Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Zeekit LÅMØ Øst 2021
Stevne
Stevnenavn:
Zeekit LÅMØ Øst 2021
Fra dato:
03.09.2021
Til dato:
05.09.2021
NSF Stevne Id:
0000035479
Arrangørnavn:
Lambertseter SK og Asker SK
Stevnested:
Holmen
Bassengnavn:
Holmen svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Årsklassemønstring
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
18.08.2021
Kvalperiode start:
25.02.2019
Kvalperiode slutt:
18.08.2021
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Hirad Eshaghi
Hamar IL
Hirad Eshaghi25,07
653p
04.09.2021
50m Butterfly
Hamar IL200550m Butterfly25,0765304.09.202125mD
[Utvid]22.
June Selin
OI Svømming
June Selin2.35,33
650p
04.09.2021
200m Bryst
OI Svømming2006200m Bryst2.35,3365004.09.202125m 
[Utvid]22.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg4.04,94
650p
03.09.2021
400m Fri
OI Svømming2005400m Fri4.04,9465003.09.202125m 
[Utvid]44.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud2.02,33
643p
05.09.2021
200m Rygg
Lørenskog/Rælingen2005200m Rygg2.02,3364305.09.202125m 
[Utvid]55.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud2.07,03
642p
05.09.2021
200m Individuell medley
Lørenskog/Rælingen2005200m Individuell medley2.07,0364205.09.202125m 
[Utvid]66.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe4.31,69
638p
03.09.2021
400m Fri
Ås IL2006400m Fri4.31,6963803.09.202125m 
[Utvid]77.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg2.07,43
636p
05.09.2021
200m Individuell medley
OI Svømming2005200m Individuell medley2.07,4363605.09.202125m 
[Utvid]88.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas4.07,85
628p
03.09.2021
400m Fri
Ullensakersvømmerne2005400m Fri4.07,8562803.09.202125m 
[Utvid]99.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova2.37,62
622p
04.09.2021
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.37,6262204.09.202125m 
[Utvid]1010.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova2.22,86
620p
05.09.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.22,8662005.09.202125m 
[Utvid]1111.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud4.09,53
615p
03.09.2021
400m Fri
Lørenskog/Rælingen2005400m Fri4.09,5361503.09.202125m 
[Utvid]1212.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe2.23,30
614p
05.09.2021
200m Individuell medley
Ås IL2006200m Individuell medley2.23,3061405.09.202125m 
[Utvid]1313.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen2.23,43
613p
05.09.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.23,4361305.09.202125m 
[Utvid]1414.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez4.35,40
612p
03.09.2021
400m Fri
Ullensakersvømmerne2005400m Fri4.35,4061203.09.202125m 
[Utvid]1515.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe2.20,84
606p
05.09.2021
200m Rygg
Ås IL2006200m Rygg2.20,8460605.09.202125m 
[Utvid]1616.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen4.36,49
605p
03.09.2021
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.36,4960503.09.202125m 
[Utvid]1717.
June Selin
OI Svømming
June Selin2.24,15
604p
05.09.2021
200m Individuell medley
OI Svømming2006200m Individuell medley2.24,1560405.09.202125m 
[Utvid]1818.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen1.04,69
601p
04.09.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2005100m Butterfly1.04,6960104.09.202125m 
[Utvid]1818.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby4.11,40
601p
03.09.2021
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.11,4060103.09.202125m 
[Utvid]2020.
Oliver Bauer Skymoen
Lørenskog/Rælingen
Oliver Bauer Skymoen2.22,80
595p
04.09.2021
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006200m Bryst2.22,8059504.09.202125m 
[Utvid]2121.
Hirad Eshaghi
Hamar IL
Hirad Eshaghi2.22,95
593p
04.09.2021
200m Bryst
Hamar IL2005200m Bryst2.22,9559304.09.202125m 
[Utvid]2222.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby2.10,81
588p
05.09.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.10,8158805.09.202125m 
[Utvid]2222.
