Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
2020 Swedish Grand Prix
Stevne
Stevnenavn:
2020 Swedish Grand Prix
Fra dato:
06.03.2020
Til dato:
06.03.2020
NSF Stevne Id:
0000034928
Arrangørnavn:
Svensk Simidrott og Malmö KK
Stevnested:
Malmö
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
25.02.2020
Kvalperiode start:
01.01.2019
Kvalperiode slutt:
20.02.2020
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug3.57,58
794p
08.03.2020
400m Fri
Stavanger SK1997400m Fri3.57,5879408.03.202050m 
[Utvid]22.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug3.58,38
786p
08.03.2020
400m Fri
Stavanger SK1997400m Fri3.58,3878608.03.202050m 
[Utvid]33.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie51,24
767p
08.03.2020
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri51,2476708.03.202050m 
[Utvid]44.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen15.57,10
753p
06.03.2020
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20021500m Fri15.57,1075306.03.202050m 
[Utvid]55.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie51,60
751p
08.03.2020
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri51,6075108.03.202050m 
[Utvid]66.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen4.02,16
750p
08.03.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2002400m Fri4.02,1675008.03.202050m 
[Utvid]77.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen8.19,08
743p
07.03.2020
800m Fri
Vestkantsvømmerne2002800m Fri8.19,0874307.03.202050m 
[Utvid]88.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug1.52,91
737p
07.03.2020
200m Fri
Stavanger SK1997200m Fri1.52,9173707.03.202050m 
[Utvid]99.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen4.04,60
728p
08.03.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2002400m Fri4.04,6072808.03.202050m 
[Utvid]1010.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug1.53,58
724p
07.03.2020
200m Fri
Stavanger SK1997200m Fri1.53,5872407.03.202050m 
[Utvid]1111.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,96
719p
08.03.2020
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,9671908.03.202050m 
[Utvid]1212.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen8.25,52
715p
06.03.2020
800m Fri
Vestkantsvømmerne2002800m Fri8.25,5271506.03.202050mD
[Utvid]1313.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø2.21,66
714p
08.03.2020
200m Bryst
Bergensvømmerne2001200m Bryst2.21,6671408.03.202050m 
[Utvid]1414.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal1.54,27
711p
07.03.2020
200m Fri
Bergensvømmerne1999200m Fri1.54,2771107.03.202050m 
[Utvid]1515.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal1.54,30
710p
07.03.2020
200m Fri
Bergensvømmerne1999200m Fri1.54,3071007.03.202050m 
[Utvid]1616.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker29,10
709p
08.03.2020
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst29,1070908.03.202050m 
[Utvid]1616.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø2.22,00
709p
08.03.2020
200m Bryst
Bergensvømmerne2001200m Bryst2.22,0070908.03.202050m 
[Utvid]1818.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss17.12,68
708p
06.03.2020
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20041500m Fri17.12,6870806.03.202050m 
[Utvid]1919.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss9.03,95
707p
08.03.2020
800m Fri
Vestkantsvømmerne2004800m Fri9.03,9570708.03.202050m 
[Utvid]2020.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.04,11
706p
07.03.2020
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.04,1170607.03.202050m 
[Utvid]2020.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.04,12
706p
07.03.2020
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.04,1270607.03.202050m 
[Utvid]2222.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie23,54
700p
07.03.2020
50m Fri
Bergensvømmerne199550m Fri23,5470007.03.202050m 
[Utvid]2323.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen4.07,93
699p
07.03.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2002400m Fri4.07,9369907.03.202050mD
[Utvid]2424.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie23,60
695p
07.03.2020
50m Fri
Bergensvømmerne199550m Fri23,6069507.03.202050m 
[Utvid]2424.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen1.02,61
695p
08.03.2020
100m Butterfly
Stavanger SK2002100m Butterfly1.02,6169508.03.202050m 
[Utvid]2626.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal4.08,75
692p
08.03.2020
400m Fri
Bergensvømmerne1999400m Fri4.08,7569208.03.202050m 
[Utvid]2727.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.27,72
689p
07.03.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.27,7268907.03.202050m 
[Utvid]2828.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss9.09,02
688p
06.03.2020
800m Fri
Vestkantsvømmerne2004800m Fri9.09,0268806.03.202050mD
[Utvid]2929.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø1.04,84
682p
07.03.2020
100m Bryst
Bergensvømmerne2001100m Bryst1.04,8468207.03.202050m 
[Utvid]3030.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen1.03,05
681p
08.03.2020
100m Butterfly
Stavanger SK2002100m Butterfly1.03,0568108.03.202050m 
[Utvid]3131.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen4.10,30
679p
06.03.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2002400m Fri4.10,3067906.03.202050mD
[Utvid]3232.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.29,38
676p
08.03.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.29,3867608.03.202050mD
[Utvid]3333.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.29,45
675p
07.03.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.29,4567507.03.202050m 
[Utvid]3434.
