Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
AQ klubbkamp
Stevne
Stevnenavn:
AQ klubbkamp
Fra dato:
03.10.2020
Til dato:
03.10.2020
NSF Stevne Id:
0000035761
Arrangørnavn:
Kristiansand SA
Stevnested:
Kristiansand
Bassengnavn:
Aquarama
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
03.10.2020
Kvalperiode start:
27.09.2019
Kvalperiode slutt:
26.09.2020
Påmeldingsansv.:
Marcus Olsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41345019
Arrangementsleder
Navn:
Bente Rist
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48991698
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.10,65
812p
03.10.2020
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.10,6581203.10.202025m 
[Utvid]22.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl28,72
714p
03.10.2020
50m Rygg
SK Team Sør200150m Rygg28,7271403.10.202025m 
[Utvid]33.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.03,98
706p
03.10.2020
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.03,9870603.10.202025mD
[Utvid]44.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen4.00,34
688p
03.10.2020
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.00,3468803.10.202025m 
[Utvid]55.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu29,95
629p
03.10.2020
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg29,9562903.10.202025m 
[Utvid]66.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl59,65
597p
03.10.2020
100m Fri
SK Team Sør2001100m Fri59,6559703.10.202025mD
[Utvid]77.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen27,53
577p
03.10.2020
50m Fri
Varodd SK200450m Fri27,5357703.10.202025m 
[Utvid]88.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen2.07,31
571p
03.10.2020
200m Rygg
SK Team Sør2001200m Rygg2.07,3157103.10.202025m 
[Utvid]99.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.59,87
569p
03.10.2020
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri1.59,8756903.10.202025mD
[Utvid]1010.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen27,82
559p
03.10.2020
50m Fri
Varodd SK200350m Fri27,8255903.10.202025m 
[Utvid]1111.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge4.45,98
547p
03.10.2020
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.45,9854703.10.202025m 
[Utvid]1212.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.12,59
544p
03.10.2020
200m Butterfly
SK Team Sør2005200m Butterfly2.12,5954403.10.202025m 
[Utvid]1313.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev4.22,00
531p
03.10.2020
400m Fri
SK Team Sør2005400m Fri4.22,0053103.10.202025m 
[Utvid]1414.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok25,08
527p
03.10.2020
50m Fri
SK Team Sør199950m Fri25,0852703.10.202025m 
[Utvid]1515.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen2.14,32
523p
03.10.2020
200m Butterfly
SK Team Sør2002200m Butterfly2.14,3252303.10.202025m 
[Utvid]1616.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl28,58
516p
03.10.2020
50m Fri
SK Team Sør200150m Fri28,5851603.10.202025mD
[Utvid]1717.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie1.17,87
513p
03.10.2020
100m Bryst
SK Team Sør2001100m Bryst1.17,8751303.10.202025m 
[Utvid]1818.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson2.15,29
512p
03.10.2020
200m Butterfly
SK Team Sør2002200m Butterfly2.15,2951203.10.202025m 
[Utvid]1919.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok1.09,60
510p
03.10.2020
100m Bryst
SK Team Sør1999100m Bryst1.09,6051003.10.202025m 
[Utvid]2020.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge2.18,39
508p
03.10.2020
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri2.18,3950803.10.202025mD
[Utvid]2121.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie35,95
501p
03.10.2020
50m Bryst
SK Team Sør200150m Bryst35,9550103.10.202025mD
[Utvid]2222.
Joakim Luktvassli Pedersen
Varodd SK
Joakim Luktvassli Pedersen25,54
499p
03.10.2020
50m Fri
Varodd SK200250m Fri25,5449903.10.202025m 
[Utvid]2222.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten25,54
499p
03.10.2020
50m Fri
Varodd SK200350m Fri25,5449903.10.202025m 
[Utvid]2222.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge32,35
499p
03.10.2020
50m Rygg
SK Team Sør200250m Rygg32,3549903.10.202025m 
[Utvid]2525.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen28,93
497p
03.10.2020
50m Fri
Varodd SK200250m Fri28,9349703.10.202025m 
[Utvid]2525.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg4.55,14
497p
03.10.2020
400m Fri
Vågsbygd SLK2006400m Fri4.55,1449703.10.202025m 
[Utvid]2727.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal2.13,58
494p
03.10.2020
200m Rygg
Varodd SK2003200m Rygg2.13,5849403.10.202025m 
[Utvid]2828.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu2.31,17
490p
03.10.2020
200m Rygg
Varodd SK2003200m Rygg2.31,1749003.10.202025m 
[Utvid]2929.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu29,10
489p
03.10.2020
50m Fri
Varodd SK200350m Fri29,1048903.10.202025m 
[Utvid]2929.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok32,03
489p
03.10.2020
50m Bryst
SK Team Sør199950m Bryst32,0348903.10.202025mD
[Utvid]3131.
