Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Bergmannsvøm
Stevne
Stevnenavn:
Bergmannsvøm
Fra dato:
10.10.2020
Til dato:
10.10.2020
NSF Stevne Id:
0000034007
Arrangørnavn:
Bergkameratene
Stevnested:
Kongsberg
Bassengnavn:
Kongsberg svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
30.09.2020
Kvalperiode start:
01.10.2019
Kvalperiode slutt:
30.09.2020
Påmeldingsansv.:
Baard Grindberg
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95422462
Arrangementsleder
Navn:
Nina Arndal
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92025857
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen1.03,98
621p
10.10.2020
100m Butterfly
Poseidon2000100m Butterfly1.03,9862110.10.202025m 
[Utvid]22.
Aleksandra Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Liverød4.34,19
620p
10.10.2020
400m Fri
Sandefjord SK2002400m Fri4.34,1962010.10.202025m 
[Utvid]33.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam1.58,43
590p
10.10.2020
200m Fri
Glitre SK2003200m Fri1.58,4359010.10.202025m 
[Utvid]44.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas53,99
576p
10.10.2020
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri53,9957610.10.202025m 
[Utvid]55.
Maria Otilie Aasland
Glitre SK
Maria Otilie Aasland30,92
572p
10.10.2020
50m Rygg
Glitre SK199950m Rygg30,9257210.10.202025m 
[Utvid]66.
Timea Aspegren
Ullensakersvømmerne
Timea Aspegren1.00,89
562p
10.10.2020
100m Fri
Ullensakersvømmerne2002100m Fri1.00,8956210.10.202025m 
[Utvid]77.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen29,75
550p
10.10.2020
50m Butterfly
Poseidon200050m Butterfly29,7555010.10.202025mD
[Utvid]77.
Ivar Mosqueira Forbord
Glitre SK
Ivar Mosqueira Forbord2.13,77
550p
10.10.2020
200m Individuell medley
Glitre SK2003200m Individuell medley2.13,7755010.10.202025m 
[Utvid]99.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad34,91
547p
10.10.2020
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200250m Bryst34,9154710.10.202025m 
[Utvid]1010.
Mathias Somogyi Hoseth
Ullensakersvømmerne
Mathias Somogyi Hoseth30,90
545p
10.10.2020
50m Bryst
Ullensakersvømmerne200350m Bryst30,9054510.10.202025m 
[Utvid]1111.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas24,84
542p
10.10.2020
50m Fri
Ullensakersvømmerne200550m Fri24,8454210.10.202025m 
[Utvid]1111.
Vibeke Røseid
Ullensakersvømmerne
Vibeke Røseid2.15,36
542p
10.10.2020
200m Fri
Ullensakersvømmerne2003200m Fri2.15,3654210.10.202025m 
[Utvid]1313.
Maria Otilie Aasland
Glitre SK
Maria Otilie Aasland28,13
541p
10.10.2020
50m Fri
Glitre SK199950m Fri28,1354110.10.202025m 
[Utvid]1414.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam55,20
539p
10.10.2020
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri55,2053910.10.202025m 
[Utvid]1414.
Sebastian Furan Markussen
Glitre SK
Sebastian Furan Markussen55,20
539p
10.10.2020
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri55,2053910.10.202025m 
[Utvid]1616.
Mathias Somogyi Hoseth
Ullensakersvømmerne
Mathias Somogyi Hoseth1.08,43
536p
10.10.2020
100m Bryst
Ullensakersvømmerne2003100m Bryst1.08,4353610.10.202025m 
[Utvid]1717.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal28,23
535p
10.10.2020
50m Fri
Glitre SK200350m Fri28,2353510.10.202025m 
[Utvid]1818.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis1.01,92
534p
10.10.2020
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri1.01,9253410.10.202025m 
[Utvid]1919.
Fredrikke Oline Engebretsen
Ullensakersvømmerne
Fredrikke Oline Engebretsen2.16,13
533p
10.10.2020
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri2.16,1353310.10.202025m 
[Utvid]2020.
