Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Mare Nostrum Barcelona
Stevne
Stevnenavn:
Mare Nostrum Barcelona
Fra dato:
15.06.2019
Til dato:
16.06.2019
NSF Stevne Id:
0000034300
Arrangørnavn:
Club Natació Sant Andreu/Federació Catalana de Natació
Stevnested:
Barcelona
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
28.05.2019
Kvalperiode start:
29.05.2018
Kvalperiode slutt:
28.05.2019
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.48,85
889p
15.06.2019
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.48,8588915.06.201950m 
[Utvid]22.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen15.05,95
888p
16.06.2019
1500m Fri
Lambertseter SK19961500m Fri15.05,9588816.06.201950m 
[Utvid]33.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.50,82
866p
15.06.2019
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.50,8286615.06.201950m 
[Utvid]44.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas2.00,60
844p
15.06.2019
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000200m Individuell medley2.00,6084415.06.201950m 
[Utvid]55.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey2.14,40
837p
16.06.2019
200m Bryst
Lambertseter SK1996200m Bryst2.14,4083716.06.201950m 
[Utvid]66.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.01,70
834p
15.06.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.01,7083415.06.201950m 
[Utvid]77.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas25,55
832p
15.06.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg25,5583215.06.201950m 
[Utvid]88.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen8.02,23
824p
16.06.2019
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri8.02,2382416.06.201950mD
[Utvid]99.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.02,14
817p
15.06.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.02,1481715.06.201950m 
[Utvid]1010.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski24,05
811p
15.06.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199450m Butterfly24,0581115.06.201950m 
[Utvid]1111.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski24,10
806p
15.06.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199450m Butterfly24,1080615.06.201950m 
[Utvid]1212.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey2.16,43
800p
16.06.2019
200m Bryst
Lambertseter SK1996200m Bryst2.16,4380016.06.201950m 
[Utvid]1313.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas25,91
798p
15.06.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg25,9179815.06.201950m 
[Utvid]1414.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning29,18
797p
16.06.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg29,1879716.06.201950m 
[Utvid]1414.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug3.57,27
797p
15.06.2019
400m Fri
Stavanger SK1997400m Fri3.57,2779715.06.201950m 
[Utvid]1616.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas53,75
796p
16.06.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly53,7579616.06.201950m 
[Utvid]1717.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug15.45,74
781p
16.06.2019
1500m Fri
Stavanger SK19971500m Fri15.45,7478116.06.201950m 
[Utvid]1818.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie50,96
780p
15.06.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri50,9678015.06.201950m 
[Utvid]1818.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas54,12
780p
16.06.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly54,1278016.06.201950m 
[Utvid]2020.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou2.31,18
779p
15.06.2019
200m Bryst
Lambertseter SK1993200m Bryst2.31,1877915.06.201950m 
[Utvid]2121.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas2.03,98
777p
15.06.2019
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000200m Individuell medley2.03,9877715.06.201950m 
[Utvid]2222.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.59,63
774p
16.06.2019
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.59,6377416.06.201950mD
[Utvid]2323.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou2.31,58
772p
15.06.2019
200m Bryst
Lambertseter SK1993200m Bryst2.31,5877215.06.201950m 
[Utvid]2424.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning2.15,30
770p
16.06.2019
200m Rygg
Bærumsvømmerne2000200m Rygg2.15,3077016.06.201950m 
[Utvid]2525.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie1.51,73
760p
16.06.2019
200m Fri
Bergensvømmerne1995200m Fri1.51,7376016.06.201950m 
[Utvid]2626.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski51,50
755p
15.06.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri51,5075515.06.201950m 
[Utvid]2727.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas24,71
747p
16.06.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly24,7174716.06.201950mD
[Utvid]2828.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.04,82
741p
15.06.2019
200m Fri
Lambertseter SK1999200m Fri2.04,8274115.06.201950m 
[Utvid]2929.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski23,13
738p
16.06.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri23,1373816.06.201950m 
[Utvid]2929.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning2.17,22
738p
16.06.2019
200m Rygg
Bærumsvømmerne2000200m Rygg2.17,2273816.06.201950m 
[Utvid]3131.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey1.03,36
733p
15.06.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1996100m Bryst1.03,3673315.06.201950m 
[Utvid]3131.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas4.30,42
733p
16.06.2019
400m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000400m Individuell medley4.30,4273316.06.201950m 
[Utvid]3333.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg57,68
720p
16.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK1999100m Fri57,6872016.06.201950m 
[Utvid]3333.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug8.24,27
720p
16.06.2019
800m Fri
Stavanger SK1997800m Fri8.24,2772016.06.201950mD
[Utvid]3535.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.20,83
718p
16.06.2019
200m Individuell medley
Lambertseter SK1999200m Individuell medley2.20,8371816.06.201950m 
[Utvid]3636.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas25,05
717p
15.06.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly25,0571715.06.201950mD
[Utvid]3737.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas25,09
714p
16.06.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly25,0971416.06.201950mD
[Utvid]3838.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.54,32
710p
15.06.2019
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.54,3271015.06.201950mD
[Utvid]3939.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas25,21
704p
15.06.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly25,2170415.06.201950mD
[Utvid]4040.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.54,80
701p
15.06.2019
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.54,8070115.06.201950mD
[Utvid]4141.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey1.04,37
699p
16.06.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1996100m Bryst1.04,3769916.06.201950mD
[Utvid]4242.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey29,25
698p
16.06.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199650m Bryst29,2569816.06.201950m 
[Utvid]4343.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie23,61
694p
16.06.2019
50m Fri
Bergensvømmerne199550m Fri23,6169416.06.201950m 
[Utvid]4444.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug1.55,24
