Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Østfold Derby / Halden
Stevne
Stevnenavn:
Østfold Derby / Halden
Fra dato:
11.02.2020
Til dato:
11.02.2020
NSF Stevne Id:
0000034478
Arrangørnavn:
Østfold Svømmekrets
Stevnested:
Halden
Bassengnavn:
Remmenhallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
29.01.2020
Kvalperiode start:
30.01.2019
Kvalperiode slutt:
29.01.2020
Påmeldingsansv.:
Sverre Bergh-Smith
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
909 91 246
Arrangementsleder
Navn:
Sverre Bergh-Smith
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
909 91 246
Info
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen2.09,12
589p
11.02.2020
200m Butterfly
Kongstensvømmerne2000200m Butterfly2.09,1258911.02.202025m 
[Utvid]22.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen1.07,65
582p
11.02.2020
100m Individuell medley
Haldens SK2001100m Individuell medley1.07,6558211.02.202025m 
[Utvid]33.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.07,91
576p
11.02.2020
100m Individuell medley
Moss SK2002100m Individuell medley1.07,9157611.02.202025m 
[Utvid]44.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen31,07
563p
11.02.2020
50m Rygg
Haldens SK200150m Rygg31,0756311.02.202025mF
[Utvid]55.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg2.11,64
555p
11.02.2020
200m Butterfly
Haldens SK2001200m Butterfly2.11,6455511.02.202025m 
[Utvid]66.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen2.13,78
529p
11.02.2020
200m Butterfly
Kongstensvømmerne2002200m Butterfly2.13,7852911.02.202025m 
[Utvid]77.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland2.28,35
524p
11.02.2020
200m Butterfly
Sarpsborg IL2003200m Butterfly2.28,3552411.02.202025m 
[Utvid]88.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland1.10,27
520p
11.02.2020
100m Individuell medley
Sarpsborg IL2003100m Individuell medley1.10,2752011.02.202025m 
[Utvid]99.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg1.02,53
519p
11.02.2020
100m Individuell medley
Haldens SK2001100m Individuell medley1.02,5351911.02.202025m 
[Utvid]1010.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas1.02,58
518p
11.02.2020
100m Individuell medley
Moss SK2004100m Individuell medley1.02,5851811.02.202025m 
[Utvid]1111.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen32,18
507p
11.02.2020
50m Rygg
Kongstensvømmerne200350m Rygg32,1850711.02.202025mF
[Utvid]1111.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje1.10,83
507p
11.02.2020
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2005100m Individuell medley1.10,8350711.02.202025m 
[Utvid]1313.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen1.11,01
503p
11.02.2020
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2005100m Individuell medley1.11,0150311.02.202025m 
[Utvid]1414.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen1.11,32
497p
11.02.2020
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2003100m Individuell medley1.11,3249711.02.202025m 
[Utvid]1515.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland1.09,12
493p
11.02.2020
100m Butterfly
Sarpsborg IL2003100m Butterfly1.09,1249311.02.202025mD
[Utvid]1616.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen1.11,88
485p
11.02.2020
100m Individuell medley
Haldens SK2002100m Individuell medley1.11,8848511.02.202025m 
[Utvid]1717.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen1.12,18
479p
11.02.2020
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2001100m Individuell medley1.12,1847911.02.202025m 
[Utvid]1818.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg1.01,82
470p
11.02.2020
100m Butterfly
Haldens SK2001100m Butterfly1.01,8247011.02.202025mD
[Utvid]1818.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen1.01,82
470p
11.02.2020
100m Butterfly
Kongstensvømmerne2000100m Butterfly1.01,8247011.02.202025mD
[Utvid]2020.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad1.04,72
468p
11.02.2020
100m Individuell medley
Sarpsborg IL2001100m Individuell medley1.04,7246811.02.202025m 
[Utvid]2121.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen1.04,77
467p
11.02.2020
100m Individuell medley
Mysen SK2004100m Individuell medley1.04,7746711.02.202025m 
[Utvid]2222.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen1.13,08
462p
11.02.2020
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2004100m Individuell medley1.13,0846211.02.202025m 
[Utvid]2323.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen2.35,50
455p
11.02.2020
200m Butterfly
Haldens SK2001200m Butterfly2.35,5045511.02.202025m 
[Utvid]2424.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth33,41
453p
11.02.2020
50m Rygg
Kongstensvømmerne200550m Rygg33,4145311.02.202025mF
[Utvid]2424.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen1.02,59
453p
11.02.2020
100m Butterfly
Kongstensvømmerne2002100m Butterfly1.02,5945311.02.202025mD
[Utvid]2626.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen1.11,12
452p
11.02.2020
100m Butterfly
Haldens SK2002100m Butterfly1.11,1245211.02.202025mD
[Utvid]2727.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen1.11,30
449p
11.02.2020
100m Butterfly
Haldens SK2001100m Butterfly1.11,3044911.02.202025mD
[Utvid]2727.
