Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Barentsstevnet
Stevne
Stevnenavn:
Barentsstevnet
Fra dato:
25.01.2020
Til dato:
26.01.2020
NSF Stevne Id:
0000034041
Arrangørnavn:
Kirkenes SK
Stevnested:
Kirkenes
Bassengnavn:
Barentsbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne m/internasjonal deltagelse
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
15.01.2020
Kvalperiode start:
16.01.2019
Kvalperiode slutt:
15.01.2020
Påmeldingsansv.:
Vera Nowbuth-Thoresen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
930 95 283
Arrangementsleder
Navn:
Tommy Karlsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95180445
Info
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen4.13,94
583p
25.01.2020
400m Fri
Alta SK1999400m Fri4.13,9458325.01.202025m 
[Utvid]22.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen31,55
512p
25.01.2020
50m Bryst
Finnsnes SK200450m Bryst31,5551225.01.202025m 
[Utvid]22.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen2.04,17
512p
25.01.2020
200m Fri
Alta SK1999200m Fri2.04,1751225.01.202025mD
[Utvid]44.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen1.00,25
508p
26.01.2020
100m Butterfly
Alta SK1999100m Butterfly1.00,2550826.01.202025m 
[Utvid]55.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen31,83
499p
25.01.2020
50m Bryst
Finnsnes SK200450m Bryst31,8349925.01.202025m 
[Utvid]55.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen1.00,61
499p
26.01.2020
100m Butterfly
Alta SK1999100m Butterfly1.00,6149926.01.202025m 
[Utvid]77.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss4.55,46
496p
25.01.2020
400m Fri
Alta SK2001400m Fri4.55,4649625.01.202025m 
[Utvid]88.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen1.10,40
492p
25.01.2020
100m Bryst
Finnsnes SK2004100m Bryst1.10,4049225.01.202025m 
[Utvid]99.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg36,34
485p
25.01.2020
50m Bryst
Alta SK200350m Bryst36,3448525.01.202025m 
[Utvid]1010.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen1.04,13
481p
26.01.2020
100m Individuell medley
Alta SK1999100m Individuell medley1.04,1348126.01.202025m 
[Utvid]1111.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen1.04,23
479p
26.01.2020
100m Individuell medley
Finnsnes SK2004100m Individuell medley1.04,2347926.01.202025m 
[Utvid]1212.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen26,01
472p
26.01.2020
50m Fri
Finnsnes SK200450m Fri26,0147226.01.202025m 
[Utvid]1212.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen4.32,45
472p
25.01.2020
400m Fri
Finnsnes SK2004400m Fri4.32,4547225.01.202025m 
[Utvid]1414.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen26,04
470p
26.01.2020
50m Fri
Alta SK199950m Fri26,0447026.01.202025m 
[Utvid]1414.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen27,96
470p
25.01.2020
50m Butterfly
Alta SK199950m Butterfly27,9647025.01.202025m 
[Utvid]1616.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen32,48
469p
25.01.2020
50m Bryst
Finnsnes SK200450m Bryst32,4846925.01.202025mD
[Utvid]1717.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto29,53
468p
25.01.2020
50m Fri
Karasjok SK200750m Fri29,5346825.01.202025mF
[Utvid]1818.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen28,03
467p
25.01.2020
50m Butterfly
Finnsnes SK200450m Butterfly28,0346725.01.202025m 
[Utvid]1919.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen28,10
463p
26.01.2020
50m Butterfly
Alta SK199950m Butterfly28,1046326.01.202025mD
[Utvid]2020.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen37,05
458p
25.01.2020
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst37,0545825.01.202025m 
[Utvid]2121.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen28,36
451p
26.01.2020
50m Butterfly
Alta SK199950m Butterfly28,3645126.01.202025mD
[Utvid]2121.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss29,89
451p
26.01.2020
50m Fri
Alta SK200150m Fri29,8945126.01.202025m 
[Utvid]2323.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss2.24,02
450p
25.01.2020
200m Fri
Alta SK2001200m Fri2.24,0245025.01.202025mD
[Utvid]2424.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg1.22,10
438p
25.01.2020
100m Bryst
Alta SK2003100m Bryst1.22,1043825.01.202025m 
[Utvid]2525.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss32,23
432p
