Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Terje Vigen
Stevne
Stevnenavn:
Terje Vigen
Fra dato:
24.10.2020
Til dato:
25.10.2020
NSF Stevne Id:
0000033860
Arrangørnavn:
Lillesand IL
Stevnested:
Lillesand
Bassengnavn:
Møglestuhallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
14.10.2020
Kvalperiode start:
15.10.2019
Kvalperiode slutt:
14.10.2020
Påmeldingsansv.:
Marcus Olsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Tanja Bujanauskiene
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
93609109
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Theodor Sandvad Bernstein
SK Team Sør
Theodor Sandvad Bernstein23,48
642p
24.10.2020
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri23,4864224.10.202025m 
[Utvid]22.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland1.05,13
589p
24.10.2020
100m Butterfly
SK Team Sør2003100m Butterfly1.05,1358924.10.202025m 
[Utvid]33.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen2.24,50
575p
24.10.2020
200m Bryst
SK Team Sør2002200m Bryst2.24,5057524.10.202025m 
[Utvid]44.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen27,84
558p
24.10.2020
50m Fri
Varodd SK200350m Fri27,8455824.10.202025m 
[Utvid]55.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson59,46
528p
24.10.2020
100m Butterfly
SK Team Sør2002100m Butterfly59,4652824.10.202025m 
[Utvid]66.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland30,20
526p
24.10.2020
50m Butterfly
SK Team Sør200350m Butterfly30,2052624.10.202025mD
[Utvid]77.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge2.27,86
524p
24.10.2020
200m Rygg
SK Team Sør2002200m Rygg2.27,8652424.10.202025m 
[Utvid]88.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok2.29,13
523p
24.10.2020
200m Bryst
SK Team Sør1999200m Bryst2.29,1352324.10.202025m 
[Utvid]99.
Joakim Luktvassli Pedersen
Varodd SK
Joakim Luktvassli Pedersen25,20
519p
24.10.2020
50m Fri
Varodd SK200250m Fri25,2051924.10.202025m 
[Utvid]99.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland28,53
519p
24.10.2020
50m Fri
SK Team Sør200350m Fri28,5351924.10.202025m 
[Utvid]1111.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal4.24,30
517p
25.10.2020
400m Fri
Varodd SK2003400m Fri4.24,3051725.10.202025m 
[Utvid]1212.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen1.00,22
508p
24.10.2020
100m Butterfly
SK Team Sør2002100m Butterfly1.00,2250824.10.202025m 
[Utvid]1212.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal2.12,30
508p
24.10.2020
200m Rygg
Varodd SK2003200m Rygg2.12,3050824.10.202025m 
[Utvid]1414.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen2.05,30
498p
25.10.2020
200m Fri
Varodd SK2003200m Fri2.05,3049825.10.202025mD
[Utvid]1515.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite4.55,31
497p
25.10.2020
400m Fri
Kristiansand SA2006400m Fri4.55,3149725.10.202025m 
[Utvid]1616.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg4.55,34
496p
25.10.2020
400m Fri
Vågsbygd SLK2006400m Fri4.55,3449625.10.202025m 
[Utvid]1717.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.10,35
493p
24.10.2020
100m Bryst
SK Team Sør2002100m Bryst1.10,3549324.10.202025mD
[Utvid]1717.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok1.10,36
493p
24.10.2020
100m Bryst
SK Team Sør1999100m Bryst1.10,3649324.10.202025mD
[Utvid]1919.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten32,10
486p
24.10.2020
50m Bryst
Varodd SK200350m Bryst32,1048624.10.202025mD
[Utvid]2020.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge31,03
485p
25.10.2020
50m Butterfly
SK Team Sør200250m Butterfly31,0348525.10.202025m 
[Utvid]2121.
