Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Østfold Derby / Mysen
Stevne
Stevnenavn:
Østfold Derby / Mysen
Fra dato:
22.10.2020
Til dato:
22.10.2020
NSF Stevne Id:
0000034502
Arrangørnavn:
Østfold Svømmekrets
Stevnested:
Askim
Bassengnavn:
Østfoldbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
18.10.2020
Kvalperiode start:
19.10.2019
Kvalperiode slutt:
18.10.2020
Påmeldingsansv.:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
913 67 853
Arrangementsleder
Navn:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
913 67 853
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.15,30
567p
22.10.2020
100m Bryst
Moss SK2002100m Bryst1.15,3056722.10.202025m 
[Utvid]22.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland1.00,76
565p
22.10.2020
100m Fri
Sarpsborg IL2003100m Fri1.00,7656522.10.202025m 
[Utvid]33.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg1.01,84
536p
22.10.2020
100m Fri
Haldens SK2006100m Fri1.01,8453622.10.202025m 
[Utvid]44.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.01,88
535p
22.10.2020
100m Fri
Moss SK2002100m Fri1.01,8853522.10.202025m 
[Utvid]55.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas55,77
523p
22.10.2020
100m Fri
Sarpsborg IL2003100m Fri55,7752322.10.202025m 
[Utvid]66.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland35,46
522p
22.10.2020
50m Bryst
Moss SK200250m Bryst35,4652222.10.202025mD
[Utvid]77.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad25,51
500p
22.10.2020
50m Fri
Sarpsborg IL200450m Fri25,5150022.10.202025mD
[Utvid]77.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen1.01,58
500p
22.10.2020
100m Rygg
Kongstensvømmerne2002100m Rygg1.01,5850022.10.202025m 
[Utvid]99.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen56,75
496p
22.10.2020
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri56,7549622.10.202025m 
[Utvid]1010.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.09,64
493p
22.10.2020
100m Rygg
Moss SK2002100m Rygg1.09,6449322.10.202025m 
[Utvid]1111.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen1.10,55
489p
22.10.2020
100m Bryst
Mysen SK2004100m Bryst1.10,5548922.10.202025m 
[Utvid]1212.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland29,21
483p
22.10.2020
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri29,2148322.10.202025mD
[Utvid]1313.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad1.01,28
482p
22.10.2020
100m Butterfly
Sarpsborg IL2004100m Butterfly1.01,2848222.10.202025m 
[Utvid]1414.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.09,71
480p
22.10.2020
100m Butterfly
Moss SK2002100m Butterfly1.09,7148022.10.202025m 
[Utvid]1515.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen32,33
476p
22.10.2020
50m Bryst
Mysen SK200450m Bryst32,3347622.10.202025mD
[Utvid]1616.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern29,38
475p
22.10.2020
50m Fri
Moss SK200450m Fri29,3847522.10.202025mD
[Utvid]1616.
Johanne Lovise Wiig
Sarpsborg IL
Johanne Lovise Wiig1.04,40
475p
22.10.2020
100m Fri
Sarpsborg IL2003100m Fri1.04,4047522.10.202025m 
[Utvid]1818.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen25,99
473p
22.10.2020
50m Fri
Mysen SK200450m Fri25,9947322.10.202025mD
[Utvid]1818.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth32,94
473p
22.10.2020
50m Rygg
Kongstensvømmerne200550m Rygg32,9447322.10.202025mF
[Utvid]2020.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth1.04,54
471p
22.10.2020
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.04,5447122.10.202025m 
[Utvid]2121.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland29,55
467p
22.10.2020
50m Fri
Moss SK200250m Fri29,5546722.10.202025mD
[Utvid]2222.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen1.05,09
460p
22.10.2020
100m Fri
Kongstensvømmerne2004100m Fri1.05,0946022.10.202025m 
[Utvid]2323.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg58,31
457p
22.10.2020
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri58,3145722.10.202025m 
[Utvid]2424.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg29,84
453p
22.10.2020
50m Fri
Haldens SK200650m Fri29,8445322.10.202025mD
[Utvid]2525.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen1.02,63
452p
22.10.2020
100m Butterfly
Kongstensvømmerne2005100m Butterfly1.02,6345222.10.202025m 
[Utvid]2525.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern1.05,45
452p
22.10.2020
100m Fri
Moss SK2004100m Fri1.05,4545222.10.202025m 
[Utvid]2727.
Jens William Strand
Haldens SK
Jens William Strand58,59
451p
22.10.2020
100m Fri
Haldens SK2003100m Fri58,5945122.10.202025m 
[Utvid]2828.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen1.21,50
447p
22.10.2020
100m Bryst
Kongstensvømmerne2005100m Bryst1.21,5044722.10.202025m 
[Utvid]2929.
