Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sunndalsstevne
Stevne
Stevnenavn:
Sunndalsstevne
Fra dato:
22.02.2020
Til dato:
23.02.2020
NSF Stevne Id:
0000033994
Arrangørnavn:
Sunndal SLK
Stevnested:
Sunndal
Bassengnavn:
Sunndal Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
07.02.2020
Kvalperiode start:
08.02.2019
Kvalperiode slutt:
07.02.2020
Påmeldingsansv.:
Ole Anders Andreassen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
40237203
Arrangementsleder
Navn:
Tine Grytnes Laskerud
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
97539234
Info
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud23,71
623p
22.02.2020
50m Fri
Sunndal SLK200450m Fri23,7162322.02.202025m 
[Utvid]22.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud53,27
600p
23.02.2020
100m Fri
Sunndal SLK2004100m Fri53,2760023.02.202025m 
[Utvid]33.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb4.20,25
542p
22.02.2020
400m Fri
Molde SLK2004400m Fri4.20,2554222.02.202025m 
[Utvid]44.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland28,16
539p
22.02.2020
50m Fri
Molde SLK200550m Fri28,1653922.02.202025m 
[Utvid]55.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud4.22,10
531p
22.02.2020
400m Fri
Sunndal SLK2004400m Fri4.22,1053122.02.202025m 
[Utvid]66.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud25,20
519p
23.02.2020
50m Fri
Sunndal SLK200450m Fri25,2051923.02.202025mD
[Utvid]77.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud27,37
501p
23.02.2020
50m Butterfly
Sunndal SLK200450m Butterfly27,3750123.02.202025m 
[Utvid]88.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten56,78
495p
23.02.2020
100m Fri
Sunndal SLK2004100m Fri56,7849523.02.202025m 
[Utvid]99.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud31,95
493p
23.02.2020
50m Bryst
Sunndal SLK200450m Bryst31,9549323.02.202025m 
[Utvid]1010.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb56,91
492p
23.02.2020
100m Fri
Molde SLK2004100m Fri56,9149223.02.202025m 
[Utvid]1111.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik29,18
485p
22.02.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200750m Fri29,1848522.02.202025m 
[Utvid]1212.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel4.58,41
481p
22.02.2020
400m Fri
Molde SLK2002400m Fri4.58,4148122.02.202025m 
[Utvid]1313.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal57,39
480p
23.02.2020
100m Fri
Sunndal SLK2002100m Fri57,3948023.02.202025m 
[Utvid]1313.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal4.58,64
480p
22.02.2020
400m Fri
Molde SLK2007400m Fri4.58,6448022.02.202025m 
[Utvid]1515.
Øyvind Nyhus
Molde SLK
Øyvind Nyhus32,30
477p
23.02.2020
50m Bryst
Molde SLK196950m Bryst32,3047723.02.202025m 
[Utvid]1616.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland1.04,35
476p
23.02.2020
100m Fri
Molde SLK2005100m Fri1.04,3547623.02.202025m 
[Utvid]1717.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal26,02
472p
22.02.2020
50m Fri
Sunndal SLK200250m Fri26,0247222.02.202025m 
[Utvid]1818.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud28,60
468p
22.02.2020
50m Rygg
Sunndal SLK200450m Rygg28,6046822.02.202025m 
[Utvid]1919.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb2.08,02
467p
22.02.2020
200m Fri
Molde SLK2004200m Fri2.08,0246722.02.202025mD
[Utvid]2020.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud2.08,60
461p
22.02.2020
200m Fri
Sunndal SLK2004200m Fri2.08,6046122.02.202025mD
[Utvid]2121.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal26,28
458p
23.02.2020
50m Fri
Sunndal SLK200250m Fri26,2845823.02.202025mF
[Utvid]2222.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb1.05,31
455p
23.02.2020
100m Individuell medley
Molde SLK2004100m Individuell medley1.05,3145523.02.202025m 
[Utvid]2323.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik58,47
454p
23.02.2020
100m Fri
Kristiansund SK2002100m Fri58,4745423.02.202025m 
[Utvid]2424.
Øyvind Nyhus
Molde SLK
Øyvind Nyhus28,41
448p
23.02.2020
50m Butterfly
Molde SLK196950m Butterfly28,4144823.02.202025m 
[Utvid]2525.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik26,49
447p
22.02.2020
50m Fri
Kristiansund SK200250m Fri26,4944722.02.202025m 
[Utvid]2626.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb26,57
443p
22.02.2020
50m Fri
Molde SLK200450m Fri26,5744322.02.202025m 
[Utvid]2727.