Ella B Dreyer
Ås IL
Ella B Dreyer4.39,15
588p
03.09.2021
400m Fri
Ås IL2006400m Fri4.39,1558803.09.202125m 
[Utvid]2424.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen57,45
586p
04.09.2021
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2007100m Butterfly57,4558604.09.202125m 
[Utvid]2424.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche4.39,48
586p
03.09.2021
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.39,4858603.09.202125m 
[Utvid]2626.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe1.05,28
585p
04.09.2021
100m Butterfly
Ås IL2006100m Butterfly1.05,2858504.09.202125m 
[Utvid]2626.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen2.11,01
585p
05.09.2021
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2007200m Individuell medley2.11,0158505.09.202125m 
[Utvid]2828.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik57,52
584p
04.09.2021
100m Butterfly
Eidsvoll SK2005100m Butterfly57,5258404.09.202125m 
[Utvid]2828.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg2.06,35
584p
05.09.2021
200m Rygg
OI Svømming2005200m Rygg2.06,3558405.09.202125m 
[Utvid]2828.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova4.39,73
584p
03.09.2021
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.39,7358403.09.202125m 
[Utvid]3131.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen2.41,05
583p
04.09.2021
200m Bryst
Lambertseter SK2006200m Bryst2.41,0558304.09.202125m 
[Utvid]3232.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg57,61
581p
04.09.2021
100m Butterfly
OI Svømming2005100m Butterfly57,6158104.09.202125m 
[Utvid]3333.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe2.41,29
580p
04.09.2021
200m Bryst
Ås IL2006200m Bryst2.41,2958004.09.202125m 
[Utvid]3333.
Linnea Lauritzen
Ullensakersvømmerne
Linnea Lauritzen4.40,47
580p
03.09.2021
400m Fri
Ullensakersvømmerne2008400m Fri4.40,4758003.09.202125m 
[Utvid]3535.
Mikkel Solhøy
Lambertseter SK
Mikkel Solhøy2.11,50
579p
05.09.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2006200m Individuell medley2.11,5057905.09.202125m 
[Utvid]3636.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen4.14,81
577p
03.09.2021
400m Fri
Bærumsvømmerne2007400m Fri4.14,8157703.09.202125m 
[Utvid]3737.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe2.12,70
576p
03.09.2021
200m Fri
Ås IL2006200m Fri2.12,7057603.09.202125mD
[Utvid]3838.
Eilif Bouquet
SK Speed
Eilif Bouquet4.15,16
575p
03.09.2021
400m Fri
SK Speed2006400m Fri4.15,1657503.09.202125m 
[Utvid]3838.
June Selin
OI Svømming
June Selin4.41,28
575p
03.09.2021
400m Fri
OI Svømming2006400m Fri4.41,2857503.09.202125m 
[Utvid]4040.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik4.15,32
574p
03.09.2021
400m Fri
Eidsvoll SK2005400m Fri4.15,3257403.09.202125m 
[Utvid]4141.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik2.12,05
572p
05.09.2021
200m Individuell medley
Eidsvoll SK2005200m Individuell medley2.12,0557205.09.202125m 
[Utvid]4141.
Hirad Eshaghi
Hamar IL
Hirad Eshaghi2.12,06
572p
05.09.2021
200m Individuell medley
Hamar IL2005200m Individuell medley2.12,0657205.09.202125m 
[Utvid]4343.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen4.15,75
571p
03.09.2021
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.15,7557103.09.202125m 
[Utvid]4444.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk2.07,35
570p
05.09.2021
200m Rygg
Lambertseter SK2006200m Rygg2.07,3557005.09.202125m 
[Utvid]4545.
June Selin
OI Svømming
June Selin1.15,23
569p
04.09.2021
100m Bryst
OI Svømming2006100m Bryst1.15,2356904.09.202125mD
[Utvid]4545.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche2.42,36
569p
04.09.2021
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.42,3656904.09.202125m 
[Utvid]4747.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik4.42,37
568p
03.09.2021
400m Fri
Lambertseter SK2006400m Fri4.42,3756803.09.202125m 
[Utvid]4848.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk2.12,64
564p
05.09.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2006200m Individuell medley2.12,6456405.09.202125m 
[Utvid]4949.
