Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Zeekit LÅMØ Vest 2021
Stevne
Stevnenavn:
Zeekit LÅMØ Vest 2021
Fra dato:
03.09.2021
Til dato:
05.09.2021
NSF Stevne Id:
0000035480
Arrangørnavn:
Førde IL Symjing
Stevnested:
Førde
Bassengnavn:
Førdehuset
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Årsklassemønstring
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
18.08.2021
Kvalperiode start:
25.02.2019
Kvalperiode slutt:
18.08.2021
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Arrangementsleder
Navn:
Øystein Erland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99728022
Info
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes4.26,20
678p
03.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.26,2067803.09.202125m 
[Utvid]22.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen4.27,42
669p
03.09.2021
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.27,4266903.09.202125m 
[Utvid]33.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen4.28,71
659p
03.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.28,7165903.09.202125m 
[Utvid]44.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager4.29,67
652p
03.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.29,6765203.09.202125m 
[Utvid]55.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis4.30,06
649p
03.09.2021
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.30,0664903.09.202125m 
[Utvid]66.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen4.05,17
648p
03.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2006400m Fri4.05,1764803.09.202125m 
[Utvid]77.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem4.05,92
642p
03.09.2021
400m Fri
Bergens SC2005400m Fri4.05,9264203.09.202125m 
[Utvid]88.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.21,58
637p
05.09.2021
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.21,5863705.09.202125m 
[Utvid]99.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem2.08,06
627p
05.09.2021
200m Individuell medley
Bergens SC2005200m Individuell medley2.08,0662705.09.202125m 
[Utvid]1010.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen4.09,20
617p
03.09.2021
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri4.09,2061703.09.202125m 
[Utvid]1111.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.38,58
611p
04.09.2021
200m Bryst
Stavanger SK2005200m Bryst2.38,5861104.09.202125m 
[Utvid]1212.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.23,62
610p
05.09.2021
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.23,6261005.09.202125m 
[Utvid]1212.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig4.35,77
610p
03.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.35,7761003.09.202125m 
[Utvid]1414.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem2.21,85
607p
04.09.2021
200m Bryst
Bergens SC2005200m Bryst2.21,8560704.09.202125m 
[Utvid]1515.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen2.09,52
606p
05.09.2021
200m Individuell medley
Stavanger SK2006200m Individuell medley2.09,5260605.09.202125m 
[Utvid]1616.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen1.57,65
602p
03.09.2021
200m Fri
Stavanger SK2006200m Fri1.57,6560203.09.202125mD
[Utvid]1717.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.11,02
598p
03.09.2021
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.11,0259803.09.202125mD
[Utvid]1818.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen2.11,28
595p
03.09.2021
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.11,2859503.09.202125mD
[Utvid]1919.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen57,20
593p
04.09.2021
100m Butterfly
Stavanger SK2006100m Butterfly57,2059304.09.202125m 
[Utvid]1919.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.21,85
593p
05.09.2021
200m Rygg
Stavanger SK2005200m Rygg2.21,8559305.09.202125m 
[Utvid]2121.
Simen Klausen Klungland
Bryne SK
Simen Klausen Klungland2.05,74
592p
05.09.2021
200m Rygg
Bryne SK2005200m Rygg2.05,7459205.09.202125m 
[Utvid]2222.
Steffen French
Sandnes SLK
Steffen French4.13,46
587p
03.09.2021
400m Fri
Sandnes SLK2005400m Fri4.13,4658703.09.202125m 
[Utvid]2323.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff2.23,62
585p
04.09.2021
200m Bryst
Sola SK2006200m Bryst2.23,6258504.09.202125m 
[Utvid]2424.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen2.12,10
584p
03.09.2021
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.12,1058403.09.202125mD
[Utvid]2525.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø2.41,05
583p
04.09.2021
200m Bryst
Karmøy SK2006200m Bryst2.41,0558304.09.202125m 
[Utvid]2626.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen2.26,01
581p
05.09.2021
200m Individuell medley
Karmøy SK2006200m Individuell medley2.26,0158105.09.202125m 
[Utvid]2626.