Espen Aleksander Visnes
Kristiansund SK
Espen Aleksander Visnes26,61
441p
22.02.2020
50m Fri
Kristiansund SK200450m Fri26,6144122.02.202025m 
[Utvid]2727.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal1.06,00
441p
23.02.2020
100m Fri
Molde SLK2007100m Fri1.06,0044123.02.202025m 
[Utvid]2929.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten26,70
436p
22.02.2020
50m Fri
Sunndal SLK200450m Fri26,7043622.02.202025m 
[Utvid]2929.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik33,84
436p
22.02.2020
50m Rygg
Aalesunds SLK200750m Rygg33,8443622.02.202025m 
[Utvid]2929.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik1.13,31
436p
22.02.2020
100m Bryst
Kristiansund SK2002100m Bryst1.13,3143622.02.202025m 
[Utvid]3232.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland30,28
434p
23.02.2020
50m Fri
Molde SLK200550m Fri30,2843423.02.202025mD
[Utvid]3333.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik4.40,77
432p
22.02.2020
400m Fri
Kristiansund SK2002400m Fri4.40,7743222.02.202025m 
[Utvid]3434.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten28,81
430p
23.02.2020
50m Butterfly
Sunndal SLK200450m Butterfly28,8143023.02.202025m 
[Utvid]3535.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud1.05,05
424p
22.02.2020
100m Rygg
Sunndal SLK2004100m Rygg1.05,0542422.02.202025m 
[Utvid]3636.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal1.14,19
421p
22.02.2020
100m Bryst
Sunndal SLK2002100m Bryst1.14,1942122.02.202025m 
[Utvid]3737.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland34,30
419p
22.02.2020
50m Rygg
Molde SLK200550m Rygg34,3041922.02.202025m 
[Utvid]3737.
Ivan Kevic
Kristiansund SK
Ivan Kevic1.00,02
419p
23.02.2020
100m Fri
Kristiansund SK2005100m Fri1.00,0241923.02.202025m 
[Utvid]3737.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten1.04,23
419p
23.02.2020
100m Butterfly
Sunndal SLK2004100m Butterfly1.04,2341923.02.202025m 
[Utvid]3737.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik1.13,53
419p
22.02.2020
100m Rygg
Aalesunds SLK2007100m Rygg1.13,5341922.02.202025m 
[Utvid]3737.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal2.27,56
419p
22.02.2020
200m Fri
Molde SLK2007200m Fri2.27,5641922.02.202025mD
[Utvid]4242.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland1.15,55
418p
23.02.2020
100m Individuell medley
Molde SLK2005100m Individuell medley1.15,5541823.02.202025m 
[Utvid]4343.
Øyvind Nyhus
Molde SLK
Øyvind Nyhus1.04,33
417p
23.02.2020
100m Butterfly
Molde SLK1969100m Butterfly1.04,3341723.02.202025m 
[Utvid]4343.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel2.27,72
417p
22.02.2020
200m Fri
Molde SLK2002200m Fri2.27,7241722.02.202025mD
[Utvid]4545.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik33,82
416p
22.02.2020
50m Bryst
Kristiansund SK200250m Bryst33,8241622.02.202025mD
[Utvid]4646.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal1.07,33
415p
23.02.2020
100m Individuell medley
Sunndal SLK2002100m Individuell medley1.07,3341523.02.202025m 
[Utvid]4747.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal30,81
412p
22.02.2020
50m Fri
Molde SLK200750m Fri30,8141222.02.202025m 
[Utvid]4848.
Barnabas Peter Tolnai
Kristiansund SK
Barnabas Peter Tolnai27,26
410p
22.02.2020
50m Fri
Kristiansund SK200650m Fri27,2641022.02.202025m 
[Utvid]4848.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel1.16,02
410p
23.02.2020
100m Individuell medley
Molde SLK2002100m Individuell medley1.16,0241023.02.202025m 
[Utvid]4848.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel1.23,89
410p
22.02.2020
100m Bryst
Molde SLK2002100m Bryst1.23,8941022.02.202025m 
[Utvid]5151.
Ivan Kevic
Kristiansund SK
Ivan Kevic27,28
409p
23.02.2020
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri27,2840923.02.202025mF
[Utvid]5252.
