Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Kronborg Open 2020
Stevne
Stevnenavn:
Kronborg Open 2020
Fra dato:
06.03.2020
Til dato:
08.03.2020
NSF Stevne Id:
0000035110
Arrangørnavn:
Helsingør Svømmeklub
Stevnested:
Helsingør
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
25.02.2020
Kvalperiode start:
07.03.2019
Kvalperiode slutt:
06.03.2020
Dokumenter
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein2.05,12
736p
07.03.2020
200m Fri
Karmøy SK2000200m Fri2.05,1273607.03.202050m 
[Utvid]22.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen52,28
722p
07.03.2020
100m Fri
OI Svømming1997100m Fri52,2872207.03.202050m 
[Utvid]33.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen24,85
719p
06.03.2020
50m Butterfly
OI Svømming199750m Butterfly24,8571906.03.202050m 
[Utvid]44.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen24,91
714p
06.03.2020
50m Butterfly
OI Svømming199750m Butterfly24,9171406.03.202050m 
[Utvid]55.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein2.06,96
704p
07.03.2020
200m Fri
Karmøy SK2000200m Fri2.06,9670407.03.202050m 
[Utvid]66.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara Stoebner1.05,66
689p
08.03.2020
100m Rygg
OI Svømming1998100m Rygg1.05,6668908.03.202050m 
[Utvid]77.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara Stoebner30,76
674p
06.03.2020
50m Rygg
OI Svømming199850m Rygg30,7667406.03.202050m 
[Utvid]88.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara Stoebner1.06,21
672p
08.03.2020
100m Rygg
OI Svømming1998100m Rygg1.06,2167208.03.202050m 
[Utvid]99.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein59,47
657p
08.03.2020
100m Fri
Karmøy SK2000100m Fri59,4765708.03.202050m 
[Utvid]1010.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen24,25
641p
06.03.2020
50m Fri
OI Svømming199750m Fri24,2564106.03.202050m 
[Utvid]1111.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein1.00,11
636p
08.03.2020
100m Fri
Karmøy SK2000100m Fri1.00,1163608.03.202050m 
[Utvid]1212.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara Stoebner31,39
634p
06.03.2020
50m Rygg
OI Svømming199850m Rygg31,3963406.03.202050m 
[Utvid]1313.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein2.27,30
627p
06.03.2020
200m Individuell medley
Karmøy SK2000200m Individuell medley2.27,3062706.03.202050m 
[Utvid]1414.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen24,53
619p
06.03.2020
50m Fri
OI Svømming199750m Fri24,5361906.03.202050m 
[Utvid]1515.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara Stoebner2.25,65
617p
07.03.2020
200m Rygg
OI Svømming1998200m Rygg2.25,6561707.03.202050m 
[Utvid]1616.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein1.05,22
615p
07.03.2020
100m Butterfly
Karmøy SK2000100m Butterfly1.05,2261507.03.202050m 
[Utvid]1717.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein1.05,70
602p
07.03.2020
100m Butterfly
Karmøy SK2000100m Butterfly1.05,7060207.03.202050m 
[Utvid]1818.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein28,04
601p
06.03.2020
50m Fri
Karmøy SK200050m Fri28,0460106.03.202050m 
[Utvid]1919.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø2.13,08
594p
08.03.2020
200m Rygg
Karmøy SK2004200m Rygg2.13,0859408.03.202050m 
[Utvid]2020.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec2.14,42
593p
07.03.2020
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.14,4259307.03.202050m 
[Utvid]2121.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein28,28
586p
06.03.2020
50m Fri
Karmøy SK200050m Fri28,2858606.03.202050m 
[Utvid]2222.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur26,67
582p
06.03.2020
50m Butterfly
Karmøy SK200350m Butterfly26,6758206.03.202050m 
[Utvid]2222.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur56,18
582p
07.03.2020
100m Fri
Karmøy SK2003100m Fri56,1858207.03.202050m 
[Utvid]2424.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis2.15,46
580p
07.03.2020
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.15,4658007.03.202050m 
[Utvid]2525.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein2.26,30
577p
08.03.2020
200m Butterfly
Karmøy SK2000200m Butterfly2.26,3057708.03.202050m 
[Utvid]2525.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara Stoebner2.28,99
577p
07.03.2020
200m Rygg
OI Svømming1998200m Rygg2.28,9957707.03.202050m 
[Utvid]2727.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur26,79
574p
06.03.2020
50m Butterfly
Karmøy SK200350m Butterfly26,7957406.03.202050m 
[Utvid]2828.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen25,20
571p
07.03.2020
50m Fri
OI Svømming199750m Fri25,2057107.03.202050mD
[Utvid]2929.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø2.47,91
568p
08.03.2020
200m Bryst
Karmøy SK2006200m Bryst2.47,9156808.03.202050m 
[Utvid]3030.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec1.02,44
567p
08.03.2020
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri1.02,4456708.03.202050m 
[Utvid]3030.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein1.02,45
567p
07.03.2020
100m Fri
Karmøy SK2000100m Fri1.02,4556707.03.202050mD
[Utvid]3030.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø1.02,61
567p
07.03.2020
100m Rygg