Emilie Furuborg
Vågsbygd SLK
Emilie Furuborg1.19,18
488p
03.10.2020
100m Bryst
Vågsbygd SLK2004100m Bryst1.19,1848803.10.202025m 
[Utvid]3232.
Maja Sofie Rypestøl
Varodd SK
Maja Sofie Rypestøl4.57,70
485p
03.10.2020
400m Fri
Varodd SK2003400m Fri4.57,7048503.10.202025m 
[Utvid]3333.
Camilla Bauer Lohne
Kristiansand SA
Camilla Bauer Lohne4.58,15
482p
03.10.2020
400m Fri
Kristiansand SA2004400m Fri4.58,1548203.10.202025m 
[Utvid]3434.
Maria Seim
Varodd SK
Maria Seim29,40
474p
03.10.2020
50m Fri
Varodd SK200250m Fri29,4047403.10.202025m 
[Utvid]3535.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland1.10,06
473p
03.10.2020
100m Butterfly
SK Team Sør2003100m Butterfly1.10,0647303.10.202025mD
[Utvid]3636.
Emilie Furuborg
Vågsbygd SLK
Emilie Furuborg29,59
465p
03.10.2020
50m Fri
Vågsbygd SLK200450m Fri29,5946503.10.202025m 
[Utvid]3737.
Nicoleta Pavelescu
Varodd SK
Nicoleta Pavelescu33,17
463p
03.10.2020
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg33,1746303.10.202025m 
[Utvid]3838.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland2.35,21
457p
03.10.2020
200m Butterfly
SK Team Sør2003200m Butterfly2.35,2145703.10.202025m 
[Utvid]3939.
Joakim Luktvassli Pedersen
Varodd SK
Joakim Luktvassli Pedersen28,93
453p
03.10.2020
50m Rygg
Varodd SK200250m Rygg28,9345303.10.202025m 
[Utvid]3939.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes2.35,74
453p
03.10.2020
200m Butterfly
Vågsbygd SLK2006200m Butterfly2.35,7445303.10.202025m 
[Utvid]4141.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes1.11,11
452p
03.10.2020
100m Butterfly
Vågsbygd SLK2006100m Butterfly1.11,1145203.10.202025mD
[Utvid]4242.
Joakim Luktvassli Pedersen
Varodd SK
Joakim Luktvassli Pedersen4.36,76
451p
03.10.2020
400m Fri
Varodd SK2002400m Fri4.36,7645103.10.202025m 
[Utvid]4343.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen26,42
450p
03.10.2020
50m Fri
Varodd SK200350m Fri26,4245003.10.202025m 
[Utvid]4343.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland31,81
450p
03.10.2020
50m Butterfly
SK Team Sør200350m Butterfly31,8145003.10.202025mD
[Utvid]4343.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.09,67
450p
03.10.2020
200m Fri
SK Team Sør2005200m Fri2.09,6745003.10.202025mD
[Utvid]4646.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen37,27
449p
03.10.2020
50m Bryst
Varodd SK200250m Bryst37,2744903.10.202025mD
[Utvid]4747.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal29,04
447p
03.10.2020
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg29,0444703.10.202025m 
[Utvid]4747.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen1.21,54
447p
03.10.2020
100m Bryst
Varodd SK2002100m Bryst1.21,5444703.10.202025m 
[Utvid]4949.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten1.12,79
445p
03.10.2020
100m Bryst
Varodd SK2003100m Bryst1.12,7944503.10.202025m 
[Utvid]5050.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg2.24,98
441p
03.10.2020
200m Fri
Vågsbygd SLK2006200m Fri2.24,9844103.10.202025mD
[Utvid]5151.
Edgaras Bujanauskas
Varodd SK
Edgaras Bujanauskas26,65
439p
03.10.2020
50m Fri
Varodd SK200350m Fri26,6543903.10.202025m 
[Utvid]5252.
Emilie Furuborg
Vågsbygd SLK
Emilie Furuborg37,64
436p
03.10.2020
50m Bryst
Vågsbygd SLK200450m Bryst37,6443603.10.202025mD
[Utvid]5353.
Maja Sofie Rypestøl
Varodd SK
Maja Sofie Rypestøl2.25,99
432p
03.10.2020
200m Fri
Varodd SK2003200m Fri2.25,9943203.10.202025mD
[Utvid]5454.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen1.03,69
430p
03.10.2020
100m Butterfly
SK Team Sør2002100m Butterfly1.03,6943003.10.202025mD
[Utvid]5555.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen59,62
428p
03.10.2020
100m Fri
SK Team Sør2002100m Fri59,6242803.10.202025mD
[Utvid]5656.
