Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Haustbløyta
Stevne
Stevnenavn:
Haustbløyta
Fra dato:
04.10.2020
Til dato:
04.10.2020
NSF Stevne Id:
0000035727
Arrangørnavn:
Førde IL Symjing
Stevnested:
Førde
Bassengnavn:
Førdehuset
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
4
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
02.10.2020
Kvalperiode start:
03.10.2019
Kvalperiode slutt:
02.10.2020
Påmeldingsansv.:
Mardon S Erland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48075612
Arrangementsleder
Navn:
Øystein Erland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99728022
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen4.14,66
578p
04.10.2020
400m Fri
Eid SK2001400m Fri4.14,6657804.10.202025m 
[Utvid]22.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen2.00,83
556p
04.10.2020
200m Fri
Eid SK2001200m Fri2.00,8355604.10.202025m 
[Utvid]33.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun2.17,30
520p
04.10.2020
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.17,3052004.10.202025m 
[Utvid]44.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen55,97
517p
04.10.2020
100m Fri
Eid SK2001100m Fri55,9751704.10.202025mF
[Utvid]55.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen25,50
501p
04.10.2020
50m Fri
Eid SK200150m Fri25,5050104.10.202025m 
[Utvid]55.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell56,58
501p
04.10.2020
100m Fri
Eid SK2004100m Fri56,5850104.10.202025m 
[Utvid]77.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen27,40
500p
04.10.2020
50m Butterfly
Eid SK200150m Butterfly27,4050004.10.202025m 
[Utvid]88.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun4.54,76
499p
04.10.2020
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.54,7649904.10.202025m 
[Utvid]99.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun2.19,24
498p
04.10.2020
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.19,2449804.10.202025mD
[Utvid]1010.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell2.05,85
492p
04.10.2020
200m Fri
Eid SK2004200m Fri2.05,8549204.10.202025m 
[Utvid]1111.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen2.05,95
491p
04.10.2020
200m Fri
Eid SK2001200m Fri2.05,9549104.10.202025mD
[Utvid]1212.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen1.02,00
490p
04.10.2020
100m Rygg
Eid SK2001100m Rygg1.02,0049004.10.202025m 
[Utvid]1313.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell25,75
487p
04.10.2020
50m Fri
Eid SK200450m Fri25,7548704.10.202025mF
[Utvid]1313.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle57,09
487p
04.10.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2005100m Fri57,0948704.10.202025m 
[Utvid]1515.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell25,79
484p
04.10.2020
50m Fri
Eid SK200450m Fri25,7948404.10.202025m 
[Utvid]1616.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle25,82
483p
04.10.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200550m Fri25,8248304.10.202025m 
[Utvid]1717.
Eirik Nornes Nesse
Vestkantsvømmerne
Eirik Nornes Nesse57,32
481p
04.10.2020
100m Fri
Vestkantsvømmerne2004100m Fri57,3248104.10.202025m 
[Utvid]1818.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale29,38
475p
04.10.2020
50m Fri
Vestkantsvømmerne200350m Fri29,3847504.10.202025m 
[Utvid]1818.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug32,36
475p
04.10.2020
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst32,3647504.10.202025m 
[Utvid]2020.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland25,99
473p
04.10.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri25,9947304.10.202025m 
[Utvid]2121.
Eirik Nornes Nesse
Vestkantsvømmerne
Eirik Nornes Nesse26,05
470p
04.10.2020
50m Fri
Vestkantsvømmerne200450m Fri26,0547004.10.202025m 
[Utvid]2222.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale1.04,72
468p
04.10.2020
100m Fri
Vestkantsvømmerne2003100m Fri1.04,7246804.10.202025m 
[Utvid]2323.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland32,60
464p
04.10.2020
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst32,6046404.10.202025m 
[Utvid]2424.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen58,34
457p
04.10.2020
100m Fri
Eid SK2001100m Fri58,3445704.10.202025mD
[Utvid]2525.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen29,07
446p
04.10.2020
50m Rygg
Eid SK200150m Rygg29,0744604.10.202025m 
[Utvid]2626.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell33,09
444p
04.10.2020
50m Bryst
Eid SK200450m Bryst33,0944404.10.202025m 
[Utvid]2727.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell26,61
441p
04.10.2020
50m Fri
Eid SK200450m Fri26,6144104.10.202025mD
[Utvid]2727.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland26,61
441p
04.10.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri26,6144104.10.202025mD
[Utvid]2929.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle59,13
439p
04.10.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2005100m Fri59,1343904.10.202025mF
[Utvid]2929.
