Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sunndalscup
Stevne
Stevnenavn:
Sunndalscup
Fra dato:
24.10.2020
Til dato:
24.10.2020
NSF Stevne Id:
0000035839
Arrangørnavn:
Sunndal SLK
Stevnested:
Sunndalsøra
Bassengnavn:
Sunndal svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
20.10.2020
Kvalperiode start:
21.10.2019
Kvalperiode slutt:
20.10.2020
Påmeldingsansv.:
Tine Grytnes Laskerud
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
97539234
Arrangementsleder
Navn:
Tine Grytnes Laskerud
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
97539234
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud23,34
654p
24.10.2020
50m Fri
Sunndal SLK200450m Fri23,3465424.10.202025m 
[Utvid]22.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud52,32
633p
24.10.2020
100m Fri
Sunndal SLK2004100m Fri52,3263324.10.202025m 
[Utvid]33.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud24,77
547p
24.10.2020
50m Fri
Sunndal SLK200450m Fri24,7754724.10.202025mD
[Utvid]44.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud2.02,91
528p
24.10.2020
200m Fri
Sunndal SLK2004200m Fri2.02,9152824.10.202025m 
[Utvid]55.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland28,53
519p
24.10.2020
50m Fri
Molde SLK200550m Fri28,5351924.10.202025m 
[Utvid]66.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb25,38
508p
24.10.2020
50m Fri
Molde SLK200450m Fri25,3850824.10.202025m 
[Utvid]77.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten56,35
507p
24.10.2020
100m Fri
Sunndal SLK2004100m Fri56,3550724.10.202025m 
[Utvid]88.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal2.05,54
495p
24.10.2020
200m Fri
Sunndal SLK2002200m Fri2.05,5449524.10.202025m 
[Utvid]99.
Ragnhild Eidseflot Hauger
Molde SLK
Ragnhild Eidseflot Hauger29,09
489p
24.10.2020
50m Fri
Molde SLK200350m Fri29,0948924.10.202025mF
[Utvid]1010.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb1.03,99
484p
24.10.2020
100m Individuell medley
Molde SLK2004100m Individuell medley1.03,9948424.10.202025m 
[Utvid]1111.
Øyvind Nyhus
Molde SLK
Øyvind Nyhus32,35
475p
24.10.2020
50m Bryst
Molde SLK196950m Bryst32,3547524.10.202025m 
[Utvid]1212.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel2.21,62
474p
24.10.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2002200m Fri2.21,6247424.10.202025m 
[Utvid]1313.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal26,02
472p
24.10.2020
50m Fri
Sunndal SLK200250m Fri26,0247224.10.202025m 
[Utvid]1313.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal57,70
472p
24.10.2020
100m Fri
Sunndal SLK2002100m Fri57,7047224.10.202025m 
[Utvid]1515.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad2.22,26
467p
24.10.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2003200m Fri2.22,2646724.10.202025m 
[Utvid]1616.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal26,14
465p
24.10.2020
50m Fri
Sunndal SLK200250m Fri26,1446524.10.202025mF
[Utvid]1717.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad1.05,07
460p
24.10.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2003100m Fri1.05,0746024.10.202025m 
[Utvid]1818.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten26,25
459p
24.10.2020
50m Fri
Sunndal SLK200450m Fri26,2545924.10.202025m 
[Utvid]1818.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel2.54,35
459p
24.10.2020
200m Bryst
Aalesunds SLK2002200m Bryst2.54,3545924.10.202025m 
[Utvid]2020.
Ragnhild Eidseflot Hauger
Molde SLK
Ragnhild Eidseflot Hauger29,89
451p
24.10.2020
50m Fri
Molde SLK200350m Fri29,8945124.10.202025m 
[Utvid]2121.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske30,08
442p
24.10.2020
50m Fri
Molde SLK200650m Fri30,0844224.10.202025mF
[Utvid]2222.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud59,10
439p
24.10.2020
100m Fri
Sunndal SLK2004100m Fri59,1043924.10.202025mD
[Utvid]2323.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland37,70
434p
24.10.2020
50m Bryst
Molde SLK200550m Bryst37,7043424.10.202025m 
[Utvid]2323.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad2.57,62
434p
24.10.2020
200m Bryst
Aalesunds SLK2003200m Bryst2.57,6243424.10.202025m 
[Utvid]2525.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad2.37,53
433p
24.10.2020
200m Rygg
Aalesunds SLK2003200m Rygg2.37,5343324.10.202025m 
[Utvid]2626.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal1.06,43
432p
24.10.2020
100m Fri
Molde SLK2007100m Fri1.06,4343224.10.202025m 
[Utvid]2727.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland1.14,81
431p
24.10.2020
100m Individuell medley
Molde SLK2005100m Individuell medley1.14,8143124.10.202025m 
[Utvid]2828.
