Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Nordisk mesterskap
Stevne
Stevnenavn:
Nordisk mesterskap
Fra dato:
29.11.2019
Til dato:
01.12.2019
NSF Stevne Id:
0000034322
Arrangørnavn:
Faroe Islands Swimming Association
Stevnested:
Torshavn
Bassengnavn:
Gundadali
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
15.11.2019
Kvalperiode start:
16.11.2018
Kvalperiode slutt:
15.11.2019
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova4.13,63
784p
29.11.2019
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.13,6378429.11.201925m 
[Utvid]22.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova8.41,64
775p
01.12.2019
800m Fri
Lambertseter SK2003800m Fri8.41,6477501.12.201925m 
[Utvid]33.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.00,55
768p
30.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.00,5576830.11.201925m 
[Utvid]44.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen2.00,88
762p
30.11.2019
200m Fri
Triton Lillestrøm2004200m Fri2.00,8876230.11.201925m 
[Utvid]55.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen15.29,35
759p
30.11.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20021500m Fri15.29,3575930.11.201925m 
[Utvid]66.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova4.16,47
758p
29.11.2019
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.16,4775829.11.201925m 
[Utvid]77.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen1.59,07
751p
30.11.2019
200m Butterfly
Bryne SK2002200m Butterfly1.59,0775130.11.201925m 
[Utvid]77.
Uliana Gorlova
Norge
Uliana Gorlova2.01,47
751p
29.11.2019
200m Fri
Norge2003200m Fri2.01,4775129.11.201925mF
[Utvid]99.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen3.53,56
750p
29.11.2019
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri3.53,5675029.11.201925m 
[Utvid]1010.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss8.48,49
746p
01.12.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2004800m Fri8.48,4974601.12.201925m 
[Utvid]1111.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum4.45,80
743p
30.11.2019
400m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004400m Individuell medley4.45,8074330.11.201925m 
[Utvid]1212.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen15.37,13
741p
30.11.2019
1500m Fri
SK Team Sør20021500m Fri15.37,1374130.11.201925m 
[Utvid]1313.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.02,28
736p
30.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.02,2873630.11.201925m 
[Utvid]1313.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen4.19,02
736p
29.11.2019
400m Fri
Triton Lillestrøm2004400m Fri4.19,0273629.11.201925m 
[Utvid]1515.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova4.20,26
726p
01.12.2019
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.20,2672601.12.201925mD
[Utvid]1616.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz1.00,78
725p
01.12.2019
100m Butterfly
Bergens SC2004100m Butterfly1.00,7872501.12.201925m 
[Utvid]1717.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen2.02,94
724p
30.11.2019
200m Fri
Triton Lillestrøm2004200m Fri2.02,9472430.11.201925m 
[Utvid]1717.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik2.13,81
724p
01.12.2019
200m Bryst
Bergens SC2002200m Bryst2.13,8172401.12.201925m 
[Utvid]1919.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen3.57,22
716p
29.11.2019
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri3.57,2271629.11.201925m 
[Utvid]2020.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik1.02,17
715p
29.11.2019
100m Bryst
Bergens SC2002100m Bryst1.02,1771529.11.201925m 
[Utvid]2020.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen8.15,78
715p
30.11.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2002800m Fri8.15,7871530.11.201925mD
[Utvid]2222.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe2.30,52
714p
29.11.2019
200m Bryst
SK Speed2004200m Bryst2.30,5271429.11.201925m 
[Utvid]2323.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz2.13,88
713p
29.11.2019
200m Butterfly
Bergens SC2004200m Butterfly2.13,8871329.11.201925m 
[Utvid]2424.
Asdis Eva Omarsdottir
Bergensvømmerne
Asdis Eva Omarsdottir31,99
711p
01.12.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200250m Bryst31,9971101.12.201925m 
[Utvid]2525.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.22,20
710p
01.12.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.22,2071001.12.201925mD
[Utvid]2626.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz1.01,23
709p
01.12.2019
100m Butterfly
Bergens SC2004100m Butterfly1.01,2370901.12.201925m 
[Utvid]2626.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen4.22,27
709p
29.11.2019
400m Fri
Triton Lillestrøm2004400m Fri4.22,2770929.11.201925m 
[Utvid]2828.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik1.02,43
706p
29.11.2019
100m Bryst
Bergens SC2002100m Bryst1.02,4370629.11.201925m 
[Utvid]2929.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen56,51
703p
01.12.2019
100m Fri
Triton Lillestrøm2004100m Fri56,5170301.12.201925m 
[Utvid]3030.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz2.14,67
700p
29.11.2019
200m Butterfly
Bergens SC2004200m Butterfly2.14,6770029.11.201925m 
[Utvid]3131.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik28,45
699p
30.11.2019
50m Bryst
Bergens SC200250m Bryst28,4569930.11.201925m 
[Utvid]3131.