Aurora Tilleraas Asak
Sarpsborg IL
Aurora Tilleraas Asak1.13,78
449p
11.02.2020
100m Individuell medley
Sarpsborg IL2001100m Individuell medley1.13,7844911.02.202025m 
[Utvid]2929.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas29,09
445p
11.02.2020
50m Rygg
Moss SK200450m Rygg29,0944511.02.202025mF
[Utvid]2929.
Thea Amalie Aksmo Svendsby
Haldens SK
Thea Amalie Aksmo Svendsby1.13,98
445p
11.02.2020
100m Individuell medley
Haldens SK2003100m Individuell medley1.13,9844511.02.202025m 
[Utvid]2929.
Helle Gjøsund
Haldens SK
Helle Gjøsund1.13,98
445p
11.02.2020
100m Individuell medley
Haldens SK2003100m Individuell medley1.13,9844511.02.202025m 
[Utvid]3232.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen1.14,25
440p
11.02.2020
100m Individuell medley
Haldens SK2003100m Individuell medley1.14,2544011.02.202025m 
[Utvid]3333.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen32,06
439p
11.02.2020
50m Butterfly
Haldens SK200250m Butterfly32,0643911.02.202025mD
[Utvid]3333.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen2.22,32
439p
11.02.2020
200m Butterfly
Kongstensvømmerne2005200m Butterfly2.22,3243911.02.202025m 
[Utvid]3535.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland32,09
438p
11.02.2020
50m Butterfly
Sarpsborg IL200350m Butterfly32,0943811.02.202025mD
[Utvid]3636.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg1.14,47
436p
11.02.2020
100m Individuell medley
Haldens SK2006100m Individuell medley1.14,4743611.02.202025m 
[Utvid]3636.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas2.22,65
436p
11.02.2020
200m Butterfly
Moss SK2004200m Butterfly2.22,6543611.02.202025m 
[Utvid]3838.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen28,86
428p
11.02.2020
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200250m Butterfly28,8642811.02.202025mD
[Utvid]3939.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen28,88
427p
11.02.2020
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200050m Butterfly28,8842711.02.202025mD
[Utvid]4040.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen2.40,01
417p
11.02.2020
200m Butterfly
Haldens SK2002200m Butterfly2.40,0141711.02.202025m 
[Utvid]4141.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg29,17
414p
11.02.2020
50m Butterfly
Haldens SK200150m Butterfly29,1741411.02.202025mD
[Utvid]4242.
