Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Zeekit LÅMØ Midt 2021
Stevne
Stevnenavn:
Zeekit LÅMØ Midt 2021
Fra dato:
03.09.2021
Til dato:
05.09.2021
NSF Stevne Id:
0000035514
Arrangørnavn:
Namsos SK
Stevnested:
Namsos
Bassengnavn:
Oasen svømme og miljøsenter
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Årsklassemønstring
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
18.08.2021
Kvalperiode start:
25.02.2019
Kvalperiode slutt:
18.08.2021
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez2.23,02
618p
05.09.2021
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2006200m Individuell medley2.23,0261805.09.202125m 
[Utvid]22.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez4.37,57
598p
03.09.2021
400m Fri
Trondhjems SLK2006400m Fri4.37,5759803.09.202125m 
[Utvid]33.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen4.14,89
577p
03.09.2021
400m Fri
Namsos SK2006400m Fri4.14,8957703.09.202125m 
[Utvid]44.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal4.41,63
573p
03.09.2021
400m Fri
Molde SLK2007400m Fri4.41,6357303.09.202125m 
[Utvid]55.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez2.42,07
572p
04.09.2021
200m Bryst
Trondhjems SLK2006200m Bryst2.42,0757204.09.202125m 
[Utvid]66.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik4.42,63
566p
03.09.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2007400m Fri4.42,6356603.09.202125m 
[Utvid]77.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez2.24,30
564p
05.09.2021
200m Rygg
Trondhjems SLK2006200m Rygg2.24,3056405.09.202125m 
[Utvid]88.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez1.06,30
558p
04.09.2021
100m Butterfly
Trondhjems SLK2006100m Butterfly1.06,3055804.09.202125m 
[Utvid]99.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik2.09,08
548p
05.09.2021
200m Rygg
Aalesunds SLK2005200m Rygg2.09,0854805.09.202125m 
[Utvid]1010.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik4.19,68
546p
03.09.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri4.19,6854603.09.202125m 
[Utvid]1111.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad4.22,81
526p
03.09.2021
400m Fri
Sunndal SLK2006400m Fri4.22,8152603.09.202125m 
[Utvid]1212.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez2.16,95
524p
03.09.2021
200m Fri
Trondhjems SLK2006200m Fri2.16,9552403.09.202125mD
[Utvid]1313.
Noah Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Noah Remøy Kvalsund4.23,93
520p
03.09.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2006400m Fri4.23,9352003.09.202125m 
[Utvid]1414.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen2.03,88
516p
03.09.2021
200m Fri
Namsos SK2006200m Fri2.03,8851603.09.202125mD
[Utvid]1414.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal2.17,61
516p
03.09.2021
200m Fri
Molde SLK2007200m Fri2.17,6151603.09.202125mD
[Utvid]1616.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad2.32,01
515p
05.09.2021
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2007200m Individuell medley2.32,0151505.09.202125m 
[Utvid]1717.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik2.16,83
514p
05.09.2021
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2005200m Individuell medley2.16,8351405.09.202125m 
[Utvid]1818.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm4.52,53
511p
03.09.2021
400m Fri
Trondhjems SLK2005400m Fri4.52,5351103.09.202125m 
[Utvid]1919.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik2.18,59
505p
03.09.2021
200m Fri
Aalesunds SLK2007200m Fri2.18,5950503.09.202125mD
[Utvid]2020.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter4.53,79
504p
03.09.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri4.53,7950403.09.202125m 
[Utvid]2121.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez1.18,38
503p
04.09.2021
100m Bryst
Trondhjems SLK2006100m Bryst1.18,3850304.09.202125mD
[Utvid]2222.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein1.08,79
500p
04.09.2021
100m Butterfly
Ytre Søre Sunnmøre SK2005100m Butterfly1.08,7950004.09.202125m 
[Utvid]2323.
Noah Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Noah Remøy Kvalsund2.31,66
497p
04.09.2021
200m Bryst
Aalesunds SLK2006200m Bryst2.31,6649704.09.202125m 
[Utvid]2424.
Erik Holm Iversen
Verdal SK
Erik Holm Iversen2.31,83
495p
04.09.2021
200m Bryst
Verdal SK2005200m Bryst2.31,8349504.09.202125m 
[Utvid]2525.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad2.30,78
494p
05.09.2021
200m Rygg
Trondhjems SLK2007200m Rygg2.30,7849405.09.202125m 
[Utvid]2626.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure4.28,52
493p
03.09.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri4.28,5249303.09.202125m 
[Utvid]2727.
