Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Lambern Internstevne
Stevne
Stevnenavn:
Lambern Internstevne
Fra dato:
09.10.2020
Til dato:
09.10.2020
NSF Stevne Id:
0000035817
Arrangørnavn:
Lambertseter SK
Stevnested:
Lambertseter
Bassengnavn:
Lambertseter bad
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
06.10.2020
Kvalperiode start:
07.10.2019
Kvalperiode slutt:
06.10.2020
Påmeldingsansv.:
Caroline Brinchmann
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
47250336
Arrangementsleder
Navn:
Caroline Brinchmann
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
47250336
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou2.24,61
805p
09.10.2020
200m Bryst
Lambertseter SK1993200m Bryst2.24,6180509.10.202025m 
[Utvid]22.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou1.09,74
714p
09.10.2020
100m Bryst
Lambertseter SK1993100m Bryst1.09,7471409.10.202025mD
[Utvid]33.
Ingalill Urrang Naustvik
Lambertseter SK
Ingalill Urrang Naustvik32,02
709p
09.10.2020
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst32,0270909.10.202025m 
[Utvid]44.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.31,62
699p
09.10.2020
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.31,6269909.10.202025m 
[Utvid]55.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.11,38
666p
09.10.2020
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.11,3866609.10.202025mD
[Utvid]66.
Ingalill Urrang Naustvik
Lambertseter SK
Ingalill Urrang Naustvik2.35,01
654p
09.10.2020
200m Bryst
Lambertseter SK1995200m Bryst2.35,0165409.10.202025m 
[Utvid]77.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen2.05,20
646p
09.10.2020
200m Butterfly
Lambertseter SK1996200m Butterfly2.05,2064609.10.202025m 
[Utvid]88.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou33,39
625p
09.10.2020
50m Bryst
Lambertseter SK199350m Bryst33,3962509.10.202025mD
[Utvid]99.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen33,85
600p
09.10.2020
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst33,8560009.10.202025mD
[Utvid]1010.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby4.12,72
592p
09.10.2020
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.12,7259209.10.202025m 
[Utvid]1111.
Mikkel Solhøy
Lambertseter SK
Mikkel Solhøy4.13,18
589p
09.10.2020
400m Fri
Lambertseter SK2006400m Fri4.13,1858909.10.202025m 
[Utvid]1212.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen30,44
570p
09.10.2020
50m Bryst
Lambertseter SK200350m Bryst30,4457009.10.202025m 
[Utvid]1313.
Kia Amalia Mørk
Lambertseter SK
Kia Amalia Mørk31,08
563p
09.10.2020
50m Rygg
Lambertseter SK200250m Rygg31,0856309.10.202025m 
[Utvid]1414.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas26,35
562p
09.10.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200450m Butterfly26,3556209.10.202025m 
[Utvid]1515.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli34,61
561p
09.10.2020
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst34,6156109.10.202025m 
[Utvid]1616.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen54,52
560p
09.10.2020
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri54,5256009.10.202025m 
[Utvid]1616.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard1.06,73
560p
09.10.2020
100m Rygg
Lambertseter SK2004100m Rygg1.06,7356009.10.202025m 
[Utvid]1818.
Ingalill Urrang Naustvik
Lambertseter SK
Ingalill Urrang Naustvik1.15,82
556p
09.10.2020
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst1.15,8255609.10.202025mD
[Utvid]1919.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas54,66
555p
09.10.2020
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri54,6655509.10.202025m 
[Utvid]2020.
Rebekka Valvik Christiansen
Lambertseter SK
Rebekka Valvik Christiansen29,69
553p
09.10.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200150m Butterfly29,6955309.10.202025m 
[Utvid]2121.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche2.44,00
552p
09.10.2020
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.44,0055209.10.202025m 
[Utvid]2222.
Kia Amalia Mørk
Lambertseter SK
Kia Amalia Mørk2.26,25
541p
09.10.2020
200m Rygg
Lambertseter SK2002200m Rygg2.26,2554109.10.202025m 
[Utvid]2323.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk2.10,22
533p
09.10.2020
200m Rygg
Lambertseter SK2006200m Rygg2.10,2253309.10.202025m 
[Utvid]2424.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen59,38
530p
09.10.2020
100m Butterfly
Lambertseter SK1996100m Butterfly59,3853009.10.202025mD
[Utvid]2525.
Mina Mai-Linh Khuu
Lambertseter SK
Mina Mai-Linh Khuu31,88
522p
09.10.2020
50m Rygg
Lambertseter SK200550m Rygg31,8852209.10.202025m 
[Utvid]2626.