25.01.2020
50m Butterfly
Alta SK200150m Butterfly32,2343225.01.202025m 
[Utvid]2525.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen1.22,46
432p
25.01.2020
100m Bryst
Kirkenes SK2004100m Bryst1.22,4643225.01.202025m 
[Utvid]2727.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto30,36
430p
26.01.2020
50m Fri
Karasjok SK200750m Fri30,3643026.01.202025m 
[Utvid]2828.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas1.14,88
429p
26.01.2020
100m Individuell medley
Kirkenes SK2004100m Individuell medley1.14,8842926.01.202025m 
[Utvid]2929.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas30,42
428p
26.01.2020
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri30,4242826.01.202025m 
[Utvid]2929.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg30,42
428p
26.01.2020
50m Fri
Alta SK200350m Fri30,4242826.01.202025m 
[Utvid]2929.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen33,50
428p
25.01.2020
50m Bryst
Alta SK199950m Bryst33,5042825.01.202025m 
[Utvid]3232.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen30,52
424p
25.01.2020
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri30,5242425.01.202025mF
[Utvid]3333.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen59,85
423p
25.01.2020
100m Fri
Alta SK1999100m Fri59,8542325.01.202025mD
[Utvid]3333.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto5.11,54
423p
25.01.2020
400m Fri
Karasjok SK2007400m Fri5.11,5442325.01.202025m 
[Utvid]3535.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg30,58
421p
25.01.2020
50m Fri
Alta SK200350m Fri30,5842125.01.202025mF
[Utvid]3535.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård5.11,90
421p
25.01.2020
400m Fri
Hammerfest SLK2007400m Fri5.11,9042125.01.202025m 
[Utvid]3737.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto38,16
419p
25.01.2020
50m Bryst
Karasjok SK200750m Bryst38,1641925.01.202025m 
[Utvid]3838.
Maria Alekseevna Kichaykina
Båtsfjord SK
Maria Alekseevna Kichaykina30,73
415p
26.01.2020
50m Fri
Båtsfjord SK200450m Fri30,7341526.01.202025m 
[Utvid]3939.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen2.13,39
413p
25.01.2020
200m Fri
Finnsnes SK2004200m Fri2.13,3941325.01.202025mD
[Utvid]4040.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss1.15,91
412p
25.01.2020
100m Individuell medley
Alta SK2001100m Individuell medley1.15,9141225.01.202025mF
[Utvid]4141.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto1.23,89
410p
25.01.2020
100m Bryst
Karasjok SK2007100m Bryst1.23,8941025.01.202025m 
[Utvid]4242.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen32,90
406p
25.01.2020
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly32,9040625.01.202025m 
[Utvid]4343.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen32,93
405p
25.01.2020
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly32,9340525.01.202025m 
[Utvid]4343.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård2.41,05
405p
25.01.2020
200m Rygg
Hammerfest SLK2007200m Rygg2.41,0540525.01.202025m 
[Utvid]4545.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss1.16,40
404p
26.01.2020
100m Individuell medley
Alta SK2001100m Individuell medley1.16,4040426.01.202025m 
[Utvid]4646.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen1.16,50
403p
26.01.2020
100m Individuell medley
Kirkenes SK2004100m Individuell medley1.16,5040326.01.202025m 
[Utvid]4646.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen2.44,90
403p
25.01.2020
200m Individuell medley
Kirkenes SK2004200m Individuell medley2.44,9040325.01.202025m 
[Utvid]4848.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss1.14,00
401p
26.01.2020
100m Butterfly
Alta SK2001100m Butterfly1.14,0040126.01.202025m 
[Utvid]4848.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen5.17,11
401p
25.01.2020
400m Fri
Kirkenes SK2004400m Fri5.17,1140125.01.202025m 
[Utvid]5050.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas1.14,89
396p
26.01.2020
100m Rygg
Kirkenes SK2004100m Rygg1.14,8939626.01.202025m 
[Utvid]5151.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen38,93
394p
25.01.2020
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst38,9339425.01.202025mD
[Utvid]5252.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg39,01
392p
25.01.2020
50m Bryst
Alta SK200350m Bryst39,0139225.01.202025mD
[Utvid]5353.