Aleksandra Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Liverød2.16,39
530p
10.10.2020
200m Fri
Sandefjord SK2002200m Fri2.16,3953010.10.202025mD
[Utvid]2121.
Antonina Biegajlo
Modum SK
Antonina Biegajlo1.02,18
527p
10.10.2020
100m Fri
Modum SK2006100m Fri1.02,1852710.10.202025m 
[Utvid]2222.
Ida Leirvik
Glitre SK
Ida Leirvik4.50,04
524p
10.10.2020
400m Fri
Glitre SK2004400m Fri4.50,0452410.10.202025m 
[Utvid]2323.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel55,82
521p
10.10.2020
100m Fri
SK Team Sør2004100m Fri55,8252110.10.202025m 
[Utvid]2323.
Timea Aspegren
Ullensakersvømmerne
Timea Aspegren1.10,20
521p
10.10.2020
100m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2002100m Individuell medley1.10,2052110.10.202025m 
[Utvid]2525.
Antonina Biegajlo
Modum SK
Antonina Biegajlo28,59
515p
10.10.2020
50m Fri
Modum SK200650m Fri28,5951510.10.202025m 
[Utvid]2525.
Ronja Wikheim
Glitre SK
Ronja Wikheim28,59
515p
10.10.2020
50m Fri
Glitre SK200350m Fri28,5951510.10.202025m 
[Utvid]2525.
Linnea Tuulia Rieger
Glitre SK
Linnea Tuulia Rieger28,60
515p
10.10.2020
50m Fri
Glitre SK200350m Fri28,6051510.10.202025m 
[Utvid]2828.
Kaja Eftang Vådal
Larvik SK
Kaja Eftang Vådal2.18,07
511p
10.10.2020
200m Fri
Larvik SK2006200m Fri2.18,0751110.10.202025m 
[Utvid]2929.
Sebastian Furan Markussen
Glitre SK
Sebastian Furan Markussen2.04,50
508p
10.10.2020
200m Fri
Glitre SK2003200m Fri2.04,5050810.10.202025m 
[Utvid]3030.
Eline Myklebusthaug
Glitre SK
Eline Myklebusthaug35,80
507p
10.10.2020
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst35,8050710.10.202025m 
[Utvid]3030.
Ronja Wikheim
Glitre SK
Ronja Wikheim1.02,98
507p
10.10.2020
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri1.02,9850710.10.202025m 
[Utvid]3232.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel1.01,38
505p
10.10.2020
100m Rygg
SK Team Sør2004100m Rygg1.01,3850510.10.202025m 
[Utvid]3333.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen31,71
504p
10.10.2020
50m Bryst
Tønsberg SK200250m Bryst31,7150410.10.202025m 
[Utvid]3333.
Ivar Mosqueira Forbord
Glitre SK
Ivar Mosqueira Forbord2.30,92
504p
10.10.2020
200m Bryst
Glitre SK2003200m Bryst2.30,9250410.10.202025m 
[Utvid]3535.
Sebastian Furan Markussen
Glitre SK
Sebastian Furan Markussen25,47
503p
10.10.2020
50m Fri
Glitre SK200350m Fri25,4750310.10.202025m 
[Utvid]3636.
Alvilde Glomsrud Pedersen
Glitre SK
Alvilde Glomsrud Pedersen4.54,71
500p
10.10.2020
400m Fri
Glitre SK2005400m Fri4.54,7150010.10.202025m 
[Utvid]3737.
Vibeke Røseid
Ullensakersvømmerne
Vibeke Røseid1.03,33
499p
10.10.2020
100m Fri
Ullensakersvømmerne2003100m Fri1.03,3349910.10.202025m 
[Utvid]3838.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam25,56
498p
10.10.2020
50m Fri
Glitre SK200350m Fri25,5649810.10.202025m 
[Utvid]3939.
Petter Koch
Modum SK
Petter Koch31,86
497p
10.10.2020
50m Bryst
Modum SK198050m Bryst31,8649710.10.202025m 
[Utvid]4040.