Helene Andrea Fredhammer Baxter
Stavanger SK
Helene Andrea Fredhammer Baxter33,56
672p
07.03.2020
50m Bryst
Stavanger SK200050m Bryst33,5667207.03.202050m 
[Utvid]3434.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø1.05,16
672p
07.03.2020
100m Bryst
Bergensvømmerne2001100m Bryst1.05,1667207.03.202050m 
[Utvid]3636.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker29,66
669p
07.03.2020
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst29,6666907.03.202050mD
[Utvid]3737.
Helene Andrea Fredhammer Baxter
Stavanger SK
Helene Andrea Fredhammer Baxter33,63
668p
07.03.2020
50m Bryst
Stavanger SK200050m Bryst33,6366807.03.202050m 
[Utvid]3838.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen1.56,86
664p
07.03.2020
200m Fri
Vestkantsvømmerne2002200m Fri1.56,8666407.03.202050m 
[Utvid]3939.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas Ramsvik4.12,37
663p
08.03.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.12,3766308.03.202050m 
[Utvid]4040.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker29,77
662p
07.03.2020
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst29,7766207.03.202050mD
[Utvid]4040.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.31,27
662p
06.03.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.31,2766206.03.202050mD
[Utvid]4242.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug1.57,09
661p
08.03.2020
200m Fri
Stavanger SK1997200m Fri1.57,0966108.03.202050mD
[Utvid]4343.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug1.57,11
660p
08.03.2020
200m Fri
Stavanger SK1997200m Fri1.57,1166008.03.202050mD
[Utvid]4444.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen2.20,28
654p
07.03.2020
200m Butterfly
Stavanger SK2002200m Butterfly2.20,2865407.03.202050m 
[Utvid]4545.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie24,12
651p
08.03.2020
50m Fri
Bergensvømmerne199550m Fri24,1265108.03.202050mD
[Utvid]4545.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø29,94
651p
08.03.2020
50m Bryst
Bergensvømmerne200150m Bryst29,9465108.03.202050m 
[Utvid]4747.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal54,13
650p
08.03.2020
100m Fri
Bergensvømmerne1999100m Fri54,1365008.03.202050m 
[Utvid]4848.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas Ramsvik8.42,25
648p
07.03.2020
800m Fri
Vestkantsvømmerne2003800m Fri8.42,2564807.03.202050m 
[Utvid]4949.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø1.06,08
645p
08.03.2020
100m Bryst
Bergensvømmerne2001100m Bryst1.06,0864508.03.202050mD
[Utvid]5050.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen2.21,00
644p
07.03.2020
200m Butterfly
Stavanger SK2002200m Butterfly2.21,0064407.03.202050m 
[Utvid]5151.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen28,29
643p
07.03.2020
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly28,2964307.03.202050m 
[Utvid]5151.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard59,88
643p
07.03.2020
100m Fri
Stavanger SK2001100m Fri59,8864307.03.202050m 
[Utvid]5353.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen27,44
641p
08.03.2020
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri27,4464108.03.202050m 
[Utvid]5454.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø30,15
637p
08.03.2020
50m Bryst
Bergensvømmerne200150m Bryst30,1563708.03.202050m 
[Utvid]5555.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen28,41
635p
07.03.2020
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly28,4163507.03.202050m 
[Utvid]5555.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal2.12,61