Ingeborg Rosvold
Kongstensvømmerne
Ingeborg Rosvold1.15,86
413p
11.02.2020
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2006100m Individuell medley1.15,8641311.02.202025m 
[Utvid]4343.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas1.07,69
409p
11.02.2020
100m Individuell medley
Sarpsborg IL2003100m Individuell medley1.07,6940911.02.202025m 
[Utvid]4444.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg1.07,74
408p
11.02.2020
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2005100m Individuell medley1.07,7440811.02.202025m 
[Utvid]4545.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen33,05
401p
11.02.2020
50m Butterfly
Haldens SK200150m Butterfly33,0540111.02.202025mD
[Utvid]4646.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen2.42,36
399p
11.02.2020
200m Butterfly
Kongstensvømmerne2004200m Butterfly2.42,3639911.02.202025m 
[Utvid]4747.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen1.14,18
398p
11.02.2020
100m Butterfly
Kongstensvømmerne2004100m Butterfly1.14,1839811.02.202025mD
[Utvid]4848.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas1.05,58
394p
11.02.2020
100m Butterfly
Moss SK2004100m Butterfly1.05,5839411.02.202025mD
[Utvid]4848.
Amanda Kristine Fjellstad
Haldens SK
Amanda Kristine Fjellstad1.17,02
394p
11.02.2020
100m Individuell medley
Haldens SK2003100m Individuell medley1.17,0239411.02.202025m 
[Utvid]5050.
Nora Elise Mustorp
Mysen SK
Nora Elise Mustorp1.17,53
387p
11.02.2020
100m Individuell medley
Mysen SK2003100m Individuell medley1.17,5338711.02.202025m 
[Utvid]5151.
Jens William Strand
Haldens SK
Jens William Strand1.09,09
384p
11.02.2020
100m Individuell medley
Haldens SK2003100m Individuell medley1.09,0938411.02.202025m 
[Utvid]5252.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas29,93
383p
11.02.2020
50m Butterfly
Moss SK200450m Butterfly29,9338311.02.202025mD
[Utvid]5353.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen33,61
381p
11.02.2020
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200450m Butterfly33,6138111.02.202025mD
[Utvid]5353.
Ricards Cilinskis
Moss SK
Ricards Cilinskis1.09,29
381p
11.02.2020
100m Individuell medley
Moss SK2004100m Individuell medley1.09,2938111.02.202025m 
[Utvid]5555.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern1.18,06
379p
11.02.2020
100m Individuell medley
Moss SK2004100m Individuell medley1.18,0637911.02.202025m 
[Utvid]5555.
Amanda Kristine Fjellstad
Haldens SK
Amanda Kristine Fjellstad2.45,25
379p
11.02.2020
200m Butterfly
Haldens SK2003200m Butterfly2.45,2537911.02.202025m 
[Utvid]5757.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad2.29,66
378p
11.02.2020
200m Butterfly
Sarpsborg IL2001200m Butterfly2.29,6637811.02.202025m 
[Utvid]5858.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum1.09,74
374p
11.02.2020
100m Individuell medley
Haldens SK2005100m Individuell medley1.09,7437411.02.202025m 
[Utvid]5959.
Mathias Gundrosen
Haldens SK
Mathias Gundrosen1.09,77
373p
11.02.2020
100m Individuell medley
Haldens SK2001100m Individuell medley1.09,7737311.02.202025m 
[Utvid]6060.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad30,22
372p
11.02.2020
50m Butterfly
Sarpsborg IL200150m Butterfly30,2237211.02.202025mD
[Utvid]6060.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg2.30,44
372p
11.02.2020
200m Butterfly
Kongstensvømmerne2005200m Butterfly2.30,4437211.02.202025m 
[Utvid]6262.
Benjamin Mosling
Mysen SK
Benjamin Mosling1.10,01
369p
11.02.2020
100m Individuell medley
Mysen SK2002100m Individuell medley1.10,0136911.02.202025m 
[Utvid]6363.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen1.07,42
362p
11.02.2020
100m Butterfly
Kongstensvømmerne2005100m Butterfly1.07,4236211.02.202025mD
[Utvid]6464.
