Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Arctic Winter Swim
Stevne
Stevnenavn:
Arctic Winter Swim
Fra dato:
29.02.2020
Til dato:
01.03.2020
NSF Stevne Id:
0000034029
Arrangørnavn:
Karasjok SK
Stevnested:
Karasjok
Bassengnavn:
Karasjok svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
21.02.2020
Kvalperiode start:
22.02.2019
Kvalperiode slutt:
21.02.2020
Påmeldingsansv.:
Katri M Somby
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90125939
Arrangementsleder
Navn:
Doris Norbye
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
415 40 747
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.01,20
756p
01.03.2020
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.01,2075601.03.202025m 
[Utvid]22.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.02,29
689p
29.02.2020
100m Rygg
SK Team Sør2001100m Rygg1.02,2968929.02.202025m 
[Utvid]33.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.10,80
683p
29.02.2020
100m Bryst
SK Team Sør2001100m Bryst1.10,8068329.02.202025m 
[Utvid]44.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.55,49
672p
01.03.2020
400m Individuell medley
SK Team Sør2001400m Individuell medley4.55,4967201.03.202025m 
[Utvid]55.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl33,07
644p
29.02.2020
50m Bryst
SK Team Sør200150m Bryst33,0764429.02.202025mD
[Utvid]66.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl33,30
630p
01.03.2020
50m Bryst
SK Team Sør200150m Bryst33,3063001.03.202025m 
[Utvid]77.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl59,62
598p
01.03.2020
100m Fri
SK Team Sør2001100m Fri59,6259801.03.202025mD
[Utvid]88.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby8.56,10
565p
29.02.2020
800m Fri
Karasjok SK2005800m Fri8.56,1056529.02.202025m 
[Utvid]99.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes31,18
531p
01.03.2020
50m Bryst
Harstad SK200050m Bryst31,1853101.03.202025m 
[Utvid]1010.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes1.08,92
525p
29.02.2020
100m Bryst
Harstad SK2000100m Bryst1.08,9252529.02.202025m 
[Utvid]1111.
Tina Holmgren Hansen
Harstad SK
Tina Holmgren Hansen35,41
524p
01.03.2020
50m Bryst
Harstad SK200150m Bryst35,4152401.03.202025m 
[Utvid]1212.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby4.24,19
518p
29.02.2020
400m Fri
Karasjok SK2005400m Fri4.24,1951829.02.202025mD
[Utvid]1313.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.08,01
517p
01.03.2020
100m Butterfly
SK Team Sør2001100m Butterfly1.08,0151701.03.202025mD
[Utvid]1414.
Tina Holmgren Hansen
Harstad SK
Tina Holmgren Hansen28,62
514p
29.02.2020
50m Fri
Harstad SK200150m Fri28,6251429.02.202025m 
[Utvid]1515.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl28,67
511p
01.03.2020
50m Fri
SK Team Sør200150m Fri28,6751101.03.202025mD
[Utvid]1616.
Tina Holmgren Hansen
Harstad SK
Tina Holmgren Hansen1.10,97
504p
01.03.2020
100m Individuell medley
Harstad SK2001100m Individuell medley1.10,9750401.03.202025m 
[Utvid]1717.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes1.01,56
500p
29.02.2020
100m Rygg
Harstad SK2000100m Rygg1.01,5650029.02.202025m 
[Utvid]1818.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto28,96
496p
29.02.2020
50m Fri
Karasjok SK200750m Fri28,9649629.02.202025m 
[Utvid]1919.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes31,93
494p
29.02.2020
50m Bryst
Harstad SK200050m Bryst31,9349429.02.202025mD
[Utvid]2020.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby2.05,77
493p
01.03.2020
200m Fri
Karasjok SK2005200m Fri2.05,7749301.03.202025m 
[Utvid]2121.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss2.20,16
489p
01.03.2020
200m Fri
Alta SK2001200m Fri2.20,1648901.03.202025m 
[Utvid]2121.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen9.22,68
489p
29.02.2020
800m Fri
Karasjok SK2003800m Fri9.22,6848929.02.202025m 
[Utvid]2323.
