Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Eknessvøm
Stevne
Stevnenavn:
Eknessvøm
Fra dato:
16.02.2020
Til dato:
16.02.2020
NSF Stevne Id:
0000033961
Arrangørnavn:
Nedre Eiker SK
Stevnested:
Krokstadelva
Bassengnavn:
Eknes Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
07.02.2020
Kvalperiode start:
08.02.2019
Kvalperiode slutt:
07.02.2020
Påmeldingsansv.:
Daniel Omsland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92016607
Arrangementsleder
Navn:
Paal Rustad
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
40010768
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik2.15,75
526p
16.02.2020
200m Individuell medley
Eidsvoll SK2005200m Individuell medley2.15,7552616.02.202025m 
[Utvid]22.
Zoé Helen Sivertsen
Glitre SK
Zoé Helen Sivertsen28,43
524p
16.02.2020
50m Fri
Glitre SK200350m Fri28,4352416.02.202025m 
[Utvid]33.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam55,85
520p
16.02.2020
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri55,8552016.02.202025m 
[Utvid]44.
Maria Otilie Aasland
Glitre SK
Maria Otilie Aasland28,54
518p
16.02.2020
50m Fri
Glitre SK199950m Fri28,5451816.02.202025m 
[Utvid]55.
Haakon Nerland
Glitre SK
Haakon Nerland25,28
514p
16.02.2020
50m Fri
Glitre SK200050m Fri25,2851416.02.202025m 
[Utvid]66.
Antonina Biegajlo
Modum SK
Antonina Biegajlo28,82
503p
16.02.2020
50m Fri
Modum SK200650m Fri28,8250316.02.202025m 
[Utvid]77.
Haakon Nerland
Glitre SK
Haakon Nerland27,38
501p
16.02.2020
50m Butterfly
Glitre SK200050m Butterfly27,3850116.02.202025m 
[Utvid]88.
Linnea Tuulia Rieger
Glitre SK
Linnea Tuulia Rieger1.03,35
499p
16.02.2020
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri1.03,3549916.02.202025m 
[Utvid]99.
Linnea Tuulia Rieger
Glitre SK
Linnea Tuulia Rieger28,94
497p
16.02.2020
50m Fri
Glitre SK200350m Fri28,9449716.02.202025m 
[Utvid]1010.
Antonina Biegajlo
Modum SK
Antonina Biegajlo1.03,65
492p
16.02.2020
100m Fri
Modum SK2006100m Fri1.03,6549216.02.202025m 
[Utvid]1111.
Ronja Wikheim
Glitre SK
Ronja Wikheim30,98
487p
16.02.2020
50m Butterfly
Glitre SK200350m Butterfly30,9848716.02.202025m 
[Utvid]1212.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam2.32,73
486p
16.02.2020
200m Bryst
Glitre SK2003200m Bryst2.32,7348616.02.202025m 
[Utvid]1313.
Zoé Helen Sivertsen
Glitre SK
Zoé Helen Sivertsen31,03
485p
16.02.2020
50m Butterfly
Glitre SK200350m Butterfly31,0348516.02.202025m 
[Utvid]1414.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen36,41
482p
16.02.2020
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst36,4148216.02.202025m 
[Utvid]1515.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen2.52,09
478p
16.02.2020
200m Bryst
Glitre SK2001200m Bryst2.52,0947816.02.202025m 
[Utvid]1616.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen57,78
470p
16.02.2020
100m Fri
Glitre SK2004100m Fri57,7847016.02.202025m 
[Utvid]1717.
Hedda Kjeldsen
Lier SK
Hedda Kjeldsen36,80
467p
16.02.2020
50m Bryst
Lier SK200350m Bryst36,8046716.02.202025m 
[Utvid]1818.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam1.02,00
466p
16.02.2020
100m Butterfly
Glitre SK2003100m Butterfly1.02,0046616.02.202025m 
[Utvid]1919.