Marie Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Marie Ystrøm Lærdal2.41,27
581p
04.09.2021
200m Bryst
Stavanger SK2006200m Bryst2.41,2758104.09.202125m 
[Utvid]2828.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen2.26,12
580p
05.09.2021
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.26,1258005.09.202125m 
[Utvid]2929.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem57,70
578p
04.09.2021
100m Butterfly
Bergens SC2005100m Butterfly57,7057804.09.202125m 
[Utvid]3030.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland4.40,97
577p
03.09.2021
400m Fri
Sandnes SLK2005400m Fri4.40,9757703.09.202125m 
[Utvid]3131.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager2.26,42
576p
05.09.2021
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.26,4257605.09.202125m 
[Utvid]3232.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen2.06,98
575p
05.09.2021
200m Rygg
Stavanger SK2006200m Rygg2.06,9857505.09.202125m 
[Utvid]3333.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis2.12,80
574p
03.09.2021
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.12,8057403.09.202125mD
[Utvid]3434.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.05,73
573p
04.09.2021
100m Butterfly
Bergen Vest SK2006100m Butterfly1.05,7357304.09.202125m 
[Utvid]3434.
Marie Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Marie Ystrøm Lærdal4.41,48
573p
03.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2006400m Fri4.41,4857303.09.202125m 
[Utvid]3636.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen1.05,83
570p
04.09.2021
100m Butterfly
Stavanger SK2005100m Butterfly1.05,8357004.09.202125m 
[Utvid]3636.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen2.23,78
570p
05.09.2021
200m Rygg
Stavanger SK2005200m Rygg2.23,7857005.09.202125m 
[Utvid]3636.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø4.42,09
570p
03.09.2021
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.42,0957003.09.202125m 
[Utvid]3939.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen26,24
569p
04.09.2021
50m Butterfly
Stavanger SK200650m Butterfly26,2456904.09.202125mD
[Utvid]3939.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager2.13,21
569p
03.09.2021
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.13,2156903.09.202125mD
[Utvid]3939.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik4.42,13
569p
03.09.2021
400m Fri
Bergen Vest SK2006400m Fri4.42,1356903.09.202125m 
[Utvid]3939.
Mira Johansson Miljeteig
Bergens SC
Mira Johansson Miljeteig4.42,14
569p
03.09.2021
400m Fri
Bergens SC2005400m Fri4.42,1456903.09.202125m 
[Utvid]4343.
Marie Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Marie Ystrøm Lærdal2.27,21
567p
05.09.2021
200m Individuell medley
Stavanger SK2006200m Individuell medley2.27,2156705.09.202125m 
[Utvid]4444.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.42,75
565p
04.09.2021
200m Bryst
Stavanger SK2005200m Bryst2.42,7556504.09.202125m 
[Utvid]4444.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen4.16,66
565p
03.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2006400m Fri4.16,6656503.09.202125m 
[Utvid]4646.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem2.08,09
560p
05.09.2021
200m Rygg
Bergens SC2005200m Rygg2.08,0956005.09.202125m 
[Utvid]4646.
Mariam Ivanova Moralieva
Stavanger SK
Mariam Ivanova Moralieva4.43,68
560p
03.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2007400m Fri4.43,6856003.09.202125m 
[Utvid]4646.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland4.43,71
560p
03.09.2021
400m Fri
Bryne SK2005400m Fri4.43,7156003.09.202125m 
[Utvid]4949.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig1.06,28
559p
04.09.2021
100m Butterfly
Stavanger SK2005100m Butterfly1.06,2855904.09.202125m 
[Utvid]4949.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.24,66
559p
05.09.2021
200m Rygg
Stavanger SK2005200m Rygg2.24,6655905.09.202125m 
[Utvid]4949.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.24,66
559p
05.09.2021
200m Rygg
Bergen Vest SK2006200m Rygg2.24,6655905.09.202125m 
[Utvid]5252.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth4.44,24
557p
03.09.2021
400m Fri
Bergen Vest SK2007400m Fri4.44,2455703.09.202125m 
[Utvid]5353.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen4.44,42
556p
03.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.44,4255603.09.202125m 
[Utvid]5454.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov4.18,72
552p
03.09.2021
400m Fri
Bergen Vest SK2007400m Fri4.18,7255203.09.202125m 
[Utvid]5555.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal4.45,62
549p
03.09.2021
400m Fri
Sandnes SLK2006400m Fri4.45,6254903.09.202125m 
[Utvid]5656.
