Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Bergen Swim Festival 2021
Stevne
Stevnenavn:
Bergen Swim Festival 2021
Fra dato:
11.06.2021
Til dato:
13.06.2021
NSF Stevne Id:
0000035424
Arrangørnavn:
Bergensklubbene
Stevnested:
Bergen
Bassengnavn:
AdO arena
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Internasjonalt stevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
28.05.2021
Kvalperiode start:
05.03.2019
Kvalperiode slutt:
10.06.2021
Påmeldingsansv.:
Jan Kenneth Antun
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
932 85 185
Arrangementsleder
Navn:
Christer Rotseth
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
93427042
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.00,25
872p
12.06.2021
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.00,2587212.06.202150m 
[Utvid]22.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning28,25
871p
11.06.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg28,2587111.06.202150m 
[Utvid]33.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.59,44
869p
12.06.2021
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000200m Individuell medley1.59,4486912.06.202150m 
[Utvid]44.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.50,98
864p
13.06.2021
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.50,9886413.06.202150m 
[Utvid]55.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski23,53
847p
12.06.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199450m Butterfly23,5384712.06.202150m 
[Utvid]66.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie49,63
844p
11.06.2021
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri49,6384411.06.202150m 
[Utvid]77.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim1.00,23
842p
11.06.2021
100m Bryst
Hamar IL2000100m Bryst1.00,2384211.06.202150m 
[Utvid]88.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim27,49
841p
13.06.2021
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst27,4984113.06.202150m 
[Utvid]99.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt7.59,12
840p
12.06.2021
800m Fri
Bryne SK2003800m Fri7.59,1284012.06.202150m 
[Utvid]1010.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim1.00,30
839p
12.06.2021
100m Bryst
Hamar IL2000100m Bryst1.00,3083912.06.202150mD
[Utvid]1111.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie49,88
831p
12.06.2021
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri49,8883112.06.202150mD
[Utvid]1212.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou2.28,14
828p
12.06.2021
200m Bryst
Lambertseter SK1993200m Bryst2.28,1482812.06.202150m 
[Utvid]1313.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia22,27
827p
13.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri22,2782713.06.202150m 
[Utvid]1414.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia23,74
825p
12.06.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly23,7482512.06.202150m 
[Utvid]1515.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt15.30,45
820p
11.06.2021
1500m Fri
Bryne SK20031500m Fri15.30,4582011.06.202150m 
[Utvid]1616.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia50,13
819p
11.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri50,1381911.06.202150m 
[Utvid]1717.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski50,18
816p
11.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri50,1881611.06.202150m 
[Utvid]1818.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel50,21
815p
11.06.2021
100m Fri
Stavanger SK1999100m Fri50,2181511.06.202150m 
[Utvid]1818.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas52,99
815p
13.06.2021
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly52,9981513.06.202150m 
[Utvid]2020.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey2.15,21
811p
12.06.2021
200m Bryst
Bærumsvømmerne1996200m Bryst2.15,2181112.06.202150m 
[Utvid]2121.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim27,88
806p
12.06.2021
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst27,8880612.06.202150mD
[Utvid]2222.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker2.15,61
804p
12.06.2021
200m Bryst
Bergensvømmerne1993200m Bryst2.15,6180412.06.202150m 
[Utvid]2323.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel1.49,89
799p
12.06.2021
200m Fri
Stavanger SK1999200m Fri1.49,8979912.06.202150m 
[Utvid]2424.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.01,31
798p
11.06.2021
100m Bryst
Bærumsvømmerne2000100m Bryst1.01,3179811.06.202150m 
[Utvid]2525.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.57,79
792p
12.06.2021
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.57,7979212.06.202150mD
[Utvid]2626.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski22,64
787p
13.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri22,6478713.06.202150m 
[Utvid]2727.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim28,15
783p
11.06.2021
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst28,1578311.06.202150mD
[Utvid]2727.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.30,91
783p
12.06.2021
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.30,9178312.06.202150m 
[Utvid]2929.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova4.16,59
782p
13.06.2021
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.16,5978213.06.202150m 
[Utvid]3030.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova8.46,60
780p
11.06.2021
800m Fri