Erik Holm Iversen
Verdal SK
Erik Holm Iversen4.29,56
488p
03.09.2021
400m Fri
Verdal SK2005400m Fri4.29,5648803.09.202125m 
[Utvid]2727.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland4.57,06
488p
03.09.2021
400m Fri
Molde SLK2005400m Fri4.57,0648803.09.202125m 
[Utvid]2929.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez31,02
485p
04.09.2021
50m Butterfly
Trondhjems SLK200650m Butterfly31,0248504.09.202125mD
[Utvid]3030.
Noah Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Noah Remøy Kvalsund2.19,68
483p
05.09.2021
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2006200m Individuell medley2.19,6848305.09.202125m 
[Utvid]3030.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete4.30,37
483p
03.09.2021
400m Fri
Namsos SK2005400m Fri4.30,3748303.09.202125m 
[Utvid]3232.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad4.58,40
481p
03.09.2021
400m Fri
Trondhjems SLK2007400m Fri4.58,4048103.09.202125m 
[Utvid]3333.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad2.07,20
476p
03.09.2021
200m Fri
Sunndal SLK2006200m Fri2.07,2047603.09.202125mD
[Utvid]3333.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik2.07,25
476p
03.09.2021
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.07,2547603.09.202125mD
[Utvid]3535.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete4.32,01
475p
03.09.2021
400m Fri
Namsos SK2005400m Fri4.32,0147503.09.202125m 
[Utvid]3636.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng4.32,32
473p
03.09.2021
400m Fri
Verdal SK2005400m Fri4.32,3247303.09.202125m 
[Utvid]3636.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund5.00,18
473p
03.09.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2008400m Fri5.00,1847303.09.202125m 
[Utvid]3838.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen2.20,72
472p
05.09.2021
200m Individuell medley
Namsos SK2006200m Individuell medley2.20,7247205.09.202125m 
[Utvid]3939.
Erik Holm Iversen
Verdal SK
Erik Holm Iversen2.20,95
470p
05.09.2021
200m Individuell medley
Verdal SK2005200m Individuell medley2.20,9547005.09.202125m 
[Utvid]4040.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik2.33,93
464p
05.09.2021
200m Rygg
Aalesunds SLK2007200m Rygg2.33,9346405.09.202125m 
[Utvid]4040.
Storm Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Storm Strømsholm Pedersen4.33,97
464p
03.09.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2006400m Fri4.33,9746403.09.202125m 
[Utvid]4242.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland2.34,32
461p
05.09.2021
200m Rygg
Molde SLK2005200m Rygg2.34,3246105.09.202125m 
[Utvid]4343.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein31,60
459p
04.09.2021
50m Butterfly
Ytre Søre Sunnmøre SK200550m Butterfly31,6045904.09.202125mD
[Utvid]4444.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland2.38,01
458p
05.09.2021
200m Individuell medley
Molde SLK2005200m Individuell medley2.38,0145805.09.202125m 
[Utvid]4545.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal2.54,63
457p
04.09.2021
200m Bryst
Molde SLK2007200m Bryst2.54,6345704.09.202125m 
[Utvid]4646.
Noah Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Noah Remøy Kvalsund1.12,22
456p
04.09.2021
100m Bryst
Aalesunds SLK2006100m Bryst1.12,2245604.09.202125mD
[Utvid]4747.
Storm Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Storm Strømsholm Pedersen2.17,28
455p
05.09.2021
200m Rygg
Aalesunds SLK2006200m Rygg2.17,2845505.09.202125m 
[Utvid]4848.
Noah Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Noah Remøy Kvalsund2.09,31
453p
03.09.2021
200m Fri
Aalesunds SLK2006200m Fri2.09,3145303.09.202125mD
[Utvid]4949.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure2.09,63
450p
03.09.2021
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.09,6345003.09.202125mD
[Utvid]5050.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein2.39,03
449p
05.09.2021
200m Individuell medley
Ytre Søre Sunnmøre SK2005200m Individuell medley2.39,0344905.09.202125m 
[Utvid]5050.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein5.05,26
449p
03.09.2021
400m Fri
Ytre Søre Sunnmøre SK2005400m Fri5.05,2644903.09.202125m 
[Utvid]5252.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete2.09,86
448p
03.09.2021
200m Fri
Namsos SK2005200m Fri2.09,8644803.09.202125mD
[Utvid]5353.
