Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Årdalsstemnet 2020
Stevne
Stevnenavn:
Årdalsstemnet 2020
Fra dato:
25.01.2020
Til dato:
26.01.2020
NSF Stevne Id:
0000033815
Arrangørnavn:
Jotun IL
Stevnested:
Øvre Årdal
Bassengnavn:
Årdalshallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
15.01.2020
Kvalperiode start:
16.01.2019
Kvalperiode slutt:
15.01.2020
Påmeldingsansv.:
Ingeborg Hjelle
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41480886
Arrangementsleder
Navn:
Ingeborg Hjelle
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41480886
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell56,31
508p
25.01.2020
100m Fri
Eid SK2004100m Fri56,3150825.01.202025m 
[Utvid]22.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell4.26,39
505p
25.01.2020
400m Fri
Eid SK2004400m Fri4.26,3950525.01.202025m 
[Utvid]33.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug32,12
485p
25.01.2020
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst32,1248525.01.202025m 
[Utvid]44.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell32,37
474p
25.01.2020
50m Bryst
Eid SK200450m Bryst32,3747425.01.202025m 
[Utvid]55.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.11,35
473p
26.01.2020
100m Bryst
Førde IL Symjing2003100m Bryst1.11,3547326.01.202025m 
[Utvid]66.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell2.07,80
470p
26.01.2020
200m Fri
Eid SK2004200m Fri2.07,8047026.01.202025m 
[Utvid]77.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.11,87
463p
26.01.2020
100m Bryst
Eid SK2004100m Bryst1.11,8746326.01.202025m 
[Utvid]88.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland58,30
458p
25.01.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri58,3045825.01.202025m 
[Utvid]99.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell26,31
456p
26.01.2020
50m Fri
Eid SK200450m Fri26,3145626.01.202025m 
[Utvid]99.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle4.35,71
456p
25.01.2020
400m Fri
Førde IL Symjing2005400m Fri4.35,7145625.01.202025m 
[Utvid]1111.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.05,30
455p
26.01.2020
100m Individuell medley
Eid SK2004100m Individuell medley1.05,3045526.01.202025m 
[Utvid]1212.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland4.36,29
453p
25.01.2020
400m Fri
Førde IL Symjing2004400m Fri4.36,2945325.01.202025m 
[Utvid]1313.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell26,39
452p
25.01.2020
50m Fri
Eid SK200450m Fri26,3945225.01.202025mF
[Utvid]1414.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell2.10,48
441p
25.01.2020
200m Fri
Eid SK2004200m Fri2.10,4844125.01.202025mD
[Utvid]1515.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle1.03,42
435p
25.01.2020
100m Butterfly
Førde IL Symjing2005100m Butterfly1.03,4243525.01.202025m 
[Utvid]1616.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland2.11,29
433p
26.01.2020
200m Fri
Førde IL Symjing2004200m Fri2.11,2943326.01.202025m 
[Utvid]1717.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland26,87
428p
25.01.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri26,8742825.01.202025mF
[Utvid]1818.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell28,92
425p
25.01.2020
50m Butterfly
Eid SK200450m Butterfly28,9242525.01.202025m 
[Utvid]1818.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell33,57
425p
26.01.2020
50m Bryst
Eid SK200450m Bryst33,5742526.01.202025mD
[Utvid]1818.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle2.25,74
425p
26.01.2020
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2005200m Individuell medley2.25,7442526.01.202025m 
[Utvid]1818.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland2.25,74
425p
26.01.2020
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2004200m Individuell medley2.25,7442526.01.202025m 
[Utvid]2222.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell26,97
423p
25.01.2020
50m Fri
Eid SK200450m Fri26,9742325.01.202025mD
[Utvid]2323.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland27,01
422p
26.01.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri27,0142226.01.202025m 
[Utvid]2424.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.07,04
421p
26.01.2020
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2004100m Individuell medley1.07,0442126.01.202025m 
[Utvid]2525.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug33,76
418p
26.01.2020
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst33,7641826.01.202025mD
[Utvid]2626.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle2.22,02
411p
25.01.2020
200m Rygg
Førde IL Symjing2005200m Rygg2.22,0241125.01.202025m 
[Utvid]2727.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug4.46,39
407p
25.01.2020
400m Fri
Førde IL Symjing2003400m Fri4.46,3940725.01.202025m 
[Utvid]2828.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland30,04
404p
26.01.2020
50m Rygg