Oliver Elisenberg
Moss SK
Oliver Elisenberg58,86
445p
22.10.2020
100m Fri
Moss SK2004100m Fri58,8644522.10.202025m 
[Utvid]3030.
Malin Ekstrand
Sarpsborg IL
Malin Ekstrand1.21,91
441p
22.10.2020
100m Bryst
Sarpsborg IL2002100m Bryst1.21,9144122.10.202025m 
[Utvid]3131.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen28,61
439p
22.10.2020
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200550m Butterfly28,6143922.10.202025mD
[Utvid]3232.
Espen Bøyum
Sarpsborg IL
Espen Bøyum59,26
436p
22.10.2020
100m Fri
Sarpsborg IL2006100m Fri59,2643622.10.202025m 
[Utvid]3333.
Ingeborg Rosvold
Kongstensvømmerne
Ingeborg Rosvold33,86
435p
22.10.2020
50m Rygg
Kongstensvømmerne200650m Rygg33,8643522.10.202025mF
[Utvid]3333.
Håkon Andreas Ekeroth
Haldens SK
Håkon Andreas Ekeroth59,30
435p
22.10.2020
100m Fri
Haldens SK2004100m Fri59,3043522.10.202025m 
[Utvid]3535.
Gergø Varga
Kongstensvømmerne
Gergø Varga1.13,50
433p
22.10.2020
100m Bryst
Kongstensvømmerne2003100m Bryst1.13,5043322.10.202025m 
[Utvid]3636.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum59,49
431p
22.10.2020
100m Fri
Haldens SK2005100m Fri59,4943122.10.202025m 
[Utvid]3737.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad28,80
430p
22.10.2020
50m Butterfly
Sarpsborg IL200450m Butterfly28,8043022.10.202025mD
[Utvid]3838.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen59,55
429p
22.10.2020
100m Fri
Mysen SK2004100m Fri59,5542922.10.202025m 
[Utvid]3939.
Malin Ekstrand
Sarpsborg IL
Malin Ekstrand1.06,79
425p
22.10.2020
100m Fri
Sarpsborg IL2002100m Fri1.06,7942522.10.202025m 
[Utvid]4040.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen1.13,62
417p
22.10.2020
100m Rygg
Kongstensvømmerne2005100m Rygg1.13,6241722.10.202025m 
[Utvid]4141.
Johanne Lovise Wiig
Sarpsborg IL
Johanne Lovise Wiig30,70
416p
22.10.2020
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri30,7041622.10.202025mD
[Utvid]4242.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen27,15
415p
22.10.2020
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri27,1541522.10.202025mD
[Utvid]4343.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen38,30
414p
22.10.2020
50m Bryst
Kongstensvømmerne200550m Bryst38,3041422.10.202025mD
[Utvid]4444.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas1.05,61
413p
22.10.2020
100m Rygg
Sarpsborg IL2003100m Rygg1.05,6141322.10.202025m 
[Utvid]4545.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth30,90
408p
22.10.2020
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri30,9040822.10.202025mD
[Utvid]4646.
Ingvild Marie Ek
Sarpsborg IL
Ingvild Marie Ek1.07,76
407p
22.10.2020
100m Fri
Sarpsborg IL2003100m Fri1.07,7640722.10.202025m 
[Utvid]4747.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas27,37
405p
22.10.2020
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri27,3740522.10.202025mD
[Utvid]4747.
Noah Torleif Tokle
Sarpsborg IL
Noah Torleif Tokle1.00,72
405p
22.10.2020
100m Fri
Sarpsborg IL2005100m Fri1.00,7240522.10.202025m 
[Utvid]4949.
Gergø Varga
Kongstensvømmerne
Gergø Varga34,14
404p
22.10.2020
50m Bryst
Kongstensvømmerne200350m Bryst34,1440422.10.202025mD
[Utvid]4949.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen1.13,87
404p
22.10.2020
100m Butterfly
Kongstensvømmerne2004100m Butterfly1.13,8740422.10.202025m 
[Utvid]5151.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth1.14,57
401p
22.10.2020
100m Rygg
Kongstensvømmerne2005100m Rygg1.14,5740122.10.202025m 
[Utvid]5252.
Matias Johansen Ruud
Sarpsborg IL
Matias Johansen Ruud1.01,01
399p
22.10.2020
100m Fri
Sarpsborg IL2002100m Fri1.01,0139922.10.202025m 
[Utvid]5252.
Andreas Eibakk
Mysen SK
Andreas Eibakk1.01,01
399p
22.10.2020
100m Fri
Mysen SK2003100m Fri1.01,0139922.10.202025m 
[Utvid]5252.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad1.01,04
399p
22.10.2020
100m Fri
Sarpsborg IL2004100m Fri1.01,0439922.10.202025m 
[Utvid]5555.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen33,18
396p
22.10.2020
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200450m Butterfly33,1839622.10.202025mD
[Utvid]5555.
