Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Fredagsmedley 5
Stevne
Stevnenavn:
Fredagsmedley 5
Fra dato:
10.01.2020
Til dato:
10.01.2020
NSF Stevne Id:
0000033758
Arrangørnavn:
Åstveit SK
Stevnested:
Åstveithallen
Bassengnavn:
Åstveit svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
08.01.2020
Kvalperiode start:
08.01.2019
Kvalperiode slutt:
07.01.2020
Påmeldingsansv.:
thomas skjæveland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
93050064
Arrangementsleder
Navn:
thomas skjæveland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
93050064
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek4.58,79
479p
10.01.2020
400m Fri
Åstveit SK2007400m Fri4.58,7947910.01.202025m 
[Utvid]22.
Oline Hestad Thunæs
Bergens SC
Oline Hestad Thunæs5.02,16
463p
10.01.2020
400m Fri
Bergens SC2006400m Fri5.02,1646310.01.202025m 
[Utvid]33.
Vilde Lillefosse
Bergen SLK
Vilde Lillefosse5.02,92
460p
10.01.2020
400m Fri
Bergen SLK2006400m Fri5.02,9246010.01.202025m 
[Utvid]44.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek2.27,50
419p
10.01.2020
200m Fri
Åstveit SK2007200m Fri2.27,5041910.01.202025mD
[Utvid]55.
Vilde Lillefosse
Bergen SLK
Vilde Lillefosse2.28,48
411p
10.01.2020
200m Fri
Bergen SLK2006200m Fri2.28,4841110.01.202025mD
[Utvid]66.
Oline Hestad Thunæs
Bergens SC
Oline Hestad Thunæs2.28,66
409p
10.01.2020
200m Fri
Bergens SC2006200m Fri2.28,6640910.01.202025mD
[Utvid]77.
Rebekka Kvaal
Vestkantsvømmerne
Rebekka Kvaal5.17,33
400p
10.01.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2007400m Fri5.17,3340010.01.202025m 
[Utvid]88.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge5.21,74
384p
10.01.2020
400m Fri
Austevoll IL2006400m Fri5.21,7438410.01.202025m 
[Utvid]99.
Åsmund Sunde Henriksen
Delfana
Åsmund Sunde Henriksen4.56,04
368p
10.01.2020
400m Fri
Delfana2006400m Fri4.56,0436810.01.202025m 
[Utvid]1010.
Norah Alice L. Rasmussen
Åstveit SK
Norah Alice L. Rasmussen5.28,05
362p
10.01.2020
400m Fri
Åstveit SK2006400m Fri5.28,0536210.01.202025m 
[Utvid]1111.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge2.35,22
360p
10.01.2020
200m Fri
Austevoll IL2006200m Fri2.35,2236010.01.202025mD
[Utvid]1212.
Rebekka Kvaal
Vestkantsvømmerne
Rebekka Kvaal2.35,28
359p
10.01.2020
200m Fri
Vestkantsvømmerne2007200m Fri2.35,2835910.01.202025mD
[Utvid]1313.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek1.10,83
357p
10.01.2020
100m Fri
Åstveit SK2007100m Fri1.10,8335710.01.202025mD
[Utvid]1414.
Isobel Nævdal Indresand
Arna SLK
Isobel Nævdal Indresand5.30,00
356p
10.01.2020
400m Fri
Arna SLK2006400m Fri5.30,0035610.01.202025m 
[Utvid]1515.
Norah Alice L. Rasmussen
Åstveit SK
Norah Alice L. Rasmussen2.36,54
351p
10.01.2020
200m Fri
Åstveit SK2006200m Fri2.36,5435110.01.202025mD
[Utvid]1616.
Hannah Sophie Vietheer
Delfana
Hannah Sophie Vietheer5.31,87
350p
10.01.2020
400m Fri
Delfana2008400m Fri5.31,8735010.01.202025m 
[Utvid]1717.
Pernille Handing Norheim
Bergen SLK
Pernille Handing Norheim5.34,36
342p
10.01.2020
400m Fri
Bergen SLK2006400m Fri5.34,3634210.01.202025m 
[Utvid]1818.
Oline Hestad Thunæs
Bergens SC
Oline Hestad Thunæs1.11,90
341p
10.01.2020
100m Fri
Bergens SC2006100m Fri1.11,9034110.01.202025mD
[Utvid]1818.
Sebastian Isaksen
Delfana
Sebastian Isaksen5.03,76
341p
10.01.2020
400m Fri
Delfana2007400m Fri5.03,7634110.01.202025m 
[Utvid]2020.