Førde IL Symjing200450m Rygg30,0440426.01.202025mF
[Utvid]2929.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland30,09
402p
26.01.2020
50m Rygg
Førde IL Symjing200450m Rygg30,0940226.01.202025m 
[Utvid]2929.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle30,10
402p
26.01.2020
50m Rygg
Førde IL Symjing200550m Rygg30,1040226.01.202025m 
[Utvid]3131.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland2.14,65
401p
25.01.2020
200m Fri
Førde IL Symjing2004200m Fri2.14,6540125.01.202025mD
[Utvid]3232.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle29,50
400p
25.01.2020
50m Butterfly
Førde IL Symjing200550m Butterfly29,5040025.01.202025mD
[Utvid]3232.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle2.14,82
400p
25.01.2020
200m Fri
Førde IL Symjing2005200m Fri2.14,8240025.01.202025mD
[Utvid]3434.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.01,03
399p
25.01.2020
100m Fri
Eid SK2004100m Fri1.01,0339925.01.202025mD
[Utvid]3434.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.08,25
399p
26.01.2020
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2003100m Individuell medley1.08,2539926.01.202025m 
[Utvid]3636.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland2.43,29
398p
26.01.2020
200m Bryst
Førde IL Symjing2004200m Bryst2.43,2939826.01.202025m 
[Utvid]3737.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland29,67
393p
26.01.2020
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly29,6739326.01.202025mD
[Utvid]3737.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle2.44,03
393p
26.01.2020
200m Bryst
Førde IL Symjing2005200m Bryst2.44,0339326.01.202025m 
[Utvid]3939.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug27,73
390p
26.01.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri27,7339026.01.202025m 
[Utvid]4040.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland2.24,64
389p
25.01.2020
200m Rygg
Førde IL Symjing2004200m Rygg2.24,6438925.01.202025m 
[Utvid]4040.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland2.30,08
389p
26.01.2020
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2004200m Individuell medley2.30,0838926.01.202025m 
[Utvid]4242.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug2.16,62
384p
26.01.2020
200m Fri
Førde IL Symjing2003200m Fri2.16,6238426.01.202025m 
[Utvid]4343.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal31,56
383p
26.01.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri31,5638326.01.202025m 
[Utvid]4444.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.06,24
382p
25.01.2020
100m Butterfly
Førde IL Symjing2004100m Butterfly1.06,2438225.01.202025m 
[Utvid]4545.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.01,99
381p
26.01.2020
100m Fri
Eid SK2004100m Fri1.01,9938126.01.202025mD
[Utvid]4646.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal39,45
379p
25.01.2020
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst39,4537925.01.202025m 
[Utvid]4747.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug2.17,33
378p
25.01.2020
200m Fri
Førde IL Symjing2003200m Fri2.17,3337825.01.202025mD
[Utvid]4848.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland4.54,10
375p
25.01.2020
400m Fri
Førde IL Symjing2004400m Fri4.54,1037525.01.202025m 
[Utvid]4949.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell28,19
371p
25.01.2020
50m Fri
Eid SK200450m Fri28,1937125.01.202025mD
[Utvid]5050.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal1.10,01
369p
25.01.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2003100m Fri1.10,0136925.01.202025m 
[Utvid]5151.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland2.18,86
366p
25.01.2020
200m Fri
Førde IL Symjing2004200m Fri2.18,8636625.01.202025mD
[Utvid]5252.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland30,41
365p
25.01.2020
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly30,4136525.01.202025mD
[Utvid]5353.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland28,39
363p
25.01.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri28,3936325.01.202025mD
[Utvid]5454.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug30,57
360p
25.01.2020
50m Butterfly
Førde IL Symjing200350m Butterfly30,5736025.01.202025m 
[Utvid]5555.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland1.10,79
357p
26.01.2020
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2004100m Individuell medley1.10,7935726.01.202025m 
[Utvid]5656.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.03,54
353p
25.01.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri1.03,5435325.01.202025mD
[Utvid]5757.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.03,65
351p
26.01.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri1.03,6535126.01.202025mD
[Utvid]5858.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle1.03,76
350p
25.01.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2005100m Fri1.03,7635025.01.202025mD
[Utvid]5959.