Mads Emil Rahlff
Lambertseter SK
Mads Emil Rahlff4.24,19
518p
09.10.2020
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.24,1951809.10.202025m 
[Utvid]2727.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova35,63
515p
09.10.2020
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst35,6351509.10.202025m 
[Utvid]2828.
Iben Eline Wilhelmsen
Lambertseter SK
Iben Eline Wilhelmsen30,50
510p
09.10.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200650m Butterfly30,5051009.10.202025m 
[Utvid]2828.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard30,50
510p
09.10.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200450m Butterfly30,5051009.10.202025m 
[Utvid]3030.
Agnes Sortvik Hansen
Lambertseter SK
Agnes Sortvik Hansen35,78
508p
09.10.2020
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst35,7850809.10.202025m 
[Utvid]3030.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby2.04,53
508p
09.10.2020
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.04,5350809.10.202025mD
[Utvid]3030.
Kasper Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Kasper Mathiesen Laskemoen2.12,35
508p
09.10.2020
200m Rygg
Lambertseter SK2004200m Rygg2.12,3550809.10.202025m 
[Utvid]3333.
Kevin Ky-Vinh Khuu
Lambertseter SK
Kevin Ky-Vinh Khuu25,42
506p
09.10.2020
50m Fri
Lambertseter SK200250m Fri25,4250609.10.202025mD
[Utvid]3333.
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic
Lambertseter SK
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic1.00,32
506p
09.10.2020
100m Butterfly
Lambertseter SK2002100m Butterfly1.00,3250609.10.202025mD
[Utvid]3535.
Mina Mai-Linh Khuu
Lambertseter SK
Mina Mai-Linh Khuu1.09,10
505p
09.10.2020
100m Rygg
Lambertseter SK2005100m Rygg1.09,1050509.10.202025m 
[Utvid]3636.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen27,33
504p
09.10.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK199650m Butterfly27,3350409.10.202025mD
[Utvid]3737.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit25,49
502p
09.10.2020
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri25,4950209.10.202025mD
[Utvid]3838.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit27,46
496p
09.10.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200350m Butterfly27,4649609.10.202025m 
[Utvid]3939.
Mikkel Solhøy
Lambertseter SK
Mikkel Solhøy2.05,67
494p
09.10.2020
200m Fri
Lambertseter SK2006200m Fri2.05,6749409.10.202025mD
[Utvid]4040.
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic
Lambertseter SK
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic27,55
492p
09.10.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200250m Butterfly27,5549209.10.202025mD
[Utvid]4040.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen36,16
492p
09.10.2020
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst36,1649209.10.202025m 
[Utvid]4242.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche1.19,04
491p
09.10.2020
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.19,0449109.10.202025mD
[Utvid]4343.
Ingalill Urrang Naustvik
Lambertseter SK
Ingalill Urrang Naustvik36,44
481p
09.10.2020
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst36,4448109.10.202025mD
[Utvid]4444.
Sebastien Louis Fouilloux
Lambertseter SK
Sebastien Louis Fouilloux2.33,42
480p
09.10.2020
200m Bryst
Lambertseter SK2003200m Bryst2.33,4248009.10.202025m 
[Utvid]4545.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova31,21
476p
09.10.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly31,2147609.10.202025m 
[Utvid]4545.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg31,21
476p
09.10.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200350m Butterfly31,2147609.10.202025m 
[Utvid]4545.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell2.52,26
476p
09.10.2020
200m Bryst
Lambertseter SK2006200m Bryst2.52,2647609.10.202025m 
[Utvid]4848.
Mikkel Solhøy
Lambertseter SK
Mikkel Solhøy28,46
475p
09.10.2020
50m Rygg
Lambertseter SK200650m Rygg28,4647509.10.202025m 
[Utvid]4848.
Erik Tomter Ouren
Lambertseter SK
Erik Tomter Ouren28,46
475p
09.10.2020
50m Rygg
Lambertseter SK200350m Rygg28,4647509.10.202025m 
[Utvid]4848.
Louise Keser Bakken
Lambertseter SK
Louise Keser Bakken4.59,77
475p
09.10.2020
400m Fri
Lambertseter SK2008400m Fri4.59,7747509.10.202025m 
[Utvid]5151.
Albertine Røhne
Lambertseter SK
Albertine Røhne32,91
474p
09.10.2020
50m Rygg
Lambertseter SK200650m Rygg32,9147409.10.202025m 
[Utvid]5252.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen2.33,58
472p
09.10.2020
200m Butterfly
Lambertseter SK2005200m Butterfly2.33,5847209.10.202025m 
[Utvid]5353.
