Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Corona Cup og mini Landsstevne
Stevne
Stevnenavn:
Corona Cup og mini Landsstevne
Fra dato:
03.10.2020
Til dato:
03.10.2020
NSF Stevne Id:
0000035806
Arrangørnavn:
Stavangerklubbene
Stevnested:
Stavanger
Bassengnavn:
Stavanger Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
01.10.2020
Kvalperiode start:
02.10.2019
Kvalperiode slutt:
01.10.2020
Påmeldingsansv.:
Øyvind Sigvaldsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
992 16 085
Arrangementsleder
Navn:
Silje Steinnes
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48899832
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen27,87
669p
03.10.2020
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly27,8766903.10.202025m 
[Utvid]22.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard4.27,56
668p
03.10.2020
400m Fri
Stavanger SK2001400m Fri4.27,5666803.10.202025m 
[Utvid]33.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen1.02,49
667p
03.10.2020
100m Butterfly
Stavanger SK2002100m Butterfly1.02,4966703.10.202025m 
[Utvid]44.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.07,62
647p
03.10.2020
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.07,6264703.10.202025m 
[Utvid]55.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen58,33
639p
03.10.2020
100m Fri
Stavanger SK2002100m Fri58,3363903.10.202025m 
[Utvid]66.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel55,84
638p
03.10.2020
100m Butterfly
Stavanger SK1999100m Butterfly55,8463803.10.202025m 
[Utvid]66.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.08,26
638p
03.10.2020
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.08,2663803.10.202025m 
[Utvid]88.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel25,33
633p
03.10.2020
50m Butterfly
Stavanger SK199950m Butterfly25,3363303.10.202025mD
[Utvid]99.
Fabian Shoghl
Stavanger SK
Fabian Shoghl56,10
629p
03.10.2020
100m Butterfly
Stavanger SK2003100m Butterfly56,1062903.10.202025m 
[Utvid]1010.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel29,53
625p
03.10.2020
50m Bryst
Stavanger SK199950m Bryst29,5362503.10.202025m 
[Utvid]1111.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen28,87
602p
03.10.2020
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly28,8760203.10.202025mD
[Utvid]1111.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen1.05,16
602p
03.10.2020
100m Rygg
Stavanger SK2005100m Rygg1.05,1660203.10.202025m 
[Utvid]1313.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen2.10,85
601p
03.10.2020
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.10,8560103.10.202025m 
[Utvid]1414.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.07,04
598p
03.10.2020
100m Individuell medley
Stavanger SK2005100m Individuell medley1.07,0459803.10.202025m 
[Utvid]1515.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard2.11,24
595p
03.10.2020
200m Fri
Stavanger SK2001200m Fri2.11,2459503.10.202025mD
[Utvid]1616.
Fabian Shoghl
Stavanger SK
Fabian Shoghl24,10
594p
03.10.2020
50m Fri
Stavanger SK200350m Fri24,1059403.10.202025m 
[Utvid]1717.
Stian Aleksander F. Pettersen
Stavanger SK
Stian Aleksander F. Pettersen53,58
590p
03.10.2020
100m Fri
Stavanger SK2003100m Fri53,5859003.10.202025m 
[Utvid]1818.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen58,40
586p
03.10.2020
100m Rygg
Stavanger SK2006100m Rygg58,4058603.10.202025m 
[Utvid]1818.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen2.22,42
586p
03.10.2020
200m Rygg
Stavanger SK2005200m Rygg2.22,4258603.10.202025m 
[Utvid]2020.
Fabian Shoghl
Stavanger SK
Fabian Shoghl26,00
585p
03.10.2020
50m Butterfly
Stavanger SK200350m Butterfly26,0058503.10.202025mD
[Utvid]2121.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler1.05,63
576p
03.10.2020
100m Butterfly
Stavanger SK2003100m Butterfly1.05,6357603.10.202025m 
[Utvid]2222.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler27,58
574p
03.10.2020
50m Fri
Stavanger SK200350m Fri27,5857403.10.202025m 
[Utvid]2323.