Tomine Jevnaker
Jotun IL
Tomine Jevnaker1.11,38
348p
25.01.2020
100m Fri
Jotun IL2004100m Fri1.11,3834825.01.202025m 
[Utvid]6060.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell28,93
343p
26.01.2020
50m Fri
Eid SK200450m Fri28,9334326.01.202025mD
[Utvid]6161.
Tomine Jevnaker
Jotun IL
Tomine Jevnaker41,00
338p
25.01.2020
50m Bryst
Jotun IL200450m Bryst41,0033825.01.202025m 
[Utvid]6262.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland1.20,00
335p
26.01.2020
100m Bryst
Førde IL Symjing2004100m Bryst1.20,0033526.01.202025mD
[Utvid]6363.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.04,75
334p
25.01.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2003100m Fri1.04,7533425.01.202025mD
[Utvid]6464.
Tomine Jevnaker
Jotun IL
Tomine Jevnaker33,06
333p
26.01.2020
50m Fri
Jotun IL200450m Fri33,0633326.01.202025m 
[Utvid]6565.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle1.20,30
332p
26.01.2020
100m Bryst
Førde IL Symjing2005100m Bryst1.20,3033226.01.202025mD
[Utvid]6666.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland1.04,96
331p
25.01.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri1.04,9633125.01.202025mD
[Utvid]6767.
Tomine Jevnaker
Jotun IL
Tomine Jevnaker2.40,16
327p
26.01.2020
200m Fri
Jotun IL2004200m Fri2.40,1632726.01.202025m 
[Utvid]6868.
Leo Soheimslid Johansen
Jotun IL
Leo Soheimslid Johansen36,66
326p
25.01.2020
50m Bryst
Jotun IL200450m Bryst36,6632625.01.202025m 
[Utvid]6969.
Leo Soheimslid Johansen
Jotun IL
Leo Soheimslid Johansen29,61
320p
26.01.2020
50m Fri
Jotun IL200450m Fri29,6132026.01.202025m 
[Utvid]6969.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal33,49
320p
25.01.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri33,4932025.01.202025mD
[Utvid]6969.
Tomine Jevnaker
Jotun IL
Tomine Jevnaker1.31,12
320p
26.01.2020
100m Bryst
Jotun IL2004100m Bryst1.31,1232026.01.202025m 
[Utvid]7272.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal2.58,30
319p
26.01.2020
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2003200m Individuell medley2.58,3031926.01.202025m 
[Utvid]7373.
Madli Vethe Harbun
Voss IL
Madli Vethe Harbun33,66
316p
26.01.2020
50m Fri
Voss IL200650m Fri33,6631626.01.202025m 
[Utvid]7474.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.06,03
315p
26.01.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2003100m Fri1.06,0331526.01.202025mD
[Utvid]7575.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland29,82
313p
26.01.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri29,8231326.01.202025mD
[Utvid]7575.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle32,02
313p
26.01.2020
50m Butterfly
Førde IL Symjing200550m Butterfly32,0231326.01.202025mD
[Utvid]7777.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle37,37
308p
26.01.2020
50m Bryst
Førde IL Symjing200550m Bryst37,3730826.01.202025mD
[Utvid]7777.