Karmøy SK2004100m Rygg1.02,6156707.03.202050m 
[Utvid]3333.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec1.02,63
562p
08.03.2020
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri1.02,6356208.03.202050m 
[Utvid]3434.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara Stoebner28,69
561p
06.03.2020
50m Fri
OI Svømming199850m Fri28,6956106.03.202050m 
[Utvid]3535.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec2.17,03
560p
07.03.2020
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.17,0356007.03.202050m 
[Utvid]3636.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein2.27,84
559p
08.03.2020
200m Butterfly
Karmøy SK2000200m Butterfly2.27,8455908.03.202050m 
[Utvid]3737.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur1.00,54
557p
08.03.2020
100m Butterfly
Karmøy SK2003100m Butterfly1.00,5455708.03.202050m 
[Utvid]3838.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein29,71
555p
06.03.2020
50m Butterfly
Karmøy SK200050m Butterfly29,7155506.03.202050m 
[Utvid]3838.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord31,57
555p
06.03.2020
50m Bryst
Karmøy SK200150m Bryst31,5755506.03.202050m 
[Utvid]4040.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø2.16,21
554p
08.03.2020
200m Rygg
Karmøy SK2004200m Rygg2.16,2155408.03.202050m 
[Utvid]4141.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein1.02,99
553p
07.03.2020
100m Fri
Karmøy SK2000100m Fri1.02,9955307.03.202050mD
[Utvid]4242.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø1.18,35
548p
07.03.2020
100m Bryst
Karmøy SK2006100m Bryst1.18,3554807.03.202050m 
[Utvid]4343.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø1.03,37
547p
07.03.2020
100m Rygg
Karmøy SK2004100m Rygg1.03,3754707.03.202050m 
[Utvid]4444.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord1.09,85
546p
08.03.2020
100m Bryst
Karmøy SK2001100m Bryst1.09,8554608.03.202050m 
[Utvid]4545.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec28,97
545p
06.03.2020
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri28,9754506.03.202050m 
[Utvid]4646.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur25,60
544p
06.03.2020
50m Fri
Karmøy SK200350m Fri25,6054406.03.202050m 
[Utvid]4646.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen57,43
544p
07.03.2020
100m Fri
OI Svømming1997100m Fri57,4354407.03.202050m 
[Utvid]4848.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø29,48
539p
06.03.2020
50m Rygg
Karmøy SK200450m Rygg29,4853906.03.202050m 
[Utvid]4848.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm2.35,61
539p
07.03.2020
200m Bryst
Karmøy SK2004200m Bryst2.35,6153907.03.202050m 
[Utvid]5050.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein30,08
535p
06.03.2020
50m Butterfly
Karmøy SK200050m Butterfly30,0853506.03.202050m 
[Utvid]5050.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord57,75
535p
07.03.2020
100m Fri
Karmøy SK2001100m Fri57,7553507.03.202050m 
[Utvid]5252.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø36,32
530p
06.03.2020
50m Bryst
Karmøy SK200650m Bryst36,3253006.03.202050m 
[Utvid]5353.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur1.01,62
528p
08.03.2020
100m Butterfly
Karmøy SK2003100m Butterfly1.01,6252808.03.202050m 
[Utvid]5454.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur25,88
527p
06.03.2020
50m Fri
Karmøy SK200350m Fri25,8852706.03.202050m 
[Utvid]5454.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec29,29
527p
06.03.2020
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri29,2952706.03.202050m 
[Utvid]5656.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm2.36,98
525p
07.03.2020
200m Bryst
Karmøy SK2004200m Bryst2.36,9852507.03.202050m 
[Utvid]5757.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur32,17
524p
06.03.2020
50m Bryst
Karmøy SK200350m Bryst32,1752406.03.202050m 
[Utvid]5757.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis1.04,10
524p
08.03.2020
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri1.04,1052408.03.202050m 
[Utvid]5959.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord32,27
520p
08.03.2020
50m Bryst
Karmøy SK200150m Bryst32,2752008.03.202050mD
[Utvid]6060.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm1.11,02
519p
08.03.2020
100m Bryst
Karmøy SK2004100m Bryst1.11,0251908.03.202050m 
[Utvid]6161.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur27,72
518p
08.03.2020
50m Butterfly
Karmøy SK200350m Butterfly27,7251808.03.202050mD
[Utvid]6161.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos2.06,97
518p
08.03.2020
200m Fri
Karmøy SK2004200m Fri2.06,9751808.03.202050m 
[Utvid]6363.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø29,89
517p
06.03.2020
50m Rygg
Karmøy SK200450m Rygg29,8951706.03.202050m 
[Utvid]6464.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur27,76
516p
08.03.2020
50m Butterfly
Karmøy SK200350m Butterfly27,7651608.03.202050mD
[Utvid]6464.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord32,35
516p
06.03.2020
50m Bryst
Karmøy SK200150m Bryst32,3551606.03.202050m 
[Utvid]6666.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein29,57
512p
08.03.2020
50m Fri
Karmøy SK200050m Fri29,5751208.03.202050mD
