Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Zeekit LÅMØ Sør 2021
Stevne
Stevnenavn:
Zeekit LÅMØ Sør 2021
Fra dato:
03.09.2021
Til dato:
05.09.2021
NSF Stevne Id:
0000035491
Arrangørnavn:
Bergkameratene
Stevnested:
Kongsberg
Bassengnavn:
Kongsberg svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Årsklassemønstring
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
18.08.2021
Kvalperiode start:
25.02.2019
Kvalperiode slutt:
18.08.2021
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Info
Dokumenter
"
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Kaja Eftang Vådal
Larvik SK
Kaja Eftang Vådal4.39,84
584p
03.09.2021
400m Fri
Larvik SK2006400m Fri4.39,8458403.09.202125m 
[Utvid]22.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev4.14,01
583p
03.09.2021
400m Fri
SK Team Sør2005400m Fri4.14,0158303.09.202125m 
[Utvid]33.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev57,89
572p
04.09.2021
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly57,8957204.09.202125m 
[Utvid]44.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg4.42,25
569p
03.09.2021
400m Fri
Vågsbygd SLK2006400m Fri4.42,2556903.09.202125m 
[Utvid]55.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson4.17,72
558p
03.09.2021
400m Fri
SK Team Sør2005400m Fri4.17,7255803.09.202125m 
[Utvid]66.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.13,26
556p
05.09.2021
200m Individuell medley
SK Team Sør2005200m Individuell medley2.13,2655605.09.202125m 
[Utvid]66.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes4.44,35
556p
03.09.2021
400m Fri
Vågsbygd SLK2006400m Fri4.44,3555603.09.202125m 
[Utvid]88.
Kristoffer Skarvang Engstrøm
Larvik SK
Kristoffer Skarvang Engstrøm4.20,05
543p
03.09.2021
400m Fri
Larvik SK2006400m Fri4.20,0554303.09.202125m 
[Utvid]99.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.10,20
533p
05.09.2021
200m Rygg
SK Team Sør2005200m Rygg2.10,2053305.09.202125m 
[Utvid]1010.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev26,83
532p
04.09.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly26,8353204.09.202125mD
[Utvid]1111.
Vilde Engene
Glitre SK
Vilde Engene1.07,43
531p
04.09.2021
100m Butterfly
Glitre SK2007100m Butterfly1.07,4353104.09.202125m 
[Utvid]1212.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik2.30,83
527p
05.09.2021
200m Individuell medley
Poseidon2005200m Individuell medley2.30,8352705.09.202125m 
[Utvid]1313.
Peder Henriksen
Poseidon
Peder Henriksen4.23,06
525p
03.09.2021
400m Fri
Poseidon2005400m Fri4.23,0652503.09.202125m 
[Utvid]1414.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen4.23,75
521p
03.09.2021
400m Fri
Sandefjord SK2005400m Fri4.23,7552103.09.202125m 
[Utvid]1414.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik4.50,62
521p
03.09.2021
400m Fri
Poseidon2005400m Fri4.50,6252103.09.202125m 
[Utvid]1616.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite4.51,24
518p
03.09.2021
400m Fri
Kristiansand SA2006400m Fri4.51,2451803.09.202125m 
[Utvid]1717.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes2.29,13
511p
05.09.2021
200m Rygg
Vågsbygd SLK2006200m Rygg2.29,1351105.09.202125m 
[Utvid]1818.
Kristoffer Skarvang Engstrøm
Larvik SK
Kristoffer Skarvang Engstrøm2.17,32
508p
05.09.2021
200m Individuell medley
Larvik SK2006200m Individuell medley2.17,3250805.09.202125m 
[Utvid]1919.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.04,67
506p
03.09.2021
200m Fri
SK Team Sør2005200m Fri2.04,6750603.09.202125mD
[Utvid]1919.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson2.17,56
506p
05.09.2021
200m Individuell medley
SK Team Sør2005200m Individuell medley2.17,5650605.09.202125m 
[Utvid]1919.