Vilde Lillefosse
Bergen SLK
Vilde Lillefosse1.12,00
339p
10.01.2020
100m Fri
Bergen SLK2006100m Fri1.12,0033910.01.202025mD
[Utvid]2121.
Ole Hestad Thunæs
Bergens SC
Ole Hestad Thunæs5.05,33
335p
10.01.2020
400m Fri
Bergens SC2007400m Fri5.05,3333510.01.202025m 
[Utvid]2222.
Kristoffer Krey
Delfana
Kristoffer Krey5.06,30
332p
10.01.2020
400m Fri
Delfana2007400m Fri5.06,3033210.01.202025m 
[Utvid]2323.
Bertine Leknesund Klæboe
Austevoll IL
Bertine Leknesund Klæboe5.39,21
327p
10.01.2020
400m Fri
Austevoll IL2006400m Fri5.39,2132710.01.202025m 
[Utvid]2424.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge1.13,10
324p
10.01.2020
100m Fri
Austevoll IL2006100m Fri1.13,1032410.01.202025mD
[Utvid]2424.
Rebekka Kvaal
Vestkantsvømmerne
Rebekka Kvaal1.13,10
324p
10.01.2020
100m Fri
Vestkantsvømmerne2007100m Fri1.13,1032410.01.202025mD
[Utvid]2626.
Hannah Sophie Vietheer
Delfana
Hannah Sophie Vietheer2.41,08
322p
10.01.2020
200m Fri
Delfana2008200m Fri2.41,0832210.01.202025mD
[Utvid]2626.
Klara Nilsen
Austevoll IL
Klara Nilsen5.41,21
322p
10.01.2020
400m Fri
Austevoll IL2007400m Fri5.41,2132210.01.202025m 
[Utvid]2828.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek33,48
321p
10.01.2020
50m Fri
Åstveit SK200750m Fri33,4832110.01.202025mD
[Utvid]2828.
Louise Lund Sivertsen
Austevoll IL
Louise Lund Sivertsen5.41,33
321p
10.01.2020
400m Fri
Austevoll IL2006400m Fri5.41,3332110.01.202025m 
[Utvid]3030.
Emilie Nicoline Korneliussen
Bergen SLK
Emilie Nicoline Korneliussen5.41,89
320p
10.01.2020
400m Fri
Bergen SLK2006400m Fri5.41,8932010.01.202025m 
[Utvid]3131.
Synne Onsøien
Åstveit SK
Synne Onsøien5.43,32
316p
10.01.2020
400m Fri
Åstveit SK2008400m Fri5.43,3231610.01.202025m 
[Utvid]3232.
Pernille Handing Norheim
Bergen SLK
Pernille Handing Norheim2.42,71
312p
10.01.2020
200m Fri
Bergen SLK2006200m Fri2.42,7131210.01.202025mD
[Utvid]3333.
Aurora Lunde Engedal
Delfana
Aurora Lunde Engedal5.45,08
311p
10.01.2020
400m Fri
Delfana2006400m Fri5.45,0831110.01.202025m 
[Utvid]3434.
Åsmund Sunde Henriksen
Delfana
Åsmund Sunde Henriksen2.26,91
309p
10.01.2020
200m Fri
Delfana2006200m Fri2.26,9130910.01.202025mD
[Utvid]3535.
Norah Alice L. Rasmussen
Åstveit SK
Norah Alice L. Rasmussen1.14,48
307p
10.01.2020
100m Fri
Åstveit SK2006100m Fri1.14,4830710.01.202025mD
[Utvid]3636.
Eirik Alexander S. Håkansson
Åstveit SK
Eirik Alexander S. Håkansson5.14,86
306p
10.01.2020
400m Fri
Åstveit SK2006400m Fri5.14,8630610.01.202025m 
[Utvid]3737.
Ida Louise Middelton
Arna SLK
Ida Louise Middelton2.43,95
305p
10.01.2020
200m Fri
Arna SLK2006200m Fri2.43,9530510.01.202025mD
[Utvid]3838.
Anna Bracke
Åstveit SK
Anna Bracke5.47,91
303p
10.01.2020
400m Fri
Åstveit SK2007400m Fri5.47,9130310.01.202025m 
[Utvid]3939.
Eirill Sollesnes Holum
Bergens SC
Eirill Sollesnes Holum5.48,44
302p
10.01.2020
400m Fri
Bergens SC2008400m Fri5.48,4430210.01.202025m 
[Utvid]4040.