Vilma Ringnes Bortne
Lambertseter SK
Vilma Ringnes Bortne29,51
469p
09.10.2020
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri29,5146909.10.202025m 
[Utvid]5454.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche36,78
468p
09.10.2020
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst36,7846809.10.202025mD
[Utvid]5555.
Erlend Damm-Johnsen
Lambertseter SK
Erlend Damm-Johnsen58,03
464p
09.10.2020
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri58,0346409.10.202025m 
[Utvid]5656.
Ingeborg Marie Smehaug
Lambertseter SK
Ingeborg Marie Smehaug1.11,15
462p
09.10.2020
100m Rygg
Lambertseter SK2007100m Rygg1.11,1546209.10.202025m 
[Utvid]5757.
Mads Emil Rahlff
Lambertseter SK
Mads Emil Rahlff2.08,63
461p
09.10.2020
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.08,6346109.10.202025mD
[Utvid]5858.
Sebastien Louis Fouilloux
Lambertseter SK
Sebastien Louis Fouilloux1.12,05
459p
09.10.2020
100m Bryst
Lambertseter SK2003100m Bryst1.12,0545909.10.202025mD
[Utvid]5959.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas26,30
457p
09.10.2020
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri26,3045709.10.202025mD
[Utvid]6060.
Iselin Ip-Røed
Lambertseter SK
Iselin Ip-Røed29,78
456p
09.10.2020
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri29,7845609.10.202025m 
[Utvid]6161.
Sondre Solhøy
Lambertseter SK
Sondre Solhøy58,58
451p
09.10.2020
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri58,5845109.10.202025m 
[Utvid]6262.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen26,44
449p
09.10.2020
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri26,4444909.10.202025mD
[Utvid]6262.
Yuk Pooi Oscar Lui
Lambertseter SK
Yuk Pooi Oscar Lui28,40
449p
09.10.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200350m Butterfly28,4044909.10.202025m 
[Utvid]6262.
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic
Lambertseter SK
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic28,40
449p
09.10.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200250m Butterfly28,4044909.10.202025m 
[Utvid]6565.
Iselin Ip-Røed
Lambertseter SK
Iselin Ip-Røed37,32
448p
09.10.2020
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst37,3244809.10.202025m 
[Utvid]6666.
Isebel Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Isebel Matoe Singsaas33,60
445p
09.10.2020
50m Rygg
Lambertseter SK200650m Rygg33,6044509.10.202025m 
[Utvid]6666.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen5.06,28
445p
09.10.2020
400m Fri
Lambertseter SK2006400m Fri5.06,2844509.10.202025m 
[Utvid]6868.
Kevin Ky-Vinh Khuu
Lambertseter SK
Kevin Ky-Vinh Khuu29,14
443p
09.10.2020
50m Rygg
Lambertseter SK200250m Rygg29,1444309.10.202025m 
[Utvid]6868.
Live Wallman
Lambertseter SK
Live Wallman30,06
443p
09.10.2020
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri30,0644309.10.202025m 
[Utvid]6868.
Yuk Pooi Oscar Lui
Lambertseter SK
Yuk Pooi Oscar Lui1.04,08
443p
09.10.2020
100m Rygg
Lambertseter SK2003100m Rygg1.04,0844309.10.202025m 
[Utvid]7171.
Louise Keser Bakken
Lambertseter SK
Louise Keser Bakken1.12,36
439p
09.10.2020
100m Rygg
Lambertseter SK2008100m Rygg1.12,3643909.10.202025m 
[Utvid]7171.
Isebel Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Isebel Matoe Singsaas1.12,38
439p
09.10.2020
100m Rygg
Lambertseter SK2006100m Rygg1.12,3843909.10.202025m 
[Utvid]7373.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg1.12,44
438p
09.10.2020
100m Rygg
Lambertseter SK2003100m Rygg1.12,4443809.10.202025m 
[Utvid]7474.
Erik Tomter Ouren
Lambertseter SK
Erik Tomter Ouren28,69
435p
09.10.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200350m Butterfly28,6943509.10.202025m 
[Utvid]7575.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen1.06,47
432p
09.10.2020
100m Fri
Lambertseter SK2006100m Fri1.06,4743209.10.202025mD
[Utvid]7676.
Sondre Solhøy
Lambertseter SK
Sondre Solhøy28,79
431p
09.10.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200350m Butterfly28,7943109.10.202025m 
[Utvid]7676.
