Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Lambertseter Open 2021
Stevne
Stevnenavn:
Lambertseter Open 2021
Fra dato:
17.09.2021
Til dato:
19.09.2021
NSF Stevne Id:
0000035435
Arrangørnavn:
Lambertseter SK
Stevnested:
Lambertseter
Bassengnavn:
Lambertseter bad
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Internasjonalt stevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
05.09.2021
Kvalperiode start:
06.09.2019
Kvalperiode slutt:
05.09.2021
Påmeldingsansv.:
Torbjørn Sund
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
905 59 712
Arrangementsleder
Navn:
Caroline Brinchmann
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
47250336
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen1.00,89
761p
18.09.2021
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst1.00,8976118.09.202125m 
[Utvid]22.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli25,46
730p
18.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200350m Fri25,4673018.09.202125m 
[Utvid]33.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli55,89
726p
19.09.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2003100m Fri55,8972619.09.202125m 
[Utvid]44.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe54,63
716p
17.09.2021
100m Rygg
Bærumsvømmerne2001100m Rygg54,6371617.09.202125m 
[Utvid]55.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum1.03,18
715p
17.09.2021
100m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004100m Individuell medley1.03,1871517.09.202125m 
[Utvid]66.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen28,27
712p
18.09.2021
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst28,2771218.09.202125mD
[Utvid]77.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli1.03,40
708p
17.09.2021
100m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004100m Individuell medley1.03,4070817.09.202125m 
[Utvid]77.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn1.51,46
708p
18.09.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2001200m Fri1.51,4670818.09.202125m 
[Utvid]99.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann3.58,32
706p
17.09.2021
400m Fri
Bærumsvømmerne2004400m Fri3.58,3270617.09.202125m 
[Utvid]1010.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli1.01,38
704p
19.09.2021
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2003100m Butterfly1.01,3870419.09.202125m 
[Utvid]1111.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli2.04,17
703p
18.09.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2003200m Fri2.04,1770318.09.202125m 
[Utvid]1212.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli2.04,31
701p
18.09.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2003200m Fri2.04,3170118.09.202125m 
[Utvid]1313.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli25,84
698p
18.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200350m Fri25,8469818.09.202125m 
[Utvid]1414.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn50,88
689p
19.09.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri50,8868919.09.202125m 
[Utvid]1515.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie22,92
688p
18.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri22,9268818.09.202125m 
[Utvid]1515.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum1.03,99
688p
18.09.2021
100m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004100m Individuell medley1.03,9968818.09.202125m 
[Utvid]1717.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie51,03
683p
19.09.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri51,0368319.09.202125m 
[Utvid]1818.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe55,53
682p
18.09.2021
100m Rygg
Bærumsvømmerne2001100m Rygg55,5368218.09.202125m 
[Utvid]1818.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli1.04,19
682p
18.09.2021
100m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004100m Individuell medley1.04,1968218.09.202125m 
[Utvid]1818.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli1.10,82
682p
18.09.2021
100m Bryst
Triton Lillestrøm2004100m Bryst1.10,8268218.09.202125m 
[Utvid]2121.
Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Milian Hestad Solberg55,55
681p
18.09.2021
100m Rygg
Bærumsvømmerne2003100m Rygg55,5568118.09.202125m 
[Utvid]2121.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum1.10,87
681p
18.09.2021
100m Bryst
Triton Lillestrøm2004100m Bryst1.10,8768118.09.202125m 
[Utvid]2323.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe23,02
679p
18.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri23,0267918.09.202125m 
[Utvid]2323.
Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Milian Hestad Solberg51,13
679p
19.09.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2003100m Fri51,1367919.09.202125m 
[Utvid]2525.
Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Milian Hestad Solberg55,74
674p
17.09.2021
100m Rygg
Bærumsvømmerne2003100m Rygg55,7467417.09.202125m 
[Utvid]2525.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli1.02,28
674p
19.09.2021
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2004100m Butterfly1.02,2867419.09.202125m 
[Utvid]2727.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn1.53,88
664p
18.09.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2001200m Fri1.53,8866418.09.202125m 
[Utvid]2828.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie23,21
663p
18.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri23,2166318.09.202125m 
[Utvid]2828.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli1.11,48
663p
18.09.2021
100m Bryst
Triton Lillestrøm2004100m Bryst1.11,4866318.09.202125m 
[Utvid]3030.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann2.01,29
660p
19.09.2021
200m Rygg
Bærumsvømmerne2004200m Rygg2.01,2966019.09.202125m 
[Utvid]3131.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard55,29
657p
19.09.2021
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1996100m Butterfly55,2965719.09.202125m 
[Utvid]3131.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann4.30,03
657p
18.09.2021
400m Individuell medley
Bærumsvømmerne2004400m Individuell medley4.30,0365718.09.202125m 
[Utvid]3131.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes8.29,98
657p
19.09.2021
800m Fri
Asker SK2004800m Fri8.29,9865719.09.202125m 
[Utvid]3434.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen8.30,10
656p
19.09.2021
800m Fri
Hamar IL2004800m Fri8.30,1065619.09.202125m 
[Utvid]3535.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik57,85
655p
18.09.2021
100m Individuell medley
OI Svømming2002100m Individuell medley57,8565518.09.202125m 
[Utvid]3636.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard51,76
654p
19.09.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne1996100m Fri51,7665419.09.202125m 
[Utvid]3636.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen4.04,50
654p
17.09.2021
400m Fri
OI Svømming2001400m Fri4.04,5065417.09.202125m 
[Utvid]3838.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen1.54,71
650p
18.09.2021
200m Fri
Hamar IL2004200m Fri1.54,7165018.09.202125m 
[Utvid]3939.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann51,91
648p
19.09.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2004100m Fri51,9164819.09.202125m 
[Utvid]4040.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn2.06,70
647p
19.09.2021
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2001200m Individuell medley2.06,7064719.09.202125m 
[Utvid]4141.
June Selin
OI Svømming
June Selin1.12,14
645p
18.09.2021
100m Bryst
OI Svømming2006100m Bryst1.12,1464518.09.202125m 
[Utvid]4141.
Martine Myhrer Abrahamsen
Triton Lillestrøm
Martine Myhrer Abrahamsen2.07,80
645p
18.09.2021
200m Fri
Triton Lillestrøm2003200m Fri2.07,8064518.09.202125m 
[Utvid]4343.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe23,44
643p
18.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri23,4464318.09.202125m 
[Utvid]4343.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard1.04,42
643p
18.09.2021
100m Bryst
Bærumsvømmerne1996100m Bryst1.04,4264318.09.202125m 
[Utvid]4545.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum1.12,27
642p
18.09.2021
100m Bryst
Triton Lillestrøm2004100m Bryst1.12,2764218.09.202125m 
[Utvid]4545.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss Kjølholdt4.31,14
642p
17.09.2021
400m Fri
OI Svømming2002400m Fri4.31,1464217.09.202125m 
[Utvid]4747.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard23,47
641p
18.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne199650m Fri23,4764118.09.202125m 
[Utvid]4848.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli33,14
640p
18.09.2021
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst33,1464018.09.202125mD
[Utvid]4848.
Martine Myhrer Abrahamsen
Triton Lillestrøm
Martine Myhrer Abrahamsen2.08,13
640p
18.09.2021
200m Fri
Triton Lillestrøm2003200m Fri2.08,1364018.09.202125m 
[Utvid]5050.