Fredrikke Oline Engebretsen
Ullensakersvømmerne
Fredrikke Oline Engebretsen28,98
495p
10.10.2020
50m Fri
Ullensakersvømmerne200550m Fri28,9849510.10.202025m 
[Utvid]4040.
Eline Myklebusthaug
Glitre SK
Eline Myklebusthaug2.50,06
495p
10.10.2020
200m Bryst
Glitre SK2004200m Bryst2.50,0649510.10.202025m 
[Utvid]4242.
Vibeke Røseid
Ullensakersvømmerne
Vibeke Røseid28,99
494p
10.10.2020
50m Fri
Ullensakersvømmerne200350m Fri28,9949410.10.202025m 
[Utvid]4242.
Stina Amalia M. Kletvang
Ullensakersvømmerne
Stina Amalia M. Kletvang36,12
494p
10.10.2020
50m Bryst
Ullensakersvømmerne200550m Bryst36,1249410.10.202025m 
[Utvid]4444.
Eirik Vinje Olsen
Poseidon
Eirik Vinje Olsen1.03,70
491p
10.10.2020
100m Individuell medley
Poseidon2003100m Individuell medley1.03,7049110.10.202025m 
[Utvid]4444.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad1.19,04
491p
10.10.2020
100m Bryst
Vestbyen Trondheim2002100m Bryst1.19,0449110.10.202025m 
[Utvid]4646.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis30,94
489p
10.10.2020
50m Butterfly
Glitre SK200350m Butterfly30,9448910.10.202025m 
[Utvid]4646.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis1.09,27
489p
10.10.2020
100m Butterfly
Glitre SK2003100m Butterfly1.09,2748910.10.202025m 
[Utvid]4848.
Eline Myklebusthaug
Glitre SK
Eline Myklebusthaug1.19,19
488p
10.10.2020
100m Bryst
Glitre SK2004100m Bryst1.19,1948810.10.202025m 
[Utvid]4848.
Nora Handegaard
Ullensakersvømmerne
Nora Handegaard2.50,83
488p
10.10.2020
200m Bryst
Ullensakersvømmerne2006200m Bryst2.50,8348810.10.202025m 
[Utvid]5050.
Cecilie Farmen-Hall
Tønsberg SK
Cecilie Farmen-Hall2.20,32
487p
10.10.2020
200m Fri
Tønsberg SK2003200m Fri2.20,3248710.10.202025m 
[Utvid]5151.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal57,14
486p
10.10.2020
100m Fri
Glitre SK2004100m Fri57,1448610.10.202025m 
[Utvid]5151.
Eirik Vinje Olsen
Poseidon
Eirik Vinje Olsen57,15
486p
10.10.2020
100m Fri
Poseidon2003100m Fri57,1548610.10.202025m 
[Utvid]5151.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal1.01,14
486p
10.10.2020
100m Butterfly
Sandefjord SK2002100m Butterfly1.01,1448610.10.202025m 
[Utvid]5151.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas2.14,27
486p
10.10.2020
200m Rygg
Ullensakersvømmerne2005200m Rygg2.14,2748610.10.202025m 
[Utvid]5151.
Ida Leirvik
Glitre SK
Ida Leirvik2.20,37
486p
10.10.2020
200m Fri
Glitre SK2004200m Fri2.20,3748610.10.202025mD
[Utvid]5151.
Erle Haugen Listaul
Skien SK
Erle Haugen Listaul2.20,42
486p
10.10.2020
200m Fri
Skien SK2004200m Fri2.20,4248610.10.202025m 
[Utvid]5757.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen25,77
485p
10.10.2020
50m Fri
Glitre SK200450m Fri25,7748510.10.202025m 
[Utvid]5757.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam2.19,53
485p
10.10.2020
200m Individuell medley
Glitre SK2003200m Individuell medley2.19,5348510.10.202025m 
[Utvid]5959.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen57,20
484p
10.10.2020
100m Fri
Glitre SK2004100m Fri57,2048410.10.202025m 
[Utvid]6060.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal25,81
483p
10.10.2020
50m Fri
Glitre SK200450m Fri25,8148310.10.202025m 
[Utvid]6060.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet36,40
483p
10.10.2020
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst36,4048310.10.202025m 
[Utvid]6060.