Tina Holmgren Hansen
Harstad SK
Tina Holmgren Hansen1.19,57
481p
29.02.2020
100m Bryst
Harstad SK2001100m Bryst1.19,5748129.02.202025m 
[Utvid]2424.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby32,78
480p
29.02.2020
50m Rygg
Karasjok SK200550m Rygg32,7848029.02.202025m 
[Utvid]2525.
Tina Holmgren Hansen
Harstad SK
Tina Holmgren Hansen36,50
479p
29.02.2020
50m Bryst
Harstad SK200150m Bryst36,5047929.02.202025mD
[Utvid]2626.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen2.21,16
478p
01.03.2020
200m Fri
Kirkenes SK2004200m Fri2.21,1647801.03.202025m 
[Utvid]2727.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes28,51
473p
29.02.2020
50m Rygg
Harstad SK200050m Rygg28,5147329.02.202025m 
[Utvid]2828.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby1.02,81
471p
29.02.2020
100m Rygg
Karasjok SK2005100m Rygg1.02,8147129.02.202025m 
[Utvid]2929.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok5.00,85
470p
29.02.2020
400m Fri
Karasjok SK2004400m Fri5.00,8547029.02.202025mD
[Utvid]3030.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby31,43
466p
01.03.2020
50m Butterfly
Karasjok SK200550m Butterfly31,4346601.03.202025m 
[Utvid]3131.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss29,58
465p
29.02.2020
50m Fri
Alta SK200150m Fri29,5846529.02.202025m 
[Utvid]3232.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl31,48
464p
01.03.2020
50m Butterfly
SK Team Sør200150m Butterfly31,4846401.03.202025mD
[Utvid]3333.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes28,13
462p
01.03.2020
50m Butterfly
Harstad SK200050m Butterfly28,1346201.03.202025m 
[Utvid]3434.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby2.08,68
460p
29.02.2020
200m Fri
Karasjok SK2005200m Fri2.08,6846029.02.202025mD
[Utvid]3535.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok31,62
458p
01.03.2020
50m Butterfly
Karasjok SK200450m Butterfly31,6245801.03.202025m 
[Utvid]3535.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok10.21,75
458p
29.02.2020
800m Fri
Karasjok SK2004800m Fri10.21,7545829.02.202025m 
[Utvid]3737.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen2.08,93
457p
29.02.2020
200m Fri
Karasjok SK2003200m Fri2.08,9345729.02.202025mF
[Utvid]3838.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok2.23,52
455p
29.02.2020
200m Fri
Karasjok SK2004200m Fri2.23,5245529.02.202025mF
[Utvid]3939.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen1.05,47
452p
01.03.2020
100m Individuell medley
Karasjok SK2003100m Individuell medley1.05,4745201.03.202025m 
[Utvid]4040.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby1.13,64
451p
01.03.2020
100m Individuell medley
Karasjok SK2005100m Individuell medley1.13,6445101.03.202025m 
[Utvid]4040.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård10.24,94
451p
29.02.2020
800m Fri
Hammerfest SLK2007800m Fri10.24,9445129.02.202025m 
[Utvid]4242.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby29,92
450p
01.03.2020
50m Fri
Karasjok SK200550m Fri29,9245001.03.202025mF
[Utvid]4343.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen28,40
449p
01.03.2020
50m Butterfly
Karasjok SK200350m Butterfly28,4044901.03.202025m 
[Utvid]4444.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen4.38,23
443p
29.02.2020
400m Fri
Karasjok SK2003400m Fri4.38,2344329.02.202025mD
[Utvid]4545.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen5.09,07
442p
01.03.2020
400m Individuell medley
Karasjok SK2003400m Individuell medley5.09,0744201.03.202025m 
[Utvid]4545.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby5.09,14
442p
01.03.2020
400m Individuell medley
Karasjok SK2005400m Individuell medley5.09,1444201.03.202025m 
[Utvid]4747.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok2.25,62
436p
29.02.2020
200m Fri
Karasjok SK2004200m Fri2.25,6243629.02.202025mD
[Utvid]4848.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto1.14,64
433p
01.03.2020
100m Individuell medley
Karasjok SK2007100m Individuell medley1.14,6443301.03.202025m 
[Utvid]4949.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss1.14,71
432p
01.03.2020
100m Individuell medley
Alta SK2001100m Individuell medley1.14,7143201.03.202025m 
[Utvid]5050.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto32,29
430p
01.03.2020
50m Butterfly
Karasjok SK200750m Butterfly32,2943001.03.202025m 
[Utvid]5151.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby1.13,00
428p
29.02.2020
100m Rygg