Ragnhild Eidseflot Hauger
Molde SLK
Ragnhild Eidseflot Hauger30,91
408p
22.02.2020
50m Fri
Molde SLK200350m Fri30,9140822.02.202025m 
[Utvid]5353.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure1.00,66
406p
23.02.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri1.00,6640623.02.202025m 
[Utvid]5454.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik1.07,88
405p
23.02.2020
100m Individuell medley
Kristiansund SK2002100m Individuell medley1.07,8840523.02.202025m 
[Utvid]5555.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb1.00,78
404p
22.02.2020
100m Fri
Molde SLK2004100m Fri1.00,7840422.02.202025mD
[Utvid]5656.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel31,04
403p
22.02.2020
50m Fri
Molde SLK200250m Fri31,0440322.02.202025m 
[Utvid]5656.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel1.14,45
403p
22.02.2020
100m Rygg
Molde SLK2002100m Rygg1.14,4540322.02.202025m 
[Utvid]5858.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb27,45
402p
23.02.2020
50m Fri
Molde SLK200450m Fri27,4540223.02.202025mD
[Utvid]5959.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten29,56
398p
22.02.2020
50m Butterfly
Sunndal SLK200450m Butterfly29,5639822.02.202025mD
[Utvid]6060.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud1.01,10
397p
22.02.2020
100m Fri
Sunndal SLK2004100m Fri1.01,1039722.02.202025mD
[Utvid]6060.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb1.05,39
397p
23.02.2020
100m Butterfly
Molde SLK2004100m Butterfly1.05,3939723.02.202025m 
[Utvid]6262.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal29,62
395p
23.02.2020
50m Butterfly
Sunndal SLK200250m Butterfly29,6239523.02.202025m 
[Utvid]6262.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland1.14,99
395p
22.02.2020
100m Rygg
Molde SLK2005100m Rygg1.14,9939522.02.202025m 
[Utvid]6464.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel39,05
391p
22.02.2020
50m Bryst
Molde SLK200250m Bryst39,0539122.02.202025mD
[Utvid]6565.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten29,80
388p
23.02.2020
50m Butterfly
Sunndal SLK200450m Butterfly29,8038823.02.202025mD
[Utvid]6565.
Espen Aleksander Visnes
Kristiansund SK
Espen Aleksander Visnes1.07,00
388p
22.02.2020
100m Rygg
Kristiansund SK2004100m Rygg1.07,0038822.02.202025m 
[Utvid]6767.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal34,64
387p
22.02.2020
50m Bryst
Sunndal SLK200250m Bryst34,6438722.02.202025mD
[Utvid]6868.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten27,86
384p
23.02.2020
50m Fri
Sunndal SLK200450m Fri27,8638423.02.202025mD
[Utvid]6868.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal27,87
384p
23.02.2020
50m Fri
Sunndal SLK200250m Fri27,8738423.02.202025mD
[Utvid]7070.
Ivan Kevic
Kristiansund SK
Ivan Kevic30,61
382p
22.02.2020
50m Rygg
Kristiansund SK200550m Rygg30,6138222.02.202025m 
[Utvid]7171.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb29,98
381p
23.02.2020
50m Butterfly
Molde SLK200450m Butterfly29,9838123.02.202025mD
[Utvid]7272.
Michael Bayam Sylte
Molde SLK
Michael Bayam Sylte27,96
380p
22.02.2020
50m Fri
Molde SLK200750m Fri27,9638022.02.202025m 
[Utvid]7272.
Øyvind Nyhus
Molde SLK
Øyvind Nyhus30,02
380p
23.02.2020
50m Butterfly
Molde SLK196950m Butterfly30,0238023.02.202025mD
[Utvid]7272.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb1.16,74
380p
22.02.2020
100m Bryst
Molde SLK2004100m Bryst1.16,7438022.02.202025m 
[Utvid]7272.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik2.17,19
380p
22.02.2020
200m Fri
Kristiansund SK2002200m Fri2.17,1938022.02.202025mD
[Utvid]7676.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb1.07,65
377p
22.02.2020
100m Rygg
Molde SLK2004100m Rygg1.07,6537722.02.202025m 
[Utvid]7777.
Ivan Kevic
Kristiansund SK
Ivan Kevic28,05
376p
22.02.2020
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri28,0537622.02.202025m 
[Utvid]7777.