Kathinka Dale
Eid SK
Kathinka Dale1.06,10
439p
04.10.2020
100m Fri
Eid SK2003100m Fri1.06,1043904.10.202025mF
[Utvid]3131.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.13,25
437p
04.10.2020
100m Bryst
Førde IL Symjing2003100m Bryst1.13,2543704.10.202025m 
[Utvid]3232.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale32,16
435p
04.10.2020
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200350m Butterfly32,1643504.10.202025m 
[Utvid]3333.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle28,73
433p
04.10.2020
50m Butterfly
Førde IL Symjing200550m Butterfly28,7343304.10.202025m 
[Utvid]3434.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen26,89
427p
04.10.2020
50m Fri
Eid SK200150m Fri26,8942704.10.202025mD
[Utvid]3434.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell59,65
427p
04.10.2020
100m Fri
Eid SK2004100m Fri59,6542704.10.202025mD
[Utvid]3636.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun1.06,74
426p
04.10.2020
100m Fri
Vestkantsvømmerne2004100m Fri1.06,7442604.10.202025mD
[Utvid]3737.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.14,02
424p
04.10.2020
100m Bryst
Førde IL Symjing2004100m Bryst1.14,0242404.10.202025m 
[Utvid]3838.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale30,58
421p
04.10.2020
50m Fri
Vestkantsvømmerne200350m Fri30,5842104.10.202025mD
[Utvid]3838.
Kathinka Dale
Eid SK
Kathinka Dale30,59
421p
04.10.2020
50m Fri
Eid SK200350m Fri30,5942104.10.202025mF
[Utvid]4040.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle27,16
415p
04.10.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200550m Fri27,1641504.10.202025mD
[Utvid]4141.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland29,20
413p
04.10.2020
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly29,2041304.10.202025m 
[Utvid]4141.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle1.04,55
413p
04.10.2020
100m Butterfly
Førde IL Symjing2005100m Butterfly1.04,5541304.10.202025m 
[Utvid]4343.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun1.07,67
409p
04.10.2020
100m Fri
Vestkantsvømmerne2004100m Fri1.07,6740904.10.202025mD
[Utvid]4444.
Eirik Nornes Nesse
Vestkantsvømmerne
Eirik Nornes Nesse27,30
408p
04.10.2020
50m Fri
Vestkantsvømmerne200450m Fri27,3040804.10.202025mD
[Utvid]4545.
Oliver Nathanael J. Øksland
Førde IL Symjing
Oliver Nathanael J. Øksland1.00,69
406p
04.10.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri1.00,6940604.10.202025m 
[Utvid]4646.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug34,10
405p
04.10.2020
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst34,1040504.10.202025mD
[Utvid]4646.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen1.00,71
405p
04.10.2020
100m Fri
Eid SK2001100m Fri1.00,7140504.10.202025mD
[Utvid]4848.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.00,77
404p
04.10.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri1.00,7740404.10.202025m 
[Utvid]4848.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug2.42,50
404p
04.10.2020
200m Bryst
Førde IL Symjing2003200m Bryst2.42,5040404.10.202025m 
[Utvid]5050.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal31,06
402p
04.10.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri31,0640204.10.202025mF
[Utvid]5050.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland1.00,88
402p
04.10.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri1.00,8840204.10.202025m 
[Utvid]5252.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle27,48
400p
04.10.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200550m Fri27,4840004.10.202025mD
[Utvid]5252.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle1.15,46
400p
04.10.2020
100m Bryst
Førde IL Symjing2005100m Bryst1.15,4640004.10.202025m 
[Utvid]5454.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger31,13
399p
04.10.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri31,1339904.10.202025m 
[Utvid]5555.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland27,54
398p
04.10.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri27,5439804.10.202025m 
[Utvid]5656.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland34,39
395p
04.10.2020
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst34,3939504.10.202025mD
[Utvid]5757.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal1.08,52
394p
04.10.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2003100m Fri1.08,5239404.10.202025m 
[Utvid]5858.
