Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Borås Speedo Meet 2020
Stevne
Stevnenavn:
Borås Speedo Meet 2020
Fra dato:
22.02.2020
Til dato:
23.02.2020
NSF Stevne Id:
0000034883
Arrangørnavn:
Simklubben Elfsborg
Stevnested:
Borås
Bassengnavn:
Borås simarena
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
12.02.2020
Kvalperiode start:
23.02.2019
Kvalperiode slutt:
05.02.2020
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas2.00,33
850p
22.02.2020
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000200m Individuell medley2.00,3385022.02.202050m 
[Utvid]22.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.01,55
836p
23.02.2020
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.01,5583623.02.202050mF
[Utvid]33.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.01,73
829p
22.02.2020
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.01,7382922.02.202050m 
[Utvid]44.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas25,70
814p
23.02.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg25,7081423.02.202050m 
[Utvid]55.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas50,46
803p
23.02.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2000100m Fri50,4680323.02.202050m 
[Utvid]66.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning29,04
801p
23.02.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg29,0480123.02.202050m 
[Utvid]66.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning29,05
801p
23.02.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg29,0580123.02.202050m 
[Utvid]88.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning2.14,04
792p
23.02.2020
200m Rygg
Bærumsvømmerne2000200m Rygg2.14,0479223.02.202050m 
[Utvid]99.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas54,15
778p
23.02.2020
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly54,1577823.02.202050m 
[Utvid]1010.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas2.01,93
764p
22.02.2020
200m Butterfly
Bærumsvømmerne2000200m Butterfly2.01,9376422.02.202050m 
[Utvid]1111.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas24,39
761p
23.02.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly24,3976123.02.202050m 
[Utvid]1212.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski23,00
751p
22.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri23,0075122.02.202050m 
[Utvid]1313.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski51,62
750p
22.02.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri51,6275022.02.202050mF
[Utvid]1414.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas24,69
733p
23.02.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly24,6973323.02.202050mD
[Utvid]1515.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia23,22
730p
22.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri23,2273022.02.202050m 
[Utvid]1616.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia52,27
722p
23.02.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri52,2772223.02.202050m 
[Utvid]1717.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski23,31
721p
22.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri23,3172122.02.202050m 
[Utvid]1818.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia23,34
719p
22.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri23,3471922.02.202050m 
[Utvid]1919.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth2.06,13
718p
22.02.2020
200m Fri
Bærumsvømmerne1994200m Fri2.06,1371822.02.202050m 
[Utvid]2020.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden26,44
717p
22.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri26,4471722.02.202050m 
[Utvid]2121.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden1.02,12
712p
23.02.2020
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly1.02,1271223.02.202050m 
[Utvid]2222.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen26,52
711p
23.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri26,5271123.02.202050mF
[Utvid]2323.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas25,02
705p
23.02.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly25,0270523.02.202050m 
[Utvid]2424.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden27,47
703p
23.02.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly27,4770323.02.202050m 
[Utvid]2525.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas56,16
698p
22.02.2020
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly56,1669822.02.202050mD
[Utvid]2626.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden26,71
695p
22.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri26,7169522.02.202050m 
[Utvid]2727.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen33,22
693p
22.02.2020
50m Bryst
Bærumsvømmerne200050m Bryst33,2269322.02.202050m 
[Utvid]2828.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen26,75
692p
22.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri26,7569222.02.202050m 
[Utvid]2929.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden58,62
686p
23.02.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2000100m Fri58,6268623.02.202050m 
[Utvid]3030.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden27,72
684p
23.02.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly27,7268423.02.202050m 
[Utvid]3131.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen26,93
679p
22.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri26,9367922.02.202050m 
[Utvid]3131.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen30,69
679p
23.02.2020
50m Rygg
Haldens SK200150m Rygg30,6967923.02.202050m 
[Utvid]3333.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen30,70
678p
23.02.2020
50m Rygg
Haldens SK200150m Rygg30,7067823.02.202050m 
[Utvid]3434.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth58,90