Øyvind Nyhus
Molde SLK
Øyvind Nyhus28,81
430p
24.10.2020
50m Butterfly
Molde SLK196950m Butterfly28,8143024.10.202025m 
[Utvid]2828.
Øyvind Nyhus
Molde SLK
Øyvind Nyhus1.06,55
430p
24.10.2020
100m Individuell medley
Molde SLK1969100m Individuell medley1.06,5543024.10.202025m 
[Utvid]3030.
Maria Mjelva Straume
Volda TIL
Maria Mjelva Straume2.58,41
429p
24.10.2020
200m Bryst
Volda TIL2005200m Bryst2.58,4142924.10.202025m 
[Utvid]3131.
Michael Bayam Sylte
Molde SLK
Michael Bayam Sylte26,89
427p
24.10.2020
50m Fri
Molde SLK200750m Fri26,8942724.10.202025m 
[Utvid]3131.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb33,51
427p
24.10.2020
50m Bryst
Molde SLK200450m Bryst33,5142724.10.202025m 
[Utvid]3131.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel1.06,72
427p
24.10.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2002100m Fri1.06,7242724.10.202025m 
[Utvid]3434.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal59,91
422p
24.10.2020
100m Fri
Sunndal SLK2002100m Fri59,9142224.10.202025mD
[Utvid]3535.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal30,60
420p
24.10.2020
50m Fri
Molde SLK200750m Fri30,6042024.10.202025m 
[Utvid]3535.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal1.15,44
420p
24.10.2020
100m Individuell medley
Molde SLK2007100m Individuell medley1.15,4442024.10.202025m 
[Utvid]3737.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad1.00,10
418p
24.10.2020
100m Fri
Sunndal SLK2006100m Fri1.00,1041824.10.202025m 
[Utvid]3838.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel1.23,43
417p
24.10.2020
100m Bryst
Aalesunds SLK2002100m Bryst1.23,4341724.10.202025mD
[Utvid]3838.
Ragnhild Eidseflot Hauger
Molde SLK
Ragnhild Eidseflot Hauger2.27,73
417p
24.10.2020
200m Fri
Molde SLK2003200m Fri2.27,7341724.10.202025m 
[Utvid]4040.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten27,15
415p
24.10.2020
50m Fri
Sunndal SLK200450m Fri27,1541524.10.202025mD
[Utvid]4141.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad27,17
414p
24.10.2020
50m Fri
Sunndal SLK200650m Fri27,1741424.10.202025m 
[Utvid]4242.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb2.21,73
413p
24.10.2020
200m Rygg
Molde SLK2004200m Rygg2.21,7341324.10.202025m 
[Utvid]4343.
Magnus Andreas A. Bruvoll
Aalesunds SLK
Magnus Andreas A. Bruvoll1.00,45
410p
24.10.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri1.00,4541024.10.202025m 
[Utvid]4343.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb1.05,79
410p
24.10.2020
100m Rygg
Molde SLK2004100m Rygg1.05,7941024.10.202025m 
[Utvid]4545.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal27,34
406p
24.10.2020
50m Fri
Sunndal SLK200250m Fri27,3440624.10.202025mD
[Utvid]4646.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud27,48
400p
24.10.2020
50m Fri
Sunndal SLK200450m Fri27,4840024.10.202025mD
[Utvid]4646.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad31,12
400p
24.10.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200350m Fri31,1240024.10.202025mD
[Utvid]4848.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure1.01,07
398p
24.10.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri1.01,0739824.10.202025m 
[Utvid]4949.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland31,18
397p
24.10.2020
50m Fri
Molde SLK200550m Fri31,1839724.10.202025mF
[Utvid]4949.
Maria Mjelva Straume
Volda TIL
Maria Mjelva Straume38,85
397p
24.10.2020
50m Bryst
Volda TIL200550m Bryst38,8539724.10.202025m 
[Utvid]5151.
