Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Levangersprinten
Stevne
Stevnenavn:
Levangersprinten
Fra dato:
29.02.2020
Til dato:
29.02.2020
NSF Stevne Id:
0000033736
Arrangørnavn:
Levanger SLK
Stevnested:
Levanger
Bassengnavn:
Trønderhallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
19.02.2020
Kvalperiode start:
20.02.2019
Kvalperiode slutt:
19.02.2020
Påmeldingsansv.:
Jens-Syver Løvli
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92640571
Arrangementsleder
Navn:
Odd Terje Rygh
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95048946
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Jenny Margrethe Valstrand
Vestbyen Trondheim
Jenny Margrethe Valstrand28,40
526p
29.02.2020
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri28,4052629.02.202025m 
[Utvid]22.
Nikodem Stanislaw Pozarlik
Namsos SK
Nikodem Stanislaw Pozarlik25,25
516p
29.02.2020
50m Fri
Namsos SK200250m Fri25,2551629.02.202025m 
[Utvid]33.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund27,14
514p
29.02.2020
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200150m Butterfly27,1451429.02.202025m 
[Utvid]44.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad1.10,43
492p
29.02.2020
100m Bryst
Trondhjems SLK2003100m Bryst1.10,4349229.02.202025m 
[Utvid]55.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik31,07
483p
29.02.2020
50m Butterfly
Namsos SK200350m Butterfly31,0748329.02.202025m 
[Utvid]66.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund25,83
482p
29.02.2020
50m Fri
Vestbyen Trondheim200150m Fri25,8348229.02.202025mF
[Utvid]66.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund1.04,06
482p
29.02.2020
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2001100m Individuell medley1.04,0648229.02.202025m 
[Utvid]88.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund25,84
481p
29.02.2020
50m Fri
Vestbyen Trondheim200150m Fri25,8448129.02.202025m 
[Utvid]99.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen25,92
477p
29.02.2020
50m Fri
Malvik IL200350m Fri25,9247729.02.202025m 
[Utvid]1010.
Jenny Margrethe Valstrand
Vestbyen Trondheim
Jenny Margrethe Valstrand31,28
473p
29.02.2020
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200350m Butterfly31,2847329.02.202025m 
[Utvid]1111.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås32,45
471p
29.02.2020
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst32,4547129.02.202025m 
[Utvid]1212.
Harald Martin Rånes
Malvik IL
Harald Martin Rånes26,15
465p
29.02.2020
50m Fri
Malvik IL200150m Fri26,1546529.02.202025m 
[Utvid]1313.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad32,60
464p
29.02.2020
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst32,6046429.02.202025m 
[Utvid]1414.
Telma Stensvoll Reppe
Malvik IL
Telma Stensvoll Reppe29,70
460p
29.02.2020
50m Fri
Malvik IL200750m Fri29,7046029.02.202025m 
[Utvid]1515.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen28,18
459p
29.02.2020
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly28,1845929.02.202025m 
[Utvid]1616.
Maxim Sergeevich Gorodkov
Trondhjems SLK
Maxim Sergeevich Gorodkov1.05,21
457p
29.02.2020
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2005100m Individuell medley1.05,2145729.02.202025m 
[Utvid]1717.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng32,93
450p
29.02.2020
50m Bryst
Verdal SK200550m Bryst32,9345029.02.202025m 
[Utvid]1717.
Maxim Sergeevich Gorodkov
Trondhjems SLK
Maxim Sergeevich Gorodkov32,95
450p
29.02.2020
50m Bryst
Trondhjems SLK200550m Bryst32,9545029.02.202025m 
[Utvid]1919.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad1.05,76
446p
29.02.2020
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2003100m Individuell medley1.05,7644629.02.202025m 
[Utvid]2020.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen1.05,85
444p
29.02.2020
100m Individuell medley
Malvik IL2003100m Individuell medley1.05,8544429.02.202025m 
[Utvid]2020.
Jenny Margrethe Valstrand
Vestbyen Trondheim
Jenny Margrethe Valstrand1.14,03
444p
29.02.2020
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2003100m Individuell medley1.14,0344429.02.202025m 
[Utvid]2222.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik2.36,34
443p
29.02.2020
200m Rygg
Namsos SK2003200m Rygg2.36,3444329.02.202025m 
[Utvid]2323.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen26,60
441p
29.02.2020
50m Fri
Malvik IL200350m Fri26,6044129.02.202025mF
[Utvid]2424.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng26,64
439p
29.02.2020
50m Fri
Verdal SK200550m Fri26,6443929.02.202025m 
[Utvid]2525.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad26,72
435p
29.02.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200350m Fri26,7243529.02.202025m 
[Utvid]2525.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy30,26
435p
29.02.2020
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200450m Fri30,2643529.02.202025m 
[Utvid]2727.