Kaja Eftang Vådal
Larvik SK
Kaja Eftang Vådal2.18,51
506p
03.09.2021
200m Fri
Larvik SK2006200m Fri2.18,5150603.09.202125mD
[Utvid]2222.
Sara Stokka Slettebø
SK Team Sør
Sara Stokka Slettebø4.53,93
504p
03.09.2021
400m Fri
SK Team Sør2005400m Fri4.53,9350403.09.202125m 
[Utvid]2323.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite2.18,89
502p
03.09.2021
200m Fri
Kristiansand SA2006200m Fri2.18,8950203.09.202125mD
[Utvid]2323.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes2.33,23
502p
05.09.2021
200m Individuell medley
Vågsbygd SLK2006200m Individuell medley2.33,2350205.09.202125m 
[Utvid]2525.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson2.05,06
501p
03.09.2021
200m Fri
SK Team Sør2005200m Fri2.05,0650103.09.202125mD
[Utvid]2626.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik1.08,80
500p
04.09.2021
100m Butterfly
Poseidon2005100m Butterfly1.08,8050004.09.202125m 
[Utvid]2727.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg2.19,22
499p
03.09.2021
200m Fri
Vågsbygd SLK2006200m Fri2.19,2249903.09.202125mD
[Utvid]2828.
Kristoffer Skarvang Engstrøm
Larvik SK
Kristoffer Skarvang Engstrøm1.00,65
498p
04.09.2021
100m Butterfly
Larvik SK2006100m Butterfly1.00,6549804.09.202125m 
[Utvid]2929.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen1.00,74
495p
04.09.2021
100m Butterfly
Sandefjord SK2005100m Butterfly1.00,7449504.09.202125m 
[Utvid]3030.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev27,54
492p
05.09.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly27,5449205.09.202125mD
[Utvid]3030.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen2.18,86
492p
05.09.2021
200m Individuell medley
Sandefjord SK2005200m Individuell medley2.18,8649205.09.202125m 
[Utvid]3232.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson1.01,02
489p
04.09.2021
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly1.01,0248904.09.202125m 
[Utvid]3232.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes2.20,13
489p
03.09.2021
200m Fri
Vågsbygd SLK2006200m Fri2.20,1348903.09.202125mD
[Utvid]3434.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes1.09,33
488p
04.09.2021
100m Butterfly
Vågsbygd SLK2006100m Butterfly1.09,3348804.09.202125m 
[Utvid]3434.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland4.29,51
488p
03.09.2021
400m Fri
Sandefjord SK2005400m Fri4.29,5148803.09.202125m 
[Utvid]3434.
Vilde Engene
Glitre SK
Vilde Engene4.56,92
488p
03.09.2021
400m Fri
Glitre SK2007400m Fri4.56,9248803.09.202125m 
[Utvid]3737.
Peder Henriksen
Poseidon
Peder Henriksen2.19,34
487p
05.09.2021
200m Individuell medley
Poseidon2005200m Individuell medley2.19,3448705.09.202125m 
[Utvid]3838.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen4.57,47
486p
03.09.2021
400m Fri
Skien SK2005400m Fri4.57,4748603.09.202125m 
[Utvid]3939.
Peder Henriksen
Poseidon
Peder Henriksen1.01,18
485p
04.09.2021
100m Butterfly
Poseidon2005100m Butterfly1.01,1848504.09.202125m 
[Utvid]4040.
Kaja Eftang Vådal
Larvik SK
Kaja Eftang Vådal2.35,13
484p
05.09.2021
200m Individuell medley
Larvik SK2006200m Individuell medley2.35,1348405.09.202125m 
[Utvid]4141.