Sigrid Sætre
Volda TIL
Sigrid Sætre3.03,66
393p
24.10.2020
200m Bryst
Volda TIL2004200m Bryst3.03,6639324.10.202025m 
[Utvid]5252.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske31,32
392p
24.10.2020
50m Fri
Molde SLK200650m Fri31,3239224.10.202025m 
[Utvid]5252.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure2.15,75
392p
24.10.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.15,7539224.10.202025m 
[Utvid]5454.
Michael Bayam Sylte
Molde SLK
Michael Bayam Sylte1.01,48
390p
24.10.2020
100m Fri
Molde SLK2007100m Fri1.01,4839024.10.202025m 
[Utvid]5555.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland33,44
387p
24.10.2020
50m Butterfly
Molde SLK200550m Butterfly33,4438724.10.202025m 
[Utvid]5656.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad1.25,67
385p
24.10.2020
100m Bryst
Aalesunds SLK2003100m Bryst1.25,6738524.10.202025mD
[Utvid]5757.
Ragnhild Eidseflot Hauger
Molde SLK
Ragnhild Eidseflot Hauger39,29
384p
24.10.2020
50m Bryst
Molde SLK200350m Bryst39,2938424.10.202025m 
[Utvid]5757.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad1.09,11
384p
24.10.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2003100m Fri1.09,1138424.10.202025mD
[Utvid]5959.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske1.09,18
383p
24.10.2020
100m Fri
Molde SLK2006100m Fri1.09,1838324.10.202025m 
[Utvid]6060.
Maria Mjelva Straume
Volda TIL
Maria Mjelva Straume1.25,89
382p
24.10.2020
100m Bryst
Volda TIL2005100m Bryst1.25,8938224.10.202025mD
[Utvid]6161.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel1.09,29
381p
24.10.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2002100m Fri1.09,2938124.10.202025mD
[Utvid]6262.
Ann Helena Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Ann Helena Bøyum-Folkeseth31,71
378p
24.10.2020
50m Fri
Molde SLK200550m Fri31,7137824.10.202025m 
[Utvid]6262.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten1.09,46
378p
24.10.2020
100m Individuell medley
Sunndal SLK2004100m Individuell medley1.09,4637824.10.202025m 
[Utvid]6464.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad1.09,53
377p
24.10.2020
100m Individuell medley
Sunndal SLK2006100m Individuell medley1.09,5337724.10.202025m 
[Utvid]6464.
Ragnhild Eidseflot Hauger
Molde SLK
Ragnhild Eidseflot Hauger1.09,55
377p
24.10.2020
100m Fri
Molde SLK2003100m Fri1.09,5537724.10.202025mD
[Utvid]6666.
Michael Bayam Sylte
Molde SLK
Michael Bayam Sylte28,05
376p
24.10.2020
50m Fri
Molde SLK200750m Fri28,0537624.10.202025mD
[Utvid]6767.
Magnus Andreas A. Bruvoll
Aalesunds SLK
Magnus Andreas A. Bruvoll2.18,02
373p
24.10.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.18,0237324.10.202025m 
[Utvid]6868.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel31,94
370p
24.10.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200250m Fri31,9437024.10.202025mD
[Utvid]6969.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal28,30
366p
24.10.2020
50m Fri
Sunndal SLK200250m Fri28,3036624.10.202025mD
[Utvid]6969.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal32,05
366p
24.10.2020
50m Fri
Molde SLK200750m Fri32,0536624.10.202025mD
[Utvid]7171.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske1.19,35
361p
24.10.2020
100m Individuell medley
Molde SLK2006100m Individuell medley1.19,3536124.10.202025m 
[Utvid]7272.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel40,15
359p
24.10.2020
50m Bryst
Aalesunds SLK200250m Bryst40,1535924.10.202025mD
[Utvid]7272.
Maria Mjelva Straume
Volda TIL
Maria Mjelva Straume1.19,44
359p
24.10.2020
100m Individuell medley
Volda TIL2005100m Individuell medley1.19,4435924.10.202025m 
[Utvid]7474.
Hans Olav Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Hans Olav Kurseth Smistad28,52
358p
24.10.2020
50m Fri
Sunndal SLK200250m Fri28,5235824.10.202025m 
[Utvid]7474.
Sigrid Sætre
Volda TIL
Sigrid Sætre1.27,77
358p
24.10.2020
100m Bryst
Volda TIL2004100m Bryst1.27,7735824.10.202025mD
[Utvid]7676.