Martine Myhrer Abrahamsen
Triton Lillestrøm
Martine Myhrer Abrahamsen4.31,55
639p
17.09.2021
400m Fri
Triton Lillestrøm2003400m Fri4.31,5563917.09.202125m 
[Utvid]5151.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen2.07,36
637p
19.09.2021
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.07,3663719.09.202125m 
[Utvid]5151.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes4.06,61
637p
17.09.2021
400m Fri
Asker SK2004400m Fri4.06,6163717.09.202125m 
[Utvid]5353.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn23,54
635p
18.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri23,5463518.09.202125m 
[Utvid]5353.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard1.04,68
635p
18.09.2021
100m Bryst
Bærumsvømmerne1996100m Bryst1.04,6863518.09.202125m 
[Utvid]5555.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik1.04,82
631p
18.09.2021
100m Bryst
OI Svømming2002100m Bryst1.04,8263118.09.202125m 
[Utvid]5656.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn23,60
630p
18.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri23,6063018.09.202125m 
[Utvid]5656.
Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Milian Hestad Solberg23,61
630p
18.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200350m Fri23,6163018.09.202125m 
[Utvid]5858.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik58,68
628p
17.09.2021
100m Individuell medley
OI Svømming2002100m Individuell medley58,6862817.09.202125m 
[Utvid]5959.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum33,45
622p
18.09.2021
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst33,4562218.09.202125mD
[Utvid]6060.
June Selin
OI Svømming
June Selin1.13,09
621p
18.09.2021
100m Bryst
OI Svømming2006100m Bryst1.13,0962118.09.202125m 
[Utvid]6161.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Hamar IL
Magnus Kobbevik Mikalsen1.05,19
620p
18.09.2021
100m Bryst
Hamar IL2004100m Bryst1.05,1962018.09.202125m 
[Utvid]6161.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen4.35,33
620p
18.09.2021
400m Individuell medley
OI Svømming2001400m Individuell medley4.35,3362018.09.202125m 
[Utvid]6161.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen8.39,74
620p
19.09.2021
800m Fri
Bærumsvømmerne2007800m Fri8.39,7462019.09.202125m 
[Utvid]6464.
Antonina Biegajlo
Glitre SK
Antonina Biegajlo58,96
619p
19.09.2021
100m Fri
Glitre SK2006100m Fri58,9661919.09.202125m 
[Utvid]6464.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Hamar IL
Magnus Kobbevik Mikalsen1.05,24
619p
18.09.2021
100m Bryst
Hamar IL2004100m Bryst1.05,2461918.09.202125m 
[Utvid]6666.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard23,76
618p
18.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne199650m Fri23,7661818.09.202125m 
[Utvid]6666.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen59,00
618p
17.09.2021
100m Individuell medley
Lambertseter SK1995100m Individuell medley59,0061817.09.202125m 
[Utvid]6666.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik1.05,28
618p
18.09.2021
100m Bryst
OI Svømming2002100m Bryst1.05,2861818.09.202125m 
[Utvid]6666.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen1.56,66
618p
18.09.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2007200m Fri1.56,6661818.09.202125m 
[Utvid]7070.
June Selin
OI Svømming
June Selin1.06,36
617p
17.09.2021
100m Individuell medley
OI Svømming2006100m Individuell medley1.06,3661717.09.202125m 
[Utvid]7171.
Julie Mathilde Bjordal
Hamar IL
Julie Mathilde Bjordal1.13,27
616p
18.09.2021
100m Bryst
Hamar IL2001100m Bryst1.13,2761618.09.202125m 
[Utvid]7171.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss Kjølholdt2.09,78
616p
18.09.2021
200m Fri
OI Svømming2002200m Fri2.09,7861618.09.202125m 
[Utvid]7373.
June Selin
OI Svømming
June Selin2.38,18
615p
19.09.2021
200m Bryst
OI Svømming2006200m Bryst2.38,1861519.09.202125m 
[Utvid]7474.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas52,87
614p
19.09.2021
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri52,8761419.09.202125m 
[Utvid]7575.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli59,13
613p
18.09.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2003100m Fri59,1361318.09.202125mD
[Utvid]7676.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen59,18
612p
17.09.2021
100m Individuell medley
Hamar IL2004100m Individuell medley59,1861217.09.202125m 
[Utvid]7777.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn52,97
610p
18.09.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri52,9761018.09.202125mD
[Utvid]7777.