Jørund Kalvenes Drengstig
Stavanger SK
Jørund Kalvenes Drengstig24,39
573p
03.10.2020
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri24,3957303.10.202025m 
[Utvid]2424.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager9.37,73
571p
03.10.2020
800m Fri
Stavanger SK2005800m Fri9.37,7357103.10.202025mD
[Utvid]2525.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig27,67
569p
03.10.2020
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri27,6756903.10.202025m 
[Utvid]2626.
Sebastian Thorsen
Stavanger SK
Sebastian Thorsen2.25,49
563p
03.10.2020
200m Bryst
Stavanger SK2001200m Bryst2.25,4956303.10.202025m 
[Utvid]2727.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen27,80
561p
03.10.2020
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri27,8056103.10.202025mD
[Utvid]2828.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.43,56
556p
03.10.2020
200m Bryst
Stavanger SK2005200m Bryst2.43,5655603.10.202025m 
[Utvid]2929.
Ida Hognestad Liland
Bryne SK
Ida Hognestad Liland4.44,66
554p
03.10.2020
400m Fri
Bryne SK2006400m Fri4.44,6655403.10.202025m 
[Utvid]3030.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager4.44,83
553p
03.10.2020
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.44,8355303.10.202025mD
[Utvid]3131.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler29,71
552p
03.10.2020
50m Butterfly
Stavanger SK200350m Butterfly29,7155203.10.202025mD
[Utvid]3131.
Dennis Gjesdal Hillesund
Stavanger SK
Dennis Gjesdal Hillesund58,58
552p
03.10.2020
100m Butterfly
Stavanger SK2004100m Butterfly58,5855203.10.202025m 
[Utvid]3333.
Kari Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Kari Ystrøm Lærdal1.01,32
550p
03.10.2020
100m Fri
Stavanger SK2003100m Fri1.01,3255003.10.202025m 
[Utvid]3333.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal4.45,49
550p
03.10.2020
400m Fri
Sandnes SLK2004400m Fri4.45,4955003.10.202025m 
[Utvid]3535.
Dennis Gjesdal Hillesund
Stavanger SK
Dennis Gjesdal Hillesund26,55
549p
03.10.2020
50m Butterfly
Stavanger SK200450m Butterfly26,5554903.10.202025m 
[Utvid]3636.
Inger Sandvold
Stavanger SK
Inger Sandvold4.46,01
547p
03.10.2020
400m Fri
Stavanger SK2004400m Fri4.46,0154703.10.202025m 
[Utvid]3737.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager18.46,33
544p
03.10.2020
1500m Fri
Stavanger SK20051500m Fri18.46,3354403.10.202025m 
[Utvid]3838.
Dennis Gjesdal Hillesund
Stavanger SK
Dennis Gjesdal Hillesund1.00,06
539p
03.10.2020
100m Rygg
Stavanger SK2004100m Rygg1.00,0653903.10.202025m 
[Utvid]3939.
Stian Aleksander F. Pettersen
Stavanger SK
Stian Aleksander F. Pettersen24,90
538p
03.10.2020
50m Fri
Stavanger SK200350m Fri24,9053803.10.202025m 
[Utvid]4040.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen31,07
536p
03.10.2020
50m Bryst
Stavanger SK200650m Bryst31,0753603.10.202025m 
[Utvid]4040.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen1.09,54
536p
03.10.2020
100m Individuell medley
Stavanger SK2005100m Individuell medley1.09,5453603.10.202025m 
[Utvid]4242.
Sondre Liknes Eidesen
Stavanger SK
Sondre Liknes Eidesen26,78
535p
03.10.2020
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly26,7853503.10.202025m 
[Utvid]4343.