Alma Charlott Wehner
Finnsnes SK
Alma Charlott Wehner31,40
389p
26.01.2020
50m Fri
Finnsnes SK200650m Fri31,4038926.01.202025m 
[Utvid]5353.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård31,40
389p
26.01.2020
50m Fri
Hammerfest SLK200750m Fri31,4038926.01.202025m 
[Utvid]5555.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen4.51,51
385p
25.01.2020
400m Fri
Finnsnes SK2006400m Fri4.51,5138525.01.202025m 
[Utvid]5656.
Jakob Ahmed A. Al-Saedi
Alta SK
Jakob Ahmed A. Al-Saedi27,86
384p
26.01.2020
50m Fri
Alta SK200550m Fri27,8638426.01.202025m 
[Utvid]5656.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg1.17,70
384p
26.01.2020
100m Individuell medley
Alta SK2003100m Individuell medley1.17,7038426.01.202025m 
[Utvid]5656.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård2.47,56
384p
25.01.2020
200m Individuell medley
Hammerfest SLK2007200m Individuell medley2.47,5638425.01.202025m 
[Utvid]5959.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto2.32,30
381p
25.01.2020
200m Fri
Karasjok SK2007200m Fri2.32,3038125.01.202025mD
[Utvid]5959.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas2.44,44
381p
25.01.2020
200m Rygg
Kirkenes SK2004200m Rygg2.44,4438125.01.202025m 
[Utvid]6161.
Thea Eliassen Johansen
Alta SK
Thea Eliassen Johansen31,64
380p
26.01.2020
50m Fri
Alta SK200450m Fri31,6438026.01.202025m 
[Utvid]6161.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss1.09,34
380p
25.01.2020
100m Fri
Alta SK2001100m Fri1.09,3438025.01.202025mD
[Utvid]6161.
Marius Hansen Lille
Alta SK
Marius Hansen Lille4.53,00
380p
25.01.2020
400m Fri
Alta SK2004400m Fri4.53,0038025.01.202025m 
[Utvid]6464.
Jakob Ahmed A. Al-Saedi
Alta SK
Jakob Ahmed A. Al-Saedi1.09,44
379p
26.01.2020
100m Individuell medley
Alta SK2005100m Individuell medley1.09,4437926.01.202025m 
[Utvid]6464.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård1.18,07
379p
26.01.2020
100m Individuell medley
Hammerfest SLK2007100m Individuell medley1.18,0737926.01.202025m 
[Utvid]6464.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas2.48,30
379p
25.01.2020
200m Individuell medley
Kirkenes SK2004200m Individuell medley2.48,3037925.01.202025m 
[Utvid]6767.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen5.23,37
378p
25.01.2020
400m Fri
Kirkenes SK2004400m Fri5.23,3737825.01.202025m 
[Utvid]6868.
Jakob Ahmed A. Al-Saedi
Alta SK
Jakob Ahmed A. Al-Saedi2.32,00
375p
25.01.2020
200m Individuell medley
Alta SK2005200m Individuell medley2.32,0037525.01.202025m 
[Utvid]6969.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen1.26,49
374p
25.01.2020
100m Bryst
Hammerfest SLK2005100m Bryst1.26,4937425.01.202025m 
[Utvid]7070.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård2.34,09
368p
25.01.2020
200m Fri
Hammerfest SLK2007200m Fri2.34,0936825.01.202025mD
[Utvid]7171.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen39,89
367p
25.01.2020
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst39,8936725.01.202025m 
[Utvid]7171.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto39,89
367p
25.01.2020
50m Bryst
Karasjok SK200750m Bryst39,8936725.01.202025mD
[Utvid]7373.
Lea-Tekzine Røsberg
Alta SK
Lea-Tekzine Røsberg32,11
364p
26.01.2020
50m Fri
Alta SK200650m Fri32,1136426.01.202025m 
[Utvid]7373.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg2.50,52
364p
25.01.2020
200m Individuell medley
Alta SK2003200m Individuell medley2.50,5236425.01.202025m 
[Utvid]7575.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto2.47,20
362p
25.01.2020
200m Rygg
Karasjok SK2007200m Rygg2.47,2036225.01.202025m 
[Utvid]7676.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas5.28,41
361p
25.01.2020
400m Fri
Kirkenes SK2004400m Fri5.28,4136125.01.202025m 
[Utvid]7777.