Lambertseter SK2003800m Fri8.46,6078011.06.202150m 
[Utvid]3131.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.09,82
774p
11.06.2021
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.09,8277411.06.202150m 
[Utvid]3131.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik2.17,33
774p
12.06.2021
200m Bryst
Bergens SC2002200m Bryst2.17,3377412.06.202150m 
[Utvid]3333.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas24,27
772p
13.06.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly24,2777213.06.202150mD
[Utvid]3333.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,28
772p
13.06.2021
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,2877213.06.202150m 
[Utvid]3333.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe51,12
772p
11.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri51,1277211.06.202150m 
[Utvid]3636.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie56,54
771p
13.06.2021
100m Rygg
Bergensvømmerne1995100m Rygg56,5477113.06.202150mF
[Utvid]3636.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt8.13,02
771p
11.06.2021
800m Fri
Bryne SK2003800m Fri8.13,0277111.06.202150mD
[Utvid]3838.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas28,30
770p
11.06.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne200050m Bryst28,3077011.06.202150mD
[Utvid]3939.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova16.44,47
769p
12.06.2021
1500m Fri
Lambertseter SK20031500m Fri16.44,4776912.06.202150m 
[Utvid]4040.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning2.14,74
767p
13.06.2021
200m Rygg
Bærumsvømmerne2000200m Rygg2.14,7476713.06.202150m 
[Utvid]4141.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.02,28
761p
11.06.2021
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.02,2876111.06.202150m 
[Utvid]4242.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.03,77
760p
12.06.2021
200m Fri
Lambertseter SK1999200m Fri2.03,7776012.06.202150m 
[Utvid]4242.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.19,04
760p
13.06.2021
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.19,0476013.06.202150m 
[Utvid]4444.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen32,23
759p
13.06.2021
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst32,2375913.06.202150m 
[Utvid]4545.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou32,30
754p
13.06.2021
50m Bryst
Lambertseter SK199350m Bryst32,3075413.06.202150m 
[Utvid]4545.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg56,81
754p
11.06.2021
100m Fri
Lambertseter SK1999100m Fri56,8175411.06.202150m 
[Utvid]4747.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie22,98
753p
13.06.2021
50m Fri
Bergensvømmerne199550m Fri22,9875313.06.202150m 
[Utvid]4747.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard51,54
753p
11.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne1996100m Fri51,5475311.06.202150m 
[Utvid]4747.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie54,39
753p
13.06.2021
100m Butterfly
Bergensvømmerne1995100m Butterfly54,3975313.06.202150m 
[Utvid]5050.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova8.53,28
751p
12.06.2021
800m Fri
Lambertseter SK2003800m Fri8.53,2875112.06.202150mD
[Utvid]5151.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn51,65
749p
11.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri51,6574911.06.202150m 
[Utvid]5252.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz1.01,15
746p
13.06.2021
100m Butterfly
Bergens SC2004100m Butterfly1.01,1574613.06.202150m 
[Utvid]5353.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou1.10,72
745p
12.06.2021
100m Bryst
Lambertseter SK1993100m Bryst1.10,7274512.06.202150mD
[Utvid]5353.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen2.04,62
745p
12.06.2021
200m Fri
Triton Lillestrøm2004200m Fri2.04,6274512.06.202150m 
[Utvid]5353.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova4.20,81
745p
11.06.2021
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.20,8174511.06.202150mD
[Utvid]5656.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning57,05
744p
11.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2000100m Fri57,0574411.06.202150m 
[Utvid]5656.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe57,20
744p
12.06.2021
100m Rygg
Bærumsvømmerne2001100m Rygg57,2074412.06.202150m 
[Utvid]5858.
Ingalill Urrang Naustvik
Lambertseter SK
Ingalill Urrang Naustvik32,45
743p
13.06.2021
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst32,4574313.06.202150m 
[Utvid]5858.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou1.10,80
743p
11.06.2021
100m Bryst
Lambertseter SK1993100m Bryst1.10,8074311.06.202150m 
[Utvid]6060.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken57,11
742p
11.06.2021
100m Fri
OI Svømming2003100m Fri57,1174211.06.202150m 
[Utvid]6161.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard24,60
741p
12.06.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199650m Butterfly24,6074112.06.202150m 
[Utvid]6161.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard24,61
741p
13.06.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199650m Butterfly24,6174113.06.202150mD
[Utvid]6363.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø1.02,88
740p
11.06.2021
100m Bryst
Bergensvømmerne2001100m Bryst1.02,8874011.06.202150m 
[Utvid]6464.
Maria Storstein
Bergens SC
Maria Storstein2.04,98
738p
12.06.2021
200m Fri
Bergens SC2000200m Fri2.04,9873812.06.202150m 
[Utvid]6565.