Hirad Eshaghi
Hamar IL
Hirad Eshaghi4.16,98
563p
03.09.2021
400m Fri
Hamar IL2005400m Fri4.16,9856303.09.202125m 
[Utvid]5050.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez2.13,74
562p
03.09.2021
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri2.13,7456203.09.202125mD
[Utvid]5050.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud2.25,57
562p
04.09.2021
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2005200m Bryst2.25,5756204.09.202125m 
[Utvid]5252.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova2.24,62
560p
05.09.2021
200m Rygg
Lambertseter SK2005200m Rygg2.24,6256005.09.202125m 
[Utvid]5252.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen4.43,68
560p
03.09.2021
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.43,6856003.09.202125m 
[Utvid]5252.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen4.43,75
560p
03.09.2021
400m Fri
Asker SK2007400m Fri4.43,7556003.09.202125m 
[Utvid]5555.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg2.00,74
557p
03.09.2021
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri2.00,7455703.09.202125mD
[Utvid]5555.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche2.28,09
557p
05.09.2021
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.28,0955705.09.202125m 
[Utvid]5757.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli2.43,58
556p
04.09.2021
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.43,5855604.09.202125m 
[Utvid]5858.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen26,47
554p
04.09.2021
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200750m Butterfly26,4755404.09.202125mD
[Utvid]5858.
Troy Gabriel Guldhav
Kolbotn IL
Troy Gabriel Guldhav2.13,46
554p
05.09.2021
200m Individuell medley
Kolbotn IL2005200m Individuell medley2.13,4655405.09.202125m 
[Utvid]6060.
Mikkel Solhøy
Lambertseter SK
Mikkel Solhøy4.18,54
553p
03.09.2021
400m Fri
Lambertseter SK2006400m Fri4.18,5455303.09.202125m 
[Utvid]6161.
June Selin
OI Svømming
June Selin1.06,54
552p
04.09.2021
100m Butterfly
OI Svømming2006100m Butterfly1.06,5455204.09.202125m 
[Utvid]6262.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen2.28,80
549p
05.09.2021
200m Individuell medley
Kongstensvømmerne2005200m Individuell medley2.28,8054905.09.202125m 
[Utvid]6363.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche1.06,76
547p
04.09.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2005100m Butterfly1.06,7654704.09.202125m 
[Utvid]6464.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby2.26,94
546p
04.09.2021
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.26,9454604.09.202125m 
[Utvid]6464.
Rina Øvergaard
Ås IL
Rina Øvergaard4.46,16
546p
03.09.2021
400m Fri
Ås IL2006400m Fri4.46,1654603.09.202125m 
[Utvid]6666.
Robert Fagervik
Bærumsvømmerne
Robert Fagervik4.20,05
543p
03.09.2021
400m Fri
Bærumsvømmerne2005400m Fri4.20,0554303.09.202125m 
[Utvid]6666.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen4.46,63
543p
03.09.2021
400m Fri
Lambertseter SK2006400m Fri4.46,6354303.09.202125m 
[Utvid]6868.
Troy Gabriel Guldhav
Kolbotn IL
Troy Gabriel Guldhav2.27,40
541p
04.09.2021
200m Bryst
Kolbotn IL2005200m Bryst2.27,4054104.09.202125m 
[Utvid]6868.
Rina Øvergaard
Ås IL
Rina Øvergaard2.29,55
541p
05.09.2021
200m Individuell medley
Ås IL2006200m Individuell medley2.29,5554105.09.202125m 
[Utvid]7070.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik26,70
540p
04.09.2021
50m Butterfly
Eidsvoll SK200550m Butterfly26,7054004.09.202125mD
[Utvid]7171.
Oliver Bauer Skymoen
Lørenskog/Rælingen
Oliver Bauer Skymoen1.08,32
539p
04.09.2021
100m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006100m Bryst1.08,3253904.09.202125mD
[Utvid]7171.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen1.16,61
539p
04.09.2021
100m Bryst
Lambertseter SK2006100m Bryst1.16,6153904.09.202125mD
[Utvid]7373.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova1.16,66
538p
04.09.2021
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.16,6653804.09.202125mD
[Utvid]7474.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen2.15,87
536p
03.09.2021
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.15,8753603.09.202125mD
[Utvid]7474.
Albertine Røhne
Lambertseter SK
Albertine Røhne2.26,75
536p
05.09.2021
200m Rygg
Lambertseter SK2006200m Rygg2.26,7553605.09.202125m 
[Utvid]7474.
Aksel Smeby Iden
Asker SK
Aksel Smeby Iden4.21,27
536p
03.09.2021
400m Fri
Asker SK2005400m Fri4.21,2753603.09.202125m 
[Utvid]7777.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen2.27,96
535p
04.09.2021
200m Bryst
Bærumsvømmerne2007200m Bryst2.27,9653504.09.202125m 
[Utvid]7878.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg26,80
534p
04.09.2021
50m Butterfly
OI Svømming200550m Butterfly26,8053404.09.202125mD
[Utvid]7878.