Selin Edvardsen
Hamar IL
Selin Edvardsen5.03,07
459p
16.02.2020
400m Fri
Hamar IL2005400m Fri5.03,0745916.02.202025m 
[Utvid]2020.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg26,29
457p
16.02.2020
50m Fri
Glitre SK200250m Fri26,2945716.02.202025m 
[Utvid]2020.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity2.54,67
457p
16.02.2020
200m Bryst
Drammen SK2005200m Bryst2.54,6745716.02.202025m 
[Utvid]2222.
Maja Stabæk
Drammen SK
Maja Stabæk29,78
456p
16.02.2020
50m Fri
Drammen SK200150m Fri29,7845616.02.202025m 
[Utvid]2323.
Juni Rustad
Nedre Eiker SK
Juni Rustad5.03,94
455p
16.02.2020
400m Fri
Nedre Eiker SK2004400m Fri5.03,9445516.02.202025m 
[Utvid]2424.
Zoé Helen Sivertsen
Glitre SK
Zoé Helen Sivertsen33,39
454p
16.02.2020
50m Rygg
Glitre SK200350m Rygg33,3945416.02.202025m 
[Utvid]2525.
Alvilde Glomsrud Pedersen
Drammen SK
Alvilde Glomsrud Pedersen2.55,12
453p
16.02.2020
200m Bryst
Drammen SK2005200m Bryst2.55,1245316.02.202025m 
[Utvid]2626.
Lars Magnus Walløe
Ringerike SK
Lars Magnus Walløe58,60
451p
16.02.2020
100m Fri
Ringerike SK1983100m Fri58,6045116.02.202025m 
[Utvid]2727.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg2.23,35
447p
16.02.2020
200m Individuell medley
Glitre SK2002200m Individuell medley2.23,3544716.02.202025m 
[Utvid]2828.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal26,50
446p
16.02.2020
50m Fri
Glitre SK200450m Fri26,5044616.02.202025m 
[Utvid]2929.
Eline Myklebusthaug
Glitre SK
Eline Myklebusthaug37,43
444p
16.02.2020
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst37,4344416.02.202025m 
[Utvid]3030.
Christine Mach
Nedre Eiker SK
Christine Mach5.06,97
442p
16.02.2020
400m Fri
Nedre Eiker SK2005400m Fri5.06,9744216.02.202025m 
[Utvid]3131.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik28,60
439p
16.02.2020
50m Butterfly
Eidsvoll SK200550m Butterfly28,6043916.02.202025mD
[Utvid]3232.
Christence Sælø
Holmestrand IF
Christence Sælø30,26
435p
16.02.2020
50m Fri
Holmestrand IF200750m Fri30,2643516.02.202025m 
[Utvid]3333.
Hedda Kjeldsen
Lier SK
Hedda Kjeldsen2.41,31
431p
16.02.2020
200m Individuell medley
Lier SK2003200m Individuell medley2.41,3143116.02.202025m 
[Utvid]3434.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal4.41,01
430p
16.02.2020
400m Fri
Glitre SK2004400m Fri4.41,0143016.02.202025m 
[Utvid]3535.
Ingvild Maria Boldvik
Nedre Eiker SK
Ingvild Maria Boldvik30,47
426p
16.02.2020
50m Fri
Nedre Eiker SK200550m Fri30,4742616.02.202025mF
[Utvid]3636.
Antonina Biegajlo
Modum SK
Antonina Biegajlo30,52
424p
16.02.2020
50m Fri
Modum SK200650m Fri30,5242416.02.202025mD
[Utvid]3636.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen2.25,91
424p
16.02.2020
200m Individuell medley
Glitre SK2004200m Individuell medley2.25,9142416.02.202025m 
[Utvid]3838.
Hedda Kjeldsen
Lier SK
Hedda Kjeldsen2.59,26
423p
16.02.2020
200m Bryst
Lier SK2003200m Bryst2.59,2642316.02.202025m 
[Utvid]3939.
Linnea Tuulia Rieger
Glitre SK
Linnea Tuulia Rieger30,55
422p
16.02.2020
50m Fri
Glitre SK200350m Fri30,5542216.02.202025mD
[Utvid]4040.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik2.40,74
417p
16.02.2020
200m Bryst
Eidsvoll SK2005200m Bryst2.40,7441716.02.202025m 
[Utvid]4141.