Nikolai Johan Dale
Vestkantsvømmerne
Nikolai Johan Dale1.15,98
392p
04.10.2020
100m Bryst
Vestkantsvømmerne2005100m Bryst1.15,9839204.10.202025m 
[Utvid]5959.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell27,69
391p
04.10.2020
50m Fri
Eid SK200450m Fri27,6939104.10.202025mD
[Utvid]5959.
Oliver Nathanael J. Øksland
Førde IL Symjing
Oliver Nathanael J. Øksland27,69
391p
04.10.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri27,6939104.10.202025m 
[Utvid]6161.
Nikolai Johan Dale
Vestkantsvømmerne
Nikolai Johan Dale34,60
388p
04.10.2020
50m Bryst
Vestkantsvømmerne200550m Bryst34,6038804.10.202025m 
[Utvid]6262.
Nikolai Johan Dale
Vestkantsvømmerne
Nikolai Johan Dale29,83
387p
04.10.2020
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200550m Butterfly29,8338704.10.202025m 
[Utvid]6262.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle30,47
387p
04.10.2020
50m Rygg
Førde IL Symjing200550m Rygg30,4738704.10.202025m 
[Utvid]6464.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal31,48
386p
04.10.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri31,4838604.10.202025m 
[Utvid]6565.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen27,85
384p
04.10.2020
50m Fri
Eid SK200150m Fri27,8538404.10.202025mD
[Utvid]6565.
Nikolai Johan Dale
Vestkantsvømmerne
Nikolai Johan Dale2.45,18
384p
04.10.2020
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2005200m Bryst2.45,1838404.10.202025m 
[Utvid]6767.
Kathinka Dale
Eid SK
Kathinka Dale31,58
382p
04.10.2020
50m Fri
Eid SK200350m Fri31,5838204.10.202025mD
[Utvid]6868.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle29,99
381p
04.10.2020
50m Butterfly
Førde IL Symjing200550m Butterfly29,9938104.10.202025mD
[Utvid]6969.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun31,63
380p
04.10.2020
50m Fri
Vestkantsvømmerne200450m Fri31,6338004.10.202025mD
[Utvid]7070.
Oliver Nathanael J. Øksland
Førde IL Symjing
Oliver Nathanael J. Øksland28,08
375p
04.10.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri28,0837504.10.202025mD
[Utvid]7171.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland30,84
374p
04.10.2020
50m Rygg
Førde IL Symjing200450m Rygg30,8437404.10.202025m 
[Utvid]7272.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle35,12
371p
04.10.2020
50m Bryst
Førde IL Symjing200550m Bryst35,1237104.10.202025mD
[Utvid]7373.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.17,59
368p
04.10.2020
100m Bryst
Førde IL Symjing2003100m Bryst1.17,5936804.10.202025mD
[Utvid]7373.
