Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Reykjavik International Games 2020
Stevne
Stevnenavn:
Reykjavik International Games 2020
Fra dato:
24.01.2020
Til dato:
26.01.2020
NSF Stevne Id:
0000034445
Arrangørnavn:
Icelandic Swimming Association
Stevnested:
Reykjavik
Bassengnavn:
Laugardalslaug
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
14.01.2020
Kvalperiode start:
29.01.2019
Kvalperiode slutt:
13.12.2019
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen5.00,39
697p
24.01.2020
400m Individuell medley
Lambertseter SK2001400m Individuell medley5.00,3969724.01.202050m 
[Utvid]22.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg1.12,48
692p
26.01.2020
100m Bryst
Lambertseter SK1998100m Bryst1.12,4869226.01.202050m 
[Utvid]33.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg1.12,55
690p
26.01.2020
100m Bryst
Lambertseter SK1998100m Bryst1.12,5569026.01.202050m 
[Utvid]44.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg33,40
682p
24.01.2020
50m Bryst
Lambertseter SK199850m Bryst33,4068224.01.202050m 
[Utvid]55.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg2.38,23
679p
25.01.2020
200m Bryst
Lambertseter SK1998200m Bryst2.38,2367925.01.202050m 
[Utvid]66.
Henrik Hermandsen Veiberg
Lambertseter SK
Henrik Hermandsen Veiberg56,99
668p
26.01.2020
100m Butterfly
Lambertseter SK2001100m Butterfly56,9966826.01.202050m 
[Utvid]77.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg2.39,14
667p
25.01.2020
200m Bryst
Lambertseter SK1998200m Bryst2.39,1466725.01.202050m 
[Utvid]88.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen4.30,74
666p
26.01.2020
400m Fri
Lambertseter SK2001400m Fri4.30,7466626.01.202050m 
[Utvid]99.
Henrik Hermandsen Veiberg
Lambertseter SK
Henrik Hermandsen Veiberg57,14
662p
26.01.2020
100m Butterfly
Lambertseter SK2001100m Butterfly57,1466226.01.202050m 
[Utvid]1010.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen2.25,48
660p
26.01.2020
200m Bryst
Lambertseter SK2003200m Bryst2.25,4866026.01.202050m 
[Utvid]1111.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg33,87
654p
25.01.2020
50m Bryst
Lambertseter SK199850m Bryst33,8765425.01.202050m 
[Utvid]1212.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen59,63
652p
26.01.2020
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri59,6365226.01.202050m 
[Utvid]1313.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg33,95
649p
26.01.2020
50m Bryst
Lambertseter SK199850m Bryst33,9564926.01.202050mD
[Utvid]1414.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen27,35
648p
25.01.2020
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri27,3564825.01.202050m 
[Utvid]1414.
Henrik Hermandsen Veiberg
Lambertseter SK
Henrik Hermandsen Veiberg54,19
648p
25.01.2020
100m Fri
Lambertseter SK2001100m Fri54,1964825.01.202050m 
[Utvid]1616.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen2.26,43
647p
26.01.2020
200m Bryst
Lambertseter SK2003200m Bryst2.26,4364726.01.202050m 
[Utvid]1717.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen1.04,34
641p
25.01.2020
100m Butterfly
Lambertseter SK2001100m Butterfly1.04,3464125.01.202050m 
[Utvid]1818.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen2.21,42
639p
26.01.2020
200m Butterfly
Lambertseter SK2001200m Butterfly2.21,4263926.01.202050m 
[Utvid]1919.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg34,18
636p
26.01.2020
50m Bryst
Lambertseter SK199850m Bryst34,1863626.01.202050mD
[Utvid]1919.
Henrik Hermandsen Veiberg
Lambertseter SK
Henrik Hermandsen Veiberg54,52
636p
25.01.2020
100m Fri
Lambertseter SK2001100m Fri54,5263625.01.202050m 
[Utvid]2121.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen27,56
633p
24.01.2020
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri27,5663324.01.202050m 
[Utvid]2222.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg1.14,70
632p
25.01.2020
100m Bryst
Lambertseter SK1998100m Bryst1.14,7063225.01.202050mD
[Utvid]2323.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg1.14,83
629p
25.01.2020
100m Bryst
Lambertseter SK1998100m Bryst1.14,8362925.01.202050mD
[Utvid]2424.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen1.00,39
627p
26.01.2020
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri1.00,3962726.01.202050m 
[Utvid]2525.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen2.27,62
623p
25.01.2020
200m Individuell medley
Lambertseter SK2001200m Individuell medley2.27,6262325.01.202050m 
[Utvid]2626.