Hedda Odland
Haugesund SK
Hedda Odland1.01,91
534p
03.10.2020
100m Fri
Haugesund SK2007100m Fri1.01,9153403.10.202025m 
[Utvid]4444.
Oda Helen Meling
Stavanger SK
Oda Helen Meling1.01,99
532p
03.10.2020
100m Fri
Stavanger SK2004100m Fri1.01,9953203.10.202025m 
[Utvid]4444.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland2.16,28
532p
03.10.2020
200m Fri
Sandnes SLK2005200m Fri2.16,2853203.10.202025m 
[Utvid]4444.
Dennis Gjesdal Hillesund
Stavanger SK
Dennis Gjesdal Hillesund2.28,22
532p
03.10.2020
200m Bryst
Stavanger SK2004200m Bryst2.28,2253203.10.202025m 
[Utvid]4747.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig1.02,08
530p
03.10.2020
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri1.02,0853003.10.202025mD
[Utvid]4848.
Emma Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Emma Borsheim Endregaard28,39
526p
03.10.2020
50m Fri
Stavanger SK200350m Fri28,3952603.10.202025m 
[Utvid]4949.
Ida Hognestad Liland
Bryne SK
Ida Hognestad Liland2.16,97
524p
03.10.2020
200m Fri
Bryne SK2006200m Fri2.16,9752403.10.202025m 
[Utvid]5050.
Kari Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Kari Ystrøm Lærdal1.10,17
522p
03.10.2020
100m Individuell medley
Stavanger SK2003100m Individuell medley1.10,1752203.10.202025m 
[Utvid]5151.
Karoline Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Karoline Wilhelmsen Steen1.02,42
521p
03.10.2020
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri1.02,4252103.10.202025m 
[Utvid]5252.
Marie Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Marie Ystrøm Lærdal2.47,26
520p
03.10.2020
200m Bryst
Stavanger SK2006200m Bryst2.47,2652003.10.202025m 
[Utvid]5353.
Hedda Odland
Haugesund SK
Hedda Odland28,52
519p
03.10.2020
50m Fri
Haugesund SK200750m Fri28,5251903.10.202025m 
[Utvid]5454.
Sebastian Thorsen
Stavanger SK
Sebastian Thorsen1.09,23
518p
03.10.2020
100m Bryst
Stavanger SK2001100m Bryst1.09,2351803.10.202025mD
[Utvid]5555.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.02,60
517p
03.10.2020
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri1.02,6051703.10.202025mD
[Utvid]5555.
Marie Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Marie Ystrøm Lærdal4.51,36
517p
03.10.2020
400m Fri
Stavanger SK2006400m Fri4.51,3651703.10.202025m 
[Utvid]5757.
Sanna Valseth
Stavanger SK
Sanna Valseth4.51,66
515p
03.10.2020
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.51,6651503.10.202025m 
[Utvid]5858.
Lisa Berg
Stavanger SK
Lisa Berg32,03
514p
03.10.2020
50m Rygg
Stavanger SK200250m Rygg32,0351403.10.202025m 
[Utvid]5959.
Andrea Bergsholm Berg
Stavanger SK
Andrea Bergsholm Berg2.32,23
512p
03.10.2020
200m Individuell medley
Stavanger SK2004200m Individuell medley2.32,2351203.10.202025m 
[Utvid]6060.
Oda Helen Meling
Stavanger SK
Oda Helen Meling2.18,10
511p
03.10.2020
200m Fri
Stavanger SK2004200m Fri2.18,1051103.10.202025m 
[Utvid]6161.
Katrin Alle
Sandnes SLK
Katrin Alle5.23,97
510p
03.10.2020
400m Individuell medley
Sandnes SLK2005400m Individuell medley5.23,9751003.10.202025m 
[Utvid]6262.
Lisa Berg
Stavanger SK
Lisa Berg2.29,52
507p
03.10.2020
200m Rygg
Stavanger SK2002200m Rygg2.29,5250703.10.202025m 
[Utvid]6363.