Joakim Luktvassli Pedersen
Varodd SK
Joakim Luktvassli Pedersen27,88
474p
25.10.2020
50m Butterfly
Varodd SK200250m Butterfly27,8847425.10.202025m 
[Utvid]2222.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen29,41
473p
24.10.2020
50m Fri
Varodd SK200250m Fri29,4147324.10.202025m 
[Utvid]2323.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen27,92
472p
25.10.2020
50m Butterfly
SK Team Sør200450m Butterfly27,9247225.10.202025m 
[Utvid]2424.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten26,04
470p
24.10.2020
50m Fri
Varodd SK200350m Fri26,0447024.10.202025m 
[Utvid]2424.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen26,05
470p
24.10.2020
50m Fri
Varodd SK200350m Fri26,0547024.10.202025m 
[Utvid]2424.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson27,96
470p
24.10.2020
50m Butterfly
SK Team Sør200250m Butterfly27,9647024.10.202025mD
[Utvid]2727.
Edgaras Bujanauskas
Varodd SK
Edgaras Bujanauskas28,01
468p
25.10.2020
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly28,0146825.10.202025m 
[Utvid]2828.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen1.11,70
466p
24.10.2020
100m Bryst
SK Team Sør2001100m Bryst1.11,7046624.10.202025mD
[Utvid]2929.
Emilie Furuborg
SK Team Sør
Emilie Furuborg29,70
460p
24.10.2020
50m Fri
SK Team Sør200450m Fri29,7046024.10.202025m 
[Utvid]3030.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen1.02,43
456p
24.10.2020
100m Butterfly
SK Team Sør2004100m Butterfly1.02,4345624.10.202025m 
[Utvid]3131.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen26,35
454p
24.10.2020
50m Fri
Varodd SK200350m Fri26,3545424.10.202025m 
[Utvid]3232.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen28,33
452p
24.10.2020
50m Butterfly
SK Team Sør200250m Butterfly28,3345224.10.202025mD
[Utvid]3232.
Tuva Bjørkhaugen Bjørnestad
Farsund SK
Tuva Bjørkhaugen Bjørnestad5.04,67
452p
25.10.2020
400m Fri
Farsund SK2004400m Fri5.04,6745225.10.202025m 
[Utvid]3434.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen1.02,88
447p
24.10.2020
100m Butterfly
Varodd SK2003100m Butterfly1.02,8844724.10.202025m 
[Utvid]3535.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen2.37,22
446p
24.10.2020
200m Bryst
SK Team Sør2001200m Bryst2.37,2244624.10.202025m 
[Utvid]3636.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen33,07
445p
24.10.2020
50m Bryst
SK Team Sør200250m Bryst33,0744524.10.202025mD
[Utvid]3636.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal2.10,13
445p
25.10.2020
200m Fri
Varodd SK2003200m Fri2.10,1344525.10.202025mD
[Utvid]3838.
Emilie Furuborg
SK Team Sør
Emilie Furuborg32,01
441p
25.10.2020
50m Butterfly
SK Team Sør200450m Butterfly32,0144125.10.202025m 
[Utvid]3939.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen2.22,30
440p
25.10.2020
200m Butterfly
SK Team Sør2004200m Butterfly2.22,3044025.10.202025m 
[Utvid]4040.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite30,18
438p
24.10.2020
50m Fri
Kristiansand SA200650m Fri30,1843824.10.202025m 
[Utvid]4040.
Emilie Furuborg
SK Team Sør
Emilie Furuborg2.57,17
438p
24.10.2020
200m Bryst
SK Team Sør2004200m Bryst2.57,1743824.10.202025m 
[Utvid]4242.
Edgaras Bujanauskas
Varodd SK
Edgaras Bujanauskas26,69
437p
24.10.2020
50m Fri
Varodd SK200350m Fri26,6943724.10.202025m 
[Utvid]4242.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite2.25,42
437p
25.10.2020
200m Fri
Kristiansand SA2006200m Fri2.25,4243725.10.202025mD
[Utvid]4444.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok33,29
436p
24.10.2020
50m Bryst
SK Team Sør199950m Bryst33,2943624.10.202025mD
[Utvid]4444.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg2.25,62
436p
25.10.2020
200m Fri
Vågsbygd SLK2006200m Fri2.25,6243625.10.202025mD
[Utvid]4646.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen2.38,53
435p
24.10.2020
200m Bryst
SK Team Sør2004200m Bryst2.38,5343524.10.202025m 
[Utvid]4747.