693p
16.06.2019
200m Fri
Stavanger SK1997200m Fri1.55,2469316.06.201950m 
[Utvid]4545.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim1.04,74
687p
15.06.2019
100m Bryst
Hamar IL2000100m Bryst1.04,7468715.06.201950m 
[Utvid]4646.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey1.04,78
685p
16.06.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1996100m Bryst1.04,7868516.06.201950mD
[Utvid]4747.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou1.12,83
682p
16.06.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1993100m Bryst1.12,8368216.06.201950m 
[Utvid]4848.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug4.10,13
681p
16.06.2019
400m Fri
Stavanger SK1997400m Fri4.10,1368116.06.201950mD
[Utvid]4949.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou1.13,04
676p
15.06.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1993100m Bryst1.13,0467615.06.201950mD
[Utvid]5050.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim29,63
671p
15.06.2019
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst29,6367115.06.201950mD
[Utvid]5151.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou1.13,28
670p
15.06.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1993100m Bryst1.13,2867015.06.201950mD
[Utvid]5252.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug1.57,14
660p
15.06.2019
200m Fri
Stavanger SK1997200m Fri1.57,1466015.06.201950mD
[Utvid]5353.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim29,81
659p
16.06.2019
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst29,8165916.06.201950m 
[Utvid]5454.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey30,06
643p
15.06.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199650m Bryst30,0664315.06.201950mD
[Utvid]5555.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie24,26
640p
15.06.2019
50m Fri
Bergensvømmerne199550m Fri24,2664015.06.201950mD
[Utvid]5656.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.58,41
639p
16.06.2019
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.58,4163916.06.201950mD
[Utvid]5757.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie54,53
636p
16.06.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri54,5363616.06.201950mD
[Utvid]5858.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg34,20
635p
15.06.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199950m Bryst34,2063515.06.201950m 
[Utvid]5959.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg27,78
618p
16.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK199950m Fri27,7861816.06.201950mD
[Utvid]6060.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg1.00,97
610p
15.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK1999100m Fri1.00,9761015.06.201950mD
[Utvid]6161.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou34,68
609p
16.06.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199350m Bryst34,6860916.06.201950mD
[Utvid]6262.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski24,71
605p
15.06.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri24,7160515.06.201950mD
[Utvid]6363.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey30,69
604p
16.06.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199650m Bryst30,6960416.06.201950mD
[Utvid]6464.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey30,86
594p
16.06.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199650m Bryst30,8659416.06.201950mD
[Utvid]6565.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen55,92
590p
15.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK1996100m Fri55,9259015.06.201950mD
[Utvid]6565.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen55,93
590p
15.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK1996100m Fri55,9359015.06.201950mD
[Utvid]6767.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou35,06
589p
15.06.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199350m Bryst35,0658915.06.201950mD
[Utvid]6868.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou35,13
586p
15.06.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199350m Bryst35,1358615.06.201950mD
[Utvid]6969.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas59,93
574p
16.06.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly59,9357416.06.201950mD
[Utvid]7070.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug56,68
566p
16.06.2019
100m Fri
Stavanger SK1997100m Fri56,6856616.06.201950mD
[Utvid]7171.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas27,28
555p
16.06.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly27,2855516.06.201950mD
[Utvid]7272.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug2.04,18
554p
16.06.2019
200m Fri
Stavanger SK1997200m Fri2.04,1855416.06.201950mD
[Utvid]7373.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug57,29
548p
15.06.2019
100m Fri
Stavanger SK1997100m Fri57,2954815.06.201950mD
[Utvid]7474.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg29,86
547p
16.06.2019
50m Butterfly
Lambertseter SK199950m Butterfly29,8654716.06.201950mD
[Utvid]7575.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen57,77
535p
16.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK1996100m Fri57,7753516.06.201950mD
[Utvid]7676.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg29,45
519p
15.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK199950m Fri29,4551915.06.201950mD
[Utvid]7777.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie26,10
514p
16.06.2019
50m Fri
Bergensvømmerne199550m Fri26,1051416.06.201950mD
[Utvid]7878.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen26,86
471p
15.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK199650m Fri26,8647115.06.201950mD
[Utvid]7979.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen27,09
459p
15.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK199650m Fri27,0945915.06.201950mD
[Utvid]8080.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug1.00,92
456p
16.06.2019
100m Fri
Stavanger SK1997100m Fri1.00,9245616.06.201950mD
[Utvid]8181.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug27,42
443p
16.06.2019
50m Fri
Stavanger SK199750m Fri27,4244316.06.201950mD
[Utvid]8282.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug27,77
426p
15.06.2019
50m Fri
Stavanger SK199750m Fri27,7742615.06.201950mD
[Utvid]8383.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen27,93
419p
16.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK199650m Fri27,9341916.06.201950mD
[Utvid]8484.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug29,24
365p
16.06.2019
50m Fri
Stavanger SK199750m Fri29,2436516.06.201950mD
[Utvid]8585.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte HaarsakerDNS
0p
16.06.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne1993200m BrystDNS016.06.201950m 
[Utvid]8585.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg GrindheimDNS
0p
16.06.2019
200m Bryst
Hamar IL2000200m BrystDNS016.06.201950m 
[Utvid]8585.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte HaarsakerDNS
0p
15.06.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m BrystDNS015.06.201950m 
[Utvid]8585.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte HaarsakerDNS
0p
16.06.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m BrystDNS016.06.201950m 
[Utvid]8585.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto HvasDNS
0p
15.06.2019
200m Butterfly
Bærumsvømmerne2000200m ButterflyDNS015.06.201950m 
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.