June Selin
OI Svømming
June Selin1.06,63
610p
18.09.2021
100m Individuell medley
OI Svømming2006100m Individuell medley1.06,6361018.09.202125m 
[Utvid]7979.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss Kjølholdt2.10,28
609p
18.09.2021
200m Fri
OI Svømming2002200m Fri2.10,2860918.09.202125m 
[Utvid]8080.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard29,80
608p
18.09.2021
50m Bryst
Bærumsvømmerne199650m Bryst29,8060818.09.202125mD
[Utvid]8080.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk57,67
608p
17.09.2021
100m Rygg
Lambertseter SK2006100m Rygg57,6760817.09.202125m 
[Utvid]8282.
Martine Myhrer Abrahamsen
Triton Lillestrøm
Martine Myhrer Abrahamsen59,34
607p
19.09.2021
100m Fri
Triton Lillestrøm2003100m Fri59,3460719.09.202125m 
[Utvid]8383.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen53,08
606p
19.09.2021
100m Fri
Bærumsvømmerne2007100m Fri53,0860619.09.202125m 
[Utvid]8484.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie23,93
605p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri23,9360519.09.202125mD
[Utvid]8585.
Julie Mathilde Bjordal
Hamar IL
Julie Mathilde Bjordal1.13,85
602p
18.09.2021
100m Bryst
Hamar IL2001100m Bryst1.13,8560218.09.202125m 
[Utvid]8686.
Antonina Biegajlo
Glitre SK
Antonina Biegajlo27,16
601p
18.09.2021
50m Fri
Glitre SK200650m Fri27,1660118.09.202125m 
[Utvid]8686.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen1.57,70
601p
18.09.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2007200m Fri1.57,7060118.09.202125m 
[Utvid]8686.
Marte Reikvam
Triton Lillestrøm
Marte Reikvam2.10,80
601p
18.09.2021
200m Fri
Triton Lillestrøm2004200m Fri2.10,8060118.09.202125m 
[Utvid]8989.
Eirik Vinje Olsen
Poseidon
Eirik Vinje Olsen4.11,59
600p
17.09.2021
400m Fri
Poseidon2003400m Fri4.11,5960017.09.202125m 
[Utvid]9090.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg2.10,97
599p
18.09.2021
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.10,9759918.09.202125m 
[Utvid]9191.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard25,81
598p
19.09.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199650m Butterfly25,8159819.09.202125mD
[Utvid]9292.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit59,71
596p
18.09.2021
100m Individuell medley
Lambertseter SK2003100m Individuell medley59,7159618.09.202125m 
[Utvid]9393.
Erik Tomter Ouren
Lambertseter SK
Erik Tomter Ouren58,19
592p
18.09.2021
100m Rygg
Lambertseter SK2003100m Rygg58,1959218.09.202125m 
[Utvid]9393.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss Kjølholdt2.21,93
592p
19.09.2021
200m Rygg
OI Svømming2002200m Rygg2.21,9359219.09.202125m 
[Utvid]9595.
Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Milian Hestad Solberg24,11
591p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200350m Fri24,1159119.09.202125mD
[Utvid]9595.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen59,88
591p
18.09.2021
100m Individuell medley
Hamar IL2004100m Individuell medley59,8859118.09.202125m 
[Utvid]9797.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit59,91
590p
17.09.2021
100m Individuell medley
Lambertseter SK2003100m Individuell medley59,9159017.09.202125m 
[Utvid]9797.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann1.58,42
590p
17.09.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2004200m Fri1.58,4259017.09.202125mD
[Utvid]9797.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg2.11,62
590p
18.09.2021
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.11,6259018.09.202125m 
[Utvid]100100.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli27,35
589p
19.09.2021
50m Fri
Bærumsvømmerne200350m Fri27,3558919.09.202125mD
Side 1 av 21 (2002 rader)< Forrige1234567192021Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.