Jens William Strand
Haldens SK
Jens William Strand1.06,56
396p
22.10.2020
100m Rygg
Haldens SK2003100m Rygg1.06,5639622.10.202025m 
[Utvid]5757.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen31,23
395p
22.10.2020
50m Fri
Kongstensvømmerne200450m Fri31,2339522.10.202025mD
[Utvid]5858.
Sunniva Kornelia Årseth Hovland
Moss SK
Sunniva Kornelia Årseth Hovland1.08,49
394p
22.10.2020
100m Fri
Moss SK2004100m Fri1.08,4939422.10.202025m 
[Utvid]5959.
Mathias Gundrosen
Haldens SK
Mathias Gundrosen1.01,37
392p
22.10.2020
100m Fri
Haldens SK2001100m Fri1.01,3739222.10.202025m 
[Utvid]6060.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland33,34
391p
22.10.2020
50m Butterfly
Moss SK200250m Butterfly33,3439122.10.202025mD
[Utvid]6060.
Andreas Forsstrøm
Haldens SK
Andreas Forsstrøm1.01,43
391p
22.10.2020
100m Fri
Haldens SK2002100m Fri1.01,4339122.10.202025m 
[Utvid]6262.
Jens William Strand
Haldens SK
Jens William Strand30,46
388p
22.10.2020
50m Rygg
Haldens SK200350m Rygg30,4638822.10.202025mF
[Utvid]6363.
Jens William Strand
Haldens SK
Jens William Strand27,81
386p
22.10.2020
50m Fri
Haldens SK200350m Fri27,8138622.10.202025mD
[Utvid]6363.
Andreas Bigum
Haldens SK
Andreas Bigum27,82
386p
22.10.2020
50m Fri
Haldens SK200550m Fri27,8238622.10.202025mD
[Utvid]6363.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas1.06,02
386p
22.10.2020
100m Butterfly
Sarpsborg IL2003100m Butterfly1.06,0238622.10.202025m 
[Utvid]6666.
Målfrid Seteklev
Haldens SK
Målfrid Seteklev1.09,06
385p
22.10.2020
100m Fri
Haldens SK2006100m Fri1.09,0638522.10.202025m 
[Utvid]6767.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje1.25,84
383p
22.10.2020
100m Bryst
Kongstensvømmerne2005100m Bryst1.25,8438322.10.202025m 
[Utvid]6868.
Malin Ekstrand
Sarpsborg IL
Malin Ekstrand39,35
382p
22.10.2020
50m Bryst
Sarpsborg IL200250m Bryst39,3538222.10.202025mD
[Utvid]6868.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern1.25,89
382p
22.10.2020
100m Bryst
Moss SK2004100m Bryst1.25,8938222.10.202025m 
[Utvid]7070.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas30,63
381p
22.10.2020
50m Rygg
Sarpsborg IL200350m Rygg30,6338122.10.202025mF
[Utvid]7070.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje39,39
381p
22.10.2020
50m Bryst
Kongstensvømmerne200550m Bryst39,3938122.10.202025mD
[Utvid]7272.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg27,99
379p
22.10.2020
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri27,9937922.10.202025mD
[Utvid]7272.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg1.16,02
379p
22.10.2020
100m Rygg
Haldens SK2006100m Rygg1.16,0237922.10.202025m 
[Utvid]7474.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg1.06,49
378p
22.10.2020
100m Butterfly
Kongstensvømmerne2005100m Butterfly1.06,4937822.10.202025m 
[Utvid]7575.
Maren Vedahl-Bøhn
Mysen SK
Maren Vedahl-Bøhn1.09,52
377p
22.10.2020
100m Fri
Mysen SK2005100m Fri1.09,5237722.10.202025m 
[Utvid]7575.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje1.15,56
377p
22.10.2020
100m Butterfly
Kongstensvømmerne2005100m Butterfly1.15,5637722.10.202025m 
[Utvid]7777.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg30,76
376p
22.10.2020
50m Rygg
Kongstensvømmerne200550m Rygg30,7637622.10.202025mF
[Utvid]7878.
Ingvild Marie Ek
Sarpsborg IL
Ingvild Marie Ek35,63
373p
22.10.2020
50m Rygg
Sarpsborg IL200350m Rygg35,6337322.10.202025mF
[Utvid]7878.
Ingeborg Matuz-Thingnæs
Sarpsborg IL
Ingeborg Matuz-Thingnæs1.09,78
373p
22.10.2020
100m Fri
Sarpsborg IL2005100m Fri1.09,7837322.10.202025m 
[Utvid]8080.