Camilla Bauer Lohne
Kristiansand SA
Camilla Bauer Lohne2.26,73
426p
03.10.2020
200m Fri
Kristiansand SA2004200m Fri2.26,7342603.10.202025mD
[Utvid]5757.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson26,95
424p
03.10.2020
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri26,9542403.10.202025m 
[Utvid]5757.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge1.06,86
424p
03.10.2020
100m Fri
SK Team Sør2002100m Fri1.06,8642403.10.202025mD
[Utvid]5959.
Astrid Ellyn Hopkins
Vågsbygd SLK
Astrid Ellyn Hopkins30,53
423p
03.10.2020
50m Fri
Vågsbygd SLK200850m Fri30,5342303.10.202025m 
[Utvid]5959.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev1.04,01
423p
03.10.2020
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly1.04,0142303.10.202025mD
[Utvid]6161.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson1.04,18
420p
03.10.2020
100m Butterfly
SK Team Sør2002100m Butterfly1.04,1842003.10.202025mD
[Utvid]6262.
Linnea Utvaag
Vågsbygd SLK
Linnea Utvaag30,65
418p
03.10.2020
50m Fri
Vågsbygd SLK200850m Fri30,6541803.10.202025m 
[Utvid]6262.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten33,76
418p
03.10.2020
50m Bryst
Varodd SK200350m Bryst33,7641803.10.202025mD
[Utvid]6464.
Joakim Luktvassli Pedersen
Varodd SK
Joakim Luktvassli Pedersen2.12,96
417p
03.10.2020
200m Fri
Varodd SK2002200m Fri2.12,9641703.10.202025mD
[Utvid]6565.
Mari Riiser Javenes
Vågsbygd SLK
Mari Riiser Javenes1.23,60
415p
03.10.2020
100m Bryst
Vågsbygd SLK2006100m Bryst1.23,6041503.10.202025m 
[Utvid]6666.
Camilla Bauer Lohne
Kristiansand SA
Camilla Bauer Lohne2.40,32
411p
03.10.2020
200m Rygg
Kristiansand SA2004200m Rygg2.40,3241103.10.202025m 
[Utvid]6767.
Linnea Utvaag
Vågsbygd SLK
Linnea Utvaag5.14,72
410p
03.10.2020
400m Fri
Vågsbygd SLK2008400m Fri5.14,7241003.10.202025m 
[Utvid]6868.
Maja Sofie Rypestøl
Varodd SK
Maja Sofie Rypestøl30,91
408p
03.10.2020
50m Fri
Varodd SK200350m Fri30,9140803.10.202025m 
[Utvid]6969.
Mari Riiser Javenes
Vågsbygd SLK
Mari Riiser Javenes38,55
406p
03.10.2020
50m Bryst
Vågsbygd SLK200650m Bryst38,5540603.10.202025mD
[Utvid]7070.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes32,95
405p
03.10.2020
50m Butterfly
Vågsbygd SLK200650m Butterfly32,9540503.10.202025mD
[Utvid]7171.
Amanda Revheim-Foss
Kristiansand SA
Amanda Revheim-Foss5.18,13
397p
03.10.2020
400m Fri
Kristiansand SA2006400m Fri5.18,1339703.10.202025m 
[Utvid]7272.
Alice Volodymyrivna Fossen
Varodd SK
Alice Volodymyrivna Fossen31,33
392p
03.10.2020
50m Fri
Varodd SK200450m Fri31,3339203.10.202025m 
[Utvid]7373.
Sofie Horverak
Vågsbygd SLK
Sofie Horverak1.25,35
390p
03.10.2020
100m Bryst
Vågsbygd SLK2005100m Bryst1.25,3539003.10.202025m 
[Utvid]7373.
Aleksander Hille
Vågsbygd SLK
Aleksander Hille4.50,33
390p
03.10.2020
400m Fri
Vågsbygd SLK2004400m Fri4.50,3339003.10.202025m 
[Utvid]7575.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev29,77
389p
03.10.2020
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly29,7738903.10.202025mD
[Utvid]7676.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen29,95
382p
03.10.2020
50m Butterfly
SK Team Sør200250m Butterfly29,9538203.10.202025mD
[Utvid]7676.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg31,59
382p
03.10.2020
50m Fri
Vågsbygd SLK200650m Fri31,5938203.10.202025m 
[Utvid]7878.