Embla Mimi Baarholm
Trondhjems SLK
Embla Mimi Baarholm33,94
432p
29.02.2020
50m Rygg
Trondhjems SLK200450m Rygg33,9443229.02.202025m 
[Utvid]2828.
Thais Farias Kristiansen
Trondhjems SLK
Thais Farias Kristiansen30,35
431p
29.02.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri30,3543129.02.202025m 
[Utvid]2828.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen59,49
431p
29.02.2020
100m Fri
Malvik IL2003100m Fri59,4943129.02.202025m 
[Utvid]3030.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng26,86
429p
29.02.2020
50m Fri
Verdal SK200550m Fri26,8642929.02.202025mF
[Utvid]3030.
Harald Martin Rånes
Malvik IL
Harald Martin Rånes28,83
429p
29.02.2020
50m Butterfly
Malvik IL200150m Butterfly28,8342929.02.202025m 
[Utvid]3030.
Jenny Margrethe Valstrand
Vestbyen Trondheim
Jenny Margrethe Valstrand37,84
429p
29.02.2020
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200350m Bryst37,8442929.02.202025m 
[Utvid]3030.
Thais Farias Kristiansen
Trondhjems SLK
Thais Farias Kristiansen1.14,89
429p
29.02.2020
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2006100m Individuell medley1.14,8942929.02.202025m 
[Utvid]3434.
Vegard Skjervold
Trondhjems SLK
Vegard Skjervold28,88
427p
29.02.2020
50m Butterfly
Trondhjems SLK200250m Butterfly28,8842729.02.202025m 
[Utvid]3434.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad33,52
427p
29.02.2020
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst33,5242729.02.202025mD
[Utvid]3434.
Thea Haugan
Trondhjems SLK
Thea Haugan1.06,73
427p
29.02.2020
100m Fri
Trondhjems SLK2004100m Fri1.06,7342729.02.202025m 
[Utvid]3737.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy32,44
424p
29.02.2020
50m Butterfly
Stjørdals-Blink IL200450m Butterfly32,4442429.02.202025m 
[Utvid]3737.
Harald Martin Rånes
Malvik IL
Harald Martin Rånes59,80
424p
29.02.2020
100m Fri
Malvik IL2001100m Fri59,8042429.02.202025m 
[Utvid]3939.
Jenny Margrethe Valstrand
Vestbyen Trondheim
Jenny Margrethe Valstrand34,19
423p
29.02.2020
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200350m Rygg34,1942329.02.202025m 
[Utvid]3939.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng1.06,91
423p
29.02.2020
100m Individuell medley
Verdal SK2005100m Individuell medley1.06,9142329.02.202025m 
[Utvid]4141.
Thais Farias Kristiansen
Trondhjems SLK
Thais Farias Kristiansen1.07,00
421p
29.02.2020
100m Fri
Trondhjems SLK2006100m Fri1.07,0042129.02.202025m 
[Utvid]4242.
Birger Johannes Billdal Røli
Steinkjer SLK
Birger Johannes Billdal Røli27,08
418p
29.02.2020
50m Fri
Steinkjer SLK200250m Fri27,0841829.02.202025m 
[Utvid]4242.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås27,09
418p
29.02.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200350m Fri27,0941829.02.202025m 
[Utvid]4444.
Vegard Skjervold
Trondhjems SLK
Vegard Skjervold27,12
416p
29.02.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200250m Fri27,1241629.02.202025m 
[Utvid]4545.
Thea Haugan
Trondhjems SLK
Thea Haugan32,66
415p
29.02.2020
50m Butterfly
Trondhjems SLK200450m Butterfly32,6641529.02.202025m 
[Utvid]4646.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen33,87
414p
29.02.2020
50m Bryst
Malvik IL200350m Bryst33,8741429.02.202025m 
[Utvid]4747.
Telma Stensvoll Reppe
Malvik IL
Telma Stensvoll Reppe1.07,44
413p
29.02.2020
100m Fri
Malvik IL2007100m Fri1.07,4441329.02.202025m 
[Utvid]4848.
Jesper Bårdli
Vestbyen Trondheim
Jesper Bårdli27,35
406p
29.02.2020
50m Fri
Vestbyen Trondheim200450m Fri27,3540629.02.202025m 
[Utvid]4848.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan1.00,66
406p
29.02.2020
100m Fri
Trondhjems SLK2003100m Fri1.00,6640629.02.202025m 
[Utvid]4848.
Embla Mimi Baarholm
Trondhjems SLK
Embla Mimi Baarholm1.16,27
406p
29.02.2020
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2004100m Individuell medley1.16,2740629.02.202025m 
[Utvid]5151.