Astrid Ellyn Hopkins
Vågsbygd SLK
Astrid Ellyn Hopkins32,22
433p
25.10.2020
50m Butterfly
Vågsbygd SLK200850m Butterfly32,2243325.10.202025m 
[Utvid]4747.
Frida Lilletveit Vollen
Mandal SK
Frida Lilletveit Vollen2.57,76
433p
24.10.2020
200m Bryst
Mandal SK2004200m Bryst2.57,7643324.10.202025m 
[Utvid]4949.
Matilde Olaussen
Vågsbygd SLK
Matilde Olaussen5.09,46
431p
25.10.2020
400m Fri
Vågsbygd SLK2005400m Fri5.09,4643125.10.202025m 
[Utvid]5050.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen33,46
429p
24.10.2020
50m Bryst
SK Team Sør200150m Bryst33,4642924.10.202025mD
[Utvid]5050.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite2.58,36
429p
24.10.2020
200m Bryst
Kristiansand SA2006200m Bryst2.58,3642924.10.202025m 
[Utvid]5252.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen28,91
425p
24.10.2020
50m Butterfly
SK Team Sør200450m Butterfly28,9142524.10.202025mD
[Utvid]5353.
Brede Haugerud
Vågsbygd SLK
Brede Haugerud29,03
420p
25.10.2020
50m Butterfly
Vågsbygd SLK200450m Butterfly29,0342025.10.202025m 
[Utvid]5454.
Maria Seim
Varodd SK
Maria Seim32,57
419p
25.10.2020
50m Butterfly
Varodd SK200250m Butterfly32,5741925.10.202025m 
[Utvid]5555.
Sofie Horverak
Vågsbygd SLK
Sofie Horverak3.00,04
417p
24.10.2020
200m Bryst
Vågsbygd SLK2005200m Bryst3.00,0441724.10.202025m 
[Utvid]5656.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson2.41,03
415p
24.10.2020
200m Bryst
SK Team Sør2005200m Bryst2.41,0341524.10.202025m 
[Utvid]5757.
Mia Marie Dahl
Mandal SK
Mia Marie Dahl32,71
414p
25.10.2020
50m Butterfly
Mandal SK200450m Butterfly32,7141425.10.202025m 
[Utvid]5757.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen1.00,29
414p
25.10.2020
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.00,2941425.10.202025mD
[Utvid]5757.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen1.14,60
414p
24.10.2020
100m Bryst
SK Team Sør2004100m Bryst1.14,6041424.10.202025mD
[Utvid]6060.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen29,21
412p
24.10.2020
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly29,2141224.10.202025mD
[Utvid]6161.
Vilde Egidius Krakstad
Grimstad SK
Vilde Egidius Krakstad3.01,10
410p
24.10.2020
200m Bryst
Grimstad SK2006200m Bryst3.01,1041024.10.202025m 
[Utvid]6262.
Thomas David Næss
Lillesand IL
Thomas David Næss27,28
409p
24.10.2020
50m Fri
Lillesand IL200550m Fri27,2840924.10.202025m 
[Utvid]6262.
Frida Lilletveit Vollen
Mandal SK
Frida Lilletveit Vollen30,87
409p
24.10.2020
50m Fri
Mandal SK200450m Fri30,8740924.10.202025m 
[Utvid]6262.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu2.40,52
409p
24.10.2020
200m Rygg
Varodd SK2003200m Rygg2.40,5240924.10.202025m 
[Utvid]6565.