Christence Sælø
Holmestrand IF
Christence Sælø5.23,97
376p
22.02.2020
400m Fri
Holmestrand IF2007400m Fri5.23,9737622.02.202025m 
[Utvid]7979.
Barnabas Peter Tolnai
Kristiansund SK
Barnabas Peter Tolnai30,16
375p
23.02.2020
50m Butterfly
Kristiansund SK200650m Butterfly30,1637523.02.202025m 
[Utvid]7979.
Espen Aleksander Visnes
Kristiansund SK
Espen Aleksander Visnes30,81
375p
22.02.2020
50m Rygg
Kristiansund SK200450m Rygg30,8137522.02.202025m 
[Utvid]8181.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal31,81
374p
23.02.2020
50m Fri
Molde SLK200750m Fri31,8137423.02.202025mD
[Utvid]8282.
Michael Bayam Sylte
Molde SLK
Michael Bayam Sylte1.02,48
372p
23.02.2020
100m Fri
Molde SLK2007100m Fri1.02,4837223.02.202025m 
[Utvid]8383.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik28,20
370p
23.02.2020
50m Fri
Kristiansund SK200250m Fri28,2037023.02.202025mD
[Utvid]8383.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten2.32,65
370p
22.02.2020
200m Individuell medley
Sunndal SLK2004200m Individuell medley2.32,6537022.02.202025m 
[Utvid]8585.
Espen Aleksander Visnes
Kristiansund SK
Espen Aleksander Visnes31,06
366p
22.02.2020
50m Rygg
Kristiansund SK200450m Rygg31,0636622.02.202025mF
[Utvid]8686.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal1.27,27
364p
22.02.2020
100m Bryst
Molde SLK2007100m Bryst1.27,2736422.02.202025m 
[Utvid]8787.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad28,39
363p
22.02.2020
50m Fri
Sunndal SLK200650m Fri28,3936322.02.202025m 
[Utvid]8787.
Ivan Kevic
Kristiansund SK
Ivan Kevic1.08,51
363p
22.02.2020
100m Rygg
Kristiansund SK2005100m Rygg1.08,5136322.02.202025m 
[Utvid]8989.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb28,45
361p
22.02.2020
50m Fri
Molde SLK200450m Fri28,4536122.02.202025mD
[Utvid]8989.
Benjamin Møller
Aalesunds SLK
Benjamin Møller28,45
361p
23.02.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200350m Fri28,4536123.02.202025mF
[Utvid]8989.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal1.10,54
361p
22.02.2020
100m Fri
Molde SLK2007100m Fri1.10,5436122.02.202025mD
[Utvid]9292.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad1.03,28
358p
23.02.2020
100m Fri
Sunndal SLK2006100m Fri1.03,2835823.02.202025m 
[Utvid]9292.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure4.58,66
358p
22.02.2020
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri4.58,6635822.02.202025m 
[Utvid]9494.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb35,78
351p
22.02.2020
50m Bryst
Molde SLK200450m Bryst35,7835122.02.202025mD
[Utvid]9595.
Benjamin Møller
Aalesunds SLK
Benjamin Møller1.03,71
350p
23.02.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2003100m Fri1.03,7135023.02.202025m 
[Utvid]9595.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel1.11,27
350p
22.02.2020
100m Fri
Molde SLK2002100m Fri1.11,2735022.02.202025mD
[Utvid]9797.
Oliver Kjørnes Gundersen
Sunndal SLK
Oliver Kjørnes Gundersen28,77
349p
22.02.2020
50m Fri
Sunndal SLK200450m Fri28,7734922.02.202025m 
[Utvid]9797.
Alotte Julseth Hopland
Brattvåg SK
Alotte Julseth Hopland32,54
349p
22.02.2020
50m Fri
Brattvåg SK200550m Fri32,5434922.02.202025m 
[Utvid]9999.
Alotte Julseth Hopland
Brattvåg SK
Alotte Julseth Hopland1.11,50
347p
23.02.2020
100m Fri
Brattvåg SK2005100m Fri1.11,5034723.02.202025m 
[Utvid]100100.
Thea Marie Skogvoll Farstad
Brattvåg SK
Thea Marie Skogvoll Farstad1.11,64
345p
23.02.2020
100m Fri
Brattvåg SK2004100m Fri1.11,6434523.02.202025m 
Side 1 av 7 (607 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.