Isobel Nævdal Indresand
Arna SLK
Isobel Nævdal Indresand2.44,84
300p
10.01.2020
200m Fri
Arna SLK2006200m Fri2.44,8430010.01.202025mD
[Utvid]4141.
Ida Louise Middelton
Arna SLK
Ida Louise Middelton5.49,67
299p
10.01.2020
400m Fri
Arna SLK2006400m Fri5.49,6729910.01.202025m 
[Utvid]4242.
Mathilde Weilian Koch Sletten
Bergen SLK
Mathilde Weilian Koch Sletten5.49,96
298p
10.01.2020
400m Fri
Bergen SLK2006400m Fri5.49,9629810.01.202025m 
[Utvid]4343.
Hannah Sophie Vietheer
Delfana
Hannah Sophie Vietheer1.15,28
297p
10.01.2020
100m Fri
Delfana2008100m Fri1.15,2829710.01.202025mD
[Utvid]4444.
Rebekka Kvaal
Vestkantsvømmerne
Rebekka Kvaal34,38
296p
10.01.2020
50m Fri
Vestkantsvømmerne200750m Fri34,3829610.01.202025mD
[Utvid]4444.
Oline Hestad Thunæs
Bergens SC
Oline Hestad Thunæs34,40
296p
10.01.2020
50m Fri
Bergens SC200650m Fri34,4029610.01.202025mD
[Utvid]4444.
Sebastian Isaksen
Delfana
Sebastian Isaksen2.29,09
296p
10.01.2020
200m Fri
Delfana2007200m Fri2.29,0929610.01.202025mD
[Utvid]4444.
Louise Johnsen
Delfana
Louise Johnsen5.50,62
296p
10.01.2020
400m Fri
Delfana2006400m Fri5.50,6229610.01.202025m 
[Utvid]4444.
Silvia Patricia V. Hufthammer
Austevoll IL
Silvia Patricia V. Hufthammer5.50,88
296p
10.01.2020
400m Fri
Austevoll IL2007400m Fri5.50,8829610.01.202025m 
[Utvid]4949.
Kristoffer Krey
Delfana
Kristoffer Krey2.30,62
287p
10.01.2020
200m Fri
Delfana2007200m Fri2.30,6228710.01.202025mD
[Utvid]4949.
Leander Berg
Delfana
Leander Berg5.21,43
287p
10.01.2020
400m Fri
Delfana2007400m Fri5.21,4328710.01.202025m 
[Utvid]5151.
Ole Hestad Thunæs
Bergens SC
Ole Hestad Thunæs2.30,76
286p
10.01.2020
200m Fri
Bergens SC2007200m Fri2.30,7628610.01.202025mD
[Utvid]5252.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge34,82
285p
10.01.2020
50m Fri
Austevoll IL200650m Fri34,8228510.01.202025mD
[Utvid]5353.
Vilde Lillefosse
Bergen SLK
Vilde Lillefosse34,90
283p
10.01.2020
50m Fri
Bergen SLK200650m Fri34,9028310.01.202025mD
[Utvid]5454.
Hannah Sophie Vietheer
Delfana
Hannah Sophie Vietheer34,95
282p
10.01.2020
50m Fri
Delfana200850m Fri34,9528210.01.202025mD
[Utvid]5454.
Bertine Leknesund Klæboe
Austevoll IL
Bertine Leknesund Klæboe2.48,27
282p
10.01.2020
200m Fri
Austevoll IL2006200m Fri2.48,2728210.01.202025mD
[Utvid]5656.
Mikkel Henne Myklatun
Vestkantsvømmerne
Mikkel Henne Myklatun5.24,03
281p
10.01.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2007400m Fri5.24,0328110.01.202025m 
[Utvid]5757.
Mia Sørvik
Austevoll IL
Mia Sørvik5.57,30
280p
10.01.2020
400m Fri
Austevoll IL2007400m Fri5.57,3028010.01.202025m 
[Utvid]5757.
Mariann Våge
Austevoll IL
Mariann Våge5.57,32
280p
10.01.2020
400m Fri
Austevoll IL2006400m Fri5.57,3228010.01.202025m 
[Utvid]5959.
Ida Louise Middelton
Arna SLK
Ida Louise Middelton1.16,85
279p
10.01.2020
100m Fri
Arna SLK2006100m Fri1.16,8527910.01.202025mD
[Utvid]5959.
Emilie Nicoline Korneliussen
Bergen SLK
Emilie Nicoline Korneliussen2.48,95
279p
10.01.2020
200m Fri
Bergen SLK2006200m Fri2.48,9527910.01.202025mD
[Utvid]5959.