Fredrikke Oline Engebretsen
Ullensakersvømmerne
Fredrikke Oline Engebretsen1.04,04
483p
10.10.2020
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri1.04,0448310.10.202025m 
[Utvid]6363.
Mathias Somogyi Hoseth
Ullensakersvømmerne
Mathias Somogyi Hoseth32,22
481p
10.10.2020
50m Bryst
Ullensakersvømmerne200350m Bryst32,2248110.10.202025mD
[Utvid]6363.
Julian Rennesund
Poseidon
Julian Rennesund2.06,77
481p
10.10.2020
200m Fri
Poseidon2004200m Fri2.06,7748110.10.202025m 
[Utvid]6565.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal36,46
480p
10.10.2020
50m Bryst
Glitre SK200350m Bryst36,4648010.10.202025m 
[Utvid]6666.
Cecilie Farmen-Hall
Tønsberg SK
Cecilie Farmen-Hall29,32
478p
10.10.2020
50m Fri
Tønsberg SK200350m Fri29,3247810.10.202025m 
[Utvid]6666.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal57,46
478p
10.10.2020
100m Fri
Sandefjord SK2002100m Fri57,4647810.10.202025m 
[Utvid]6666.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi1.02,51
478p
10.10.2020
100m Rygg
Ullensakersvømmerne2005100m Rygg1.02,5147810.10.202025m 
[Utvid]6969.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam27,83
477p
10.10.2020
50m Butterfly
Glitre SK200350m Butterfly27,8347710.10.202025m 
[Utvid]6969.
Stina Amalia M. Kletvang
Ullensakersvømmerne
Stina Amalia M. Kletvang1.19,80
477p
10.10.2020
100m Bryst
Ullensakersvømmerne2005100m Bryst1.19,8047710.10.202025m 
[Utvid]7171.
Zoé Helen Sivertsen
Glitre SK
Zoé Helen Sivertsen29,37
475p
10.10.2020
50m Fri
Glitre SK200350m Fri29,3747510.10.202025m 
[Utvid]7171.
Nora Handegaard
Ullensakersvømmerne
Nora Handegaard36,59
475p
10.10.2020
50m Bryst
Ullensakersvømmerne200650m Bryst36,5947510.10.202025m 
[Utvid]7171.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken1.02,63
475p
10.10.2020
100m Rygg
Sandefjord SK2002100m Rygg1.02,6347510.10.202025m 
[Utvid]7474.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen57,62
474p
10.10.2020
100m Fri
Glitre SK2001100m Fri57,6247410.10.202025m 
[Utvid]7474.
Michael Jansen
Ullensakersvømmerne
Michael Jansen1.02,69
474p
10.10.2020
100m Rygg
Ullensakersvømmerne2005100m Rygg1.02,6947410.10.202025m 
[Utvid]7676.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen25,99
473p
10.10.2020
50m Fri
Glitre SK200150m Fri25,9947310.10.202025m 
[Utvid]7676.
Vilde Engene
Bergkameratene
Vilde Engene1.10,08
473p
10.10.2020
100m Butterfly
Bergkameratene2007100m Butterfly1.10,0847310.10.202025m 
[Utvid]7878.
Vilde Engene
Bergkameratene
Vilde Engene5.00,35
472p
10.10.2020
400m Fri
Bergkameratene2007400m Fri5.00,3547210.10.202025m 
[Utvid]7979.
Christence Sælø
Holmestrand IF
Christence Sælø29,46
471p
10.10.2020
50m Fri
Holmestrand IF200750m Fri29,4647110.10.202025m 
[Utvid]7979.
Ronja Wikheim
Glitre SK
Ronja Wikheim1.12,63
471p
10.10.2020
100m Individuell medley
Glitre SK2003100m Individuell medley1.12,6347110.10.202025m 
[Utvid]7979.