Karasjok SK2005100m Rygg1.13,0042829.02.202025m 
[Utvid]5252.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss32,36
427p
01.03.2020
50m Butterfly
Alta SK200150m Butterfly32,3642701.03.202025m 
[Utvid]5353.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby26,93
425p
29.02.2020
50m Fri
Karasjok SK200550m Fri26,9342529.02.202025m 
[Utvid]5454.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok30,50
424p
29.02.2020
50m Fri
Karasjok SK200450m Fri30,5042429.02.202025m 
[Utvid]5454.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng9.49,89
424p
29.02.2020
800m Fri
Karasjok SK2006800m Fri9.49,8942429.02.202025m 
[Utvid]5656.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby26,97
423p
01.03.2020
50m Fri
Karasjok SK200550m Fri26,9742301.03.202025mF
[Utvid]5656.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto10.38,25
423p
29.02.2020
800m Fri
Karasjok SK2007800m Fri10.38,2542329.02.202025m 
[Utvid]5858.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto5.45,07
422p
01.03.2020
400m Individuell medley
Karasjok SK2007400m Individuell medley5.45,0742201.03.202025m 
[Utvid]5959.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas32,53
420p
01.03.2020
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly32,5342001.03.202025m 
[Utvid]5959.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok1.15,41
420p
01.03.2020
100m Individuell medley
Karasjok SK2004100m Individuell medley1.15,4142001.03.202025m 
[Utvid]6161.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss1.07,12
419p
01.03.2020
100m Fri
Alta SK2001100m Fri1.07,1241901.03.202025mD
[Utvid]6262.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas1.15,62
417p
01.03.2020
100m Individuell medley
Kirkenes SK2004100m Individuell medley1.15,6241701.03.202025m 
[Utvid]6363.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen30,74
415p
29.02.2020
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri30,7441529.02.202025m 
[Utvid]6464.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto34,44
414p
29.02.2020
50m Rygg
Karasjok SK200750m Rygg34,4441429.02.202025m 
[Utvid]6464.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård5.13,67
414p
29.02.2020
400m Fri
Hammerfest SLK2007400m Fri5.13,6741429.02.202025mD
[Utvid]6666.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen1.07,65
409p
01.03.2020
100m Fri
Kirkenes SK2004100m Fri1.07,6540901.03.202025mD
[Utvid]6666.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto5.14,90
409p
29.02.2020
400m Fri
Karasjok SK2007400m Fri5.14,9040929.02.202025mD
[Utvid]6868.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård1.16,22
407p
01.03.2020
100m Individuell medley
Hammerfest SLK2007100m Individuell medley1.16,2240701.03.202025m 
[Utvid]6969.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby29,35
406p
01.03.2020
50m Butterfly
Karasjok SK200550m Butterfly29,3540601.03.202025m 
[Utvid]7070.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård30,99
405p
29.02.2020
50m Fri
Hammerfest SLK200750m Fri30,9940529.02.202025m 
[Utvid]7171.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok1.08,16
400p
29.02.2020
100m Fri
Karasjok SK2004100m Fri1.08,1640029.02.202025mD
[Utvid]7272.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby1.01,22
395p
01.03.2020
100m Fri
Karasjok SK2005100m Fri1.01,2239501.03.202025mD
[Utvid]7272.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård1.14,97
395p
29.02.2020
100m Rygg
Hammerfest SLK2007100m Rygg1.14,9739529.02.202025m 
[Utvid]7474.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby30,36
392p
29.02.2020
50m Rygg
Karasjok SK200550m Rygg30,3639229.02.202025m 
[Utvid]7474.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng5.21,73
392p
01.03.2020
400m Individuell medley
Karasjok SK2006400m Individuell medley5.21,7339201.03.202025m 
[Utvid]7676.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas35,10
391p
29.02.2020
50m Rygg
Kirkenes SK200450m Rygg35,1039129.02.202025m 
[Utvid]7676.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas1.15,25
391p
29.02.2020
100m Rygg
Kirkenes SK2004100m Rygg1.15,2539129.02.202025m 
[Utvid]7676.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok5.53,88
391p
01.03.2020
400m Individuell medley
Karasjok SK2004400m Individuell medley5.53,8839101.03.202025m 
[Utvid]7979.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby1.01,55
389p
29.02.2020
100m Fri
Karasjok SK2005100m Fri1.01,5538929.02.202025mD
[Utvid]7979.