Lars Magnus Walløe
Ringerike SK
Lars Magnus Walløe27,17
414p
16.02.2020
50m Fri
Ringerike SK198350m Fri27,1741416.02.202025m 
[Utvid]4242.
Martin Kratzsch
Øvre Eiker SK
Martin Kratzsch27,32
407p
16.02.2020
50m Fri
Øvre Eiker SK200350m Fri27,3240716.02.202025m 
[Utvid]4343.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam1.15,16
405p
16.02.2020
100m Bryst
Glitre SK2003100m Bryst1.15,1640516.02.202025mD
[Utvid]4444.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal34,24
401p
16.02.2020
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst34,2440116.02.202025m 
[Utvid]4444.
Juni Rustad
Nedre Eiker SK
Juni Rustad1.14,05
401p
16.02.2020
100m Butterfly
Nedre Eiker SK2004100m Butterfly1.14,0540116.02.202025m 
[Utvid]4444.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity1.24,55
401p
16.02.2020
100m Bryst
Drammen SK2005100m Bryst1.24,5540116.02.202025mD
[Utvid]4747.
Maria Otilie Aasland
Glitre SK
Maria Otilie Aasland38,73
400p
16.02.2020
50m Bryst
Glitre SK199950m Bryst38,7340016.02.202025m 
[Utvid]4848.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam29,53
399p
16.02.2020
50m Butterfly
Glitre SK200350m Butterfly29,5339916.02.202025mD
[Utvid]4848.
Juni Rustad
Nedre Eiker SK
Juni Rustad2.29,97
399p
16.02.2020
200m Fri
Nedre Eiker SK2004200m Fri2.29,9739916.02.202025mD
[Utvid]5050.
Brage Stensrud
Eidsvoll SK
Brage Stensrud4.48,53
398p
16.02.2020
400m Fri
Eidsvoll SK2004400m Fri4.48,5339816.02.202025m 
[Utvid]5151.
Christine Mach
Nedre Eiker SK
Christine Mach2.45,94
396p
16.02.2020
200m Individuell medley
Nedre Eiker SK2005200m Individuell medley2.45,9439616.02.202025m 
[Utvid]5252.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam27,59
395p
16.02.2020
50m Fri
Glitre SK200350m Fri27,5939516.02.202025mD
[Utvid]5353.
Selin Edvardsen
Hamar IL
Selin Edvardsen2.30,55
394p
16.02.2020
200m Fri
Hamar IL2005200m Fri2.30,5539416.02.202025mD
[Utvid]5353.
Maja Stabæk
Drammen SK
Maja Stabæk2.42,62
394p
16.02.2020
200m Rygg
Drammen SK2001200m Rygg2.42,6239416.02.202025m 
[Utvid]5555.
Ane Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ane Lillebo Sletten31,30
393p
16.02.2020
50m Fri
Sjøstjerna SLK199750m Fri31,3039316.02.202025m 
[Utvid]5555.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal2.15,57
393p
16.02.2020
200m Fri
Glitre SK2004200m Fri2.15,5739316.02.202025mD
[Utvid]5757.
Ane Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ane Lillebo Sletten1.08,65
392p
16.02.2020
100m Fri
Sjøstjerna SLK1997100m Fri1.08,6539216.02.202025m 
[Utvid]5757.
Christine Mach
Nedre Eiker SK
Christine Mach2.30,86
392p
16.02.2020
200m Fri
Nedre Eiker SK2005200m Fri2.30,8639216.02.202025mD
[Utvid]5757.
Aleksander Rustad
Nedre Eiker SK
Aleksander Rustad4.49,98
392p
16.02.2020
400m Fri
Nedre Eiker SK2006400m Fri4.49,9839216.02.202025m 
[Utvid]6060.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen27,69
391p
16.02.2020
50m Fri
Glitre SK200450m Fri27,6939116.02.202025mD
[Utvid]6161.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik5.20,45
388p
16.02.2020
400m Fri
Kolbotn IL2007400m Fri5.20,4538816.02.202025m 
[Utvid]6262.