Andreas Eibakk
Mysen SK
Andreas Eibakk1.10,62
360p
11.02.2020
100m Individuell medley
Mysen SK2003100m Individuell medley1.10,6236011.02.202025m 
[Utvid]6565.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad1.07,62
359p
11.02.2020
100m Butterfly
Sarpsborg IL2001100m Butterfly1.07,6235911.02.202025mD
[Utvid]6666.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen2.48,84
355p
11.02.2020
200m Butterfly
Kongstensvømmerne2003200m Butterfly2.48,8435511.02.202025m 
[Utvid]6767.
Christian Fredrik Offenberg
Moss SK
Christian Fredrik Offenberg31,39
354p
11.02.2020
50m Rygg
Moss SK200550m Rygg31,3935411.02.202025mF
[Utvid]6868.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas31,42
353p
11.02.2020
50m Rygg
Sarpsborg IL200350m Rygg31,4235311.02.202025mF
[Utvid]6969.
Sigrid Stensvoll Johannessen
Moss SK
Sigrid Stensvoll Johannessen1.20,27
348p
11.02.2020
100m Individuell medley
Moss SK2006100m Individuell medley1.20,2734811.02.202025m 
[Utvid]7070.
Thea Amalie Aksmo Svendsby
Haldens SK
Thea Amalie Aksmo Svendsby2.50,07
347p
11.02.2020
200m Butterfly
Haldens SK2003200m Butterfly2.50,0734711.02.202025m 
[Utvid]7171.
Michelle Anna Grabarska
Kongstensvømmerne
Michelle Anna Grabarska1.20,66
343p
11.02.2020
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2006100m Individuell medley1.20,6634311.02.202025m 
[Utvid]7272.
Helle Gjøsund
Haldens SK
Helle Gjøsund2.51,15
341p
11.02.2020
200m Butterfly
Haldens SK2003200m Butterfly2.51,1534111.02.202025m 
[Utvid]7373.
Andreas Forsstrøm
Haldens SK
Andreas Forsstrøm1.11,96
340p
11.02.2020
100m Individuell medley
Haldens SK2002100m Individuell medley1.11,9634011.02.202025m 
[Utvid]7474.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen31,17
339p
11.02.2020
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200550m Butterfly31,1733911.02.202025mD
[Utvid]7575.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen1.18,36
338p
11.02.2020
100m Butterfly
Kongstensvømmerne2003100m Butterfly1.18,3633811.02.202025mD
[Utvid]7676.
Amanda Kristine Fjellstad
Haldens SK
Amanda Kristine Fjellstad1.18,44
337p
11.02.2020
100m Butterfly
Haldens SK2003100m Butterfly1.18,4433711.02.202025mD
[Utvid]7777.
Jørgen Andreas E. Søstrand
Kongstensvømmerne
Jørgen Andreas E. Søstrand1.12,24
336p
11.02.2020
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2004100m Individuell medley1.12,2433611.02.202025m 
[Utvid]7777.
Espen Bøyum
Sarpsborg IL
Espen Bøyum1.12,28
336p
11.02.2020
100m Individuell medley
Sarpsborg IL2006100m Individuell medley1.12,2833611.02.202025m 
[Utvid]7979.
Noah Torleif Tokle
Sarpsborg IL
Noah Torleif Tokle1.12,39
334p
11.02.2020
100m Individuell medley
Sarpsborg IL2005100m Individuell medley1.12,3933411.02.202025m 
[Utvid]8080.
Kata Reta Varga
Kongstensvømmerne
Kata Reta Varga1.21,47
333p
11.02.2020
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2007100m Individuell medley1.21,4733311.02.202025m 
[Utvid]8080.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen2.36,11
333p
11.02.2020
200m Butterfly
Mysen SK2004200m Butterfly2.36,1133311.02.202025m 
[Utvid]8282.
Helle Gjøsund
Haldens SK
Helle Gjøsund1.18,88
331p
11.02.2020
100m Butterfly
Haldens SK2003100m Butterfly1.18,8833111.02.202025mD
[Utvid]8383.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen1.09,56
330p
11.02.2020
100m Butterfly
Mysen SK2004100m Butterfly1.09,5633011.02.202025mD
[Utvid]8484.
