Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Tverlandsstevnet 2020
Stevne
Stevnenavn:
Tverlandsstevnet 2020
Fra dato:
11.01.2020
Til dato:
12.01.2020
NSF Stevne Id:
0000033725
Arrangørnavn:
Tverlandet IL
Stevnested:
Fauske
Bassengnavn:
Fauskebadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
05.01.2020
Kvalperiode start:
06.01.2019
Kvalperiode slutt:
05.01.2020
Påmeldingsansv.:
Therese Einvik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91623711
Arrangementsleder
Navn:
Sølvi Wikevand
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91586582
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik58,33
639p
11.01.2020
100m Individuell medley
Bodø SK2001100m Individuell medley58,3363911.01.202025m 
[Utvid]22.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik8.39,91
620p
12.01.2020
800m Fri
Bodø SK2001800m Fri8.39,9162012.01.202025m 
[Utvid]33.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik30,22
583p
11.01.2020
50m Bryst
Bodø SK200150m Bryst30,2258311.01.202025m 
[Utvid]44.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen30,31
578p
11.01.2020
50m Bryst
Bodø SK200050m Bryst30,3157811.01.202025m 
[Utvid]55.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik57,75
577p
11.01.2020
100m Butterfly
Bodø SK2001100m Butterfly57,7557711.01.202025m 
[Utvid]66.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen1.00,64
569p
11.01.2020
100m Individuell medley
Bodø SK2000100m Individuell medley1.00,6456911.01.202025m 
[Utvid]77.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes26,99
557p
12.01.2020
50m Rygg
Fauske SK200350m Rygg26,9955712.01.202025m 
[Utvid]88.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen1.01,22
553p
11.01.2020
100m Individuell medley
Fauske SK2004100m Individuell medley1.01,2255311.01.202025m 
[Utvid]99.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik4.19,57
546p
12.01.2020
400m Fri
Bodø SK2001400m Fri4.19,5754612.01.202025mD
[Utvid]1010.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik24,87
540p
11.01.2020
50m Fri
Bodø SK200150m Fri24,8754011.01.202025mF
[Utvid]1111.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness35,08
539p
11.01.2020
50m Bryst
Tverlandet IL200350m Bryst35,0853911.01.202025m 
[Utvid]1212.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness28,26
534p
12.01.2020
50m Fri
Tverlandet IL200350m Fri28,2653412.01.202025m 
[Utvid]1313.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan1.00,54
526p
11.01.2020
100m Rygg
Fauske SK2001100m Rygg1.00,5452611.01.202025m 
[Utvid]1414.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes1.00,56
525p
11.01.2020
100m Rygg
Fauske SK2003100m Rygg1.00,5652511.01.202025m 
[Utvid]1515.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness1.10,18
522p
11.01.2020
100m Individuell medley
Tverlandet IL2003100m Individuell medley1.10,1852211.01.202025m 
[Utvid]1616.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen2.16,39
519p
12.01.2020
200m Individuell medley
Fauske SK2004200m Individuell medley2.16,3951912.01.202025m 
[Utvid]1717.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik27,07
518p
11.01.2020
50m Butterfly
Bodø SK200150m Butterfly27,0751811.01.202025mD
[Utvid]1818.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes56,06
515p
11.01.2020
100m Fri
Fauske SK2003100m Fri56,0651511.01.202025m 
[Utvid]1818.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik1.09,34
515p
12.01.2020
100m Bryst
Bodø SK2001100m Bryst1.09,3451512.01.202025m 
[Utvid]2020.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen25,30
513p
11.01.2020
50m Fri
Bodø SK200050m Fri25,3051311.01.202025m 
[Utvid]2121.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen27,21
510p
11.01.2020
50m Butterfly
Bodø SK200050m Butterfly27,2151011.01.202025m 
[Utvid]2222.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen25,36
509p
11.01.2020
50m Fri
Fauske SK200450m Fri25,3650911.01.202025mF
[Utvid]2323.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi28,73
508p
12.01.2020
50m Fri
Fauske SK200150m Fri28,7350812.01.202025m 
[Utvid]2323.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness1.18,13
508p
12.01.2020
100m Bryst
Tverlandet IL2003100m Bryst1.18,1350812.01.202025m 
[Utvid]2525.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi28,78
505p
11.01.2020
50m Fri
Fauske SK200150m Fri28,7850511.01.202025mF
[Utvid]2626.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik1.03,19
503p
11.01.2020
100m Individuell medley
Bodø SK2001100m Individuell medley1.03,1950311.01.202025m 
[Utvid]2727.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik1.03,21