Henrik Hermandsen Veiberg
Lambertseter SK
Henrik Hermandsen Veiberg26,08
622p
25.01.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200150m Butterfly26,0862225.01.202050m 
[Utvid]2727.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen2.23,00
618p
26.01.2020
200m Butterfly
Lambertseter SK2001200m Butterfly2.23,0061826.01.202050m 
[Utvid]2828.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen1.05,45
609p
25.01.2020
100m Butterfly
Lambertseter SK2001100m Butterfly1.05,4560925.01.202050m 
[Utvid]2929.
Henrik Hermandsen Veiberg
Lambertseter SK
Henrik Hermandsen Veiberg26,28
608p
24.01.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200150m Butterfly26,2860824.01.202050m 
[Utvid]3030.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen1.07,57
603p
25.01.2020
100m Bryst
Lambertseter SK2003100m Bryst1.07,5760325.01.202050m 
[Utvid]3131.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen2.14,03
598p
26.01.2020
200m Fri
Lambertseter SK2001200m Fri2.14,0359826.01.202050mD
[Utvid]3131.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen2.24,58
598p
25.01.2020
200m Individuell medley
Lambertseter SK2001200m Individuell medley2.24,5859825.01.202025m 
[Utvid]3333.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli28,10
597p
24.01.2020
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri28,1059724.01.202050m 
[Utvid]3333.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen4.49,48
597p
24.01.2020
400m Individuell medley
Lambertseter SK2003400m Individuell medley4.49,4859724.01.202050m 
[Utvid]3535.
Maren Helene Røsholm
Lambertseter SK
Maren Helene Røsholm28,20
591p
25.01.2020
50m Fri
Lambertseter SK200150m Fri28,2059125.01.202050m 
[Utvid]3636.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen1.08,07
590p
25.01.2020
100m Bryst
Lambertseter SK2003100m Bryst1.08,0759025.01.202050m 
[Utvid]3737.
Henrik Hermandsen Veiberg
Lambertseter SK
Henrik Hermandsen Veiberg26,57
588p
26.01.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200150m Butterfly26,5758826.01.202050mD
[Utvid]3737.
Henrik Hermandsen Veiberg
Lambertseter SK
Henrik Hermandsen Veiberg26,58
588p
26.01.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200150m Butterfly26,5858826.01.202050mD
[Utvid]3939.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg1.01,83
584p
26.01.2020
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri1.01,8358426.01.202050m 
[Utvid]3939.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen2.46,41
584p
25.01.2020
200m Bryst
Lambertseter SK2006200m Bryst2.46,4158425.01.202050m 
[Utvid]3939.
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic
Lambertseter SK
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic17.21,89
584p
24.01.2020
1500m Fri
Lambertseter SK20021500m Fri17.21,8958424.01.202050m 
[Utvid]4242.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen28,33
583p
26.01.2020
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri28,3358326.01.202050mD
[Utvid]4343.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli28,35
582p
25.01.2020
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri28,3558225.01.202050m 
[Utvid]4343.
Kia Amalia Mørk
Lambertseter SK
Kia Amalia Mørk32,31
582p
26.01.2020
50m Rygg
Lambertseter SK200250m Rygg32,3158226.01.202050m 
[Utvid]4343.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg1.01,90
582p
26.01.2020
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri1.01,9058226.01.202050m 
[Utvid]4646.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen32,32
581p
26.01.2020
50m Rygg
Lambertseter SK200550m Rygg32,3258126.01.202050m 
[Utvid]4747.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg35,30
577p
25.01.2020
50m Bryst
Lambertseter SK199850m Bryst35,3057725.01.202050mD
[Utvid]4747.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli1.02,10
577p
26.01.2020
100m Fri
Tromsø SK2005100m Fri1.02,1057726.01.202050m 
[Utvid]4949.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas26,76
576p
25.01.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200450m Butterfly26,7657625.01.202050m 
[Utvid]4949.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen2.47,11
576p
25.01.2020
200m Bryst
Lambertseter SK2006200m Bryst2.47,1157625.01.202050m 
[Utvid]5151.