Mari Moen
Norge
Mari Moen56,62
699p
01.12.2019
100m Fri
Norge2004100m Fri56,6269901.12.201925mF
[Utvid]3333.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen56,66
697p
01.12.2019
100m Fri
Triton Lillestrøm2004100m Fri56,6669701.12.201925m 
[Utvid]3333.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe1.10,32
697p
30.11.2019
100m Bryst
SK Speed2004100m Bryst1.10,3269730.11.201925m 
[Utvid]3333.
Mats Fjogstad Tobiassen
Norge
Mats Fjogstad Tobiassen1.52,04
697p
29.11.2019
200m Fri
Norge2002200m Fri1.52,0469729.11.201925mF
[Utvid]3636.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen54,27
695p
29.11.2019
100m Butterfly
Bryne SK2002100m Butterfly54,2769529.11.201925m 
[Utvid]3636.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen8.20,39
695p
30.11.2019
800m Fri
SK Team Sør2002800m Fri8.20,3969530.11.201925mD
[Utvid]3636.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen15.57,33
695p
30.11.2019
1500m Fri
SK Team Sør20021500m Fri15.57,3369530.11.201925m 
[Utvid]3939.
Asdis Eva Omarsdottir
Bergensvømmerne
Asdis Eva Omarsdottir1.10,43
694p
30.11.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2002100m Bryst1.10,4369430.11.201925m 
[Utvid]4040.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen54,31
693p
29.11.2019
100m Butterfly
Bryne SK2002100m Butterfly54,3169329.11.201925m 
[Utvid]4040.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik2.15,73
693p
01.12.2019
200m Bryst
Bergens SC2002200m Bryst2.15,7369301.12.201925m 
[Utvid]4242.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu29,04
690p
29.11.2019
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg29,0469029.11.201925m 
[Utvid]4242.
Asdis Eva Omarsdottir
Bergensvømmerne
Asdis Eva Omarsdottir1.10,54
690p
30.11.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2002100m Bryst1.10,5469030.11.201925m 
[Utvid]4242.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen4.00,17
690p
29.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2002400m Fri4.00,1769029.11.201925m 
[Utvid]4545.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe2.32,47
687p
29.11.2019
200m Bryst
SK Speed2004200m Bryst2.32,4768729.11.201925m 
[Utvid]4545.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum4.53,35
687p
30.11.2019
400m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004400m Individuell medley4.53,3568730.11.201925m 
[Utvid]4545.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz4.53,42
687p
30.11.2019
400m Individuell medley
Bergens SC2004400m Individuell medley4.53,4268730.11.201925m 
[Utvid]4848.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik28,64
685p
30.11.2019
50m Bryst
Bergens SC200250m Bryst28,6468530.11.201925m 
[Utvid]4848.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum2.18,22
685p
01.12.2019
200m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004200m Individuell medley2.18,2268501.12.201925m 
[Utvid]5050.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.25,61
683p
29.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.25,6168329.11.201925m 
[Utvid]5151.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu29,16
682p
29.11.2019
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg29,1668229.11.201925m 
[Utvid]5252.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.05,52
680p
29.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.05,5268029.11.201925mD
[Utvid]5252.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.05,57
680p
29.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.05,5768029.11.201925mD
[Utvid]5252.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale4.25,92
680p
29.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.25,9268029.11.201925m 
[Utvid]5555.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale9.05,65
677p
01.12.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2003800m Fri9.05,6567701.12.201925m 
[Utvid]5656.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen2.03,36
675p
30.11.2019
200m Butterfly
Bryne SK2002200m Butterfly2.03,3667530.11.201925m 
[Utvid]5656.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz4.55,13
675p
30.11.2019
400m Individuell medley
Bergens SC2004400m Individuell medley4.55,1367530.11.201925m 
[Utvid]5858.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen4.02,09
673p
29.11.2019
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.02,0967329.11.201925m 
[Utvid]5959.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu1.02,84
671p
30.11.2019
100m Rygg
Varodd SK2003100m Rygg1.02,8467130.11.201925m 
[Utvid]5959.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen8.26,39
671p
30.11.2019
800m Fri
SK Team Sør2002800m Fri8.26,3967130.11.201925mD
[Utvid]6161.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe1.11,27
669p
30.11.2019
100m Bryst
SK Speed2004100m Bryst1.11,2766930.11.201925m 
[Utvid]6262.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum2.19,49
666p
01.12.2019
200m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004200m Individuell medley2.19,4966601.12.201925m 
[Utvid]6363.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe32,71
665p
01.12.2019
50m Bryst
SK Speed200450m Bryst32,7166501.12.201925m 
[Utvid]6464.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen1.53,91
663p
01.12.2019
200m Fri
Bryne SK2002200m Fri1.53,9166301.12.201925m 
[Utvid]6464.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum2.16,71
663p
01.12.2019
200m Rygg
Triton Lillestrøm2004200m Rygg2.16,7166301.12.201925m 
[Utvid]6666.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale4.28,47
661p
01.12.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.28,4766101.12.201925mD
[Utvid]6767.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen26,33
660p
29.11.2019
50m Fri
Triton Lillestrøm200450m Fri26,3366029.11.201925m 
[Utvid]6868.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale2.07,03
656p
30.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.07,0365630.11.201925m 
[Utvid]6969.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen4.31,31
653p
01.12.2019
400m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2002400m Individuell medley4.31,3165301.12.201925m 
[Utvid]7070.