676p
23.02.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri58,9067623.02.202050m 
[Utvid]3535.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth59,09
670p
22.02.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri59,0967022.02.202050mF
[Utvid]3636.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe27,51
663p
23.02.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200150m Rygg27,5166323.02.202050m 
[Utvid]3636.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen33,71
663p
22.02.2020
50m Bryst
Bærumsvømmerne200050m Bryst33,7166322.02.202050m 
[Utvid]3838.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas25,55
662p
22.02.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly25,5566222.02.202050mD
[Utvid]3838.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth4.31,24
662p
23.02.2020
400m Fri
Bærumsvømmerne1994400m Fri4.31,2466223.02.202050m 
[Utvid]4040.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe59,52
661p
22.02.2020
100m Rygg
Bærumsvømmerne2001100m Rygg59,5266122.02.202050m 
[Utvid]4141.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn54,11
651p
22.02.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri54,1165122.02.202050mF
[Utvid]4242.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen28,23
648p
23.02.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly28,2364823.02.202050m 
[Utvid]4343.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe24,18
646p
22.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri24,1864622.02.202050m 
[Utvid]4444.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe24,22
643p
22.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri24,2264322.02.202050m 
[Utvid]4545.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas27,82
642p
23.02.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg27,8264223.02.202050m 
[Utvid]4646.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden28,32
641p
23.02.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly28,3264123.02.202050mD
[Utvid]4646.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen28,33
641p
23.02.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly28,3364123.02.202050m 
[Utvid]4848.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe1.00,20
638p
23.02.2020
100m Rygg
Bærumsvømmerne2001100m Rygg1.00,2063823.02.202050mF
[Utvid]4949.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas24,33
634p
23.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri24,3363423.02.202050mD
[Utvid]4949.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia25,92
634p
23.02.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly25,9263423.02.202050m 
[Utvid]5151.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn54,69
631p
23.02.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri54,6963123.02.202050m 
[Utvid]5252.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth2.27,08
630p
22.02.2020
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne1994200m Individuell medley2.27,0863022.02.202050m 
[Utvid]5353.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth1.00,45
625p
22.02.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri1.00,4562522.02.202050mD
[Utvid]5454.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas26,06
624p
22.02.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly26,0662422.02.202050mD
[Utvid]5555.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie28,09
623p
23.02.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200250m Rygg28,0962323.02.202050m 
[Utvid]5656.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia26,08
622p
23.02.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly26,0862223.02.202050m 
[Utvid]5757.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen1.07,95
621p
22.02.2020
100m Rygg
Haldens SK2001100m Rygg1.07,9562122.02.202050m 
[Utvid]5858.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie28,14
620p
23.02.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200250m Rygg28,1462023.02.202050m 
[Utvid]5959.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen1.00,93
611p
23.02.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2000100m Fri1.00,9361123.02.202050m 
[Utvid]6060.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn2.00,23
610p
22.02.2020
200m Fri
Bærumsvømmerne2001200m Fri2.00,2361022.02.202050m 
[Utvid]6060.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann2.11,95
610p
23.02.2020
200m Rygg
Bærumsvømmerne2004200m Rygg2.11,9561023.02.202050m 
[Utvid]6262.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug31,86
607p
23.02.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200250m Rygg31,8660723.02.202050m 
[Utvid]6363.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen2.29,05
605p
22.02.2020
200m Individuell medley
Haldens SK2001200m Individuell medley2.29,0560522.02.202050m 
[Utvid]6464.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen31,91
604p
23.02.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg31,9160423.02.202050m 
[Utvid]6565.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug34,81
602p
22.02.2020
50m Bryst
Bærumsvømmerne200250m Bryst34,8160222.02.202050m 
[Utvid]6666.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug34,83
601p
22.02.2020
50m Bryst
Bærumsvømmerne200250m Bryst34,8360122.02.202050m 
[Utvid]6767.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug32,03
597p
23.02.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200250m Rygg32,0359723.02.202050m 
[Utvid]6868.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe28,51
596p
23.02.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200150m Rygg28,5159623.02.202050m 
[Utvid]6969.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski24,86
595p
22.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri24,8659522.02.202050mD
[Utvid]6969.
