Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Agdermesterskapet
Stevne
Stevnenavn:
Agdermesterskapet
Fra dato:
28.02.2020
Til dato:
01.03.2020
NSF Stevne Id:
0000033859
Arrangørnavn:
Lillesand IL - svømmegruppe
Stevnested:
Lillesand
Bassengnavn:
Møglestuhallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
19.02.2020
Kvalperiode start:
20.02.2019
Kvalperiode slutt:
19.02.2020
Påmeldingsansv.:
Marcus Olsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Tanja Bujanauskiene
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
93609109
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen15.42,38
728p
28.02.2020
1500m Fri
SK Team Sør20021500m Fri15.42,3872828.02.202025m 
[Utvid]22.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen3.58,64
703p
29.02.2020
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri3.58,6470329.02.202025m 
[Utvid]33.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen8.26,32
671p
28.02.2020
800m Fri
SK Team Sør2002800m Fri8.26,3267128.02.202025mD
[Utvid]44.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen16.09,41
669p
28.02.2020
1500m Fri
SK Team Sør20011500m Fri16.09,4166928.02.202025m 
[Utvid]55.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie1.11,83
654p
01.03.2020
100m Bryst
SK Team Sør2001100m Bryst1.11,8365401.03.202025m 
[Utvid]66.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen8.32,11
649p
01.03.2020
800m Fri
SK Team Sør2002800m Fri8.32,1164901.03.202025m 
[Utvid]77.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen16.28,49
631p
28.02.2020
1500m Fri
SK Team Sør20021500m Fri16.28,4963128.02.202025m 
[Utvid]88.
Ole Marius Rist Jensen
SK Team Sør
Ole Marius Rist Jensen8.37,28
629p
01.03.2020
800m Fri
SK Team Sør2001800m Fri8.37,2862901.03.202025m 
[Utvid]99.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen4.07,84
628p
29.02.2020
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.07,8462829.02.202025m 
[Utvid]1010.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen8.38,45
625p
28.02.2020
800m Fri
SK Team Sør2001800m Fri8.38,4562528.02.202025mD
[Utvid]1111.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope25,44
624p
29.02.2020
50m Butterfly
SK Team Sør199950m Butterfly25,4462429.02.202025m 
[Utvid]1212.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie33,52
618p
01.03.2020
50m Bryst
SK Team Sør200150m Bryst33,5261801.03.202025mD
[Utvid]1313.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen8.42,64
610p
28.02.2020
800m Fri
SK Team Sør2002800m Fri8.42,6461028.02.202025mD
[Utvid]1414.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu27,09
606p
29.02.2020
50m Fri
Varodd SK200350m Fri27,0960629.02.202025mF
[Utvid]1515.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.57,44
605p
29.02.2020
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri1.57,4460529.02.202025mD
[Utvid]1616.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope53,25
601p
29.02.2020
100m Fri
SK Team Sør1999100m Fri53,2560129.02.202025m 
[Utvid]1717.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope1.57,84
599p
01.03.2020
200m Fri
SK Team Sør1999200m Fri1.57,8459901.03.202025mF
[Utvid]1818.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu4.37,90
596p
29.02.2020
400m Fri
Varodd SK2003400m Fri4.37,9059629.02.202025m 
[Utvid]1919.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen4.12,34
595p
28.02.2020
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.12,3459528.02.202025mD
[Utvid]2020.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen4.12,48
594p
01.03.2020
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.12,4859401.03.202025mD
[Utvid]2121.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen9.31,81
589p
01.03.2020
800m Fri
Ås IL2002800m Fri9.31,8158901.03.202025m 
[Utvid]2222.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie2.40,55
588p
29.02.2020
200m Bryst
SK Team Sør2001200m Bryst2.40,5558829.02.202025m 
[Utvid]2323.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge2.12,15
583p
01.03.2020
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri2.12,1558301.03.202025m 
[Utvid]2424.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen53,82
582p
01.03.2020
100m Fri
SK Team Sør2002100m Fri53,8258201.03.202025mF
[Utvid]2525.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen1.59,16
579p
29.02.2020
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri1.59,1657929.02.202025mD
[Utvid]2525.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu2.12,42
579p
01.03.2020
200m Fri
Varodd SK2003200m Fri2.12,4257901.03.202025m 
[Utvid]2727.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen2.07,13
573p
29.02.2020
200m Rygg
SK Team Sør2001200m Rygg2.07,1357329.02.202025m 
[Utvid]2828.
