Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
LÅMØ kvalik
Stevne
Stevnenavn:
LÅMØ kvalik
Fra dato:
15.02.2020
Til dato:
16.02.2020
NSF Stevne Id:
0000033804
Arrangørnavn:
Arna SLK
Stevnested:
Slåtthaughallen
Bassengnavn:
Slåtthaug svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
05.02.2020
Kvalperiode start:
06.02.2019
Kvalperiode slutt:
05.02.2020
Påmeldingsansv.:
Kristian Blom
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91642072
Arrangementsleder
Navn:
Kristian Blom
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91642072
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal4.36,03
608p
15.02.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.36,0360815.02.202025m 
[Utvid]22.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland4.41,20
575p
15.02.2020
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.41,2057515.02.202025m 
[Utvid]33.
Emil Austevoll Harlem
Os SK
Emil Austevoll Harlem4.16,50
566p
15.02.2020
400m Fri
Os SK2005400m Fri4.16,5056615.02.202025m 
[Utvid]44.
Mira Johansson Miljeteig
Bergens SC
Mira Johansson Miljeteig4.43,94
559p
15.02.2020
400m Fri
Bergens SC2005400m Fri4.43,9455915.02.202025m 
[Utvid]55.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen2.43,57
556p
15.02.2020
200m Bryst
Bergensvømmerne2005200m Bryst2.43,5755615.02.202025m 
[Utvid]55.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen4.44,45
556p
15.02.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2005400m Fri4.44,4555615.02.202025m 
[Utvid]77.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik4.44,95
553p
15.02.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2006400m Fri4.44,9555315.02.202025m 
[Utvid]88.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland2.15,62
539p
15.02.2020
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.15,6253915.02.202025mD
[Utvid]99.
Emil Austevoll Harlem
Os SK
Emil Austevoll Harlem2.27,99
535p
15.02.2020
200m Bryst
Os SK2005200m Bryst2.27,9953515.02.202025m 
[Utvid]1010.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland2.27,39
529p
15.02.2020
200m Rygg
Bergensvømmerne2004200m Rygg2.27,3952915.02.202025m 
[Utvid]1111.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun4.50,22
523p
15.02.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.50,2252315.02.202025m 
[Utvid]1212.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen4.50,72
520p
15.02.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2006400m Fri4.50,7252015.02.202025m 
[Utvid]1313.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland4.51,02
519p
15.02.2020
400m Fri
Os SK2004400m Fri4.51,0251915.02.202025m 
[Utvid]1414.
Mira Johansson Miljeteig
Bergens SC
Mira Johansson Miljeteig2.17,43
518p
15.02.2020
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri2.17,4351815.02.202025mD
[Utvid]1515.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal2.17,73
515p
15.02.2020
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.17,7351515.02.202025mD
[Utvid]1616.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik2.32,30
512p
15.02.2020
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2006200m Individuell medley2.32,3051215.02.202025m 
[Utvid]1717.
Anniken Walløe
Bergensvømmerne
Anniken Walløe4.52,53
511p
15.02.2020
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.52,5351115.02.202025m 
[Utvid]1818.
Emil Austevoll Harlem
Os SK
Emil Austevoll Harlem1.00,22
508p
15.02.2020
100m Butterfly
Os SK2005100m Butterfly1.00,2250815.02.202025m 
[Utvid]1919.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen35,86
505p
15.02.2020
50m Bryst
Bergensvømmerne200550m Bryst35,8650515.02.202025mD
[Utvid]2020.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik2.29,85
503p
15.02.2020
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2006200m Rygg2.29,8550315.02.202025m 
[Utvid]2121.
Tracey Malene Holm
Os SK
Tracey Malene Holm4.55,34
496p
15.02.2020
400m Fri
Os SK2004400m Fri4.55,3449615.02.202025m 
[Utvid]2222.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen2.34,04
495p
15.02.2020
200m Individuell medley
Bergensvømmerne2005200m Individuell medley2.34,0449515.02.202025m 
[Utvid]2323.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale4.28,88
491p
15.02.2020
400m Fri
Bergens SC2005400m Fri4.28,8849115.02.202025m 
[Utvid]2424.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun2.20,43
486p
15.02.2020
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.20,4348615.02.202025mD
[Utvid]2525.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen1.19,41
484p
15.02.2020
100m Bryst
Bergensvømmerne2005100m Bryst1.19,4148415.02.202025mD
[Utvid]2626.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen2.20,78
482p
15.02.2020
200m Fri
Vestkantsvømmerne2005200m Fri2.20,7848215.02.202025mD
[Utvid]2727.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik2.21,06
479p
15.02.2020
200m Fri
Vestkantsvømmerne2006200m Fri2.21,0647915.02.202025mD
[Utvid]2828.