Mats Fjogstad Tobiassen
Norge
Mats Fjogstad Tobiassen51,82
652p
01.12.2019
100m Fri
Norge2002100m Fri51,8265201.12.201925mF
[Utvid]7171.
Asdis Eva Omarsdottir
Bergensvømmerne
Asdis Eva Omarsdottir32,95
651p
01.12.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200250m Bryst32,9565101.12.201925m 
[Utvid]7272.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik29,14
650p
29.11.2019
50m Bryst
Bergens SC200250m Bryst29,1465029.11.201925mD
[Utvid]7373.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen25,14
647p
01.12.2019
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly25,1464701.12.201925m 
[Utvid]7373.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen1.54,88
647p
01.12.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2002200m Fri1.54,8864701.12.201925m 
[Utvid]7575.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe33,04
645p
01.12.2019
50m Bryst
SK Speed200450m Bryst33,0464501.12.201925m 
[Utvid]7676.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen25,19
643p
01.12.2019
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly25,1964301.12.201925m 
[Utvid]7676.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik29,24
643p
29.11.2019
50m Bryst
Bergens SC200250m Bryst29,2464329.11.201925mD
[Utvid]7878.
Adina Lønseth Ringsbu
Norge
Adina Lønseth Ringsbu1.03,76
642p
30.11.2019
100m Rygg
Norge2003100m Rygg1.03,7664230.11.201925mF
[Utvid]7878.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik1.04,46
642p
01.12.2019
100m Bryst
Bergens SC2002100m Bryst1.04,4664201.12.201925mD
[Utvid]8080.
Asdis Eva Omarsdottir
Bergensvømmerne
Asdis Eva Omarsdottir33,13
640p
30.11.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200250m Bryst33,1364030.11.201925mD
[Utvid]8181.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen1.55,34
639p
01.12.2019
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri1.55,3463901.12.201925m 
[Utvid]8282.
Asdis Eva Omarsdottir
Bergensvømmerne
Asdis Eva Omarsdottir33,17
638p
30.11.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200250m Bryst33,1763830.11.201925mD
[Utvid]8282.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen2.05,70
638p
30.11.2019
200m Butterfly
Vestkantsvømmerne2002200m Butterfly2.05,7063830.11.201925m 
[Utvid]8484.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz1.03,46
637p
29.11.2019
100m Butterfly
Bergens SC2004100m Butterfly1.03,4663729.11.201925mD
[Utvid]8484.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.08,31
637p
01.12.2019
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.08,3163701.12.201925mD
[Utvid]8686.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen2.08,53
634p
29.11.2019
200m Fri
Triton Lillestrøm2004200m Fri2.08,5363429.11.201925mD
[Utvid]8686.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.08,54
634p
01.12.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.08,5463401.12.201925mD
[Utvid]8888.
Asdis Eva Omarsdottir
Bergensvømmerne
Asdis Eva Omarsdottir2.36,92
630p
29.11.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne2002200m Bryst2.36,9263029.11.201925m 
[Utvid]8989.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen4.07,66
629p
30.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2002400m Fri4.07,6662930.11.201925mD
[Utvid]9090.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen4.34,89
628p
01.12.2019
400m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2002400m Individuell medley4.34,8962801.12.201925m 
[Utvid]9191.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen25,40
627p
29.11.2019
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly25,4062729.11.201925mD
[Utvid]9191.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum29,99
627p
29.11.2019
50m Rygg
Triton Lillestrøm200450m Rygg29,9962729.11.201925m 
[Utvid]9393.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu1.04,32
626p
30.11.2019
100m Rygg
Varodd SK2003100m Rygg1.04,3262630.11.201925m 
[Utvid]9494.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.56,19
625p
29.11.2019
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri1.56,1962529.11.201925mD
[Utvid]9494.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum2.19,41
625p
01.12.2019
200m Rygg
Triton Lillestrøm2004200m Rygg2.19,4162501.12.201925m 
[Utvid]9696.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen25,45
624p
29.11.2019
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly25,4562429.11.201925mD
[Utvid]9797.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen4.08,49
623p
30.11.2019
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.08,4962330.11.201925mD
[Utvid]9898.
Jonas Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Jonas Milian Hestad Solberg52,64
622p
30.11.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2003100m Fri52,6462230.11.201925m 
[Utvid]9999.
Uliana Gorlova
Norge
Uliana Gorlova58,88
621p
29.11.2019
100m Fri
Norge2003100m Fri58,8862129.11.201925mD
[Utvid]9999.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale2.09,40
621p
29.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.09,4062129.11.201925mD
Side 1 av 3 (236 rader)< Forrige123Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.