Thais Farias Kristiansen
Trondhjems SLK
Thais Farias Kristiansen38,64
403p
29.02.2020
50m Bryst
Trondhjems SLK200650m Bryst38,6440329.02.202025m 
[Utvid]5252.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan27,45
402p
29.02.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200350m Fri27,4540229.02.202025mF
[Utvid]5353.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad29,53
399p
29.02.2020
50m Butterfly
Trondhjems SLK200350m Butterfly29,5339929.02.202025m 
[Utvid]5353.
Live Killingberg Sandberg
Trondhjems SLK
Live Killingberg Sandberg34,84
399p
29.02.2020
50m Rygg
Trondhjems SLK200650m Rygg34,8439929.02.202025m 
[Utvid]5555.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen30,19
398p
29.02.2020
50m Rygg
Malvik IL200350m Rygg30,1939829.02.202025m 
[Utvid]5656.
Kristina C. Marjanovic
Vestbyen Trondheim
Kristina C. Marjanovic31,22
396p
29.02.2020
50m Fri
Vestbyen Trondheim200650m Fri31,2239629.02.202025m 
[Utvid]5757.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås1.08,46
395p
29.02.2020
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2003100m Individuell medley1.08,4639529.02.202025m 
[Utvid]5858.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan29,68
393p
29.02.2020
50m Butterfly
Trondhjems SLK200350m Butterfly29,6839329.02.202025m 
[Utvid]5858.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy1.17,12
393p
29.02.2020
100m Individuell medley
Stjørdals-Blink IL2004100m Individuell medley1.17,1239329.02.202025m 
[Utvid]6060.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås27,66
392p
29.02.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200350m Fri27,6639229.02.202025mF
[Utvid]6161.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng29,76
390p
29.02.2020
50m Butterfly
Verdal SK200550m Butterfly29,7639029.02.202025m 
[Utvid]6161.
Embla Mimi Baarholm
Trondhjems SLK
Embla Mimi Baarholm31,38
390p
29.02.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri31,3839029.02.202025m 
[Utvid]6161.
Jesper Bårdli
Vestbyen Trondheim
Jesper Bårdli1.01,49
390p
29.02.2020
100m Fri
Vestbyen Trondheim2004100m Fri1.01,4939029.02.202025m 
[Utvid]6464.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås29,92
384p
29.02.2020
50m Butterfly
Trondhjems SLK200350m Butterfly29,9238429.02.202025m 
[Utvid]6565.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås1.16,54
383p
29.02.2020
100m Bryst
Trondhjems SLK2003100m Bryst1.16,5438329.02.202025m 
[Utvid]6666.
Ada Viken Refseth
Trondhjems SLK
Ada Viken Refseth31,61
381p
29.02.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri31,6138129.02.202025m 
[Utvid]6767.
Lisa Ling Klauseth Liasjø
Trondhjems SLK
Lisa Ling Klauseth Liasjø1.18,25
376p
29.02.2020
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2005100m Individuell medley1.18,2537629.02.202025m 
[Utvid]6868.
Birger Johannes Billdal Røli
Steinkjer SLK
Birger Johannes Billdal Røli30,14
375p
29.02.2020
50m Butterfly
Steinkjer SLK200250m Butterfly30,1437529.02.202025m 
[Utvid]6969.
Live Killingberg Sandberg
Trondhjems SLK
Live Killingberg Sandberg1.18,72
369p
29.02.2020
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2006100m Individuell medley1.18,7236929.02.202025m 
[Utvid]7070.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen1.02,77
366p
29.02.2020
100m Fri
Namsos SK2006100m Fri1.02,7736629.02.202025m 
[Utvid]7070.
Harald Martin Rånes
Malvik IL
Harald Martin Rånes1.10,21
366p
29.02.2020
100m Individuell medley
Malvik IL2001100m Individuell medley1.10,2136629.02.202025m 
[Utvid]7272.
Erik Holm Iversen
Verdal SK
Erik Holm Iversen35,47
360p
29.02.2020
50m Bryst
Verdal SK200550m Bryst35,4736029.02.202025m 
[Utvid]7272.
Kristina C. Marjanovic
Vestbyen Trondheim
Kristina C. Marjanovic1.19,40
360p
29.02.2020
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2006100m Individuell medley1.19,4036029.02.202025m 
[Utvid]7474.
Thais Farias Kristiansen
Trondhjems SLK
Thais Farias Kristiansen32,28
358p
29.02.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri32,2835829.02.202025mD
[Utvid]7575.
Lisa Ling Klauseth Liasjø
Trondhjems SLK
Lisa Ling Klauseth Liasjø32,34
356p
29.02.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200550m Fri32,3435629.02.202025m 
[Utvid]7676.
Lina Sørli Hanssen
Leka IL
Lina Sørli Hanssen32,38
355p
29.02.2020
50m Fri
Leka IL200550m Fri32,3835529.02.202025m 
[Utvid]7676.