Emil Austevoll Harlem
Os SK
Emil Austevoll Harlem2.07,25
476p
15.02.2020
200m Fri
Os SK2005200m Fri2.07,2547615.02.202025mD
[Utvid]2828.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal2.36,06
476p
15.02.2020
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2004200m Individuell medley2.36,0647615.02.202025m 
[Utvid]3030.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland2.36,29
474p
15.02.2020
200m Individuell medley
Os SK2004200m Individuell medley2.36,2947415.02.202025m 
[Utvid]3131.
Emil Austevoll Harlem
Os SK
Emil Austevoll Harlem27,90
473p
15.02.2020
50m Butterfly
Os SK200550m Butterfly27,9047315.02.202025mD
[Utvid]3232.
Emil Austevoll Harlem
Os SK
Emil Austevoll Harlem2.15,74
471p
15.02.2020
200m Rygg
Os SK2005200m Rygg2.15,7447115.02.202025m 
[Utvid]3232.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland2.52,94
471p
15.02.2020
200m Bryst
Os SK2004200m Bryst2.52,9447115.02.202025m 
[Utvid]3434.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland1.04,70
468p
15.02.2020
100m Fri
Bergensvømmerne2004100m Fri1.04,7046815.02.202025mD
[Utvid]3535.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland1.10,35
467p
15.02.2020
100m Butterfly
Os SK2004100m Butterfly1.10,3546715.02.202025m 
[Utvid]3636.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.53,70
464p
15.02.2020
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2006200m Bryst2.53,7046415.02.202025m 
[Utvid]3737.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.37,61
462p
15.02.2020
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2006200m Individuell medley2.37,6146215.02.202025m 
[Utvid]3838.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland2.22,92
461p
15.02.2020
200m Fri
Os SK2004200m Fri2.22,9246115.02.202025mD
[Utvid]3939.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik1.10,73
460p
15.02.2020
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2006100m Butterfly1.10,7346015.02.202025m 
[Utvid]3939.
Emil Austevoll Harlem
Os SK
Emil Austevoll Harlem1.12,02
460p
15.02.2020
100m Bryst
Os SK2005100m Bryst1.12,0246015.02.202025mD
[Utvid]4141.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland1.20,90
458p
15.02.2020
100m Bryst
Os SK2004100m Bryst1.20,9045815.02.202025mD
[Utvid]4141.
Bertine Landeråen Hess
Øyane SK
Bertine Landeråen Hess2.54,55
458p
15.02.2020
200m Bryst
Øyane SK2006200m Bryst2.54,5545815.02.202025m 
[Utvid]4343.
Bertine Landeråen Hess
Øyane SK
Bertine Landeråen Hess5.03,51
457p
15.02.2020
400m Fri
Øyane SK2006400m Fri5.03,5145715.02.202025m 
[Utvid]4444.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal1.11,06
453p
15.02.2020
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2004100m Butterfly1.11,0645315.02.202025m 
[Utvid]4545.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.23,84
452p
15.02.2020
200m Fri
Vestkantsvømmerne2006200m Fri2.23,8445215.02.202025mD
[Utvid]4646.
Anniken Walløe
Bergensvømmerne
Anniken Walløe2.23,98
451p
15.02.2020
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.23,9845115.02.202025mD
[Utvid]4747.
Marte Pleym Grønhaug
Bergen SLK
Marte Pleym Grønhaug5.05,43
449p
15.02.2020
400m Fri
Bergen SLK2004400m Fri5.05,4344915.02.202025m 
[Utvid]4747.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim5.05,47
449p
15.02.2020
400m Fri
Bergens SC2005400m Fri5.05,4744915.02.202025m 
[Utvid]4949.
Elise Book Dalsgård
Bergensvømmerne
Elise Book Dalsgård5.05,96
446p
15.02.2020
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri5.05,9644615.02.202025m 
[Utvid]5050.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.11,50
445p
15.02.2020
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2006100m Butterfly1.11,5044515.02.202025m 
[Utvid]5151.
Tracey Malene Holm
Os SK
Tracey Malene Holm2.24,79
443p
15.02.2020
200m Fri
Os SK2004200m Fri2.24,7944315.02.202025mD
[Utvid]5252.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale2.24,03
440p
15.02.2020
200m Individuell medley
Bergens SC2005200m Individuell medley2.24,0344015.02.202025m 
[Utvid]5353.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland37,60
438p
15.02.2020
50m Bryst
Os SK200450m Bryst37,6043815.02.202025mD
[Utvid]5353.