502p
11.01.2020
100m Individuell medley
Bodø SK2001100m Individuell medley1.03,2150211.01.202025m 
[Utvid]2828.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen25,56
498p
11.01.2020
50m Fri
Fauske SK200450m Fri25,5649811.01.202025m 
[Utvid]2929.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen28,06
496p
12.01.2020
50m Rygg
Bodø SK200050m Rygg28,0649612.01.202025m 
[Utvid]3030.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold32,53
491p
12.01.2020
50m Rygg
Bodø SK200350m Rygg32,5349112.01.202025m 
[Utvid]3131.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness36,25
489p
12.01.2020
50m Bryst
Tverlandet IL200350m Bryst36,2548912.01.202025mD
[Utvid]3232.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen1.01,07
487p
11.01.2020
100m Butterfly
Fauske SK2004100m Butterfly1.01,0748711.01.202025m 
[Utvid]3333.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness2.51,13
486p
11.01.2020
200m Bryst
Tverlandet IL2003200m Bryst2.51,1348611.01.202025m 
[Utvid]3434.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan28,30
484p
12.01.2020
50m Rygg
Fauske SK200150m Rygg28,3048412.01.202025m 
[Utvid]3535.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik32,16
483p
12.01.2020
50m Bryst
Bodø SK200150m Bryst32,1648312.01.202025mD
[Utvid]3636.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi1.04,08
482p
11.01.2020
100m Fri
Fauske SK2001100m Fri1.04,0848211.01.202025m 
[Utvid]3737.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan28,39
479p
11.01.2020
50m Rygg
Fauske SK200150m Rygg28,3947911.01.202025mF
[Utvid]3838.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen1.04,28
478p
11.01.2020
100m Individuell medley
Fauske SK2004100m Individuell medley1.04,2847811.01.202025m 
[Utvid]3838.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik2.07,05
478p
11.01.2020
200m Fri
Bodø SK2003200m Fri2.07,0547811.01.202025m 
[Utvid]4040.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik4.31,65
476p
11.01.2020
400m Fri
Bodø SK2003400m Fri4.31,6547611.01.202025m 
[Utvid]4141.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi31,24
475p
11.01.2020
50m Butterfly
Fauske SK200150m Butterfly31,2447511.01.202025m 
[Utvid]4242.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen1.04,53
472p
11.01.2020
100m Individuell medley
Bodø SK2000100m Individuell medley1.04,5347211.01.202025m 
[Utvid]4242.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness1.12,56
472p
11.01.2020
100m Individuell medley
Tverlandet IL2003100m Individuell medley1.12,5647211.01.202025m 
[Utvid]4242.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik9.29,42
472p
12.01.2020
800m Fri
Bodø SK2003800m Fri9.29,4247212.01.202025m 
[Utvid]4545.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik2.07,66
471p
12.01.2020
200m Fri
Bodø SK2001200m Fri2.07,6647112.01.202025mD
[Utvid]4646.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi33,11
466p
12.01.2020
50m Rygg
Fauske SK200150m Rygg33,1146612.01.202025m 
[Utvid]4646.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness1.12,85
466p
11.01.2020
100m Individuell medley
Tverlandet IL2003100m Individuell medley1.12,8546611.01.202025m 
[Utvid]4848.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen1.04,87
465p
11.01.2020
100m Individuell medley
Fauske SK2004100m Individuell medley1.04,8746511.01.202025m 
[Utvid]4949.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen1.04,89
464p
11.01.2020
100m Individuell medley
Bodø SK2000100m Individuell medley1.04,8946411.01.202025m 
[Utvid]5050.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen28,74
462p
11.01.2020
50m Rygg
Bodø SK200050m Rygg28,7446211.01.202025mF
[Utvid]5151.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan58,31
457p
11.01.2020
100m Fri
Fauske SK2001100m Fri58,3145711.01.202025m 
[Utvid]5252.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness1.21,00
456p
11.01.2020
100m Bryst
Tverlandet IL2003100m Bryst1.21,0045611.01.202025mD
[Utvid]5353.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen32,87
453p
11.01.2020
50m Bryst
Fauske SK200450m Bryst32,8745311.01.202025m 
[Utvid]5454.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik2.23,02
450p
12.01.2020
200m Individuell medley
Bodø SK2003200m Individuell medley2.23,0245012.01.202025m 
[Utvid]5555.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness37,44
443p
11.01.2020
50m Bryst
Tverlandet IL200350m Bryst37,4444311.01.202025mD
[Utvid]5555.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi1.11,63
443p
11.01.2020
100m Butterfly
Fauske SK2001100m Butterfly1.11,6344311.01.202025m 
[Utvid]5757.