Thea Haugan
Trondhjems SLK
Thea Haugan32,38
355p
29.02.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri32,3835529.02.202025mD
[Utvid]7676.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås35,66
355p
29.02.2020
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst35,6635529.02.202025mD
[Utvid]7979.
Erik Holm Iversen
Verdal SK
Erik Holm Iversen1.03,52
354p
29.02.2020
100m Fri
Verdal SK2005100m Fri1.03,5235429.02.202025m 
[Utvid]8080.
Live Killingberg Sandberg
Trondhjems SLK
Live Killingberg Sandberg32,43
353p
29.02.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri32,4335329.02.202025m 
[Utvid]8181.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg32,46
352p
29.02.2020
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri32,4635229.02.202025mF
[Utvid]8282.
Elise Johansen Meland
Orkanger IF
Elise Johansen Meland32,52
350p
29.02.2020
50m Fri
Orkanger IF200650m Fri32,5235029.02.202025m 
[Utvid]8282.
Kristina C. Marjanovic
Vestbyen Trondheim
Kristina C. Marjanovic40,51
350p
29.02.2020
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200650m Bryst40,5135029.02.202025m 
[Utvid]8484.
Maxim Sergeevich Gorodkov
Trondhjems SLK
Maxim Sergeevich Gorodkov28,79
348p
29.02.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200550m Fri28,7934829.02.202025m 
[Utvid]8585.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg32,60
347p
29.02.2020
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri32,6034729.02.202025m 
[Utvid]8686.
Embla Mimi Baarholm
Trondhjems SLK
Embla Mimi Baarholm34,71
346p
29.02.2020
50m Butterfly
Trondhjems SLK200450m Butterfly34,7134629.02.202025m 
[Utvid]8686.
Kristin Myklebost Moldsvor
Vestbyen Trondheim
Kristin Myklebost Moldsvor40,67
346p
29.02.2020
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200550m Bryst40,6734629.02.202025m 
[Utvid]8888.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy40,76
344p
29.02.2020
50m Bryst
Stjørdals-Blink IL200450m Bryst40,7634429.02.202025m 
[Utvid]8989.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan2.30,91
342p
29.02.2020
200m Rygg
Trondhjems SLK2003200m Rygg2.30,9134229.02.202025m 
[Utvid]8989.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen2.30,95
342p
29.02.2020
200m Rygg
Namsos SK2006200m Rygg2.30,9534229.02.202025m 
[Utvid]9191.
Tora Linnea Bakkan Voll
Verdal SK
Tora Linnea Bakkan Voll32,81
341p
29.02.2020
50m Fri
Verdal SK200750m Fri32,8134129.02.202025m 
[Utvid]9292.
Harald Martin Rånes
Malvik IL
Harald Martin Rånes29,00
340p
29.02.2020
50m Fri
Malvik IL200150m Fri29,0034029.02.202025mD
[Utvid]9393.
Ask Yifei Baldersheim
Trondhjems SLK
Ask Yifei Baldersheim1.04,44
339p
29.02.2020
100m Fri
Trondhjems SLK2005100m Fri1.04,4433929.02.202025m 
[Utvid]9494.
Maxim Sergeevich Gorodkov
Trondhjems SLK
Maxim Sergeevich Gorodkov31,20
338p
29.02.2020
50m Butterfly
Trondhjems SLK200550m Butterfly31,2033829.02.202025m 
[Utvid]9595.
Kristina C. Marjanovic
Vestbyen Trondheim
Kristina C. Marjanovic36,92
336p
29.02.2020
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200650m Rygg36,9233629.02.202025m 
[Utvid]9595.
Elise Johansen Meland
Orkanger IF
Elise Johansen Meland1.12,28
336p
29.02.2020
100m Fri
Orkanger IF2006100m Fri1.12,2833629.02.202025m 
[Utvid]9797.
Telma Stensvoll Reppe
Malvik IL
Telma Stensvoll Reppe33,00
335p
29.02.2020
50m Fri
Malvik IL200750m Fri33,0033529.02.202025mD
[Utvid]9797.
Thais Farias Kristiansen
Trondhjems SLK
Thais Farias Kristiansen35,08
335p
29.02.2020
50m Butterfly
Trondhjems SLK200650m Butterfly35,0833529.02.202025m 
[Utvid]9999.
Juliane-Linnea Tybell Svenum
Trondhjems SLK
Juliane-Linnea Tybell Svenum33,06
333p
29.02.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200550m Fri33,0633329.02.202025m 
[Utvid]9999.
Ada Viken Refseth
Trondhjems SLK
Ada Viken Refseth1.21,45
333p
29.02.2020
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2004100m Individuell medley1.21,4533329.02.202025m 
Side 1 av 7 (622 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.