Maria Alekseevna Kichaykina
Båtsfjord SK
Maria Alekseevna Kichaykina1.17,31
360p
26.01.2020
100m Rygg
Båtsfjord SK2004100m Rygg1.17,3136026.01.202025m 
[Utvid]7878.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen34,30
359p
25.01.2020
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly34,3035925.01.202025mD
[Utvid]7878.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen40,16
359p
25.01.2020
50m Bryst
Hammerfest SLK200550m Bryst40,1635925.01.202025mD
[Utvid]7878.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen1.19,47
359p
26.01.2020
100m Individuell medley
Hammerfest SLK2005100m Individuell medley1.19,4735926.01.202025m 
[Utvid]8181.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen40,21
358p
25.01.2020
50m Bryst
Hammerfest SLK200550m Bryst40,2135825.01.202025m 
[Utvid]8181.
Jakob Ahmed A. Al-Saedi
Alta SK
Jakob Ahmed A. Al-Saedi1.10,72
358p
25.01.2020
100m Individuell medley
Alta SK2005100m Individuell medley1.10,7235825.01.202025mF
[Utvid]8181.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen2.35,41
358p
25.01.2020
200m Fri
Kirkenes SK2004200m Fri2.35,4135825.01.202025mD
[Utvid]8484.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss34,42
355p
26.01.2020
50m Butterfly
Alta SK200150m Butterfly34,4235526.01.202025mD
[Utvid]8585.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen28,69
352p
25.01.2020
50m Fri
Alta SK199950m Fri28,6935225.01.202025mD
[Utvid]8686.
Kaja Mathisen
Alta SK
Kaja Mathisen40,48
351p
25.01.2020
50m Bryst
Alta SK200850m Bryst40,4835125.01.202025m 
[Utvid]8787.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas40,59
348p
25.01.2020
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst40,5934825.01.202025m 
[Utvid]8888.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen1.03,93
347p
25.01.2020
100m Fri
Finnsnes SK2004100m Fri1.03,9334725.01.202025mD
[Utvid]8989.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto1.17,76
346p
26.01.2020
100m Butterfly
Karasjok SK2007100m Butterfly1.17,7634626.01.202025m 
[Utvid]9090.
Thea Eliassen Johansen
Alta SK
Thea Eliassen Johansen1.20,58
344p
26.01.2020
100m Individuell medley
Alta SK2004100m Individuell medley1.20,5834426.01.202025m 
[Utvid]9090.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen1.20,62
344p
25.01.2020
100m Individuell medley
Hammerfest SLK2005100m Individuell medley1.20,6234425.01.202025mF
[Utvid]9292.
Jakob Ahmed A. Al-Saedi
Alta SK
Jakob Ahmed A. Al-Saedi36,05
343p
25.01.2020
50m Bryst
Alta SK200550m Bryst36,0534325.01.202025m 
[Utvid]9393.
Sofie Iversen Holsbøe
Hammerfest SLK
Sofie Iversen Holsbøe5.34,53
341p
25.01.2020
400m Fri
Hammerfest SLK2005400m Fri5.34,5334125.01.202025m 
[Utvid]9494.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen2.22,57
338p
25.01.2020
200m Fri
Finnsnes SK2006200m Fri2.22,5733825.01.202025mD
[Utvid]9494.
Maria Alekseevna Kichaykina
Båtsfjord SK
Maria Alekseevna Kichaykina2.51,08
338p
25.01.2020
200m Rygg
Båtsfjord SK2004200m Rygg2.51,0833825.01.202025m 
[Utvid]9696.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss32,95
337p
25.01.2020
50m Fri
Alta SK200150m Fri32,9533725.01.202025mD
[Utvid]9696.
Marius Hansen Lille
Alta SK
Marius Hansen Lille2.22,69
337p
25.01.2020
200m Fri
Alta SK2004200m Fri2.22,6933725.01.202025mD
[Utvid]9696.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas2.38,67
337p
25.01.2020
200m Fri
Kirkenes SK2004200m Fri2.38,6733725.01.202025mD
[Utvid]9999.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas35,09
335p
25.01.2020
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly35,0933525.01.202025mD
[Utvid]100100.
Marius Hansen Lille
Alta SK
Marius Hansen Lille29,22
333p
25.01.2020
50m Fri
Alta SK200450m Fri29,2233325.01.202025mF
Side 1 av 6 (582 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.