Nikolai Johan Dale
Vestkantsvømmerne
Nikolai Johan Dale1.17,59
368p
04.10.2020
100m Bryst
Vestkantsvømmerne2005100m Bryst1.17,5936804.10.202025mD
[Utvid]7575.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland1.02,72
367p
04.10.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri1.02,7236704.10.202025mF
[Utvid]7676.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.02,98
363p
04.10.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2003100m Fri1.02,9836304.10.202025m 
[Utvid]7777.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger2.34,91
362p
04.10.2020
200m Fri
Førde IL Symjing2007200m Fri2.34,9136204.10.202025m 
[Utvid]7878.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger5.28,26
361p
04.10.2020
400m Fri
Førde IL Symjing2007400m Fri5.28,2636104.10.202025m 
[Utvid]7979.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland28,47
360p
04.10.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri28,4736004.10.202025mD
[Utvid]7979.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland1.08,67
360p
04.10.2020
100m Rygg
Førde IL Symjing2004100m Rygg1.08,6736004.10.202025m 
[Utvid]8181.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.03,25
358p
04.10.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri1.03,2535804.10.202025mF
[Utvid]8282.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen28,55
357p
04.10.2020
50m Fri
Eid SK200150m Fri28,5535704.10.202025mD
[Utvid]8383.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal32,35
356p
04.10.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri32,3535604.10.202025mD
[Utvid]8383.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug35,60
356p
04.10.2020
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst35,6035604.10.202025mD
[Utvid]8383.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger1.10,90
356p
04.10.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2007100m Fri1.10,9035604.10.202025mF
[Utvid]8686.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle35,79
351p
04.10.2020
50m Bryst
Førde IL Symjing200550m Bryst35,7935104.10.202025m 
[Utvid]8787.
Nikolai Johan Dale
Vestkantsvømmerne
Nikolai Johan Dale35,81
350p
04.10.2020
50m Bryst
Vestkantsvømmerne200550m Bryst35,8135004.10.202025mD
[Utvid]8888.
Nikolai Johan Dale
Vestkantsvømmerne
Nikolai Johan Dale35,88
348p
04.10.2020
50m Bryst
Vestkantsvømmerne200550m Bryst35,8834804.10.202025mD
[Utvid]8888.
Oliver Nathanael J. Øksland
Førde IL Symjing
Oliver Nathanael J. Øksland2.21,25
348p
04.10.2020
200m Fri
Førde IL Symjing2004200m Fri2.21,2534804.10.202025m 
[Utvid]9090.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal40,99
338p
04.10.2020
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst40,9933804.10.202025m 
[Utvid]9090.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.08,99
338p
04.10.2020
100m Butterfly
Førde IL Symjing2003100m Butterfly1.08,9933804.10.202025m 
[Utvid]9292.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug29,17
335p
04.10.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri29,1733504.10.202025m 
[Utvid]9393.
Oliver Nathanael J. Øksland
Førde IL Symjing
Oliver Nathanael J. Øksland31,36
333p
04.10.2020
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly31,3633304.10.202025mD
[Utvid]9393.
Jenny Bjørkhaug
Førde IL Symjing
Jenny Bjørkhaug5.37,47
333p
04.10.2020
400m Fri
Førde IL Symjing2007400m Fri5.37,4733304.10.202025m 
[Utvid]9595.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal1.12,54
332p
04.10.2020
100m Fri
Førde IL Symjing2003100m Fri1.12,5433204.10.202025mF
[Utvid]9696.
Oliver Nathanael J. Øksland
Førde IL Symjing
Oliver Nathanael J. Øksland31,60
326p
04.10.2020
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly31,6032604.10.202025m 
[Utvid]9696.
Eirik Nornes Nesse
Vestkantsvømmerne
Eirik Nornes Nesse32,28
326p
04.10.2020
50m Rygg
Vestkantsvømmerne200450m Rygg32,2832604.10.202025m 
[Utvid]9898.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger2.40,76
324p
04.10.2020
200m Fri
Førde IL Symjing2007200m Fri2.40,7632404.10.202025mD
[Utvid]9999.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger1.22,29
323p
04.10.2020
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2007100m Individuell medley1.22,2932304.10.202025m 
[Utvid]100100.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger33,45
322p
04.10.2020
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri33,4532204.10.202025mD
Side 1 av 4 (344 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.