Sophie Keser Bakken
Lambertseter SK
Sophie Keser Bakken32,43
575p
26.01.2020
50m Rygg
Lambertseter SK200550m Rygg32,4357526.01.202050m 
[Utvid]5151.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen32,44
575p
24.01.2020
50m Rygg
Lambertseter SK200550m Rygg32,4457524.01.202050m 
[Utvid]5151.
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic
Lambertseter SK
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic2.02,65
575p
26.01.2020
200m Fri
Lambertseter SK2002200m Fri2.02,6557526.01.202050m 
[Utvid]5454.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche35,36
574p
24.01.2020
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst35,3657424.01.202050m 
[Utvid]5555.
Maren Helene Røsholm
Lambertseter SK
Maren Helene Røsholm28,49
573p
24.01.2020
50m Fri
Lambertseter SK200150m Fri28,4957324.01.202050m 
[Utvid]5555.
Kia Amalia Mørk
Lambertseter SK
Kia Amalia Mørk32,47
573p
24.01.2020
50m Rygg
Lambertseter SK200250m Rygg32,4757324.01.202050m 
[Utvid]5555.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg35,39
573p
25.01.2020
50m Bryst
Lambertseter SK199850m Bryst35,3957325.01.202050mD
[Utvid]5858.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen28,51
572p
26.01.2020
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri28,5157226.01.202050mD
[Utvid]5959.
Henrik Hermandsen Veiberg
Lambertseter SK
Henrik Hermandsen Veiberg25,20
571p
24.01.2020
50m Fri
Lambertseter SK200150m Fri25,2057124.01.202050m 
[Utvid]5959.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas56,54
571p
25.01.2020
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri56,5457125.01.202050m 
[Utvid]6161.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard32,53
570p
24.01.2020
50m Rygg
Lambertseter SK200450m Rygg32,5357024.01.202050m 
[Utvid]6262.
Kia Amalia Mørk
Lambertseter SK
Kia Amalia Mørk1.10,01
568p
25.01.2020
100m Rygg
Lambertseter SK2002100m Rygg1.10,0156825.01.202050m 
[Utvid]6363.
Henrik Hermandsen Veiberg
Lambertseter SK
Henrik Hermandsen Veiberg25,26
567p
26.01.2020
50m Fri
Lambertseter SK200150m Fri25,2656726.01.202050m 
[Utvid]6363.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg28,59
567p
25.01.2020
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri28,5956725.01.202050m 
[Utvid]6363.
Sophie Keser Bakken
Lambertseter SK
Sophie Keser Bakken32,59
567p
24.01.2020
50m Rygg
Lambertseter SK200550m Rygg32,5956724.01.202050m 
[Utvid]6363.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli1.02,45
567p
26.01.2020
100m Fri
Tromsø SK2005100m Fri1.02,4556726.01.202050m 
[Utvid]6363.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard1.07,00
567p
25.01.2020
100m Butterfly
Lambertseter SK2004100m Butterfly1.07,0056725.01.202050m 
[Utvid]6363.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen1.10,04
567p
25.01.2020
100m Rygg
Lambertseter SK2005100m Rygg1.10,0456725.01.202050m 
[Utvid]6363.
Malene Fjeldstad
Tromsø SK
Malene Fjeldstad2.16,46
567p
25.01.2020
200m Fri
Tromsø SK2000200m Fri2.16,4656725.01.202050m 
[Utvid]6363.