Inger Sandvold
Stavanger SK
Inger Sandvold2.18,49
506p
03.10.2020
200m Fri
Stavanger SK2004200m Fri2.18,4950603.10.202025mD
[Utvid]6464.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard1.03,08
505p
03.10.2020
100m Fri
Stavanger SK2001100m Fri1.03,0850503.10.202025mD
[Utvid]6464.
Emilie Bentzen
Sandnes SLK
Emilie Bentzen1.10,92
505p
03.10.2020
100m Individuell medley
Sandnes SLK2007100m Individuell medley1.10,9250503.10.202025m 
[Utvid]6666.
Dennis Gjesdal Hillesund
Stavanger SK
Dennis Gjesdal Hillesund27,33
504p
03.10.2020
50m Butterfly
Stavanger SK200450m Butterfly27,3350403.10.202025mD
[Utvid]6767.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal5.25,78
502p
03.10.2020
400m Individuell medley
Sandnes SLK2006400m Individuell medley5.25,7850203.10.202025m 
[Utvid]6868.
Caroline Hallberg
Sandnes SLK
Caroline Hallberg2.19,03
501p
03.10.2020
200m Fri
Sandnes SLK2004200m Fri2.19,0350103.10.202025m 
[Utvid]6868.
Johanne Jørmeland
Stavanger SK
Johanne Jørmeland19.17,43
501p
03.10.2020
1500m Fri
Stavanger SK20021500m Fri19.17,4350103.10.202025m 
[Utvid]7070.
Mathea Slettevold
Stavanger SK
Mathea Slettevold4.54,77
499p
03.10.2020
400m Fri
Stavanger SK2003400m Fri4.54,7749903.10.202025m 
[Utvid]7171.
Stian Aleksander F. Pettersen
Stavanger SK
Stian Aleksander F. Pettersen25,61
495p
03.10.2020
50m Fri
Stavanger SK200350m Fri25,6149503.10.202025mD
[Utvid]7171.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen1.03,49
495p
03.10.2020
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri1.03,4949503.10.202025mD
[Utvid]7171.
Freja Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Freja Christensen Oftedal1.03,52
495p
03.10.2020
100m Fri
Sandnes SLK2005100m Fri1.03,5249503.10.202025m 
[Utvid]7171.
Katrin Alle
Sandnes SLK
Katrin Alle1.09,00
495p
03.10.2020
100m Butterfly
Sandnes SLK2005100m Butterfly1.09,0049503.10.202025m 
[Utvid]7171.
Ida Hognestad Liland
Bryne SK
Ida Hognestad Liland2.19,54
495p
03.10.2020
200m Fri
Bryne SK2006200m Fri2.19,5449503.10.202025mD
[Utvid]7171.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager2.19,56
495p
03.10.2020
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.19,5649503.10.202025mD
[Utvid]7777.
Andrea Bergsholm Berg
Stavanger SK
Andrea Bergsholm Berg2.19,68
494p
03.10.2020
200m Fri
Stavanger SK2004200m Fri2.19,6849403.10.202025m 
[Utvid]7878.
Karoline Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Karoline Wilhelmsen Steen29,01
493p
03.10.2020
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri29,0149303.10.202025m 
[Utvid]7979.
Emilie Bentzen
Sandnes SLK
Emilie Bentzen29,12
488p
03.10.2020
50m Fri
Sandnes SLK200750m Fri29,1248803.10.202025m 
[Utvid]7979.
Laura Constanse Twijnstra
Frisinn SK
Laura Constanse Twijnstra29,12
488p
03.10.2020
50m Fri
Frisinn SK200650m Fri29,1248803.10.202025m 
[Utvid]7979.
Sigrid Jåtten
Frisinn SK
Sigrid Jåtten1.03,80
488p
03.10.2020
100m Fri
Frisinn SK2007100m Fri1.03,8048803.10.202025m 
[Utvid]7979.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal2.20,22
488p
03.10.2020
200m Fri
Sandnes SLK2004200m Fri2.20,2248803.10.202025mD
[Utvid]7979.