Malin Ekstrand
Sarpsborg IL
Malin Ekstrand1.21,85
329p
11.02.2020
100m Individuell medley
Sarpsborg IL2002100m Individuell medley1.21,8532911.02.202025m 
[Utvid]8585.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen31,59
326p
11.02.2020
50m Butterfly
Mysen SK200450m Butterfly31,5932611.02.202025mD
[Utvid]8585.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen35,41
326p
11.02.2020
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200350m Butterfly35,4132611.02.202025mD
[Utvid]8585.
Jonas Skivik Jørgensen
Kongstensvømmerne
Jonas Skivik Jørgensen1.13,02
326p
11.02.2020
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2005100m Individuell medley1.13,0232611.02.202025m 
[Utvid]8585.
Nora Tomine Elisenberg
Moss SK
Nora Tomine Elisenberg1.22,03
326p
11.02.2020
100m Individuell medley
Moss SK2007100m Individuell medley1.22,0332611.02.202025m 
[Utvid]8989.
Fredrik Hvammer Johansen
Kongstensvømmerne
Fredrik Hvammer Johansen1.13,15
324p
11.02.2020
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2003100m Individuell medley1.13,1532411.02.202025m 
[Utvid]9090.
Benjamin Mosling
Mysen SK
Benjamin Mosling32,37
323p
11.02.2020
50m Rygg
Mysen SK200250m Rygg32,3732311.02.202025mF
[Utvid]9191.
Maren Vedahl-Bøhn
Mysen SK
Maren Vedahl-Bøhn1.22,39
322p
11.02.2020
100m Individuell medley
Mysen SK2005100m Individuell medley1.22,3932211.02.202025m 
[Utvid]9292.
Amanda Kristine Fjellstad
Haldens SK
Amanda Kristine Fjellstad35,64
320p
11.02.2020
50m Butterfly
Haldens SK200350m Butterfly35,6432011.02.202025mD
[Utvid]9393.
Aron Matti Wilhelmsen
Haldens SK
Aron Matti Wilhelmsen1.13,54
319p
11.02.2020
100m Individuell medley
Haldens SK2005100m Individuell medley1.13,5431911.02.202025m 
[Utvid]9494.
Målfrid Seteklev
Haldens SK
Målfrid Seteklev1.22,92
316p
11.02.2020
100m Individuell medley
Haldens SK2006100m Individuell medley1.22,9231611.02.202025m 
[Utvid]9595.
Andreas Eibakk
Mysen SK
Andreas Eibakk32,70
313p
11.02.2020
50m Rygg
Mysen SK200350m Rygg32,7031311.02.202025mF
[Utvid]9696.
Thea Amalie Aksmo Svendsby
Haldens SK
Thea Amalie Aksmo Svendsby1.20,82
308p
11.02.2020
100m Butterfly
Haldens SK2003100m Butterfly1.20,8230811.02.202025mD
[Utvid]9797.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg1.11,44
304p
11.02.2020
100m Butterfly
Kongstensvømmerne2005100m Butterfly1.11,4430411.02.202025mD
[Utvid]9898.
Helle Gjøsund
Haldens SK
Helle Gjøsund36,51
297p
11.02.2020
50m Butterfly
Haldens SK200350m Butterfly36,5129711.02.202025mD
[Utvid]9999.
Nora Elise Mustorp
Mysen SK
Nora Elise Mustorp36,66
294p
11.02.2020
50m Butterfly
Mysen SK200350m Butterfly36,6629411.02.202025mD
[Utvid]100100.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen3.00,05
293p
11.02.2020
200m Butterfly
Haldens SK2003200m Butterfly3.00,0529311.02.202025m 
Side 1 av 2 (188 rader)< Forrige12Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.