Steffen French
Sandnes SLK
Steffen French2.14,00
547p
05.09.2021
200m Individuell medley
Sandnes SLK2005200m Individuell medley2.14,0054705.09.202125m 
[Utvid]5656.
Karoline Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Karoline Wilhelmsen Steen4.45,87
547p
03.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.45,8754703.09.202125m 
[Utvid]5858.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Leah Emilie Stensaker Nilsen4.46,04
546p
03.09.2021
400m Fri
Bergen Vest SK2006400m Fri4.46,0454603.09.202125m 
[Utvid]5959.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen26,64
544p
05.09.2021
50m Butterfly
Stavanger SK200650m Butterfly26,6454405.09.202125mD
[Utvid]5959.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem2.01,71
544p
03.09.2021
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri2.01,7154403.09.202125mD
[Utvid]6161.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.29,36
543p
05.09.2021
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2006200m Individuell medley2.29,3654305.09.202125m 
[Utvid]6161.
Ida Hognestad Liland
Bryne SK
Ida Hognestad Liland4.46,66
543p
03.09.2021
400m Fri
Bryne SK2006400m Fri4.46,6654303.09.202125m 
[Utvid]6363.
Jenny Hustrulid
Stavanger SK
Jenny Hustrulid4.46,80
542p
03.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.46,8054203.09.202125m 
[Utvid]6464.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen2.01,91
541p
03.09.2021
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.01,9154103.09.202125mD
[Utvid]6565.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp2.45,31
539p
04.09.2021
200m Bryst
Stavanger SK2008200m Bryst2.45,3153904.09.202125m 
[Utvid]6666.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen2.26,54
538p
05.09.2021
200m Rygg
Karmøy SK2006200m Rygg2.26,5453805.09.202125m 
[Utvid]6666.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal4.47,47
538p
03.09.2021
400m Fri
Sandnes SLK2007400m Fri4.47,4753803.09.202125m 
[Utvid]6868.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.16,78
535p
04.09.2021
100m Bryst
Stavanger SK2005100m Bryst1.16,7853504.09.202125mD
[Utvid]6868.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp4.48,04
535p
03.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2008400m Fri4.48,0453503.09.202125m 
[Utvid]7070.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen2.30,14
534p
05.09.2021
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.30,1453405.09.202125m 
[Utvid]7171.
Simen Klausen Klungland
Bryne SK
Simen Klausen Klungland59,32
532p
04.09.2021
100m Butterfly
Bryne SK2005100m Butterfly59,3253204.09.202125m 
[Utvid]7171.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.16,21
532p
03.09.2021
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.16,2153203.09.202125mD
[Utvid]7373.
Simen Klausen Klungland
Bryne SK
Simen Klausen Klungland2.15,41
530p
05.09.2021
200m Individuell medley
Bryne SK2005200m Individuell medley2.15,4153005.09.202125m 
[Utvid]7373.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis2.30,54
530p
05.09.2021
200m Individuell medley
Karmøy SK2006200m Individuell medley2.30,5453005.09.202125m 
[Utvid]7575.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager1.07,50
529p
04.09.2021
100m Butterfly
Stavanger SK2005100m Butterfly1.07,5052904.09.202125m 
[Utvid]7575.
Emil Nistad Westermoen
Sandnes SLK
Emil Nistad Westermoen4.22,30
529p
03.09.2021
400m Fri
Sandnes SLK2008400m Fri4.22,3052903.09.202125m 
[Utvid]7777.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal2.30,89
526p
05.09.2021
200m Individuell medley
Sandnes SLK2007200m Individuell medley2.30,8952605.09.202125m 
[Utvid]7777.