Kaja Eftang Vådal
Larvik SK
Kaja Eftang Vådal2.33,73
471p
10.10.2020
200m Butterfly
Larvik SK2006200m Butterfly2.33,7347110.10.202025m 
[Utvid]8282.
Linnea Valaker Edvardsen
Glitre SK
Linnea Valaker Edvardsen29,48
470p
10.10.2020
50m Fri
Glitre SK200150m Fri29,4847010.10.202025m 
[Utvid]8383.
Noor Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Noor Gilhuus-Kiani29,50
469p
10.10.2020
50m Fri
Drammen SK200550m Fri29,5046910.10.202025m 
[Utvid]8383.
Juni Rustad
Nedre Eiker SK
Juni Rustad31,37
469p
10.10.2020
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200450m Butterfly31,3746910.10.202025m 
[Utvid]8585.
Mathias Somogyi Hoseth
Ullensakersvømmerne
Mathias Somogyi Hoseth26,11
467p
10.10.2020
50m Fri
Ullensakersvømmerne200350m Fri26,1146710.10.202025m 
[Utvid]8585.
Mathias Somogyi Hoseth
Ullensakersvømmerne
Mathias Somogyi Hoseth57,92
467p
10.10.2020
100m Fri
Ullensakersvømmerne2003100m Fri57,9246710.10.202025m 
[Utvid]8585.
Aurora-Petrine K. Pflug
Poseidon
Aurora-Petrine K. Pflug1.10,91
467p
10.10.2020
100m Rygg
Poseidon2006100m Rygg1.10,9146710.10.202025m 
[Utvid]8888.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen32,56
466p
10.10.2020
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst32,5646610.10.202025m 
[Utvid]8888.
Petter Koch
Modum SK
Petter Koch1.11,72
466p
10.10.2020
100m Bryst
Modum SK1980100m Bryst1.11,7246610.10.202025m 
[Utvid]9090.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas26,15
465p
10.10.2020
50m Fri
Ullensakersvømmerne200550m Fri26,1546510.10.202025mD
[Utvid]9090.
Haakon Handegaard
Ullensakersvømmerne
Haakon Handegaard26,15
465p
10.10.2020
50m Fri
Ullensakersvømmerne200350m Fri26,1546510.10.202025m 
[Utvid]9090.
Timea Aspegren
Ullensakersvømmerne
Timea Aspegren29,58
465p
10.10.2020
50m Fri
Ullensakersvømmerne200250m Fri29,5846510.10.202025mD
[Utvid]9090.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal1.20,47
465p
10.10.2020
100m Bryst
Glitre SK2003100m Bryst1.20,4746510.10.202025m 
[Utvid]9494.
Alvilde Glomsrud Pedersen
Glitre SK
Alvilde Glomsrud Pedersen29,60
464p
10.10.2020
50m Fri
Glitre SK200550m Fri29,6046410.10.202025m 
[Utvid]9494.
Kaisa Helmet Dalene
Poseidon
Kaisa Helmet Dalene33,15
464p
10.10.2020
50m Rygg
Poseidon200450m Rygg33,1546410.10.202025m 
[Utvid]9696.
Eirik Vinje Olsen
Poseidon
Eirik Vinje Olsen1.11,85
463p
10.10.2020
100m Bryst
Poseidon2003100m Bryst1.11,8546310.10.202025m 
[Utvid]9797.
Linnea Lauritzen
Ullensakersvømmerne
Linnea Lauritzen5.02,47
462p
10.10.2020
400m Fri
Ullensakersvømmerne2008400m Fri5.02,4746210.10.202025m 
[Utvid]9898.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam58,14
461p
10.10.2020
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri58,1446110.10.202025mD
[Utvid]9999.
Cecilie Farmen-Hall
Tønsberg SK
Cecilie Farmen-Hall1.05,12
459p
10.10.2020
100m Fri
Tønsberg SK2003100m Fri1.05,1245910.10.202025m 
[Utvid]9999.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen1.12,09
459p
10.10.2020
100m Bryst
Tønsberg SK2002100m Bryst1.12,0945910.10.202025m 
Side 1 av 13 (1252 rader)< Forrige1234567111213Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.