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic
Lambertseter SK
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic4.54,53
567p
24.01.2020
400m Individuell medley
Lambertseter SK2002400m Individuell medley4.54,5356724.01.202050m 
[Utvid]7171.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas26,95
564p
24.01.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200450m Butterfly26,9556424.01.202050m 
[Utvid]7171.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen1.07,13
564p
24.01.2020
100m Butterfly
Lambertseter SK2001100m Butterfly1.07,1356424.01.202050mD
[Utvid]7373.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche35,59
563p
25.01.2020
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst35,5956325.01.202050m 
[Utvid]7373.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen1.17,66
563p
26.01.2020
100m Bryst
Lambertseter SK2006100m Bryst1.17,6656326.01.202050m 
[Utvid]7575.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen1.07,29
560p
26.01.2020
100m Butterfly
Lambertseter SK2001100m Butterfly1.07,2956026.01.202050mD
[Utvid]7676.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche2.48,81
559p
25.01.2020
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.48,8155925.01.202050m 
[Utvid]7777.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard28,75
558p
25.01.2020
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri28,7555825.01.202050m 
[Utvid]7777.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard32,76
558p
26.01.2020
50m Rygg
Lambertseter SK200450m Rygg32,7655826.01.202050m 
[Utvid]7979.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen1.07,42
557p
26.01.2020
100m Butterfly
Lambertseter SK2001100m Butterfly1.07,4255726.01.202050mD
[Utvid]8080.
Malene Fjeldstad
Tromsø SK
Malene Fjeldstad4.47,41
556p
26.01.2020
400m Fri
Tromsø SK2000400m Fri4.47,4155626.01.202050m 
[Utvid]8181.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen35,77
555p
24.01.2020
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst35,7755524.01.202050m 
[Utvid]8282.
Rebekka Valvik Christiansen
Lambertseter SK
Rebekka Valvik Christiansen29,73
554p
24.01.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200150m Butterfly29,7355424.01.202050m 
[Utvid]8282.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli2.17,51
554p
25.01.2020
200m Fri
Tromsø SK2005200m Fri2.17,5155425.01.202050m 
[Utvid]8484.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas57,13
553p
25.01.2020
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri57,1355325.01.202050m 
[Utvid]8484.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen57,15
553p
25.01.2020
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri57,1555325.01.202050m 
[Utvid]8484.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen1.09,56
553p
26.01.2020
100m Bryst
Lambertseter SK2003100m Bryst1.09,5655326.01.202050mD
[Utvid]8484.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg2.17,60
553p
25.01.2020
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.17,6055325.01.202050m 
[Utvid]8484.
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic
Lambertseter SK
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic9.10,70
553p
24.01.2020
800m Fri
Lambertseter SK2002800m Fri9.10,7055324.01.202050mD
[Utvid]8989.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen29,73
551p
26.01.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly29,7355126.01.202025m 
[Utvid]8989.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen57,19
551p
25.01.2020
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri57,1955125.01.202050m 
[Utvid]8989.
Malene Fjeldstad
Tromsø SK
Malene Fjeldstad1.03,07
551p
26.01.2020
100m Fri
Tromsø SK2000100m Fri1.03,0755126.01.202050m 
[Utvid]8989.
Sverre Johnsen Mikkelborg
Tromsø SK
Sverre Johnsen Mikkelborg17.42,14
551p
24.01.2020
1500m Fri
Tromsø SK20031500m Fri17.42,1455124.01.202050m 
[Utvid]9393.
Rebekka Valvik Christiansen
Lambertseter SK
Rebekka Valvik Christiansen29,75
550p
26.01.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200150m Butterfly29,7555026.01.202025m 
[Utvid]9393.
Malene Fjeldstad
Tromsø SK
Malene Fjeldstad2.17,86
550p
25.01.2020
200m Fri
Tromsø SK2000200m Fri2.17,8655025.01.202050m 
[Utvid]9595.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen29,83
549p
24.01.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly29,8354924.01.202050m 
[Utvid]9696.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard28,93
547p
24.01.2020
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri28,9354724.01.202050m 
[Utvid]9696.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen35,93
547p
25.01.2020
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst35,9354725.01.202050m 
[Utvid]9696.
Malene Fjeldstad
Tromsø SK
Malene Fjeldstad4.48,96
547p
24.01.2020
400m Fri
Tromsø SK2000400m Fri4.48,9654724.01.202050mD
[Utvid]9696.
Malene Fjeldstad
Tromsø SK
Malene Fjeldstad9.52,55
547p
24.01.2020
800m Fri
Tromsø SK2000800m Fri9.52,5554724.01.202050m 
[Utvid]100100.
Sverre Johnsen Mikkelborg
Tromsø SK
Sverre Johnsen Mikkelborg4.29,10
546p
25.01.2020
400m Fri
Tromsø SK2003400m Fri4.29,1054625.01.202050m 
Side 1 av 6 (534 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.