484.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen29,91
450p
03.10.2020
50m Fri
Sortland SLK200550m Fri29,9145003.10.202025m 
[Utvid]8484.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold29,92
450p
04.10.2020
50m Fri
Bodø SK200350m Fri29,9245004.10.202025m 
[Utvid]8686.
Isak Pareli Svendheim
Bodø SK
Isak Pareli Svendheim26,44
449p
03.10.2020
50m Fri
Bodø SK200350m Fri26,4444903.10.202025m 
[Utvid]8686.
Simen Engan
Bodø SK
Simen Engan29,00
449p
03.10.2020
50m Rygg
Bodø SK200150m Rygg29,0044903.10.202025m 
[Utvid]8888.
Johannes William B. Myhre
Rana SK
Johannes William B. Myhre26,51
446p
03.10.2020
50m Fri
Rana SK200550m Fri26,5144603.10.202025m 
[Utvid]8989.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness26,52
445p
03.10.2020
50m Fri
Tverlandet IL200650m Fri26,5244503.10.202025m 
[Utvid]9090.
Isak Pareli Svendheim
Bodø SK
Isak Pareli Svendheim28,53
443p
04.10.2020
50m Butterfly
Bodø SK200350m Butterfly28,5344304.10.202025m 
[Utvid]9090.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold33,67
443p
04.10.2020
50m Rygg
Bodø SK200350m Rygg33,6744304.10.202025mF
[Utvid]9090.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen2.24,76
443p
03.10.2020
200m Fri
Sortland SLK2004200m Fri2.24,7644303.10.202025mD
[Utvid]9393.
Isak Pareli Svendheim
Bodø SK
Isak Pareli Svendheim26,58
442p
04.10.2020
50m Fri
Bodø SK200350m Fri26,5844204.10.202025m 
[Utvid]9494.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness26,61
441p
03.10.2020
50m Fri
Tverlandet IL200650m Fri26,6144103.10.202025m 
[Utvid]9494.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen1.11,74
441p
03.10.2020
100m Butterfly
Sortland SLK2004100m Butterfly1.11,7444103.10.202025m 
[Utvid]9696.
Isak Pareli Svendheim
Bodø SK
Isak Pareli Svendheim59,05
440p
03.10.2020
100m Fri
Bodø SK2003100m Fri59,0544003.10.202025m 
[Utvid]9696.
Viktoria Tikken Stoltz Glad
Sortland SLK
Viktoria Tikken Stoltz Glad1.21,98
440p
04.10.2020
100m Bryst
Sortland SLK2007100m Bryst1.21,9844004.10.202025mD
[Utvid]9898.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen32,10
438p
04.10.2020
50m Butterfly
Sortland SLK200550m Butterfly32,1043804.10.202025m 
[Utvid]9999.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen30,21
437p
03.10.2020
50m Fri
Sortland SLK200450m Fri30,2143703.10.202025m 
[Utvid]100100.
Simen Engan
Bodø SK
Simen Engan26,71
436p
04.10.2020
50m Fri
Bodø SK200150m Fri26,7143604.10.202025m 
Side 1 av 10 (976 rader)< Forrige12345678910Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.