Vilde Lillefosse
Bergen SLK
Vilde Lillefosse5.07,88
438p
15.02.2020
400m Fri
Bergen SLK2006400m Fri5.07,8843815.02.202025m 
[Utvid]5353.
Bertine Marie Strøm
Øyane SK
Bertine Marie Strøm5.07,90
438p
15.02.2020
400m Fri
Øyane SK2006400m Fri5.07,9043815.02.202025m 
[Utvid]5656.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen2.37,05
437p
15.02.2020
200m Rygg
Bergensvømmerne2005200m Rygg2.37,0543715.02.202025m 
[Utvid]5656.
Celine Lægreid
Bergensvømmerne
Celine Lægreid2.57,20
437p
15.02.2020
200m Bryst
Bergensvømmerne2004200m Bryst2.57,2043715.02.202025m 
[Utvid]5656.
Anniken Walløe
Bergensvømmerne
Anniken Walløe2.57,31
437p
15.02.2020
200m Bryst
Bergensvømmerne2004200m Bryst2.57,3143715.02.202025m 
[Utvid]5959.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale2.10,98
436p
15.02.2020
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri2.10,9843615.02.202025mD
[Utvid]5959.
Tracey Malene Holm
Os SK
Tracey Malene Holm2.37,21
436p
15.02.2020
200m Rygg
Os SK2004200m Rygg2.37,2143615.02.202025m 
[Utvid]6161.
Mira Johansson Miljeteig
Bergens SC
Mira Johansson Miljeteig1.06,30
435p
15.02.2020
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri1.06,3043515.02.202025mD
[Utvid]6161.
Eivind Mjelde Myhr
Bergensvømmerne
Eivind Mjelde Myhr2.24,64
435p
15.02.2020
200m Individuell medley
Bergensvømmerne2004200m Individuell medley2.24,6443515.02.202025m 
[Utvid]6161.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun2.40,75
435p
15.02.2020
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2004200m Individuell medley2.40,7543515.02.202025m 
[Utvid]6161.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal2.57,56
435p
15.02.2020
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2004200m Bryst2.57,5643515.02.202025m 
[Utvid]6161.
Vilde Arefjord Elholm
Vestkantsvømmerne
Vilde Arefjord Elholm5.08,70
435p
15.02.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2007400m Fri5.08,7043515.02.202025m 
[Utvid]6666.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland30,28
434p
15.02.2020
50m Fri
Bergensvømmerne200450m Fri30,2843415.02.202025mD
[Utvid]6767.
William I. Pereira-Nielsen
Øyane SK
William I. Pereira-Nielsen4.40,44
433p
15.02.2020
400m Fri
Øyane SK2006400m Fri4.40,4443315.02.202025m 
[Utvid]6868.
Pernille Schjenken
Vestkantsvømmerne
Pernille Schjenken5.09,32
432p
15.02.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2005400m Fri5.09,3243215.02.202025m 
[Utvid]6868.
Celine Lægreid
Bergensvømmerne
Celine Lægreid5.09,41
432p
15.02.2020
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri5.09,4143215.02.202025m 
[Utvid]7070.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim2.26,18
431p
15.02.2020
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri2.26,1843115.02.202025mD
[Utvid]7070.
Anniken Walløe
Bergensvømmerne
Anniken Walløe2.41,24
431p
15.02.2020
200m Individuell medley
Bergensvømmerne2004200m Individuell medley2.41,2443115.02.202025m 
[Utvid]7070.
Janne Marie Holm
Os SK
Janne Marie Holm5.09,52
431p
15.02.2020
400m Fri
Os SK2004400m Fri5.09,5243115.02.202025m 
[Utvid]7373.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland5.09,82
430p
15.02.2020
400m Fri
Arna SLK2005400m Fri5.09,8243015.02.202025m 
[Utvid]7474.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland32,31
429p
15.02.2020
50m Butterfly
Os SK200450m Butterfly32,3142915.02.202025mD
[Utvid]7474.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal2.38,08
429p
15.02.2020
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2004200m Rygg2.38,0842915.02.202025m 
[Utvid]7474.
Henrik Hodne Eliassen
Bergensvømmerne
Henrik Hodne Eliassen4.41,32
429p
15.02.2020
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.41,3242915.02.202025m 
[Utvid]7777.