Henrik Christopher Norheim
Bærumsvømmerne
Henrik Christopher Norheim28,53
595p
23.02.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200350m Rygg28,5359523.02.202050m 
[Utvid]6969.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth2.14,30
595p
23.02.2020
200m Fri
Bærumsvømmerne1994200m Fri2.14,3059523.02.202050mD
[Utvid]7272.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie26,48
594p
23.02.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200250m Butterfly26,4859423.02.202050m 
[Utvid]7373.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia24,91
591p
23.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri24,9159123.02.202050mD
[Utvid]7474.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden28,22
590p
23.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri28,2259023.02.202050mD
[Utvid]7575.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe55,97
588p
23.02.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri55,9758823.02.202050m 
[Utvid]7575.
Filip August Fossum Olaussen
Bærumsvømmerne
Filip August Fossum Olaussen59,46
588p
23.02.2020
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly59,4658823.02.202050m 
[Utvid]7777.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug1.01,73
587p
23.02.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri1.01,7358723.02.202050m 
[Utvid]7777.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen1.16,58
587p
22.02.2020
100m Bryst
Bærumsvømmerne2000100m Bryst1.16,5858722.02.202050m 
[Utvid]7979.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie26,63
584p
23.02.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200250m Butterfly26,6358423.02.202050m 
[Utvid]7979.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann2.01,96
584p
22.02.2020
200m Fri
Bærumsvømmerne2004200m Fri2.01,9658422.02.202050m 
[Utvid]8181.
Rikke Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Rikke Omdahl Petersen2.15,22
583p
22.02.2020
200m Fri
Bærumsvømmerne2002200m Fri2.15,2258322.02.202050m 
[Utvid]8282.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn25,06
580p
22.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri25,0658022.02.202050m 
[Utvid]8383.
Henrik Christopher Norheim
Bærumsvømmerne
Henrik Christopher Norheim28,81
578p
23.02.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200350m Rygg28,8157823.02.202050m 
[Utvid]8484.
Mathias Somogyi Hoseth
Ullensakersvømmerne
Mathias Somogyi Hoseth31,17
577p
22.02.2020
50m Bryst
Ullensakersvømmerne200350m Bryst31,1757722.02.202050m 
[Utvid]8585.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug28,44
576p
22.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri28,4457622.02.202050m 
[Utvid]8585.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth28,44
576p
23.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri28,4457623.02.202050mD
[Utvid]8585.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie56,37
576p
23.02.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri56,3757623.02.202050m 
[Utvid]8888.
Mathias Somogyi Hoseth
Ullensakersvømmerne
Mathias Somogyi Hoseth31,19
575p
22.02.2020
50m Bryst
Ullensakersvømmerne200350m Bryst31,1957522.02.202050m 
[Utvid]8989.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie25,19
571p
22.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri25,1957122.02.202050m 
[Utvid]8989.
Live Korstadhagen
Ullensakersvømmerne
Live Korstadhagen28,53
571p
22.02.2020
50m Fri
Ullensakersvømmerne200650m Fri28,5357122.02.202050m 
[Utvid]8989.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann2.17,40
571p
22.02.2020
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2004200m Individuell medley2.17,4057122.02.202050m 
[Utvid]9292.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie1.02,53
570p
22.02.2020
100m Rygg
Bærumsvømmerne2002100m Rygg1.02,5357022.02.202050m 
[Utvid]9393.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg1.02,45
567p
23.02.2020
100m Fri
Haldens SK2006100m Fri1.02,4556723.02.202050m 
[Utvid]9393.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe2.15,20
567p
23.02.2020
200m Rygg
Bærumsvømmerne2001200m Rygg2.15,2056723.02.202050m 
[Utvid]9595.
Henrik Christopher Norheim
Bærumsvømmerne
Henrik Christopher Norheim56,80
563p
23.02.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2003100m Fri56,8056323.02.202050m 
[Utvid]9696.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen35,62
562p
22.02.2020
50m Bryst
Bærumsvømmerne200050m Bryst35,6256222.02.202050mD
[Utvid]9696.
Rikke Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Rikke Omdahl Petersen1.02,66
562p
22.02.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri1.02,6656222.02.202050mF
[Utvid]9898.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen32,72
560p
23.02.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg32,7256023.02.202050m 
[Utvid]9898.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen1.17,80
560p
22.02.2020
100m Bryst
Haldens SK2001100m Bryst1.17,8056022.02.202050m 
[Utvid]100100.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg28,72
559p
22.02.2020
50m Fri
Haldens SK200650m Fri28,7255922.02.202050m 
Side 1 av 4 (389 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.