Isak Pareli Svendheim
Bodø SK
Isak Pareli Svendheim9.42,65
440p
12.01.2020
800m Fri
Bodø SK2003800m Fri9.42,6544012.01.202025m 
[Utvid]5858.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness4.39,31
438p
11.01.2020
400m Fri
Tverlandet IL2006400m Fri4.39,3143811.01.202025m 
[Utvid]5959.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes26,71
436p
11.01.2020
50m Fri
Fauske SK200350m Fri26,7143611.01.202025mD
[Utvid]5959.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan28,68
436p
11.01.2020
50m Butterfly
Fauske SK200150m Butterfly28,6843611.01.202025m 
[Utvid]5959.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik4.39,88
436p
12.01.2020
400m Fri
Bodø SK2003400m Fri4.39,8843612.01.202025mD
[Utvid]6262.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold30,27
434p
11.01.2020
50m Fri
Bodø SK200350m Fri30,2743411.01.202025mF
[Utvid]6363.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan26,86
429p
11.01.2020
50m Fri
Fauske SK200150m Fri26,8642911.01.202025m 
[Utvid]6363.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold2.26,34
429p
11.01.2020
200m Fri
Bodø SK2003200m Fri2.26,3442911.01.202025m 
[Utvid]6565.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold1.13,01
428p
11.01.2020
100m Rygg
Bodø SK2003100m Rygg1.13,0142811.01.202025m 
[Utvid]6666.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik1.06,74
427p
11.01.2020
100m Individuell medley
Bodø SK2003100m Individuell medley1.06,7442711.01.202025m 
[Utvid]6767.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen28,91
425p
11.01.2020
50m Butterfly
Fauske SK200450m Butterfly28,9142511.01.202025mD
[Utvid]6868.
Isak Pareli Svendheim
Bodø SK
Isak Pareli Svendheim26,95
424p
11.01.2020
50m Fri
Bodø SK200350m Fri26,9542411.01.202025m 
[Utvid]6868.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik28,94
424p
12.01.2020
50m Butterfly
Bodø SK200350m Butterfly28,9442412.01.202025mD
[Utvid]7070.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi30,58
421p
11.01.2020
50m Fri
Fauske SK200150m Fri30,5842111.01.202025mD
[Utvid]7171.
Endre Wikevand Normann
Tverlandet IL
Endre Wikevand Normann27,05
420p
11.01.2020
50m Fri
Tverlandet IL200450m Fri27,0542011.01.202025m 
[Utvid]7272.
Andrea Henriette K. Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette K. Rossi32,58
419p
11.01.2020
50m Butterfly
Fauske SK200150m Butterfly32,5841911.01.202025mD
[Utvid]7373.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness27,15
415p
11.01.2020
50m Fri
Tverlandet IL200650m Fri27,1541511.01.202025m 
[Utvid]7373.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold1.15,74
415p
11.01.2020
100m Individuell medley
Bodø SK2003100m Individuell medley1.15,7441511.01.202025m 
[Utvid]7575.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik2.13,54
412p
11.01.2020
200m Fri
Bodø SK2003200m Fri2.13,5441211.01.202025mD
[Utvid]7676.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan1.07,69
409p
11.01.2020
100m Individuell medley
Fauske SK2001100m Individuell medley1.07,6940911.01.202025m 
[Utvid]7777.