Christence Sælø
Holmestrand IF
Christence Sælø1.08,96
386p
16.02.2020
100m Fri
Holmestrand IF2007100m Fri1.08,9638616.02.202025m 
[Utvid]6363.
Lars Magnus Walløe
Ringerike SK
Lars Magnus Walløe27,83
385p
16.02.2020
50m Fri
Ringerike SK198350m Fri27,8338516.02.202025mD
[Utvid]6464.
Ronja Wikheim
Glitre SK
Ronja Wikheim39,32
383p
16.02.2020
50m Bryst
Glitre SK200350m Bryst39,3238316.02.202025m 
[Utvid]6464.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen1.09,14
383p
16.02.2020
100m Fri
Drammen SK2006100m Fri1.09,1438316.02.202025m 
[Utvid]6666.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen1.25,87
382p
16.02.2020
100m Bryst
Glitre SK2001100m Bryst1.25,8738216.02.202025mD
[Utvid]6767.
Juni Rustad
Nedre Eiker SK
Juni Rustad33,63
380p
16.02.2020
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200450m Butterfly33,6338016.02.202025mD
[Utvid]6868.
Ariane de Los Reyes Velken
Drammen SK
Ariane de Los Reyes Velken35,49
378p
16.02.2020
50m Rygg
Drammen SK200650m Rygg35,4937816.02.202025m 
[Utvid]6969.
Haakon Nerland
Glitre SK
Haakon Nerland30,80
375p
16.02.2020
50m Rygg
Glitre SK200050m Rygg30,8037516.02.202025m 
[Utvid]7070.
Målfrid Seteklev
Haldens SK
Målfrid Seteklev1.09,69
374p
16.02.2020
100m Fri
Haldens SK2006100m Fri1.09,6937416.02.202025m 
[Utvid]7171.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik2.33,41
372p
16.02.2020
200m Fri
Kolbotn IL2007200m Fri2.33,4137216.02.202025mD
[Utvid]7171.
Lilja Aleksandra Jakobsen
Lambertseter SK
Lilja Aleksandra Jakobsen2.49,36
372p
16.02.2020
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.49,3637216.02.202025m 
[Utvid]7373.
Hedda Kjeldsen
Lier SK
Hedda Kjeldsen1.26,84
370p
16.02.2020
100m Bryst
Lier SK2003100m Bryst1.26,8437016.02.202025mD
[Utvid]7474.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik1.17,47
369p
16.02.2020
100m Bryst
Eidsvoll SK2005100m Bryst1.17,4736916.02.202025mD
[Utvid]7575.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani32,03
366p
16.02.2020
50m Fri
Drammen SK200750m Fri32,0336616.02.202025mF
[Utvid]7575.
Klara Marie S. Bjørnstad
Drammen SK
Klara Marie S. Bjørnstad2.50,24
366p
16.02.2020
200m Individuell medley
Drammen SK2004200m Individuell medley2.50,2436616.02.202025m 
[Utvid]7777.
Klara Marie S. Bjørnstad
Drammen SK
Klara Marie S. Bjørnstad2.46,73
365p
16.02.2020
200m Rygg
Drammen SK2004200m Rygg2.46,7336516.02.202025m 
[Utvid]7878.
Målfrid Seteklev
Haldens SK
Målfrid Seteklev32,13
363p
16.02.2020
50m Fri
Haldens SK200650m Fri32,1336316.02.202025m 
[Utvid]7979.
Klara Marie S. Bjørnstad
Drammen SK
Klara Marie S. Bjørnstad1.27,56
361p
16.02.2020
100m Bryst
Drammen SK2004100m Bryst1.27,5636116.02.202025mD
[Utvid]8080.
Eline Myklebusthaug
Glitre SK
Eline Myklebusthaug32,21
360p
16.02.2020
50m Fri
Glitre SK200450m Fri32,2136016.02.202025m 
[Utvid]8181.