[Utvid]6666.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord2.07,47
512p
08.03.2020
200m Fri
Karmøy SK2001200m Fri2.07,4751208.03.202050m 
[Utvid]6868.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein1.09,43
510p
08.03.2020
100m Butterfly
Karmøy SK2000100m Butterfly1.09,4351008.03.202050mD
[Utvid]6969.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur32,65
502p
06.03.2020
50m Bryst
Karmøy SK200350m Bryst32,6550206.03.202050m 
[Utvid]6969.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein1.09,79
502p
08.03.2020
100m Butterfly
Karmøy SK2000100m Butterfly1.09,7950208.03.202050mD
[Utvid]7171.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur59,19
497p
07.03.2020
100m Fri
Karmøy SK2003100m Fri59,1949707.03.202050m 
[Utvid]7171.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos1.02,88
497p
08.03.2020
100m Butterfly
Karmøy SK2004100m Butterfly1.02,8849708.03.202050m 
[Utvid]7373.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord26,42
495p
06.03.2020
50m Fri
Karmøy SK200150m Fri26,4249506.03.202050m 
[Utvid]7373.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos59,30
495p
07.03.2020
100m Fri
Karmøy SK2004100m Fri59,3049507.03.202050m 
[Utvid]7575.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis29,95
493p
06.03.2020
50m Fri
Karmøy SK200650m Fri29,9549306.03.202050m 
[Utvid]7575.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen32,84
493p
08.03.2020
50m Bryst
OI Svømming199750m Bryst32,8449308.03.202050mD
[Utvid]7575.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec1.05,44
493p
07.03.2020
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri1.05,4449307.03.202050mD
[Utvid]7878.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm32,85
492p
06.03.2020
50m Bryst
Karmøy SK200450m Bryst32,8549206.03.202050m 
[Utvid]7878.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø37,22
492p
07.03.2020
50m Bryst
Karmøy SK200650m Bryst37,2249207.03.202050mD
[Utvid]7878.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos2.09,16
492p
08.03.2020
200m Fri
Karmøy SK2004200m Fri2.09,1649208.03.202050m 
[Utvid]8181.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen2.09,24
491p
08.03.2020
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.09,2449108.03.202050m 
[Utvid]8282.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur1.05,81
489p
07.03.2020
100m Rygg
Karmøy SK2003100m Rygg1.05,8148907.03.202050m 
[Utvid]8383.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein30,06
488p
08.03.2020
50m Fri
Karmøy SK200050m Fri30,0648808.03.202050mD
[Utvid]8484.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen26,60
485p
07.03.2020
50m Fri
OI Svømming199750m Fri26,6048507.03.202050mD
[Utvid]8484.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec1.05,81
485p
07.03.2020
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri1.05,8148507.03.202050mD
[Utvid]8686.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm1.12,75
483p
08.03.2020
100m Bryst
Karmøy SK2004100m Bryst1.12,7548308.03.202050m 
[Utvid]8787.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm33,12
480p
08.03.2020
50m Bryst
Karmøy SK200450m Bryst33,1248008.03.202050mD
[Utvid]8787.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur1.06,19
480p
07.03.2020
100m Rygg
Karmøy SK2003100m Rygg1.06,1948007.03.202050m 
[Utvid]8989.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein31,23
478p
07.03.2020
50m Butterfly
Karmøy SK200050m Butterfly31,2347807.03.202050mD
[Utvid]9090.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein31,26
477p
07.03.2020
50m Butterfly
Karmøy SK200050m Butterfly31,2647707.03.202050mD
[Utvid]9090.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø1.22,07
477p
08.03.2020
100m Bryst
Karmøy SK2006100m Bryst1.22,0747708.03.202050mD
[Utvid]9292.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec30,31
476p
08.03.2020
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri30,3147608.03.202050mD
[Utvid]9292.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord1.13,13
476p
08.03.2020
100m Bryst
Karmøy SK2001100m Bryst1.13,1347608.03.202050m 
[Utvid]9494.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos28,54
475p
06.03.2020
50m Butterfly
Karmøy SK200450m Butterfly28,5447506.03.202050m 
[Utvid]9494.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis1.06,27
475p
07.03.2020
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri1.06,2747507.03.202050mD
[Utvid]9696.
Kristina Østerhus
Karmøy SK
Kristina Østerhus1.06,35
473p
08.03.2020
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri1.06,3547308.03.202050m 
[Utvid]9797.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec30,38
472p
08.03.2020
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri30,3847208.03.202050mD
[Utvid]9898.
Ørjan Westre
Karmøy SK
Ørjan Westre1.00,35
469p
07.03.2020
100m Fri
Karmøy SK2003100m Fri1.00,3546907.03.202050m 
[Utvid]9999.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur26,96
466p
07.03.2020
50m Fri
Karmøy SK200350m Fri26,9646607.03.202050mD
[Utvid]100100.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis30,54
465p
08.03.2020
50m Fri
Karmøy SK200650m Fri30,5446508.03.202050mD
Side 1 av 3 (208 rader)< Forrige123Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.