Tuva Bjørkhaugen Bjørnestad
Farsund SK
Tuva Bjørkhaugen Bjørnestad2.29,34
404p
25.10.2020
200m Fri
Farsund SK2004200m Fri2.29,3440425.10.202025mD
[Utvid]6666.
Camilla Bauer Lohne
Kristiansand SA
Camilla Bauer Lohne2.41,41
403p
24.10.2020
200m Rygg
Kristiansand SA2004200m Rygg2.41,4140324.10.202025m 
[Utvid]6666.
Vilde Egidius Krakstad
Grimstad SK
Vilde Egidius Krakstad5.16,53
403p
25.10.2020
400m Fri
Grimstad SK2006400m Fri5.16,5340325.10.202025m 
[Utvid]6868.
Emilie Furuborg
SK Team Sør
Emilie Furuborg1.24,48
402p
24.10.2020
100m Bryst
SK Team Sør2004100m Bryst1.24,4840224.10.202025mD
[Utvid]6868.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen2.28,46
402p
25.10.2020
200m Individuell medley
Varodd SK2003200m Individuell medley2.28,4640225.10.202025m 
[Utvid]7070.
Mia Marie Dahl
Mandal SK
Mia Marie Dahl31,12
400p
24.10.2020
50m Fri
Mandal SK200450m Fri31,1240024.10.202025m 
[Utvid]7070.
Aleksander Hille
Vågsbygd SLK
Aleksander Hille2.28,75
400p
25.10.2020
200m Individuell medley
Vågsbygd SLK2004200m Individuell medley2.28,7540025.10.202025m 
[Utvid]7272.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson1.05,27
399p
24.10.2020
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly1.05,2739924.10.202025m 
[Utvid]7373.
Mia Marie Dahl
Mandal SK
Mia Marie Dahl2.42,08
398p
24.10.2020
200m Rygg
Mandal SK2004200m Rygg2.42,0839824.10.202025m 
[Utvid]7474.
Astrid Ellyn Hopkins
Vågsbygd SLK
Astrid Ellyn Hopkins31,18
397p
24.10.2020
50m Fri
Vågsbygd SLK200850m Fri31,1839724.10.202025m 
[Utvid]7474.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen33,17
397p
25.10.2020
50m Butterfly
Varodd SK200250m Butterfly33,1739725.10.202025m 
[Utvid]7474.
Liv Elena Holm-Hansen
Flekkefjord SK
Liv Elena Holm-Hansen5.18,05
397p
25.10.2020
400m Fri
Flekkefjord SK2007400m Fri5.18,0539725.10.202025m 
[Utvid]7777.
Jonas Emil Andreassen
Grimstad SK
Jonas Emil Andreassen2.43,58
396p
24.10.2020
200m Bryst
Grimstad SK2006200m Bryst2.43,5839624.10.202025m 
[Utvid]7878.
Frida Lilletveit Vollen
Mandal SK
Frida Lilletveit Vollen1.24,92
395p
24.10.2020
100m Bryst
Mandal SK2004100m Bryst1.24,9239524.10.202025mD
[Utvid]7979.
Mia Marie Dahl
Mandal SK
Mia Marie Dahl2.46,11
394p
25.10.2020
200m Individuell medley
Mandal SK2004200m Individuell medley2.46,1139425.10.202025m 
[Utvid]8080.
Noah Taylor Hemsborg Skar
Mandal SK
Noah Taylor Hemsborg Skar27,66
392p
24.10.2020
50m Fri
Mandal SK200550m Fri27,6639224.10.202025m 
[Utvid]8080.
Aleksander Hille
Vågsbygd SLK
Aleksander Hille27,66
392p
24.10.2020
50m Fri
Vågsbygd SLK200450m Fri27,6639224.10.202025m 
[Utvid]8080.
Johan Wågbø
Farsund SK
Johan Wågbø27,67
392p
24.10.2020
50m Fri
Farsund SK200450m Fri27,6739224.10.202025m 
[Utvid]8080.