Tuva Arndal
Glitre SK
Tuva Arndal2.51,47
483p
04.09.2021
200m Bryst
Glitre SK2006200m Bryst2.51,4748304.09.202125m 
[Utvid]4242.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.33,40
480p
04.09.2021
200m Bryst
SK Team Sør2005200m Bryst2.33,4048004.09.202125m 
[Utvid]4343.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik2.32,33
479p
05.09.2021
200m Rygg
Poseidon2005200m Rygg2.32,3347905.09.202125m 
[Utvid]4343.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite2.51,97
479p
04.09.2021
200m Bryst
Kristiansand SA2006200m Bryst2.51,9747904.09.202125m 
[Utvid]4545.
Kristoffer Skarvang Engstrøm
Larvik SK
Kristoffer Skarvang Engstrøm2.07,15
477p
03.09.2021
200m Fri
Larvik SK2006200m Fri2.07,1547703.09.202125mD
[Utvid]4545.
Vilde Engene
Glitre SK
Vilde Engene2.35,90
477p
05.09.2021
200m Individuell medley
Glitre SK2007200m Individuell medley2.35,9047705.09.202125m 
[Utvid]4747.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik2.52,29
476p
04.09.2021
200m Bryst
Poseidon2005200m Bryst2.52,2947604.09.202125m 
[Utvid]4747.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen4.31,73
476p
03.09.2021
400m Fri
Varodd SK2006400m Fri4.31,7347603.09.202125m 
[Utvid]4949.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen2.52,39
475p
04.09.2021
200m Bryst
Skien SK2005200m Bryst2.52,3947504.09.202125m 
[Utvid]5050.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik31,28
473p
05.09.2021
50m Butterfly
Poseidon200550m Butterfly31,2847305.09.202125mD
[Utvid]5151.
Alvilde Glomsrud Pedersen
Glitre SK
Alvilde Glomsrud Pedersen5.00,38
472p
03.09.2021
400m Fri
Glitre SK2005400m Fri5.00,3847203.09.202125m 
[Utvid]5151.
Noor Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Noor Gilhuus-Kiani5.00,43
472p
03.09.2021
400m Fri
Drammen SK2005400m Fri5.00,4347203.09.202125m 
[Utvid]5353.
Kristoffer Skarvang Engstrøm
Larvik SK
Kristoffer Skarvang Engstrøm28,00
468p
05.09.2021
50m Butterfly
Larvik SK200650m Butterfly28,0046805.09.202125mD
[Utvid]5353.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik31,40
468p
04.09.2021
50m Butterfly
Poseidon200550m Butterfly31,4046804.09.202125mD
[Utvid]5555.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite2.37,04
467p
05.09.2021
200m Individuell medley
Kristiansand SA2006200m Individuell medley2.37,0446705.09.202125m 
[Utvid]5656.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson2.35,16
464p
04.09.2021
200m Bryst
SK Team Sør2005200m Bryst2.35,1646404.09.202125m 
[Utvid]5656.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen2.37,36
464p
05.09.2021
200m Individuell medley
Skien SK2005200m Individuell medley2.37,3646405.09.202125m 
[Utvid]5858.
Vilde Egidius Krakstad
Grimstad SK
Vilde Egidius Krakstad1.10,59
463p
04.09.2021
100m Butterfly
Grimstad SK2006100m Butterfly1.10,5946304.09.202125m 
[Utvid]5858.
Peder Henriksen
Poseidon
Peder Henriksen2.08,40
463p
03.09.2021
200m Fri
Poseidon2005200m Fri2.08,4046303.09.202125mD
[Utvid]6060.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen2.34,16
462p
05.09.2021
200m Rygg
Skien SK2005200m Rygg2.34,1646205.09.202125m 
[Utvid]6060.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen5.02,40
462p
03.09.2021
400m Fri
Drammen SK2006400m Fri5.02,4046203.09.202125m 
[Utvid]6060.
Liv Elena Holm-Hansen
Flekkefjord SK
Liv Elena Holm-Hansen5.02,56
462p
03.09.2021
400m Fri
Flekkefjord SK2007400m Fri5.02,5646203.09.202125m 
[Utvid]6363.