635p
07.03.2020
200m Individuell medley
Bergensvømmerne1999200m Individuell medley2.12,6163507.03.202050m 
[Utvid]5757.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard27,59
631p
08.03.2020
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri27,5963108.03.202050m 
[Utvid]5757.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug54,67
631p
07.03.2020
100m Fri
Stavanger SK1997100m Fri54,6763107.03.202050mD
[Utvid]5959.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie24,38
630p
08.03.2020
50m Fri
Bergensvømmerne199550m Fri24,3863008.03.202050mD
[Utvid]5959.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen27,61
630p
08.03.2020
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri27,6163008.03.202050m 
[Utvid]5959.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø30,26
630p
07.03.2020
50m Bryst
Bergensvømmerne200150m Bryst30,2663007.03.202050mD
[Utvid]6262.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø30,28
629p
07.03.2020
50m Bryst
Bergensvømmerne200150m Bryst30,2862907.03.202050mD
[Utvid]6363.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.12,20
624p
07.03.2020
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.12,2062407.03.202050mD
[Utvid]6464.
Helene Andrea Fredhammer Baxter
Stavanger SK
Helene Andrea Fredhammer Baxter1.15,19
620p
08.03.2020
100m Bryst
Stavanger SK2000100m Bryst1.15,1962008.03.202050m 
[Utvid]6464.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen1.59,57
620p
08.03.2020
200m Fri
Vestkantsvømmerne2002200m Fri1.59,5762008.03.202050mD
[Utvid]6666.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard2.12,51
619p
08.03.2020
200m Fri
Stavanger SK2001200m Fri2.12,5161908.03.202050m 
[Utvid]6666.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.12,54
619p
08.03.2020
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.12,5461908.03.202050mD
[Utvid]6868.
Fabian Shoghl
Stavanger SK
Fabian Shoghl58,49
617p
07.03.2020
100m Butterfly
Stavanger SK2003100m Butterfly58,4961707.03.202050m 
[Utvid]6969.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.12,76
616p
07.03.2020
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.12,7661607.03.202050mD
[Utvid]7070.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas Ramsvik4.18,66
615p
07.03.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.18,6661507.03.202050mD
[Utvid]7171.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas Ramsvik2.00,17
611p
07.03.2020
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.00,1761107.03.202050m 
[Utvid]7171.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.13,08
611p
06.03.2020
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.13,0861106.03.202050mD
[Utvid]7373.
Helene Andrea Fredhammer Baxter
Stavanger SK
Helene Andrea Fredhammer Baxter1.15,68
608p
08.03.2020
100m Bryst
Stavanger SK2000100m Bryst1.15,6860808.03.202050m 
[Utvid]7474.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler28,85
607p
07.03.2020
50m Butterfly
Stavanger SK200350m Butterfly28,8560707.03.202050m 
[Utvid]7575.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal55,52
603p
07.03.2020
100m Fri
Bergensvømmerne1999100m Fri55,5260307.03.202050mD
[Utvid]7676.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas Ramsvik17.11,17
602p
06.03.2020
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20031500m Fri17.11,1760206.03.202050m 
[Utvid]7777.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug55,60
600p
07.03.2020
100m Fri
Stavanger SK1997100m Fri55,6060007.03.202050mD
[Utvid]7878.