Alice Volodymyrivna Fossen
Varodd SK
Alice Volodymyrivna Fossen31,31
392p
24.10.2020
50m Fri
Varodd SK200450m Fri31,3139224.10.202025m 
[Utvid]8080.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen1.05,64
392p
25.10.2020
100m Butterfly
SK Team Sør2004100m Butterfly1.05,6439225.10.202025mD
[Utvid]8585.
Camilla Bauer Lohne
Kristiansand SA
Camilla Bauer Lohne31,38
390p
24.10.2020
50m Fri
Kristiansand SA200450m Fri31,3839024.10.202025m 
[Utvid]8585.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen34,55
390p
24.10.2020
50m Bryst
SK Team Sør200450m Bryst34,5539024.10.202025mD
[Utvid]8585.
Markus Halvorsen
Grimstad SK
Markus Halvorsen2.44,42
390p
24.10.2020
200m Bryst
Grimstad SK2005200m Bryst2.44,4239024.10.202025m 
[Utvid]8888.
Frida Lilletveit Vollen
Mandal SK
Frida Lilletveit Vollen39,18
387p
24.10.2020
50m Bryst
Mandal SK200450m Bryst39,1838724.10.202025mD
[Utvid]8888.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten1.16,25
387p
24.10.2020
100m Bryst
Varodd SK2003100m Bryst1.16,2538724.10.202025mD
[Utvid]9090.
Edgaras Bujanauskas
Varodd SK
Edgaras Bujanauskas29,88
385p
24.10.2020
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly29,8838524.10.202025mD
[Utvid]9191.
Vilde Egidius Krakstad
Grimstad SK
Vilde Egidius Krakstad33,57
383p
25.10.2020
50m Butterfly
Grimstad SK200650m Butterfly33,5738325.10.202025m 
[Utvid]9292.
Matilde Olaussen
Vågsbygd SLK
Matilde Olaussen2.32,13
382p
25.10.2020
200m Fri
Vågsbygd SLK2005200m Fri2.32,1338225.10.202025mD
[Utvid]9292.
Ella Tjønsø Olsen
Vågsbygd SLK
Ella Tjønsø Olsen5.22,38
382p
25.10.2020
400m Fri
Vågsbygd SLK2007400m Fri5.22,3838225.10.202025m 
[Utvid]9494.
Emilie Furuborg
SK Team Sør
Emilie Furuborg39,39
381p
24.10.2020
50m Bryst
SK Team Sør200450m Bryst39,3938124.10.202025mD
[Utvid]9595.
Ole Einar Pettersen Ueland
SK Team Sør
Ole Einar Pettersen Ueland30,03
379p
25.10.2020
50m Butterfly
SK Team Sør200350m Butterfly30,0337925.10.202025m 
[Utvid]9595.
Tuva Bjørkhaugen Bjørnestad
Farsund SK
Tuva Bjørkhaugen Bjørnestad31,67
379p
24.10.2020
50m Fri
Farsund SK200450m Fri31,6737924.10.202025m 
[Utvid]9797.
Astrid Ellyn Hopkins
Vågsbygd SLK
Astrid Ellyn Hopkins2.48,68
377p
25.10.2020
200m Individuell medley
Vågsbygd SLK2008200m Individuell medley2.48,6837725.10.202025m 
[Utvid]9898.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson1.17,10
375p
24.10.2020
100m Bryst
SK Team Sør2005100m Bryst1.17,1037524.10.202025mD
[Utvid]9898.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite1.26,43
375p
24.10.2020
100m Bryst
Kristiansand SA2006100m Bryst1.26,4337524.10.202025mD
[Utvid]100100.
Ole Einar Pettersen Ueland
SK Team Sør
Ole Einar Pettersen Ueland28,11
374p
24.10.2020
50m Fri
SK Team Sør200350m Fri28,1137424.10.202025m 
Side 1 av 8 (729 rader)< Forrige12345678Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.