Ole Marius Rist Jensen
SK Team Sør
Ole Marius Rist Jensen4.15,94
570p
01.03.2020
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.15,9457001.03.202025mD
[Utvid]2929.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen4.42,42
568p
01.03.2020
400m Fri
Ås IL2002400m Fri4.42,4256801.03.202025mD
[Utvid]3030.
Oskar Erklev
Vågsbygd SLK
Oskar Erklev17.04,55
567p
28.02.2020
1500m Fri
Vågsbygd SLK20051500m Fri17.04,5556728.02.202025m 
[Utvid]3131.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu1.00,78
565p
01.03.2020
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.00,7856501.03.202025mF
[Utvid]3131.
Ella Louise B. Dreyer
Ås IL
Ella Louise B. Dreyer9.39,72
565p
01.03.2020
800m Fri
Ås IL2006800m Fri9.39,7256501.03.202025m 
[Utvid]3333.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen27,74
564p
01.03.2020
50m Fri
Varodd SK200450m Fri27,7456401.03.202025m 
[Utvid]3333.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe4.43,10
564p
29.02.2020
400m Fri
Ås IL2003400m Fri4.43,1056429.02.202025m 
[Utvid]3535.
Ole Marius Rist Jensen
SK Team Sør
Ole Marius Rist Jensen2.00,40
562p
01.03.2020
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.00,4056201.03.202025m 
[Utvid]3636.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie1.08,57
559p
29.02.2020
100m Individuell medley
SK Team Sør2001100m Individuell medley1.08,5755929.02.202025m 
[Utvid]3636.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen4.45,88
559p
29.02.2020
400m Individuell medley
SK Team Sør2001400m Individuell medley4.45,8855929.02.202025m 
[Utvid]3838.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen4.17,82
557p
28.02.2020
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.17,8255728.02.202025mD
[Utvid]3939.
Olivia Ingrid Kjellberg
Ås IL
Olivia Ingrid Kjellberg1.01,09
556p
29.02.2020
100m Fri
Ås IL2004100m Fri1.01,0955629.02.202025m 
[Utvid]4040.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen4.18,48
553p
28.02.2020
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.18,4855328.02.202025mD
[Utvid]4141.
Mathilde Kiland-Carlsen
Fyresdal IL
Mathilde Kiland-Carlsen34,90
548p
29.02.2020
50m Bryst
Fyresdal IL200550m Bryst34,9054829.02.202025m 
[Utvid]4242.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie28,04
546p
01.03.2020
50m Fri
SK Team Sør200150m Fri28,0454601.03.202025m 
[Utvid]4343.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen1.01,59
543p
29.02.2020
100m Fri
Varodd SK2004100m Fri1.01,5954329.02.202025m 
[Utvid]4343.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe2.15,30
543p
01.03.2020
200m Fri
Ås IL2003200m Fri2.15,3054301.03.202025m 
[Utvid]4545.
Tiril Rørvik
SK Team Sør
Tiril Rørvik1.01,62
542p
29.02.2020
100m Fri
SK Team Sør2004100m Fri1.01,6254229.02.202025m 
[Utvid]4646.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie1.16,51
541p
29.02.2020
100m Bryst
SK Team Sør2001100m Bryst1.16,5154129.02.202025mD
[Utvid]4747.
Oskar Erklev
Vågsbygd SLK
Oskar Erklev4.49,09
540p
29.02.2020
400m Individuell medley
Vågsbygd SLK2005400m Individuell medley4.49,0954029.02.202025m 
[Utvid]4848.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope59,06
539p
01.03.2020
100m Butterfly
SK Team Sør1999100m Butterfly59,0653901.03.202025m 
[Utvid]4949.
Maria Seim
Varodd SK
Maria Seim28,19
538p
29.02.2020
50m Fri
Varodd SK200250m Fri28,1953829.02.202025mF
[Utvid]4949.
Oskar Erklev
Vågsbygd SLK
Oskar Erklev2.13,06
538p
01.03.2020
200m Butterfly
Vågsbygd SLK2005200m Butterfly2.13,0653801.03.202025m 
[Utvid]5151.
Maria Seim
Varodd SK
Maria Seim28,20
537p
01.03.2020
50m Fri
Varodd SK200250m Fri28,2053701.03.202025m 
[Utvid]5151.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen2.02,22
537p
01.03.2020
200m Fri
Varodd SK2003200m Fri2.02,2253701.03.202025m 
[Utvid]5353.