Dina Aune-Scott
Bergen SLK
Dina Aune-Scott5.57,70
279p
10.01.2020
400m Fri
Bergen SLK2008400m Fri5.57,7027910.01.202025m 
[Utvid]6262.
Eirik Alexander S. Håkansson
Åstveit SK
Eirik Alexander S. Håkansson2.32,50
276p
10.01.2020
200m Fri
Åstveit SK2006200m Fri2.32,5027610.01.202025mD
[Utvid]6363.
Louise Lund Sivertsen
Austevoll IL
Louise Lund Sivertsen2.49,83
274p
10.01.2020
200m Fri
Austevoll IL2006200m Fri2.49,8327410.01.202025mD
[Utvid]6464.
Klara Nilsen
Austevoll IL
Klara Nilsen2.50,61
271p
10.01.2020
200m Fri
Austevoll IL2007200m Fri2.50,6127110.01.202025mD
[Utvid]6464.
Oliver James T. Robinson
Delfana
Oliver James T. Robinson5.27,96
271p
10.01.2020
400m Fri
Delfana2007400m Fri5.27,9627110.01.202025m 
[Utvid]6666.
Aurora Lunde Engedal
Delfana
Aurora Lunde Engedal2.50,78
270p
10.01.2020
200m Fri
Delfana2006200m Fri2.50,7827010.01.202025mD
[Utvid]6767.
Pernille Handing Norheim
Bergen SLK
Pernille Handing Norheim1.17,81
269p
10.01.2020
100m Fri
Bergen SLK2006100m Fri1.17,8126910.01.202025mD
[Utvid]6767.
Astrid Tveit Haavind
Delfana
Astrid Tveit Haavind6.02,08
269p
10.01.2020
400m Fri
Delfana2008400m Fri6.02,0826910.01.202025m 
[Utvid]6969.
Mathilde Weilian Koch Sletten
Bergen SLK
Mathilde Weilian Koch Sletten2.51,66
266p
10.01.2020
200m Fri
Bergen SLK2006200m Fri2.51,6626610.01.202025mD
[Utvid]6969.
Ulrikke Bergtun
Delfana
Ulrikke Bergtun6.03,50
266p
10.01.2020
400m Fri
Delfana2006400m Fri6.03,5026610.01.202025m 
[Utvid]7171.
Louise Johnsen
Delfana
Louise Johnsen2.51,72
265p
10.01.2020
200m Fri
Delfana2006200m Fri2.51,7226510.01.202025mD
[Utvid]7272.
Norah Alice L. Rasmussen
Åstveit SK
Norah Alice L. Rasmussen35,74
264p
10.01.2020
50m Fri
Åstveit SK200650m Fri35,7426410.01.202025mD
[Utvid]7272.
Anna Bracke
Åstveit SK
Anna Bracke2.52,07
264p
10.01.2020
200m Fri
Åstveit SK2007200m Fri2.52,0726410.01.202025mD
[Utvid]7474.
Kristian Haugetun
Åstveit SK
Kristian Haugetun5.31,19
263p
10.01.2020
400m Fri
Åstveit SK2008400m Fri5.31,1926310.01.202025m 
[Utvid]7575.
Synne Onsøien
Åstveit SK
Synne Onsøien2.52,37
262p
10.01.2020
200m Fri
Åstveit SK2008200m Fri2.52,3726210.01.202025mD
[Utvid]7676.
Bertine Leknesund Klæboe
Austevoll IL
Bertine Leknesund Klæboe1.18,55
261p
10.01.2020
100m Fri
Austevoll IL2006100m Fri1.18,5526110.01.202025mD
[Utvid]7777.
Isobel Nævdal Indresand
Arna SLK
Isobel Nævdal Indresand1.18,66
260p
10.01.2020
100m Fri
Arna SLK2006100m Fri1.18,6626010.01.202025mD
[Utvid]7878.
Oda-Kristin Garnes Froestad
Åstveit SK
Oda-Kristin Garnes Froestad6.07,12
258p
10.01.2020
400m Fri
Åstveit SK2007400m Fri6.07,1225810.01.202025m 
[Utvid]7979.
Silvia Patricia V. Hufthammer
Austevoll IL
Silvia Patricia V. Hufthammer2.53,68
257p
10.01.2020
200m Fri
Austevoll IL2007200m Fri2.53,6825710.01.202025mD
[Utvid]8080.