Kaja Eftang Vådal
Larvik SK
Kaja Eftang Vådal1.10,67
461p
04.09.2021
100m Butterfly
Larvik SK2006100m Butterfly1.10,6746104.09.202125m 
[Utvid]6363.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik2.22,93
461p
03.09.2021
200m Fri
Poseidon2005200m Fri2.22,9346103.09.202125mD
[Utvid]6565.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen2.08,65
460p
03.09.2021
200m Fri
Sandefjord SK2005200m Fri2.08,6546003.09.202125mD
[Utvid]6565.
Oliver Kjøniksen
Bergkameratene
Oliver Kjøniksen4.34,90
460p
03.09.2021
400m Fri
Bergkameratene2005400m Fri4.34,9046003.09.202125m 
[Utvid]6565.
Vilde Egidius Krakstad
Grimstad SK
Vilde Egidius Krakstad5.02,84
460p
03.09.2021
400m Fri
Grimstad SK2006400m Fri5.02,8446003.09.202125m 
[Utvid]6565.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani5.03,01
460p
03.09.2021
400m Fri
Drammen SK2007400m Fri5.03,0146003.09.202125m 
[Utvid]6969.
Ulrik Berge Kittilsen
Skien SK
Ulrik Berge Kittilsen2.16,88
459p
05.09.2021
200m Rygg
Skien SK2007200m Rygg2.16,8845905.09.202125m 
[Utvid]7070.
Jonas Emil Andreassen
Grimstad SK
Jonas Emil Andreassen2.22,21
458p
05.09.2021
200m Individuell medley
Grimstad SK2006200m Individuell medley2.22,2145805.09.202125m 
[Utvid]7070.
Carl Leon Magnusson
Poseidon
Carl Leon Magnusson2.35,86
458p
04.09.2021
200m Bryst
Poseidon2005200m Bryst2.35,8645804.09.202125m 
[Utvid]7070.
Emilie Mathilde Mårtensson
Grimstad SK
Emilie Mathilde Mårtensson2.54,54
458p
04.09.2021
200m Bryst
Grimstad SK2008200m Bryst2.54,5445804.09.202125m 
[Utvid]7373.
Vilde Egidius Krakstad
Grimstad SK
Vilde Egidius Krakstad2.54,66
457p
04.09.2021
200m Bryst
Grimstad SK2006200m Bryst2.54,6645704.09.202125m 
[Utvid]7474.
Kristoffer Skarvang Engstrøm
Larvik SK
Kristoffer Skarvang Engstrøm28,24
456p
04.09.2021
50m Butterfly
Larvik SK200650m Butterfly28,2445604.09.202125mD
[Utvid]7474.
Alvilde Glomsrud Pedersen
Glitre SK
Alvilde Glomsrud Pedersen2.23,44
456p
03.09.2021
200m Fri
Glitre SK2005200m Fri2.23,4445603.09.202125mD
[Utvid]7474.
Sara Stokka Slettebø
SK Team Sør
Sara Stokka Slettebø2.38,22
456p
05.09.2021
200m Individuell medley
SK Team Sør2005200m Individuell medley2.38,2245605.09.202125m 
[Utvid]7777.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes2.54,96
455p
04.09.2021
200m Bryst
Vågsbygd SLK2006200m Bryst2.54,9645504.09.202125m 
[Utvid]7878.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen28,28
454p
04.09.2021
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly28,2845404.09.202125mD
[Utvid]7878.
Sara Stokka Slettebø
SK Team Sør
Sara Stokka Slettebø2.23,61
454p
03.09.2021
200m Fri
SK Team Sør2005200m Fri2.23,6145403.09.202125mD
[Utvid]7878.
Vilde Egidius Krakstad
Grimstad SK
Vilde Egidius Krakstad2.38,47
454p
05.09.2021
200m Individuell medley
Grimstad SK2006200m Individuell medley2.38,4745405.09.202125m 
[Utvid]8181.
Aleksander Rustad
Nedre Eiker SK
Aleksander Rustad4.36,50
452p
03.09.2021
400m Fri
Nedre Eiker SK2006400m Fri4.36,5045203.09.202125m 
[Utvid]8282.