Tiril Rørvik
SK Team Sør
Tiril Rørvik28,22
536p
01.03.2020
50m Fri
SK Team Sør200450m Fri28,2253601.03.202025m 
[Utvid]5353.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge4.47,84
536p
28.02.2020
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.47,8453628.02.202025mD
[Utvid]5353.
Ella Louise B. Dreyer
Ås IL
Ella Louise B. Dreyer4.47,86
536p
01.03.2020
400m Fri
Ås IL2006400m Fri4.47,8653601.03.202025mD
[Utvid]5656.
Oskar Erklev
Vågsbygd SLK
Oskar Erklev9.06,20
535p
28.02.2020
800m Fri
Vågsbygd SLK2005800m Fri9.06,2053528.02.202025mD
[Utvid]5757.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok2.28,04
534p
29.02.2020
200m Bryst
SK Team Sør1999200m Bryst2.28,0453429.02.202025m 
[Utvid]5858.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu2.16,12
533p
29.02.2020
200m Fri
Varodd SK2003200m Fri2.16,1253329.02.202025mD
[Utvid]5858.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu2.30,25
533p
01.03.2020
200m Individuell medley
Varodd SK2003200m Individuell medley2.30,2553301.03.202025m 
[Utvid]6060.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok31,16
532p
29.02.2020
50m Bryst
SK Team Sør199950m Bryst31,1653229.02.202025m 
[Utvid]6060.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge18.54,57
532p
28.02.2020
1500m Fri
SK Team Sør20021500m Fri18.54,5753228.02.202025m 
[Utvid]6262.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge2.16,41
530p
29.02.2020
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri2.16,4153029.02.202025mD
[Utvid]6363.
Tiril Rørvik
SK Team Sør
Tiril Rørvik1.07,50
529p
01.03.2020
100m Butterfly
SK Team Sør2004100m Butterfly1.07,5052901.03.202025m 
[Utvid]6363.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge9.52,56
529p
28.02.2020
800m Fri
SK Team Sør2002800m Fri9.52,5652928.02.202025mD
[Utvid]6565.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland1.17,14
528p
01.03.2020
100m Bryst
SK Team Sør2003100m Bryst1.17,1452801.03.202025m 
[Utvid]6565.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe2.27,92
528p
01.03.2020
200m Butterfly
Ås IL2003200m Butterfly2.27,9252801.03.202025m 
[Utvid]6565.
Ella Louise B. Dreyer
Ås IL
Ella Louise B. Dreyer4.49,37
528p
29.02.2020
400m Fri
Ås IL2006400m Fri4.49,3752829.02.202025m 
[Utvid]6868.
Mathilde Kiland-Carlsen
Fyresdal IL
Mathilde Kiland-Carlsen1.17,17
527p
01.03.2020
100m Bryst
Fyresdal IL2005100m Bryst1.17,1752701.03.202025m 
[Utvid]6969.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe1.02,23
526p
29.02.2020
100m Fri
Ås IL2003100m Fri1.02,2352629.02.202025m 
[Utvid]6969.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe2.16,79
526p
29.02.2020
200m Fri
Ås IL2003200m Fri2.16,7952629.02.202025mD
[Utvid]7171.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok1.08,90
525p
01.03.2020
100m Bryst
SK Team Sør1999100m Bryst1.08,9052501.03.202025m 
[Utvid]7272.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen2.03,28
523p
01.03.2020
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri2.03,2852301.03.202025mD
[Utvid]7272.
Camilla Bauer Lohne
Kristiansand SA
Camilla Bauer Lohne4.50,17
523p
29.02.2020
400m Fri
Kristiansand SA2004400m Fri4.50,1752329.02.202025m 
[Utvid]7474.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen1.02,40
522p
29.02.2020
100m Fri
Ås IL2002100m Fri1.02,4052229.02.202025m 
[Utvid]7474.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal2.03,41
522p
01.03.2020
200m Fri
Varodd SK2003200m Fri2.03,4152201.03.202025m 
[Utvid]7676.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge4.50,55
521p
29.02.2020
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.50,5552129.02.202025m 
[Utvid]7777.