Trym Stendalen
Delfana
Trym Stendalen2.20,07
428p
15.02.2020
200m Rygg
Delfana2005200m Rygg2.20,0742815.02.202025m 
[Utvid]7878.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun2.58,61
427p
15.02.2020
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2004200m Bryst2.58,6142715.02.202025m 
[Utvid]7878.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge5.10,47
427p
15.02.2020
400m Fri
Austevoll IL2006400m Fri5.10,4742715.02.202025m 
[Utvid]8080.
Ingvild Bjørgen Gregersen
IL Solid
Ingvild Bjørgen Gregersen5.10,70
426p
15.02.2020
400m Fri
IL Solid2007400m Fri5.10,7042615.02.202025m 
[Utvid]8181.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland2.38,50
425p
15.02.2020
200m Rygg
Os SK2004200m Rygg2.38,5042515.02.202025m 
[Utvid]8181.
Eva Tennebekk Vatle
Arna SLK
Eva Tennebekk Vatle2.41,96
425p
15.02.2020
200m Individuell medley
Arna SLK2005200m Individuell medley2.41,9642515.02.202025m 
[Utvid]8383.
Adrian Larsen Hammer
Vestkantsvømmerne
Adrian Larsen Hammer4.42,33
424p
15.02.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2005400m Fri4.42,3342415.02.202025m 
[Utvid]8383.
Adrian Roll-Christiansen
Bergensvømmerne
Adrian Roll-Christiansen4.42,46
424p
15.02.2020
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.42,4642415.02.202025m 
[Utvid]8383.
Leander Warncke-Wang
Bergensvømmerne
Leander Warncke-Wang4.42,48
424p
15.02.2020
400m Fri
Bergensvømmerne2005400m Fri4.42,4842415.02.202025m 
[Utvid]8686.
Emil Austevoll Harlem
Os SK
Emil Austevoll Harlem33,62
423p
15.02.2020
50m Bryst
Os SK200550m Bryst33,6242315.02.202025mD
[Utvid]8686.
Bertine Landeråen Hess
Øyane SK
Bertine Landeråen Hess1.23,02
423p
15.02.2020
100m Bryst
Øyane SK2006100m Bryst1.23,0242315.02.202025mD
[Utvid]8686.
Tracey Malene Holm
Os SK
Tracey Malene Holm2.42,21
423p
15.02.2020
200m Individuell medley
Os SK2004200m Individuell medley2.42,2142315.02.202025m 
[Utvid]8686.
Eivind Mjelde Myhr
Bergensvømmerne
Eivind Mjelde Myhr4.42,63
423p
15.02.2020
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.42,6342315.02.202025m 
[Utvid]9090.
Eirik Nornes Nesse
Vestkantsvømmerne
Eirik Nornes Nesse4.43,32
420p
15.02.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.43,3242015.02.202025m 
[Utvid]9191.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik32,56
419p
15.02.2020
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200650m Butterfly32,5641915.02.202025mD
[Utvid]9191.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen2.42,83
419p
15.02.2020
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2005200m Individuell medley2.42,8341915.02.202025m 
[Utvid]9393.
Janne Marie Holm
Os SK
Janne Marie Holm2.42,87
418p
15.02.2020
200m Individuell medley
Os SK2004200m Individuell medley2.42,8741815.02.202025m 
[Utvid]9494.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland2.43,13
416p
15.02.2020
200m Individuell medley
Arna SLK2005200m Individuell medley2.43,1341615.02.202025m 
[Utvid]9494.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik3.00,14
416p
15.02.2020
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2006200m Bryst3.00,1441615.02.202025m 
[Utvid]9494.
Even Saltnes Urdal
Delfana
Even Saltnes Urdal4.44,22
416p
15.02.2020
400m Fri
Delfana2006400m Fri4.44,2241615.02.202025m 
[Utvid]9797.
Marte Pleym Grønhaug
Bergen SLK
Marte Pleym Grønhaug2.27,96
415p
15.02.2020
200m Fri
Bergen SLK2004200m Fri2.27,9641515.02.202025mD
[Utvid]9797.
Elise Book Dalsgård
Bergensvømmerne
Elise Book Dalsgård2.28,03
415p
15.02.2020
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.28,0341515.02.202025mD
[Utvid]9999.
Celine Lægreid
Bergensvømmerne
Celine Lægreid1.23,63
414p
15.02.2020
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.23,6341415.02.202025mD
[Utvid]9999.
Bertine Landeråen Hess
Øyane SK
Bertine Landeråen Hess2.28,13
414p
15.02.2020
200m Fri
Øyane SK2006200m Fri2.28,1341415.02.202025mD
Side 1 av 21 (2013 rader)< Forrige1234567192021Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.