Ragnhild Eidseflot Hauger
Molde SLK
Ragnhild Eidseflot Hauger32,33
356p
24.10.2020
50m Fri
Molde SLK200350m Fri32,3335624.10.202025mD
[Utvid]7676.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal36,19
356p
24.10.2020
50m Rygg
Molde SLK200750m Rygg36,1935624.10.202025m 
[Utvid]7676.
Sigrid Sætre
Volda TIL
Sigrid Sætre1.19,68
356p
24.10.2020
100m Individuell medley
Volda TIL2004100m Individuell medley1.19,6835624.10.202025m 
[Utvid]7979.
Magnus Andreas A. Bruvoll
Aalesunds SLK
Magnus Andreas A. Bruvoll28,62
354p
24.10.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri28,6235424.10.202025mD
[Utvid]8080.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad30,75
353p
24.10.2020
50m Butterfly
Sunndal SLK200650m Butterfly30,7535324.10.202025m 
[Utvid]8080.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske36,29
353p
24.10.2020
50m Rygg
Molde SLK200650m Rygg36,2935324.10.202025m 
[Utvid]8080.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek2.20,53
353p
24.10.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2006200m Fri2.20,5335324.10.202025m 
[Utvid]8383.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske32,52
350p
24.10.2020
50m Fri
Molde SLK200650m Fri32,5235024.10.202025mD
[Utvid]8383.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal34,59
350p
24.10.2020
50m Butterfly
Molde SLK200750m Butterfly34,5935024.10.202025m 
[Utvid]8383.
Maria Mjelva Straume
Volda TIL
Maria Mjelva Straume40,50
350p
24.10.2020
50m Bryst
Volda TIL200550m Bryst40,5035024.10.202025mD
[Utvid]8686.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad40,56
349p
24.10.2020
50m Bryst
Aalesunds SLK200350m Bryst40,5634924.10.202025mD
[Utvid]8787.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad28,79
348p
24.10.2020
50m Fri
Sunndal SLK200650m Fri28,7934824.10.202025mD
[Utvid]8888.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad32,72
344p
24.10.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200350m Fri32,7234424.10.202025mD
[Utvid]8888.
Ann Helena Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Ann Helena Bøyum-Folkeseth40,75
344p
24.10.2020
50m Bryst
Molde SLK200550m Bryst40,7534424.10.202025m 
[Utvid]9090.
Hans Olav Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Hans Olav Kurseth Smistad31,08
342p
24.10.2020
50m Butterfly
Sunndal SLK200250m Butterfly31,0834224.10.202025m 
[Utvid]9090.
Ann Helena Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Ann Helena Bøyum-Folkeseth34,86
342p
24.10.2020
50m Butterfly
Molde SLK200550m Butterfly34,8634224.10.202025m 
[Utvid]9292.
Ann Helena Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Ann Helena Bøyum-Folkeseth2.38,21
340p
24.10.2020
200m Fri
Molde SLK2005200m Fri2.38,2134024.10.202025m 
[Utvid]9393.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure29,06
338p
24.10.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri29,0633824.10.202025mD
[Utvid]9494.
Hans Olav Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Hans Olav Kurseth Smistad1.04,65
335p
24.10.2020
100m Fri
Sunndal SLK2002100m Fri1.04,6533524.10.202025m 
[Utvid]9595.
Sigrid Sætre
Volda TIL
Sigrid Sætre41,16
334p
24.10.2020
50m Bryst
Volda TIL200450m Bryst41,1633424.10.202025mD
[Utvid]9696.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel33,10
332p
24.10.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200250m Fri33,1033224.10.202025mD
[Utvid]9797.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure31,42
331p
24.10.2020
50m Butterfly
Aalesunds SLK200550m Butterfly31,4233124.10.202025m 
[Utvid]9898.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske3.15,42
326p
24.10.2020
200m Bryst
Molde SLK2006200m Bryst3.15,4232624.10.202025m 
[Utvid]9999.
Camilla Marie Olsson Løkhaug
Molde SLK
Camilla Marie Olsson Løkhaug33,33
325p
24.10.2020
50m Fri
Molde SLK200750m Fri33,3332524.10.202025m 
[Utvid]9999.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad1.11,05
325p
24.10.2020
100m Rygg
Sunndal SLK2006100m Rygg1.11,0532524.10.202025m 
Side 1 av 4 (305 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.