Erik Holm Iversen
Verdal SK
Erik Holm Iversen1.12,71
447p
04.09.2021
100m Bryst
Verdal SK2005100m Bryst1.12,7144704.09.202125mD
[Utvid]5454.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund2.56,22
445p
04.09.2021
200m Bryst
Aalesunds SLK2008200m Bryst2.56,2244504.09.202125m 
[Utvid]5555.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez37,41
444p
04.09.2021
50m Bryst
Trondhjems SLK200650m Bryst37,4144404.09.202125mD
[Utvid]5555.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm2.24,65
444p
03.09.2021
200m Fri
Trondhjems SLK2005200m Fri2.24,6544403.09.202125mD
[Utvid]5757.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland2.56,65
442p
04.09.2021
200m Bryst
Molde SLK2005200m Bryst2.56,6544204.09.202125m 
[Utvid]5858.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad2.23,94
441p
05.09.2021
200m Individuell medley
Sunndal SLK2006200m Individuell medley2.23,9444105.09.202125m 
[Utvid]5858.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng2.23,97
441p
05.09.2021
200m Individuell medley
Verdal SK2005200m Individuell medley2.23,9744105.09.202125m 
[Utvid]5858.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter2.25,06
441p
03.09.2021
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.25,0644103.09.202125mD
[Utvid]6161.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland5.07,42
440p
03.09.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2008400m Fri5.07,4244003.09.202125m 
[Utvid]6161.
Emelin Øseth Strand
Namsos SK
Emelin Øseth Strand5.07,43
440p
03.09.2021
400m Fri
Namsos SK2008400m Fri5.07,4344003.09.202125m 
[Utvid]6363.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland2.25,27
439p
03.09.2021
200m Fri
Molde SLK2005200m Fri2.25,2743903.09.202125mD
[Utvid]6464.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein32,10
438p
05.09.2021
50m Butterfly
Ytre Søre Sunnmøre SK200550m Butterfly32,1043805.09.202125mD
[Utvid]6464.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund2.40,38
438p
05.09.2021
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2008200m Individuell medley2.40,3843805.09.202125m 
[Utvid]6666.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete2.11,45
432p
03.09.2021
200m Fri
Namsos SK2005200m Fri2.11,4543203.09.202125mD
[Utvid]6767.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal1.06,52
431p
03.09.2021
100m Fri
Molde SLK2007100m Fri1.06,5243103.09.202125mD
[Utvid]6868.
Storm Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Storm Strømsholm Pedersen2.25,23
430p
05.09.2021
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2006200m Individuell medley2.25,2343005.09.202125m 
[Utvid]6969.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete2.25,54
427p
05.09.2021
200m Individuell medley
Namsos SK2005200m Individuell medley2.25,5442705.09.202125m 
[Utvid]7070.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek4.41,91
426p
03.09.2021
400m Fri
Aalesunds SLK2006400m Fri4.41,9142603.09.202125m 
[Utvid]7171.
Noah Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Noah Remøy Kvalsund33,58
425p
04.09.2021
50m Bryst
Aalesunds SLK200650m Bryst33,5842504.09.202125mD
[Utvid]7171.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng1.03,91
425p
04.09.2021
100m Butterfly
Verdal SK2005100m Butterfly1.03,9142504.09.202125m 
[Utvid]7171.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik1.06,81
425p
03.09.2021
100m Fri
Aalesunds SLK2007100m Fri1.06,8142503.09.202125mD
[Utvid]7171.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad2.26,77
425p
03.09.2021
200m Fri
Trondhjems SLK2007200m Fri2.26,7742503.09.202125mD
[Utvid]7575.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez32,44
424p
05.09.2021
50m Butterfly
Trondhjems SLK200650m Butterfly32,4442405.09.202125mD
[Utvid]7575.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen59,79
424p
03.09.2021
100m Fri
Namsos SK2006100m Fri59,7942403.09.202125mD
[Utvid]7575.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal2.38,66
424p
05.09.2021
200m Rygg
Molde SLK2007200m Rygg2.38,6642405.09.202125m 
[Utvid]7878.