Helene Andrea Fredhammer Baxter
Stavanger SK
Helene Andrea Fredhammer Baxter2.45,23
596p
07.03.2020
200m Bryst
Stavanger SK2000200m Bryst2.45,2359607.03.202050m 
[Utvid]7979.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal55,84
592p
07.03.2020
100m Fri
Bergensvømmerne1999100m Fri55,8459207.03.202050mD
[Utvid]8080.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen2.01,59
590p
08.03.2020
200m Fri
Vestkantsvømmerne2002200m Fri2.01,5959008.03.202050mD
[Utvid]8181.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen2.01,64
589p
07.03.2020
200m Fri
Vestkantsvømmerne2002200m Fri2.01,6458907.03.202050mD
[Utvid]8282.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen29,18
586p
08.03.2020
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly29,1858608.03.202050mD
[Utvid]8282.
Helene Andrea Fredhammer Baxter
Stavanger SK
Helene Andrea Fredhammer Baxter35,13
586p
08.03.2020
50m Bryst
Stavanger SK200050m Bryst35,1358608.03.202050mD
[Utvid]8282.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard4.42,41
586p
07.03.2020
400m Fri
Stavanger SK2001400m Fri4.42,4158607.03.202050m 
[Utvid]8585.
Fabian Shoghl
Stavanger SK
Fabian Shoghl26,62
585p
08.03.2020
50m Butterfly
Stavanger SK200350m Butterfly26,6258508.03.202050m 
[Utvid]8585.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler29,20
585p
07.03.2020
50m Butterfly
Stavanger SK200350m Butterfly29,2058507.03.202050m 
[Utvid]8585.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen1.06,33
585p
07.03.2020
100m Butterfly
Stavanger SK2002100m Butterfly1.06,3358507.03.202050mD
[Utvid]8888.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen29,22
584p
08.03.2020
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly29,2258408.03.202050mD
[Utvid]8989.
Jørund Kalvenes Drengstig
Stavanger SK
Jørund Kalvenes Drengstig26,72
578p
08.03.2020
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly26,7257808.03.202050m 
[Utvid]8989.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.15,56
578p
08.03.2020
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.15,5657808.03.202050m 
[Utvid]9191.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas Ramsvik9.02,84
577p
06.03.2020
800m Fri
Vestkantsvømmerne2003800m Fri9.02,8457706.03.202050mD
[Utvid]9292.
Helene Andrea Fredhammer Baxter
Stavanger SK
Helene Andrea Fredhammer Baxter35,38
573p
08.03.2020
50m Bryst
Stavanger SK200050m Bryst35,3857308.03.202050mD
[Utvid]9292.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler1.02,25
573p
07.03.2020
100m Fri
Stavanger SK2003100m Fri1.02,2557307.03.202050m 
[Utvid]9292.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen1.06,76
573p
07.03.2020
100m Butterfly
Stavanger SK2002100m Butterfly1.06,7657307.03.202050mD
[Utvid]9292.
Olav Eklund
Stavanger SK
Olav Eklund2.02,75
573p
07.03.2020
200m Fri
Stavanger SK2002200m Fri2.02,7557307.03.202050m 
[Utvid]9696.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard1.02,26
572p
08.03.2020
100m Fri
Stavanger SK2001100m Fri1.02,2657208.03.202050mD
[Utvid]9797.
Jørgen Mikkelsen Bakke
Vestkantsvømmerne
Jørgen Mikkelsen Bakke56,52
571p
08.03.2020
100m Fri
Vestkantsvømmerne2001100m Fri56,5257108.03.202050m 
[Utvid]9898.
Olav Eklund
Stavanger SK
Olav Eklund4.25,73
568p
08.03.2020
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.25,7356808.03.202050m 
[Utvid]9999.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold56,66
567p
08.03.2020
100m Fri
Stavanger SK2002100m Fri56,6656708.03.202050m 
[Utvid]100100.
Fabian Shoghl
Stavanger SK
Fabian Shoghl26,93
565p
07.03.2020
50m Butterfly
Stavanger SK200350m Butterfly26,9356507.03.202050mD
Side 1 av 3 (213 rader)< Forrige123Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.