Ingalill Urrang Naustvik
Lambertseter SK
Ingalill Urrang Naustvik1.11,02
736p
11.06.2021
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst1.11,0273611.06.202150m 
[Utvid]6666.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.05,16
735p
12.06.2021
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.05,1673512.06.202150m 
[Utvid]6767.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie51,99
734p
11.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri51,9973411.06.202150m 
[Utvid]6868.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen24,69
733p
12.06.2021
50m Butterfly
OI Svømming199750m Butterfly24,6973312.06.202150m 
[Utvid]6868.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss8.57,52
733p
11.06.2021
800m Fri
Bergensvømmerne2004800m Fri8.57,5273311.06.202150m 
[Utvid]7070.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe26,63
732p
11.06.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200150m Rygg26,6373211.06.202150m 
[Utvid]7070.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli57,37
732p
11.06.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2003100m Fri57,3773211.06.202150m 
[Utvid]7272.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey1.03,14
731p
11.06.2021
100m Bryst
Bærumsvømmerne1996100m Bryst1.03,1473111.06.202150m 
[Utvid]7272.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn1.53,18
731p
12.06.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2001200m Fri1.53,1873112.06.202150m 
[Utvid]7474.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal1.53,28
730p
12.06.2021
200m Fri
Bergensvømmerne1999200m Fri1.53,2873012.06.202150m 
[Utvid]7474.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss17.02,17
730p
12.06.2021
1500m Fri
Bergensvømmerne20041500m Fri17.02,1773012.06.202150m 
[Utvid]7676.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel1.53,30
729p
13.06.2021
200m Fri
Stavanger SK1999200m Fri1.53,3072913.06.202150mD
[Utvid]7676.
Tobias Moen Olsen
Bergen Vest SK
Tobias Moen Olsen4.04,42
729p
13.06.2021
400m Fri
Bergen Vest SK2002400m Fri4.04,4272913.06.202150m 
[Utvid]7676.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal4.04,44
729p
13.06.2021
400m Fri
Bergensvømmerne1999400m Fri4.04,4472913.06.202150m 
[Utvid]7979.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal52,15
727p
11.06.2021
100m Fri
Bergensvømmerne1999100m Fri52,1572711.06.202150m 
[Utvid]8080.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.05,67
726p
13.06.2021
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.05,6772613.06.202150mD
[Utvid]8080.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz2.15,51
726p
11.06.2021
200m Butterfly
Bergens SC2004200m Butterfly2.15,5172611.06.202150m 
[Utvid]8282.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe23,27
725p
13.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri23,2772513.06.202150m 
[Utvid]8282.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss8.59,55
725p
12.06.2021
800m Fri
Bergensvømmerne2004800m Fri8.59,5572512.06.202150mD
[Utvid]8484.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie23,30
722p
13.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri23,3072213.06.202150m 
[Utvid]8484.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen26,38
722p
13.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri26,3872213.06.202150m 
[Utvid]8484.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø2.20,55
722p
12.06.2021
200m Bryst
Bergensvømmerne2001200m Bryst2.20,5572212.06.202150m 
[Utvid]8787.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning26,40
720p
13.06.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri26,4072013.06.202150m 
[Utvid]8787.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.11,52
720p
12.06.2021
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.11,5272012.06.202150mD
[Utvid]8989.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.20,72
719p
12.06.2021
200m Individuell medley
SK Team Sør2001200m Individuell medley2.20,7271912.06.202150m 
[Utvid]9090.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey28,97
718p
13.06.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne199650m Bryst28,9771813.06.202150m 
[Utvid]9090.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt4.05,73
718p
11.06.2021
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri4.05,7371811.06.202150mD
[Utvid]9292.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm1.04,33
716p
13.06.2021
100m Rygg
Randaberg IL2004100m Rygg1.04,3371613.06.202150mF
[Utvid]9292.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal2.07,39
716p
12.06.2021
200m Individuell medley
Bergensvømmerne1999200m Individuell medley2.07,3971612.06.202150m 
[Utvid]9494.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden30,18
714p
11.06.2021
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg30,1871411.06.202150m 
[Utvid]9494.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen2.07,53
714p
12.06.2021
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.07,5371412.06.202150m 
[Utvid]9696.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen32,90
713p
13.06.2021
50m Bryst
Bergens SC199950m Bryst32,9071313.06.202150m 
[Utvid]9696.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm55,39
713p
13.06.2021
100m Butterfly
Randaberg IL1997100m Butterfly55,3971313.06.202150m 
[Utvid]9696.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg4.06,30
713p
13.06.2021
400m Fri
OI Svømming2005400m Fri4.06,3071313.06.202150m 
[Utvid]9696.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl9.02,42
713p
11.06.2021
800m Fri
SK Team Sør2001800m Fri9.02,4271311.06.202150m 
[Utvid]100100.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken26,50
712p
13.06.2021
50m Fri
OI Svømming200350m Fri26,5071213.06.202150m 
Side 1 av 31 (3011 rader)< Forrige1234567293031Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.