Johanne Jørmeland
Stavanger SK
Johanne Jørmeland10.08,70
488p
03.10.2020
800m Fri
Stavanger SK2002800m Fri10.08,7048803.10.202025mD
[Utvid]8484.
Agnes Bryne Narvestad
Frisinn SK
Agnes Bryne Narvestad29,14
487p
03.10.2020
50m Fri
Frisinn SK200450m Fri29,1448703.10.202025m 
[Utvid]8484.
Mathea Slettevold
Stavanger SK
Mathea Slettevold2.20,28
487p
03.10.2020
200m Fri
Stavanger SK2003200m Fri2.20,2848703.10.202025m 
[Utvid]8686.
Sanna Valseth
Stavanger SK
Sanna Valseth2.20,38
486p
03.10.2020
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.20,3848603.10.202025m 
[Utvid]8787.
Inger Sandvold
Stavanger SK
Inger Sandvold32,66
485p
03.10.2020
50m Rygg
Stavanger SK200450m Rygg32,6648503.10.202025m 
[Utvid]8888.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal2.51,45
483p
03.10.2020
200m Bryst
Sandnes SLK2004200m Bryst2.51,4548303.10.202025m 
[Utvid]8989.
Harald Tobias Halvorsen Øyerhamn
Stavanger SK
Harald Tobias Halvorsen Øyerhamn57,31
482p
03.10.2020
100m Fri
Stavanger SK2004100m Fri57,3148203.10.202025m 
[Utvid]9090.
Natalie Holter Møllegaard
Stavanger SK
Natalie Holter Møllegaard4.58,61
480p
03.10.2020
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.58,6148003.10.202025m 
[Utvid]9191.
Dennis Gjesdal Hillesund
Stavanger SK
Dennis Gjesdal Hillesund1.11,15
477p
03.10.2020
100m Bryst
Stavanger SK2004100m Bryst1.11,1547703.10.202025mD
[Utvid]9292.
Laura Constanse Twijnstra
Frisinn SK
Laura Constanse Twijnstra1.04,33
476p
03.10.2020
100m Fri
Frisinn SK2006100m Fri1.04,3347603.10.202025m 
[Utvid]9393.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler1.10,50
475p
03.10.2020
100m Rygg
Stavanger SK2003100m Rygg1.10,5047503.10.202025m 
[Utvid]9494.
Morris Franz
Stavanger SK
Morris Franz2.34,15
473p
03.10.2020
200m Bryst
Stavanger SK2004200m Bryst2.34,1547303.10.202025m 
[Utvid]9494.
Johanne Jørmeland
Stavanger SK
Johanne Jørmeland5.00,09
473p
03.10.2020
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri5.00,0947303.10.202025mD
[Utvid]9696.
Natalie Holter Møllegaard
Stavanger SK
Natalie Holter Møllegaard1.20,10
471p
03.10.2020
100m Bryst
Stavanger SK2005100m Bryst1.20,1047103.10.202025m 
[Utvid]9797.
Marie Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Marie Ystrøm Lærdal1.20,24
469p
03.10.2020
100m Bryst
Stavanger SK2006100m Bryst1.20,2446903.10.202025mD
[Utvid]9898.
Marie Emilie E. Evanger
Sandnes SLK
Marie Emilie E. Evanger29,56
466p
03.10.2020
50m Fri
Sandnes SLK200550m Fri29,5646603.10.202025m 
[Utvid]9898.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen29,57
466p
03.10.2020
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri29,5746603.10.202025m 
[Utvid]100100.
Sebastian Thorsen
Stavanger SK
Sebastian Thorsen32,59
465p
03.10.2020
50m Bryst
Stavanger SK200150m Bryst32,5946503.10.202025mD
Side 1 av 6 (562 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.