Isak Pareli Svendheim
Bodø SK
Isak Pareli Svendheim29,33
407p
11.01.2020
50m Butterfly
Bodø SK200350m Butterfly29,3340711.01.202025m 
[Utvid]7878.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness27,35
406p
11.01.2020
50m Fri
Tverlandet IL200650m Fri27,3540611.01.202025mF
[Utvid]7878.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik1.07,87
406p
11.01.2020
100m Individuell medley
Bodø SK2003100m Individuell medley1.07,8740611.01.202025m 
[Utvid]8080.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen30,12
401p
12.01.2020
50m Rygg
Fauske SK200450m Rygg30,1240112.01.202025m 
[Utvid]8181.
Maia Iselilja Kilvik
Meløy SK
Maia Iselilja Kilvik31,12
400p
12.01.2020
50m Fri
Meløy SK200550m Fri31,1240012.01.202025m 
[Utvid]8282.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness30,20
398p
11.01.2020
50m Rygg
Tverlandet IL200650m Rygg30,2039811.01.202025mF
[Utvid]8383.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness30,23
397p
12.01.2020
50m Rygg
Tverlandet IL200650m Rygg30,2339712.01.202025m 
[Utvid]8484.
Endre Wikevand Normann
Tverlandet IL
Endre Wikevand Normann1.01,19
396p
11.01.2020
100m Fri
Tverlandet IL2004100m Fri1.01,1939611.01.202025m 
[Utvid]8585.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan1.08,73
391p
11.01.2020
100m Individuell medley
Fauske SK2001100m Individuell medley1.08,7339111.01.202025m 
[Utvid]8585.
Isak Pareli Svendheim
Bodø SK
Isak Pareli Svendheim4.50,14
391p
12.01.2020
400m Fri
Bodø SK2003400m Fri4.50,1439112.01.202025mD
[Utvid]8787.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik1.01,46
390p
12.01.2020
100m Fri
Bodø SK2001100m Fri1.01,4639012.01.202025mD
[Utvid]8787.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik2.15,97
390p
12.01.2020
200m Fri
Bodø SK2003200m Fri2.15,9739012.01.202025mD
[Utvid]8787.
Sverre Jakobsen
Fauske SK
Sverre Jakobsen2.29,99
390p
12.01.2020
200m Individuell medley
Fauske SK2004200m Individuell medley2.29,9939012.01.202025m 
[Utvid]9090.
Isak Pareli Svendheim
Bodø SK
Isak Pareli Svendheim1.08,81
389p
11.01.2020
100m Individuell medley
Bodø SK2003100m Individuell medley1.08,8138911.01.202025m 
[Utvid]9090.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold1.14,77
389p
11.01.2020
100m Butterfly
Bodø SK2003100m Butterfly1.14,7738911.01.202025m 
[Utvid]9090.
Tora Jakobsen
Fauske SK
Tora Jakobsen1.17,37
389p
11.01.2020
100m Individuell medley
Fauske SK2002100m Individuell medley1.17,3738911.01.202025m 
[Utvid]9393.
Sverre Jakobsen
Fauske SK
Sverre Jakobsen29,81
388p
11.01.2020
50m Butterfly
Fauske SK200450m Butterfly29,8138811.01.202025m 
[Utvid]9393.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes34,61
388p
11.01.2020
50m Bryst
Fauske SK200350m Bryst34,6138811.01.202025m 
[Utvid]9595.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan1.08,91
387p
11.01.2020
100m Individuell medley
Fauske SK2001100m Individuell medley1.08,9138711.01.202025m 
[Utvid]9595.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness2.24,83
387p
11.01.2020
200m Rygg
Tverlandet IL2006200m Rygg2.24,8338711.01.202025m 
[Utvid]9797.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness2.16,39
386p
11.01.2020
200m Fri
Tverlandet IL2006200m Fri2.16,3938611.01.202025mD
[Utvid]9797.
Endre Wikevand Normann
Tverlandet IL
Endre Wikevand Normann2.16,47
386p
11.01.2020
200m Fri
Tverlandet IL2004200m Fri2.16,4738611.01.202025m 
[Utvid]9999.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold1.17,77
383p
11.01.2020
100m Individuell medley
Bodø SK2003100m Individuell medley1.17,7738311.01.202025m 
[Utvid]100100.
Johannes William B. Myhre
Rana SK
Johannes William B. Myhre4.52,91
380p
11.01.2020
400m Fri
Rana SK2005400m Fri4.52,9138011.01.202025m 
Side 1 av 9 (848 rader)< Forrige123456789Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.