Trym Stendalen
Bergensvømmerne
Trym Stendalen4.22,84
526p
03.09.2021
400m Fri
Bergensvømmerne2005400m Fri4.22,8452603.09.202125m 
[Utvid]7979.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland2.16,86
525p
03.09.2021
200m Fri
Bryne SK2005200m Fri2.16,8652503.09.202125mD
[Utvid]7979.
Mira Johansson Miljeteig
Bergens SC
Mira Johansson Miljeteig2.27,73
525p
05.09.2021
200m Rygg
Bergens SC2005200m Rygg2.27,7352505.09.202125m 
[Utvid]7979.
Serina Marie Grøndal
Frisinn SK
Serina Marie Grøndal4.49,83
525p
03.09.2021
400m Fri
Frisinn SK2007400m Fri4.49,8352503.09.202125m 
[Utvid]8282.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal2.46,84
524p
04.09.2021
200m Bryst
Sandnes SLK2007200m Bryst2.46,8452404.09.202125m 
[Utvid]8383.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem26,98
523p
04.09.2021
50m Butterfly
Bergens SC200550m Butterfly26,9852304.09.202125mD
[Utvid]8383.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen55,77
523p
03.09.2021
100m Fri
Stavanger SK2006100m Fri55,7752303.09.202125mD
[Utvid]8585.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp2.31,30
522p
05.09.2021
200m Individuell medley
Stavanger SK2008200m Individuell medley2.31,3052205.09.202125m 
[Utvid]8585.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland Heigre4.23,47
522p
03.09.2021
400m Fri
Bryne SK2006400m Fri4.23,4752203.09.202125m 
[Utvid]8787.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen2.16,21
521p
05.09.2021
200m Individuell medley
Stavanger SK2006200m Individuell medley2.16,2152105.09.202125m 
[Utvid]8888.
Steffen French
Sandnes SLK
Steffen French2.03,65
519p
03.09.2021
200m Fri
Sandnes SLK2005200m Fri2.03,6551903.09.202125mD
[Utvid]8888.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen2.11,36
519p
05.09.2021
200m Rygg
Stavanger SK2006200m Rygg2.11,3651905.09.202125m 
[Utvid]8888.
Pernille Schjenken
Bergens SC
Pernille Schjenken4.50,93
519p
03.09.2021
400m Fri
Bergens SC2005400m Fri4.50,9351903.09.202125m 
[Utvid]9191.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen30,34
518p
04.09.2021
50m Butterfly
Stavanger SK200550m Butterfly30,3451804.09.202125mD
[Utvid]9191.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen1.07,98
518p
04.09.2021
100m Butterfly
Karmøy SK2006100m Butterfly1.07,9851804.09.202125m 
[Utvid]9191.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem1.09,23
518p
04.09.2021
100m Bryst
Bergens SC2005100m Bryst1.09,2351804.09.202125mD
[Utvid]9191.
Mariam Ivanova Moralieva
Stavanger SK
Mariam Ivanova Moralieva2.28,43
518p
05.09.2021
200m Rygg
Stavanger SK2007200m Rygg2.28,4351805.09.202125m 
[Utvid]9191.
Viljar Gripsgård Bergslien
Stavanger SK
Viljar Gripsgård Bergslien4.24,15
518p
03.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.24,1551803.09.202125m 
[Utvid]9696.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen2.47,57
517p
04.09.2021
200m Bryst
Karmøy SK2006200m Bryst2.47,5751704.09.202125m 
[Utvid]9797.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal2.47,83
515p
04.09.2021
200m Bryst
Sandnes SLK2006200m Bryst2.47,8351504.09.202125m 
[Utvid]9797.
Mats Lea Monslaup
Stavanger SK
Mats Lea Monslaup4.24,76
515p
03.09.2021
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.24,7651503.09.202125m 
[Utvid]9797.
Helene Instebø
Karmøy SK
Helene Instebø4.51,81
515p
03.09.2021
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.51,8151503.09.202125m 
[Utvid]100100.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov2.29,96
514p
04.09.2021
200m Bryst
Bergen Vest SK2007200m Bryst2.29,9651404.09.202125m 
Side 1 av 32 (3138 rader)< Forrige1234567303132Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.