Lea-Tekzine Røsberg
Alta SK
Lea-Tekzine Røsberg2.31,15
389p
01.03.2020
200m Fri
Alta SK2006200m Fri2.31,1538901.03.202025m 
[Utvid]8181.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen31,48
386p
01.03.2020
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri31,4838601.03.202025mF
[Utvid]8282.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen2.16,67
384p
29.02.2020
200m Fri
Karasjok SK2003200m Fri2.16,6738429.02.202025mD
[Utvid]8383.
Lea-Tekzine Røsberg
Alta SK
Lea-Tekzine Røsberg31,60
382p
01.03.2020
50m Fri
Alta SK200650m Fri31,6038201.03.202025mF
[Utvid]8484.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng1.09,30
381p
01.03.2020
100m Individuell medley
Karasjok SK2006100m Individuell medley1.09,3038101.03.202025m 
[Utvid]8585.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss35,48
378p
29.02.2020
50m Rygg
Alta SK200150m Rygg35,4837829.02.202025m 
[Utvid]8585.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng4.53,33
378p
29.02.2020
400m Fri
Karasjok SK2006400m Fri4.53,3337829.02.202025mD
[Utvid]8787.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen1.02,17
377p
29.02.2020
100m Fri
Karasjok SK2003100m Fri1.02,1737729.02.202025mD
[Utvid]8787.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok1.09,51
377p
29.02.2020
100m Fri
Karasjok SK2004100m Fri1.09,5137729.02.202025mD
[Utvid]8989.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård2.32,89
376p
29.02.2020
200m Fri
Hammerfest SLK2007200m Fri2.32,8937629.02.202025mD
[Utvid]8989.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto2.32,93
376p
29.02.2020
200m Fri
Karasjok SK2007200m Fri2.32,9337629.02.202025mD
[Utvid]9191.
Lea-Tekzine Røsberg
Alta SK
Lea-Tekzine Røsberg31,77
375p
29.02.2020
50m Fri
Alta SK200650m Fri31,7737529.02.202025m 
[Utvid]9292.
Marius Hansen Lille
Alta SK
Marius Hansen Lille10.16,40
372p
29.02.2020
800m Fri
Alta SK2004800m Fri10.16,4037229.02.202025m 
[Utvid]9393.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen39,78
370p
01.03.2020
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst39,7837001.03.202025m 
[Utvid]9494.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss31,99
368p
01.03.2020
50m Fri
Alta SK200150m Fri31,9936801.03.202025mD
[Utvid]9494.
Julia Somby
Karasjok SK
Julia Somby34,00
368p
01.03.2020
50m Butterfly
Karasjok SK200450m Butterfly34,0036801.03.202025m 
[Utvid]9696.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss2.46,99
367p
29.02.2020
200m Butterfly
Alta SK2001200m Butterfly2.46,9936729.02.202025m 
[Utvid]9797.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård40,11
361p
01.03.2020
50m Bryst
Hammerfest SLK200750m Bryst40,1136101.03.202025m 
[Utvid]9898.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng28,52
358p
29.02.2020
50m Fri
Karasjok SK200650m Fri28,5235829.02.202025m 
[Utvid]9999.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård34,45
354p
01.03.2020
50m Butterfly
Hammerfest SLK200750m Butterfly34,4535401.03.202025m 
[Utvid]9999.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby1.07,93
354p
01.03.2020
100m Butterfly
Karasjok SK2005100m Butterfly1.07,9335401.03.202025mD
Side 1 av 7 (645 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.