Åsmund Sunde Henriksen
Delfana
Åsmund Sunde Henriksen1.10,83
255p
10.01.2020
100m Fri
Delfana2006100m Fri1.10,8325510.01.202025mD
[Utvid]8080.
Emilie Nicoline Korneliussen
Bergen SLK
Emilie Nicoline Korneliussen1.19,22
255p
10.01.2020
100m Fri
Bergen SLK2006100m Fri1.19,2225510.01.202025mD
[Utvid]8282.
Lara Biljan
Delfana
Lara Biljan6.09,16
254p
10.01.2020
400m Fri
Delfana2008400m Fri6.09,1625410.01.202025m 
[Utvid]8383.
Ida Louise Middelton
Arna SLK
Ida Louise Middelton36,24
253p
10.01.2020
50m Fri
Arna SLK200650m Fri36,2425310.01.202025mD
[Utvid]8383.
Synne Boga
Delfana
Synne Boga6.09,81
253p
10.01.2020
400m Fri
Delfana2008400m Fri6.09,8125310.01.202025m 
[Utvid]8585.
Pernille Handing Norheim
Bergen SLK
Pernille Handing Norheim36,29
252p
10.01.2020
50m Fri
Bergen SLK200650m Fri36,2925210.01.202025mD
[Utvid]8686.
Bertine Leknesund Klæboe
Austevoll IL
Bertine Leknesund Klæboe36,34
251p
10.01.2020
50m Fri
Austevoll IL200650m Fri36,3425110.01.202025mD
[Utvid]8787.
Eirill Sollesnes Holum
Bergens SC
Eirill Sollesnes Holum2.55,17
250p
10.01.2020
200m Fri
Bergens SC2008200m Fri2.55,1725010.01.202025mD
[Utvid]8888.
Leander Berg
Delfana
Leander Berg2.37,80
249p
10.01.2020
200m Fri
Delfana2007200m Fri2.37,8024910.01.202025mD
[Utvid]8989.
Ulrikke Bergtun
Delfana
Ulrikke Bergtun2.55,74
248p
10.01.2020
200m Fri
Delfana2006200m Fri2.55,7424810.01.202025mD
[Utvid]8989.
Maria Keller-Kvam
Delfana
Maria Keller-Kvam6.12,19
248p
10.01.2020
400m Fri
Delfana2008400m Fri6.12,1924810.01.202025m 
[Utvid]9191.
Sebastian Isaksen
Delfana
Sebastian Isaksen1.11,68
246p
10.01.2020
100m Fri
Delfana2007100m Fri1.11,6824610.01.202025mD
[Utvid]9191.
Mariann Våge
Austevoll IL
Mariann Våge2.56,22
246p
10.01.2020
200m Fri
Austevoll IL2006200m Fri2.56,2224610.01.202025mD
[Utvid]9393.
Kristoffer Krey
Delfana
Kristoffer Krey1.11,90
244p
10.01.2020
100m Fri
Delfana2007100m Fri1.11,9024410.01.202025mD
[Utvid]9494.
Aurora Lunde Engedal
Delfana
Aurora Lunde Engedal1.20,49
243p
10.01.2020
100m Fri
Delfana2006100m Fri1.20,4924310.01.202025mD
[Utvid]9494.
Ylva Eriksson
Arna SLK
Ylva Eriksson6.14,62
243p
10.01.2020
400m Fri
Arna SLK2006400m Fri6.14,6224310.01.202025m 
[Utvid]9696.
Louise Lund Sivertsen
Austevoll IL
Louise Lund Sivertsen1.20,54
242p
10.01.2020
100m Fri
Austevoll IL2006100m Fri1.20,5424210.01.202025mD
[Utvid]9797.
Klara Nilsen
Austevoll IL
Klara Nilsen1.20,69
241p
10.01.2020
100m Fri
Austevoll IL2007100m Fri1.20,6924110.01.202025mD
[Utvid]9898.
Isobel Nævdal Indresand
Arna SLK
Isobel Nævdal Indresand36,88
240p
10.01.2020
50m Fri
Arna SLK200650m Fri36,8824010.01.202025mD
[Utvid]9898.
Live Beate Ekenes Haug
Åstveit SK
Live Beate Ekenes Haug6.16,30
240p
10.01.2020
400m Fri
Åstveit SK2007400m Fri6.16,3024010.01.202025m 
[Utvid]100100.
Mathilde Weilian Koch Sletten
Bergen SLK
Mathilde Weilian Koch Sletten1.20,95
239p
10.01.2020
100m Fri
Bergen SLK2006100m Fri1.20,9523910.01.202025mD
Side 1 av 4 (358 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.