Christopher N Sørensen
Kongstensvømmerne
Christopher N Sørensen1.02,58
370p
22.10.2020
100m Fri
Kongstensvømmerne2007100m Fri1.02,5837022.10.202025m 
[Utvid]8181.
Håkon Andreas Ekeroth
Haldens SK
Håkon Andreas Ekeroth28,26
368p
22.10.2020
50m Fri
Haldens SK200450m Fri28,2636822.10.202025mD
[Utvid]8181.
Oliver Elisenberg
Moss SK
Oliver Elisenberg28,26
368p
22.10.2020
50m Fri
Moss SK200450m Fri28,2636822.10.202025mD
[Utvid]8383.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje34,03
367p
22.10.2020
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200550m Butterfly34,0336722.10.202025mD
[Utvid]8383.
Nora Tomine Elisenberg
Moss SK
Nora Tomine Elisenberg1.10,13
367p
22.10.2020
100m Fri
Moss SK2007100m Fri1.10,1336722.10.202025m 
[Utvid]8585.
Espen Longva-Stavem
Kongstensvømmerne
Espen Longva-Stavem1.02,79
366p
22.10.2020
100m Fri
Kongstensvømmerne2007100m Fri1.02,7936622.10.202025m 
[Utvid]8585.
Sigrid Stensvoll Johannessen
Moss SK
Sigrid Stensvoll Johannessen1.10,22
366p
22.10.2020
100m Fri
Moss SK2006100m Fri1.10,2236622.10.202025m 
[Utvid]8585.
Ingeborg Rosvold
Kongstensvømmerne
Ingeborg Rosvold1.27,12
366p
22.10.2020
100m Bryst
Kongstensvømmerne2006100m Bryst1.27,1236622.10.202025m 
[Utvid]8888.
Ingvild Marie Ek
Sarpsborg IL
Ingvild Marie Ek1.27,31
364p
22.10.2020
100m Bryst
Sarpsborg IL2003100m Bryst1.27,3136422.10.202025m 
[Utvid]8989.
Espen Bøyum
Sarpsborg IL
Espen Bøyum28,42
362p
22.10.2020
50m Fri
Sarpsborg IL200650m Fri28,4236222.10.202025mD
[Utvid]8989.
Malin Ekstrand
Sarpsborg IL
Malin Ekstrand32,15
362p
22.10.2020
50m Fri
Sarpsborg IL200250m Fri32,1536222.10.202025mD
[Utvid]8989.
Marie Lie Skjøren
Sarpsborg IL
Marie Lie Skjøren1.27,43
362p
22.10.2020
100m Bryst
Sarpsborg IL2002100m Bryst1.27,4336222.10.202025m 
[Utvid]9292.
Ingeborg Rosvold
Kongstensvømmerne
Ingeborg Rosvold34,30
359p
22.10.2020
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200650m Butterfly34,3035922.10.202025mD
[Utvid]9393.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern40,38
353p
22.10.2020
50m Bryst
Moss SK200450m Bryst40,3835322.10.202025mD
[Utvid]9393.
Ingeborg Rosvold
Kongstensvømmerne
Ingeborg Rosvold40,39
353p
22.10.2020
50m Bryst
Kongstensvømmerne200650m Bryst40,3935322.10.202025mD
[Utvid]9595.
Gergø Varga
Kongstensvømmerne
Gergø Varga1.08,12
351p
22.10.2020
100m Butterfly
Kongstensvømmerne2003100m Butterfly1.08,1235122.10.202025m 
[Utvid]9595.
Ingvild Marie Ek
Sarpsborg IL
Ingvild Marie Ek1.17,96
351p
22.10.2020
100m Rygg
Sarpsborg IL2003100m Rygg1.17,9635122.10.202025m 
[Utvid]9797.
Kata Reta Varga
Kongstensvømmerne
Kata Reta Varga1.17,46
350p
22.10.2020
100m Butterfly
Kongstensvømmerne2007100m Butterfly1.17,4635022.10.202025m 
[Utvid]9898.
Noah Torleif Tokle
Sarpsborg IL
Noah Torleif Tokle28,79
348p
22.10.2020
50m Fri
Sarpsborg IL200550m Fri28,7934822.10.202025mD
[Utvid]9898.
Andreas Forsstrøm
Haldens SK
Andreas Forsstrøm28,80
348p
22.10.2020
50m Fri
Haldens SK200250m Fri28,8034822.10.202025mD
[Utvid]100100.
Mathias Gundrosen
Haldens SK
Mathias Gundrosen28,84
346p
22.10.2020
50m Fri
Haldens SK200150m Fri28,8434622.10.202025mD
Side 1 av 3 (232 rader)< Forrige123Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.