Tora Linnea Bakkan Voll
Verdal SK
Tora Linnea Bakkan Voll1.12,73
423p
04.09.2021
100m Butterfly
Verdal SK2007100m Butterfly1.12,7342304.09.202125m 
[Utvid]7878.
Erik Holm Iversen
Verdal SK
Erik Holm Iversen2.12,32
423p
03.09.2021
200m Fri
Verdal SK2005200m Fri2.12,3242303.09.202125mD
[Utvid]7878.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete2.26,01
423p
05.09.2021
200m Individuell medley
Namsos SK2005200m Individuell medley2.26,0142305.09.202125m 
[Utvid]8181.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng28,98
422p
04.09.2021
50m Butterfly
Verdal SK200550m Butterfly28,9842204.09.202125mD
[Utvid]8181.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng2.12,45
422p
03.09.2021
200m Fri
Verdal SK2005200m Fri2.12,4542203.09.202125mD
[Utvid]8181.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen2.20,74
422p
05.09.2021
200m Rygg
Namsos SK2006200m Rygg2.20,7442205.09.202125m 
[Utvid]8181.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter2.42,40
422p
05.09.2021
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2005200m Individuell medley2.42,4042205.09.202125m 
[Utvid]8585.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad1.12,85
421p
04.09.2021
100m Butterfly
Trondhjems SLK2007100m Butterfly1.12,8542104.09.202125m 
[Utvid]8585.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng2.40,24
421p
04.09.2021
200m Bryst
Verdal SK2005200m Bryst2.40,2442104.09.202125m 
[Utvid]8585.
Ask Yifei Baldersheim
Trondhjems SLK
Ask Yifei Baldersheim4.43,19
421p
03.09.2021
400m Fri
Trondhjems SLK2005400m Fri4.43,1942103.09.202125m 
[Utvid]8888.
Storm Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Storm Strømsholm Pedersen2.12,84
418p
03.09.2021
200m Fri
Aalesunds SLK2006200m Fri2.12,8441803.09.202125mD
[Utvid]8888.
Noah Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Noah Remøy Kvalsund2.21,26
418p
05.09.2021
200m Rygg
Aalesunds SLK2006200m Rygg2.21,2641805.09.202125m 
[Utvid]8888.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein2.39,46
418p
05.09.2021
200m Rygg
Ytre Søre Sunnmøre SK2005200m Rygg2.39,4641805.09.202125m 
[Utvid]8888.
Nora Yian Baldersheim
Trondhjems SLK
Nora Yian Baldersheim5.12,67
418p
04.09.2021
400m Fri
Trondhjems SLK2009400m Fri5.12,6741804.09.202125m 
[Utvid]9292.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter3.00,33
415p
04.09.2021
200m Bryst
Aalesunds SLK2005200m Bryst3.00,3341504.09.202125m 
[Utvid]9393.
Barnabas Peter Tolnai
Kristiansund SK
Barnabas Peter Tolnai29,17
414p
04.09.2021
50m Butterfly
Kristiansund SK200650m Butterfly29,1741404.09.202125mD
[Utvid]9393.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad29,18
414p
05.09.2021
50m Butterfly
Sunndal SLK200650m Butterfly29,1841405.09.202125mD
[Utvid]9393.
Ann Helena Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Ann Helena Bøyum-Folkeseth3.00,52
414p
04.09.2021
200m Bryst
Molde SLK2005200m Bryst3.00,5241404.09.202125m 
[Utvid]9696.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland38,34
413p
04.09.2021
50m Bryst
Molde SLK200550m Bryst38,3441304.09.202125mD
[Utvid]9696.
Sara Alonso Lopez
Trondhjems SLK
Sara Alonso Lopez1.07,43
413p
03.09.2021
100m Fri
Trondhjems SLK2006100m Fri1.07,4341303.09.202125mD
[Utvid]9898.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal1.23,74
412p
04.09.2021
100m Bryst
Molde SLK2007100m Bryst1.23,7441204.09.202125mD
[Utvid]9898.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik2.41,46
412p
04.09.2021
200m Bryst
Aalesunds SLK2005200m Bryst2.41,4641204.09.202125m 
[Utvid]100100.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland1.23,81
411p
04.09.2021
100m Bryst
Molde SLK2005100m Bryst1.23,8141104.09.202125mD
Side 1 av 15 (1413 rader)< Forrige1234567131415Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.