Agnes Sortvik Hansen
Lambertseter SK
Agnes Sortvik Hansen33,97
431p
09.10.2020
50m Rygg
Lambertseter SK200550m Rygg33,9743109.10.202025m 
[Utvid]7878.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby59,83
423p
09.10.2020
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri59,8342309.10.202025mD
[Utvid]7979.
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic
Lambertseter SK
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic33,66
422p
09.10.2020
50m Bryst
Lambertseter SK200250m Bryst33,6642209.10.202025m 
[Utvid]8080.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell38,12
420p
09.10.2020
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst38,1242009.10.202025m 
[Utvid]8181.
William Phi Hai Nguyen
Lambertseter SK
William Phi Hai Nguyen29,69
419p
09.10.2020
50m Rygg
Lambertseter SK200550m Rygg29,6941909.10.202025m 
[Utvid]8181.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk29,69
419p
09.10.2020
50m Rygg
Lambertseter SK200650m Rygg29,6941909.10.202025m 
[Utvid]8383.
Mads Emil Rahlff
Lambertseter SK
Mads Emil Rahlff33,76
418p
09.10.2020
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst33,7641809.10.202025m 
[Utvid]8484.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche2.39,59
417p
09.10.2020
200m Rygg
Lambertseter SK2008200m Rygg2.39,5941709.10.202025m 
[Utvid]8585.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell1.23,67
414p
09.10.2020
100m Bryst
Lambertseter SK2006100m Bryst1.23,6741409.10.202025mD
[Utvid]8686.
Mikkel Solhøy
Lambertseter SK
Mikkel Solhøy1.00,34
413p
09.10.2020
100m Fri
Lambertseter SK2006100m Fri1.00,3441309.10.202025mD
[Utvid]8787.
Albertine Røhne
Lambertseter SK
Albertine Røhne32,77
411p
09.10.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200650m Butterfly32,7741109.10.202025m 
[Utvid]8787.
William Phi Hai Nguyen
Lambertseter SK
William Phi Hai Nguyen2.22,03
411p
09.10.2020
200m Rygg
Lambertseter SK2005200m Rygg2.22,0341109.10.202025m 
[Utvid]8787.
Andrea Jellum Parborg
Lambertseter SK
Andrea Jellum Parborg2.40,31
411p
09.10.2020
200m Rygg
Lambertseter SK2006200m Rygg2.40,3141109.10.202025m 
[Utvid]9090.
Louise Keser Bakken
Lambertseter SK
Louise Keser Bakken2.28,59
410p
09.10.2020
200m Fri
Lambertseter SK2008200m Fri2.28,5941009.10.202025mD
[Utvid]9191.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen1.13,59
408p
09.10.2020
100m Butterfly
Lambertseter SK2005100m Butterfly1.13,5940809.10.202025mD
[Utvid]9292.
Lilja Aleksandra Jakobsen
Lambertseter SK
Lilja Aleksandra Jakobsen1.13,90
403p
09.10.2020
100m Butterfly
Lambertseter SK2005100m Butterfly1.13,9040309.10.202025m 
[Utvid]9292.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen2.29,47
403p
09.10.2020
200m Fri
Lambertseter SK2006200m Fri2.29,4740309.10.202025mD
[Utvid]9494.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli34,78
402p
09.10.2020
50m Rygg
Lambertseter SK200550m Rygg34,7840209.10.202025m 
[Utvid]9595.
Erlend Damm-Johnsen
Lambertseter SK
Erlend Damm-Johnsen29,48
401p
09.10.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200450m Butterfly29,4840109.10.202025m 
[Utvid]9595.
Andrea Jellum Parborg
Lambertseter SK
Andrea Jellum Parborg31,07
401p
09.10.2020
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri31,0740109.10.202025m 
[Utvid]9595.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche31,08
401p
09.10.2020
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri31,0840109.10.202025m 
[Utvid]9898.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen31,16
398p
09.10.2020
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri31,1639809.10.202025mD
[Utvid]9898.
Mathea Cathrin Kohoutek Rue
Lambertseter SK
Mathea Cathrin Kohoutek Rue38,81
398p
09.10.2020
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst38,8139809.10.202025m 
[Utvid]100100.
Erlend Damm-Johnsen
Lambertseter SK
Erlend Damm-Johnsen27,55
397p
09.10.2020
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri27,5539709.10.202025mD
Side 1 av 2 (182 rader)< Forrige12Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.