Tomine Jevnaker
Jotun IL
Tomine Jevnaker3.00,30
308p
26.01.2020
200m Individuell medley
Jotun IL2004200m Individuell medley3.00,3030826.01.202025m 
[Utvid]7979.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle30,02
307p
25.01.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200550m Fri30,0230725.01.202025mD
[Utvid]8080.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland30,04
306p
25.01.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri30,0430625.01.202025mD
[Utvid]8080.
Tomine Jevnaker
Jotun IL
Tomine Jevnaker1.23,80
306p
26.01.2020
100m Individuell medley
Jotun IL2004100m Individuell medley1.23,8030626.01.202025m 
[Utvid]8282.
Tomine Jevnaker
Jotun IL
Tomine Jevnaker5.47,44
305p
25.01.2020
400m Fri
Jotun IL2004400m Fri5.47,4430525.01.202025m 
[Utvid]8383.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland32,32
304p
26.01.2020
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly32,3230426.01.202025mD
[Utvid]8383.
Madli Vethe Harbun
Voss IL
Madli Vethe Harbun38,15
304p
26.01.2020
50m Rygg
Voss IL200650m Rygg38,1530426.01.202025m 
[Utvid]8585.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland37,56
303p
26.01.2020
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst37,5630326.01.202025mD
[Utvid]8686.
Martin Tøn Frøystein
Voss IL
Martin Tøn Frøystein37,82
297p
25.01.2020
50m Bryst
Voss IL200650m Bryst37,8229725.01.202025m 
[Utvid]8686.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal1.22,44
297p
25.01.2020
100m Rygg
Førde IL Symjing2003100m Rygg1.22,4429725.01.202025m 
[Utvid]8888.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland30,38
296p
25.01.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri30,3829625.01.202025mD
[Utvid]8989.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug30,42
295p
25.01.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri30,4229525.01.202025mD
[Utvid]8989.
Madli Vethe Harbun
Voss IL
Madli Vethe Harbun1.22,59
295p
25.01.2020
100m Rygg
Voss IL2006100m Rygg1.22,5929525.01.202025m 
[Utvid]9191.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal38,61
293p
26.01.2020
50m Rygg
Førde IL Symjing200350m Rygg38,6129326.01.202025m 
[Utvid]9292.
Tomine Jevnaker
Jotun IL
Tomine Jevnaker34,60
291p
25.01.2020
50m Fri
Jotun IL200450m Fri34,6029125.01.202025mD
[Utvid]9393.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal1.25,50
288p
26.01.2020
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2003100m Individuell medley1.25,5028826.01.202025m 
[Utvid]9494.
Madli Vethe Harbun
Voss IL
Madli Vethe Harbun1.25,70
286p
26.01.2020
100m Individuell medley
Voss IL2006100m Individuell medley1.25,7028626.01.202025m 
[Utvid]9595.
Tomine Jevnaker
Jotun IL
Tomine Jevnaker43,37
285p
26.01.2020
50m Bryst
Jotun IL200450m Bryst43,3728526.01.202025mD
[Utvid]9696.
Agathe Hvidsten
Førde IL Symjing
Agathe Hvidsten39,07
283p
26.01.2020
50m Rygg
Førde IL Symjing200850m Rygg39,0728326.01.202025mF
[Utvid]9797.
Martin Tøn Frøystein
Voss IL
Martin Tøn Frøystein30,88
282p
26.01.2020
50m Fri
Voss IL200650m Fri30,8828226.01.202025m 
[Utvid]9797.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug30,89
282p
26.01.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri30,8928226.01.202025mD
[Utvid]9999.
Martin Tøn Frøystein
Voss IL
Martin Tøn Frøystein1.24,92
280p
26.01.2020
100m Bryst
Voss IL2006100m Bryst1.24,9228026.01.202025m 
[Utvid]100100.
Martin Tøn Frøystein
Voss IL
Martin Tøn Frøystein3.03,68
279p
26.01.2020
200m Bryst
Voss IL2006200m Bryst3.03,6827926.01.202025m 
Side 1 av 6 (521 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.