Øystein Gulbrandsen
Larvik SK
Øystein Gulbrandsen2.22,91
451p
05.09.2021
200m Individuell medley
Larvik SK2006200m Individuell medley2.22,9145105.09.202125m 
[Utvid]8383.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland2.23,08
449p
05.09.2021
200m Individuell medley
Sandefjord SK2005200m Individuell medley2.23,0844905.09.202125m 
[Utvid]8484.
Vilde Engene
Glitre SK
Vilde Engene31,84
448p
04.09.2021
50m Butterfly
Glitre SK200750m Butterfly31,8444804.09.202125mD
[Utvid]8484.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen31,85
448p
04.09.2021
50m Butterfly
Skien SK200550m Butterfly31,8544804.09.202125mD
[Utvid]8484.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen2.09,78
448p
03.09.2021
200m Fri
Varodd SK2006200m Fri2.09,7844803.09.202125mD
[Utvid]8484.
Sara Stokka Slettebø
SK Team Sør
Sara Stokka Slettebø2.35,79
448p
05.09.2021
200m Rygg
SK Team Sør2005200m Rygg2.35,7944805.09.202125m 
[Utvid]8484.
Pål Engravslia
Poseidon
Pål Engravslia2.36,99
448p
04.09.2021
200m Bryst
Poseidon2005200m Bryst2.36,9944804.09.202125m 
[Utvid]8484.
Sivert Grov Hanssen
Grimstad SK
Sivert Grov Hanssen4.37,19
448p
03.09.2021
400m Fri
Grimstad SK2005400m Fri4.37,1944803.09.202125m 
[Utvid]8484.
Ulrik Berge Kittilsen
Skien SK
Ulrik Berge Kittilsen4.37,19
448p
03.09.2021
400m Fri
Skien SK2007400m Fri4.37,1944803.09.202125m 
[Utvid]8484.
Øystein Gulbrandsen
Larvik SK
Øystein Gulbrandsen4.37,28
448p
03.09.2021
400m Fri
Larvik SK2006400m Fri4.37,2844803.09.202125m 
[Utvid]8484.
Markus Halvorsen
Grimstad SK
Markus Halvorsen4.37,36
448p
03.09.2021
400m Fri
Grimstad SK2005400m Fri4.37,3644803.09.202125m 
[Utvid]9393.
Amanda Revheim-Foss
Kristiansand SA
Amanda Revheim-Foss5.06,17
445p
03.09.2021
400m Fri
Kristiansand SA2006400m Fri5.06,1744503.09.202125m 
[Utvid]9494.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson28,49
444p
04.09.2021
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly28,4944404.09.202125mD
[Utvid]9494.
Peder Henriksen
Poseidon
Peder Henriksen28,51
444p
05.09.2021
50m Butterfly
Poseidon200550m Butterfly28,5144405.09.202125mD
[Utvid]9494.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland2.37,39
444p
04.09.2021
200m Bryst
Sandefjord SK2005200m Bryst2.37,3944404.09.202125m 
[Utvid]9494.
Natalie Tveit Gilje
Flekkefjord SK
Natalie Tveit Gilje5.06,41
444p
04.09.2021
400m Fri
Flekkefjord SK2009400m Fri5.06,4144404.09.202125m 
[Utvid]9898.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen1.11,62
443p
04.09.2021
100m Butterfly
Skien SK2005100m Butterfly1.11,6244304.09.202125m 
[Utvid]9898.
Kristoffer Skarvang Engstrøm
Larvik SK
Kristoffer Skarvang Engstrøm2.18,56
443p
05.09.2021
200m Rygg
Larvik SK2006200m Rygg2.18,5644305.09.202125m 
[Utvid]9898.
Mari Riiser Javenes
Vågsbygd SLK
Mari Riiser Javenes5.06,77
443p
03.09.2021
400m Fri
Vågsbygd SLK2006400m Fri5.06,7744303.09.202125m 
Side 1 av 21 (2097 rader)< Forrige1234567192021Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.