Olivia Ingrid Kjellberg
Ås IL
Olivia Ingrid Kjellberg1.08,45
519p
29.02.2020
100m Rygg
Ås IL2004100m Rygg1.08,4551929.02.202025m 
[Utvid]7878.
Tirill Konstanse Langerak Hammerstrøm
SK Team Sør
Tirill Konstanse Langerak Hammerstrøm31,97
517p
01.03.2020
50m Rygg
SK Team Sør200350m Rygg31,9751701.03.202025m 
[Utvid]7878.
Tiril Fredrikke Rist Jensen
Masters Sørlandet
Tiril Fredrikke Rist Jensen35,58
517p
29.02.2020
50m Bryst
Masters Sørlandet199450m Bryst35,5851729.02.202025m 
[Utvid]8080.
Tirill Konstanse Langerak Hammerstrøm
SK Team Sør
Tirill Konstanse Langerak Hammerstrøm32,02
515p
01.03.2020
50m Rygg
SK Team Sør200350m Rygg32,0251501.03.202025mF
[Utvid]8080.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland1.02,69
515p
01.03.2020
100m Fri
SK Team Sør2003100m Fri1.02,6951501.03.202025mF
[Utvid]8282.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland28,61
514p
01.03.2020
50m Fri
SK Team Sør200350m Fri28,6151401.03.202025m 
[Utvid]8282.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland35,65
514p
29.02.2020
50m Bryst
SK Team Sør200350m Bryst35,6551429.02.202025m 
[Utvid]8282.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland1.10,52
514p
29.02.2020
100m Individuell medley
SK Team Sør2003100m Individuell medley1.10,5251429.02.202025m 
[Utvid]8282.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes4.51,99
514p
29.02.2020
400m Fri
Vågsbygd SLK2006400m Fri4.51,9951429.02.202025m 
[Utvid]8282.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite9.58,05
514p
01.03.2020
800m Fri
Kristiansand SA2006800m Fri9.58,0551401.03.202025m 
[Utvid]8787.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson27,18
512p
29.02.2020
50m Butterfly
SK Team Sør200250m Butterfly27,1851229.02.202025m 
[Utvid]8787.
Camilla Bauer Lohne
Kristiansand SA
Camilla Bauer Lohne9.59,14
512p
01.03.2020
800m Fri
Kristiansand SA2004800m Fri9.59,1451201.03.202025m 
[Utvid]8989.
Ole Marius Rist Jensen
SK Team Sør
Ole Marius Rist Jensen2.04,30
510p
01.03.2020
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.04,3051001.03.202025mD
[Utvid]9090.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen25,38
508p
29.02.2020
50m Fri
Varodd SK200350m Fri25,3850829.02.202025mF
[Utvid]9090.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu28,73
508p
01.03.2020
50m Fri
Varodd SK200350m Fri28,7350801.03.202025mD
[Utvid]9090.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe1.08,43
508p
01.03.2020
100m Butterfly
Ås IL2003100m Butterfly1.08,4350801.03.202025mD
[Utvid]9090.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen2.18,36
508p
01.03.2020
200m Fri
Ås IL2002200m Fri2.18,3650801.03.202025mD
[Utvid]9494.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope1.09,72
507p
01.03.2020
100m Bryst
SK Team Sør1999100m Bryst1.09,7250701.03.202025m 
[Utvid]9494.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg4.53,26
507p
29.02.2020
400m Fri
Vågsbygd SLK2006400m Fri4.53,2650729.02.202025m 
[Utvid]9696.
Tiril Rørvik
SK Team Sør
Tiril Rørvik30,58
506p
29.02.2020
50m Butterfly
SK Team Sør200450m Butterfly30,5850629.02.202025m 
[Utvid]9696.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie35,82
506p
29.02.2020
50m Bryst
SK Team Sør200150m Bryst35,8250629.02.202025mD
[Utvid]9696.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen2.04,69
506p
28.02.2020
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri2.04,6950628.02.202025mD
[Utvid]9696.
Anton Karl Mårtensson
Grimstad SK
Anton Karl Mårtensson9.16,26
506p
01.03.2020
800m Fri
Grimstad SK2005800m Fri9.16,2650601.03.202025m 
[Utvid]100100.
Olivia Ingrid Kjellberg
Ås IL
Olivia Ingrid Kjellberg28,79
505p
01.03.2020
50m Fri
Ås IL200450m Fri28,7950501.03.202025m 
Side 1 av 15 (1429 rader)< Forrige1234567131415Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.