Aleksander Hille
Vågsbygd SLK
Aleksander Hille28,09
375p
03.10.2020
50m Fri
Vågsbygd SLK200450m Fri28,0937503.10.202025m 
[Utvid]7979.
Maja Sofie Rypestøl
Varodd SK
Maja Sofie Rypestøl1.09,91
371p
03.10.2020
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.09,9137103.10.202025mD
[Utvid]8080.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge31,93
370p
03.10.2020
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri31,9337003.10.202025mD
[Utvid]8181.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson30,31
369p
03.10.2020
50m Butterfly
SK Team Sør200250m Butterfly30,3136903.10.202025mD
[Utvid]8282.
Astrid Ellyn Hopkins
Vågsbygd SLK
Astrid Ellyn Hopkins1.26,95
368p
03.10.2020
100m Bryst
Vågsbygd SLK2008100m Bryst1.26,9536803.10.202025m 
[Utvid]8383.
Joakim Luktvassli Pedersen
Varodd SK
Joakim Luktvassli Pedersen35,26
367p
03.10.2020
50m Bryst
Varodd SK200250m Bryst35,2636703.10.202025mD
[Utvid]8383.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg1.10,15
367p
03.10.2020
100m Fri
Vågsbygd SLK2006100m Fri1.10,1536703.10.202025mD
[Utvid]8383.
Joakim Luktvassli Pedersen
Varodd SK
Joakim Luktvassli Pedersen1.17,64
367p
03.10.2020
100m Bryst
Varodd SK2002100m Bryst1.17,6436703.10.202025m 
[Utvid]8383.
Linus Aleksander A. Øksendal
Varodd SK
Linus Aleksander A. Øksendal2.18,75
367p
03.10.2020
200m Fri
Varodd SK2007200m Fri2.18,7536703.10.202025mD
[Utvid]8787.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev1.02,80
366p
03.10.2020
100m Fri
SK Team Sør2005100m Fri1.02,8036603.10.202025mD
[Utvid]8888.
Amanda Revheim-Foss
Kristiansand SA
Amanda Revheim-Foss2.35,70
356p
03.10.2020
200m Fri
Kristiansand SA2006200m Fri2.35,7035603.10.202025mD
[Utvid]8989.
Sofie Horverak
Vågsbygd SLK
Sofie Horverak40,35
354p
03.10.2020
50m Bryst
Vågsbygd SLK200550m Bryst40,3535403.10.202025mD
[Utvid]9090.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen28,71
351p
03.10.2020
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri28,7135103.10.202025mD
[Utvid]9090.
Joakim Luktvassli Pedersen
Varodd SK
Joakim Luktvassli Pedersen1.03,67
351p
03.10.2020
100m Fri
Varodd SK2002100m Fri1.03,6735103.10.202025mD
[Utvid]9292.
Mari Riiser Javenes
Vågsbygd SLK
Mari Riiser Javenes36,47
348p
03.10.2020
50m Rygg
Vågsbygd SLK200650m Rygg36,4734803.10.202025m 
[Utvid]9393.
Sofie Horverak
Vågsbygd SLK
Sofie Horverak32,60
347p
03.10.2020
50m Fri
Vågsbygd SLK200550m Fri32,6034703.10.202025m 
[Utvid]9393.
Aleksander Hille
Vågsbygd SLK
Aleksander Hille2.21,33
347p
03.10.2020
200m Fri
Vågsbygd SLK2004200m Fri2.21,3334703.10.202025mD
[Utvid]9595.
Camilla Bauer Lohne
Kristiansand SA
Camilla Bauer Lohne1.11,62
345p
03.10.2020
100m Fri
Kristiansand SA2004100m Fri1.11,6234503.10.202025mD
[Utvid]9696.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen28,89
344p
03.10.2020
50m Fri
Varodd SK200650m Fri28,8934403.10.202025m 
[Utvid]9797.
Linus Aleksander A. Øksendal
Varodd SK
Linus Aleksander A. Øksendal31,73
343p
03.10.2020
50m Rygg
Varodd SK200750m Rygg31,7334303.10.202025m 
[Utvid]9797.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen1.19,38
343p
03.10.2020
100m Bryst
Varodd SK2003100m Bryst1.19,3834303.10.202025m 
[Utvid]9999.
David Ommundsen
Vågsbygd SLK
David Ommundsen5.04,15
339p
03.10.2020
400m Fri
Vågsbygd SLK2005400m Fri5.04,1533903.10.202025m 
[Utvid]100100.
Hanna Børve Seim
Varodd SK
Hanna Børve Seim32,89
338p
03.10.2020
50m Fri
Varodd SK200650m Fri32,8933803.10.202025m 
Side 1 av 3 (205 rader)< Forrige123Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.