Troy Gabriel Guldhav
Kolbotn IL
Troy Gabriel Guldhav59,26
534p
04.09.2021
100m Butterfly
Kolbotn IL2005100m Butterfly59,2653404.09.202125m 
[Utvid]7878.
Christopher G. Augustsson
Bærumsvømmerne
Christopher G. Augustsson4.21,51
534p
03.09.2021
400m Fri
Bærumsvømmerne2005400m Fri4.21,5153403.09.202125m 
[Utvid]8181.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen2.10,26
533p
05.09.2021
200m Rygg
Bærumsvømmerne2007200m Rygg2.10,2653305.09.202125m 
[Utvid]8181.
Albertine Røhne
Lambertseter SK
Albertine Røhne4.48,39
533p
03.09.2021
400m Fri
Lambertseter SK2006400m Fri4.48,3953303.09.202125m 
[Utvid]8383.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik2.02,58
532p
03.09.2021
200m Fri
Eidsvoll SK2005200m Fri2.02,5853203.09.202125mD
[Utvid]8383.
Nora Handegaard
Ullensakersvømmerne
Nora Handegaard2.46,01
532p
04.09.2021
200m Bryst
Ullensakersvømmerne2006200m Bryst2.46,0153204.09.202125m 
[Utvid]8585.
June Selin
OI Svømming
June Selin35,26
531p
04.09.2021
50m Bryst
OI Svømming200650m Bryst35,2653104.09.202125mD
[Utvid]8585.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen2.02,70
531p
03.09.2021
200m Fri
Bærumsvømmerne2007200m Fri2.02,7053103.09.202125mD
[Utvid]8787.
Rina Øvergaard
Ås IL
Rina Øvergaard1.07,44
530p
04.09.2021
100m Butterfly
Ås IL2006100m Butterfly1.07,4453004.09.202125m 
[Utvid]8787.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud2.02,73
530p
03.09.2021
200m Fri
Lørenskog/Rælingen2005200m Fri2.02,7353003.09.202125mD
[Utvid]8787.
Hirad Eshaghi
Hamar IL
Hirad Eshaghi2.10,49
530p
05.09.2021
200m Rygg
Hamar IL2005200m Rygg2.10,4953005.09.202125m 
[Utvid]8787.
Amund Dønnum Engebretsen
Eidsvoll SK
Amund Dønnum Engebretsen2.28,45
530p
04.09.2021
200m Bryst
Eidsvoll SK2006200m Bryst2.28,4553004.09.202125m 
[Utvid]8787.
Amund Dønnum Engebretsen
Eidsvoll SK
Amund Dønnum Engebretsen4.22,19
530p
03.09.2021
400m Fri
Eidsvoll SK2006400m Fri4.22,1953003.09.202125m 
[Utvid]9292.
Troy Gabriel Guldhav
Kolbotn IL
Troy Gabriel Guldhav4.22,43
529p
03.09.2021
400m Fri
Kolbotn IL2005400m Fri4.22,4352903.09.202125m 
[Utvid]9393.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova1.07,54
528p
04.09.2021
100m Butterfly
Lambertseter SK2005100m Butterfly1.07,5452804.09.202125m 
[Utvid]9494.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen30,17
527p
05.09.2021
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly30,1752705.09.202125mD
[Utvid]9494.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas2.02,95
527p
03.09.2021
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri2.02,9552703.09.202125mD
[Utvid]9696.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi2.10,83
526p
05.09.2021
200m Rygg
Ullensakersvømmerne2005200m Rygg2.10,8352605.09.202125m 
[Utvid]9797.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen2.10,88
525p
05.09.2021
200m Rygg
Kongstensvømmerne2005200m Rygg2.10,8852505.09.202125m 
[Utvid]9797.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi4.23,07
525p
03.09.2021
400m Fri
Ullensakersvømmerne2005400m Fri4.23,0752503.09.202125m 
[Utvid]9999.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche2.16,95
524p
03.09.2021
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.16,9552403.09.202125mD
[Utvid]9999.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk4.23,11
524p
03.09.2021
400m Fri
Lambertseter SK2006400m Fri4.23,1152403.09.202125m 
Side 1 av 36 (3523 rader)< Forrige1234567343536Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.