Alvilde Glomsrud Pedersen
Drammen SK
Alvilde Glomsrud Pedersen40,15
359p
16.02.2020
50m Bryst
Drammen SK200550m Bryst40,1535916.02.202025mD
[Utvid]8181.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity40,16
359p
16.02.2020
50m Bryst
Drammen SK200550m Bryst40,1635916.02.202025mD
[Utvid]8383.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani32,31
357p
16.02.2020
50m Fri
Drammen SK200750m Fri32,3135716.02.202025m 
[Utvid]8383.
Ida Hee Won Hovind Grøv
Sjøstjerna SLK
Ida Hee Won Hovind Grøv34,34
357p
16.02.2020
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK200350m Butterfly34,3435716.02.202025m 
[Utvid]8383.
Hedda Kjeldsen
Lier SK
Hedda Kjeldsen36,16
357p
16.02.2020
50m Rygg
Lier SK200350m Rygg36,1635716.02.202025m 
[Utvid]8686.
Klara Marie S. Bjørnstad
Drammen SK
Klara Marie S. Bjørnstad40,26
356p
16.02.2020
50m Bryst
Drammen SK200450m Bryst40,2635616.02.202025mD
[Utvid]8787.
Ane Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ane Lillebo Sletten32,39
354p
16.02.2020
50m Fri
Sjøstjerna SLK199750m Fri32,3935416.02.202025mD
[Utvid]8888.
Martin Kratzsch
Øvre Eiker SK
Martin Kratzsch2.35,18
352p
16.02.2020
200m Individuell medley
Øvre Eiker SK2003200m Individuell medley2.35,1835216.02.202025m 
[Utvid]8888.
Klara Marie S. Bjørnstad
Drammen SK
Klara Marie S. Bjørnstad3.10,49
352p
16.02.2020
200m Bryst
Drammen SK2004200m Bryst3.10,4935216.02.202025m 
[Utvid]9090.
Christine Mach
Nedre Eiker SK
Christine Mach1.11,21
351p
16.02.2020
100m Fri
Nedre Eiker SK2005100m Fri1.11,2135116.02.202025mD
[Utvid]9090.
Ronja Wikheim
Glitre SK
Ronja Wikheim3.10,66
351p
16.02.2020
200m Bryst
Glitre SK2003200m Bryst3.10,6635116.02.202025m 
[Utvid]9292.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen30,86
350p
16.02.2020
50m Butterfly
Glitre SK200450m Butterfly30,8635016.02.202025mD
[Utvid]9393.
Martin Kratzsch
Øvre Eiker SK
Martin Kratzsch30,87
349p
16.02.2020
50m Butterfly
Øvre Eiker SK200350m Butterfly30,8734916.02.202025m 
[Utvid]9494.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen40,57
348p
16.02.2020
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst40,5734816.02.202025mD
[Utvid]9595.
Ida Hee Won Hovind Grøv
Sjøstjerna SLK
Ida Hee Won Hovind Grøv32,63
347p
16.02.2020
50m Fri
Sjøstjerna SLK200350m Fri32,6334716.02.202025m 
[Utvid]9595.
Brage Stensrud
Eidsvoll SK
Brage Stensrud2.21,37
347p
16.02.2020
200m Fri
Eidsvoll SK2004200m Fri2.21,3734716.02.202025mD
[Utvid]9797.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal1.03,96
346p
16.02.2020
100m Fri
Glitre SK2004100m Fri1.03,9634616.02.202025mD
[Utvid]9898.
Juni Rustad
Nedre Eiker SK
Juni Rustad1.11,63
345p
16.02.2020
100m Fri
Nedre Eiker SK2004100m Fri1.11,6334516.02.202025mD
[Utvid]9898.
Peder Austnes
Gjelleråsen IF
Peder Austnes2.36,19
345p
16.02.2020
200m Individuell medley
Gjelleråsen IF2004200m Individuell medley2.36,1934516.02.202025m 
[Utvid]100100.
Ariane de Los Reyes Velken
Drammen SK
Ariane de Los Reyes Velken32,72
344p
16.02.2020
50m Fri
Drammen SK200650m Fri32,7234416.02.202025m 
Side 1 av 6 (543 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.